Masażysta - czyli polecamy, odradzamy i pytamy - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Masaż

Notka

Masaż Miejsce dla osób, które interesują się masażem wyszczuplającym i zdrowotnym. Dołącz do nas, podziel się swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-02-17, 12:54   #331
shiva25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 49
Dot.: Do kogo na masaż we Wrocławiu?

A ja polecam Wam z całego serca salon ART ESTETICA na ulicy Moniuszki
bardzo profesjonalnie, mnie po drenażu limfatycznym celulit znikł bez sladu prawie
a i uda ładnie się ujędrniły i wyszczupliły , mają na stronie sklep internetowy z "promocjami" gdzie duzo taniej można wykupić zabiegi
shiva25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-18, 13:09   #332
boEla
Przyczajenie
 
Avatar boEla
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 5
Masaż w Poznaniu / najlepiej w domu / sprawdzeni masażyści?

Witam,
od paru tygodni mam straszne problemy z plecami - praca siedząca :/ Odcinek lędźwiowy i piersiowy :/
Mieszkam na obrzeżach Poznania, czy któraś z wizażanek ma jakieś namiary na sprawdzonego masażystę z Poznania lub okolic? Najdogodniejsza forma to z dojazdem do domu, nie wystarczy mi ani czasu ani sił żeby dojeżdżać gdzieś do miasta do salonu.
Proszę o jakieś namiary, będę wdzięczna.
__________________
Mowa jest srebrem a milczenie jest owiec ...
boEla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 21:40   #333
monichora
Raczkowanie
 
Avatar monichora
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 71
GG do monichora
Dot.: masaż Kraków-gdzie, do kogo?

Witajcie,
jestem masażystką ale sama mam problemy z kręgosłupem
ja ze swojej strony odradzam wszelkimi siłami MasażIndie, aż szkoda słów...
Jeżeli szukacie dobrego (no i moim zdaniem kosztownego) masażysty/stki to polecam w Platinum ale jeżeli szukacie dobrego i niedrogiego masażu to... zapraszam do mnie. Jestem dyplomowaną masażystką, magistrem fizjoterapii oraz aktywnym pedagogiem (swoje umiejętności przekazuje innym) Wszelkie informacje o rodzajach masażu pod numerem gg-4675781 lub monichora@wp.pl.
__________________
Wiek- (jeszcze) 24lat / 26lat
Waga- 80kg / 111kg
Wzrost- 169cm /178cm

Start- 3.01.2011
15.01.2011- 76kg/ 109kg
12.02.2011- 72kg/ 104kg
monichora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-16, 17:37   #334
angela362
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 4
Dot.: WEJHEROWO - Proszę o polecenie Gabinetu Kosmetycznego, Fryzjera i Rolletic ;)

no nie wiem taki rozowy bez gustu... chyba Panie sobie same siebie chwala na forum
angela362 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-30, 13:47   #335
malwina_2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Skuteczne odchudzanie w Busku Zdroju

Witam, to mój pierwszy post tutaj.
Chciałabym się was poradzić, czy byłyście w gabinecie IVOMED na tym nowym podobno rewelacyjnym zabiegu odchudzającym Body Shaper?
Znalazłam ogłoszenie na gumtree tu link: http://swietokrzyskie.gumtree.pl/c-F...AdIdZ370778533

Ja dostałam link od koleżanki z pracy, mówi, że była, że faktycznie zabieg jest bardzo przyjemny, brała 30 minutowy za 40 zl podobno można tez karnet to się dostaje gratis jeden zabieg. Ona mówi, że super i jest zadowolona wzięła 3 zabiegi na razie dopiero ale, że po spodniach czuje luz i widzi ujędrnienie pośladków.
Byłyście na tym? Pomóżcie!! Idzie lato już jest taka piękna pogoda a ja jednak po zdaniu jednej osoby nie wiem, czy sie odważyć nigdy nie bralam takich zabiegów!! Pomóżcie! Bo nie wiem czy iść? Cena w sumie wydaje się bardzo przystępna!
Czekam na wasze odpowiedzi!
malwina_2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 12:06   #336
nimfawodna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 79
Dot.: Skuteczne odchudzanie w Busku Zdroju

Ja jestem bardzo zadowolona. Początkowo także byłam nastawiona bardzo sceptycznie.
W zeszłym roku do tej pani chodziłam na bańkę chińską, dala rewelacyjny efekt byłam strasznie zadowolona i trochę bałam się ryzykować zaczęcie nowego nieznanego zabiegu. Zaryzykowałam i nie żaluje.
Polecam Ja sie już nie obawiam wyjścia na plażę
__________________
27 lipca: nie mieszczę się w bojówki------>>27 sierpnia: mieszczę się w bojówki
nimfawodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-02, 13:46   #337
malwina_2211
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2
Dot.: Skuteczne odchudzanie w Busku Zdroju

Dzięki nimfo za pomoc
malwina_2211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-05-15, 13:00   #338
piranja
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 22
Dot.: masaż Kraków-gdzie, do kogo?

Cytat:
Napisane przez viktoriczka Pokaż wiadomość
Polecam Panią Agnieszkę. Chodzę do niej na masaże od dłuższego czasu. Pełen profesjonalizm. Pracuje w Vacu Med Centrum przy ul. Kałuży.
A ja polecam Panią Ale z tego samego gabinetu wczesniej chodziłam do niej na Karmelicką a jeszcze wczesniej do der-medu ale teraz jest w Vacu i pojde za nia wszedzie bo jest najlepsza
piranja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-16, 09:57   #339
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Smile Masaż Białystok, gdzie, do kogo?

Szukam dobrej masażystki lub masażysty z Białegostoku, chciałabym się porządnie zrelaksować, mam teraz sesje przed sobą !! Kogo polecacie?

Edytowane przez zulka86
Czas edycji: 2012-05-16 o 10:04 Powód: błędy ort
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-19, 00:21   #340
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: Masaż Białystok, gdzie, do kogo?

Dzisiaj znalazłam oferte na białystok online, masażysta z dojazdem, może ktoś z was korzystał podam adres www.gotowellness.pl zastanawiam sie nad taka opcja , mieszkam sama czy to moze byc niebezpieczne?
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-31, 09:53   #341
IVOMED
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 18
Dot.: Skuteczne odchudzanie w Busku Zdroju

Witam,
Zapraszam do polubienia strony by być na bieżąco z nowościami i promocjami w naszym gabinecie!
Pozdrawiam


http://www.facebook.com/pages/Gabine...70639119674384
IVOMED jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-04, 12:00   #342
piotrus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 18
Dot.: masaż Kraków-gdzie, do kogo?

ja mogę polecić gabinet masażu w krakowie na mistrzejowicach przy pętli autobusowej, szczególnie masażystka Wiola
piotrus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-04, 12:02   #343
piotrus1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 18
Dot.: Masaż w Krakowie

Ostatnio byłem w Verde na Brackiej - masaż oceniam bardzo pozytywnie
Kiedyś byłem w gabinecie masażu na Mistrzejowicach przy pętli autobusowej - bardzo bardzo pozytywnie ocenię masąż, polecam go szczególnie dla mężczyzn.
piotrus1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 13:49   #344
Danuta589
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1
Spa Legnica, prosze o opinie!

Witam!mam pytanie do Wizażanek!
Dostałam ostatnio kupon zniżkowy do nowego spa w legnicy, gdzieś przy ul.piastowkiej.
Czy ktoś był i może coś powiedzieć na ten temat ?? Na stronie wygląda dość zachęcająco. www.comfort-spa.pl
Danuta589 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 17:06   #345
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: Masaż Białystok, gdzie, do kogo?

Byłam w kilku salonach masażu, masowały mnie kobiety i Mężczyźni, stwierdzam nie liczy się płeć ale umiejętności. Teraz umówiłam się na masaż w gotowellness, będzie masował mężczyźna , przez telefon udzielił mi wszystkich informacji, jak przygotować się do masażu. Pierwsze wrażenie pozytywne.Ze względu na moje kobiece sprawy, nie mogłam w tym tygodniu, we wtorek będzie u mnie, dam znać.
Aha będziemy dwie

Edytowane przez zulka86
Czas edycji: 2012-06-09 o 17:23
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 07:41   #346
rakzo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2
Dot.: Masaż Białystok, gdzie, do kogo?

Cytat:
Napisane przez zulka86 Pokaż wiadomość
Byłam w kilku salonach masażu, masowały mnie kobiety i Mężczyźni, stwierdzam nie liczy się płeć ale umiejętności. Teraz umówiłam się na masaż w gotowellness, będzie masował mężczyźna , przez telefon udzielił mi wszystkich informacji, jak przygotować się do masażu. Pierwsze wrażenie pozytywne.Ze względu na moje kobiece sprawy, nie mogłam w tym tygodniu, we wtorek będzie u mnie, dam znać.
Aha będziemy dwie
Właśnie, co komu pasuje, ja jak na razie jestem bardzo zadowolona z p.Emilki i zgodzę się z Tobą, że liczą się umiejętności- to drobna osóbka a taką ma parę w rękach, że z pozoru nigdy byś ją o to nie posądziła Daj znać jak tam po masażu
rakzo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-22, 14:39   #347
zulka86
Raczkowanie
 
Avatar zulka86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 140
Dot.: Masaż Białystok, gdzie, do kogo?

A więc troszkę czasu już upłynęło od pierwszego masażu. Obie byłyśmy zaskoczone, Andrzej poprosił żebyśmy pozwolimy mu na kilka minut zostać w pokoju aby mógł zadbać o atmosferę, ze względu że wybrałyśmy obie ten sam masaż relaksujący, świece paliły się w całym pokoju, pięknie to wyglądało, mnie udało się nie zasnąć ale było ciężko , Bardzo dobry masaż , każde miejsce dokładnie wymasowane i co się zdziwiłam nie płynęłam w olejku jak to w innych miejscach bywa.
Jeżeli ma ktoś pytania to piszcie odpowiem bo wrażenia niesamowite, umówiłam się na serie masaży raz w tygodniu.

Polecam
zulka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 19:35   #348
natalia19
Raczkowanie
 
Avatar natalia19
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Rotterdam
Wiadomości: 96
Dot.: Poszukuję sprawdzonego masażysty-Poznań

Odświezam mieszkam jakiś czas w Poznaniu i poszukuje dobrego masazysty, najlepiej faceta z doswiadczeniem w tym fachu.
natalia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-09, 08:26   #349
veronka0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie w Krakowie??

Tu chyba nie chodzi o to gdzie jest najtaniej, bo takich masażystów można znaleźć na II roku fizjoterapii, którzy zrobią to za 10 zł za godzinę, ale później człowiek będzie chodził bardziej krzywo niż przed masażem ja byłam w 3 salonach w krakowie: Betuli, Aqua Beauty i w Eli.

Zdecydowanie najlepiej przyjęta zostałam w Betuli, zwłaszcza nastawienie masażystki, pani Beaty mnie urzekło. coś więcej niż masaż, taka jakby terapia, można otwarcie porozmawiać, zawsze jest szansa na dogadanie się w sprawie kosztów, także szczerze polecam ten salon Betula
veronka0 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 22:52   #350
m1ke
Przyczajenie
 
Avatar m1ke
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 11
Dot.: gabinet masażu we Wrocławiu?

Jeśli, którakolwiek z Was Wizażanek potrzebuje profesjonalnego masażu, od masażysty, który nie będzie oczekiwał od Was dojazdu a sam przyjedzie do Was to mogę podać namiar na sprawdzonego masażystę.
Ok. pół roku temu miałem problem z kręgosłupem, niesamowicie mnie bolał po długich stojących zmianach w pracy i po kilku wizytach nie dość, że bóle ustały to jeszcze sympatyczny i młody Pan przekazał mi wiedzę jakich profilaktycznych ćwiczeń powinienem stosować aby bóle nie wróciły. Działa do dziś więc jeśli ktokolwiek zainteresowany pisać na priv.

M!KE
m1ke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-19, 15:08   #351
doronia74
Przyczajenie
 
Avatar doronia74
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: WEJHEROWO - Proszę o polecenie Gabinetu Kosmetycznego, Fryzjera i Rolletic ;)

Cytat:
Napisane przez angela362 Pokaż wiadomość
no nie wiem taki rozowy bez gustu... chyba Panie sobie same siebie chwala na forum
a co ma piernik do wiatraka? oceniamy jakość uslug a nie wygląd budynku, ktory ostatecznie nalezy do wlasciciela - najemcy
doronia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 00:32   #352
doronia74
Przyczajenie
 
Avatar doronia74
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2
Dot.: WEJHEROWO - Proszę o polecenie Gabinetu Kosmetycznego, Fryzjera i Rolletic ;)

Cytat:
Napisane przez hotelvictoria Pokaż wiadomość
cytat usuniety przez moderatora
Dziekujemy...dziekujemy.. .chociaz ceny z kosmosu. Nie ma żadnego uzasadniena, zeby mieszkanka Wejherowa i okolic akurat tu zajrzała. Oferta dobra dla znudzonych gosci hotelowych, ktorych stac i na hotel i przy okazji na małe co nie co...czyli małe spa

Edytowane przez klempaa
Czas edycji: 2013-09-26 o 15:26
doronia74 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 08:25   #353
Sylwia_Chmielewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Polecam Pana Maćka z gianno-rehabilitacja. Bardzo pomógł mi z problemami odcinka szyjnego (praca biurowa )
silny, dokładny i przede wszystkim znający się na rzeczy.
z tego co sie orientuje wszyscy panowie z gianno sa mgr rehabilitacji, wiec to nie sa pierwsi lepsi amatorzy po kursach masazu
serdecznie polecam, korzystam z ich usług do dzisiaj.
Sylwia_Chmielewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 07:45   #354
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez Sylwia_Chmielewska Pokaż wiadomość
Polecam Pana Maćka z gianno-rehabilitacja. Bardzo pomógł mi z problemami odcinka szyjnego (praca biurowa )
silny, dokładny i przede wszystkim znający się na rzeczy.
z tego co sie orientuje wszyscy panowie z gianno sa mgr rehabilitacji, wiec to nie sa pierwsi lepsi amatorzy po kursach masazu
serdecznie polecam, korzystam z ich usług do dzisiaj.
Rehabilitant to nie masażysta i to, że ktoś jest mgr rehabilitacji nie oznacza, że jest dobrym masażystą. Masaż leczniczy i rehabilitacja to są dwie różne specjalizacje.
Najlepsi masażyści to ci, którzy ukończyli studium medyczne z zakresu masażu leczniczego (studiów masażu póki co nie ma).
A opinie osób, które mają zaledwie 1 wpis jak dla mnie są bardzo mało wiarygodne.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-20, 07:23   #355
nele
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 66
GG do nele
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

tak to prawda, ze najlepsi sa po studium ale
1. wiekszosc i tak pozniej idzie na rehabilitacje wiec sa rehabilitantami a do tego potrafia masowac
2. sa najlepsi pod warunkiem , ze maja do tego serducho i maja doswiadczenie
niestety zadna szkola z nikogo dobrego specjalisty nie zrobila.
praktyka, praktyka, praktyka!!!
__________________
Miłość to jedyna rzecz, która się mnoży kiedy się ją dzieli.
http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006070800500530.png
nele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 08:53   #356
Sylwia_Chmielewska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 3
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Rehabilitant to nie masażysta i to, że ktoś jest mgr rehabilitacji nie oznacza, że jest dobrym masażystą. Masaż leczniczy i rehabilitacja to są dwie różne specjalizacje.
Najlepsi masażyści to ci, którzy ukończyli studium medyczne z zakresu masażu leczniczego (studiów masażu póki co nie ma).
A opinie osób, które mają zaledwie 1 wpis jak dla mnie są bardzo mało wiarygodne.
Droga apylko, nie jestem specjalistką w tej dziedzinie ale mimo to wiem, że integralną częścią rehabilitacji jest właśnie masaż. I jestem tego pewna w 100%

Racja, ludzie po studium mają sporą wiedzę ale tak jak wspomniała Nele...najważniejsza jest praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka...
ale jeśli wybieram masażystę i mam wybrać np. chłopaczka po kursie masażu to podziękuję ! wolę mgr. fizjoterapii, bo jednak 5 lat studiów to nie jest 20h kursu.

Jeśli chodzi o to ile mam wpisów...no cóż też kiedyś miałaś 1 wpis .. prawda ? Nie każdy musi coś pisać, wystarczy że sobie czyta interesujące go wątki...
A czytając wątek masażu, stwierdziłam że mogę polecić masażystę którego sama sprawdziłam i byłam z niego bardzo zadowolona a masażystów odwiedziłam już wielu.
Pamiętaj Apylko, najlepszą reklamą jest "polecenie" a w ten sposób właśnie pierwszy raz umówiłam się z Panem Maćkiem.

Kończąc chciałam powiedzieć ... nie oceniajmy zanim nie sprawdzimy

Miłego dnia kochane
Sylwia_Chmielewska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 11:21   #357
czarownicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Do kogo na masaż leczniczy kręgosłupa w Lublinie?

Dziewczyny!
Szukam dobrego masażysty/masażystki który pomoże opanować ból kręgosłupa. W Lublinie tylko salony masażu relaksacyjnego a ja szukam kogoś kto nie jest szalonym doktorem albo napalonym fizjoterapeutą po studniach. Może znacie kogoś kto umie masować skutecznie???i nie liczy sobie po 90 zł za 30min.
czarownicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:56   #358
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Do kogo na masaż leczniczy kręgosłupa w Lublinie?

szkoda ze to nie na śląsku... Ja bym Cie nawet za darmo wymasowała, jeśli miało by to tylko TOBIE pomóc. Szukaj ,napewno kogoś znajdziesz. A gdzie dokładnie Cie boli?
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 08:15   #359
czarownicaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3
Dot.: Do kogo na masaż leczniczy kręgosłupa w Lublinie?

odcinek piersiowy, ale ostatnio to nawet krzyż...
czarownicaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-22, 09:00   #360
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: dobry masażysta-WARSZAWA

Zgadzam się oczywiście, że masażyści po kursach to żadni specjaliści! I takich to lepiej omijać szerokim łukiem.
Napisałam tylko, że rehabilitanci to nie są masażyści i wielu nie potrafi wykonywać profesjonalnych masaży, nie mówię, że wszyscy, ale wielu. Rehabilitanci często masaz traktują tylko jako dodatek do programu rehabilitacji i nie przywiązują do tego większej wagi. Chodziłam trochę po masażystach, więc mogę taką opinię przedstawić. Poza tym, moja mama też często korzysta z pomocy rehabilitantów i z tego co mi potem mówi, to wiem, że oni w większości słabo wykonują masaże.
Najlepiej zaś do tego zawodu przygotowują policealne studia masażu leczniczego, bo to jest 2,5 roku nauki wraz z praktykami.
Potwierdzam też, że bardzo ważne jest doświadczenie i praktyka, ale potrzebna a wręcz niezbędna też jest bardzo dokładna wiedza medyczna - anatomia człowieka, żeby móc pomóc, a nie zaszkodzic. Moze słyszałyście o takich przypadkach, gdy masażysta, czy rehabilitant zrobił komuś krzywdę? Bo ja znam nawet taki skrajny przypadek, że młody chłopak po takim zabiegu usiadł na wózek.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Masaż


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-08 09:15:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:50.