Odrabianie wojska w policji... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-11, 16:31   #1
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355

Odrabianie wojska w policji...


Jestem ciekawa czy na wizażu są może kobiety których TŻ odrabia wojsko w policji... ?? moj mężczyzna od września jest w policji, obstawia mecze, chodzi na slużby.... brakuje mi go, ale na szczęście wychodzi dość czesto na przepustki A jak jest z waszymi TŻ-ami?? Są zadowoleni ze slużby?? a jak wy to znosicie??
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-11, 17:27   #2
jogusia
Rozeznanie
 
Avatar jogusia
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: kujawsko-pomorskie
Wiadomości: 520
Dot.: Odrabianie wojska w policji...

Mój TŻ też był w OP teraz jest już pełnoprawnym policjantem przeżyliśmy razem OP i szkółkę policyjną Życzę wam wytrwania w tym wszystkim bo wiem jak to jest ciężko,mojego czesto nie było nawet miesiąc cały . Pozdrawiam
__________________
jogusia
jogusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-12, 00:05   #3
wredne_slonko
Rozeznanie
 
Avatar wredne_slonko
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 665
Dot.: Odrabianie wojska w policji...

Podnosze, bo mój TŻ też tak właśnie planuje. Tyle, że teraz studiuje. Chciałby pójść po licencjacie. Naprawdę jest tak ciężko? Myślałam, że będzie bywał częściej w domu Słyszałam, że mimo wszystko ciężko jest się dostać na taką służbe? Opowiedzcie troche dziewczyny, bo nie wiem czego się spodziewać
__________________
Zaginieni !!

Asia Surowiecka

Maciek Marczak
wredne_slonko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-14, 10:09   #4
kisia88
Raczkowanie
 
Avatar kisia88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 355
Dot.: Odrabianie wojska w policji...

wredne_slonko tak to prawda, ze ciezko jest sie tam dostac... mojemu TŻ juz przyszlo zawiadomienie ze sie nie dostal (pomimo tego, ze testy zdal i wszystkie inne formalnosci mial pozalatwiane).... kazdy w strachu, ze jednak bedzie musial isc do wojska...az nagle dzwoni telefon pare dni pozniej... z zawiadomieniem, ze ma sie stawic tego i tego w Katowicach, bo dostal sie do Policji do dnia dzisiejszego nie wiemy jak to sie stalo ) ale njawazniejsze, ze sie dostal... Widze, ze mieszkasz w Gdansku... nie wiem jak tam, ale u mnie w miescie odrabiajacy sluzbe w policji nie maja tak zle... no moze na poczatku, ciagle treningi, zaprawy, strzelanie i takie tam.... nauki tez duzo bylo, ale dalo sie przezyc teraz maja normalne sluzby... moj TŻ pracuje przy komputerze... w czasie kiedy jego koledzy pilnuja porzadku on odbiera od nich zgloszenia...
Przepustki ma na pewno czesciej niz w wojsku (wiem, bo kolezanki chlopak poszedl w tym samym czasie do woja).
kisia88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.