Moda, która Cię "rozwala" cz.V - Strona 120 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-05-29, 11:13   #3571
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Czym się różni brak folii od braku kłódki?
Pytam, bo nie latam. Jestem biedna i zazdrosna (oraz ciekawska)
nie bardzo rozumeim o co właściwie pytasz. walizka bez folii to walizka nieofoliowana, walizka bez kłódki to walizka nie zamknięta na kłódkę
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:14   #3572
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No dla mnie nie ma różnicy między tym, czy ktoś zerwie folię czy rozwali kłódkę - jedno i drugie tak samo łatwo zauważyć i jedno i drugie jest złe, więc dla mnie to nie jest wyznacznik tego, że lepiej ofoliować plastik niż zakłódkować tańszą walizkę. Można zrobić nawet jedno i drugie, jak komuś się chce. Albo zafoliować jakąś tanią walizkę,żeby wyglądała na droższą, o :P Nie rusza mnie jakoś ta blogerska awantura :P

Pytam o to jaka jest różnica między tym, że ktoś nam zdjął folię i otworzył walizkę a ktoś rozwalił kłódkę i otworzył walizkę. Dla mnie nie ma - walizka została otwarta
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:17   #3573
tenebra
Zakorzenienie
 
Avatar tenebra
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 3 795
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Pytam o to jaka jest różnica między tym, że ktoś nam zdjął folię i otworzył walizkę a ktoś rozwalił kłódkę i otworzył walizkę. Dla mnie nie ma - walizka została otwarta
No właśnie też mnie to ciekawi...
__________________
Wizażowe mądrości:
- "To była logika kompletnie nielogiczna, jakaś matematyczna"

tenebra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:21   #3574
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No, bo do mnie właśnie ten argument nie trafia (wręcz omija mnie szerokim łukiem)
Walizkę pewnie sama bym ofoliowała, gdybym wydała na nią kupę kasy i chciała mieć na kilka lat - ale ja nawet kartki wkładam do osobnych koszulek i przejmuję się zarysowanym opakowaniem od płyty CD
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:42   #3575
Magdallen
Zakorzenienie
 
Avatar Magdallen
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 7 223
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Ja jak coś kupuję co służy do używania to nie oczekuję, że na zawsze pozostanie bez rysek. Się używa, się zużywa, normalne. Jakbym miała tak wszystko oklejać to powinnam sobie nawet okulary ofoliować, żeby mi się szkła nie porysowały
Dokładnie Tak samo nie rozumiem np. przebierania się w domu w inne ubrania, żeby nie pobrudzić ani nic w tym stylu Kupuję, żeby używać. Dbam o wszystko, ale z umiarem, żeby jakoś bardzo nie utrudniać sobie życia.
Magdallen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 11:58   #3576
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

E, to z ubraniami mam inaczej. Takie eleganckie (typu bluzka z kołnierzykiem, spódnica etc) zdejmuję. Z kolei np. dżinsów nie widze sensu zdejmować, a jak cały dzień siedze w domu i pichcę, sprzątam albo gniję z ksiązkami to jestem po prostu ubrana "luźniej"
__________________
Rosyjski A1-A2-B1-B2-C1
Francuski A1-A2-B1-B2-C1
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 12:05   #3577
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez tenebra Pokaż wiadomość
Jeżeli ktoś tak bardzo się obawia o swoje rzeczy to nie powinien w ogóle latać. Mój znajomy wrócił z Afryki tylko z bagażem podręcznym bo gdzieś po drodze zaginął jego bagaż "główny" znalazł się po kilku miesiącach

Ja jak coś kupuję co służy do używania to nie oczekuję, że na zawsze pozostanie bez rysek. Się używa, się zużywa, normalne. Jakbym miała tak wszystko oklejać to powinnam sobie nawet okulary ofoliować, żeby mi się szkła nie porysowały

I nie wiem jak taka folia ma uchronić przed kradzieżą zawartości, co za problem rozciąć folię...
Takie ofoliowanie kosztuje na Okęciu jedyne 40 zł, btw jako że samolotem leciałam raz i miałam tylko bagaż podręczny, foliowania walizek nigdy nie zrozumiem i mnie to wygląda na usługę mającą na celu zdzieranie kasy z turystów, o ekologicznym aspekcie nie wspominając. Jak ktoś się boi, że mu się feszyn walizeczka zniszczy, to zamiast robić sobie domową kolekcję tanich walizek w modnych kolorach, niech sobie kupi jedną porządną, niezniszczalną, z zamkiem na kod. Dam głowę, że dobrej walizce foliowanie nie jest potrzebne. Mi kiedyś pękła walizka na Centralnym i od tej pory baaardzo patrzę na jakość takiego sprzętu. A póki nie stać mnie na lepszą walizkę, pomykam z 60-litrowym plecakiem, który nie zawodzi mnie od 2001 roku
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 13:09   #3578
natalkaa7522
Zakorzenienie
 
Avatar natalkaa7522
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 20 187
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość
Czy rozwala - tez .. Mnie to po prostu smieszy bo widze tam zwykłą walizkę..
Ochrona przed grzebaniem obcych osób ? okey.

Gdybym ja miała walizke z LV to pewnie warstwowo bym ją jeszcze bąbelkową folią zabezpieczyła ale ja tam widzę po prostu zwykły plastik...
A mnie to rozwala. "Byle jaki plastik" to może się zniszczyć, ale jak już jest znaczek od LV to to już nie jest zwykła walizka.

Cytat:
Napisane przez Magdallen Pokaż wiadomość
Dokładnie Tak samo nie rozumiem np. przebierania się w domu w inne ubrania, żeby nie pobrudzić ani nic w tym stylu Kupuję, żeby używać. Dbam o wszystko, ale z umiarem, żeby jakoś bardzo nie utrudniać sobie życia.
Ja się przebieram w domu w sensie np. białe bluzki bo wiem jak potem plamy z nich schodzą.
__________________
natalkaa7522 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 13:13   #3579
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez natalkaa7522 Pokaż wiadomość
A mnie to rozwala. "Byle jaki plastik" to może się zniszczyć, ale jak już jest znaczek od LV to to już nie jest zwykła walizka.
Wiesz - dla mnie to różnica jak walizka kosztuje 150 a .. 7000 zł
Zresztą nie ukrywam bałabym się z taką walizką pokazać na lotnisku bo to od razu by sugerowało, że w środku również są 'odpowiednie' drogie produkty które warto mieć
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 13:17   #3580
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
A póki nie stać mnie na lepszą walizkę, pomykam z 60-litrowym plecakiem, który nie zawodzi mnie od 2001 roku
już sobie wyobraziłam Charlize z takim plecakiem.
w każdej sytuacji trzeba być fashion
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 13:21   #3581
thisriveriswild
Rozeznanie
 
Avatar thisriveriswild
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 725
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

wtrace sie i powiem ze ja zaluje ze nie foliowalam walizek, bo jak wracalam ze stanow to zastalam moja walizke z rozprutym zamkiem i zerwana klodka, powiedzieli mi ze niby 'samo sie zepsulo' a jakos 3 flakony perfum z walizki mi zniklo.
thisriveriswild jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 13:25   #3582
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez thisriveriswild Pokaż wiadomość
wtrace sie i powiem ze ja zaluje ze nie foliowalam walizek, bo jak wracalam ze stanow to zastalam moja walizke z rozprutym zamkiem i zerwana klodka, powiedzieli mi ze niby 'samo sie zepsulo' a jakos 3 flakony perfum z walizki mi zniklo.
a myślisz ze w takiej sytuacji foliowanie by coś dało?,
skoro zerwali kłódkę to foli by nie przerwali?
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 13:36   #3583
coffee
and cigarettes
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 6 965
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Moim dzisiejszym rozwalaczem jest to, że walizki w ogóle można foliować z obawy przez zarysowaniem.
Od zawsze byłam pewna, że foliuje je się by utrudnić dostęp osób trzecich do zawartości. Tak samo, jak zapina się na kłódki czy te elementy rozpinające zamka(?) przywiązuje się jeden do drugiego. Wiadomo, że jeśli ktoś będzie chciał zrobić kontrole, to i tak ją zrobi i będzie w jakimś stopniu usprawiedliwiony. Ale takie zabezpieczanie może po prostu uchronić walizkę przed 'grzebaniem'. Bo jeśli ktoś sobie pomyśli 'a wezmę sobie coś z jakiejś walizki' to jednak jest różnica między po prostu rozpięciem zamka, a odfoliowaniem, rozcinaniem kłódki czy bawieniem się w rozcinanie/rozwiązywanie sznurka/wstążki i wydaje mi się, że łatwiej jest wtedy 'wybrać' walizkę niczym niezabezpieczoną...
Nigdy w życiu nie wpadłabym na to, że można owijać w folię, by się walizka nie porysowała... Chyba za mało 'światowa' jestem.

No, ale tak tylko myślę, jak widać błędnie, bo potrafią nawet zamki rozpruwać...

Edytowane przez coffee
Czas edycji: 2012-05-29 o 13:37
coffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 14:23   #3584
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Katalin Pokaż wiadomość
a myślisz ze w takiej sytuacji foliowanie by coś dało?,
skoro zerwali kłódkę to foli by nie przerwali?
Poczytałam sobie trochę na internetach i wychodzi na to, że zerwanie folii jest już jakąśtam podstawą do oskarżenia obsługi lotniska czy tam bagażowych o kradzież. Ja się nie wypowiem, bo bagażu głównego nigdy nie miałam i jakoś nie szykuje się, żebym miała w ciągu najbliższych dwóch lat gdziekolwiek polecieć, więc nie mam pojęcia, jak te wszystkie procedury z oddawaniem bagażu wyglądają. Jestem jednak w stanie zrozumieć foliowanie, jak ktoś leci do kraju typu Tajlandia, gdzie można mieć spore kłopoty, jeśli znajdą w bagażu podrzucone na lotnisku narkotyki.

Aczkolwiek to musi być zabawny widok, jak komuś zacznie coś piszczeć w bramce i obsługa prosi o otworzenie takiej zapakowanej walizki...

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2012-05-29 o 14:25
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 14:30   #3585
Cherry Blossom Girl
nyan nyan ^^
 
Avatar Cherry Blossom Girl
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 956
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość


ladne chociaz?
W mojej opinii- średnio.

Edytowane przez Cherry Blossom Girl
Czas edycji: 2012-05-29 o 14:31
Cherry Blossom Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 14:41   #3586
201607291951
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 200
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Poczytałam sobie trochę na internetach i wychodzi na to, że zerwanie folii jest już jakąśtam podstawą do oskarżenia obsługi lotniska czy tam bagażowych o kradzież. J
a zerwana kłódka nie jest ?
dziwne procedury
201607291951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:17   #3587
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 16:47   #3588
nouvelle2
Zakorzenienie
 
Avatar nouvelle2
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 310
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Nie wiem jak jest w Polsce z tym foliowaniem, ale ja we Włoszech przy wejsciu na lotnisko, za opłata ofoliowalam walizkę i wraz z ofoliowaniem w cenie bylo także dodatkowe ubezpieczenie bagażu. Tak więc to foliowanie nie służy wyłącznie przez zniszczeniem bagażu, jest 'elementem' tego dodatkowego ubezpieczenia.
__________________
https://instagram.com/tigitigs89/

we're not in Wonderland anymore, Alice.
nouvelle2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 17:06   #3589
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-29, 19:23   #3590
suava
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 18
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Brutalnie przerwę wątek okołofoliowy, gdyż dziś moim oczom ukazał się taki widok: Pan lat 40/50, siwiutki chudziutki i wysportowany, na rowerze, w takim obcisłym kolorowojaskrawym wdzianku rowerowym, opaska na włosach, okularki, rękawiczki, i wszystko spoko. Do tego momentu. Pan jechał na swym rowerze w takich granatowych basenowych klapkach z szerokim paskiem, a na nogach miał białe skarpetki do pół łydki. Beat that!
suava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 20:29   #3591
InMyBed
Raczkowanie
 
Avatar InMyBed
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 41
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Stałam dzisiaj w kolejce do kasy i z nudów obserwowałam ludzi. Wszystko był w porządku, dopóki nie zobaczyłam pewnego pana w wieku ok. 25-30 lat. Miał na sobie koszulkę bez rękawów, do tego dość mocno obcisłe spodnie, które były wciśnięte w dokładnie takie podkolanówki: http://www.outletjezdziecki.pl/image...-HORZE.842.jpg , a wszystko zakończyły podniszczone granatowe halówki. No cudo!
__________________
"Ariel has disappeared
How could she be so damn naive
Dancing with the devil?
Maybe the devil took her
Or maybe she just chose to leave
Dancing with the devil?"
InMyBed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 21:39   #3592
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez InMyBed Pokaż wiadomość
Stałam dzisiaj w kolejce do kasy i z nudów obserwowałam ludzi. Wszystko był w porządku, dopóki nie zobaczyłam pewnego pana w wieku ok. 25-30 lat. Miał na sobie koszulkę bez rękawów, do tego dość mocno obcisłe spodnie, które były wciśnięte w dokładnie takie podkolanówki: http://www.outletjezdziecki.pl/image...-HORZE.842.jpg , a wszystko zakończyły podniszczone granatowe halówki. No cudo!
To chyba link nasunął odpowiedź, czemu ów gość był tak ubrany - idę o zakład, że zmierzał w kierunku stajni albo z niej wracał mnie też się często latem nie chciało nosić sztylpów, także pomykałam w podkolanówkach, acz pasiastych, pasujących kolorystycznie do ślicznych, zielonych bryczesów. Ech, gdzie te piękne czasy trenowania jeździectwa... <łezka>

Ledwo wyszłam dzisiaj z domu, a tu:
1. granatowe skarpety (podciągnięte do łydek) do sandałów - pierwszy raz w tym roku!
2. facet w zielonej koszuli z kołnierzykiem wpuszczonej w szary dres z grubymi ściągaczami
3. brązowowłose dziewczę z fryzurą 'na małpę' i włosami na czubku zafarbowanymi na bardzo jasny blond. Zaiste, ciekawe to było.
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 22:09   #3593
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 302
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

No, to dzisiaj miałam okaz w postaci niebrzydkiej dziewczyny, bardzo zgrabnej i w ogóle. Ale o co chodzi? Króciusieńka spódniczka zakończona falbanką taką ledwie poniżej pupy, szpile i biały top wiązany na szyi z nasuniętym na ŁOPATKI czarnym biustonoszem.

A, no i rozwala mnie idea podnoszenia kołnierzyka w polówkach u mężczyzn. To mi się kojarzy z typem "figo-fago" ze złotym łańcuchem i tłustym bitem zapuszczonym w swoim rydwanie.
catlady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-29, 22:38   #3594
MonikaFaustyna
Zakorzenienie
 
Avatar MonikaFaustyna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 7 145
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Dzisiaj albo wczoraj, widziałam kobitkę z małym dzieckiem w wózku, która miała na sobie taki topik bez ramiączek i spod niego wystające caałe zapięcie od stanika, takiego do karmienia (łącznie z ramiączkami, rzecz jasna).
MonikaFaustyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 07:52   #3595
miss kitsch
Zakorzenienie
 
Avatar miss kitsch
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 5 673
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez catlady Pokaż wiadomość
No, to dzisiaj miałam okaz w postaci niebrzydkiej dziewczyny, bardzo zgrabnej i w ogóle. Ale o co chodzi? Króciusieńka spódniczka zakończona falbanką taką ledwie poniżej pupy, szpile i biały top wiązany na szyi z nasuniętym na ŁOPATKI czarnym biustonoszem.
Standard w moim mieście
Topy bez placów lub na plecach rozcinane a tam pikny STANIOR Jeszcze żeby to to jakieś cieliste było..........
__________________
miss kitsch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 08:55   #3596
Arietta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 52
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Selfish Girl Pokaż wiadomość

Zresztą tutaj pojawiają się nie tylko posty rozwalające 'daną' stylizacje.
A Czarliz to tutaj ulubione temat a jako, że zdjęcie pojawiło się na fajbejczu Itaki.
Co fakt, to fakt, temat momentami zahaczający o obsesję
Arietta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:51   #3597
gozia
Zakorzenienie
 
Avatar gozia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Bristol
Wiadomości: 6 035
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja ostatnio w ogóle nie wchodze na jej bloga bo zrobiła się nudna przeokropnie.
__________________
instagram: wieszjakjest
gozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 09:56   #3598
marta954
Raczkowanie
 
Avatar marta954
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 128
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Jadąc autobusem widziałam kobietę ok. 40lat w czarnych lakierkach i białych, bawełnianych skarpetach. Tył stanika podciągnięty wysoko, wysoko też był.
__________________
Wymianka - kosmetyki


Zapraszam
marta954 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:12   #3599
Yo_Landi
Raczkowanie
 
Avatar Yo_Landi
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 141
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Ja dzis rano widziałam panią w sandałkach na koturnie i do tego... białe skarpetki w jakieś wzorki Wiem, że po 8 mogło być niektórym chłodno, ale wtedy chyba lepiej założyć lekkie, ale pełne buty...
Yo_Landi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-05-30, 11:53   #3600
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Moda, która Cię "rozwala" cz.V

Cytat:
Napisane przez Yo_Landi Pokaż wiadomość
Ja dzis rano widziałam panią w sandałkach na koturnie i do tego... białe skarpetki w jakieś wzorki Wiem, że po 8 mogło być niektórym chłodno, ale wtedy chyba lepiej założyć lekkie, ale pełne buty...
Moja koleżanka zawsze w lecie nosiła lekkie baleriny z takimi skarpetkami.
http://allepomocnik-hosting.gcsoft.p...47849.jpg?r=ok
Do tego krótkie spodenki
Chyba nie muszę mówić, jaką atrakcję stanowiła
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:37.