prosze o pomoc. szampon - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-06, 13:20   #1
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75

prosze o pomoc. szampon


jestem tutaj nowa i jesli zle to dodalam to prosze odrazu nie krzyczec tylko powiedziec co gdzie i jak

mam skore glowy bardzo wrazliwa. dotychczas mylam szamponem hipp dla dzeci, ale mama ogladala mi glowe(czesto robia mi sie ranki i dlatego) i zauwazyla ze po prostu ten szampon nie domywa mi wlosow i tluste pod spodem mialam. kupilam sobie szampon equilibra szampon aloesowy, bo z tylu bylo napisane ze nie zawiera sles i sls, parabenow, alergenow.
to jest jego sklad:
Aqua, Aloe Barbadensis Gel, Ammonium Lauryl Sulfate, Lauramidopropyl Betaine, TEA-Lauryl Sulfate, Maris Salt, Polyquaternium-7, Parfum, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Citric Acid, Sodium Chloride, Sodium Dehydroacetate, Disodium EDTA, Cl 42090, Cl 19140.

umylam nim glowe i mam glowe pelna lupiezu juz nie wiem co mam robic po kazdym szamponie mam lupiez. mam do Was wielka prosbe co moglo mnie uczulic w tym szamponie ze mnie wysypalo ? i czy on zawiera silikony ?
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:05   #2
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: prosze o pomoc. szampon

Nie znam się na składach, więc w tej kwestii się nie wypowiem. Sama mam wrażliwą skórę głowy ale chyba nie aż tak jak Ty. Ja jak czuję, że za chwilę będzie "bunt" i wysyp łupieżu to stosuję płukankę z pokrzywy. Świetnie sobie radzi ze swędzeniem, a to mój największy problem. Czasem się czuję jak orangutan, chodzę i się drapię tylko. Zresztą nawet bez drapania mam często małe ranki i strupy.
A z tego co widziałam na KWC to szampony Fitomedu są chwalone za łagodnośc, więc może spróbuj? Sama mam wielką ochotę się na nie skusić.
Jak to nie pomoże to idź do apteki. Na pewno z pomocą farmaceuty znajdziesz jakiś szampon dla atopików, który będzie super, hiper mega łagodny.
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 18:26   #3
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: prosze o pomoc. szampon

dzieki za informacje ide o nim poczytac

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

troche poszperalam i probowalam znalezc skladnik ktory mogl mnie uczulic. chce dodac jeszcze ze skora glowy w ogole mnie nie swedziala po uzyciu tego szamponu tylko miala pelno malych platkow lupiezu na glowie.
na etykiecie pisza ze nie ma SLS, a jest Ammonium Lauryl Sulfate, a to jest to samo...
myslalam, ze moze tez mogl to spowodowac Sodium Chloride, albo phenoxyethanol. co o tym sadzicie ?
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 20:43   #4
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: prosze o pomoc. szampon

Cytat:
Napisane przez iiris Pokaż wiadomość
dzieki za informacje ide o nim poczytac

---------- Dopisano o 19:26 ---------- Poprzedni post napisano o 19:23 ----------

troche poszperalam i probowalam znalezc skladnik ktory mogl mnie uczulic. chce dodac jeszcze ze skora glowy w ogole mnie nie swedziala po uzyciu tego szamponu tylko miala pelno malych platkow lupiezu na glowie.
na etykiecie pisza ze nie ma SLS, a jest Ammonium Lauryl Sulfate, a to jest to samo...
myslalam, ze moze tez mogl to spowodowac Sodium Chloride, albo phenoxyethanol. co o tym sadzicie ?
Polecam facelle sensitive plyn do higieny intymnej z rossamanna. Sama jestem wrażliwcem i to się u mnie sprawdza, a żeby ranek nie bylo wystarczy odrobina żelu aloesowego wtarta w skalp po każdym myciu wlosów. A i jeszcze-jak masz problem z domywaniem wlosow to spróbuj metody kubeczkowej-czyli porcja szamponu do kubeczka, dolewasz wody, mieszasz i to dopiero na włoski. Daj znać, ja efekty
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 20:51   #5
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: prosze o pomoc. szampon

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Polecam facelle sensitive plyn do higieny intymnej z rossamanna. Sama jestem wrażliwcem i to się u mnie sprawdza, a żeby ranek nie bylo wystarczy odrobina żelu aloesowego wtarta w skalp po każdym myciu wlosów. A i jeszcze-jak masz problem z domywaniem wlosow to spróbuj metody kubeczkowej-czyli porcja szamponu do kubeczka, dolewasz wody, mieszasz i to dopiero na włoski. Daj znać, ja efekty
dzieki za pomoc. a gdzie moge kupic ten zel aloesowy ? ;> bo mam taki do ciala ktorym smaruje sie po opalaniu, ale pewnie chodzi o taki czysty ? a nie placze wlosow bardzo ten plyn do higieny intymnej ? ja mam wlosy do pasa. tak szczerze to jestem leniwa i nie wyobrazam sobie za kazdym razem brac kubeczka. nawet jakbym bardzo chciala to i tak pewnie juz bedac pod prysznicem bym sobie przypomniala. zreszta tak sie zastanawiam jak doleje wody to juz calkiem szampon mi z reki splynie.
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 20:52   #6
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: prosze o pomoc. szampon

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Polecam facelle sensitive plyn do higieny intymnej z rossamanna. Sama jestem wrażliwcem i to się u mnie sprawdza, a żeby ranek nie bylo wystarczy odrobina żelu aloesowego wtarta w skalp po każdym myciu wlosów. A i jeszcze-jak masz problem z domywaniem wlosow to spróbuj metody kubeczkowej-czyli porcja szamponu do kubeczka, dolewasz wody, mieszasz i to dopiero na włoski. Daj znać, ja efekty

yyy czy to normalne ze musze czekac az ktos zaakceptuje moja wypowiedziec we wlasnym wpisie ? ;/
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-06, 21:33   #7
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: prosze o pomoc. szampon

dlaczego jak dalam cytuj to pojawil sie komunikat ze musi to zostac zatwierdzone przed adminow, a teraz dalam odp. na pomaranczowo i normalnie dodalo ? z tego co czytalam kazali cytowac, zeby nie zasmiecac bla bla bla, no ale za kazdym razem mam czekac az admin to potwierdzi ? dlaczego cytuj jest za potwierdzenie, a odp na pomaranczowo juz nie ?

Edytowane przez iiris
Czas edycji: 2012-06-06 o 21:35
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-07, 16:25   #8
iiris
Raczkowanie
 
Avatar iiris
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 75
Dot.: prosze o pomoc. szampon

dlaczego admin jeszcze nie dodal mojej odpowiedzi ? niby 4 razy dziennie sa dodawane, a ja wczoraj dodalam i nic
iiris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 21:09   #9
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 661
Dot.: prosze o pomoc. szampon

Cytat:
Napisane przez iiris Pokaż wiadomość
dzieki za pomoc. a gdzie moge kupic ten zel aloesowy ? ;> bo mam taki do ciala ktorym smaruje sie po opalaniu, ale pewnie chodzi o taki czysty ? a nie placze wlosow bardzo ten plyn do higieny intymnej ? ja mam wlosy do pasa. tak szczerze to jestem leniwa i nie wyobrazam sobie za kazdym razem brac kubeczka. nawet jakbym bardzo chciala to i tak pewnie juz bedac pod prysznicem bym sobie przypomniala. zreszta tak sie zastanawiam jak doleje wody to juz calkiem szampon mi z reki splynie.
zel aloesowy kupisz w aptece. Moich wlosow facelle nie plącze, ale ja mam zdrowe niefarbowane i nie prostowane wlosy...Dokupisz odżywkę chociażby garniera z avokado i spokojnie rozczeszesz.
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:17.