Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII - Strona 37 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 12:46   #1081
aganieszkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 323
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
No to trzymam za staranka.
Jesli chodzi o @ to uzbrój się w cierpliwość ja sego czasu też miałam bardzo duże problemy z regulacją cyklu.
A jesteś pod opieką lekarza i badasz dlaczego tak jest z tymi cyklami?
Takie cykle miałam od zawsze, łaziłam po różnych lekarzach/znachorach, każdy gadał co innego, zapisywał inne leki, ale wszyscy faszerowali mnie hormonami anty.
aż trafiłam na moją gin, która to stwierdziła, że nic mi nie jest, tyko taka moja natura, tak mam i tyle. W celu usprawnienia mi życia przepisała mi luteinę i było w miarę regularnie. Ale jak prowadziłam kalendarzyk i robiłam testy owu, to mi wychodziło że owu było może ze dwa razy w roku.
Jak w najbliższym czasie nic się nie zmieni w tym temacie to chyba sobie tę luteinę - że tak powiem - zapodam
aganieszkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:52   #1082
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Tak, ale to raczej nie fasolka
Wiem że wolisz sobie nie robić nadziei, ale ja takie bóle miałam przy każdej ciąży mniej więcej od owulki, a w terminie @ IIkreski były trzymam kciuki żeby to jednak fasolka była

---------- Dopisano o 13:52 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Pani też uwielbiam krewetki, ale mi smaka zrobiłaś
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:54   #1083
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Co do powrotu do starania - mój TŻ stwierdził, że im szybciej zaczniemy się starać tym większe szanse są na powodzenie, a że staranie wiąże się z przyjemnością to nic nie stoi na przeszkodzie. Tym bardziej, że starość-nie radość, ja mam już prawie 32 lata, a on prawie 40 :/
AGNIESZKO! a rozmwiałas z lekarzem o tych cyklach? bo to jedak duża nierugularnośc jest. moze warto porobic jakies badania. Często # wiąze sie z niskim poziomem progesteronu a to sie stosunkow łatwo leczy .
a co do wieku to my bardzo podobnie tzn ja jestem rok mlodsza od Ciebie a mój Tz rok starszy od Twojego TZ!

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie: od owulki cały czas pobolewa mnie brzuch tak jak na @ nie jest to jakiś mocny ból ale takie ćmienie nigdy tak nie miałam nawet przed @ rzadko kiedy bolał mnie brzuch a teraz tak jest już od ponad tygodnia. Hymm dziwne to jakieś dla mnie bo do @ mam jeszcze tydzień.
Miała tak któras z Was
ja tak miałami @ ię nie doczekałam także zaciskam mocno!!!!!!!1

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Witam
hejk! co tam u Was?
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:55   #1084
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Tak, ale to raczej nie fasolka
a nuż widelec?!

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Ale jak prowadziłam kalendarzyk i robiłam testy owu, to mi wychodziło że owu było może ze dwa razy w roku.
a robiła Ci monitoring cyklu?!

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Pani też uwielbiam krewetki, ale mi smaka zrobiłaś

jak Aleksander? wstawisz fotę?
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:57   #1085
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
hejk! co tam u Was?
Wszystko dobrze Oluś rośnie jak na drożdżach a Ty jak się czujesz??

---------- Dopisano o 13:57 ---------- Poprzedni post napisano o 13:56 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość


jak Aleksander? wstawisz fotę?
Wstawiłabym z chęcią, ale nie umiem zmniejszać zdjęć
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:59   #1086
anusia1808
Rozeznanie
 
Avatar anusia1808
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 943
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Wiem że wolisz sobie nie robić nadziei, ale ja takie bóle miałam przy każdej ciąży mniej więcej od owulki, a w terminie @ IIkreski były trzymam kciuki żeby to jednak fasolka była
Pięknie by było ale boje się nawet tak myśleć
__________________
ŻONA OD 17.06.2006

"Każda łza uczy nas jakiejś prawdy..."
Ugo Foscolo
anusia1808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 12:59   #1087
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Wstawiłabym z chęcią, ale nie umiem zmniejszać zdjęć
najprościej otworzyć przez painta i po prostu zapisać na nowo.
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:01   #1088
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Pięknie by było ale boje się nawet tak myśleć
Ok
A kiedy masz termin@??

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
najprościej otworzyć przez painta i po prostu zapisać na nowo.
dzięki, spróbuję
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:01   #1089
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Alfahelisa Pokaż wiadomość
Zalecenie na dzis gimnastyka. "moze skurcze sie same zaczna" szyjka od 3dni ledwo na palec.
biedna ty ale cię wymęczą

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Aaa, kawa dla wszystkich u Julek z pozdrowieniami

Dół bo:
1. nie mogę patrzeć jak Julka ciągle wysypuje, jak się drapie. Nie wiem co mam robić, nikt nie pomoże. Nie wiem co mam mu dawać do jedzenia. Nie mogę patrzeć jak się ciągle drapie.
2. Przy gorączkach które były, nie mogłam nawet Julka w bodziaku położyć, ciągle drapanie, nie mówiąc o samym pampku. Nie mogę przy przebieraniu się z nim powygłupiać, kąpiel trwa dwie minuty...
3. nie wchodzę w swoje ciuchy (zamiast waga w dół to ona w górę - chyba się zepsuła)
4. nici z pracą. nie wiem co robić. Z jednej strony bym chciała - iść do ludzi, wyjść, mieć swoje pieniądze. Z drugiej nie chcę zostawiać Julka. Wiem, że to dylematy większości mam.



bo mu nie chodzimy do kościoła. nie potrafię powiedzieć czy wierzę w Boga, nawet jeśli wierzę to raczej nie w takiego 'z kościoła'. Chrzest był raczej po to, żeby nie słuchać gadania.
to faktycznie zrobiliście sprzecznie z waszymi przekonaniami. Niepotrzebnie słuchaliście ludzi, przecież to wasz synek!

Biedny Julek taki malutki i tak musi męczyć się z tym jedzeniem.

Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość

Ja mam teraz fazę na ciążę. Chcę być w niej już, tutaj, teraz, nie jechać na wakacje. A to przez szwagierkę, tak zazdroszczę jej tego stanu pełni szczęścia, że się już nie mogę doczekać. Chyba nie dam rady wytrzymać do jesieni
heh a mi przeszło jeszcze się staramy ale jak nie uda nam się do końca sierpnia to raczej będziemy musieli mieć przerwę bo będzie kolizja z sesją i praktykami 6 tygodniowymi na budowie
ciąża nie ucieknie a ja nie będę rodzić na egzaminie przecież

Cytat:
Napisane przez kunegunda.bis Pokaż wiadomość

hmm chyba to zalezy od szpitala, mojej znajomej bezproblemu zrobili, a nie bylo zadnego zagrozenia ani dla niej ani dla malucha...
można sobie "załatwić" pewnie

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość

Niniejszym witam się z wami kobitki, może rozprawianie o waszych próbach i rezultatach poprawi mi nastrój, może coś się odmieni...

Jedno mnie tyko martwi, już minął ponad miesiąc od # a ja nadal nie dostałam @, nawet mi się na owu nie zanosi (w tej rozpaczy nadal mierzę codziennie temperaturę i ciągle jest 36,4-36,5). To normalne? Ile można czekać na kolejną szansę? Z każdym dniem ogrania mnie coraz większa frustracja...
pozdrawiam gorąco
aga
witaj! hmm musi być przyczyna twoich nieregularnych cykli, ja całe życie miałam nieregularne i w końcu dowiedziałam się że mam wysoką prolaktynę i policystyczny jajnik, co najlepsze przeglądałam moje stare USG ostatnio i w 2007!!!!!! miałam już napisane "JAJNIKI WIELOPĘCHERZYKOWE" ja pierdziu, dlaczego nikt mi nic nie powiedział na ten temat!! bo 17 lat miałam i dzieci nie planowałam??!!
no ale pamiętaj, nic nie dzieje się bez przyczyny, może konsultacja u innego gina, świerze spojrzenie pomogłoby
robiłaś w ogóle kiedyś jakiekolwiek badania hormonalne??

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
witajcie
jestem juz po lekarzach w koncu nareszcie moge sie położyć w lozku.
u gina wszystko ok, tylko załuje ze nie zrobił mi usg..
a u diabetologa okazalo sie, że hemoglobine glikolowa mam idealna 5.2. lekarz stwierdził, że jest swietna

nie mam neta wiec nadrobie was innym razem
eee to super

Cytat:
Napisane przez anusia1808 Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie: od owulki cały czas pobolewa mnie brzuch tak jak na @ nie jest to jakiś mocny ból ale takie ćmienie nigdy tak nie miałam nawet przed @ rzadko kiedy bolał mnie brzuch a teraz tak jest już od ponad tygodnia. Hymm dziwne to jakieś dla mnie bo do @ mam jeszcze tydzień.
Miała tak któras z Was
Nie ma Alfy ale może któraś was coś mi podpowie.
może jakieś zapalenie wdało ci się??? kurde z tym clo trzeba uwarzać bo cysty lubią się przy nim robić?? może przerośnięty pęchol daje o sobie znać?? najlepiej chyba iść na usg żeby lekarz sprawdził, czy torbiele nie porobiły się
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:02   #1090
eseska
Zakorzenienie
 
Avatar eseska
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 086
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Wszystko dobrze Oluś rośnie jak na drożdżach a Ty jak się czujesz??
a dziękuje! w miare narezkac nie moge, choc coś sie kręgosłup odzywa. dzis ide na połowkowe i mam nadzieje ze będzie wszystko ok!
__________________
] Kubuś 16.09.2011 (8 tc)
Tyś dał....Tyś wziął.....
a serce płacze....

ZOSIA
eseska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:09   #1091
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
a dziękuje! w miare narezkac nie moge, choc coś sie kręgosłup odzywa. dzis ide na połowkowe i mam nadzieje ze będzie wszystko ok!
Już połówkowe?? Ale ten czas leci na pewno wszystko będzie dobrze a kręgosłup często w ciąży się odzywa
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:13   #1092
Luna0
Zakorzenienie
 
Avatar Luna0
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 4 340
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Eseska trzymam kciuki
__________________
Żona
Synuś

Aniołek 25.05.2012
"...Widze Ciebie w głowie, nosze Ciebie w sobie..."
Luna0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:19   #1093
aganieszkab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 323
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
AGNIESZKO! a rozmwiałas z lekarzem o tych cyklach? bo to jedak duża nierugularnośc jest. moze warto porobic jakies badania. Często # wiąze sie z niskim poziomem progesteronu a to sie stosunkow łatwo leczy .
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
a robiła Ci monitoring cyklu?!
Cytat:
Napisane przez alonka00 Pokaż wiadomość
witaj! hmm musi być przyczyna twoich nieregularnych cykli, ja całe życie miałam nieregularne i w końcu dowiedziałam się że mam wysoką prolaktynę i policystyczny jajnik, co najlepsze przeglądałam moje stare USG ostatnio i w 2007!!!!!! miałam już napisane "JAJNIKI WIELOPĘCHERZYKOWE" ja pierdziu, dlaczego nikt mi nic nie powiedział na ten temat!! bo 17 lat miałam i dzieci nie planowałam??!!
no ale pamiętaj, nic nie dzieje się bez przyczyny, może konsultacja u innego gina, świerze spojrzenie pomogłoby
robiłaś w ogóle kiedyś jakiekolwiek badania hormonalne??
Z badań specjalistycznych to miałam USG, na którym wykluczono jajniki policystyczne, i krew na hormony, które są ponoć w normie tylko testosteron w górnej granicy.
Dziękuję dziewczynki za troskę, musiałam się w końcu wygadać i aż mi trochę głupio że w kółko od ponad godziny nawijam tylko o sobie!
Psycha mi pada już, jestem pełna obaw o co chodzi, czy czekać, czy latać jak z przysłowiową sraczką po lekarzach - a ci też mądrzy, każdy gada coś innego, jeden od razu mi uznał "zespół jajników policystycznych" patrząc mi w oczy zamiast zrobić usg, już mnie na jakiś zabieg laparoskopowy chciał zapisywać, a ta moja gin teraz mi gada że tam nic takiego nie mam. Nic jeno się pochlastać!
Fakt jest taki, że nieoczekiwanie szybko (bo za drugim podejściem o starania) udało nam się zafasolkować, szczęście nie trwało długo (wg moich obliczeń był to 6 tydzień), teraz tylko wypatruję owu i się doczekać nie mogę, i się niecierpliwię strasznie!
Może muszę zacząć myśleć o czymś innym, może przysporzycie mi trochę rozrywki, może się na coś wam też przydam Może pomożecie mi przetrwać okres oczekiwania na owu
Niemniej jednak cieszę się bardzo że odważyłam się w końcu napisać do was
aganieszkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:19   #1094
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Pozdrowienia od Olka
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC02086.jpg (97,4 KB, 53 załadowań)
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:20   #1095
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

udało się, dzięki Panika
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:24   #1096
pani22ka
Zakorzenienie
 
Avatar pani22ka
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 13 182
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
dzis ide na połowkowe
kto mnie pozbiera z podłogi?! kiedy???? jak????? gdzie wiem
Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Niemniej jednak cieszę się bardzo że odważyłam się w końcu napisać do was

powinnaś zrobić monitoring cyklu. Nie jestem za pielgrzymowaniem po lekarzach, ale z raz trzeba - zwłaszcza jak masz tasiemce.

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
udało się, dzięki Panika

Tobie się udało! a w zasadzie WAM. Cudny syneczek
__________________
Fuck the past kiss the future Bono
T. 9.03.2013
O. 3.03.2015

pani22ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:28   #1097
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Z badań specjalistycznych to miałam USG, na którym wykluczono jajniki policystyczne, i krew na hormony, które są ponoć w normie tylko testosteron w górnej granicy.
Dziękuję dziewczynki za troskę, musiałam się w końcu wygadać i aż mi trochę głupio że w kółko od ponad godziny nawijam tylko o sobie!
Psycha mi pada już, jestem pełna obaw o co chodzi, czy czekać, czy latać jak z przysłowiową sraczką po lekarzach - a ci też mądrzy, każdy gada coś innego, jeden od razu mi uznał "zespół jajników policystycznych" patrząc mi w oczy zamiast zrobić usg, już mnie na jakiś zabieg laparoskopowy chciał zapisywać, a ta moja gin teraz mi gada że tam nic takiego nie mam. Nic jeno się pochlastać!
Fakt jest taki, że nieoczekiwanie szybko (bo za drugim podejściem o starania) udało nam się zafasolkować, szczęście nie trwało długo (wg moich obliczeń był to 6 tydzień), teraz tylko wypatruję owu i się doczekać nie mogę, i się niecierpliwię strasznie!
Może muszę zacząć myśleć o czymś innym, może przysporzycie mi trochę rozrywki, może się na coś wam też przydam Może pomożecie mi przetrwać okres oczekiwania na owu
Niemniej jednak cieszę się bardzo że odważyłam się w końcu napisać do was
Przed następnymi staraniami jeżeli nie chcesz robić nieskończonej ilości badań to powinnaś zrobić przynajmniej badania tarczycowe

---------- Dopisano o 14:28 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość


Tobie się udało! a w zasadzie WAM. Cudny syneczek
Dziękujemy
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:36   #1098
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Dasti maly jest super
Uwilbiam Wasze dzieciaczki ogladac....
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:38   #1099
Dasti80
Zakorzenienie
 
Avatar Dasti80
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 234
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Ciekawe jak tam Alfa

---------- Dopisano o 14:38 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

Cytat:
Napisane przez black secret Pokaż wiadomość
Dasti maly jest super
Uwilbiam Wasze dzieciaczki ogladac....
Dzięki, niedługo Wy będziecie wstawiać zdjęcia
__________________
05.05.2012 Aleksander
Aniołek (06-2011)[*]
Aniołek (11-2010)[*]


Po szklistych oczach je poznasz, po chwiejnym głosie
Po marzeniach w pył obróconych, po kołysankach nie wyśpiewanych
Po imionach nie nadanych, po smutku lepiej lub gorzej skrywanym
Po tym wszystkim poznasz Aniołkowe mamy....


Dasti80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-10, 13:42   #1100
black secret
Wtajemniczenie
 
Avatar black secret
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: mój świat :)
Wiadomości: 2 155
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość


Dzięki, niedługo Wy będziecie wstawiać zdjęcia
jeszcze troszke
ale juz nie moge sie doczekac
__________________




black secret jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 13:44   #1101
ewel28
Rozeznanie
 
Avatar ewel28
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 924
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cześć
Witam nowe Aniołkowe Mamy
Dasti Olek jest cudny
__________________
Laura
Maks[*]
ewel28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:30   #1102
adunia89
Zadomowienie
 
Avatar adunia89
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 1 401
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Niniejszym witam się z wami kobitki, może rozprawianie o waszych próbach i rezultatach poprawi mi nastrój, może coś się odmieni...
witam na wątku, widzę, że już się zadomowiłaś, więc mam nadzieję, że z nami zostaniesz! przytulam
Cytat:
Napisane przez pani22ka Pokaż wiadomość
heh. moje dietowanie - jak zawsze. wszystkiego sobie odmawiam i waga stoi
a chłop zacięty. teraz chudnie dużo wolniej, ale schodzi z wagi.
do naszej gromady - 2 tyg. temu - dołączyła moja matka (-5 kg) i brat (-6 kg).
kurde! szaleństwo u Ciebie! Podziwiam konsekwencję rodzinki, kilogramy lecą!

Dziewczyny, a ja się podłamałam. Zadzwonił do mnie TŻ że musimy zrezygnować z wakacji, bo ma do zapłacenia ponad 2tys. za ubezpieczenie do końca lipca i nie wyrobi. Ten wyjazd to było dla mnie wybawienie, na nic nie czekałam bardziej niż na tą Chorwację. Zwariuję w tych czterech ścianach. Teraz dopiero dostrzegam jak bardzo się myliłam, że z psychą już ok. Wysiadam, jestem wściekła, płaczę i w ogóle kosmos!
__________________
My...
Kajusia
05.09.2015

Najbardziej gorzka w naszym dzisiejszym smutku
jest pamięć o wczorajszej radości...

Amelia
adunia89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 14:35   #1103
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez amilcia Pokaż wiadomość

cookie
- jak Mały zaakceptował nowe dania?
Dostal marchewke, marchew +ziemniaczki, cos go brzuszek bolal ... ale pomalutku mu dawalam i mniej reagowal. Wczoraj dostal zupke jarzynowa i oki uwielbia soczek marchwiowo jablkowy, kaszke bananowa z lyzeczki je a z butelki nie chce i jabluszko samo troszke kreci nosem.
Tez Wam tak pomalutku szlo ? w sumie 3-4 lyzeczki zjada na razie mam nadzieje, ze polubi warzywa
jesli chodzi o gluten to rozne opinie slyszalam na ten temat... od 6 mca, niektorzy po roku... sama nie wiem jak zrobic

Cytat:
Napisane przez Vaniliova11 Pokaż wiadomość
Witam e-ciocie
Cudniasty blondynek jak moj Maksio

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;35202769]
No, to sobie ponarzekałam z rana. Ponoć to zdrowe, uwolnić złe emocje, słyszałam w radio, że warto tak sobie przez 10 min. dziennie ponarzekać i potem iść dalej.[/QUOTE]

hehehe racja

Cytat:
Napisane przez inutil Pokaż wiadomość
Dzień dobry!

.
Julianek cudny jest, tak mi przykro, ze tyle przejsc musicie .... a te dylematy.... fakt, kazda z nas ma takie ... byc kobieta ...
Caluje WAs mocno

Cytat:
Napisane przez kooocur Pokaż wiadomość
Dziewczyny dziekuje serdecznie za to, ze jestescie, ze dajecie tyle wsparcia, ze krótki post nie został pominiety...

:

Kazda z Nas swoje przeszla, po to jestesmy zeby sie wspierac

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
Dzień dobry

To mialas dzien wrazen

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość
A ja ostatnio nie wytrzymuję i często komuś coś powiem, jak mnie wkurzy. Chociaż staram się uważać, bo pracuję w szkole i żeby się nie okazało później, że to np mama mojego ucznia
Kiedys zj***lam babke , a to moja nauczycielka od historii (na szczescie juz skonczylam szkole

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Jedno mnie tyko martwi, już minął ponad miesiąc od # a ja nadal nie dostałam @, nawet mi się na owu nie zanosi (w tej rozpaczy nadal mierzę codziennie temperaturę i ciągle jest 36,4-36,5). To normalne? Ile można czekać na kolejną szansę? Z każdym dniem ogrania mnie coraz większa frustracja...
pozdrawiam gorąco
aga
Ja zaszlam w ciaze w nast cyklu po #, nie zdazylam badan zrobic....

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
witajcie
jestem juz po lekarzach w koncu nareszcie moge sie położyć w lozku.
:
uffff

Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Pozdrowienia od Olka
Ale on fajniutkiii , caluski
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:31   #1104
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez eseska Pokaż wiadomość
FIO! ciesze sie ze wszystko ok! czyli jak dalej masz te leki na cukrzyce czy nie?
Ja nie miałam żadnych leków na cukrzyce Ostatnio diabetolog powiedział mi, że jak hemoglobina glikolowa wyjdzie źle to wtedy będziemy zbijać poranne cukry na czczo, ale teraz okazało się, że nie ma potrzeby i są dobre

---------- Dopisano o 16:31 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

adunia89 wspólczuję Ale może się wam uda uzbeierać kasy i wyjechać na taniej na jakieś last minute
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:33   #1105
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez aganieszkab Pokaż wiadomość
Fakt jest taki, że nieoczekiwanie szybko (bo za drugim podejściem o starania) udało nam się zafasolkować, szczęście nie trwało długo (wg moich obliczeń był to 6 tydzień), teraz tylko wypatruję owu i się doczekać nie mogę, i się niecierpliwię strasznie!
Może muszę zacząć myśleć o czymś innym, może przysporzycie mi trochę rozrywki, może się na coś wam też przydam Może pomożecie mi przetrwać okres oczekiwania na owu
Niemniej jednak cieszę się bardzo że odważyłam się w końcu napisać do was
nam też szybciutko udało się, za pierwszym podejściem
Cytat:
Napisane przez Dasti80 Pokaż wiadomość
Pozdrowienia od Olka
skąd się bierze dziewczyny takich przystojniaków??
Cytat:
Napisane przez adunia89 Pokaż wiadomość
witam na wątku, widzę, że już się zadomowiłaś, więc mam nadzieję, że z nami zostaniesz! przytulam

kurde! szaleństwo u Ciebie! Podziwiam konsekwencję rodzinki, kilogramy lecą!

Dziewczyny, a ja się podłamałam. Zadzwonił do mnie TŻ że musimy zrezygnować z wakacji, bo ma do zapłacenia ponad 2tys. za ubezpieczenie do końca lipca i nie wyrobi. Ten wyjazd to było dla mnie wybawienie, na nic nie czekałam bardziej niż na tą Chorwację. Zwariuję w tych czterech ścianach. Teraz dopiero dostrzegam jak bardzo się myliłam, że z psychą już ok. Wysiadam, jestem wściekła, płaczę i w ogóle kosmos!
biedna! a nie da rade wyjechać gdzieś bliżej?? choćby nad jezioro??
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:37   #1106
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

hejka, ja dzis na 18 mam ste stawic do szpitala. Jutro z rana bed emiala cc. Ale dzis mnie beda juz przygotowywac. 3majcie kicuki bo si boje

na odreagowanie zafarbowałam sobie wlosy
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:46   #1107
Maga83
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 4 225
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

agnieszkab witaj, widzę, że już się rozgościłaś, mam nadzieję, że na dłużej zostaniesz z nami

Dasti Olek jest przesłodki

Fiol cieszę się, że jest lepiej

Esia daj znać jak połówkowe

Prince ciekawe czy zaśniesz dzisiaj z wrażenia, że już jutro będziesz miała przy sobie Rozalkę
__________________

Maga83 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:51   #1108
alonka00
Zakorzenienie
 
Avatar alonka00
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Roztocze
Wiadomości: 3 547
GG do alonka00
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hejka, ja dzis na 18 mam ste stawic do szpitala. Jutro z rana bed emiala cc. Ale dzis mnie beda juz przygotowywac. 3majcie kicuki bo si boje

na odreagowanie zafarbowałam sobie wlosy
o kurcze ale emocje ale przynajmniej nie będziesz męczyć się jak Alfa
__________________
Mama pamięta...
6.12.2011

1.07.2013
alonka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 15:59   #1109
prince_polo
Zakorzenienie
 
Avatar prince_polo
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 10 684
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez Maga83 Pokaż wiadomość

Prince ciekawe czy zaśniesz dzisiaj z wrażenia, że już jutro będziesz miała przy sobie Rozalkę
no chyba jednak nie zasne

mialam meic w czwartek. Bo gin mi an czwartek wystawił skeirowanie. I tak lezałam pod ktg dzis i przyszła pani doktor i pwoiedziala ze jutro, zebym dzis juz byla w szpitalu


wiec zaskoczenie i wszytsko robiłam dzis na szybkiego

tz chodzi i przezywa a banana ma na twarzy odkad mu zadzwoniłam i pwoiedzialam z eto juz jutro.........
__________________

Ćwiczę
Zapuszczam naturalki!
prince_polo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-10, 16:04   #1110
Cookie24
Zadomowienie
 
Avatar Cookie24
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: zachodniopom.
Wiadomości: 1 884
Dot.: Wspieramy się, gadulimy o różnościach... perypetie Aniołkowych Mam - cz. XIII

Cytat:
Napisane przez prince_polo Pokaż wiadomość
hejka, ja dzis na 18 mam ste stawic do szpitala. Jutro z rana bed emiala cc. Ale dzis mnie beda juz przygotowywac. 3majcie kicuki bo si boje

na odreagowanie zafarbowałam sobie wlosy
Ojejeje euforia i strach ciooo ? Ale nie boj sie cc.

Adunia , wspolczuje
Cookie24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:15.