Slimex 15 - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-21, 18:06   #1441
malazolza89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: Slimex 15

Stwierdzam, że nie będę dalej brać Sli...X15 bo nie działają na mnie w żaden sposób. Tak więc mam do sprzedania 30tabl. Jest ktoś chętny?

Informacje na priv

Edytowane przez malazolza89
Czas edycji: 2012-06-21 o 18:17
malazolza89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 20:35   #1442
Nemezis0810
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 35
Dot.: Slimex 15

Hej, wczoraj również zamówiłam Sibu..x u KZ. Zapłaciłam i czekam. Zobaczymy jakie przyniosą efekty w porównaniu do Sibu..m. Będę informować na bieżąco.
Nemezis0810 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-21, 21:39   #1443
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Thumbs up Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Nemezis0810 Pokaż wiadomość
Hej, wczoraj również zamówiłam Sibu..x u KZ. Zapłaciłam i czekam. Zobaczymy jakie przyniosą efekty w porównaniu do Sibu..m. Będę informować na bieżąco.

: ) Więc czekamy na efekty a na pewno będą pozdrawiam

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez agas0107 Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny Ja wczoraj zamowilam tabletki u KZ, wpłacilam pieniążki na konto, mam nadzieje ze wszystko będzie dobrze i dotrą do mnie Mam 160 cm wzrostu i 75 kg wagi. Do zrzucenia 15kg. Trzymajcie się będę tu teraz częstym gościem

Witamy nowe koleżanki i trzymamy kciuki!

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:38 ----------

teraz chyba bedzie ok

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-06-21 o 21:43 Powód: cytat 4 razy dodany:(
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 11:08   #1444
MILENA 1983
Raczkowanie
 
Avatar MILENA 1983
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Slimex 15

Hej Dziewczyny
po 7 tablecie 2,6kg mniej.Dziś biorę 8 zobaczymy co dalej........
BUZIOLE
__________________
START 75kg...........66,6..............64,5........ ........... 60kg Koniec


Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.......


MILENA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 11:12   #1445
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Slimex 15

jestem ,jestem
dzisiaj podchodzę do komputera już trzeci raz ,ale ktoś zawsze mi przeszkodzi.
No więc tak, mój czwarty dzień na sibu....x- e raczej dzisiaj odpuszczę ponieważ mam troszeczkę podwyższone ciśnienie i zawroty głowy.

Poty są cały czas dosłownie ociekam, ale mam więcej energii -czy widać jakieś efekty ? tak jakby zmniejszył mi się drugi podbródek i nie chodzę taka napompowana . Więc myślę że coś się dzieje .
a moja waga 95/ 168
zegda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:03   #1446
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez zegda Pokaż wiadomość
jestem ,jestem
dzisiaj podchodzę do komputera już trzeci raz ,ale ktoś zawsze mi przeszkodzi.
No więc tak, mój czwarty dzień na sibu....x- e raczej dzisiaj odpuszczę ponieważ mam troszeczkę podwyższone ciśnienie i zawroty głowy.

Poty są cały czas dosłownie ociekam, ale mam więcej energii -czy widać jakieś efekty ? tak jakby zmniejszył mi się drugi podbródek i nie chodzę taka napompowana . Więc myślę że coś się dzieje .
a moja waga 95/ 168



to dobrze że jesteś!

Ciśnienie , wysokie a jakie?

Więc trzymamy kciuki!!

ja chyba jutro się zważę!! zobaczymy-sama jestem ciekawa choć dziś to jakaś tak jak Ty - napompowana jestem

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------






---------- Dopisano o 15:03 ---------- Poprzedni post napisano o 15:01 ----------

Cytat:
Napisane przez MILENA 1983 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny
po 7 tablecie 2,6kg mniej.Dziś biorę 8 zobaczymy co dalej........
BUZIOLE











gratki

czekamy na dalsze relacje

a jak samopoczucie?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 14:16   #1447
MILENA 1983
Raczkowanie
 
Avatar MILENA 1983
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
to dobrze że jesteś!

Ciśnienie , wysokie a jakie?

Więc trzymamy kciuki!!

ja chyba jutro się zważę!! zobaczymy-sama jestem ciekawa choć dziś to jakaś tak jak Ty - napompowana jestem

---------- Dopisano o 15:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:59 ----------






ładnie

czekamy na wiecej
HEJ
Sama czekam na więcej ...jeszcze 12kg mam nadzieję że dotrwam i ze tabsy mnie nie zawiodą.Na razie jest ok.Nie mam żadnych skutków ubocznych ,które by mi przeszkadzały.Mam tak jak prawie każda suchoty(nie zawsze),pobudki w nocy i na arerobiku nadmierna potliwość i to chyba na tyle .A ogólnie apetyt średni.Żołądek mi się skurczył,bo nie mogłam miseczki zupy wcisnąć.

SORRY że Wam tak truję,ale nie mam komu tego powiedzieć,o tym ze biorę tabsy wiecie tylko Wy i mąż,ale jemu nie mogę stękać bo się wkurzy .
__________________
START 75kg...........66,6..............64,5........ ........... 60kg Koniec


Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.......


MILENA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 14:28   #1448
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez MILENA 1983 Pokaż wiadomość
HEJ
Sama czekam na więcej ...jeszcze 12kg mam nadzieję że dotrwam i ze tabsy mnie nie zawiodą.Na razie jest ok.Nie mam żadnych skutków ubocznych ,które by mi przeszkadzały.Mam tak jak prawie każda suchoty(nie zawsze),pobudki w nocy i na arerobiku nadmierna potliwość i to chyba na tyle .A ogólnie apetyt średni.Żołądek mi się skurczył,bo nie mogłam miseczki zupy wcisnąć.

SORRY że Wam tak truję,ale nie mam komu tego powiedzieć,o tym ze biorę tabsy wiecie tylko Wy i mąż,ale jemu nie mogę stękać bo się wkurzy .


12 kg więc jeszcze około 2 m-cy.
Z tym poceniem to bardzo dobra sprawa, szybciej spalasz, wydalasz toksyny, oczyszczasz org. i tłuszcz się wytapia.

Ważne że mniejsze porcje wchodzą w żołądek

spokojnie , przecież po to jesteśmy i wcale nie trujesz tylko trzeba pisać , o wszystkich pozytywnych i negatywnych przypadłościach

Mam dla Ciebie propozycje, jesli chodzisz na aerobik , albo siłownie , znalazłam sposób na pozbycie się tłuszczyku w brzuchu, talii, - zawsze tak robiłam , ale nie wiedziałam że można z olejkiem to robić
Mam rowerek w domu więc stosowałam różne chwyty
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:35   #1449
Ola693
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Slimex 15

Haloooo
Mam pytanko ---> gdzie Ja mogę zakupić te cud tabletki (slimex 15)

Proszę o szybką odpowiedź plissssssssssss

mail ---> ola693@opoczta.pl
Ola693 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 19:40   #1450
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez Ola693 Pokaż wiadomość
Haloooo
Mam pytanko ---> gdzie Ja mogę zakupić te cud tabletki (slimex 15)

Proszę o szybką odpowiedź plissssssssssss

mail ---> ola693@opoczta.pl



hallllllllloooooooooooooo po 1 , żadne cud!!!
po 2
śledzisz wątek?


powinnaś wiedziec że nazw pełnych się nie używa
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-22, 21:07   #1451
agas0107
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 36
Dot.: Slimex 15

Milenko, też tak mam, że nie ma komu o tym wszystkim mówić. Mojemu TŻ nawet nie mowie, ze cos takiego bede brala bo jest wielkim przeciwnikiem tego typu lekow i nigdy nie pozwolilby mi ich brac. Moje tabsy jeszcze nie doszły, planuje je zacząć brac kolo 1 lipca, wtedy mam urodziny napewno bedzie alkohol a nie chcialabym ich z nim laczyc
agas0107 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-22, 22:38   #1452
Pacee
Przyczajenie
 
Avatar Pacee
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 14
Dot.: Slimex 15

Cieplutko pozdrawiam)))
Bardzo bym prosiła o namiary na waszego dostawcę....tabsów....kie dy brałam Mer....ale niestety została wycofana nie brałam innych zamienników...rózne diety ćwiczenia...idt. i itp....ale mam dosyć swych kilogramów.
Mam 163cmi 81,2kg
Z góry dzięki
Pacee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 00:11   #1453
biedronka551
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 31
Dot.: Slimex 15

hej kobietki.zostało mi tak ok.4 lub 5 tabsów,nie wiem czy zrobic przerwe czy zamówić juz kolejne?no i nie wiem czy to samo czy inne?

po ok. 30 tab. sibu....x -4 kg.
biedronka551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 04:07   #1454
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez biedronka551 Pokaż wiadomość
hej kobietki.zostało mi tak ok.4 lub 5 tabsów,nie wiem czy zrobic przerwe czy zamówić juz kolejne?no i nie wiem czy to samo czy inne?

po ok. 30 tab. sibu....x -4 kg.


witaj - cały miesiąc już za Tobą gratki, więc wynik średnio jak u każdej 5 kg
jeśli to 1 tabl. weź jeszcze jeden miesiąc , a potem się zastanowisz, zobaczysz jak 2 miesiąc będzie się sprawował w rzucaniu kg

miło witam i pozdrawiam nowe koleżanki
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 07:11   #1455
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

zegda

powitać koleżankę

jak samopoczucie z rana?

ja sie psychicznie nastawiam , i resetuje po całym tygodniu , bo dzis na wesele jadę jestem ciekawa jak podołam całonocnej libacji czy serducho podoła wysiłkowi kilku godzinnemu , czy opre się- choć musze jeść, żeby dotrwać do rana i mieć siłe na wygibasy na parkiecie,
bo będzie gorzej jak po piciu i dobrej bibce każdy będzie musiał chodzić cicho , bo każdy dźwięk stanie się nieznośny - nie do tego nie można doprowadzić

mam nadzieję , że będzie super.

Kreacja przygotowana wreszcie kiecka kupiona w rozmiarze o jakim marzyłam, szpilka , rudy fryz i do dzieła , wam dziewczynki również życzę wymarzonego rozmiaru ubrań
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 07:41   #1456
MILENA 1983
Raczkowanie
 
Avatar MILENA 1983
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
12 kg więc jeszcze około 2 m-cy.
Z tym poceniem to bardzo dobra sprawa, szybciej spalasz, wydalasz toksyny, oczyszczasz org. i tłuszcz się wytapia.

Ważne że mniejsze porcje wchodzą w żołądek

spokojnie , przecież po to jesteśmy i wcale nie trujesz tylko trzeba pisać , o wszystkich pozytywnych i negatywnych przypadłościach

Mam dla Ciebie propozycje, jesli chodzisz na aerobik , albo siłownie , znalazłam sposób na pozbycie się tłuszczyku w brzuchu, talii, - zawsze tak robiłam , ale nie wiedziałam że można z olejkiem to robić
Mam rowerek w domu więc stosowałam różne chwyty

Hej
Marika co to za propozycja z tym olejkiem????
Udanej zabawy!
Super że osiągnęłaś ten wymarzony rozmiar
Przeglądając wszystkie już zapomniałam praktycznie ,z jakimi kg sie borykałaś..jeśli to nie problem możesz mi przypomnieć start Twojej przygody z tabsami.
POZDRAWIAM
__________________
START 75kg...........66,6..............64,5........ ........... 60kg Koniec


Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.......


MILENA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 09:30   #1457
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez MILENA 1983 Pokaż wiadomość
Hej
Marika co to za propozycja z tym olejkiem????
Udanej zabawy!
Super że osiągnęłaś ten wymarzony rozmiar
Przeglądając wszystkie już zapomniałam praktycznie ,z jakimi kg sie borykałaś..jeśli to nie problem możesz mi przypomnieć start Twojej przygody z tabsami.
POZDRAWIAM





Witam jesli chodzi o olejek , to jest fajny niesamowity sposób na spalenie tkanki tłuszczowej oraz wygładzenie skóry. Skóra jest aksamitna , łagodna delikatna , cholercia- mało słów........jak pupcia niemowlaka

A mianowicie , dziewczynki jak trenujecie np w domu , macie rowerek , obojętnie co, coś na czym wykonujecie ćwiczenia ( nawet na codzień jak się sprząta w domu- czyli , ruszać się !) . Jestem ciekawa jak sie sprawdzi w waszym przypadku

Kup kochana olejek aromatyczny CEDR HIMALAJSKI 100% NATURALNY
Olejek ten jest środkiem wspomagającym spalanie tkanki tłuszczowej i redukującym cellulit oraz usuwa toksyny i pomaga w redukcji naszych cm
Ja robię tak

Do użycia należy rozcieńczyć z innymi olejkami.( sam moze powodować uczulenie- to jest naturalny olejek więc stężenie ma 100%) na 10 ml -4-6 kropli olejku
Ja stosuje połączenie z olejkiem cytrynowym.

Olejek należy cienką warstwą wmasować w skórę na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu. Uda i pośladki owinąć folią spożywczą.- ja używam strech!! Aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej i odprowadzanie toksyn najlepiej wykonywać ćwiczenia, tańczyć, itp. Po 20 minutach zdejmuję folię i biore prysznic.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek dolegliwości - natychmiast przerwać.- typu uczulenie , pieczenie itp. Proponuje zrobic próbę uczuleniową na reku



Tylko pamiętajcie , że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości!!! terapeutycznych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała. Niestety takie produkty często są błędnie opisywane .


wiec próbujcie
a co do mojej wagi łącznie spadło 25 kg a do wczesniejszego rozm. brakuje mi jeszcze 2 rozm i bede szczęśliwa

waga spadła- łączna od paźdz(25). a w trzy miesiące ostatnie 15 kg, miałam przerwe od grudnia do marca

Czego i wam życzę

dzięki ide sie bawić jadę do Białegostoku ktoś jest stamtąd?
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-23, 11:54   #1458
brzoskwinka212
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 7
Dot.: Slimex 15

Dziewczyny bardzo wasz proszę dajcie mi namiary na priva na jakiegoś rzetelnego sprzedawce sli...15, najlepiej za pobraniem ze sprawdzeniem zawartości, bo juz raz zostałam oszukana
brzoskwinka212 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-24, 09:34   #1459
MILENA 1983
Raczkowanie
 
Avatar MILENA 1983
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Witam jesli chodzi o olejek , to jest fajny niesamowity sposób na spalenie tkanki tłuszczowej oraz wygładzenie skóry. Skóra jest aksamitna , łagodna delikatna , cholercia- mało słów........jak pupcia niemowlaka

A mianowicie , dziewczynki jak trenujecie np w domu , macie rowerek , obojętnie co, coś na czym wykonujecie ćwiczenia ( nawet na codzień jak się sprząta w domu- czyli , ruszać się !) . Jestem ciekawa jak sie sprawdzi w waszym przypadku

Kup kochana olejek aromatyczny CEDR HIMALAJSKI 100% NATURALNY
Olejek ten jest środkiem wspomagającym spalanie tkanki tłuszczowej i redukującym cellulit oraz usuwa toksyny i pomaga w redukcji naszych cm
Ja robię tak

Do użycia należy rozcieńczyć z innymi olejkami.( sam moze powodować uczulenie- to jest naturalny olejek więc stężenie ma 100%) na 10 ml -4-6 kropli olejku
Ja stosuje połączenie z olejkiem cytrynowym.

Olejek należy cienką warstwą wmasować w skórę na biodrach, udach, pośladkach i brzuchu. Uda i pośladki owinąć folią spożywczą.- ja używam strech!! Aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej i odprowadzanie toksyn najlepiej wykonywać ćwiczenia, tańczyć, itp. Po 20 minutach zdejmuję folię i biore prysznic.

Gdyby pojawiły się jakiekolwiek dolegliwości - natychmiast przerwać.- typu uczulenie , pieczenie itp. Proponuje zrobic próbę uczuleniową na reku



Tylko pamiętajcie , że tanie olejki zapachowe nie są olejkami eterycznymi. Olejki zapachowe nie mają żadnych właściwości!!! terapeutycznych, nie nadają się do aromaterapii i pielęgnacji ciała. Niestety takie produkty często są błędnie opisywane .


wiec próbujcie
a co do mojej wagi łącznie spadło 25 kg a do wczesniejszego rozm. brakuje mi jeszcze 2 rozm i bede szczęśliwa

waga spadła- łączna od paźdz(25). a w trzy miesiące ostatnie 15 kg, miałam przerwe od grudnia do marca

Czego i wam życzę

dzięki ide sie bawić jadę do Białegostoku ktoś jest stamtąd?
A tak znam ten sposób ze streczem,ale z tym olejkiem nie!
Powiem Ci że mnie nie przypadł do gustu ,strasznie niekomfortowo się w tym czułam,ciągle mi sie zwijało,wżynało itp.Ale faktycznie po ściągnięciu streczu wylewa się woda.

A jak na weselu?????????????

U mnie dziś po 9 tabsie 3,6kg mniej,wczoraj zjadłam na śniadanie dwie małe kromeczki,a później zapomniałam o jedzeniu.
Mam nadzieję że waga sie nie zatrzyma.....mam zamiar założyć swoje stare bikini choćby w sierpniu!!!!

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH
__________________
START 75kg...........66,6..............64,5........ ........... 60kg Koniec


Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.......


MILENA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-25, 05:11   #1460
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

QUOTE=MILENA 1983;34894521]A tak znam ten sposób ze streczem,ale z tym olejkiem nie!
Powiem Ci że mnie nie przypadł do gustu ,strasznie niekomfortowo się w tym czułam,ciągle mi sie zwijało,wżynało itp.Ale faktycznie po ściągnięciu streczu wylewa się woda.

A jak na weselu?????????????

U mnie dziś po 9 tabsie 3,6kg mniej,wczoraj zjadłam na śniadanie dwie małe kromeczki,a później zapomniałam o jedzeniu.
Mam nadzieję że waga sie nie zatrzyma.....mam zamiar założyć swoje stare bikini choćby w sierpniu!!!!

BUZIAKI DLA WSZYSTKICH[/QUOTE]



Ale leń z Ciebie

Chcesz gubić cm a nic nie robić? tak chyba się nie da

Nie wiem co takiego w tym jest nie tak jeśli ktoś odpowiednio okręci, nie ma problemów, nie rób tego na siłe i 5 warstw , tylko żeby, się nakryła 1 warstwa , po to żeby sie trzymało. Olejek bardzo duzo daje, więcej świństwa - tłuszczu ucieka. Dobre jest to dla osób które ciągle są w ruchu , jak sprzątają np godne polecenia .

Zrób tak przez tydz. zobaczysz efekty i nie odpuścisz tak łatwo. Ja kiedyś zanim znalazłam sposób z olejkiem , kładłam sam strecz , było troszkę nie haloo, ale po olejku, nie dość że pachnie , gładka skóra ti widoczne zmniejszenie cm.

Ale jak nie chce nikt wypróbować, to nikogo nie namawiam. Ja jestem zadowolonai polecam

po weselu ok, ledwo żyje, nogi bolą ale o to chyba chodzi na weselach. Wybawiłam sie , kg zapewne też troszkę spadły , bo nie siedziałam za stołem i nie żarłam tylko dance
Jeść - jadłam bo nie sposób tego nie robić , jak tyle smakołyków jest , ale oczywiście z umiarem alkohol- noi cóż , troszke było


życze wszystkim dobrych rezultatów, wytrzymałości , wytrwałości i powodzenia



witam nowe koleżanki
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 06:38   #1461
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Cześć dziewczyny! wracam do Was po długiej przerwie i od razu za tą przerwę przepraszam.
No więc co u mnie. Tabsy biorę 1,5 miesiąc i na wadze mam 7,2 kg mniej więc jestem mega szczęśliwa, bo za chwilę osiągnę mój pierwszy wielki cel -10 kg
Co do skutków ubocznych to niestety zaczynają być coraz bardziej uciążliwe. Czuję straszny niepokój, mam stany lękowe. Na szczęście tylko w określonych sytuacjach i niedługo, ale jest to nieprzyjemne. Od kilku dni apetyt tak mi zmalał, że praktycznie nic nie jem. Mam jadłowstręt, nie potrafię nic w siebie wcisnąć, przez co później słabnę. Dlatego tabletki biorę co drugi dzień, bo wg mnie działają na mnie conajmniej 48h. Żołądek mam już chyba wielkości orzeszka, bo wczoraj po zjedzeniu miseczki sałatki z tuńczyka złapał mnie taki ból, jak kiedyś przy mocnym objedzeniu się. Reszta skutków ubocznych taka sama cały czas, brak koncentracji, wiecznie zmęczenie, pogorszenie wzroku, gula w gardle, uczucie drgania całego ciała, ogromna suchość w ustach(zgrzewkę wody wypijam w 2 dni - siusiam co 5 minut :P)

To nawaliłam smutów:P
ale czuje się i tak nieźle, pociesza mnie myśl, że we wrześniu już się to skończy
Mam nadzieję, że apetyt mi niedługo wróci, bo ja chcę jeść!
Pozdrawiam was dziewczyny!
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:22   #1462
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny! wracam do Was po długiej przerwie i od razu za tą przerwę przepraszam.
No więc co u mnie. Tabsy biorę 1,5 miesiąc i na wadze mam 7,2 kg mniej więc jestem mega szczęśliwa, bo za chwilę osiągnę mój pierwszy wielki cel -10 kg
Co do skutków ubocznych to niestety zaczynają być coraz bardziej uciążliwe. Czuję straszny niepokój, mam stany lękowe. Na szczęście tylko w określonych sytuacjach i niedługo, ale jest to nieprzyjemne. Od kilku dni apetyt tak mi zmalał, że praktycznie nic nie jem. Mam jadłowstręt, nie potrafię nic w siebie wcisnąć, przez co później słabnę. Dlatego tabletki biorę co drugi dzień, bo wg mnie działają na mnie conajmniej 48h. Żołądek mam już chyba wielkości orzeszka, bo wczoraj po zjedzeniu miseczki sałatki z tuńczyka złapał mnie taki ból, jak kiedyś przy mocnym objedzeniu się. Reszta skutków ubocznych taka sama cały czas, brak koncentracji, wiecznie zmęczenie, pogorszenie wzroku, gula w gardle, uczucie drgania całego ciała, ogromna suchość w ustach(zgrzewkę wody wypijam w 2 dni - siusiam co 5 minut :P)

To nawaliłam smutów:P
ale czuje się i tak nieźle, pociesza mnie myśl, że we wrześniu już się to skończy
Mam nadzieję, że apetyt mi niedługo wróci, bo ja chcę jeść!
Pozdrawiam was dziewczyny!


Witamy koleżankę

Jak widzisz, ze starej ekipy my zostałyśmy nie licząc niektórych skradających sie nicków

Nie wiem , ale byc może tabletki maja wpływ po takim czasie na stan lękowy. Ja osobiście nie spotkałam się z taką opinią , żeby po prawie 2 miesiącach taki odzew był. Ale wiadomo , każdy jest inny. Waga spadła ładnie, więc do wesela powinno sie dać miedż swoje wymarzone mniejsze kg a co rodzina na widok tak mniejszych kg, bo nie ukrywając to nie jest malutki spadek wagi

Co do jedzenia , niestety ja też miałam taki moment , że ic wcisnąć nie mogłam , ale mogę Cie pocieszyć, że to minie i będziesz patrzyła za jedzeniem .A to , że przez chwile nie ma sie apetytu, to wpływa na złe samopoczucie i może stąd biorą sie takie stany lękowe? a ślubem nie denerwujesz się !?

Ważne, że nie jest źle , czego Ci życzę i oczywiście utrzymania później takiej wagi pozdrawiam
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:29   #1463
_Khloe
BAN stały
 
Avatar _Khloe
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 41
Dot.: Slimex 15

A ja nadal mam problemy z ciśnieniem, nie wiem czy zamawiać kolejne tabsy, chciałabym, ale troszkę może lżejsze?
Schudnąć, schudłam ok 5kg mi zeszło, dziwi mnie to ciśnienie, bo przy meridi tak nie miałam, a tutaj podchodzi do 230x100 jutro idę do lekarza, bo dostać się to też jest wyczyn...
jakie inne polecacie?
_Khloe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 10:46   #1464
crookass
Raczkowanie
 
Avatar crookass
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 105
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez marika39 Pokaż wiadomość
Witamy koleżankę

Jak widzisz, ze starej ekipy my zostałyśmy nie licząc niektórych skradających sie nicków

Nie wiem , ale byc może tabletki maja wpływ po takim czasie na stan lękowy. Ja osobiście nie spotkałam się z taką opinią , żeby po prawie 2 miesiącach taki odzew był. Ale wiadomo , każdy jest inny. Waga spadła ładnie, więc do wesela powinno sie dać miedż swoje wymarzone mniejsze kg a co rodzina na widok tak mniejszych kg, bo nie ukrywając to nie jest malutki spadek wagi

Co do jedzenia , niestety ja też miałam taki moment , że ic wcisnąć nie mogłam , ale mogę Cie pocieszyć, że to minie i będziesz patrzyła za jedzeniem .A to , że przez chwile nie ma sie apetytu, to wpływa na złe samopoczucie i może stąd biorą sie takie stany lękowe? a ślubem nie denerwujesz się !?

Ważne, że nie jest źle , czego Ci życzę i oczywiście utrzymania później takiej wagi pozdrawiam

Rodzina mówi, że widać po mnie już że schudłam, ja po sobie też widzę, a szczególnie po ubraniach, już mam prawie dwa rozmiary mniejsze
Ślubem jakoś się nie denerwuję, może jeszcze nie dochodzi do mnie to.
Mam nadzieję, że te lęki przejdą niedługo, bo najbardziej TŻ na tym cierpi. Podczas jazdy samochodem (ja, która zawsze to uwielbiałam)boję się wszystkiego, non stop krzyczę, żeby uważał, że ktoś wyjeżdża, że za szybko. Jestem wbita w fotel i ciągle mam wrażenie, że zaraz się zabijemy.

Dzisiaj już drugi dzień bez tabletki i kurcze ciągle ją czuję jakby. Nadal apetytu nie ma, objawy takie jakbym ją rano wzięła.
crookass jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-25, 15:09   #1465
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez crookass Pokaż wiadomość
Rodzina mówi, że widać po mnie już że schudłam, ja po sobie też widzę, a szczególnie po ubraniach, już mam prawie dwa rozmiary mniejsze
Ślubem jakoś się nie denerwuję, może jeszcze nie dochodzi do mnie to.
Mam nadzieję, że te lęki przejdą niedługo, bo najbardziej TŻ na tym cierpi. Podczas jazdy samochodem (ja, która zawsze to uwielbiałam)boję się wszystkiego, non stop krzyczę, żeby uważał, że ktoś wyjeżdża, że za szybko. Jestem wbita w fotel i ciągle mam wrażenie, że zaraz się zabijemy.

Dzisiaj już drugi dzień bez tabletki i kurcze ciągle ją czuję jakby. Nadal apetytu nie ma, objawy takie jakbym ją rano wzięła.

Prawie 10 kg to jest bardzo dużo , i nie sposób nie zobaczyć efektów Bardzo dopingujące jest to , że ubrania sa za wielkie, spadają , gorzej jak nie mozna się wcisnąć
Dojdzie do tego , że całą garderobę będziesz wymieniać a to kosztuje

Dziwią mnie te lęki!! nigdy nie słyszałam , żeby ktoś na takie dolegliwości się skarżył. Jesteś od środka poddenerwowana i takie lękowe stany zdarzają się , szczególnie jak jest wysokie ciśnienie i wtedy ciężko koordynować odruchy.
Może powinnaś zmienić na red......Poza tym wiesz, że miesiąc jest najgorszy, a Tobie jeszcze brakuje, więc przeczekaj i zobaczysz jak będziesz się czuła.

Ja życzę Ci dobrego samopoczucia, bo zbliża się ślub , wesele i siłę musisz mieć , żeby bawić gości całą noc.

Pisałaś , że nie chce się jeść, a jak byś na siłę jadła malutko a częściej , może wtedy lepsze samo poczucie będziesz miała, przy braku jedzenia niestety różne bolączki sie pojawiają .
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 06:02   #1466
zegda
Raczkowanie
 
Avatar zegda
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 480
GG do zegda
Dot.: Slimex 15

Melduję się na stanowisku Niestety nie mogę być codziennym bywalcem ,ale postaram się w miarę często zaglądać . Co u mnie ? w niedzielę powrócił mi apetyt ,dosłownie zjadłam i do godziny ściskało mnie z głodu. I tak przez cały dzień . W końcu nie wiedziałam czy to głód czy roztrój żołądka , więc wziełam ranigast i pomogło
Samopoczucie mam takie sobie ,troszeczkę jestem rozdrażniona ,najgorsze jest dwie godziny po zażyciu tabletki ,mrowienie kończyn szczegulnie lewa strona ,sucho wgardle ,a co chodzi o sen dosłownie śpię jak zabita. Moje ciśnienie 45 min. po zażyciu tab. 122/83 raczej niema tragedii.
Dobra to tyle z rannego raportu ,teraz muszę poczytać zaległości co mądrego pisałyście , gdzieś tam coś było o olejku ,to ja lecę Pa
zegda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 07:01   #1467
MILENA 1983
Raczkowanie
 
Avatar MILENA 1983
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Slimex 15

Dziewczyny!!!!
napiszcie czy miałyście podobnie ,otóż 2 dni temu zeszłam do wagi 71.4 co mnie bardzo ucieszyło,wczoraj rano wynik był ten sam ..dodam że zjadłam tylko obiad a wieczorkiem byłam na arerobiku.Staje dziś na wage a tam 71.6 dlaczego??czy powodem jest to że od dwóch dni mam miesiączkę?
jak to jest z ta wodą zatrzymywaną w organizmie przed miesiączką,czy kiedy dostaje okres waga nie powinna sie zmniejszyć? zakładając że z tą woda tak jest.Czy któraś miała podobnie.Zaniepokoiłam sie bo tak dobrze mi szło....
__________________
START 75kg...........66,6..............64,5........ ........... 60kg Koniec


Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.......


MILENA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 07:40   #1468
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez zegda Pokaż wiadomość
Melduję się na stanowisku Niestety nie mogę być codziennym bywalcem ,ale postaram się w miarę często zaglądać . Co u mnie ? w niedzielę powrócił mi apetyt ,dosłownie zjadłam i do godziny ściskało mnie z głodu. I tak przez cały dzień . W końcu nie wiedziałam czy to głód czy roztrój żołądka , więc wziełam ranigast i pomogło
Samopoczucie mam takie sobie ,troszeczkę jestem rozdrażniona ,najgorsze jest dwie godziny po zażyciu tabletki ,mrowienie kończyn szczególnie lewa strona ,sucho wgardle ,a co chodzi o sen dosłownie śpię jak zabita. Moje ciśnienie 45 min. po zażyciu tab. 122/83 raczej niema tragedii.
Dobra to tyle z rannego raportu ,teraz muszę poczytać zaległości co mądrego pisałyście , gdzieś tam coś było o olejku ,to ja lecę Pa

Witaj

Taki napad apetytu bywał i u mnie , tez się zastanawiała skąd? ale był. Czasami myślałam , że od nowa będę pusia, ale jakoś przechodziło, dziwne.
Bardzo dobrze, że ciśnienie masz super to najważniejsze idealne, jak książkowe- tak by powiedziała moja Pani dr.

Powiem Ci, że dziwie się jak dziewczyny piszą , że mają problem ze snem ja zawsze spałam bardzo dobrze, tylko krócej ale wyspana byłam

Wszystkim też życzę dobrego samopoczucia
U mnie, sama nie wiem , bo miałam się zważyć, ale jakoś z powodu wyjazdu na wesele , całkiem zapomniałam . I teraz czuje się jakaś cięższa- może pogoda- nie wiem!! i nie chce za bardzo się ważyć, bo jak się okaże że jest więcej to będzie załamka

Co do olejku, kochana super sprawa. POLECAM - naprawdę, skóra jak jedwab i cm mniej, jak nie wierzycie , niech jedna z was sprawdzi. Ten olejek ma właściwości spalające tkankę tłuszczową i pomaga stracić kg - nie tylko cm więc do dzieła!!!

---------- Dopisano o 08:40 ---------- Poprzedni post napisano o 08:35 ----------

Cytat:
Napisane przez MILENA 1983 Pokaż wiadomość
Dziewczyny!!!!
napiszcie czy miałyście podobnie ,otóż 2 dni temu zeszłam do wagi 71.4 co mnie bardzo ucieszyło,wczoraj rano wynik był ten sam ..dodam że zjadłam tylko obiad a wieczorkiem byłam na arerobiku.Staje dziś na wage a tam 71.6 dlaczego??czy powodem jest to że od dwóch dni mam miesiączkę?
jak to jest z ta wodą zatrzymywaną w organizmie przed miesiączką,czy kiedy dostaje okres waga nie powinna sie zmniejszyć? zakładając że z tą woda tak jest.Czy któraś miała podobnie.Zaniepokoiłam sie bo tak dobrze mi szło....

hej , to , że po 2-3 dniach waga jest wyższa to normalne. Woda się zatrzymuje w org. a poza tym sama piszesz, że masz @ Jeszcze nie raz będziesz miała tak że i większe wahania będą sie pojawiać. Ale tym sie nie przejmuj i waż sie co tydz. a nie co 1-2 dni- to nie ma sensu. Jak trzymasz dietę i ćwiczysz, nie ma możliwości , żeby kg nie spadały. Jeszcze przyjdzie moment , że waga stanie w miejscu.
Wystarczy poczytać posty wczesniejsze, każda tak miała.
Każda osoba jest inna a tym bardziej kobiecy org. inaczej reaguje na @ . Ja zawsze przed pęcznieje a w trakcie robie się sucha, ale to też ma inne aspekty dlaczego tak a nie inaczej każda z nas reaguje

Edytowane przez marika39
Czas edycji: 2012-06-26 o 08:45 Powód: dopiska
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:04   #1469
MILENA 1983
Raczkowanie
 
Avatar MILENA 1983
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 42
Dot.: Slimex 15

Dzięki za odpowiedz ,troszkę mnie uspokoiłaś!!!A co do ważenia to ja jednak wolę codziennie....tak jakoś wydaje mi się że mam nad tym kontrolę .Zawsze tak robiłam i myślę że to taki nawyk.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA
__________________
START 75kg...........66,6..............64,5........ ........... 60kg Koniec


Zawsze bądź pierwszorzędną wersją siebie, zamiast drugorzędną wersją kogoś innego.......


MILENA 1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-26, 08:43   #1470
marika39
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 444
GG do marika39 Send a message via Skype™ to marika39
Dot.: Slimex 15

Cytat:
Napisane przez MILENA 1983 Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedz ,troszkę mnie uspokoiłaś!!!A co do ważenia to ja jednak wolę codziennie....tak jakoś wydaje mi się że mam nad tym kontrolę .Zawsze tak robiłam i myślę że to taki nawyk.
POZDRAWIAM I ŻYCZĘ MIŁEGO DNIA


jak pasuje taki tryb ważenie- nie ma problemu. Tylko nie dołuje Cie cos takiego jak napisałaś?
Skoro ćwiczysz i nie objadasz sie , waga nie pójdzie w górę

Ale wiadomo , kazdy ma swoje nawyki powodzenia
marika39 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:03.