Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Wirtualna Redakcja > Artykuły i newsy

Notka

Artykuły i newsy Dyskusje o artykułach i newsach zamieszczanych na naszym portalu.

 
 
Narzędzia
Stary 2012-05-24, 22:52   #31
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Jestem pod wrażeniem

W komentarzach pod poprzednio ukazanym przez Agę makijażem na wizażu były pretensje, że drugie oko jest zupełnie inaczej pomalowane, ciemniejsze, nierówne i co tam jeszcze kto sobie wymyślił, teraz pretensje, że oba wyglądają tak samo,
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-24, 23:35   #32
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
(..)teraz pretensje, że oba wyglądają tak samo,
nie że oba wyglądają tak samo tylko że jest to jedno oko....
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 10:40   #33
shumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Wszystko pięknie, ale dlaczego jak makijaż delikatniejszy, to od razu zdjęcia przepalone? pięknie doświetlone, ale światło zbyt chłodne i jaskrawe.
shumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-26, 23:06   #34
marusia9994
Raczkowanie
 
Avatar marusia9994
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 389
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Piękny make up
__________________
Szczęście jest jak motyl. Ścigaj je, a umknie Ci. Usiądź spokojnie, a spłynie na twoje barki. Anthony de Mello

marusia9994 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 14:13   #35
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 347
GG do allie
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Makijaż doskonale wykonany, instrukcja wykonania jasna, przejrzysta i zrozumiała.

Mam pytanie do osób poruszających niezmiennie kwestię oświetlenia zdjęć: rozumiem, że fakt, iż są doświetlone tak a nie inaczej, w czymś Wam przeszkadza? A tak konkretnie w czym? Serio, próbuję zrozumieć i nie potrafię. Może ktoś mi wyjaśni?
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-27, 17:19   #36
BabyOnion
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 72
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

jak dla mnie... zbyt "tęczowo"
BabyOnion jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 08:45   #37
shumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez allie Pokaż wiadomość
Makijaż doskonale wykonany, instrukcja wykonania jasna, przejrzysta i zrozumiała.

Mam pytanie do osób poruszających niezmiennie kwestię oświetlenia zdjęć: rozumiem, że fakt, iż są doświetlone tak a nie inaczej, w czymś Wam przeszkadza? A tak konkretnie w czym? Serio, próbuję zrozumieć i nie potrafię. Może ktoś mi wyjaśni?
No widzisz, Ty nie rozumiesz... Powiedz mi, czy idąc na imprezę masz tak oświetloną salę? Albo wychodząc z rana do pracy/ na uczelnię/gdzie bądź? Masz takie oświetlenie? Jesteś mi w stanie powiedzieć, jak ten makijaż wygląda w normalnym świetle? Bo już wszyscy wiemy, że na sesję się nadaje. Ale to jest instrukcja, która z założenia autorki ma być do wykorzystania na co dzień. Jeśli ktoś zwraca uwagę na jakiś szczegół, to ma zapewne po temu powody, a jeśli uwagi są konstruktywne i powtarzające się ( jak wnioskuję), to może nawet ma wiedzę o temacie. Postaraj się przemyśleć następnym razem, co piszesz.
shumi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 09:06   #38
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez shumi Pokaż wiadomość
No widzisz, Ty nie rozumiesz... Powiedz mi, czy idąc na imprezę masz tak oświetloną salę? Albo wychodząc z rana do pracy/ na uczelnię/gdzie bądź? Masz takie oświetlenie? Jesteś mi w stanie powiedzieć, jak ten makijaż wygląda w normalnym świetle? Bo już wszyscy wiemy, że na sesję się nadaje. Ale to jest instrukcja, która z założenia autorki ma być do wykorzystania na co dzień. Jeśli ktoś zwraca uwagę na jakiś szczegół, to ma zapewne po temu powody, a jeśli uwagi są konstruktywne i powtarzające się ( jak wnioskuję), to może nawet ma wiedzę o temacie. Postaraj się przemyśleć następnym razem, co piszesz.
Ale co napisała Zadała proste pytanie, nie wolno
Wybacz, ale chyba zbytnia przemądrzałość w Ciebie wstąpiła

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-05-28 o 09:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 10:05   #39
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez shumi Pokaż wiadomość
No widzisz, Ty nie rozumiesz... Powiedz mi, czy idąc na imprezę masz tak oświetloną salę? Albo wychodząc z rana do pracy/ na uczelnię/gdzie bądź? Masz takie oświetlenie? Jesteś mi w stanie powiedzieć, jak ten makijaż wygląda w normalnym świetle? Bo już wszyscy wiemy, że na sesję się nadaje.
Plus dla mnie ten makijaż i twarz wygląda hm.. płasko, sztucznie. Photoshop photoshopem ale jeśli przy takim upodobaniu do czyszczenia wszystkiego i 'profesjonalnie' wyglądających zdjęć nie jesteśmy w stanie uzyskać takich efektów jak na załączonych zdjęciach makijaży to lepiej sobie darować..
Wystarczy też porównać zdjęcie z innego artykułu z wizażu https://wizaz.pl/Makijaz/Szkola-maki...w-stylu-Chanel
Światło odbija się od twarzy w sposób naturalny, przy nim twarz modelki na tych zdjęciach jak dla mnie wygląda trochę jak manekina.. światło jest płaskie i zimne i tak tez wygląda makijaż. W świetle dziennym, sztucznym, na osobie z 'normalną' karnacją wyglądał by zupełnie inaczej..
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 12:28   #40
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Kiedyś już poruszałam kwestię ilości photoshopa na zdjęciach, nikt wtedy tego nie zauważył. Może teraz, gdy odzew jest większy, ktoś (fotograf, Aga) weźmie to sobie do serca...
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 14:29   #41
aniko 23
Zakorzenienie
 
Avatar aniko 23
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 5 531
GG do aniko 23
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Żywię nadzieję że Agabil ma w d..... te wszystkie "mądrości" specjalistek od PS i pozostanie przy swoim stylu. Jak komuś przeszkadza niech nie patrzy.

To nie MM tylko autorski artykuł i jak każdy autor Aga ma swobodę przy doborze środków do jego tworzenia.
__________________

...noszę twe serce z sobą (noszę je w moim sercu).

aniko 23 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-28, 14:37   #42
allie
Zakorzenienie
 
Avatar allie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 3 347
GG do allie
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez shumi Pokaż wiadomość
No widzisz, Ty nie rozumiesz... Powiedz mi, czy idąc na imprezę masz tak oświetloną salę? Albo wychodząc z rana do pracy/ na uczelnię/gdzie bądź? Masz takie oświetlenie? Jesteś mi w stanie powiedzieć, jak ten makijaż wygląda w normalnym świetle? Bo już wszyscy wiemy, że na sesję się nadaje. Ale to jest instrukcja, która z założenia autorki ma być do wykorzystania na co dzień..
Instrukcja nic o tym nie mówi; skąd ta teza? - to po pierwsze.
Bardzo jasne, jaskrawe światło mam choćby dziś za oknem; naprawdę nie muszę daleko szukać - to po drugie.
Po trzecie - to, jak wygląda makijaż na twarzy na żywo, zależy od zastosowanej kolorystyki kosmetyków, a tę - jak wiadomo - każdy musi dostosować do swojej karnacji oraz warunków, w jakich będzie ten makijaż nosił; jeśli ktoś tego nie wie, a wszelkie instrukcje odbiera literalnie, więcej sobie zrobi szkody niż pożytku; bez względu na to, czy wykona makijaż wg tego tutorialu czy też zupełnie innego. W mojej ocenie tutoriale takie jak ten mają pokazać technikę wykonania makijażu, kolejność kroków w nim, sposób nakładania cieni, kształt kreski, itp.

Cytat:
Napisane przez shumi Pokaż wiadomość
Jeśli ktoś zwraca uwagę na jakiś szczegół, to ma zapewne po temu powody, a jeśli uwagi są konstruktywne i powtarzające się ( jak wnioskuję), to może nawet ma wiedzę o temacie.
Sęk w tym, że są powtarzające się, ale nie konstruktywne. Nikt na Wizażu nie oczekuje bałwochwalczego podejścia do jakichkolwiek prezentowanych makijaży, ale wszyscy - jak sądzę - oczekują szacunku i określonej formy wyrażania własnego zdania. I w moim odczuciu część Wizażanek negatywnie reaguje właśnie na formę tej krytyki, a nie jej istotę.

Jak wygląda konstruktywna krytyka? Ano tak: "Ja w tym makijażu/zdjęciu zmieniłabym to i to. Zrobiłabym to i to tak i tak; dałoby to taki i taki efekt, a korzyści z tego byłyby takie i takie".

Rzucenie: "A czemu zdjęcia znowu takie prześwietlone?" dają wrażenie, że autor takiego komentarza czepia się dla samej czystej możliwości wytknięcia błędu. Wielu niezmiernie chętnie wytyka innym niedociągnięcia; niewielu udaje się udzielić wartościowej informacji zwrotnej.

Cytat:
Napisane przez shumi Pokaż wiadomość
Postaraj się przemyśleć następnym razem, co piszesz.
A skąd Twój wniosek, że nie pomyślałam?
__________________
Szukam korka do Theoremy 100ml
allie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 17:52   #43
Vanilia22
Przyczajenie
 
Avatar Vanilia22
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Piękny makijaż. Choć osobiście nie przepadam za tego typu zestawem kolorów to dla mnie taki sposób malowania jest prawdziwą inspiracją. Nie muszę przecież wiernie trzymać się wszystkiego co pokazała autorka. Ale mogę za to dostosować makijaż do siebie tak by móc cieszyć się słońcem.

Nie udzielam się, i naprawdę rzadko piszę bo uwielbiam czytać na wizażu artykuły. Jednak nie jestem obojętna na komentarze, gdzie już naprawdę nie ma się do czego przyczepić to już doszukuje się naprawdę nieistotnych spraw.
Przecież do pokazania makijażu trzeba użyć technik, które go podkreślą. Czasem nawet przejaskrawić by uwydatnić to co istotne w nim. Czyli liczy się kunszt i efekt jaki ma wywrzeć makijaż. Reszta zależy już od nas na ile potrafimy dostosować to dla siebie. Ciekawe jest dla mnie to że nie oburzają się dziewczyny na widok pieknie przerobionych zdjęć w magazynach a tu poziom uwag krytycznych jest poniżej normy.... Szkoda
__________________
Vanilia22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:22   #44
Aniolek1890
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Piękny makijaż
__________________
[perfectaA]717947[/perfectaA]
Aniolek1890 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:29   #45
isabeel
Przyczajenie
 
Avatar isabeel
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 24
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Nie podoba mi się taki makijaż, ale rozumiem, po co jest ten wątek: ot zabawa przede wszystkim, eksperyment, może kogoś to zainspiruje do czegos więcej niż napastliwy komentarz z listą tego, co jest be.
isabeel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-28, 18:33   #46
aluette1
Przyczajenie
 
Avatar aluette1
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: united kingdom
Wiadomości: 4
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Na fotce pod tytulem "efekt koncowy" pani modelka ma piekna, kozia brodke! mniam, mniam!
aluette1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 05:51   #47
shumi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 12
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Kończę dyskusję. Nic tu po mnie. Przepraszam, jeśli moja forma wypowiedzi uraziła co wrażliwszych. Makijaż mi się podoba. Nadal doradzałabym zmianę oświetlenia, wykorzystanie innej blendy, będzie naturalniej.
shumi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 08:41   #48
lara1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 8
GG do lara1
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

mi się nie podoba, ale kolory są piękne
lara1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:48   #49
dagmara857
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: poznań
Wiadomości: 70
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

piękne kolory, piękne wykonanie, ale niestety nie wiem, gdzie mogłabym się w takiej wersji pokaza
dagmara857 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 21:23   #50
asia0909
Przyczajenie
 
Avatar asia0909
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 5
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Makijaż jest prześliczny
asia0909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-31, 23:45   #51
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Żywię nadzieję że Agabil ma w d..... te wszystkie "mądrości" specjalistek od PS i pozostanie przy swoim stylu. Jak komuś przeszkadza niech nie patrzy.

To nie MM tylko autorski artykuł i jak każdy autor Aga ma swobodę przy doborze środków do jego tworzenia.
Oczywiście że ma. Chociaż po jednym makijażu po raz kolejny skrytykowanym za wyżej wymienione zdjęcia uległy niewielkiej ale zawsze poprawie.

(Znakomite podejście. Artykuł na głównej, dostaję maila z subskrypcji "p.s ale jak się nie podoba to nie oglądaj!")
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych

Edytowane przez Irisfeal
Czas edycji: 2012-05-31 o 23:46
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:39   #52
Alassiel
Raczkowanie
 
Avatar Alassiel
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Valimar
Wiadomości: 342
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

I po co te złośliwości i nerwy? Styl to jedno, a ilość retuszu to drugie. Wolałabym oglądać prawdziwy makijaż a nie jego wirtualną wersję, jak już używać takiej ilości photoshopa to łatwiej byłoby wykonać cały makijaż na komputerze A jak ktoś bardzo chce aż tak retuszować to niech to chociaż robi z większym wyczuciem, bo na przykład cera na czole za każdym razem wygląda tak samo - tak samo okropnie.
Alassiel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-03, 10:41   #53
NioseWamPicie
Zadomowienie
 
Avatar NioseWamPicie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 948
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Makijaż fajny, ale ilość retuszu i mi nie odpowiada.

Trochę wtopa z tym skopiowanym okiem - chyba na obu nie wyszło tak samo i na jednym zdjęciu udało się to zatuszować zasłaniając je plastrem cytryny. Niefajnie.
NioseWamPicie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:25   #54
ewciaa82
Zakorzenienie
 
Avatar ewciaa82
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 6 508
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez aluette1 Pokaż wiadomość
Na fotce pod tytulem "efekt koncowy" pani modelka ma piekna, kozia brodke! mniam, mniam!
Nie no....leze Aga apeluje do Ciebie juz nie o to zebys nie przeswietlala zdjec, obrabiala, kopiowala ale najwazniejsze nie zapomniala sie przed kazda sesja OGOLIC!! Jesuuu co za ludzie Wszystkiego sie mozna tutaj spodziewac ale jak czytam takie cos to mi rece opadaja
ewciaa82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-06, 17:35   #55
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez ewciaa82 Pokaż wiadomość
Nie no....leze Aga apeluje do Ciebie juz nie o to zebys nie przeswietlala zdjec, obrabiala, kopiowala ale najwazniejsze nie zapomniala sie przed kazda sesja OGOLIC!! Jesuuu co za ludzie Wszystkiego sie mozna tutaj spodziewac ale jak czytam takie cos to mi rece opadaja
I ja uważam, że to żałosne, mało powiedziane, pasuje to typowej blondynki z dowcipów
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-09, 23:54   #56
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

czy mi się zdaje, czy skopiowałaś 1 oko....???:/:/:/
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-16, 18:43   #57
mariamarysienka
Zakorzenienie
 
Avatar mariamarysienka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 14 017
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

lubię wyraziste makijaże od czasu do czasu i nawet niedawno kupiłam zielony cień
makijaże wykonywane przez Agę są niewątpliwie świetne, ale używanie takiej ilości PS to dla mnie zwykłe oszustwo tak naprawdę nigdy nie wiem, jak dany makijaż wygląda bez tak dogłębnej obróbki i efekty naśladowania mnie zwyczajnie rozczarowują, bo nigdy nie dojdę do komputerowej perfekcji. plus kiedy wychodzę na zwyczajne światło dzienne czy sztuczne w pomieszczeniach, makijaż może stać się karykaturalny, a kolory zupełnie inne.
rada ode mnie - mniej obróbki na pewno wtedy będzie uczciwiej
__________________
.

"One cat just leads to another." - E. Hemingway



I love you
I will
I do
mariamarysienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:11   #58
Mystiquee
Zakorzenienie
 
Avatar Mystiquee
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 13 857
GG do Mystiquee
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez aniko 23 Pokaż wiadomość
Żywię nadzieję że Agabil ma w d..... te wszystkie "mądrości" specjalistek od PS i pozostanie przy swoim stylu. Jak komuś przeszkadza niech nie patrzy.

To nie MM tylko autorski artykuł i jak każdy autor Aga ma swobodę przy doborze środków do jego tworzenia.
Zdecydowanie sie zgadzam.
Żałosne są niektóre komentarze, zazdrośnice wstretne...
Wpuścić baby na wątek to sie pozagryzają z zazdrości...

Co do makijażu to uwielbiam wszystkie Twoje wykonania, są precyzyjne i perfekcyjne. Żółto-zielony jest świetny, wyglądasz w nim rewelacyjnie
__________________
Mystiquee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:39   #59
Irisfeal
Wtajemniczenie
 
Avatar Irisfeal
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 611
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Cytat:
Napisane przez Mystiquee Pokaż wiadomość
Zdecydowanie sie zgadzam.
Żałosne są niektóre komentarze, zazdrośnice wstretne...
Wpuścić baby na wątek to sie pozagryzają z zazdrości...
A przepraszam skoro tak mnie super znasz to czego zazdroszczę..?
__________________
Fenris

Przepraszam za ewentualny brak polskich znaków - kwestia pisania na urządzeniach przenośnych
Irisfeal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-18, 10:48   #60
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 688
Dot.: Soczyście i optymistycznie, czyli żółto-zielony makijaż krok po kroku

Dajcie już spokój, dziewczyny. Ktoś, kto ten wątek i inne Agabil'owskie czyta, widzi jak na dłoni, kto jest zazdrosny, kto jest uszczypliwy i zwłaszcza to, że w ogóle jest. Niektórzy, co się tu negatywnie wypowiadają nie rozumieją, jak widać znaczenia swoich słów. To brzmi tak, jakby miały ochotę być na miejscu Agi w tym momencie i nie mogą znieść, że ona współpracuje z wizażem, a inne makijażystki nie. Niestety taka prawda i wiele dziewczyn mnie w tym momencie poprze, jestem tego pewna.
Krytyka jest ważna, ale tylko wtedy, gdy jest konstruktywna, np tutaj:

Cytat:
Napisane przez mariamarysienka Pokaż wiadomość
lubię wyraziste makijaże od czasu do czasu i nawet niedawno kupiłam zielony cień
makijaże wykonywane przez Agę są niewątpliwie świetne, ale używanie takiej ilości PS to dla mnie zwykłe oszustwo tak naprawdę nigdy nie wiem, jak dany makijaż wygląda bez tak dogłębnej obróbki i efekty naśladowania mnie zwyczajnie rozczarowują, bo nigdy nie dojdę do komputerowej perfekcji. plus kiedy wychodzę na zwyczajne światło dzienne czy sztuczne w pomieszczeniach, makijaż może stać się karykaturalny, a kolory zupełnie inne.
rada ode mnie - mniej obróbki na pewno wtedy będzie uczciwiej
Taka krytyka nie ocieka jadem i dobrze się to czyta w przeciwieństwie do uszczypliwości na temat wąsików, kozich bródek, za dużych ust, czy brzydkiego nosa, czoła i policzków. Gdyby tak było w rzeczywistości, Aga nie mogłaby pokazywać swoich makijaży, a jednak to robi, bo jest normalną, ładną dziewczyną i ma talent po prostu, charyzmę i jest pracowita, czy się to komuś podoba czy nie to śmiesznym jest, jak ktoś temu próbuje zaprzeczyć.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-06-18 o 10:50
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Artykuły i newsy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:28.