Rossmann - cz. XIII - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > ROSSMANNiaczki

Notka

ROSSMANNiaczki Forum ROSSMANNiaczki to miejsce, w którym znajdziesz informacje o promocjach sieci Rossmann, konkursach, kodach promocyjnych przeznaczonych tylko dla Wizażanek.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-27, 19:36   #3181
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - cz. XIII

http://www.rossnet.pl/Produkt/Bourjo...ca-rzesy,98371
macie ten tusz? nie moge znaleźć opinii o nim na KWC a zaintrygowała mnie jego szczoteczka
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:38   #3182
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez niecierpliwie Pokaż wiadomość
A będzie nowa tylko ta gazetka dzieciowa czy jeszcze jedna jutro czy jak? Bo nie ogarniam xD
Tak, oprócz specjalnej gazetki Rossnę, będzie też zwykła, przecież Nikola (chyba) o tym pisała.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 19:57   #3183
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez nikola07 Pokaż wiadomość
Raczej nie
Z nowości m.in. szampony Barwa natura-jajeczny i na objętość, wkłady domol (takie pasujące do dużego air wicka), żel pd prysznic w piance Wellness&Beauty wanilia i jabłko
Szampon z jajami będzie mój
dzięki za gazetkę

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
http://www.rossnet.pl/Produkt/Bourjo...ca-rzesy,98371
macie ten tusz? nie moge znaleźć opinii o nim na KWC a zaintrygowała mnie jego szczoteczka
Ja miałam i polecam, tutaj link do kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...e-mascara.html
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 20:04   #3184
PPP90
Zakorzenienie
 
Avatar PPP90
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 582
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PoKaPoKa Pokaż wiadomość
Szampon z jajami będzie mój
dzięki za gazetkę

---------- Dopisano o 20:57 ---------- Poprzedni post napisano o 20:50 ----------



Ja miałam i polecam, tutaj link do kwc https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...e-mascara.html
ma bardzo skrajne opinie
__________________
Dbam o siebie


Wielbicielka Labradorów
10.09.2013r. -Jestem Kierowcą
PPP90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:36   #3185
kawa_tylko_z_mlekiem
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 7 617
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
ma bardzo skrajne opinie
Drogi ten tusz jest. Jeśli zależy Ci na pogrubieniu rzęs to może lepiej poszukać coś z tańszej półki? np. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1 albo https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...ra.html&next=1 lub https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...p-mascara.html Jeśli Ci nie będzie odpowiadać to nie będzie żal wyrzucić.
kawa_tylko_z_mlekiem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:40   #3186
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 21:42   #3187
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
Na mokro-ewentualnie tylko przeczesuję palcami. Czeszę tylko na sucho przed myciem, bo mam kręcone ale ogólnie czesanie na mokro jest nie wskazane, łatwiej uszkodzić.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-27, 21:51   #3188
ksantypa7
Rozeznanie
 
Avatar ksantypa7
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 551
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
Tylko na sucho
Odkryłam ten paten jako nastolatka z włosami do pasa. Nie zapomnę łez z bólu wylewanych przy rozczesywaniu mokrych.
__________________
Przygarnę miniaturkę Neonatura Cocoon.

I'm Alive!....I'm Alive!......I'm Alive!
And I've got so much more that I want to do
Was it music?
Was it science that saved me?
Or the way that you prayed for me?
Yes either way I thank you, I'm alive
GM


ksantypa7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 22:07   #3189
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
Rozczesuję mokre włosy, ale tylko grzebieniem, z używania szczotek dawno zrezygnowałam. Ale mam włosy, które w ogóle się nie plączą. Muszę rozczesywać włosy, bo rano bym się w lustrze nie poznała, dodatkowo mam mniej prostowania rano

Kiedyś czytałam, że jakiś szampon dla dzieci dostępny w rossie jest dobry do mycia pędzli, który to dokładnie i ile kosztuje?

Edytowane przez Hedvigis
Czas edycji: 2012-05-27 o 22:33
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:00   #3190
alikatena
Raczkowanie
 
Avatar alikatena
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 436
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Rozczesuję mokre włosy, ale tylko grzebieniem, z używania szczotek dawno zrezygnowałam. Ale mam włosy, które w ogóle się nie plączą. Muszę rozczesywać włosy, bo rano bym się w lustrze nie poznała, dodatkowo mam mniej prostowania rano

Kiedyś czytałam, że jakiś szampon dla dzieci dostępny w rossie jest dobry do mycia pędzli, który to dokładnie i ile kosztuje?
Szampon Babydream - kosztuje ok. 3 - 4 zł.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...m-shampoo.html
__________________
"Dalej idąc dalej dojdziesz, dalej siedząc dalej siedzisz!"
alikatena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 23:01   #3191
Doti1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Doti1987
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 182
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Hedvigis Pokaż wiadomość
Rozczesuję mokre włosy, ale tylko grzebieniem, z używania szczotek dawno zrezygnowałam. Ale mam włosy, które w ogóle się nie plączą. Muszę rozczesywać włosy, bo rano bym się w lustrze nie poznała, dodatkowo mam mniej prostowania rano

Kiedyś czytałam, że jakiś szampon dla dzieci dostępny w rossie jest dobry do mycia pędzli, który to dokładnie i ile kosztuje?
Babydream, bedzie w promocji za 3,49. tez piorę nim pędzle i myje włosy po olejowaniu. Polecam
Doti1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 07:09   #3192
PoKaPoKa
Zadomowienie
 
Avatar PoKaPoKa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 068
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez PPP90 Pokaż wiadomość
ma bardzo skrajne opinie
Każdemu co innego odpowiada, on daje efekt naturalny, nie skleja rzęs, łatwo się go zmywa, nie obciąża rzęs i u mnie się nie osypuje i nie kruszy. Ja na kwc patrzę z przymrużeniem oka, bo nie raz kupiłam niby hit, a okazał się dla mnie kiczem

---------- Dopisano o 08:09 ---------- Poprzedni post napisano o 08:06 ----------

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
Ja czeszę przed i po, używam szczotki Tangle Teezer, więc nie mam z tym problemu i co ważne nie uszkadza mi włosów
__________________
Nigdy nie żałuję tego co w życiu mi nie wyszło. Wierzę, że będzie lepiej, a szczęście w końcu mnie dopadnie...

MakeUp Artist www.annettea.pl
PoKaPoKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:37   #3193
MalaArielka
Wtajemniczenie
 
Avatar MalaArielka
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 773
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
Tak, to jest dobre dla włosów. Jednak nie zawsze o tym pamiętam.
Ja czeszę włosy kiedy nałożę na nie odżywkę do spłukiwania- wtedy lepiej wnikają substancje aktywne wgłąb włosów i włosy lepiej się rozczesują później.
MalaArielka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 11:46   #3194
Ingusia_sz
Raczkowanie
 
Avatar Ingusia_sz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 323
GG do Ingusia_sz
Dot.: Rossmann - cz. XIII

witajcie dziewczyny właśnie po zakupach z Rossmanna mam mleczko nivea i podkład z CND kody weszły bez problemu tylko babydream kremik niestety nie i zapłaciłam całą kwotę no ale jeszcze kupiłam z apteczki babuni miód -mleko ale jajecznego nie znalazłam :/ proszę przypomnijcie mi co to był za żel pod prysznic z białym pieprzem i czymś tam, chciałam znaleźć ale ni udało się.
Odnośnie tuszu do rzęs to używam tego EVELINE: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1 dla mnie bomba cenowo jest od 12zł-15zł dobrze się zmywa u mnie nie odbija się na górnej powiece super wydłuża i pogrubia ja jestem zadowolona, bardziej teatralny efekt ja taki lubię więc dla mnie super

Chciałam jeszcze pochwalić się że kupiłam żel z Alterry Borówka i Wanilia pachnie obłędnie przynajmniej dla mnie limitowana edycja i w końcu mam odżywkę Isany z olejkiem z babassu jest boska jak narazie nie imoge trafić na olejek z altery granat i awokado (teraz to juz deficyt )
__________________
KOCHAJ SwyCh WrOgów: tO OnI mÓwIą ci o TwOiCH błędach

bloga mam też ja

Edytowane przez Ingusia_sz
Czas edycji: 2012-05-28 o 11:59
Ingusia_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:04   #3195
Hedvigis
Zakorzenienie
 
Avatar Hedvigis
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4 220
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Doti1987 Pokaż wiadomość
Babydream, bedzie w promocji za 3,49. tez piorę nim pędzle i myje włosy po olejowaniu. Polecam
Hedvigis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:04   #3196
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 7 310
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez monia42210 Pokaż wiadomość
Mam takie pytanie trochę z innej beczki czy czeszecie włosy po upszednim umyciu ich czy to jest dobre dla włosów
Ja czeszę mokre włosy (oczywiście wcześniej potraktowane odżywką), próbowałam parę razy rozczesać suche, ale nie dałabym rady - za dużo włosów mi wtedy leci, są przez cały dzień sianowate i napuszone... Jak umyję wieczorem, chwilkę pochodzę w turbanie, potem rozczeszę Tangle Teezerem i położę się spać, to rano są w miarę ujarzmione i mogę je rozczesać bez najmniejszego problemu.

Co włosy to potrzeby, niektórzy nie dają rady rozczesać na mokro, a inni nie dają rady na sucho. Działaj zgodnie ze swoimi włosami

Cytat:
Napisane przez Ingusia_sz Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny właśnie po zakupach z Rossmanna mam mleczko nivea i podkład z CND kody weszły bez problemu tylko babydream kremik niestety nie i zapłaciłam całą kwotę no ale jeszcze kupiłam z apteczki babuni miód -mleko ale jajecznego nie znalazłam :/ proszę przypomnijcie mi co to był za żel pod prysznic z białym pieprzem i czymś tam, chciałam znaleźć ale ni udało się.
Odnośnie tuszu do rzęs to używam tego EVELINE: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...ra.html&next=1 dla mnie bomba cenowo jest od 12zł-15zł dobrze się zmywa u mnie nie odbija się na górnej powiece super wydłuża i pogrubia ja jestem zadowolona, bardziej teatralny efekt ja taki lubię więc dla mnie super

Chciałam jeszcze pochwalić się że kupiłam żel z Alterry Borówka i Wanilia pachnie obłędnie przynajmniej dla mnie limitowana edycja i w końcu mam odżywkę Isany z olejkiem z babassu jest boska jak narazie nie imoge trafić na olejek z altery granat i awokado (teraz to juz deficyt )
O tak, ten tusz Eveline jest świetny. Ale ja często zmieniam tusze do rzęs więc nie umiem za długo używać jednego Ale na pewno kiedyś kupię ponownie, u mnie dawał bardzo mocny, teatralny efekt, nie kruszył się...
5f42baaf55c99c9383de422acc0cb88e1da365bd_65628aba0b01a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:09   #3197
partycypacja
Raczkowanie
 
Avatar partycypacja
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 291
Dot.: Rossmann - cz. XIII

A czy ma ktoś nową gazetkę (oprócz tej z okazji Dnia Dziecka)?
partycypacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 13:35   #3198
Asiuchal
Zakorzenienie
 
Avatar Asiuchal
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 3 853
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Ingusia_sz Pokaż wiadomość
jeszcze kupiłam z apteczki babuni miód -mleko ale jajecznego nie znalazłam :/ proszę przypomnijcie mi co to był za żel pod prysznic z białym pieprzem i czymś tam, chciałam znaleźć ale ni udało się.
Niestety ja również w żadnym Rossie nie uświadczyłam serii jajecznej. Kupiłam ją dopiero w jednej z osiedlowych drogerii. Któraś z dziewczyn pisała, że u niej ta seria występuje w normalnej dostawie, więc w sumie nie wiem jak to jest.

Jeżeli chodzi o żel to pewnie miałaś na myśli pieprz i kardamon, który obłędnie pachnie.
Oto link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-kardamon.html

[1=5f42baaf55c99c9383de422 acc0cb88e1da365bd_65628ab a0b01a;34363871]Ja czeszę mokre włosy (oczywiście wcześniej potraktowane odżywką), próbowałam parę razy rozczesać suche, ale nie dałabym rady - za dużo włosów mi wtedy leci, są przez cały dzień sianowate i napuszone... Jak umyję wieczorem, chwilkę pochodzę w turbanie, potem rozczeszę Tangle Teezerem i położę się spać, to rano są w miarę ujarzmione i mogę je rozczesać bez najmniejszego problemu.[/QUOTE]

Postępuje podobnie jak ty, nie wyobrażam sobie rozczesywania moich włosów na sucho. Próbowałam kilka razy, ale w ten sposób znacznie bardziej je uszkadzam i więcej cebulek wyrywam. Chodzę w wilgotnych po domu, lekko osuszam w turbanie, nakładam odżywkę b/s, psikam jantarem, eliksirem ziołowym i jedwabiem (na końcówki) - czekam dobre pół godziny i rozczesuje, gdy są jeszcze trochę wilgotne.
Asiuchal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:02   #3199
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Dziewczyny nie orientujecie się czy wśród tych opakowań podróżnych z Rossmanna jest buteleczka z atomizerem/ sprayem? Ja u siebie dzisiaj widziałam tylko z dozownikiem, a potrzebuję do przelania toniku
Czy tylko u mnie nie ma, czy w ogóle taki produkt nie istnieje?
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 15:07   #3200
Charmain
Zakorzenienie
 
Avatar Charmain
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Hl.m. Praha
Wiadomości: 24 166
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Też szukałam i nie widziałam z atomizerem
Charmain jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:08   #3201
Rosanna2009
Raczkowanie
 
Avatar Rosanna2009
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 65
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientujecie się czy wśród tych opakowań podróżnych z Rossmanna jest buteleczka z atomizerem/ sprayem? Ja u siebie dzisiaj widziałam tylko z dozownikiem, a potrzebuję do przelania toniku
Czy tylko u mnie nie ma, czy w ogóle taki produkt nie istnieje?
mi się wydaje, że kiedyś była ale jak kupowałam w środę to były tylko z dozownikiem i zakręcana a sama chciałam atomizer.



Dziewczyny, dawajcie nową gazetkę!
Rosanna2009 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:09   #3202
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientujecie się czy wśród tych opakowań podróżnych z Rossmanna jest buteleczka z atomizerem/ sprayem? Ja u siebie dzisiaj widziałam tylko z dozownikiem, a potrzebuję do przelania toniku
Czy tylko u mnie nie ma, czy w ogóle taki produkt nie istnieje?

W serii opakowań podróżnych jest tylko kosmetyczka, zwykła butelka 100 ml, butelka 100 ml z dozownikiem i słoiczek 10 ml.
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:10   #3203
Myosottis
Zadomowienie
 
Avatar Myosottis
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 992
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziewczyny nie orientujecie się czy wśród tych opakowań podróżnych z Rossmanna jest buteleczka z atomizerem/ sprayem? Ja u siebie dzisiaj widziałam tylko z dozownikiem, a potrzebuję do przelania toniku
Czy tylko u mnie nie ma, czy w ogóle taki produkt nie istnieje?
niestety nie ma
Też chciałam kupić do mgiełek i odżywek do włosów
Myosottis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:12   #3204
Ingusia_sz
Raczkowanie
 
Avatar Ingusia_sz
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 323
GG do Ingusia_sz
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Asiuchal Pokaż wiadomość

Jeżeli chodzi o żel to pewnie miałaś na myśli pieprz i kardamon, który obłędnie pachnie.
Oto link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...-kardamon.html


dziękuje za pomoc będę wypatrywać
za jajecznym się przejdę po sklepach osiedlowych może gdzieś dorwę

jofka też niestety nie widziałam ja przelewam do buteleczki która mi została po balsamie czy olejek z Avonu taki dwufazowy był, może znajdziesz coś co z użyjesz i będziesz mogła przelać
__________________
KOCHAJ SwyCh WrOgów: tO OnI mÓwIą ci o TwOiCH błędach

bloga mam też ja

Edytowane przez Ingusia_sz
Czas edycji: 2012-05-28 o 15:15
Ingusia_sz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:17   #3205
jofka
Zadomowienie
 
Avatar jofka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 970
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Charmain Pokaż wiadomość
Też szukałam i nie widziałam z atomizerem
Cytat:
Napisane przez Rosanna2009 Pokaż wiadomość
mi się wydaje, że kiedyś była ale jak kupowałam w środę to były tylko z dozownikiem i zakręcana a sama chciałam atomizer.



Dziewczyny, dawajcie nową gazetkę!
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość

W serii opakowań podróżnych jest tylko kosmetyczka, zwykła butelka 100 ml, butelka 100 ml z dozownikiem i słoiczek 10 ml.
Cytat:
Napisane przez Myosottis Pokaż wiadomość
niestety nie ma
Też chciałam kupić do mgiełek i odżywek do włosów
Dziękuję Dziewczyny! Jak zwykle jesteście niezawodne.
W takim razie zostało mi chyba tylko złożenie zamówienia na mazidlach, a chciałam tego uniknąć, bo już ledwo zipie mój portfel
Szkoda, że nie mają przydałby się do hydrolatów, mgiełek do włosów itp.
Tak myślę, czy nie ma jakiegoś taniego produktu w opakowaniu z atomizerem żeby kupić i wykorzystać samo opakowanie
__________________
Blogujemy

25.08 Codzienny makijaż na lato.
28.07 Must have dla cery tłustej- żel LASS ze złotem!
07.07 Nowość:Mleczko do ciała Isana z 10% mocznikiem.
08.06 "Rajstopy w spray'u od Sally Hansen taniej.







Loving & be loved by U
jofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:26   #3206
lifrete
Zadomowienie
 
Avatar lifrete
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 065
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ja dzisiaj kupiłam limitowany krem do rąk Isany.
Sprawdziłam też dokładnie i w moim rossmannie szampon babydream normalnie kosztuje 3,49zł, bez promocji. Czy tylko w moim?
__________________
moje dwie obsesje: nieodwzajemniane zauroczenia i zakupy kosmetyczne ponad stan.
nie będę się leczyć z żadnej
lifrete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:26   #3207
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny! Jak zwykle jesteście niezawodne.
W takim razie zostało mi chyba tylko złożenie zamówienia na mazidlach, a chciałam tego uniknąć, bo już ledwo zipie mój portfel
Szkoda, że nie mają przydałby się do hydrolatów, mgiełek do włosów itp.
Tak myślę, czy nie ma jakiegoś taniego produktu w opakowaniu z atomizerem żeby kupić i wykorzystać samo opakowanie
W douglasie widziałam tego typu pojemniki, przy kasach. Niestety nie pamiętam czy był tam atomizer, ceny również nie kojarzę
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest teraz online Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:27   #3208
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Ja też dzisiaj byłam w Rossmannie Zakupy-nowy żel aloesowy Venus i chusteczki do higieny intymnej Facelle, muszę jeszcze kupić płyn Ziai, ale to jutro, bo akurat w tym sklepie był mniejszy asortyment-taki pół-Rossmann :P Widziałam za to poszukiwane przez Was kiedyś pędzle EcoTools
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:33   #3209
zoila
Klientka w krawacie
 
Avatar zoila
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 19 690
Dot.: Rossmann - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez jofka Pokaż wiadomość
Dziękuję Dziewczyny! Jak zwykle jesteście niezawodne.
W takim razie zostało mi chyba tylko złożenie zamówienia na mazidlach, a chciałam tego uniknąć, bo już ledwo zipie mój portfel
Szkoda, że nie mają przydałby się do hydrolatów, mgiełek do włosów itp.
Tak myślę, czy nie ma jakiegoś taniego produktu w opakowaniu z atomizerem żeby kupić i wykorzystać samo opakowanie
Ja tak zrobiłam w zeszłym roku . Kupiłam na wyprzedaży 40 ml mgiełkę z H&M, którą szybko wypsikałam i w ten sposób mam atomizer. Co prawda na razie nie korzystam z niego, ale zacznę, gdy będę miała chwilę na glinki
__________________
Irytują mnie ludzie, którym wydaje się, że na wszystkim się znają.

WYMIANA KSIĄŻKOWA


zoila jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 15:33   #3210
monia42210
Zadomowienie
 
Avatar monia42210
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 049
Dot.: Rossmann - cz. XIII

dziękuje za wszystkie odpowiedzi na moje pytanie
__________________
Żyj pełnią życia, bo tak młody jak dziś, nie będziesz już nigdy!

Serialomaniaczka
monia42210 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum ROSSMANNiaczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:36.