Seks analny - wasze doznania, opinie na temat... - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 12:27   #2791
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez leniwca Pokaż wiadomość
Hmm, na czym polega płaska lewatywa

Pewnie za jakiś czas spróbujemy z partnerem i tej formy seksu, ale na razie mam wątpliwości.
Odkręcasz słuchawkę od prysznica żeby został sam wąż,puszczasz letnią wodę,przytykasz sobie tego węża wiadomo gdzie i nalewasz w siebie przez kilka sekund wody-to bardzo ważne żeby to było naprawdę odrobinę,bo woda ma duże ciśnienie i może szybko okazać się,że nalałaś jej zbyt dużo i zbyt głęboko,co skutkuje no niestety,efektem rozwolnienia do końca dnia I wtedy z seksu już nici Po czym wylewasz to z siebie do kibelka.Dlatego właśnie jest płytka,to takie tylko przepłukanie się tam dokładnie.Głęboka lewatywa to ta,do której gruszkę i roztwór możesz kupić w aptece.
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:05   #2792
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Odkręcasz słuchawkę od prysznica żeby został sam wąż,puszczasz letnią wodę,przytykasz sobie tego węża wiadomo gdzie i nalewasz w siebie przez kilka sekund wody-to bardzo ważne żeby to było naprawdę odrobinę,bo woda ma duże ciśnienie i może szybko okazać się,że nalałaś jej zbyt dużo i zbyt głęboko,co skutkuje no niestety,efektem rozwolnienia do końca dnia I wtedy z seksu już nici Po czym wylewasz to z siebie do kibelka.Dlatego właśnie jest płytka,to takie tylko przepłukanie się tam dokładnie.Głęboka lewatywa to ta,do której gruszkę i roztwór możesz kupić w aptece.

Dokładnie, dodam tylko od siebie, że gruszką też można zrobić, wpompować do niej wodę (tak max 1 szklanka), potem automatycznie czujesz "parcie" siadasz na sedesie i tak kilka razy dopóki nie zacznie lecieć normalna, czysta woda.
Nie można wlać za dużo wody- ja kiedyś niestety tak zrobiłam efekt jest taki jak wyżej-sraczka mnie trzymała od wieczora do popołudnia następnego dnia. Ale jaka lekka się czułam

Ja osobiście też praktykuję z prysznicem i się tak wycwaniłam, że nawet nie muszę odkręcać słuchawki


Przede wszystkim zyskujesz komfort, nie ma stresu że coś wypadnie.
My gumek nie używamy i tez się niczym nie zaraziliśmy choć oczywiście nie ma mowy o "normalnym" seksie po analnym bez umycia się. Nie chcę mieć jakiegoś zapalenia.
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 01:33   #2793
barbarak76
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 46
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
ta dysputa z wami nie ma ani grama sensu.
wy wiecie lepiej, ja powinnam dorosnac, wam gulki pekaja a ja pekam ze smiechu... nie moj poziom troche za niskooo jak dla mnie.
wy macie prawo miec swoje poglady - inni odmiennych juz nie... najlepiej wiecie co i jak, przypisujecie piekne rzeczy, slowa innym ktore nie padly co jest najbardziej zenujace ... Przepraszam ale smiesza mnie ludzie z takim podejscie.
takze ja z wami nie wchodze juz w zadna konwersacje !
Masz 100% racji. Oni tak mają.
barbarak76 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:39   #2794
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez _Marta_M_ Pokaż wiadomość
Dokładnie, dodam tylko od siebie, że gruszką też można zrobić, wpompować do niej wodę (tak max 1 szklanka), potem automatycznie czujesz "parcie" siadasz na sedesie i tak kilka razy dopóki nie zacznie lecieć normalna, czysta woda.
Nie można wlać za dużo wody- ja kiedyś niestety tak zrobiłam efekt jest taki jak wyżej-sraczka mnie trzymała od wieczora do popołudnia następnego dnia. Ale jaka lekka się czułam

Ja osobiście też praktykuję z prysznicem i się tak wycwaniłam, że nawet nie muszę odkręcać słuchawki


Przede wszystkim zyskujesz komfort, nie ma stresu że coś wypadnie.
My gumek nie używamy i tez się niczym nie zaraziliśmy choć oczywiście nie ma mowy o "normalnym" seksie po analnym bez umycia się. Nie chcę mieć jakiegoś zapalenia.
Jakoś nigdy nie umiem się zebrać żeby kupić tą gruszkę,chyba będę to musiała w końcu zrobić,bo można sobie tam do niej nalać czego się chce-naparu z rumianku,na przykład Chociaż się zastanawiam czy to nie zaszkodzi,ale nie powinno,bo znam osobę która tak robi dla hmm większego komfortu zapachowego

Jakim cudem nie musisz odkręcać słuchawki?

Ja też nigdy nie robilam tego z gumką.I nigdy nic nie było brudne,nic nie śmierdziało itd,wiem bo zawsze idziemy pod prysznic potem razem.
Raz zdarzyło się,że robiliśmy to w nocy,zasnęliśmy na amen,po czym rano nie pamiętając zupełnie normalnie to zrobiliśmy Brzmi to paskudnie,ale nic nam bogom dzięki nie było

A i jeszcze taka rada dla tych którzy boją się bólu:mnie osobiście najbardziej bolało i do dziś czasem boli,gdy facet 'wyciaga' penisa zbyt mocno podczas seksu.Żołądź drażni wtedy najbardziej wrażliwe miejsce przy samym zwieraczu.Osobiście w dalszych partiach w ogóle nigdy mnie nie bolało.Może komuś to pomoże.Zalecam ostrożność na początek żeby się nie zrazić
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:51   #2795
SugarbabyLove
Zakorzenienie
 
Avatar SugarbabyLove
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 446
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Jakoś nigdy nie umiem się zebrać żeby kupić tą gruszkę,chyba będę to musiała w końcu zrobić,bo można sobie tam do niej nalać czego się chce-naparu z rumianku,na przykład Chociaż się zastanawiam czy to nie zaszkodzi,ale nie powinno,bo znam osobę która tak robi dla hmm większego komfortu zapachowego

Jakim cudem nie musisz odkręcać słuchawki?

Ja też nigdy nie robilam tego z gumką.I nigdy nic nie było brudne,nic nie śmierdziało itd,wiem bo zawsze idziemy pod prysznic potem razem.
Raz zdarzyło się,że robiliśmy to w nocy,zasnęliśmy na amen,po czym rano nie pamiętając zupełnie normalnie to zrobiliśmy Brzmi to paskudnie,ale nic nam bogom dzięki nie było

A i jeszcze taka rada dla tych którzy boją się bólu:mnie osobiście najbardziej bolało i do dziś czasem boli,gdy facet 'wyciaga' penisa zbyt mocno podczas seksu.Żołądź drażni wtedy najbardziej wrażliwe miejsce przy samym zwieraczu.Osobiście w dalszych partiach w ogóle nigdy mnie nie bolało.Może komuś to pomoże.Zalecam ostrożność na początek żeby się nie zrazić
Ha ! mam to samo.. my tez nie uzywamy gumek i jest OK co do tego ostatniego co napisałaś racja to najbardziej boli po prostu takie niefajne uczucie.. czesto jestem poobcierana przy samym "wlocie"
Co do lewatywy chyba nic i nikt mnie nie przekona do niej.. ja wole isc "za samoistną potrzebą" i wtedy coś robić jeśli nie- to zero sexu.. ale lewatywa.. brr nie nie nie
ale ja kto woli
__________________
Nie ma mnie dla nikogo..
SugarbabyLove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:35   #2796
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez SugarbabyLove Pokaż wiadomość
Ha ! mam to samo.. my tez nie uzywamy gumek i jest OK co do tego ostatniego co napisałaś racja to najbardziej boli po prostu takie niefajne uczucie.. czesto jestem poobcierana przy samym "wlocie"
Co do lewatywy chyba nic i nikt mnie nie przekona do niej.. ja wole isc "za samoistną potrzebą" i wtedy coś robić jeśli nie- to zero sexu.. ale lewatywa.. brr nie nie nie
ale ja kto woli

Ja bym nie mogła tak, bo (zabrzmi dość obrzydliwie )doskonale widzę co ze mnie wypływa razem z wodą, nawet jeśli przed wykonaniem lewatywy spędziłam sobie kilka minut na sedesie w celu załatwienia grubszej potrzeby
Przecież nawet jak się wypróżnisz to w odbycie pozostają resztki kału czy śluzu, mnie to osobiście bardziej obrzydza niż wykonanie lewatywy, ale rozumiem, nie namawiam


Ja obtarcia miałam tylko przy pierwszej próbie,która udana nie była bo bolało jak cholera. Teraz jest ok, ale w sumie już dawno się w ten sposób nie kochaliśmy, pewnie z pół roku.
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 19:04   #2797
justi2511
Raczkowanie
 
Avatar justi2511
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 304
GG do justi2511
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

a co do tej plytkiej lewatywy
to przykladajac ta koncowke od prysznica zaciskacie, czy jakos rozluzniacie zwieracz?? bo nie wiem a chce dzisiaj sprobowac ...
__________________
ZAKOCHANA od 2008r
<3Nikoś - kwiecień 2010r<3



My love is your love, your love is my love
justi2511 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 19:59   #2798
QueenOfDamned
Raczkowanie
 
Avatar QueenOfDamned
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 262
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez justi2511 Pokaż wiadomość
a co do tej plytkiej lewatywy
to przykladajac ta koncowke od prysznica zaciskacie, czy jakos rozluzniacie zwieracz?? bo nie wiem a chce dzisiaj sprobowac ...
Jakbyś zacisnęła to woda nie miałaby szans tam wlecieć Pamiętaj,nie dłużej niż parę sekund mocnym strumieniem letniej wody.Daj znać potem jak to wyszło
QueenOfDamned jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:02   #2799
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez QueenOfDamned Pokaż wiadomość
Odkręcasz słuchawkę od prysznica żeby został sam wąż,puszczasz letnią wodę,przytykasz sobie tego węża wiadomo gdzie i nalewasz w siebie przez kilka sekund wody-to bardzo ważne żeby to było naprawdę odrobinę,bo woda ma duże ciśnienie i może szybko okazać się,że nalałaś jej zbyt dużo i zbyt głęboko,co skutkuje no niestety,efektem rozwolnienia do końca dnia I wtedy z seksu już nici Po czym wylewasz to z siebie do kibelka.Dlatego właśnie jest płytka,to takie tylko przepłukanie się tam dokładnie.Głęboka lewatywa to ta,do której gruszkę i roztwór możesz kupić w aptece.
Jak przeczytałam początek, to pierwsze, co mi przyszło do głowy, to że jaja sobie ze mnie robisz

A jak bym zrobiła tą lewatywę np. wieczorem, to może być seks dopiero następnego dnia? Jaki jest maksymalny odstęp czasu (mniej więcej), zanim znowu jelita się napełnią, że się tak wyrażę?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:07   #2800
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Z tego, co pamiętam, to posiłek po 8 h jest strawiony;]
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:14   #2801
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez BlackGlass Pokaż wiadomość
Z tego, co pamiętam, to posiłek po 8 h jest strawiony;]
No ale może być wcześniej chyba?
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 19:26   #2802
BlackGlass
Raczkowanie
 
Avatar BlackGlass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 152
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Myślę, że jak będziesz po lekkiej kolacji, to nie powinno być rano problemu ;]
__________________
BlackGlass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:35   #2803
dust_n_bones
Raczkowanie
 
Avatar dust_n_bones
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 386
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Pewnie, że może. Zależy od tempa pracy jelit czyli indywidualna sprawa.
dust_n_bones jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:41   #2804
leniwca
Zakorzenienie
 
Avatar leniwca
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 5 854
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez BlackGlass Pokaż wiadomość
Myślę, że jak będziesz po lekkiej kolacji, to nie powinno być rano problemu ;]
Tylko, że my nie mieszkamy razem, więc to jednak jest problem spotkać się rano
__________________
samica leniwca
_______________________
*projekt denko.
*o włosy dbam i zapuszczam!
leniwca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 19:52   #2805
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Ja osobiście uznaję ten rodzaj seksu tylko po moim wcześniejszym "ogarnięciu się", nie czułabym się komfortowo uprawiając go rano, gdy lewatywę zrobiłam wieczorem poprzedniego dnia.

Każdy człowiek różnie trawi, niech się trafi rzecz ciężkostrawna i lewatywa zrobiona kilkanaście godzin wcześniej guzik da.
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:16   #2806
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Dobrym dodatkiem jest wibrator.
Dziewczynie z którą się spotykałem, się to spodobało.
Na początku służył do pobudzania łechtaczki.
Potem "gościł" w pochwie podczas sexu analnego.
Równoczesna stymulacja dwóch dziurek.

Dla faceta to też to atrakcja gdy czuje na penisie wibracje z drugiej dziurki.

Dla par które zdecydują się na trójkąt, to wstęp do podwójnej penetracji.
Wrażenia kobiety uprawiającej sex z dwoma parterami równocześnie (waginalny i analny) są niezwykłe.

Oddają to jej niesamowite jęki.

Przy normalnym sexie takich nigdy nie słyszałem.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:19   #2807
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Dobrym dodatkiem jest wibrator.
Dziewczynie z którą się spotykałem, się to spodobało.
Na początku służył do pobudzania łechtaczki.
Potem "gościł" w pochwie podczas sexu analnego.
Równoczesna stymulacja dwóch dziurek.

Dla faceta to też to atrakcja gdy czuje na penisie wibracje z drugiej dziurki.

Dla par które zdecydują się na trójkąt, to wstęp do podwójnej penetracji.
Wrażenia kobiety uprawiającej sex z dwoma parterami równocześnie (waginalny i analny) są niezwykłe.

Oddają to jej niesamowite jęki.

Przy normalnym sexie takich nigdy nie słyszałem.
Skąd wiesz, że dziewczyna nie udawała tych boskich jęków?
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 13:45   #2808
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że dziewczyna nie udawała tych boskich jęków?
Mówiła że miała niezły odlot.
Udawać? nie przy takich atrakcjach.
Pierwszy raz miała takie bodźce.


Poza tym melodia, jęków zmieniała się wraz ze zmianą koordynacji penetracji-np. jeden wchodził, drugi wychodził lub dwa na raz; szybkości itd.

Była chętna na powtórkę, ale jakoś nie było okazji.
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:16   #2809
wiki90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 25
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Ciekawe czy wiele osób ma takie doświadczenia , analno-waginalne, a w szczególności w układzie 2+1 , ale to chyba teamat na osobny watek . Poki co to myśle ze to głownie fantazja autora ...
wiki90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 17:22   #2810
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Ja może i mam fantazje, ale w życie nie chcę ich wprowadzać. Nie umiałabym po prostu dotknąć innego mężczyzny, zresztą mój nie należy do aż tak wyzwolonych facetów
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 17:27   #2811
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że dziewczyna nie udawała tych boskich jęków?
Da się zauważyć na wizażu dziwną tendencję do podważania zdania innych.
"skąd wiesz, że nie udawała?", "to na pewno fantazja, nie wierzę żeby ktoś robił minetkę podczas okresu", "nie mów, że wiesz, że Cię nie zdradza, bo nigdy nie wiesz" i tak dalej.
Rozumiem, że w myśl tego co piszesz, magdo170325, nie mogę się wypowiadać na temat seksu (chyba że z samym sobą), bo nigdy nie wiem, czy moja partnerka coś lubi albo czy nie kłamie, tak? Bo do tego się sprowadza Twoja retoryka.
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 16:27   #2812
Clevland
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 971
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Skąd wiesz, że dziewczyna nie udawała tych boskich jęków?
Zakładanie że kobieta udaje jest trochę zakłamane. Albo magda170325, zna postępowanie większości kobiet...


Cytat:
Napisane przez wiki90 Pokaż wiadomość
Ciekawe czy wiele osób ma takie doświadczenia , analno-waginalne, a w szczególności w układzie 2+1 , ale to chyba teamat na osobny watek . Poki co to myśle ze to głownie fantazja autora ...
Autor miał taką fantazję i ją zrealizował, a potem opisał.

Są "ludzie w układzie na sex", pary, małżeństwa, które decydują się na "takie rzeczy".
Jest portal www.zbiornik.com, gdzie można znaleźć takie pary (jak ktoś szuka). Zamieszczają one informacje o sobie, swoje zdjęcia i filmy.
Kręci ich to. Traktują sex jako zabawę, w większym gronie, z jednym partnerem, parą itp.

Jak będę z żoną np. 20lat to nie wiadomo czy nie będziemy szukać jakiś atrakcji.


Jest taki blog:
www.namietnik.org
gdzie autorka opisuje swoje przeżycia.
Albo wg kogoś innego, zmyśla.

Edytowane przez Clevland
Czas edycji: 2012-06-02 o 16:28
Clevland jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 20:15   #2813
magda170325
Wtajemniczenie
 
Avatar magda170325
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 492
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez InkluzjaOstateczna Pokaż wiadomość
Da się zauważyć na wizażu dziwną tendencję do podważania zdania innych.
"skąd wiesz, że nie udawała?", "to na pewno fantazja, nie wierzę żeby ktoś robił minetkę podczas okresu", "nie mów, że wiesz, że Cię nie zdradza, bo nigdy nie wiesz" i tak dalej.
Rozumiem, że w myśl tego co piszesz, magdo170325, nie mogę się wypowiadać na temat seksu (chyba że z samym sobą), bo nigdy nie wiem, czy moja partnerka coś lubi albo czy nie kłamie, tak? Bo do tego się sprowadza Twoja retoryka.

Zadałam proste pytanie - dostałam odpowiedź.
Po prostu mnie zaciekawiło po czym poznał, że nie udawała, bo kobiety to akurat dobre udawaczki czasami są


I weźcie skończcie sobie dopowiadać, bo aż sie nie chce z takimi ludźmi dyskutować.

---------- Dopisano o 21:15 ---------- Poprzedni post napisano o 21:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Clevland Pokaż wiadomość
Mówiła że miała niezły odlot.
Udawać? nie przy takich atrakcjach.
Pierwszy raz miała takie bodźce.


Poza tym melodia, jęków zmieniała się wraz ze zmianą koordynacji penetracji-np. jeden wchodził, drugi wychodził lub dwa na raz; szybkości itd.

Była chętna na powtórkę, ale jakoś nie było okazji.
Czyli opierasz się jedynie na jej słowach. O to mi chodziło.
magda170325 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 10:46   #2814
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez magda170325 Pokaż wiadomość
Czyli opierasz się jedynie na jej słowach. O to mi chodziło.
Ja tam przeczytałam coś więcej niż tylko "jej slowa":
Cytat:
Mówiła że miała niezły odlot.
Udawać? nie przy takich atrakcjach.
Pierwszy raz miała takie bodźce.
Poza tym melodia jęków zmieniała się wraz ze zmianą koordynacji penetracji-np. jeden wchodził, drugi wychodził lub dwa na raz; szybkości itd.
Była chętna na powtórkę, ale jakoś nie było okazji.
ale może przeoczyłaś...
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-04, 15:04   #2815
201612280917
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1 285
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Zawsze uważałam seks analny za coś najbardziej wyuzdanego, obrzydliwego i nieprzyjemnego. Ale później zdażyło mi się spróbować parę razy. Jednak nadal nie było to dla mnie zbyt przyjemne. Aż do teraz.
W sobotę BŁAGAŁAM TŻta, żeby kochał się ze mną w ten sposób. Sama byłam tym bardzo zdziwiona. Do pochwy włożyłam sobie kulki gejszy.
Najpierw ja leżałam na brzuchu, a on wchodził od tyłu. Nie powiem, bolało. Jednak stawało się to coraz bardziej przyjemne. Do tego stopnia, że... doszłam.
Potem było na jeźdźca - kolejny mój orgazm i potem na odwróconego jeźdźca, czyli byłam plecami do TŻta. I znowu orgazm.
Przy mnie trzeba się raczej napracować, żebym osiągnęła rozkosz, a i tak nie zawsze się to udaję (zwalam na mały "staż" ) dlatego byłam bardzo, bardzo zdziwiona i oczywiście zadowolona
201612280917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:33   #2816
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

a mnie się podoba oczywiście, preludium, powolne "przygotowanie", a nie wsadzanie na chama, i... czerpię z tego nawet większą przyjemność niż z klasycznego stosunku. ciekawe, czemu.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 15:52   #2817
niewinny_jestem
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 505
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

A seks analny bez związku którejś z was się zdarzył?
niewinny_jestem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 20:43   #2818
_Marta_M_
Zadomowienie
 
Avatar _Marta_M_
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 535
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Padłam

Nie, mi się w ogóle seks bez związku nie zdarza
_Marta_M_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-07, 22:01   #2819
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Cytat:
Napisane przez niewinny_jestem Pokaż wiadomość
A seks analny bez związku którejś z was się zdarzył?
W ilu wątkach jeszcze o to spytasz?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-08, 01:09   #2820
InkluzjaOstateczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Z Polski
Wiadomości: 733
Dot.: Seks analny - wasze doznania, opinie na temat...

Ej, słuchajcie... a zdarzył wam się może seks analny bez związku?
InkluzjaOstateczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-20 14:45:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:42.