Koniec marudzenia więc do dzieła !! - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-17, 11:16   #121
itrusta
Zadomowienie
 
Avatar itrusta
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 1 146
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Ojjj ja tak mam. Nudzę się bardzo szybko. Więc takie ćwiczenia to nie dla mnie.

dzień 1
śn:
2 kr ciemnego pieczywa 140 kcal
parówka drobiowa 80 kcal
pomidor
twarożek 40 kcal

obiad:
sałatka 250 kcal
pierś z kurczaka jakieś 200 pewnie
Będę sobie pisać dokładnie co jem bo się potem gubię.
itrusta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 13:50   #122
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
Melduję że już po treningu z Ewcią Ch.
Nawet ok, ale czy wy też nie macie tak, że robiąc pięćdziesiąty raz to samo ćwiczenie to was to powoli nuży ?
Dobrze, ze w lipcu nowa płyta

W lipcu to już chyba nie będzie żadnej płytki Ma się pojawić 28.06 czytałam na fb Shape

Ja się uczę..
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 14:27   #123
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
Można dołączyć ?
wiek: 19
waga:54
cel:50
wzrost: 159
zmierz się jak znajdę miarę )
Witamy Powiedz coś więcej o sobie
Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Loriette, prawie 3kg., ale to przez @ też
Dzisiaj pierwszy dzień.....


Wracam do nauki, bo we wtorek mam egzamin
No skoro przez @ to jesteś usprawiedliwiona!

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
Melduję że już po treningu z Ewcią Ch.
Nawet ok, ale czy wy też nie macie tak, że robiąc pięćdziesiąty raz to samo ćwiczenie to was to powoli nuży ?
Dobrze, ze w lipcu nowa płyta
Mam tak samo! Odnoszę wrażenie, że skoro te ćwiczenia mnie nudzą to jednocześnie nic mi nie dają
Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Ojjj ja tak mam. Nudzę się bardzo szybko. Więc takie ćwiczenia to nie dla mnie.

dzień 1
śn:
2 kr ciemnego pieczywa 140 kcal
parówka drobiowa 80 kcal
pomidor
twarożek 40 kcal

obiad:
sałatka 250 kcal
pierś z kurczaka jakieś 200 pewnie
Będę sobie pisać dokładnie co jem bo się potem gubię.
Ładny jadłospis, póki co
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość
W lipcu to już chyba nie będzie żadnej płytki Ma się pojawić 28.06 czytałam na fb Shape

Ja się uczę..
Ewka napisała na fb, że będzie 30.. ale 30 to sobota, więc coś musiało Jej się pomylić. Nie wiem czy ją kupić czy nie...

Echoes, NosekNosek, GDZIE JESTEŚCIE?!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 14:48   #124
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Echoes, NosekNosek, GDZIE JESTEŚCIE?!
JESTEM SZEFOWO
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość


Ja też zaczynam od nowa , muszę w końcu zacząć ćwiczyć systematycznie jak wcześniej.. Wczoraj zgrzeszyłam lodami i Reddsem żurawinowym takim zimnym

Dzisiaj mam nadzieję, że dietowo i ćwiczeniowo będzie ok. Zdam relację wieczorem bo mam masę nauki a chęci 0

Miłego dnia!
Trzymam kciuki za dzisiejszą dietkę Inaczej będzie bacik
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
No pięknie! A potem mówisz, że to ja podaję złe wymiary, bo nie możemy mieć takich samych ud Ale Ty masz umięśnione uda
Przynajmniej się moja zagwozdka wyjaśniła Ale strzeż się Laura, ja Cię niedługo dogonię
Cytat:
Ryż z jabłkiem też bym zjadła Ale do takich "dań" ryż musi być klejący, przynajmniej u mnie!
Klejący koniecznie! A do tego zdrowy brązowy się nie nadaje
Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
Można dołączyć ?
wiek: 19
waga:54
cel:50
wzrost: 159
zmierz się jak znajdę miarę )

Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
Melduję że już po treningu z Ewcią Ch.
Nawet ok, ale czy wy też nie macie tak, że robiąc pięćdziesiąty raz to samo ćwiczenie to was to powoli nuży ?
Dobrze, ze w lipcu nowa płyta
Cholera, jak nużące to ja się tego łapać chyba nie będę bo tylko się sfrustruję jak mi się nie będzie chciało
Cytat:
Napisane przez itrusta Pokaż wiadomość
Ojjj ja tak mam. Nudzę się bardzo szybko. Więc takie ćwiczenia to nie dla mnie.

dzień 1
śn:
2 kr ciemnego pieczywa 140 kcal
parówka drobiowa 80 kcal
pomidor
twarożek 40 kcal

obiad:
sałatka 250 kcal
pierś z kurczaka jakieś 200 pewnie
Będę sobie pisać dokładnie co jem bo się potem gubię.
Ładnie
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość

Mam tak samo! Odnoszę wrażenie, że skoro te ćwiczenia mnie nudzą to jednocześnie nic mi nie dają
Coś w tym jest. A dodatkowo jeszcze takie coś może zniechęcać początkujące usportawiające się Potem się słyszy, że się nie lubi ćwiczyć. A sport daje mnóstwo przyjemności, grunt to znaleźć coś dla siebie

Co za dzień

Obiad się robi - kalafior, pieczone ziemniaczki i pierś z kurczaka pieczona w folii
Dziewczyny znacie się na kaloriach? Ocenicie mi wieczorem ile mniej więcej mogłam zjeść? Coś mi się zdaje, że zjadam ich dużo więcej niż Wy

Edytowane przez echoes
Czas edycji: 2012-06-17 o 14:49
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:06   #125
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

przygarniecie jeszcze jedną zagubioną owieczke?
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:10   #126
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
przygarniecie jeszcze jedną zagubioną owieczke?
Uszanowanko

Powiedz coś więcej o sobie
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:18   #127
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Ewelina, 22 lata..

163 cm wzrostu, waga coś około 63 kg (jutro z rana zważę się i pomierzę dokładnie). Zapuściłam się strasznie, moim marzeniem byłoby zrzucić około 10 kg.. potrzebuję motywacji więc postanowiłam do was dołączyć..
Jeżeli chodzi o dietę to stawiam na mż, więcej warzyw, owoców.. co do ćwiczeń to muszę się przełamać.. wyciągnę z piwnicy rower i zacznę jeździć, może trochę na rolkach.. w domu tez postaram się poświęcać przynajmniej pół godziny dziennie na jakieś lekkie ćwiczenia.
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 15:29   #128
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
Ewelina, 22 lata..

163 cm wzrostu, waga coś około 63 kg (jutro z rana zważę się i pomierzę dokładnie). Zapuściłam się strasznie, moim marzeniem byłoby zrzucić około 10 kg.. potrzebuję motywacji więc postanowiłam do was dołączyć..
Jeżeli chodzi o dietę to stawiam na mż, więcej warzyw, owoców.. co do ćwiczeń to muszę się przełamać.. wyciągnę z piwnicy rower i zacznę jeździć, może trochę na rolkach.. w domu tez postaram się poświęcać przynajmniej pół godziny dziennie na jakieś lekkie ćwiczenia.
Jesteśmy tego samego wzrostu Ale ja przy wadze 53 kg wyglądam jak kościotrup. Dasz radę, lekka dietka + trochę sportu zawsze daje efekty. Trzeba znaleźć coś dla siebie, uprawiając ulubiony sport jesteśmy szczęśliwsze niż zajadając się czekoladą przed tv! Ani się obejrzysz a wkręcisz się na maksa w zdrowy tryb życia
Za grzeszki rozdajemy baciki!
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 15:41   #129
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Jesteśmy tego samego wzrostu Ale ja przy wadze 53 kg wyglądam jak kościotrup. Dasz radę, lekka dietka + trochę sportu zawsze daje efekty. Trzeba znaleźć coś dla siebie, uprawiając ulubiony sport jesteśmy szczęśliwsze niż zajadając się czekoladą przed tv! Ani się obejrzysz a wkręcisz się na maksa w zdrowy tryb życia
Za grzeszki rozdajemy baciki!
no mam nadzieję, taki zdrowy tryb, wpływa nie tylko na lepsza sylwetkę, ale także na stan naszej cery, włosów a także lepsze samopoczucie.. więc czas zrobic coś dla siebie ;D

na uczelni robi się już w miarę luźno, więc będę miała więcej czasu na komponowanie zdrowych posiłków. Taki bacik za grzeszki przyda się na pewno;d

Tż ostatnio coś wspominał że chce zgubić brzuszek to będzie mi łatwiej, będziemy razem unikać pokus typu fast foody czy słodycze;d a no i bd miała kompana do roweru, bo już mnie męczy od miesiąca żebyśmy pojeździli ;d
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 16:27   #130
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
JESTEM SZEFOWO
W końcu Żeby mi to było ostatni raz!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Przynajmniej się moja zagwozdka wyjaśniła Ale strzeż się Laura, ja Cię niedługo dogonię
Klejący koniecznie! A do tego zdrowy brązowy się nie nadaje
Skąd znasz moje imię?!
Gdy rok temu zrzuciłam te 8kg to nie patrzałam na to czy ryż jest brązowy czy biały, makaron zdrowy czy niezdrowy - jadłam wszystko Oczywiście bardzo restrykcyjnie, ale jadłam! Więc biały ryż od czasu do czasu krzywdy Ci nie zrobi!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Obiad się robi - kalafior, pieczone ziemniaczki i pierś z kurczaka pieczona w folii
Dziewczyny znacie się na kaloriach? Ocenicie mi wieczorem ile mniej więcej mogłam zjeść? Coś mi się zdaje, że zjadam ich dużo więcej niż Wy
ilewazy.pl - tutaj najlepiej sobie obliczyć tak "na oko"
Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
przygarniecie jeszcze jedną zagubioną owieczke?
Witam nową wizażankę!
Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, taki zdrowy tryb, wpływa nie tylko na lepsza sylwetkę, ale także na stan naszej cery, włosów a także lepsze samopoczucie.. więc czas zrobic coś dla siebie ;D

na uczelni robi się już w miarę luźno, więc będę miała więcej czasu na komponowanie zdrowych posiłków. Taki bacik za grzeszki przyda się na pewno;d

Tż ostatnio coś wspominał że chce zgubić brzuszek to będzie mi łatwiej, będziemy razem unikać pokus typu fast foody czy słodycze;d a no i bd miała kompana do roweru, bo już mnie męczy od miesiąca żebyśmy pojeździli ;d
Zdrowy tryb życia wpływa dobrze na WSZYSTKO

Dlaczego mój tż nie ma brzuszka ani niczego Nie mam się z kim odchudzać! Potem gdzieś wychodzimy i nie mogę odmówić, bo jest na mnie zły, że wydziwiam.
W ogóle.. rok temu byłam od Niego cięższa, to straszne
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.

Edytowane przez Loriette
Czas edycji: 2012-06-17 o 16:35
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 16:35   #131
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość

Witam nową wizażankę!

Zdrowi tryb życia wpływa dobrze na WSZYSTKO

Dlaczego mój tż nie ma brzuszka ani niczego Nie mam się z kim odchudzać! Potem gdzieś wychodzimy i nie mogę odmówić, bo jest na mnie zły, że wydziwiam.
W ogóle.. rok temu byłam od Niego cięższa, to straszne
mój Tż ogólnie chodzi na siłownie, ale tu głównie ćwiczy plecy i ręce, a brzuszek trochę zaniedbał ;p

osobiście uważam że raz na jakiś czas można wyjść gdzieś na miasto i sobie pozwolić coś zjeść, ale wszystko z rozsądkiem;d

no mi to chyba na razie nie grozi;d tż waży 90 kg ;D
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 16:39   #132
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
mój Tż ogólnie chodzi na siłownie, ale tu głównie ćwiczy plecy i ręce, a brzuszek trochę zaniedbał ;p

osobiście uważam że raz na jakiś czas można wyjść gdzieś na miasto i sobie pozwolić coś zjeść, ale wszystko z rozsądkiem;d

no mi to chyba na razie nie grozi;d tż waży 90 kg ;D
Mój wyrobił sobie ciało jak poszedł do reprezentacji i tak mu zostało. Niestety należy do tych, którzy należą do drobnych ludzi i nawet gdyby chciał to nie przytyje za dużo. Wpierdziela za 4 i nic Ale chyba to mnie napędza do tego, żeby dobrze wyglądać i zwracać uwagę na to co jem

Też uważam, że grzeszki od czasu do czasu są wskazane, bo inaczej można dopuścić się kompulsu i pochłonąć niepotrzebną ilość jedzenia. Jeśli sobie dawkujemy to wszystko utrzymujemy w normie.

Podobno do mojego miasta zmierza "meczowa" burza.. Nie ma (oprócz pająków) rzeczy, której tak bym się bała, także...
Oby nie przyszła przed meczem, bo wiele nie zobaczę!
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 16:45   #133
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
Mój wyrobił sobie ciało jak poszedł do reprezentacji i tak mu zostało. Niestety należy do tych, którzy należą do drobnych ludzi i nawet gdyby chciał to nie przytyje za dużo. Wpierdziela za 4 i nic Ale chyba to mnie napędza do tego, żeby dobrze wyglądać i zwracać uwagę na to co jem

Też uważam, że grzeszki od czasu do czasu są wskazane, bo inaczej można dopuścić się kompulsu i pochłonąć niepotrzebną ilość jedzenia. Jeśli sobie dawkujemy to wszystko utrzymujemy w normie.

Podobno do mojego miasta zmierza "meczowa" burza.. Nie ma (oprócz pająków) rzeczy, której tak bym się bała, także...
Oby nie przyszła przed meczem, bo wiele nie zobaczę!
Nic tak nie napędza jak dobry wygląd osoby z którą spędzamy dużo czasu, czy to Tż, czy przyjaciółka czy siostra)

Tak właśnie, co z tego, że będziemy unikać grzeszków, starać się, kiedy pewnego dnia nie wytrzymamy i rzucimy się od razu na wszystko lepiej raz na jakiś czas pozwolić sobie na małe odstępstwo od dietki ;d

U mnie własnie minęła burza całe szczęście, bo tż wymyślił wycieczkę poza miasto
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 17:20   #134
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
no mam nadzieję, taki zdrowy tryb, wpływa nie tylko na lepsza sylwetkę, ale także na stan naszej cery, włosów a także lepsze samopoczucie.. więc czas zrobic coś dla siebie ;D

na uczelni robi się już w miarę luźno, więc będę miała więcej czasu na komponowanie zdrowych posiłków. Taki bacik za grzeszki przyda się na pewno;d

Tż ostatnio coś wspominał że chce zgubić brzuszek to będzie mi łatwiej, będziemy razem unikać pokus typu fast foody czy słodycze;d a no i bd miała kompana do roweru, bo już mnie męczy od miesiąca żebyśmy pojeździli ;d
Ech, mój jest niedość, że szczupły z natury to jeszcze uprawia dużo sportu. Może jeść wszystko czego dusza zapragnie. A mnie to trochę martwi, bo niezdrowe jedzenie po prostu psuje zdrowie i nieważne czy się tyje czy nie Na szczęście kiedy wie, że się odchudzam to stara się ograniczać takie jedzenie przy mnie, żebym się nie skusiła. Chociaż póki co mam wstręt do wszystkiego co niezdrowe Ale w końcu pewnie najdzie mnie ochota na jakieś junk food.
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
W końcu Żeby mi to było ostatni raz!
Przecież się zameldowałam rano To noska trzeba pałą postraszyć
Cytat:
Skąd znasz moje imię?!
Gdzieś się przewinęło w komentarzach pod Twoimi zdjęciami chyba
Piękne imię
Cytat:
Gdy rok temu zrzuciłam te 8kg to nie patrzałam na to czy ryż jest brązowy czy biały, makaron zdrowy czy niezdrowy - jadłam wszystko Oczywiście bardzo restrykcyjnie, ale jadłam! Więc biały ryż od czasu do czasu krzywdy Ci nie zrobi!
Oczywiście, pyszności od czasu do czasu nie mam sobie zamiaru odmawiać Dlatego ustanowiłam sobie jeden taki dzień w tygodniu, kiedy przyrządzam sobie coś niedietetycznego na co tylko mam ochotę Dziś miał być ten dzień ale prawdę mówiąc nie ssie mnie na nic słodkiego więc upiekę sobie coś w inny dzień.
Cytat:
ilewazy.pl - tutaj najlepiej sobie obliczyć tak "na oko"
Dzięki! Zaraz tam lecę liczyć.
Cytat:
Zdrowy tryb życia wpływa dobrze na WSZYSTKO
Oj tak! I w dodatku tylko pozytywnie!
Cytat:
Dlaczego mój tż nie ma brzuszka ani niczego Nie mam się z kim odchudzać! Potem gdzieś wychodzimy i nie mogę odmówić, bo jest na mnie zły, że wydziwiam.
W ogóle.. rok temu byłam od Niego cięższa, to straszne
Łączę się w bólu!
Mi do mojego niewiele kg brakuje, ale to się zmieni
Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
mój Tż ogólnie chodzi na siłownie, ale tu głównie ćwiczy plecy i ręce, a brzuszek trochę zaniedbał ;p

osobiście uważam że raz na jakiś czas można wyjść gdzieś na miasto i sobie pozwolić coś zjeść, ale wszystko z rozsądkiem;d

no mi to chyba na razie nie grozi;d tż waży 90 kg ;D
Takie podejście jest najzdrowsze! Ważne, żeby nie mieć potem wyrzutów sumienia - czasem nam się po prostu należy
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość

Też uważam, że grzeszki od czasu do czasu są wskazane, bo inaczej można dopuścić się kompulsu i pochłonąć niepotrzebną ilość jedzenia. Jeśli sobie dawkujemy to wszystko utrzymujemy w normie.
Nic dodać, nic ująć

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
Nic tak nie napędza jak dobry wygląd osoby z którą spędzamy dużo czasu, czy to Tż, czy przyjaciółka czy siostra)

Tak właśnie, co z tego, że będziemy unikać grzeszków, starać się, kiedy pewnego dnia nie wytrzymamy i rzucimy się od razu na wszystko lepiej raz na jakiś czas pozwolić sobie na małe odstępstwo od dietki ;d

U mnie własnie minęła burza całe szczęście, bo tż wymyślił wycieczkę poza miasto
Mnie też motywuje dobry wygląd innych, szczególnie dziewczyn z ekipy rowerowej


Loriette, ten przelicznik jest świetny!
Wyszło mi dziś ok. 1147 kcal. Mam zamiar jeszcze iść pokręcić, więc jak dla mnie to ciut za mało... Chciałabym jeść. ok. 1400-1500, bo jak diabli boję się jojo po niskokalorycznej. Dobrze wiedzieć!

Edytowane przez echoes
Czas edycji: 2012-06-17 o 17:30
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:03   #135
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
Nic tak nie napędza jak dobry wygląd osoby z którą spędzamy dużo czasu, czy to Tż, czy przyjaciółka czy siostra)

Tak właśnie, co z tego, że będziemy unikać grzeszków, starać się, kiedy pewnego dnia nie wytrzymamy i rzucimy się od razu na wszystko lepiej raz na jakiś czas pozwolić sobie na małe odstępstwo od dietki ;d

U mnie własnie minęła burza całe szczęście, bo tż wymyślił wycieczkę poza miasto
No nie u wszystkich to działa. Moja hmm.. obecnie chyba EX-PRZYJACIÓŁKA była ode mnie o wiele szczuplejsza.. Jest niższa o jakieś 10cm i obecnie waży ponad 10kg więcej. I akurat moja sylwetka ją nie napędza, bo wiecznie słyszę, że jestem nienormalna, przewrażliwiona itp. Dochodzą do tego docinki: "Ej, już po 18, a Ty pijesz słodki sok?!". Więc nie na wszystkich to działa!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Ech, mój jest niedość, że szczupły z natury to jeszcze uprawia dużo sportu. Może jeść wszystko czego dusza zapragnie. A mnie to trochę martwi, bo niezdrowe jedzenie po prostu psuje zdrowie i nieważne czy się tyje czy nie Na szczęście kiedy wie, że się odchudzam to stara się ograniczać takie jedzenie przy mnie, żebym się nie skusiła. Chociaż póki co mam wstręt do wszystkiego co niezdrowe Ale w końcu pewnie najdzie mnie ochota na jakieś junk food.
Jak dla mnie junk food o każdej porze dnia i nocy! No uwielbiam Ale to dlatego, że na co dzień jem tylko zdrowe rzeczy no i moja mama też tak gotuję. Mam niedobór niezdrowego jedzenia

Dobrze, że ktoś czuje to samo co ja, jeśli chodzi o TŻ
Jak oglądam zdjęcia z sylwestra 2010/2011 to zastanawiam się co On we mnie widział
Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Przecież się zameldowałam rano To noska trzeba pałą postraszyć
Nie ma sprawy.. Ja i moja pała pójdziemy w ruch!
Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Gdzieś się przewinęło w komentarzach pod Twoimi zdjęciami chyba
Piękne imię
Dziękuję Miałam być Igorem, a potem Wiktorią, ale tata postawił na swoim!
Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Oczywiście, pyszności od czasu do czasu nie mam sobie zamiaru odmawiać Dlatego ustanowiłam sobie jeden taki dzień w tygodniu, kiedy przyrządzam sobie coś niedietetycznego na co tylko mam ochotę Dziś miał być ten dzień ale prawdę mówiąc nie ssie mnie na nic słodkiego więc upiekę sobie coś w inny dzień.
Dzięki! Zaraz tam lecę liczyć.
Oj tak! I w dodatku tylko pozytywnie!
Łączę się w bólu!
Mi do mojego niewiele kg brakuje, ale to się zmieni
Też nie mam ochoty na nic słodkiego, nie wiem dlaczego Przecież czekoladę pałaszowałabym 24/24.. Czuję, że to cisza przed burzą!

No ja swojego przegoniłam (w dół), ale to jeszcze nie to!
Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Loriette, ten przelicznik jest świetny!
Wyszło mi dziś ok. 1147 kcal. Mam zamiar jeszcze iść pokręcić, więc jak dla mnie to ciut za mało... Chciałabym jeść. ok. 1400-1500, bo jak diabli boję się jojo po niskokalorycznej. Dobrze wiedzieć!
Przelicznik jest bardzo fajny, ale ja już nie liczę.. bo jak zjem tyle, że mam pełny brzuch to wychodzi mi ok. 1000 kcal, więc nie chcę wiedzieć ile zjadłam, gdy zmniejszam porcje

Straszny upał, ale chyba idę pobiegać.. dzisiaj niestety sama
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 18:53   #136
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość

Ewka napisała na fb, że będzie 30.. ale 30 to sobota, więc coś musiało Jej się pomylić. Nie wiem czy ją kupić czy nie...
30 to już pewnie nic nie będzie
Ja kupię gdyż lubię ćwiczyć z Ewą no i nawet jeśli mi nie przypadnie do gustu to jakoś to ok. 13zł nie będzie bolało

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za dzisiejszą dietkę Inaczej będzie bacik
Jest ok

I owsianka z bananem, łyżeczką kakao i rodzynkami + kawa z mlekiem
II warzywa na patelnię z piersią + pół torebki ryżu białego
III 2 kromki razowca z szynką, serem żółtym i pomiodorkiem + zielona herbata
HIIT 20
IV serek wiejski ze szczypiorkiem ( będzie za niecałą godzinkę , bo zaraz idę ćwiczyć )

Chyba batów nie będzie co

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
Ewelina, 22 lata..

163 cm wzrostu, waga coś około 63 kg (jutro z rana zważę się i pomierzę dokładnie). Zapuściłam się strasznie, moim marzeniem byłoby zrzucić około 10 kg.. potrzebuję motywacji więc postanowiłam do was dołączyć..
Jeżeli chodzi o dietę to stawiam na mż, więcej warzyw, owoców.. co do ćwiczeń to muszę się przełamać.. wyciągnę z piwnicy rower i zacznę jeździć, może trochę na rolkach.. w domu tez postaram się poświęcać przynajmniej pół godziny dziennie na jakieś lekkie ćwiczenia.
Witaj


No ja już się zameldowałam a jak u Was Dziewczynki

Zaraz relaks podczas ćwiczeń, kąpiel i nauka , a tak mi się nie chce, ale jeszcze 4 dni
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 19:06   #137
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

8 km za mną! Wzięłam złą koszulkę i po prostu lało mi się po plecach! UWIELBIAM BIEGAĆ
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 19:57   #138
zlossi
Raczkowanie
 
Avatar zlossi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 402
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

OK więć mam 19 lat jak wspominałam ok 160 cm i 54kg. W styczniu ważyłam 58kg. Na chwilę obecną chciałabym jeszcze te 4-5 kg zrzucić, bo po prostu źle się czuje w swoim ciele i nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę . Standardowo MŻ i WR . nie będę jadła kolacji...
A jak tam wasze spadki wagowe?
__________________
159 cm 58--57--56--55--54--53.3--52--51--50--49

`Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód`[


* piję skrzyp! piję pokrzywę!
25.06.12
zlossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-17, 20:56   #139
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
No nie u wszystkich to działa. Moja hmm.. obecnie chyba EX-PRZYJACIÓŁKA była ode mnie o wiele szczuplejsza.. Jest niższa o jakieś 10cm i obecnie waży ponad 10kg więcej. I akurat moja sylwetka ją nie napędza, bo wiecznie słyszę, że jestem nienormalna, przewrażliwiona itp. Dochodzą do tego docinki: "Ej, już po 18, a Ty pijesz słodki sok?!". Więc nie na wszystkich to działa!
Dobrze, że już ex Zazdrości nie lubimy.
Cytat:
Dobrze, że ktoś czuje to samo co ja, jeśli chodzi o TŻ
Jak oglądam zdjęcia z sylwestra 2010/2011 to zastanawiam się co On we mnie widział
Ja też się zastanawiam co on we mnie widzi
Cytat:
Też nie mam ochoty na nic słodkiego, nie wiem dlaczego Przecież czekoladę pałaszowałabym 24/24.. Czuję, że to cisza przed burzą!
Też burzę wyczuwam
Cytat:
Przelicznik jest bardzo fajny, ale ja już nie liczę.. bo jak zjem tyle, że mam pełny brzuch to wychodzi mi ok. 1000 kcal, więc nie chcę wiedzieć ile zjadłam, gdy zmniejszam porcje
Ja policzę parę razy orientacyjnie, jak mówiłam nie chcę wpaść w obsesję
Cytat:
Straszny upał, ale chyba idę pobiegać.. dzisiaj niestety sama
Z kim zazwyczaj biegasz?
Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość

I owsianka z bananem, łyżeczką kakao i rodzynkami + kawa z mlekiem
II warzywa na patelnię z piersią + pół torebki ryżu białego
III 2 kromki razowca z szynką, serem żółtym i pomiodorkiem + zielona herbata
HIIT 20
IV serek wiejski ze szczypiorkiem ( będzie za niecałą godzinkę , bo zaraz idę ćwiczyć )

Chyba batów nie będzie co

No ja już się zameldowałam a jak u Was Dziewczynki

Zaraz relaks podczas ćwiczeń, kąpiel i nauka , a tak mi się nie chce, ale jeszcze 4 dni
piknie!
Ja dziś chyba mówiłam co jadłam więc nie będę się powtarzać Baty mi się należą, były tylko 2 posiłki Ale to przez okres jakiś brak apetytu + do wieczora leżałam bolącym brzuchem do góry i się opierdzielałam więc energia nie była mi potrzebna
Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
8 km za mną! Wzięłam złą koszulkę i po prostu lało mi się po plecach! UWIELBIAM BIEGAĆ
Ja właśnie byłam się dotlenić i doendorfinować i mam za sobą 20km rowerem Myślałam, że przez ból głowy i okres nie dam rady zrobić nawet 10, ale się zawzięłam bo Wam napisałam, że będzie 20
Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
OK więć mam 19 lat jak wspominałam ok 160 cm i 54kg. W styczniu ważyłam 58kg. Na chwilę obecną chciałabym jeszcze te 4-5 kg zrzucić, bo po prostu źle się czuje w swoim ciele i nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę . Standardowo MŻ i WR . nie będę jadła kolacji...
A jak tam wasze spadki wagowe?
Ja nie posiadam wagi Będę meldować spadki centymetrowe.
Powodzenia
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-17, 22:25   #140
klaudiak96
Rozeznanie
 
Avatar klaudiak96
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 823
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

U mnie waga się popsuła(dosłownie!), raz pokazuję 4 kg mniej, raz 7 za dużo.Siostrze też, także to na pewno nie zatrzymanie wody w organizmie Ale może to nawet lepiej, bo jak zważę się za jakiś czas u kogoś albo u dietetyczki to zawsze miłe zaskoczenie (Pozytywne, ma być, rzecz jasna !).
Dziś skusiłam się w formie podwieczorku na 2 kulki lodów truskawkowych , ale jakoś nie czuję się źle, nie m am wyrzutów sumienia Trzymam kciuki za jutrzejszy dietowy dzień!
klaudiak96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 07:27   #141
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Czołem Piękne

Za mną pół godzinki pedałowania, teraz pałaszuję grahamkę z masłem, pieczoną piersią z kurczaka i pomidorem + herbata z pokrzywy. Policzyłam z ciekawości kalorie i wyszło ok. 375. Jak na śniadanie to dla mnie w sam raz

Dziś czuję, że będzie dobry dzień - nie tylko dietowo

echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 07:55   #142
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Ech, mój jest niedość, że szczupły z natury to jeszcze uprawia dużo sportu. Może jeść wszystko czego dusza zapragnie. A mnie to trochę martwi, bo niezdrowe jedzenie po prostu psuje zdrowie i nieważne czy się tyje czy nie Na szczęście kiedy wie, że się odchudzam to stara się ograniczać takie jedzenie przy mnie, żebym się nie skusiła. Chociaż póki co mam wstręt do wszystkiego co niezdrowe Ale w końcu pewnie najdzie mnie ochota na jakieś junk food.


Oczywiście, pyszności od czasu do czasu nie mam sobie zamiaru odmawiać Dlatego ustanowiłam sobie jeden taki dzień w tygodniu, kiedy przyrządzam sobie coś niedietetycznego na co tylko mam ochotę Dziś miał być ten dzień ale prawdę mówiąc nie ssie mnie na nic słodkiego więc upiekę sobie coś w inny dzień.

Takie podejście jest najzdrowsze! Ważne, żeby nie mieć potem wyrzutów sumienia - czasem nam się po prostu należy



Loriette, ten przelicznik jest świetny!
Wyszło mi dziś ok. 1147 kcal. Mam zamiar jeszcze iść pokręcić, więc jak dla mnie to ciut za mało... Chciałabym jeść. ok. 1400-1500, bo jak diabli boję się jojo po niskokalorycznej. Dobrze wiedzieć!
Ustalenie sobie jednego takiego dnia w tyg kiedy możemy zgrzeszyć to super pomysł, będzie nam pomagał żeby pilnować się w pozostałe dni, będzie nagrodą za ładna dietkę . Oczywiście uważam, że w taki dzień też nie można przesadzić.. bo wtedy cały wysiłek pójdzie na marne.. jeżeli pochłoniemy 10tys kalorii ;p wszystko ale z umiarem ;d

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
No nie u wszystkich to działa. Moja hmm.. obecnie chyba EX-PRZYJACIÓŁKA była ode mnie o wiele szczuplejsza.. Jest niższa o jakieś 10cm i obecnie waży ponad 10kg więcej. I akurat moja sylwetka ją nie napędza, bo wiecznie słyszę, że jestem nienormalna, przewrażliwiona itp. Dochodzą do tego docinki: "Ej, już po 18, a Ty pijesz słodki sok?!". Więc nie na wszystkich to działa!
co to za przyjaciółka, która nie wspiera? ;/ całe szczęście że już EX przyjaciółka..

Cytat:
Napisane przez zielone_oko Pokaż wiadomość

I owsianka z bananem, łyżeczką kakao i rodzynkami + kawa z mlekiem
II warzywa na patelnię z piersią + pół torebki ryżu białego
III 2 kromki razowca z szynką, serem żółtym i pomiodorkiem + zielona herbata
HIIT 20
IV serek wiejski ze szczypiorkiem ( będzie za niecałą godzinkę , bo zaraz idę ćwiczyć )

Chyba batów nie będzie co
No za takie jedzonko batów napewno nie będzie! brawo!

Cytat:
Napisane przez Loriette Pokaż wiadomość
8 km za mną! Wzięłam złą koszulkę i po prostu lało mi się po plecach! UWIELBIAM BIEGAĆ

Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
OK więć mam 19 lat jak wspominałam ok 160 cm i 54kg. W styczniu ważyłam 58kg. Na chwilę obecną chciałabym jeszcze te 4-5 kg zrzucić, bo po prostu źle się czuje w swoim ciele i nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę . Standardowo MŻ i WR . nie będę jadła kolacji...
Ja też nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę, Ba! ja nawet się nie mogę przełamać żeby założyć krótkie spodenki..;/
MŻ i WR to super pomysł, ale nie rezygnuj z kolacji, zjedz ją co najwyżej wcześniej, a najlepiej 2-3 godz przed snem i to czysto białkową.


Dzień dobry ;* jak się spało?
Ja wczoraj zniknęłam bo pojechaliśmy z Tżtem do Nałęczowa Piękna pogoda, cudowny wieczór, aż chciało się spacerować, jeszcze po tym deszczu powietrze takie świeże.. ahhh )

Dziś się zważyłam, zmierzyłam i mogę Wam już podać swoje wymiary :
waga-62,1kg
biust-91cm
talia-73cm
biodra-93cm
udo-59cm
łydka- 37cm

nie mam pomysłu na śniadanie;// chyba zrobię sobie jajecznicę..
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:06   #143
zlossi
Raczkowanie
 
Avatar zlossi
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 402
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

za mną:
200 brzuszków
200 wymachów nogą leżąc na boki
50 przysiadów
50 unoszeń bioder

śniadanie: jogurt naturalny z truskawkami, bananem i otrębami + zielona herbata
dzisiaj to chyba opalanko <4
__________________
159 cm 58--57--56--55--54--53.3--52--51--50--49

`Jeśli chcesz znajdziesz sposób, jeśli nie znajdziesz powód`[


* piję skrzyp! piję pokrzywę!
25.06.12
zlossi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:20   #144
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
Ustalenie sobie jednego takiego dnia w tyg kiedy możemy zgrzeszyć to super pomysł, będzie nam pomagał żeby pilnować się w pozostałe dni, będzie nagrodą za ładna dietkę . Oczywiście uważam, że w taki dzień też nie można przesadzić.. bo wtedy cały wysiłek pójdzie na marne.. jeżeli pochłoniemy 10tys kalorii ;p wszystko ale z umiarem ;d
Oczywiście! Taki dzień nie ma przypominać jednego wielkiego kompulsu Ja dodatkowo postanowiłam, że nie jem wtedy żadnych kupnych słodyczy, tylko to co sobie sama upiekę
Cytat:
Ja też nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę, Ba! ja nawet się nie mogę przełamać żeby założyć krótkie spodenki..;/
MŻ i WR to super pomysł, ale nie rezygnuj z kolacji, zjedz ją co najwyżej wcześniej, a najlepiej 2-3 godz przed snem i to czysto białkową.
Dziewczyny, wyobraźcie sobie, że mój brzuch nigdy nie widział słońca Kiedy byłam młoda nosiłam jednoczęściowe stroje, natomiast kiedy wypadało już założyć bikini to ja miałam już spory nadbagaż i nigdy się nie odważyłam... tym sposobem od tamtego czasu ani razu nie byłam nad wodą - a jeśli byłam to udawałam, że nie posiadam po prostu stroju i siedziałam w ubraniach. Żenada
Cytat:
Dzień dobry ;* jak się spało?
Ja wczoraj zniknęłam bo pojechaliśmy z Tżtem do Nałęczowa Piękna pogoda, cudowny wieczór, aż chciało się spacerować, jeszcze po tym deszczu powietrze takie świeże.. ahhh )
Fajnie się to czyta
Cytat:
Dziś się zważyłam, zmierzyłam i mogę Wam już podać swoje wymiary :
waga-62,1kg
biust-91cm
talia-73cm
biodra-93cm
udo-59cm
łydka- 37cm

nie mam pomysłu na śniadanie;// chyba zrobię sobie jajecznicę..
Dziewczyny mam głupie pytanie - w którym miejscu mierzycie biodra?
Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
za mną:
200 brzuszków
200 wymachów nogą leżąc na boki
50 przysiadów
50 unoszeń bioder

śniadanie: jogurt naturalny z truskawkami, bananem i otrębami + zielona herbata
dzisiaj to chyba opalanko <4
za ćwiczenia!
Tylko pamiętaj, nie jedz za mało
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:34   #145
aanilewe
Raczkowanie
 
Avatar aanilewe
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 97
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Oczywiście! Taki dzień nie ma przypominać jednego wielkiego kompulsu Ja dodatkowo postanowiłam, że nie jem wtedy żadnych kupnych słodyczy, tylko to co sobie sama upiekę

Dziewczyny, wyobraźcie sobie, że mój brzuch nigdy nie widział słońca Kiedy byłam młoda nosiłam jednoczęściowe stroje, natomiast kiedy wypadało już założyć bikini to ja miałam już spory nadbagaż i nigdy się nie odważyłam... tym sposobem od tamtego czasu ani razu nie byłam nad wodą - a jeśli byłam to udawałam, że nie posiadam po prostu stroju i siedziałam w ubraniach. Żenada

Fajnie się to czyta

Dziewczyny mam głupie pytanie - w którym miejscu mierzycie biodra?

za ćwiczenia!
Tylko pamiętaj, nie jedz za mało
no, takie własnoręcznie zrobione słodkości, to nie dość że zdrowsze, a dodatkowo samo przyrządzanie ich sprawia nam sporo radości.
Ja taki dzień "grzeszny" zrobię sobie 28.06 bo są Tżta urodziny. (właśnie może macie jakiś pomysł, co mogę mu kupić?)

trzeba się przełamać kochana, ja tez jakoś muszę..bo blada jestem ściana;/

hm co do bioder, to ja chyba tez mierze nieprawidłowo, bo kiedyś ktoś mi powiedział ze w najszerszym miejscu w pupie;/. ja mierze tak jak się nosi spodnie biodrówki, czyli mniej więcej tam gdzie najbardziej odstają mi boczki.. przy tych kościach biodrowych które powinny wystawać, a u mnie troszeczkę tłuszcz je zalał ;d
aanilewe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 08:49   #146
echoes
Raczkowanie
 
Avatar echoes
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 179
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
no, takie własnoręcznie zrobione słodkości, to nie dość że zdrowsze, a dodatkowo samo przyrządzanie ich sprawia nam sporo radości.
Ja taki dzień "grzeszny" zrobię sobie 28.06 bo są Tżta urodziny. (właśnie może macie jakiś pomysł, co mogę mu kupić?)
Zdrowsze na pewno, nawet jeśli bardzo kaloryczne to przynajmniej wiemy co w nich jest
Z prezentem nie pomogę, sama zawsze mam problem Ale często kupuję coś związanego z pasją mojego, robię mu jego ulubiony blok czekoladowy albo coś do ubrania jeśli wiem, że potrzebuje i mu się spodoba.
Cytat:
trzeba się przełamać kochana, ja tez jakoś muszę..bo blada jestem ściana;/
Ja niestety, przełamię się dopiero ja schudnę...
Cytat:
hm co do bioder, to ja chyba tez mierze nieprawidłowo, bo kiedyś ktoś mi powiedział ze w najszerszym miejscu w pupie;/. ja mierze tak jak się nosi spodnie biodrówki, czyli mniej więcej tam gdzie najbardziej odstają mi boczki.. przy tych kościach biodrowych które powinny wystawać, a u mnie troszeczkę tłuszcz je zalał ;d
Ja biodra właśnie mierzę w najtłustszym miejscu na tyłku To już mi się trochę rozjaśniło czemu ja mam stówę, a cała reszta 90 i jeszcze się odchudza
echoes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:10   #147
zielone_oko
Zakorzenienie
 
Avatar zielone_oko
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 7 076
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
OK więć mam 19 lat jak wspominałam ok 160 cm i 54kg. W styczniu ważyłam 58kg. Na chwilę obecną chciałabym jeszcze te 4-5 kg zrzucić, bo po prostu źle się czuje w swoim ciele i nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę . Standardowo MŻ i WR . nie będę jadła kolacji...
A jak tam wasze spadki wagowe?
Czemu rezygnujesz z kolacji?
To nie jest dobry pomysł.. Nie powinno się omijać posiłków.. Ja nie wyobrażam sobie nie zjeść kolacji bo potem albo nie mogę zasnąć, albo budzi mnie głód


Cześć Wam!
A mi się śniła obrona
Także dzisiaj znowu nauka , a mam takiego leniaaaa..

Ja już po śniadanku: 3kromki razowca z szynką, serem i pomidorem + kawa z mlekiem.
__________________
.
zielone_oko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:19   #148
Loriette
Zakorzenienie
 
Avatar Loriette
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4 042
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Dobrze, że już ex Zazdrości nie lubimy.

Z kim zazwyczaj biegasz?

Ja właśnie byłam się dotlenić i doendorfinować i mam za sobą 20km rowerem Myślałam, że przez ból głowy i okres nie dam rady zrobić nawet 10, ale się zawzięłam bo Wam napisałam, że będzie 20
To nawet nie zazdrość, a choroba.. Miałyśmy iść wczoraj na rowery, ale uznała, że ogląda film.. No to poszłam biegać, bo mnie w domu nosiło. Usłyszałam od Niej, że jak dla Niej to mogę nawet nie jeść, miejsce na cmentarzu obok Jej babci już na mnie czeka... Wcięło mnie

Obecnie biegam sama, bo sąsiad wymiękł! Poszedł na praktyki do kopalni i w ciągu tygodnia zgubił 2kg, boi się chudnąć dalej
Cytat:
Napisane przez klaudiak96 Pokaż wiadomość
U mnie waga się popsuła(dosłownie!), raz pokazuję 4 kg mniej, raz 7 za dużo.Siostrze też, także to na pewno nie zatrzymanie wody w organizmie Ale może to nawet lepiej, bo jak zważę się za jakiś czas u kogoś albo u dietetyczki to zawsze miłe zaskoczenie (Pozytywne, ma być, rzecz jasna !).
Dziś skusiłam się w formie podwieczorku na 2 kulki lodów truskawkowych , ale jakoś nie czuję się źle, nie m am wyrzutów sumienia Trzymam kciuki za jutrzejszy dietowy dzień!
Lody to najlepsza alternatywa dla wszystkich słodyczy Chyba, że mają dużą zawartość tłustego mleka, wtedy niekoniecznie.

Chciałabym, żeby moja waga pokazywała czasami 4kg mniej
Cytat:
Napisane przez echoes Pokaż wiadomość
Czołem Piękne

Za mną pół godzinki pedałowania, teraz pałaszuję grahamkę z masłem, pieczoną piersią z kurczaka i pomidorem + herbata z pokrzywy. Policzyłam z ciekawości kalorie i wyszło ok. 375. Jak na śniadanie to dla mnie w sam raz

Dziś czuję, że będzie dobry dzień - nie tylko dietowo

U mnie królewskie śniadanie, mama mi zrobiła
Pół bułki z twarogiem, pomidorem, rzodkiewką i szczypiorkiem + dwie frankfurterki + zielony ogórek pokrojony w paski i zalany jakimś śmietanowym sosem z groszkiem + woda mineralna

Z ćwiczeń? Tankowanie auta przed pracą

U mnie tak samo Jutro mam 3. rocznicę z tż i muszę coś wymyślić... myślałam nad wypadem w góry, ale jeszcze nie wiem jak z Jego czasem..

Cytat:
Napisane przez aanilewe Pokaż wiadomość
co to za przyjaciółka, która nie wspiera? ;/ całe szczęście że już EX przyjaciółka..


Ja też nie wyobrażam sobie wyjścia na plażę, Ba! ja nawet się nie mogę przełamać żeby założyć krótkie spodenki..;/
MŻ i WR to super pomysł, ale nie rezygnuj z kolacji, zjedz ją co najwyżej wcześniej, a najlepiej 2-3 godz przed snem i to czysto białkową.


Dziś się zważyłam, zmierzyłam i mogę Wam już podać swoje wymiary :
waga-62,1kg
biust-91cm
talia-73cm
biodra-93cm
udo-59cm
łydka- 37cm

nie mam pomysłu na śniadanie;// chyba zrobię sobie jajecznicę..
1. Ona nie zdaje sobie sprawy, że EX i chce ze mną mieszkać na studiach.. Nie wiem jak się z tego wykręcić, bo Ona nie widzi problemu.

2. Mnie czekają jakieś egzotyczne wakacje - do tego czasu postaram się zrzucić kolejne kg i opalić, wtedy będę wyglądała na szczuplejszą

3. Wymiary masz ładne! Wskakuj w szorty
Cytat:
Napisane przez zlossi Pokaż wiadomość
za mną:
200 brzuszków
200 wymachów nogą leżąc na boki
50 przysiadów
50 unoszeń bioder

śniadanie: jogurt naturalny z truskawkami, bananem i otrębami + zielona herbata
dzisiaj to chyba opalanko <4
Też chcę się poopalać, a tutaj @
__________________
BLOG KULINARNY Z NACISKIEM NA WYPIEKI
Piekarnik Laury

Zapraszam do miejsca, gdzie objawia się prawdziwa miłość do kuchni.

Edytowane przez Loriette
Czas edycji: 2012-06-18 o 09:54
Loriette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 09:44   #149
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 17 358
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

Hej nie miałam neta przez całą niedzielę i piszę dopiero teraz. Tak dużo napisałyście, że nie nadążam.
Witam nowe dziewczyny przy okazji U mnie dietka jak najbardziej ok, staram się nie objadać, ruch też jest. Tylko pogoda mnie denerwuje, dzwoniłam do domu i mi mówią, że jest upalnie, a ja jestem zła bo tu jest tak średnio z temperaturą. Marzy mi się mega gorąco Uwielbiam ciepło.
57c4259f21315203964a8ed20878b337431f4de9_625f3ef28e370 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-18, 10:09   #150
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Koniec marudzenia więc do dzieła !!

wracam po grzesznym weekendzie.. już będę grzeczna, zaraz biorę się za ćwiczenia!
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:14.