Wyrzuć to z siebie! cz. II - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 15:55   #1861
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
z czego to koło?

nic się nie martw, sesja Cię nie ominie!
Dzięki! Z mikrobiologii dużo tego.

nie ominie





+ wykorzystam ten nieszczęsny wątek do promocji swojego nowego bloga- link w podpisie. :P
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:00   #1862
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

po tygodniu dryfowania w chmurach wróciłam. szkoda, że to wszystko wróciło. wróciło do normy - do szarości, do realności. tym bardziej że razem z normalnością wróciły dziwne myśli i zachowania autodestrukcyjne, w których TY, mi nie pomagasz. chcę się stąd uwolnić, od Ciebie, Twoich raniących słów i zachowań.
chcę uciec z tego miejsca, gdzie boję się cokolwiek powiedzieć, o cokolwiek zapytać, cokolwiek nie zrobić... eh nie lubię tak gwałtownie spadać na ziemię
"Dom"

edit. garden już wiem że będę odwiedzać Twojego bloga super że założyłaś, jesteś inspiracją
__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..

Edytowane przez Bellamy
Czas edycji: 2012-06-01 o 16:01
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:08   #1863
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Dzięki! Z mikrobiologii dużo tego.

nie ominie





+ wykorzystam ten nieszczęsny wątek do promocji swojego nowego bloga- link w podpisie. :P
nie pocieszę Cię niestety, ale chętnie się zamienię. Ty przeczytasz za mnie całą moją literaturę do pracy dyplomowej (200 kartek A4 + kilka artykułów po angielsku) i zrobisz prezentacje, a ja zdam za ciebie mikrobiologię okej?


szkoda, że tak się nie da !
ale garden po sesji idziemy na piwo ?
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:13   #1864
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Bellamy Pokaż wiadomość

edit. garden już wiem że będę odwiedzać Twojego bloga super że założyłaś, jesteś inspiracją
Dziękuję!! Mam prośbę dla wszystkich, którym się podoba to, co zaczynam- jeśli macie jakieś fejsbuki i inne przekaźniki masowe- proszę o udostępnianie. W wakacje z pewnością pokażą się bardziej profesjonalne nagrania i blog będzie kwitł.


Cytat:
Napisane przez Dekas Pokaż wiadomość
nie pocieszę Cię niestety, ale chętnie się zamienię. Ty przeczytasz za mnie całą moją literaturę do pracy dyplomowej (200 kartek A4 + kilka artykułów po angielsku) i zrobisz prezentacje, a ja zdam za ciebie mikrobiologię okej?


szkoda, że tak się nie da !
ale garden po sesji idziemy na piwo ?
Nie zrobię tego za Ciebie... nie umięęę
Mogłabyś zdać mikro, CHEMIĘ (FUCK!)i parazytologię -już mnie boli. a z podstawami żywienia sobie na luzie poradzę

Idziemy! ...ale na więcej niż jedno może, co?
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 16:54   #1865
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Mogłabyś zdać mikro, CHEMIĘ (FUCK!)i parazytologię -już mnie boli. a z podstawami żywienia sobie na luzie poradzę

Idziemy! ...ale na więcej niż jedno może, co?
Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Dzięki! Z mikrobiologii dużo tego.

nie ominie
+ wykorzystam ten nieszczęsny wątek do promocji swojego nowego bloga- link w podpisie. :P
mikrobiologia, uwielbiam . niestety mega dużo jest nauki . jak przygotowałam się do egzaminu to była masakra, na szczęście dzisiaj miałam wyniki i zdałam.
Dorotko ja za Ciebie zdam mikrobiologię , chemię (ah ) a ty za mnie zdasz genetykę molekularna i biologię komórki.

ps. bardzo fajny blog
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..


Edytowane przez anniaa
Czas edycji: 2012-06-01 o 17:01
anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 17:25   #1866
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
mikrobiologia, uwielbiam . niestety mega dużo jest nauki . jak przygotowałam się do egzaminu to była masakra, na szczęście dzisiaj miałam wyniki i zdałam.
Dorotko ja za Ciebie zdam mikrobiologię , chemię (ah ) a ty za mnie zdasz genetykę molekularna i biologię komórki.

ps. bardzo fajny blog
Jej, brawo i gratulacje. Jest dużo nauki, a ja mam mało czasu. Na parazyty będę miała jakieś 8 dni nauki. Nie wiem, jeśli zdam to będzie po prostu cud, bo tego jest tyle, że jeszcze nawet nie jestem świadoma.

Dzięki
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 18:09   #1867
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
mikrobiologia, uwielbiam . niestety mega dużo jest nauki . jak przygotowałam się do egzaminu to była masakra, na szczęście dzisiaj miałam wyniki i zdałam.
Dorotko ja za Ciebie zdam mikrobiologię , chemię (ah ) a ty za mnie zdasz genetykę molekularna i biologię komórki.

ps. bardzo fajny blog
ja zdam genetykę molekularna i biologię komórki! <3 Mogę to zdawać co semestr, tak jak matematykę, fizykę i mechanikę
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 18:28   #1868
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Dziękuję!! Mam prośbę dla wszystkich, którym się podoba to, co zaczynam- jeśli macie jakieś fejsbuki i inne przekaźniki masowe- proszę o udostępnianie. W wakacje z pewnością pokażą się bardziej profesjonalne nagrania i blog będzie kwitł.


Nie zrobię tego za Ciebie... nie umięęę
Mogłabyś zdać mikro, CHEMIĘ (FUCK!)i parazytologię -już mnie boli. a z podstawami żywienia sobie na luzie poradzę

Idziemy! ...ale na więcej niż jedno może, co?
A ja mam aż dwie chemie! I jak na razie nie pozaliczane jeszcze wszystkie koła, więc egzaminami się nie przejmuję xD
Trzy dni = pięć kół dam radę, nie?
A osiem dni na naukę to kupa czasu, ja będę miała trzy, żeby ogarnąć fizjologię. Spokojnie się nauczysz.

A blog super, chętnie będę zaglądać
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...

Edytowane przez Winky
Czas edycji: 2012-06-01 o 18:30
Winky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 20:09   #1869
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Garden_d na tym filmiku to Ty prawda?? Ale masz za☠☠☠istą figurę i super brzuch, ale Ci zazdraszczam strasznie



A tak poza tym weszłam na ten wątek w innym celu mianowicie mam jutro egzamin ja ☠☠☠☠☠☠☠ę i nic się uczę, tzn, uczę ale o kant dupy tą moją naukę
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:27   #1870
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość
A ja mam aż dwie chemie! I jak na razie nie pozaliczane jeszcze wszystkie koła, więc egzaminami się nie przejmuję xD
Trzy dni = pięć kół dam radę, nie?
A osiem dni na naukę to kupa czasu, ja będę miała trzy, żeby ogarnąć fizjologię. Spokojnie się nauczysz.

A blog super, chętnie będę zaglądać
Jejj, mnie to rozbraja. Jesteście mądre i najwyraźniej dobrze wam idzie nauka. Faktycznie na studiach nauczyłam się szybciej uczyć, ale nadal uważam, że nieproporcjonalnie dużo czasu potrzebuję na przyswojenie. Mam często ostatnio problem z koncentracją i dlatego strasznie się boję.

Cytat:
Napisane przez teczowa dlolinka 21 Pokaż wiadomość
Garden_d na tym filmiku to Ty prawda?? Ale masz za☠☠☠istą figurę i super brzuch, ale Ci zazdraszczam strasznie



A tak poza tym weszłam na ten wątek w innym celu mianowicie mam jutro egzamin ja ☠☠☠☠☠☠☠ę i nic się uczę, tzn, uczę ale o kant dupy tą moją naukę
Trzymam mocno kciuki! Idź się pouczyć, jeszcze trochę jest czasu!

Tak, to ja. dzięki za miłe słowa.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 21:39   #1871
Winky
Zadomowienie
 
Avatar Winky
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 231
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez garden_d Pokaż wiadomość
Jejj, mnie to rozbraja. Jesteście mądre i najwyraźniej dobrze wam idzie nauka. Faktycznie na studiach nauczyłam się szybciej uczyć, ale nadal uważam, że nieproporcjonalnie dużo czasu potrzebuję na przyswojenie. Mam często ostatnio problem z koncentracją i dlatego strasznie się boję.
Oj, uwierz, że nie zawsze idzie tak dobrze. Jeszcze niedawno miałam zaliczone jedno koło na siedem możliwych w tych semestrze, ale teraz się wzięłam i jakoś pomalutku idzie. Im mniej się spinam, tym jest lepiej. Ale i tak mam jeszcze mnóstwo poprawek.
I uwierz, że na pewno też jesteś mądra.
Co do przyswojenia, to jedne zagadnienia są prostsze, inne trudniejsze. ja ostatnio całe dnie się uczę jednego, a niektórzy potrafią nauczyć się tego w dwie godziny.
Co do koncentracji, to zauważyłam, że najlepiej idzie mi nauka w dni, w które rano uda mi się biegać. Nie dość, że mam wtedy długi dzień, to i jakoś motywacja i humor lepszy, a dzięki temu wszystko lepiej wchodzi do głowy.
Ale z tego, co kojarzę to Ty jesteś bardzo aktywna, więc nie wiem, co mogłabyś zrobić tą koncentracją.
__________________
Kochać i tracić, pragnąć i żałować;
Padać boleśnie i znów się podnosić.
Krzyczeć tęsknocie: PRECZ! i błagać: PROWADŹ! -
Oto jest życie: nic a jakże dosyć...
Winky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 07:55   #1872
anniaa
 
Avatar anniaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 672
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

8 dni na egzamin to luksus , u mnie średnio są 3 dni. a nawet na poniedziałkowy egzamin mam tylko weekend bo w piątek miałam egzamin

na studiach to najważniejsze jest znaleźć sposób na szybkie przyswajanie wiedzy
__________________

Nigdy nie zmienisz swojego życia dopóki nie zmienisz czegoś, co codziennie robisz..

anniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 09:50   #1873
poppy seed
Zakorzenienie
 
Avatar poppy seed
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 7 036
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

obejrzałam kilka filmów, nagadałam się o bzdetach i ważnych, bez poczucia frustracji i bez przykrych następstw zjadłam większą niż zwykle ilość jedzenia, którą popiłam piwem, wróciłam do domu, fajnie było uciec na chwilę ze swojego hermetycznego światka zniekształconych wyobrażeń o rzeczywistości.
__________________

poppy seed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 10:02   #1874
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Winky Pokaż wiadomość
Oj, uwierz, że nie zawsze idzie tak dobrze. Jeszcze niedawno miałam zaliczone jedno koło na siedem możliwych w tych semestrze, ale teraz się wzięłam i jakoś pomalutku idzie. Im mniej się spinam, tym jest lepiej. Ale i tak mam jeszcze mnóstwo poprawek.
I uwierz, że na pewno też jesteś mądra.
Co do przyswojenia, to jedne zagadnienia są prostsze, inne trudniejsze. ja ostatnio całe dnie się uczę jednego, a niektórzy potrafią nauczyć się tego w dwie godziny.
Co do koncentracji, to zauważyłam, że najlepiej idzie mi nauka w dni, w które rano uda mi się biegać. Nie dość, że mam wtedy długi dzień, to i jakoś motywacja i humor lepszy, a dzięki temu wszystko lepiej wchodzi do głowy.
Ale z tego, co kojarzę to Ty jesteś bardzo aktywna, więc nie wiem, co mogłabyś zrobić tą koncentracją.
Tak, każdy ma przecież gorsze i lepsze dni na naukę. Przed poprzednią sesją dostałam takiej pamięci, że udało mi się nawet to ogarnąć wszystko. Od wczoraj wieczora też coś się zmieniło i umiem już połowe materiału na jedną poprawę. Idę dalej się uczyć.

Cytat:
Napisane przez anniaa Pokaż wiadomość
8 dni na egzamin to luksus , u mnie średnio są 3 dni. a nawet na poniedziałkowy egzamin mam tylko weekend bo w piątek miałam egzamin

na studiach to najważniejsze jest znaleźć sposób na szybkie przyswajanie wiedzy
Ok, to prawda. choć moim zdaniem dużo zależy od tego czego się trzeba nauczyć. W poprzednim semestrze nauczyłam się na jeden bardzo spory egzamin w jeden dzień i obyło się bez poprawek. Acz z drugiego musiałam uczyć się tydzień. No, tak czy inaczej teraz mam i tak dużo więcej czasu niż ostatnio.


Będzie dobrze. Nie wiem co mam tylko zrobić z Tobą, Tobą i jeszcze Tobą. Może odłożę was na wakacje i wtedy coś z tym zrobimy, co?
nie mącić mi teraz.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 12:51   #1875
reggatonka
Raczkowanie
 
Avatar reggatonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 62
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

nienawidzę się.......
reggatonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 14:48   #1876
Jorelia
Rozeznanie
 
Avatar Jorelia
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 565
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez reggatonka Pokaż wiadomość
nienawidzę się.......
Ja też! Weszłam na ten watek z zamiarem wyrzucenia z siebie tych samych słów...

Znowu się staczam w to obrzydliwe, cuchnące bagno... W to piekło.
Tak bardzo siebie za to nienawidzę! I powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek się to zmieni...
__________________

Miłość, sen i śmierć nadchodzą pomału;
Schwyć mnie za włosy i mocno pocałuj...
Jorelia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:19   #1877
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Czuję się nikim przy Tobie.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:48   #1878
Bellamy
Zadomowienie
 
Avatar Bellamy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 092
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez Jorelia Pokaż wiadomość
Ja też! Weszłam na ten watek z zamiarem wyrzucenia z siebie tych samych słów...

Znowu się staczam w to obrzydliwe, cuchnące bagno... W to piekło.
Tak bardzo siebie za to nienawidzę! I powoli tracę nadzieję, że kiedykolwiek się to zmieni...
weź się puknij Jorelia

__________________
don't leave me here my guiding light
'cause I wouldn't know where to begin..
Bellamy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 15:56   #1879
reggatonka
Raczkowanie
 
Avatar reggatonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 62
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Czy ja kiedykolwiek z tego wyjdę? Czy kiedykolwiek będę szczęśliwa?

przy okazji musisz wznawiać mi głupią nadzieję, że może coś nas znowu połączy po tym, jak rozwaliłeś tą znajomość, że będzie to coś więcej niż wcześniej, ale chyba się przeliczyłam...
reggatonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-02, 16:06   #1880
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

jestem załamana... co takiego się wydarzyło, że się tak zachowujesz? dlaczego nie może Cię tam dziś być?! okropne uczucie, od razu humor do bani.
chce mi się ryczeć.
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:18   #1881
reggatonka
Raczkowanie
 
Avatar reggatonka
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 62
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

ja mam ostatnio takie myśli... w tych chwilach kiedy czuję, że sobie nie daję rady... że w tej chwili najchętniej bym po prostu umarła. Zagłodziła się i umarła. Nie cały czas, ale takie momenty bywają.
okropne.
reggatonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:33   #1882
gosinek13
Raczkowanie
 
Avatar gosinek13
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: gdańsk
Wiadomości: 320
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Znowu jest źle. To było zbyt piękne ,żeby trawo dlużej. 4 dni normalności i bum. Znowu wszystko wraca. Nie mam sił, nie mam siły walczyć a ty mi nie pomagasz. Nie wierzysz we mnie, nie próbujesz zrozumieć, nie doceniasz drobnych zmian.

16 lat życia w ogromnej nieświadomości i nierealnym świecie.

Tylko czemu ten realny i prawdziwy musi sprawiać tyle bólu i smutku
gosinek13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 16:37   #1883
Dekas
Wtajemniczenie
 
Avatar Dekas
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 2 651
GG do Dekas
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

w☠☠☠☠iasz mnie
__________________
Mówienie ludziom „nie” jest wspaniałą rzeczą, jest to część przebudzenia. I zrozum, to nie jest egoizm. Egoizmem jest wymaganie od innych, by żyli życiem, które akurat tobie wydaje się najwłaściwsze. To jest egoizm. Żyć swoim życiem nie jest egoizmem.

Anthony de Mello


kocham Cię życie!
Dekas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:42   #1884
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

najgorsze, że sama zawalam. non stop, bez przerwy. w tym wypadku to też moja wina. zawsze moja wina. co za podły nastrój!
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 17:47   #1885
enex
Zakorzenienie
 
Avatar enex
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 11 419
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Lepsza, mądrzejsza, zdolniejsza, chudsza...i plany, plany, plany i nici z tego, nadal tak samo głupia i do kitu...skup się!!!!!!!!!
__________________
10kg mniej do lata...
62-...-58-57-56...52
enex jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:02   #1886
Phynn
Zakorzenienie
 
Avatar Phynn
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 440
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

ja też się muszę wziać za siebie i zrzucić te kilka kg które tak bardzo spędzają mi sen z powiek:/ dzialać a nie w kółko o tym myśleć
__________________
feed me love


Rozsunąć suwak, by
Zdjąć skafander ciała
Zapomnieć
Wejść w nowe życie
W zwiewnej sukience


Phynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:05   #1887
teczowa dlolinka 21
Zakorzenienie
 
Avatar teczowa dlolinka 21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 855
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

O nie!!! ten dzisiejszy dzień jest na prawdę do bani, chcę by się już skończył, tak czekałam na tą sobotę, nic tylko nerwy, do tego jestem strasznie rozwalona, totalnie tak, tylko nie wiem od czego, głowa mnie boli, cały dzień spędzony na tym łóżku, to net, to jedzenie, przysypianie, "nauka" tak zbieram się i nie mogę, chcę się ogaranąć, cały dzień siedzę na tyłku, potrzebuję się ruszyć, gdziekolwiek, zrobić cokolwiek,no nic trudno.... posiedzę tu sobie jeszcze
teczowa dlolinka 21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 18:48   #1888
anjjjia
Rozeznanie
 
Avatar anjjjia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 866
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Cytat:
Napisane przez reggatonka Pokaż wiadomość
Czy ja kiedykolwiek z tego wyjdę? Czy kiedykolwiek będę szczęśliwa?

przy okazji musisz wznawiać mi głupią nadzieję, że może coś nas znowu połączy po tym, jak rozwaliłeś tą znajomość, że będzie to coś więcej niż wcześniej, ale chyba się przeliczyłam...


nie potrafię dokonywać dobrych wyborów.
__________________

'Miłe panie pamiętajcie: FACET TO NIE PIES - NA KOŚCI NIE POLECI ! A więc wpierniczajcie steki, a nie jakieś tam kanapeczki. '


http://sentymentalno-maniakalny.blogspot.com/
próbuje.


anjjjia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:10   #1889
Tynusia
Zakorzenienie
 
Avatar Tynusia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 4 731
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

Tak , tak jakie to oczywistsze i dla mnie prostsze uciec z jednego nałogu, przyzwyczajeń do kolejnego nałogu.
LEKI..
__________________
Francja/ Chorwacja/ Egipt/ Grecja
Bułgaria /Hiszpania

Kreta/ Agia Pelagia or 2013 ? Lloret
Tynusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-02, 19:17   #1890
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Wyrzuć to z siebie! cz. II

☠☠☠☠a, wszystko mi się popieprzyło. tyle godzin nauki, cholera jasna!
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-09-28 23:54:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:25.