Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy - Strona 134 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-10, 18:57   #3991
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeżeli farbujesz włosy to nie zarzucisz ich wszystkich na raz do wanny. (głowa do tyłu i szybko do przodu- tak zazwyczaj robię przy myciu głowy. Przy farbowaniu włosów wyrżnęłam głową o wannę)
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 20:27   #3992
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie używaj omegi na oślep, bo potem może boleć Cię pięta
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:11   #3993
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie sprawdzaj jak widać słońce przez butelkę od np. 7Up'a, jeżeli nie jesteś w 100% pewna, że butelka jest pusta

---------- Dopisano o 21:06 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

*Nie wbijaj ze złością widelca w piklowane papryczki jalapenos. Potrafią się odwdzięczyć i strzelić w oko.
*Jeżeli kroisz papryczki chilli i swędzi Cię nos, podrap go chusteczką/ rękawem/ szmatką, ale nie gołą ręką.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:06 ----------

Nie bądź łapczywa i nie jedz kilograma winogron na raz, bo są takie pyyszne.
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:39   #3994
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Stare ale jare i na czasie: nie odkładaj nauki do egzaminów na 3 dni przed samym examem
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:39   #3995
fioleciasto
Zakorzenienie
 
Avatar fioleciasto
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 113 781
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34624873]Stare ale jare i na czasie: nie odkładaj nauki do egzaminów na 3 dni przed samym examem [/QUOTE]

albo na dzień
__________________
08.2017 (8tc)[*]
12.2017 (15tc)[*]

Najszczęśliwsza na świecie podwójna mama



2021 :82
2022 :26
fioleciasto jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-10, 21:54   #3996
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;34624873]Stare ale jare i na czasie: nie odkładaj nauki do egzaminów na 3 dni przed samym examem [/QUOTE]

Jakiś osobisty przytyk?
Wrzesień, a właściwie sierpień
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 07:57   #3997
cattt
Mrs Mrau
 
Avatar cattt
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 10 218
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Nie sprawdzaj jak widać słońce przez butelkę od np. 7Up'a, jeżeli nie jesteś w 100% pewna, że butelka jest pusta
Współczuje,ale tak mnie to rozbawiło,że od razu mam lepszy humor



  • Nie rób przelewów z Banku Pocztowego do innego banku,będzie szedł milion lat.
  • Nie stosuj zbyt często pudru fixującego Vichy gdy masz suchą skórę,stan cery się pogorszy i puder będzie nieestetycznie podkreślał suche miejsca.
  • Nie czyść łazienki w ciuchach które lubisz,bo możesz się jej poplamić np domestosem, a on w końcu działa jak wybielać i plamy gwarantowane
  • Gdy masz długie włosy nie zakładaj,że jednak kupna farba wystarczy na ich pokrycie.Lepiej kupić dwie i porządniej je ufarbować.
cattt jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 09:18   #3998
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

uważaj przy jedzeniu ogórków , szczególnie tych małych, wczoraj na przyjęciu, ogórek "siknął" wodą prosto w twarz mojej ciotki siedzącej naprzeciwko Mnie
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:09   #3999
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Na imprezie chowaj telefon bo Twoi "zabawni" przyjaciele mogą zechcieć dzwonić do osób na liście... Co za wstyyyyyd!
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 10:32   #4000
zollla
Wtajemniczenie
 
Avatar zollla
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 110
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

- nie zaczynaj diety jak jesteś zdołowana a w Twoim życiu nic nie jest takie jak byś chciała (szukasz pracy, rzucił Cię facet).. pewnie przez doła będziesz jeść czekoladę/pizzę itp a to sprawi, że poczujesz się jeszcze gorzej (jestem do niczego! gruba! nawet nie potrafię schudnąć)
- wyjdź wtedy do ludzi, zacznij coś robić, pisz bloga, czytaj książki w parku, naucz się grać na gitarze, jeździj na rowerze, rolkach, łyżwach, spaceruj, karm kaczki w parku...a jak zacznie się w Tobie tlić światełko radości zacznij dietę, wtedy nie potrzeba czekolady a poza domem jest się z dala od lodówki

- nie rób zakupów głodna
- jak jesteś na diecie miej coś zdrowego przy sobie na mieście (jabłko, maiły jogurt naturalny, chlebek ryżowy, marchewkę itp.) żeby nie skusiło Cię jedzenie typu kebab, kanapka z majonezem czy pączek
- nie korzystaj z windy, staraj się więcej chodzić (przystanek lub dwa dalej wsiadaj do tramwaju)
- nie zamawiaj pizzy do domu, jak już masz zjeść tyle to chociaż idź tam pieszo
- nie zaczynaj diety "od poniedziałku, po nowym roku itp" tylko od teraz!
- pij szklankę wody przed każdym posiłkiem bo to działa

- nie kupuj chińskiej tandety (buty, spodnie...)- jak Ci się rozwalą w drodze do pracy może być kiepsko

od mojej przyjaciółki:
-dobrze przemyśl miejsce w jakim chcesz mieć tatuaż (przepadła jej nie jedna oferta pracy przez to)
- wybieraj dobre miejsca i osoby, które tatuaż wykonają ( jest zrozpaczona efektem)
__________________
"inne usta nie kołyszą światem..."
M. Hillar

zollla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 12:27   #4001
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jeżeli w sklepie jest napisane, że np. kapusta biała kosztuje 0,69gr/sztukę, a kasjerka kładzie ją na wagę i mówi: 3,49gr to się kłuć. Nie ważne, że walnęli błąd. Mają obowiązek sprzedać po cenie widocznej dla klientów!

(Miałam taką sytuację i mimo mojego wykłucania się, biegania po sklepie żeby sprawdzić, czy cena jest aby na pewno za sztukę i czy dobrze spojrzałam, wzywania kierownika zmiany byłam zmuszona zapłacić za kapustę zważoną Interwencja kierownika należała do boskich. Podszedł i kasjerka się go pyta: "kapusta na kilogramy, czy na sztuki?" Kierownik: "na kilogramy." I sobie poszedł. Może bym się dalej wykłucała, bo zadziorna jestem, ale kolejka zrobiła się ogromna i byłam w sklepie z TŻtem i mamą TŻta. Poza tym nie miałam czasu! Na odchodne dało się usłyszeć z kolejki "Wczoraj było tak samo z kiwi! Podali cenę za kg, a liczyli za sztuki!")
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 13:05   #4002
lucciola
Zakorzenienie
 
Avatar lucciola
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 208
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez donka_bez_ogonka Pokaż wiadomość
Jeżeli w sklepie jest napisane, że np. kapusta biała kosztuje 0,69gr/sztukę, a kasjerka kładzie ją na wagę i mówi: 3,49gr to się kłuć. Nie ważne, że walnęli błąd. Mają obowiązek sprzedać po cenie widocznej dla klientów!

(Miałam taką sytuację i mimo mojego wykłucania się, biegania po sklepie żeby sprawdzić, czy cena jest aby na pewno za sztukę i czy dobrze spojrzałam, wzywania kierownika zmiany byłam zmuszona zapłacić za kapustę zważoną Interwencja kierownika należała do boskich. Podszedł i kasjerka się go pyta: "kapusta na kilogramy, czy na sztuki?" Kierownik: "na kilogramy." I sobie poszedł. Może bym się dalej wykłucała, bo zadziorna jestem, ale kolejka zrobiła się ogromna i byłam w sklepie z TŻtem i mamą TŻta. Poza tym nie miałam czasu! Na odchodne dało się usłyszeć z kolejki "Wczoraj było tak samo z kiwi! Podali cenę za kg, a liczyli za sztuki!")
Ja tak kiedyś miałam w Rossmannie. Wzięłam pewną rzecz, a przy kasie okazało się, że jest o kilka złotych droższa. Spytałam więc grzecznie skąd ta różnica bo na półce przy tym produkcie cena jest niższa. Kobitki sprawdziły i zapłaciłam według ceny z półki (po czym natychmiast zmieniły cenę na tę wyższą). Czasem więc nawet wykłócać się nie trzeba.
lucciola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 14:01   #4003
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie maluj paznokci pękającym lakierem bez bazy. Nie dość, że szybko odpryskuje, to kolor przejdzie na paznokieć i NICZYM tego nie zmyjesz.
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 16:43   #4004
TheKey
Wtajemniczenie
 
Avatar TheKey
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 073
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez ania z wzgórza marzeń Pokaż wiadomość
tak blokujcie klawiatury, a mozecie nawet jako 1 osobe wpisac cos w stylu aaaaaaaa bez numeru, bo ja bardzo czesto dostaje dziwne puste smsy i gluche telefony z kieszeni.

U wielu osob jestem 1 na liscie
Ja sobie tak właśnie wpisałam, pierwsze dwa numery to takie właśnie zabezpieczenia, sprawdza się
__________________
The best way to a man’s heart is straight through his chest with a sharp knife.

There is never any point in telling people they are wrong or how it is. When people are ready to learn they will learn in their own way.
TheKey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 17:32   #4005
prokrastynacja
Zadomowienie
 
Avatar prokrastynacja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 745
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Sprawdzaj buty przed wyjściem
Wpadłam na chwilę do domu, ściągnęłam tylko buty żeby nie roznosić wody bo straszna ulewa na zewnątrz. Spieszyłam się wychodząc, wdepnęłam w kałużę i myślę kurcze coś mi tu mokro, coś jest nie tak. Patrzę na swoje stopy a tam kapcie
prokrastynacja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 17:57   #4006
Paszczurek666
Zakorzenienie
 
Avatar Paszczurek666
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Piernikowo
Wiadomości: 4 262
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez fioleciasto Pokaż wiadomość
albo na dzień
Ale jak to?
__________________
Nie wydaję pieniędzy na głupoty (tysięczna para butów NIE JEST głupotą)
Miłośniczka butów wszelakich

Podskakuję z Mel B.
Joga

Jem czekoladę aż uszy mi się trzęsą.
----------------------------
Używasz poprawnie?
'Szlak prowadzi na wschód.'
'Szlag mnie trafia.'
Paszczurek666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 18:54   #4007
happys
Zadomowienie
 
Avatar happys
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 148
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

zapewne chodziło o dzień przed też miałam tak nie robić ale się nigdy nie udało
happys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 19:02   #4008
oh Mandy
Zakorzenienie
 
Avatar oh Mandy
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Syreni gród
Wiadomości: 10 256
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Nie pozwalajcie swoim psom / kotom zakładać profili na facebooku, bo potem będą dodawać mnóstwo zdjęć z wami!
__________________
czasem mniej znaczy więcej, taka szczypta ironii.
oh Mandy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-11, 23:14   #4009
maaddzziiaa
Zakorzenienie
 
Avatar maaddzziiaa
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 632
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez lucciola Pokaż wiadomość
Ja tak kiedyś miałam w Rossmannie. Wzięłam pewną rzecz, a przy kasie okazało się, że jest o kilka złotych droższa. Spytałam więc grzecznie skąd ta różnica bo na półce przy tym produkcie cena jest niższa. Kobitki sprawdziły i zapłaciłam według ceny z półki (po czym natychmiast zmieniły cenę na tę wyższą). Czasem więc nawet wykłócać się nie trzeba.
A ja miałam tak w sklepie ze sprzętem AGD/RTV.... mianowicie capnęłam super suszarkę w podejrzanie niskiej cenie (jaka widniała na pudełku)... podchodzę do kasy, a pani życzy sobie 40 zł więcej! Pokazałam cenę na pudełku i spytałam- "dlaczego?". Kobieta stwierdziła, że cena naklejona na pudełku jest błędna, któryś z pracowników się pomylił... O dziwo- pani sprzedała mi suszarkę po cenie z metki, ponieważ stwierdziła, że to po prostu ich błąd. Byłam zaskoczona i bardzo szczęśliwa. Powiem wam, że dzięki takim sytuacjom i zachowaniu sprzedawcy, przynajmniej z chęcią wrócisz do owego punktu sprzedaży, bo wiesz, że dbają o klientów. Równie dobrze kasjerka mogła mi powiedzieć, że albo biorę suszarkę 40 zł droższą, albo szukam innej- tańszej.
maaddzziiaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-11, 23:55   #4010
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
A ja miałam tak w sklepie ze sprzętem AGD/RTV.... mianowicie capnęłam super suszarkę w podejrzanie niskiej cenie (jaka widniała na pudełku)... podchodzę do kasy, a pani życzy sobie 40 zł więcej! Pokazałam cenę na pudełku i spytałam- "dlaczego?". Kobieta stwierdziła, że cena naklejona na pudełku jest błędna, któryś z pracowników się pomylił... O dziwo- pani sprzedała mi suszarkę po cenie z metki, ponieważ stwierdziła, że to po prostu ich błąd. Byłam zaskoczona i bardzo szczęśliwa. Powiem wam, że dzięki takim sytuacjom i zachowaniu sprzedawcy, przynajmniej z chęcią wrócisz do owego punktu sprzedaży, bo wiesz, że dbają o klientów. Równie dobrze kasjerka mogła mi powiedzieć, że albo biorę suszarkę 40 zł droższą, albo szukam innej- tańszej.
Oni mają obowiązek sprzedawać produkty w cenie widniejącej na metce/półce. Jak się pomylą to ich strata, najwyżej zaraz to zmienią. To samo dotyczy oferty w Internecie. Moja mama kiedyś znalazła w Internecie jakaś promocję z Jysk, a jak przyjechała do sklepu na półce widniała standardowa cena. Zgłosiła to obsłudze i sprzedali jej w cenie ze strony Internetowej. Inna sprawa, że i tak jej potem nie zmienili na promocyjną

Jak już jesteśmy przy temacie zakupów - zawsze sprawdzaj dokładnie paragon! Wbrew pozorom, często się zdarza, że sprzedawcy skasują coś dodatkowego przez przypadek, albo umyślnie. Kiedyś doliczyli mi pół kilograma chili - 15 zł! Albo przypadek mojej mamy - robiła zakupy w niedużym sklepie spożywczym i po wyjściu okazało się, że ma na paragonie napój, którego nie kupiła. Gdy wróciła do sklepu, gościu w kasie stał i pił sobie ten napój .
mln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 10:36   #4011
pamfilia
Zakorzenienie
 
Avatar pamfilia
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Ś.Ś.
Wiadomości: 5 815
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
Jak już jesteśmy przy temacie zakupów - zawsze sprawdzaj dokładnie paragon! Wbrew pozorom, często się zdarza, że sprzedawcy skasują coś dodatkowego przez przypadek, albo umyślnie. Kiedyś doliczyli mi pół kilograma chili - 15 zł! Albo przypadek mojej mamy - robiła zakupy w niedużym sklepie spożywczym i po wyjściu okazało się, że ma na paragonie napój, którego nie kupiła. Gdy wróciła do sklepu, gościu w kasie stał i pił sobie ten napój .
pamfilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 11:08   #4012
donka_bez_ogonka
Wtajemniczenie
 
Avatar donka_bez_ogonka
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: To tu, to tam. Wszędzie i nigdzie.
Wiadomości: 2 270
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez maaddzziiaa Pokaż wiadomość
A ja miałam tak w sklepie ze sprzętem AGD/RTV.... mianowicie capnęłam super suszarkę w podejrzanie niskiej cenie (jaka widniała na pudełku)... podchodzę do kasy, a pani życzy sobie 40 zł więcej! Pokazałam cenę na pudełku i spytałam- "dlaczego?". Kobieta stwierdziła, że cena naklejona na pudełku jest błędna, któryś z pracowników się pomylił... O dziwo- pani sprzedała mi suszarkę po cenie z metki, ponieważ stwierdziła, że to po prostu ich błąd. Byłam zaskoczona i bardzo szczęśliwa. Powiem wam, że dzięki takim sytuacjom i zachowaniu sprzedawcy, przynajmniej z chęcią wrócisz do owego punktu sprzedaży, bo wiesz, że dbają o klientów. Równie dobrze kasjerka mogła mi powiedzieć, że albo biorę suszarkę 40 zł droższą, albo szukam innej- tańszej.
I takie coś jest ok, a nie olewczy stosunek do klienta, tak jak u mnie to było. Żeby zrobić antyreklamę to napiszę, że było to w sklepie Polo Market- a co Tam trzeba uważać.


Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
Oni mają obowiązek sprzedawać produkty w cenie widniejącej na metce/półce. Jak się pomylą to ich strata, najwyżej zaraz to zmienią. To samo dotyczy oferty w Internecie. Moja mama kiedyś znalazła w Internecie jakaś promocję z Jysk, a jak przyjechała do sklepu na półce widniała standardowa cena. Zgłosiła to obsłudze i sprzedali jej w cenie ze strony Internetowej. Inna sprawa, że i tak jej potem nie zmienili na promocyjną

Jak już jesteśmy przy temacie zakupów - zawsze sprawdzaj dokładnie paragon! Wbrew pozorom, często się zdarza, że sprzedawcy skasują coś dodatkowego przez przypadek, albo umyślnie. Kiedyś doliczyli mi pół kilograma chili - 15 zł! Albo przypadek mojej mamy - robiła zakupy w niedużym sklepie spożywczym i po wyjściu okazało się, że ma na paragonie napój, którego nie kupiła. Gdy wróciła do sklepu, gościu w kasie stał i pił sobie ten napój .
Tak- trzeba wszystko sprawdzać... Ale trochę dyskrecji, bo często widzę np. w TESCO osoby, które już zostały obsłużone, a stoją beszczelnie obok
kasy i czytają paragon: ogórek.... chleb... pa/to/tvl...... co to jest! Co on mi skasowała! Oszukała mnie! Jakie chamstwo! bla bla bla... a 13,99... a .. a to chyba papier toaletowy....
Jeżeli coś się nie zgadza nie róbmy dymu kasjerce- często biedna nie wie o co chodzi, a błąd jest w systemie. Wystarczy się przejść do punktu obsługi klienta- chyba, że nie ma


* Nie kupuj "półbagietek" w Polo Markecie. Półbagietka nie oznacza połowę bagietki, tylko bagietkę z ułamaną końcówką, bo w piecu im się nie mieściły Trzeba do bagietki dobierać sobie "dupkę"
__________________
07.04.2012[*]-Kitty jest kocim aniołkiem za TM
http://www.youtube.com/watch?v=Be4XsIYKNvc
donka_bez_ogonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-12, 14:21   #4013
kaja2301
Zakorzenienie
 
Avatar kaja2301
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa i okolice
Wiadomości: 3 964
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie zakladaj na dluzsza impreze za ciasnej w biuscie/zebrach/talii sukienki, o malo sie nie udusilam i musialam wracac wczesniej do domu :/

jak gdzies idziesz i nie wiesz jak wieczór sie skonczy weź szczotke do zebow, majtki na zmiane i najlepiej buty na zmiane.
__________________
I like my money right where I can see it .. hanging in my closet
kaja2301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 11:11   #4014
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Jak pracujesz na kompie to na bieżąco zapisuj sobie efekty pracy. Wczoraj ze zmęczenia kliknęłam coś co skasowało mi całą tabelę
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:29   #4015
isabelka00
Wtajemniczenie
 
Avatar isabelka00
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 037
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

nie otaczaj się narzekańcami i osobami wiecznie niezadowolonymi, wczoraj po spotkaniu 2 h ze znajomą wiecznie narzekającą na życie, zaczął mnie brać dół
__________________
Życie jest łatwiejsze niż się Nam się wydaję. Wystarczy godzić się z tym, co jest nie do przyjęcia, obywać się bez tego co niezbędne i znosić rzeczy nie do zniesienia.
isabelka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 12:32   #4016
_madlen
Raczkowanie
 
Avatar _madlen
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Oława
Wiadomości: 118
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Jak pracujesz na kompie to na bieżąco zapisuj sobie efekty pracy. Wczoraj ze zmęczenia kliknęłam coś co skasowało mi całą tabelę
Dokładnie, zapisuj swoją pracę na bieżąco, bo z komputerami to różnie bywa

Powtórzę, co pisało już kilka osób, ale to jest bardzo ważne - nie wychodźcie z domu z mokrą głową/w zimie bez czapki, niezależnie od tego, jak wyglądacie! Kij z tym, naprawdę, bo jeśli raz przeziębicie zatoki to będzie nawracać co kilka miesięcy, a wierzcie mi - ból przy ostrym zapaleniu zatok jest nie do zniesienia. Są dobre leki, ale drogie - i to staje się wydatkiem bardzo regularnym

Nie bierz się za wyrywanie brwi, jeśli nie masz pojęcia, jak to się robi... oj, do dzisiaj pamiętam jak kiedyś się skrzywdziłam takim wyrywaniem Było wesoło. Teraz już nabrałam wprawy, ale wtedy wszyscy mieli ze mnie ubaw.

Nie pobieraj na telefon czy inne urządzenia typu iPod aplikacji z niezaufanych stron, bo może czekać Cię strata wszystkich plików i wgrywanie nowego oprogramowania...
__________________

Amelia - 9.07.2012


Mój blog: fitness, zdrowe odżywianie, powrót do formy -
Piękna po porodzie
_madlen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-13, 22:38   #4017
martak23
Raczkowanie
 
Avatar martak23
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 38
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

To i ja sie dolacze
*zupa pomidorowa dziala dokladnie jak mleko,kipi:P
*nie czysc brudnego ekranu telefonu zmywaczem do paznokci
*jezeli chcesz usiasc w pracy na krzesle z otwarta butelka napoju,upewnij sie ze jest sprawne:p
*nie zostawiaj kilku butelek,puszek luzem w bagazniku samochodu
*nie stawiaj na stole serwetek przy swiecach
*nie chodz spontanicznie do fryzjera bo masz dola i chcesz cos w sobie zmienic
*robiac popcorn w microfali nie zapominaj o tym ze sie grzeje
*robiac obiad sprawdzac czy solniczka,pieprzniczka jest dobrze zamknieta
*nie odkurzaj mieszkania w chustce/szaliku
*nie wstawiaj goracego naczynia zaroodpornego do zlewu jezeli nie jest suchy
*nie zakladaj sukienki bez ramiaczek na impreze gdzie sie tanczy,jezeli nie jest idealnie dopasowana
*nie smaruj sie przeterminowanym kremem do depilacji:/
*nie zakladaj sukienki bez ramiaczek na impreze gdzie sie tanczy jezeli nie jest dobrze dopasowana:/

Edytowane przez martak23
Czas edycji: 2012-06-13 o 23:06
martak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 00:02   #4018
mln
Rozeznanie
 
Avatar mln
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 954
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez martak23 Pokaż wiadomość
*nie odkurzaj mieszkania w chustce/szaliku
Czemu?
mln jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 00:04   #4019
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez mln Pokaż wiadomość
Czemu?
pewnie wciongło
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-14, 00:53   #4020
martak23
Raczkowanie
 
Avatar martak23
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 38
Dot.: Wizażanko, nie popełniaj moich błędów, czyli wątek przestrogowy

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
pewnie wciongło
Tak
martak23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:49.