Adipex retard - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 09:39   #721
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Amri_

hej , zapytałam wczoraj jak z nogami ? czy wcześniej puchły??!!!!!!!!

marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:03   #722
_Amri_
Raczkowanie
 
Avatar _Amri_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 80
Dot.: Adipex retard

Puchły niestety. Może to nie są jakieś duże obrzęki, ogólnie miałam zawsze tendencję do zatrzymywania wody. Widać jest to po łydce, ok. 12 już czuję napięcie, kostka i stopa są 'miększe', nie widać żył/ścięgien itp.

Dlatego myślałam, że teraz skoro dużo tej wody przez siebie przepuszczam i zrzucam wagę, to ustąpią zupełnie.
W pracy niestety siedzę 8h na tyłku, więc to tez nie sprzyja.
__________________
start 24 lutego...
_Amri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 10:22   #723
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez _Amri_ Pokaż wiadomość
Puchły niestety. Może to nie są jakieś duże obrzęki, ogólnie miałam zawsze tendencję do zatrzymywania wody. Widać jest to po łydce, ok. 12 już czuję napięcie, kostka i stopa są 'miększe', nie widać żył/ścięgien itp.

Dlatego myślałam, że teraz skoro dużo tej wody przez siebie przepuszczam i zrzucam wagę, to ustąpią zupełnie.
W pracy niestety siedzę 8h na tyłku, więc to tez nie sprzyja.
to , że puchną to na pewno sprawa większych kg, i wcale nie mówię o ogromnych obrzękach , tylko o puchnięciu , kostek łydek i poczuciu rozpierania od środka- bez żylaków i jak dotchniesz naciśniesz robi się białe odciśnięcie palca? może często jak stoisz na nogach to nad kolanami robią się białe plamki.
To , że masz siedzącą prace to ma duży wpływ, tak jak i kg, ale to że odchudzasz się i masz mniejsze kg , nie ma nic wspólnego z tym że powinno Ci to minąc. Czy wcześniej jak nie miałaś takiej nadwagi tez się tak Działo? nie zawsze i nie codziennie ale kłopoty były? A w ciąży? kiedy problem się zaczął?
chyba mogę się domyślać w czym problem , ale jestem ciekawa odp.
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:09   #724
Margolcia2
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 86
Dot.: Adipex retard

u mnie jeszcze truskawek nie ma..ile kosztuje u was kilogram ?
__________________
15.05.2012----104kg
15.06.2012----98kg
05.09.2012---92kg
10.11.2012----92kg
19.12.2012----95kg

Edytowane przez Margolcia2
Czas edycji: 2012-05-24 o 11:13
Margolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 11:31   #725
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez Margolcia2 Pokaż wiadomość
u mnie jeszcze truskawek nie ma..ile kosztuje u was kilogram ?
oj kochana drogo 12-14,00 zł ale nie za dobre , jeszcze nie pora na nie , no ale zawsze poskubać można
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 12:24   #726
_Amri_
Raczkowanie
 
Avatar _Amri_
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 80
Dot.: Adipex retard

Marika - problem z puchnięciem miałam w sumie chyba zawsze, bo od zawsze mam nadwagę/otyłość.
Jak była to tylko 'nadwaga' to jeszcze nie pracowałam i nie mialam dzieci, także te opuchnięcia były sporadyczne.
Im byłam cięższa to i one się nasilały. Ale tylko w pracy. Jak jestem w domu i ruszam się (normalne domowe czynności) to opuchnięć nie ma.
I jeszcze zauważyłam zależność z piciem. Jak piję dużo - są mniejsze, jak mniej to większe. Teraz piję wg. mnie b.dużo - ok. 3l dziennie (herbata cienka, woda, 2x cienka kawa rozp) dlatego pomyślałam, że nie powinno ich już być. I pomimo, że w pracy, to staram się więcej łazić. No i przecież schudłam te prawie 10kg ;/
Rada chyba jest taka, że trzeba chudnąć dalej Nie widze, aby chudsze osoby miały spuchnięte nogi.

Margolcia - u mnie truskawki z pola, w miarę eko (bo bez oprysków wiadomo, że nic na dużą skalę nie urośnie) kosztują 10zł/kg.
__________________
start 24 lutego...
_Amri_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 14:10   #727
czerwonaszpileczka
Przyczajenie
 
Avatar czerwonaszpileczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Adipex retard

Witajcie dziewczyny.
Chcę dołączyć do waszego wiernego grona.
W marcu tego roku stosowałam Adi z pomyślnym skutkiem.
W ciągu 30 dniu udało mi się zgubić 8 kg.
Przy wzroście 170 ważyłam 73. Teraz ważę 66 ale mój cel to 59. Ekscytuje mnie ta 5-tka z przodu
niestety po świętach i tuczeniu przez mojego chłopaka znów przytyłam i od dziś znów zaczynam kurację z pozytywnym nastawieniem.
Liczę na dobre porady oraz wsparcie
Pozdrawiam serdecznie
czerwonaszpileczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 14:26   #728
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez _Amri_ Pokaż wiadomość
Marika - problem z puchnięciem miałam w sumie chyba zawsze, bo od zawsze mam nadwagę/otyłość.
Jak była to tylko 'nadwaga' to jeszcze nie pracowałam i nie mialam dzieci, także te opuchnięcia były sporadyczne.
Im byłam cięższa to i one się nasilały. Ale tylko w pracy. Jak jestem w domu i ruszam się (normalne domowe czynności) to opuchnięć nie ma.
I jeszcze zauważyłam zależność z piciem. Jak piję dużo - są mniejsze, jak mniej to większe. Teraz piję wg. mnie b.dużo - ok. 3l dziennie (herbata cienka, woda, 2x cienka kawa rozp) dlatego pomyślałam, że nie powinno ich już być. I pomimo, że w pracy, to staram się więcej łazić. No i przecież schudłam te prawie 10kg ;/
Rada chyba jest taka, że trzeba chudnąć dalej Nie widze, aby chudsze osoby miały spuchnięte nogi.

Margolcia - u mnie truskawki z pola, w miarę eko (bo bez oprysków wiadomo, że nic na dużą skalę nie urośnie) kosztują 10zł/kg.





zazwyczaj powodem puchnięcia jest nadwaga , za dużo kg, a poza ty siedżąca praca- tak jak piszesz. Przy czynnościach domowych , ruszasz się więc jest to mniejsze. A siedżąca praca jest bardzo nie zdrowa, brak krążenia odpowiedniego . I jeszcze powiem , że nie do końca jest prawdą , że szczupłym dziewczyną nie puchną, na to nie ma regóły , jest rzadziej spotykane i szczupłych . Weź z ciekawości zrób dooplera żył , moim zdaniem tu może tkwić przyczyna. Jeśli w rodzinie masz podobne sytuacje , lub problemy z krążeniem , zakrzepicą itp idź na badanie.

A co do picia wody, kiedy pijesz dużo , częściej się załatwiasz , więc wydalasz wode . Pij więcej skoro tak pomaga , poza tym teraz jest ciepło , bierzesz A , może organizm więcej potzrebuje wody. 3 litry chyba mało jak na pogode + tabl.,
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 14:51   #729
czerwonaszpileczka
Przyczajenie
 
Avatar czerwonaszpileczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Adipex retard

Dziewczyny ostatnio kiedy brałam Adika nie łykałam żadnych tabletek bo bałam się reakcji ale wykończyłam organizm brakiem witamin. Po zakończeniu A. do tej pory łykałam magnez i z tąd moje pytanie;
mogę go brać nadal?
czerwonaszpileczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 15:07   #730
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Adipex retard

Ja codziennie biorę witaminy, piję plusze- co prawda zażywam inne tabletki, ale jednak dbam o te witaminy.

Co do truskawek- o dziwo mogę polecić truskawki w Auchan! Są smaczne, smakują truskawkami, a nie niczym, jakąś wodą lekko słodką

Pół kilograma kosztuje zdaje się niecałe 5 zł

A na taki ciepły dzień PROPONUJĘ

Wyciągnąć z szafy blender, a z lodówki jogurt naturalny, truskawki, być może maliny i jagody (mogą być mrożone). Banan- ale niekoniecznie, może pół może być jakaś morelka, ananas.

Zmiksować, wlać do pięknej, długiej szklanki, wcisnąć wakacyjną, kolorową słomkę i wyjść na dwór poczytać ulubioną książkę

Edytowane przez Jeanne1990
Czas edycji: 2012-05-24 o 15:09
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 15:17   #731
czerwonaszpileczka
Przyczajenie
 
Avatar czerwonaszpileczka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 6
Dot.: Adipex retard

a jak tam z ćwiczeniami jakie robisz? lub jakie polecasz?
czerwonaszpileczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-24, 15:51   #732
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Ja codziennie biorę witaminy, piję plusze- co prawda zażywam inne tabletki, ale jednak dbam o te witaminy.

Co do truskawek- o dziwo mogę polecić truskawki w Auchan! Są smaczne, smakują truskawkami, a nie niczym, jakąś wodą lekko słodką

Pół kilograma kosztuje zdaje się niecałe 5 zł

A na taki ciepły dzień PROPONUJĘ

Wyciągnąć z szafy blender, a z lodówki jogurt naturalny, truskawki, być może maliny i jagody (mogą być mrożone). Banan- ale niekoniecznie, może pół może być jakaś morelka, ananas.

Zmiksować, wlać do pięknej, długiej szklanki, wcisnąć wakacyjną, kolorową słomkę i wyjść na dwór poczytać ulubioną książkę


jej kochana ! doradza , co jeść , co robić , ile jeść itd a sama nie je ładnie to tak?
potowarzysz nam w tym jedzeniu, bedzie lepiej smakowało albo wszystkie będziemy robić codziennie to samo

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-24 o 17:55 Powód: czeski błąd!!!:)
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 16:37   #733
Refcio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 2
Dot.: Adipex retard

Dziękuję za rady.Tak właściwie to odchudzam się od 10 dni i jak narazie po 3cm w każdym miejscu zleciało więc jest ok. Jak myślicie można Adi stosować z innymi środkami,jak np. Asystor Slim?

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Ja codziennie biorę witaminy, piję plusze- co prawda zażywam inne tabletki, ale jednak dbam o te witaminy.

Co do truskawek- o dziwo mogę polecić truskawki w Auchan! Są smaczne, smakują truskawkami, a nie niczym, jakąś wodą lekko słodką

Pół kilograma kosztuje zdaje się niecałe 5 zł

A na taki ciepły dzień PROPONUJĘ

Wyciągnąć z szafy blender, a z lodówki jogurt naturalny, truskawki, być może maliny i jagody (mogą być mrożone). Banan- ale niekoniecznie, może pół może być jakaś morelka, ananas.

Zmiksować, wlać do pięknej, długiej szklanki, wcisnąć wakacyjną, kolorową słomkę i wyjść na dwór poczytać ulubioną książkę
Smaczne i dietetyczne,idealne kiedy ma się ochotę na coś słodkiego
Refcio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:02   #734
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Adipex retard

Hahahah, wsuwam jogurt!

Spałam ufff, aż mi ulżyło

Co do niejedzenia- Mariczko, masz rację musimy się spotykać na wspólne obiady, żebym zaczęła normalnie jeść chyba
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 18:13   #735
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez Refcio Pokaż wiadomość
Dziękuję za rady.Tak właściwie to odchudzam się od 10 dni i jak narazie po 3cm w każdym miejscu zleciało więc jest ok. Jak myślicie można Adi stosować z innymi środkami,jak np. Asystor Slim?

---------- Dopisano o 17:37 ---------- Poprzedni post napisano o 17:25 ----------


Smaczne i dietetyczne,idealne kiedy ma się ochotę na coś słodkiego
co do stosowania jakichkolwiek leków odchudzających , wiem , że jednocześnie nie można stosować 2 leku o podobnym działaniu, nigdy nie słyszałam potwierdzenia ,że można tak zażywać, więc nie ryzykuj, biorąc 2-3 rodzaje leków nie oznacza ,że waga spadać będzie szybciej. Prędzej kłopotów sobie narobisz - zdrowotnych , skończ adi i dalej dla podtrzymania nawyków żywieniowych bierz asy stor powinno tak byc dobrze ja bym nie ryzykowała pozdrawiam

---------- Dopisano o 19:11 ---------- Poprzedni post napisano o 19:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Hahahah, wsuwam jogurt!

Spałam ufff, aż mi ulżyło

Co do niejedzenia- Mariczko, masz rację musimy się spotykać na wspólne obiady, żebym zaczęła normalnie jeść chyba
Asiu ( masz tak na imię ?) mam nadzieję ze nie przeszkadza , że tak piszę
A co do tego , że mam racje co do jedzenia , kochaniutka, to wiem , że łatwo dawać rady kiedy samemu nic się nie chce jeść i ciężko wepchnąc coś do dzioba. Więc jedz, bo z tego co czytam , to bardzo mało jesz

Widze zadowolona wyspana całkiem inna kobitka super a jak sie teraz czujesz? polepszyło się ? o której jutro masz magiel ?
A na obiadek umówimy się wszystkie i taki full wypasik zjemy zobaczymy na ile osób jeden obiad starczy:c ojest:

---------- Dopisano o 19:13 ---------- Poprzedni post napisano o 19:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Hahahah, wsuwam jogurt!

Spałam ufff, aż mi ulżyło

Co do niejedzenia- Mariczko, masz rację musimy się spotykać na wspólne obiady, żebym zaczęła normalnie jeść chyba



DLACZEGO ZMIENIŁAS AVATAREK? tak fajnie patrzyłaś tymi swoimi dużymi ślepkami
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 19:10   #736
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Adipex retard

Mariczko, jasne, możesz tak do mnie mówić


Czuję się bardzo dobrze jutro od 8 mam trzęsienie Ziemi, ale myślę, że sobie poradzę

Jem już coraz bardziej racjonalnie, przełamałam się ale to dziwne, że takie dobre rzeczy już tak dobrze nie smakują.


Avatarek zmieniłam, bo skoro to taki temat o lekach zakazanych to trzeba dbać o swoją prywatność chyba
I na przekór temu, że nie ciągnie mnie do ciasteczek- mam teraz Ciasteczkowego Potwora
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 20:25   #737
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez Jeanne1990 Pokaż wiadomość
Mariczko, jasne, możesz tak do mnie mówić


Czuję się bardzo dobrze jutro od 8 mam trzęsienie Ziemi, ale myślę, że sobie poradzę

Jem już coraz bardziej racjonalnie, przełamałam się ale to dziwne, że takie dobre rzeczy już tak dobrze nie smakują.


Avatarek zmieniłam, bo skoro to taki temat o lekach zakazanych to trzeba dbać o swoją prywatność chyba
I na przekór temu, że nie ciągnie mnie do ciasteczek- mam teraz Ciasteczkowego Potwora
no niestety kochana, taki temat wybralyśmy ale dajemy rade a fotka podobala mi sie oczeta fajne patrzyły, ciemne i duże
Co do jedzenia ,masz racje strasznie dziwne uczucie ale nie cieszy Cię , że kęs tylko zjesz? fajnie , drobinke z talerza zjeść a nie jak kiedyś. Pomyślmy , że wyjdzie nam to na zdrowie kochaniutka.
Mam nadzieję , że wyspisz sie , będe trzymac mocno kciuki , bo ostatnio chyba za bardzo nie pospałaś.

A dasz rade- kto jak kto- ale ASIA zawsze pa
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:28   #738
meap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Adipex retard

Hej Dziewczyny!
Czytam o Waszych wynikach i podziwiam Was!
Może wiecie jak jest z interakcją pigułki anty + A.?
Przytyłam bardzo na lekach hormonalnych i boję się, że A. mógłby na mnie nie zadziałać
meap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 21:49   #739
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Adipex retard

Ja biorę pigułki i wszystko chyba jest okej, dziś dostałam krwawienie w przerwie 7-dniowej zupełnie normalnie
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-25, 04:21   #740
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez meap Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!
Czytam o Waszych wynikach i podziwiam Was!
Może wiecie jak jest z interakcją pigułki anty + A.?
Przytyłam bardzo na lekach hormonalnych i boję się, że A. mógłby na mnie nie zadziałać
Z tego co mi wiadomo , nie ma znaczenia , inaczej by była wzmianka w ulotce, a niżej cytat wypowiedzi lekarza na zadane pytanie dziewczyny..


Czy może ktoś udzielić konkretnej odpowiedzi czy adipex ma wplyw na tabletki antykoncepcyjne (np. Yasminelle)? I co zrobic w przypadku jeśli był stosunek po zażyciu jednego i drugiego leku razem?



nie wpływa na skuteczność. wręcz odwrotnie - trzeba się skutecznie zabezpieczać przez ciążą (np. tabletkami antykoncepcyjnymi), bo adipex może powodować wady płodu
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 07:38   #741
Margolcia2
Raczkowanie
 
Avatar Margolcia2
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 86
Dot.: Adipex retard

dzień dobry laski
na śniadanko zjadłam 2 kromeczki z pasztetem i majonezikiemplus kawka(gorzka i zawsze z mlekiem)
wczoraj grilowałam hamburgery..zjadłam 2(średnie)i pół(obżarstwo)plus 2 piwka..wiem,nie powinnam ale przyznaje sie zawsze do wszystkiego więc nastepnym razem zastanowie się 2 razy nad taka ilością żarcia-wiedząc ,że później muszę tu stanąć na dywanik i wszystko "wyśpiewać"
ale tak na poważnie-czuje się świetnie,waga stoi ale kiedyś ruszy.

życze wam kochane moje wszystkie miłego dnia
__________________
15.05.2012----104kg
15.06.2012----98kg
05.09.2012---92kg
10.11.2012----92kg
19.12.2012----95kg
Margolcia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 08:33   #742
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

witaj , więc pofolgowalaś sobie czasami można
powiedz jak się czułaś po wypiciu piwka?
ja niestety nie zniosłam alkoholu w pozytywnym słowa znaczeniu
U mnie waga też stoi, jutro bede sie ważyc i jestem ciekawa co pokaże

---------- Dopisano o 09:32 ---------- Poprzedni post napisano o 09:01 ----------



---------- Dopisano o 09:33 ---------- Poprzedni post napisano o 09:32 ----------

sprawdź poczte, wysłałam odp na pytanie
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 12:09   #743
juno1987
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 48
Dot.: Adipex retard

Cześć dziewczyny,
mam nadzieję, że mogę się do Was dołączyć. Jestem na a. już 11 dni i czuję, że jest mnie trochę mniej, ale niestety dopiero zamówiłam wagę, więc nie wiem ile kg mniej. Mam wrażenie, że kupienie wagi i postawienie jej w widocznym miejscu będzie dodatkową motywacją

A co do a. i alkoholu, to z własnego doświadczenia wiem, że teraz wypijając 2 piwa już jestem podpita, a wcześniej mogłam wypić nawet 4 i było ok. Ale to chyba zależy bardzo od tego co i w jakiej ilości się zjadło, a ponieważ na a. jem dużo mniej więc szybciej czuję działanie alkoholu.
juno1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 12:58   #744
ryska2119
Przyczajenie
 
Avatar ryska2119
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 17
Dot.: Adipex retard

Cześć dziewczyny
Parę dni mnie tu nie było. Widzę, że wasze odchudzanie pięknie posuwa się naprzód
Ja nie ważyłam się od soboty więc nie wiem ile schudłam. Dalej umieram z tą moją anginą...próbowałam cały czas leczyć się sama ale to nie działa, czuję się coraz gorzej więc jutro rano po pracy wybieram się na pogotowie no i pewnie nie obejdzie się bez antybiotyków
__________________
15.05.2012 - waga początkowa 81kg (wzrost 174 cm)

28.05.2012 - 75kg

Cel - 60 kg
ryska2119 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 13:22   #745
kreyzolka
Przyczajenie
 
Avatar kreyzolka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Adipex retard

Dzieńdoberek wszystkim
Melduję kolejny spadeczek od wczoraj o -0,4 kg - waga dziś 86,8 kg
Normalnie spadam przed okresem
kreyzolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 16:42   #746
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez ryska2119 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Parę dni mnie tu nie było. Widzę, że wasze odchudzanie pięknie posuwa się naprzód
Ja nie ważyłam się od soboty więc nie wiem ile schudłam. Dalej umieram z tą moją anginą...próbowałam cały czas leczyć się sama ale to nie działa, czuję się coraz gorzej więc jutro rano po pracy wybieram się na pogotowie no i pewnie nie obejdzie się bez antybiotyków
cześć kochana nie dobrze, że to Cie dopadło, ale aż tyle czasu Cie trzyma? powinnaś dawno iść do lekarza to może antybiotyk by nie był konieczny.
zdrowia życze

---------- Dopisano o 17:42 ---------- Poprzedni post napisano o 17:41 ----------

Cytat:
Napisane przez kreyzolka Pokaż wiadomość
Dzieńdoberek wszystkim
Melduję kolejny spadeczek od wczoraj o -0,4 kg - waga dziś 86,8 kg
Normalnie spadam przed okresem
klask i:

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-05-25 o 20:55
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-25, 16:58   #747
Jeanne1990
Raczkowanie
 
Avatar Jeanne1990
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 269
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez Margolcia2 Pokaż wiadomość
dzień dobry laski
na śniadanko zjadłam 2 kromeczki z pasztetem i majonezikiemplus kawka(gorzka i zawsze z mlekiem)
wczoraj grilowałam hamburgery..zjadłam 2(średnie)i pół(obżarstwo)plus 2 piwka..wiem,nie powinnam ale przyznaje sie zawsze do wszystkiego więc nastepnym razem zastanowie się 2 razy nad taka ilością żarcia-wiedząc ,że później muszę tu stanąć na dywanik i wszystko "wyśpiewać"
ale tak na poważnie-czuje się świetnie,waga stoi ale kiedyś ruszy.

życze wam kochane moje wszystkie miłego dnia

Kochana, zamiast majoneziku (nawet tego light) polecam musztardę (możesz pomieszać ją z małą ilością miodu, pycha!) lub po prostu ketchup.

A na grillowanie polecam! oczywiście skrzydełka i udka z kurczaka oraz... szaszłyki- filet z kurczaka na grubszą kostkę, ananas, kostka kurczaka, brzoskwinia, kurczak, ananas

Ew. standardowe szaszłyczki z papryką, cebulką, etc
Jeanne1990 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 15:09   #748
meap
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 18
Dot.: Adipex retard

Dziewczyny, jeśli wiecie, skąd można wziąć Adi - proszę o PM.
Może w ten sposób uda mi się ruszyć wagę.
meap jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:54   #749
kreyzolka
Przyczajenie
 
Avatar kreyzolka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 17
Dot.: Adipex retard

Ale tu cicho
kreyzolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:15   #750
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Adipex retard

Cytat:
Napisane przez kreyzolka Pokaż wiadomość
Ale tu cicho
bo Ciebie nie ma gdzie wszystkie jesteście
dziewczyny , hallooo wcieło wszystkie!! tak zadziałały tabl , że już nie macie siły skrobać na kompie?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.