Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie! - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-03, 10:44   #991
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Joł, joł, helooooł babeczkas!

Przyszła i na mnie kolej, mam chwilę wolniejszą to coś skrobnę

Cierpię na chroniczny brak czasu dziewczęta, czasem zapominam o tym, jak się nazywam. Tęsknię za prawdziwym, wypasionym 'nicnierobieniem' , ale chyba już nie potrafię tak walnąć się na kanapę i leżeć do góry brzuchem. Buuuuu....

W pracy sajgon. Dzieci poczuły wolność i zbliżające się wakacje, dlatego spokojne dni należą teraz do rzadkości... Poza tym od kilku miesięcy mamy nowego chłopaczka, który jest niezłym przystojniaczkiem i laski szaleją za nim,że ho ho... ciągle się o niego kłócą, biją, itp. Normalnie hormony kotłują się w powietrzu jak w kołowrotku ;P
Dostaliśmy też kasę na kilka projektów, dlatego ciągle organizuję jakieś zajęcia, piszę sprawozdania, siedzę w papierach ble ble ble.... Dostałam się też na socjoterapięi od sierpnia zaczynam naukę...
No i zbliża się też czas obozu letniego, muszę przygotować się na to psychicznie, bo to będzie odmóżdżenie n-tego stopnia. Mam najstarszą grupę nastolatków pod opieką, ale wolę takich nastolatków niż małe, krzyczące dzieci, robiące kupkę do prysznica Brrrr...

Byłam też na 2 weselach ostatnio, złapałam nawet welon, a Młody śpiewał mi "Żono moja" po pijaku. Bosko
A nasze weselicho już coraz bliżej.... Mieliśmy spięcia przy wyborze uwaga - zaproszeń! Nigdy nie powiedziałabym, że Młody będzie w ogóle w to ingerował, przecież to facet, a ich nie obchodzą takie rzeczy... A tu siurprajs. Nic mu się nie podobało, a to wstążki są nie takie, a to kolor zaproszenia jest jak kupa, a to nie z tej strony jest wstążeczka..... Aż w końcu ostro najechałam na niego, żeby dał mi wolną rękę bo i tak nie ma gustu, przecież jest facetem. Odpuścił. Zaproszenia wybrałam, zamówiłam, ale jeszcze ich nie mam, a tu gości trzeba zacząć zapraszać.
Sprawdzaliśmy też rozmiar obrączki Młodego. Przy kolejnym mierzeniu, spuchł mu palec Nie wiem, to jakiś znak?

Czekam też na długi weekend, bo trzeba załatwić jeszcze parę spraw związanych ze ślubem. Do tego czeka mnie parapetówka u siostry, potem jej poród, a miesiąc później mój ślub, chrzciny, nowa szkoła, podróż poślubna (o ile wlazę do samolotu;P) i wszystko naraz... Wczoraj też po raz pierwszy oficjalnie zapoznaliśmy swoich rodziców, a Młody poprosił mnie przy nich o rękę Dobre sobie, po fakcie... Spotkanie było ok, myślę, że rodzice się polubią

Widziałam też na usg mojego chrześniaka Siedzę, podniecam się, łzy mam w oczach, że taki fajny, że podobny do mnie, widzę jak skacze, pływa i mówię do doktorka: "oooo jaką ma długą nóżkę, chyba będzie duży." Na to doktorek: "yyyyyy...ale to jego fujarka" hyhyhy Ossssssstro

Żeby nie było całkiem nie w temacie... to z dietą do du*y. Tyję z powietrza. Teraz trochę lepiej jest do odstawiłam chleb i ziemniaki, ale nadal puchnę. Chodzę 2 razy w tyg na rollmasaże, skończyłam też 10 zabiegów elektrostymulacji. Schudnąć nie schudłam, ale mam mniej problemów z brzuchem, nie czuję się już jak chodzący balonik. Muszę jeszcze wykaraskać jakoś czas na aerobik albo inne skakańce, może wtedy waga ruszy.... Wstyd, przez tyle czasu mieściłam się w 38, parę razy nawet w 36 (pewnie rozmarówka była skopana;P), a kilka miechów przed ślubem tyję i puchnę. Co za złośliwość losu i mojego metabolizmu

Pozdrawiam Was gwiazdy i całuję!

Jeszcze tu wrócę...
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 19:01   #992
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Witam

Niuniuska
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 08:18   #993
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Limonko wszystkiego najlepszego
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 10:44   #994
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Limoncia wszystkiego dobregooo!

co tam u Was?
Zostało mi jakieś 7 egzaminów i jestem po 5 zaliczeniach już - moja sesja w tym roku jest straszna

A w środę pokłóciłam się dość ostro z TŻ - miałam do niego pojechać na noc i nie pojechałam... wieczorem się pogodziliśmy to byłam u niego w czwartek i było osstro
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 19:42   #995
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dziękuję, kobietki
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-11, 19:13   #996
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

buziaki
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-26, 20:33   #997
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

czesc kociaczki moje sliczne

jak sie macie, ja ogolnie prowadze nudny lajf i mam go juz dosc;]

stad tez moje pytanie, jako ze kazda z Was mniej wiecej reprezentuje inny zakatek polski, poowiedzcie mi gdzie warto pojechac na wakacje w e wrzesniu??
zeby bylo w maire co zoabczyc, i w miare tanio obskoczyc bo ja biedny studenciczek;D
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-08, 16:45   #998
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Witam

Czemu tu taka cisza
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 20:06   #999
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
Witam

Czemu tu taka cisza
tez sie nad tym zastanawiam ,
co u Ciebie fiolusieczku>?:
__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 19:47   #1000
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Dobry wieczór ...
U mnie stara bida, nie ma o czym pisac....jakaś monotonia się wkradła do mojego życia o brak energii więc nie będę smęcić....
Idę na urlop od 20 sierpnia i powoli odliczam.....chcę się wybrać na jakąś wycieczkę, piaszczyste plaże itd... Dlatego też szlifuję mój tłuszczyk może uda mi się cokolwiek jeszcze wytopić do tego czasu :brzyda l:

Buziaki
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 04:41   #1001
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

To jeszcze ja się zamelduję, jak zwykle żywiąc cichą nadzieję, że wątek w końcu jednak ożyje

Przede wszystkim jestem szczęśliwie zakochana i wszystko ostatnio toczy się wokół NIEGO
Zaraz zapytacie na pewno kim jest tajemniczy on, więc śpieszę donieść, że już o nim wspominałam. Kiedyś, kiedyś... Pisałam Wam chyba, że kogoś poznałam, spotykaliśmy się, później poznałam kogoś innego, przez jakiś czas gra toczyła się na dwa fronty i wreszcie się z nim rozstałam... A jeśli nie pisałam to tak właśnie było
Powiem Wam dziewczynki, że byłam bardzo głupia i prawie przegapiłam szansę na coś wyjątkowego. Dałam sobie zawrócić w głowie jakimś klasycznym podrywaczom, a tymczasem miałam pod nosem prawdziwy skarb.
Jakie to szczęście, że poszłam po rozum do głowy

Nie pamiętam kiedy byłam z kimś tak szczęśliwa... Może nigdy? Na pewno NIGDY nie spotkałam kogoś kto byłby tak opiekuńczy, na kogo zawsze mogłabym liczyć w 100%, kto akceptowałby mnie od początku do końca.
Wiem, że stanowczo za wcześnie, żeby o tym mówić, ale to jest właśnie facet, któremu mogłabym gotować obiady i urodzić trójkę dzieci

Poza tym wszystko u mnie ok.
W pracy w porządku, co nie zmienia faktu, że czekam na urlop jak na zbawienie
Na przełomie lipca i sierpnia lecimy na Lazurowe Wybrzeże i już nie mogę się doczekać. Co prawda żałuję trochę, że zamiast zrzucić jeszcze kilka kilogramów i z dumą prezentować figurę jak z Top Model ( ) ja wręcz kilka odzyskałam, ale gdy człowiek codziennie słyszy jaką ma zjawiskową figurę i jaką śliczną/-y ma (wstaw dowolną część ciała), przestaje sobie zawracać głowę takimi drobiazgami

Na uczelni też w porządku. Sesja zaliczona i to nieskromnie powiem, że z klasą

Wszystko pozostałe też ok. Dzieje się u mnie dużo, ale przecież nie będę Wam wszystkiego streszczać.
Dlatego tylko cmoknę Was w czółka, upomnę żebyście pisały bardziej regularnie i zmykam
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-04, 21:45   #1002
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cześć laski!

Powracam - nie miałam ponad miesiąc internetu! (Zmiana operatora... love it)

U mnie wszystko okej - sesja prawie zaliczona - zostały 3 egzaminy na wrzesień - 2 błahe, jeden trudny, ale dam rade

Nadal spotykam się z M, jest dobrze, coraz lepiej... jak się (może) uda, to pojedziemy na Mazury, choćby na 5 dni

Obecnie wakacjuję, do pracy wracam we wrześniu. Też troszkę dietuję bo się mocno zapuściłam i wyglądam jak klocek Zaczęłam ostro dietować również trochę z przymusu - mam problemy z żołądkiem - zgaga, niestrawność, balon w brzuchu... dramat. Przeszłam na dietę lekkostrawną - ograniczam się jak mogę - nie jem czerwonego mięsa, smażonych potraw, generalnie sporo nabiału, warzyw i chudego mięsa, pełnoziarnisty chleb, otręby, siemię, piję herbatkę na trawienie. Czuję się już lepiej, ale na diecie jeszcze trochę pozostanę, bo przydałoby się schudnąć

Co u Was? Buźka
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-09, 10:09   #1003
Niuniuska
Wtajemniczenie
 
Avatar Niuniuska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: kraina wiecznych śniegów
Wiadomości: 2 977
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Limonko, dawaj jakieś foty z lazurowego wybrzeża! Niech chociaż me oczy się napatrzą bo na podróż poślubną nie liczę... Cieszę się Twoim szczęściem! Nawet nie wiesz jak fajnie czyta się takie posty

mrofka, ja też miałam ostatnio problemy z żołądkiem, czułam się jak balon... już jest lepiej, ale dół mam masakryczny, przytyłam i za nic nie mogę schudnąć, a dokładnie za miesiąc ślub....


Buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu uuuuuuuu



A co tam, zaryzykuję, może jeszcze ktoś tu zagląda - CO U WAS?
__________________
I can.
I will.
End of story.



Niuniuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 10:36   #1004
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cześć dziewczyny. Od dziś (a może nawet od wczoraj?) jestem singlem. Mój związek z M. się posypał. Ryczę jak bóbr.
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 12:30   #1005
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez mrofka Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny. Od dziś (a może nawet od wczoraj?) jestem singlem. Mój związek z M. się posypał. Ryczę jak bóbr.
Mrofka co się stało Pokłóciliście się Może wszystko da się jeszcze naprawić
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 13:36   #1006
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Tu nie ma co już naprawiać. Muszę się pozbierać i żyć swoim życiem, bez Niego. To wszystko nie ma sensu. Czuję się wykorzystana, oszukana. Byliśmy razem na Mazurach, wczoraj wróciłam. W trakcie wyjazdu i bycia ze sobą cały czas przez te dni zweryfikowało naszą więź. Dużo rzeczy też wyszło na jaw, padło za dużo przykrych słów...

Tak w dużym skrócie: nie potrzebuję mężczyzny, który nie chce zrobić kroku w przód w naszej relacji, tylko stoi w miejscu. Pasowało mu to, że jest niezależny a ja jestem dużo młodsza od niego, z ambicjami, całkiem ładna, bez doświadczenia w związku... Nie potrzebuję mężczyzny, który nie chce poznać moich rodziców, wykręca się od tego. Na początku myślałam: okej, spotykamy się niezbyt długo, rozumiem go. No ale po pewnym czasie chciałabym, żeby moi rodzice po prostu go poznali, wiedzieli z kim się spotykam - czy wymagam czegoś niemożliwego? Wykręcał się tym, że nie ma ochoty, nie chce być pod ostrzałem pytań itd. Chciałam by poszedł ze mną na wesele, było to samo, a ja nie wyobrażam sobie pójście na nie z kimś innym niż z własnym chłopakiem (no bo to chyba logiczne?). Wczoraj 'gwoździem' było odwiezienie mnie pod sam dom, oddanie mi torby z rzeczami i... pojechanie. Nic by go nie kosztowało przyniesienie mi torby do domu i choćby zwykłe 'dzień dobry' i przedstawienie się moim rodzicom. Zachował się niekulturalnie.

Rozmawiałam z nim po tej sytuacji. Posypało się dużo gorzkich słów, wyszło na jaw kilka rzeczy. Czuję się jak naiwna panienka której zdobył zaufanie, pospotykał się trochę z nią i podmuchał bez zobowiązań. To była moja pierwsza poważna relacja, wiedział o tym, zaufałam mu. Myślałam, że mnie nie skrzywdzi, przynajmniej takie sprawiał wrażenie... jest mi strasznie przykro, rycze cały czas, że dałam się tak nabrać

Nie odzywa się a ja nie zamierzam pierwsza dzwonić/pisać. Dziewczyny, przecież nie przesadzam, prawda?
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 19:23   #1007
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Mrofka w takiej sytuacji mogę tylko przytulić Skoro tak się sprawy mają to widać, że jeszcze ON nie dorósł do bycia z kimś, nie ma w tym Twojej winy, takie typy są najgorsze Wierze, że spotkasz kogoś kto będzie na Ciebie zasługiwał, a takie typy to precz
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 20:16   #1008
Anielllka
Wtajemniczenie
 
Avatar Anielllka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 460
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Mrófciu kochana - przytulam i nie zasługujesz na takie traktowanie znajdziesz kogoś odpowiedniego, kto będzie chciał iść RAZEM z Tobą przez życie a nie tylko obok
__________________
„nie można nic nie robić, tylko dlatego, że nie można zrobić wszystkiego”
Anielllka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 19:59   #1009
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

helloł
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 21:05   #1010
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
helloł
hello

już chyba straciłam nadzieję na ożywienie wątku.. a szkoda
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 21:47   #1011
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Mógłby się ożywić, prawda

Ja próbuję z TŻ jeszcze raz. Jest nieźle, ale nieidealnie. Pożyjemy zobaczymy...
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-02, 23:52   #1012
Tysia1907
Zadomowienie
 
Avatar Tysia1907
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 1 042
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

__________________
"... Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutna,
bo nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w Twoim uśmiechu ..."
Tysia1907 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 18:14   #1013
Malinn
Zakorzenienie
 
Avatar Malinn
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 3 655
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

bry

no to moze cos powiecie i w koncu sie reaktywujemy?:P
__________________
Malinn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:37   #1014
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Mrofko powodzenia, może jeszcze nie wszystko stracone...!

To może ja przełamę fazę milczenia
U mnie stara bida.... ostatnio miałam urlop. Tydzień wylegiwałam się nad naszym polskim morzem
W pracy - nadal ta sama, ciągle mam rytą głowę.. dziś nawet musiałam określić minutowo ile dziennie poświęcam czasu na toaletę w pracy, na jedzenie, na rozmowę z koleżanką pffffff i wyszło na to, że generalnie nic nie robię, nie wytrzymam tego wszystkiego już i się poryczałam jak głupia No więc o mojej pracy gadać nie będziemy....
W sprawach sercowo- miłosnych bez rewolucji, wzloty i upadki więc standart !!!!
W sprawach dietetyczno - odchudzających lekkie poruszenie - 3 kg na minusie,,,ale póki co mój zapał po urlopie zdechł i nie mogę się ogarnąć.... ...z tym, że chodzę często na kijki po 60-80 min (kilka razy w tyg.) więc postęp w ruchu jest !
Więc to by było na tyle w meega wielkim skrócie....
Terz pytam co u Was...?

Niunia kiedy ten wieeelki dzień,...? Przypomnij mi
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 19:49   #1015
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

ines widziałam zdjęcia na facebooku zazdroszczę urlopu..
a jak się sprawy z W. mają
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:11   #1016
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
ines widziałam zdjęcia na facebooku zazdroszczę urlopu..
a jak się sprawy z W. mają
Szału nie ma...znaczy się, spotykamy się z tym, że W. nadal wywiera na mnie presję, że powinnam schudnąć. Jak schudnę wg niego świat się zmieni, on się zmieni i będziemy żyć długo i szczęśliwie.... tiaaaa. To tak w meega wielkim skrócie, wiem że Wy na moin miejscu już dawno byście to skończyły ale ja nie potrafię....on też nie potrafi....i tak sobie w tym tkwimy
A u Was jak się układa ???
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:28   #1017
mrofka
wizażowy robalek
 
Avatar mrofka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 779
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez ines85 Pokaż wiadomość
Szału nie ma...znaczy się, spotykamy się z tym, że W. nadal wywiera na mnie presję, że powinnam schudnąć. Jak schudnę wg niego świat się zmieni, on się zmieni i będziemy żyć długo i szczęśliwie.... tiaaaa. To tak w meega wielkim skrócie, wiem że Wy na moin miejscu już dawno byście to skończyły ale ja nie potrafię....on też nie potrafi....i tak sobie w tym tkwimy
A u Was jak się układa ???
U mnie, po miesiącu, powoli wraca wszystko do normy. Wyjaśniliśmy sobie wszystko, wiem że mogę dalej na nim polegać. Nasze rozmowy nie są już sztywne, tylko znów na luzie, z nutką erotyzmu Tylko się jeszcze nie widzielismy, bo najzwyczajniej w świecie nie mamy na to czasu. Ja siedzę i kuję do poprawki, on ma mnóstwo pracy i kapitalny remont w mieszkaniu. No ale jest dobrze i się cieszę
mrofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 20:43   #1018
fiolusiek
Zakorzenienie
 
Avatar fiolusiek
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Gdzieślandia
Wiadomości: 11 474
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

U nas się dobrze układa, TŻ jest cudowny Już za miesiąc minie rok jak jesteśmy po ślubie, ale ten czas szybko leci..
A co do nowości to miałam nic nie mówić, póki nie będzie po wszystkim..
Jestem w ciąży Za ponad miesiąc mam termin, bardzo się boję samego rozwiązania i tego żeby z Małym było wszystko ok
fiolusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 17:59   #1019
ines85
Zadomowienie
 
Avatar ines85
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 958
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

Cytat:
Napisane przez fiolusiek Pokaż wiadomość
U nas się dobrze układa, TŻ jest cudowny Już za miesiąc minie rok jak jesteśmy po ślubie, ale ten czas szybko leci..
A co do nowości to miałam nic nie mówić, póki nie będzie po wszystkim..
Jestem w ciąży Za ponad miesiąc mam termin, bardzo się boję samego rozwiązania i tego żeby z Małym było wszystko ok
OOOO jaka niespodzianka to czekamy na rozwiązanie i trzymam kciuki !

mrofko
mam nadzieję, że się wszystko od nowa ułoży trzym się
__________________
Wszystko na co mam ochotę jest niemoralne, nielegalne albo tuczące....
ines85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 09:38   #1020
Limonka1987
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka1987
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 660
Dot.: Wiemy,że waga kłamie...dlatego wolimy nieustanne plotkowanie!

To i ja przyłożę palec do reaktywacji

Fiolusiek- gratuluję i wierzę, że wszystko będzie ok

Mrówko- cieszę się, że między Tobą i TŻ wszystko wraca do normy.
Nauczyłam się, że czasem takie kryzysy są potrzebne.
Czasem trzeba coś/kogoś stracić, żeby dostrzec jak bardzo tego potrzebujemy i jak już nie wyobrażamy sobie bez tego życia (znam to z autopsji).
A jak już się ogarniesz z kuciem do poprawki przypominam, że miałyśmy się umówić na jakąś kawkę

Ines- wiem, że to nie moja sprawa, ale... Moim zdaniem taka fajna dziewczyna zasługuje i na lepszą pracę i na lepszego faceta. Nie zadowalaj się "nagrodami pocieszenia".
Mam nadzieję, że się na mnie nie pogniewasz, ale na prawdę tak myślę
Jeżeli chodzi o Niunię to czy ona przypadkiem nie powie wiekopomnego "tak" w ten weekend?

Malinnko- co u Ciebie słychać, żabo?

Tysiu, Anielllko, pozostałe babeczki- a u Was?

U mnie wszystko w porządku.
W pracy intensywnie, ale ok.
Jeśli dobrze rozegram pewną sprawę to może nawet będą się szykować bardzo korzystne zmiany (ale o tym na razie cicho sza...).
Życie uczuciowe kwitnie. Właśnie czekam na TŻ i wyjeżdżamy sobie na romantyczny weekend
Urlop udał się MEGA MEGA MEGA!!!
W ogóle jakoś ostatnio wszystko mi się podejrzanie dobrze układa

Ściskam Was mocno
__________________
Jestem bezbronna tylko wtedy, gdy schnie mi lakier na paznokciach...
Limonka1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-08-31 23:05:23


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:45.