Ślubujące w 2012 - część II - Strona 53 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ślubny wizerunek

Notka

Ślubny wizerunek Ślubny wizerunek jest dla ciebie ważny? Zadaj pytanie na temat sukni ślubnej, makijażu, fryzury oraz dodatków ślubnych. Czuj się wyjątkowo w tym dniu.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-11, 09:45   #1561
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Dziewczyny ja byłam w szoku jak świadkowie zliczyli sumę jaką zebraliśmy na wózek. Szczęka mi opadła. Wesele było na 130 osób, a wiadomo nie każdy tańczył.

Szczęka również Nam opadła jak zobaczyliśmy jaką sum zebraliśmy
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 09:55   #1562
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
To i ja melduję się jako Małżonka!
Nie jestem w stanie Was nadrobić, ale poniżej zamieszczam relację ...
Widze, ze pomaranczowy kolor rzadzi Gratulacje, wszystkiego dobrego na nowej drodze zycia!

Cytat:
Napisane przez mayeczka87 Pokaż wiadomość
Dziś się dowiedzieliśmy, że za kieliszki, które zespół kazał nam zbić na sali musimy zapłacić ;] Pokój wzięli na nasz koszt (nie było o tym mowy, a pytałam) i na dodatek, dziewczyna z zespołu tworzyła tabliczki na oczepiny, przyszła pani menadżer i zapytała, czy te karteczki potrzebne czy wyrzucić, a os. z zespołu: Niech Pani wyrzuci, bo jeszcze zobaczą i sobie przypomną, że miało być.... słabo?? :| No ale nic, im dalej tym milej wspominam, choć wspomnień mam mało! Na kasecie sobie przypomnę więcej. Jutro Korfu. Lecę się pakować.

Trzymajcie się!!!!!
Nie obraz sie, ale ja na Twoim miejscu nie popuscilabym im tego.... Dalabym im rachunek za oplacenie pokoju i porozmawiala z wlascicielka jak mogla komus wynajac pokoj na Wasz koszt???? To jest jakas masakra... Ojjj popamietaliby mnie na dluuuuugo...

Cytat:
Napisane przez szczesliwa25 Pokaż wiadomość
ale na litość Boską, całe szczęście że nie było tego nieszczęsnego zbierania na wózek!

Uważam, że każdy przynosi w kopercie tyle ile może z różnych powodów, a te nieszczęsne zbieranie na wózek kojarzy mi się z wyłudzaniem gdyby kogoś było stać żeby więcej podarzyć to by po prostu wsadził więcej w kopertę.
Uwazam tak samo, nie lubie strasznie tego konkursu..... Braam w nim udzial tylko raz, ale mlodzi od razu powiedzieli ze nie chcieli tego, ale zbieraja na operacje dla znajomego i tu rzeczywiscie kazdy z gosci wrzucil z checia, bo wiedzieli ze to w slusznym celu.
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 09:56   #1563
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez agacia_cz Pokaż wiadomość
to ja się pochwalę jaką zrobiłam sobie woalkę jeszcze do małej poprawki jest..
ojeju piękna ta woalka, a gdzie zdjęcia z przymiarki?:P zdolniacha z Ciebie, nie ma co

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość

Nie było mnie z Wami troszke wiec sie pochwalę ze skoro Tż juz ubrany to i ja byłam wczoraj na przymiarce i dałam prośbę o wygłoszenie zapowiedzi w parafii Tż

super, za przymiarkę i garnitur TŻta

a u nas zapowiedzi w TŻta parafi lecą już drugi tydzień:P:jup i:
Cytat:
Napisane przez wesola84 Pokaż wiadomość
To i ja melduję się jako Małżonka!
Nie jestem w stanie Was nadrobić, ale poniżej zamieszczam relację
ojej, piękna relacja i cudownie wyglądałaś... i ten pomarańcz.. bajka klaski: wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia klaski:

wybaczcie, żę znpowu Was opuściłam od soboty, ale miałam obronę i niestety nauka wzięła górę... ale już jestem panią licencjat:jup i:

teraz czas dopiąć wszystkie sprawy związane z weselem i remontem
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:00   #1564
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

wloszka8 - Gratulacje !
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:00   #1565
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość

wybaczcie, żę znpowu Was opuściłam od soboty, ale miałam obronę i niestety nauka wzięła górę... ale już jestem panią licencjat:jup i:

teraz czas dopiąć wszystkie sprawy związane z weselem i remontem

Gratuluję
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:04   #1566
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość


wybaczcie, żę znpowu Was opuściłam od soboty, ale miałam obronę i niestety nauka wzięła górę... ale już jestem panią licencjat:jup i:
ooo gratulacje!!!!!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:11   #1567
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Jeśli chodzi o zbieranie na wózek, to u mnie w okolicy też jest to stały punkt wesela, i własnie wszyscy goście, którzy oczywiście mają ochotę się w to bawić, zawsze są przygotowani na to. Aha no i mnie zespół nie wyciąga na środek wszystkich gości, tylko prosi parę młodą, oni zaczynają tańczyć, i ktoś z zespołu mówi, że zaczyna się zbieranie na wózek i wtedy kto ma życzenie podchodzi i tańczy. U nas też właśnie nie ma tradycji, że ostatnia osoba dostaje flaszkę, ale mi bardzo podoba się ten pomysł i pewnie też tak zrobimy

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
wybaczcie, żę znpowu Was opuściłam od soboty, ale miałam obronę i niestety nauka wzięła górę... ale już jestem panią licencjat:jup i:
No to i ja się pochwalę, również od soboty pani licencjat
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 10:12   #1568
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

U Nas też zespól nie zaprasza wszystkich gości na środek tylko tak jak u Ciebie ewula młodzi zaczytają razem tańczyć i kto ma ochotę to podchodzi i odbija. My na koniec ostatnim osoba które z Nami tańczyły daliśmy wódkę weselną. W moim przypadku były to dwie osoby bo właśnie był odbijany jak zespół skończył grać, a TŻ jednej

ewula87 - gratulacje !
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:29   #1569
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość

No to i ja się pochwalę, również od soboty pani licencjat
no to również gratulacje!!!
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 10:38   #1570
malaOlaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 330
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
No to i ja się pochwalę, również od soboty pani licencjat
Gratuluję
__________________
29.06.2012 ŻONKA
malaOlaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 11:37   #1571
Luzia
Zakorzenienie
 
Avatar Luzia
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 8 680
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Ja nigdy wcześniej nie słyszałam o zabawie ze zbieraniem na wózek Może i dobrze, ja raczej nie przepadam za tego typu zabawami.
__________________
Szczęście to sposób patrzenia na świat..

Luzia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 11:56   #1572
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
Jeśli chodzi o zbieranie na wózek, to u mnie w okolicy też jest to stały punkt wesela, i własnie wszyscy goście, którzy oczywiście mają ochotę się w to bawić, zawsze są przygotowani na to. Aha no i mnie zespół nie wyciąga na środek wszystkich gości, tylko prosi parę młodą, oni zaczynają tańczyć, i ktoś z zespołu mówi, że zaczyna się zbieranie na wózek i wtedy kto ma życzenie podchodzi i tańczy. U nas też właśnie nie ma tradycji, że ostatnia osoba dostaje flaszkę, ale mi bardzo podoba się ten pomysł i pewnie też tak zrobimy

---------- Dopisano o 11:11 ---------- Poprzedni post napisano o 11:06 ----------



No to i ja się pochwalę, również od soboty pani licencjat
gratulacje

a ja dziękuję za gratulacje Pmki

mam pytanie, czy któras z Was miała nalepki na wódki? chodzi o to czy można je naklejać na oryginalną etykietę wódki, czy trzeba ja ściągnąć, żeby nalepić swoje?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 12:34   #1573
ewula87
Rozeznanie
 
Avatar ewula87
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 633
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Dziękuję za gratulacje
wloszka Tobie również wielkie gratulacje
ewula87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:00   #1574
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Pradip - wstawiaj foty a nie marudzisz
My wczoraj odebraliśmy zdjęcia które robiliśmy w dzień ślubu w studiu. Muszę je tylko zeskanować bo dostałam zdjęcia w albumie i dodatkowy komplet które włożyłam w ramki w sypialni
Wczoraj oglądaliśmy film ze ślubu i wesela ile śmiechu i jeszcze więcej rzeczy Nam się przypomina Ciekawe ile czasu zajmie Nam obrobienie całego filmu bo co chwilę cofamy się i oglądamy cały czas jeden kawałek po kilka razy
Kurcze wcale nie marudzę tylko mówię prawdę ale macie żebyście same się przekonały że na razie to jeszcze nic nie widać.
I jak zdjęcia i film?
Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
super, za przymiarkę i garnitur TŻta
a u nas zapowiedzi w TŻta parafi lecą już drugi tydzień:P

wybaczcie, żę znpowu Was opuściłam od soboty, ale miałam obronę i niestety nauka wzięła górę... ale już jestem panią licencjat
Strasznie się cieszę że Tż już jest ubrany i wygląda ...
A przy odbiorze zaświadczenia ze zapowiedzi już poszły to też się płaci?
Gratuluję obrony
Cytat:
Napisane przez ewula87 Pokaż wiadomość
No to i ja się pochwalę, również od soboty pani licencjat
O i kolejna która nic się nie chwaliła ale gratulacje się również należą
Wczoraj miałam takie złe popołudnie i myślałam że zagryzę Tza a dziś taki dobry dzień jak dotąd. Znalazłam szewca który dorobi mi pasek do poprawinowych butów, wieczorem dam prawdopodobnie ostatnie zaproszenie i co najważniejsze na 90% spełni sie moje marzenie o sesji ślubnej na dachu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSCN00301.jpg (100,3 KB, 95 załadowań)

Edytowane przez Pradip
Czas edycji: 2012-07-11 o 13:01
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:07   #1575
wloszka8
Raczkowanie
 
Avatar wloszka8
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 339
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Kurcze wcale nie marudzę tylko mówię prawdę ale macie żebyście same się przekonały że na razie to jeszcze nic nie widać.
I jak zdjęcia i film?

Strasznie się cieszę że Tż już jest ubrany i wygląda ...
A przy odbiorze zaświadczenia ze zapowiedzi już poszły to też się płaci?
Gratuluję obrony

O i kolejna która nic się nie chwaliła ale gratulacje się również należą
Wczoraj miałam takie złe popołudnie i myślałam że zagryzę Tza a dziś taki dobry dzień jak dotąd. Znalazłam szewca który dorobi mi pasek do poprawinowych butów, wieczorem dam prawdopodobnie ostatnie zaproszenie i co najważniejsze na 90% spełni sie moje marzenie o sesji ślubnej na dachu
u nas się nic nie płaci
za spełnione marzenie

ja bardzo chciałam w Paryżu, ale nie dało rady ze względu na to, że musielibyśmy tam zostać na noc i podnoszą się koszty

tak się zastanawiam właśnie, że jak pójdę do spowiedzi miesiąc przed ślubem a potem 3 dni przed to będzie w porządku?
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20120818310117.html

Gdzie Skarb Twój...
...Tam Serce Twoje
wloszka8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:34   #1576
magnusia
Zakorzenienie
 
Avatar magnusia
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 7 496
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Kurcze wcale nie marudzę tylko mówię prawdę ale macie żebyście same się przekonały że na razie to jeszcze nic nie widać.
I jak zdjęcia i film?

Znalazłam szewca który dorobi mi pasek do poprawinowych butów, wieczorem dam prawdopodobnie ostatnie zaproszenie i co najważniejsze na 90% spełni sie moje marzenie o sesji ślubnej na dachu
o- zawsze coś widać jak tam dekold będzie?
super że szewc się znalazł na jakim dachu będzie sesja? no i za zaproszenie

---------- Dopisano o 14:34 ---------- Poprzedni post napisano o 14:33 ----------

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
u

tak się zastanawiam właśnie, że jak pójdę do spowiedzi miesiąc przed ślubem a potem 3 dni przed to będzie w porządku?
myślę, żę będzie OK
__________________
16.06.2012
magnusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:36   #1577
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Pradip - jaka chudzina z Ciebie Suknia w trakcie szycia, ale masz fajnie że to wszystko dopiero przed Wami. Dobrze ze marzenia mogą się spełniać
Zdjęć studyjne bardzo fajne Nie mogę doczekać się już zdjęć od fotografa. Z filmu mamy niezły ubaw Teraz tylko musimy to wszystko złożyć w jedną całość i zrobić czołówki więc jeszcze trochę Nam zejdzie zanim goście zobaczą Nasze wesele.

My mieliśmy mieć sesję zdjęciową w Zakopanym ale nie wiem czy nie zmienią się plany i sesja nie będzie nad morzem i w Trójmieście. Nie mogę już się doczekać kiedy znów założę swoja suknie ślubną.

Edytowane przez justiii87
Czas edycji: 2012-07-11 o 13:38
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 13:57   #1578
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez wloszka8 Pokaż wiadomość
u nas się nic nie płaci
za spełnione marzenie
tak się zastanawiam właśnie, że jak pójdę do spowiedzi miesiąc przed ślubem a potem 3 dni przed to będzie w porządku?
Mam nadzieję ze nam też nic nie każe płacić.
Cyba będzie dobrze. Ja za każdym razem jak chodzę do spowiedzi to mam poczucie że znów mówię dokładnie to samo dlatego się cieszę że mamy tylko jedną spowiedź...
Cytat:
Napisane przez magnusia Pokaż wiadomość
o- zawsze coś widać jak tam dekold będzie?
super że szewc się znalazł na jakim dachu będzie sesja? no i za zaproszenie
Trochę boję się o te buty ale miałam wrażenie ze pan wiedział o co mi chodzi wiec może będzie dobrze
Chciałam na swoim ale według pana technicznego tam nie da się wejść i jest za dużo anten i zaproponował mi też wysoki po drugiej stronie ulicy więc nadal na "mojej" Pradze
Kształt dekoltu już się nie zmieni tylko będą na nim naszyte taśmy z kamieniami Swarovskiego.
Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Pradip - jaka chudzina z Ciebie Suknia w trakcie szycia, ale masz fajnie że to wszystko dopiero przed Wami. Dobrze ze marzenia mogą się spełniać
Zdjęć studyjne bardzo fajne Nie mogę doczekać się już zdjęć od fotografa. Z filmu mamy niezły ubaw Teraz tylko musimy to wszystko złożyć w jedną całość i zrobić czołówki więc jeszcze trochę Nam zejdzie zanim goście zobaczą Nasze wesele.
My mieliśmy mieć sesję zdjęciową w Zakopanym ale nie wiem czy nie zmienią się plany i sesja nie będzie nad morzem i w Trójmieście. Nie mogę już się doczekać kiedy znów założę swoja suknie ślubną.
No mała jestem i spokojnie mogłabym kupić sukienkę do komunii zamiast ślubną Krawcowa powiedziała ze to co jest teraz szyła na najwęższym manekinie a i tak trzeba zwężać
Szalenie mi się podobają sesje nad morzem...
Pokażesz nam zdjęcia studyjne?
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:17   #1579
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Pradip - małe jest piękne
Muszę tylko zrobić zdjęcie moim zdjęciom studyjnym i wstawię do klubu. Niestety nie mam zdjęć studyjnych na płycie :/
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 14:25   #1580
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Na początku gratuluje dla Ewuli i Wloszki za obronę licencjata!!

Co do zabawy typy zbieranie na wózek, albo chodzenie i przygrywanie za pieniądze nasza orkiestra miała zapowiedziane, żeby nawet nie próbowali. Choć może i ludzie są przygotowani, można potańczyć z parą młodą bez kasy - zresztą u nas wszyscy byli zgodni co do tego, że tego typu rzeczy nie chcemy.

Grypa rozłożyła mnie na całego... aż nie poszłam do pracy, cała noc męczyłam się z temperaturą, teraz jest troszkę niższa, ale niedawno dopiero wstałam...

Pradip - ale z ciebie laska! aż nie mogę się doczekać efektu końcowego sukni ślubnej
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:38   #1581
Pradip
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 519
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Grypa rozłożyła mnie na całego... aż nie poszłam do pracy, cała noc męczyłam się z temperaturą, teraz jest troszkę niższa, ale niedawno dopiero wstałam...
Pradip - ale z ciebie laska! aż nie mogę się doczekać efektu końcowego sukni ślubnej
Biedactwo... pakuj sie do łóżeczka i kuruj
a co do sukni to ja też nie mogę
Cytat:
Napisane przez justiii87 Pokaż wiadomość
Pradip - małe jest piękne
Muszę tylko zrobić zdjęcie moim zdjęciom studyjnym i wstawię do klubu. Niestety nie mam zdjęć studyjnych na płycie :/
Więc czekamy
Ps coś w tym jest... może to głupie ale uwielbiam widok mojej małej ręki z dużą łapką Tża i to jak mówi do mnie maleństwo...
Pradip jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 14:51   #1582
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Co to zbierania na wózek to wszystko zależy od rejonu. Ja byłam w tamtym roku na weselu gdzie Młodzi zabronili żeby zespół grał przyśpiewki przy stołach, zbierania na wózek i porwania PM. W rzeczywistości było tak że goście spiewali przy stołach a zespół siedział i patrzył jak goście się bawią, na oczepinach goście byli zbulwersowani bo mieli przeznaczone pieniądze na taniec, a nad ranem porwali PM i goście poszli na wywózkę tańczyli i śpiewali było wykupowanie młodej, a zespół siedział na scenie i nie ruszał się bo miał zakazane. Goście byli zniesmaczeni zachowaniem zespołu, a PM mówili że żałują, że wprowadzali zakazy bo jednak wesele będzie toczyć się swoim torem mimo że my byśmy chcieli inaczej.
U Nas goście też zaczęli krzyczeć żeby zespól jeszcze grał bo Oni chcą dalej tańczyć i zbierać na wózek.
Ja na swoim weselu mimo zbierania na wózek zatańczyłam i tak z każdym gościem płci męskiej. Ja uważam, że młodzi są od tego, aby się bawić na swoim weselu i zabawiać gości. Wszyscy bawiliśmy się wspaniale, a do tej pory dzwonią goście, że jak będziemy robić kolejne wesele to żebyśmy o nich nie zapomnieli Wesele skończyło się o 9 rano w niedzielę a o 14 już był pełen komplet gości na poprawiny

W załączeniu Nasza ściana w sypialni z Naszymi zdjęciami studyjnymi ramki w końcu doczekały się zdjęć
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8.jpg (35,0 KB, 74 załadowań)
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:06   #1583
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Justii - możliwe że od regionu zależy, ogólnie co do przyśpiewek to ja nie mam nic przeciwko bo rodzinę mam mocno rozśpiewaną i dużo się śpiewa, ale po prostu nie za kasę jak dla mnie... zreszta u mnie powiem szczerze że zespoł miał bardzo krotkie przerwy...
my w 3-cim dni juz u mnie w domku na podwórku wyjęlismy ciężki sprzęt (akordeon mojego taty + wujek którym do taktu przygrywa łyżką włożona w butelkę i jeszcze było śpiewów i tańców - do 1 w nocy chyba) zgadzam się jak najbardziej z tobą że goście są ważni i trzeba się niemi zajmować i my również dużo tańczyliśmy, siedzieliśmy co chwilkę z kimś innym, często nawet ja gdzieś indziej a mój tż gdzieś indziej, poza tym najwiekszym zdziwieniem dla mnie było jak mój mąż tańczył bo on okropnie nietaneczny a na naszym weselu co chwilkę był na parkiecie.
Byłam na jednym weselu, gdzie państwo młodzi siedzieli przy swoim stoliku non stop, a jak się bawili to głównie ze sobą i powiem wam że jakoś tak dziwnie to wyglądało - no ale co kto woli.

---------- Dopisano o 15:06 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

a zdjęcia super, też chcę sobie powrzucać w ramkę...
Napisał do mnie fotograf, że ze względu na dużą ilość bardzo dobrych zdjęć polecalby rozbudować album z 60 do 100 za niewielką dopłatą (on bierze tylko za materiały i druk) i się zdecydowaliśmy
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:14   #1584
justiii87
Zakorzenienie
 
Avatar justiii87
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 730
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Malgos_12 - Ja nie chodzi o granie zespołu przy stołach za pieniądze tylko ogólnie że PM zabronili, żeby zespól schodził do gości w stoły. U Nas było zbieranie na wózek bo jest taka tradycja i goście są do tego przyzwyczajenie i Nam tez to nie przeszkadzało Każdy wybiera to co mu pasuje

Ja uwielbiam zdjęcia więc mamy zamówiony album ze ślubu, wesela i pleneru a w nim 200 zdjęć plus dodatkowo wszystkie zdjęcia z całego dnia na płycie.
justiii87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:27   #1585
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Justii - a to rzeczywiście dziwnie, że zabronili im schodzić do gości... hmm no ale tak jak mówisz co kto woli.

Ja też uwielbiam zdjęcia i to zdecydowanie bardziej niż filmy... jak na razie zebraliśmy ponad 1000 zdjęć od rodziny, ale film tez mamy krótki taki co nam wujek nagrał. Teraz czekam na zdjęcia od foto, więc będziemy mieć 100 zdjęć w albumie i do tego resztę na płycie, ale szczerze to nawet nie wiem ile dokładnie tego będzie.
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:40   #1586
aisak42
Raczkowanie
 
Avatar aisak42
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 407
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

witajcie, chyba was nie nadrobię, byłam dziś na fryzurce próbnej i dzisiejsza nie będzie moją ślubną ale już wiem czego chce.. byłam również na makijażu próbnym ale w ogóle mi się nie podoba, robię wszystko aby ściągnąć moją sprawdzoną makijażystkę może się uda... no i byłam dziś na przymiarce sukni zdjęcia wrzucę do klubu dalej jestem w niej zakochana ale muszę schudnąć do niej! i ustaliłam w kwiaciarni dekorację sali i bukiety będą goździki a teraz spróbuję was nadrobić
__________________
Razem od: 04.06.2006
Zaręczeni: 18.11.2011
ślub: 01.09.2012
aisak42 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:52   #1587
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Hej hej
Troszkę mnie nie było, bo... Mąż wrócił z Austrii stęskniony hihi

Postaram się odpowiadać chronologicznie, coby nie zrobił się bałagan.

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
kasioonya - nas bedzie to kosztowac okolo 3 tys euro. najdrozsze sa bilety i zaszalelismy z jedym noclegiem... ale gdybysmy nie lecieli w sezonie, moze wiecej przesiadek, podobno nocleg najlepiej na miejscu szukac i moze siedziec w jedym miejscu to na pewno bylo by przynajmniej tysiac mniej... ale poniewaz to bedzie nasza poslubna to chcemy duzo zwiedzac i troszke sie porozpieszczac, nie zalowac na nic
jasne! skoro to podróż poślubna, to nie ma co żałować na pewno będzie cudnie! myślę, że to jest bardzo dobra cena. nawet nie przeliczam jej na plny, bo przecież zarabiacie w Euro, więc to tak, jakbyśmy my mieli zapłacić 3000zł za taką podróż... już widzę te krajobrazy, którymi będziecie cieszyć oczy super!

JJJustynAAA - super, że masz już butki! widzę, że Wasz pierwszy taniec będzie bardzo profesjonalny, bo rzucasz takimi nazwami, jakich nawet nie słyszałam na pewno będzie świetnie!

sadonkowa - ja też czytałam, że anemony są bardzo delikatne i raczej nie nadają się na bukiet ślubny. a ich cena jest kosmiczna! wspominałaś o goździkach - mnie się bardzo podobają! a może pomyślisz o bukiecie z polnych kwiatów - z malw, chabrów, nagietków, astrów, rumianku...?

ewula87 - macie świetne tempo zapraszania cieszę się, że trafiliście na takiego fajnego księdza!

katie99kasia - ja też mam często problem z "klapiącymi" butami. ze ślubnymi było tak samo, ale przykleiłam wkładki żelowe i przetańczyłam całe wesele w butach polecam http://www.hipernet24.pl/sklep/img_i.../288/28899.jpg

Luzia - dobrze, że sprawa z suknią jest do opanowania gratuluję zaliczenia poradni!

mayeczka87 - wyglądaliście przecudnie! para jak z obrazka tak, jak pisały dziewczyny, na zdjęciach wszystko wygląda idealnie. przykro mi, że w Dniu Ślubu miałaś trochę smutków kumulowane emocje wzięły górę, ale najważniejsze, że są też dobre wspomnienia! przed Wami podróż poślubna - odpoczywajcie, nie wracajcie do nieprzyjemnych chwil! cieszcie się sobą i pamiętajcie, że każdy dzień może być najpiękniejszym dniem Waszego życia

agacia_cz - masz talent kochana nie mogę się doczekać ostatecznego efektu - z suknią, fryzurą itd. będzie lodzio-miodzio

---------- Dopisano o 16:52 ---------- Poprzedni post napisano o 16:42 ----------

wesola84 - przede wszystkim: piękny uśmiech!
świetna relacja! chcę czytać takich jak najwięcej! wyglądaliście genialnie i bardzo się cieszę, że wszystko się udało! oby zawsze było Wam tak cudnie

wloszka8, ewula87 - gratuluję Panie Licencjatki ale mamy tu zdolne i mądre kobietki

wloszka8 niestety nie pomogę w kwestii naklejek na wódkę, bo my mieliśmy zawieszki...

Pradip mam nadzieję, że Twój dzień nadal jest pomyślny i nie zagryzasz biednego TŻta super, że zwiększają się szanse na spełnienie Twojego marzenia
mimo że suknia jeszcze nie gotowa, to już widzę, że będzie pięknie! masz cudne ramiona i dekolt! zazdroszczę też lubię czuć się taka malutka w ramionach Męża

Malgos_12 kochana wracaj do zdrowia! mam nadzieję, że zaaplikowałaś już sobie jakieś lekarstwa i kurujesz się!
ale fajnie, że macie tyle fajnych zdjęć czyli uda się odebrać album, gdy przylecisz po paszport? super!
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 15:53   #1588
Malgos_12
Zakorzenienie
 
Avatar Malgos_12
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 13 556
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Kasioonya- i masz bardzo dobre podejście, bo nie da się tego przeliczyć... ale dokadnie dla nas to mniej więcej tyle co dla was 3000zł... czasem mnie śmieszy jak ludzie przeliczają i wychodzą im kosmiczne kwoty jakie zarabiamy... ale zapominają, że zarabiamy w EUR i wydaje w tej samej walucie, poza tym przecież tak samo musimy płacić rachunki, za mieszkanie itd. Po prostu tu żyjemy szkoda, że kasa nie leci z nieba

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

zobaczymy bliżej wtorku, foto powiedział, że się postara... ale wolę żeby dopracował te zdjęcia niż żeby robił je w pośpiechu
Malgos_12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:06   #1589
kasioonya
Rozeznanie
 
Avatar kasioonya
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 665
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

Cytat:
Napisane przez Malgos_12 Pokaż wiadomość
Kasioonya- i masz bardzo dobre podejście, bo nie da się tego przeliczyć... ale dokadnie dla nas to mniej więcej tyle co dla was 3000zł... czasem mnie śmieszy jak ludzie przeliczają i wychodzą im kosmiczne kwoty jakie zarabiamy... ale zapominają, że zarabiamy w EUR i wydaje w tej samej walucie, poza tym przecież tak samo musimy płacić rachunki, za mieszkanie itd. Po prostu tu żyjemy szkoda, że kasa nie leci z nieba

---------- Dopisano o 15:53 ---------- Poprzedni post napisano o 15:52 ----------

zobaczymy bliżej wtorku, foto powiedział, że się postara... ale wolę żeby dopracował te zdjęcia niż żeby robił je w pośpiechu
cieszę się, że i w tej kwestii mamy podobne zdanie
trzymam kciuki, żeby fotografa wena nie opuszczała i żeby zrobił wszystko tak, jak powinno być

dziewczyny czy Wasi mężczyźni też są tak szaleni na punkcie samochodów? mój w niedzielę wrócił z Austrii, w poniedziałek sprzedał nasze auto (w sumie się cieszę, że sprzedał, bo zaczął już do niego tracić serce i ciągle coś mu "pukało"...), a od wczoraj szuka kolejnego auta, no bo przecież "musi mieć mnie czym odwozić do pracy"... dziś przejechał już jakieś 350km, ale wraca do domu z nowym samochodem. no szalony!

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------

Cytat:
Napisane przez aisak42 Pokaż wiadomość
witajcie, chyba was nie nadrobię, byłam dziś na fryzurce próbnej i dzisiejsza nie będzie moją ślubną ale już wiem czego chce.. byłam również na makijażu próbnym ale w ogóle mi się nie podoba, robię wszystko aby ściągnąć moją sprawdzoną makijażystkę może się uda... no i byłam dziś na przymiarce sukni zdjęcia wrzucę do klubu dalej jestem w niej zakochana ale muszę schudnąć do niej! i ustaliłam w kwiaciarni dekorację sali i bukiety będą goździki a teraz spróbuję was nadrobić
fajnie, że wyklarowała Ci się koncepcja fryzury trzymam kciuki, żeby sprawdzona makijażystka była dostępna! koniecznie pokaż tą swoją miłość no i baaardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na goździki - uwielbiam je!

jeszcze jedno - chcę kupić szwagierce książkę na urodziny. tak już się utarło, że kupuję jej książki ostatnio jednak przez pracę nie mam czasu na czytanie i nie orientuję się w jakichś ciekawych nowościach wydawniczych... podpowiecie mi coś? podobają jej się książki dotyczące sytuacji kobiet np. w świecie Islamu... prezent sprzed roku: "Tysiąc wspaniałych słońc" Khaleda Hosseiniego - bardzo jej się podobała (swoją drogą polecam Wam obie książki tego autora, bo są niesamowite). podobał jej się też "Kwiat pustyni" i "Córka Nomadów", ale nie chcę już kupować kolejnych książek Waris Dirie... będę wdzięczna za pomoc
__________________
Zapracowany Paidos Agogos

ex-Damonowa Aparatka
17.12.2010 - 28.05.2012

Znalazłam Męża: 05.08.2004 r.
Ślubowaliśmy: 07.06.2012 r.

Et si tu n'existais pas
J'essaierais d'inventer l'amour...

Edytowane przez kasioonya
Czas edycji: 2012-07-11 o 16:10
kasioonya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-11, 16:14   #1590
qmpela86
Raczkowanie
 
Avatar qmpela86
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 490
Dot.: Ślubujące w 2012 - część II

mayeczka slicznie wyglądałaś Szkoda tylko ze nie wszystko poszło po Twojej myśli. Ja się tego tez boje że zamiast się bawic to będę się denerwować że coś jest nie tak. ale ktoś kiedyś powiedział że wesele nie jest dla młodych a dla gości więc ciszcie sie urlopem!

wesola super relacja i super zdjęcia (chociaż ja nie lubie pomarańczowych dodatków). Jednak wyglądałaś na prawdę pięknie Czekamy na wiecej zdjęc


Cytat:
Napisane przez sadonkowa Pokaż wiadomość
Tańce gości z Para Młodą, podczas których świadkowie zbierają w miski lub wazy pieniądze za tańce z Panną lyb Panem Młodym. Ostatnia osoba tańcząca z PM wygrywa z reguły wódkę.
W moim rejonie nie ma takiej tradycji. Na szczęscie!!!

pradip wrzucaj fotki!!!!! dziewczynko z zapałkami

---------- Dopisano o 17:10 ---------- Poprzedni post napisano o 17:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Pradip Pokaż wiadomość
Kurcze wcale nie marudzę tylko mówię prawdę ale macie żebyście same się przekonały że na razie to jeszcze nic nie widać.
I jak zdjęcia i film?

Strasznie się cieszę że Tż już jest ubrany i wygląda ...
A przy odbiorze zaświadczenia ze zapowiedzi już poszły to też się płaci?
Gratuluję obrony

O i kolejna która nic się nie chwaliła ale gratulacje się również należą
Wczoraj miałam takie złe popołudnie i myślałam że zagryzę Tza a dziś taki dobry dzień jak dotąd. Znalazłam szewca który dorobi mi pasek do poprawinowych butów, wieczorem dam prawdopodobnie ostatnie zaproszenie i co najważniejsze na 90% spełni sie moje marzenie o sesji ślubnej na dachu
zgrabna z Ciebie dziewczynka z zapałkami a sukienka łada, skromna i prosta (ja takie lubie!) - a przynajmniej jej zarys

---------- Dopisano o 17:14 ---------- Poprzedni post napisano o 17:10 ----------

Cytat:
Napisane przez kasioonya Pokaż wiadomość
cieszę się, że i w tej kwestii mamy podobne zdanie
trzymam kciuki, żeby fotografa wena nie opuszczała i żeby zrobił wszystko tak, jak powinno być

dziewczyny czy Wasi mężczyźni też są tak szaleni na punkcie samochodów? mój w niedzielę wrócił z Austrii, w poniedziałek sprzedał nasze auto (w sumie się cieszę, że sprzedał, bo zaczął już do niego tracić serce i ciągle coś mu "pukało"...), a od wczoraj szuka kolejnego auta, no bo przecież "musi mieć mnie czym odwozić do pracy"... dziś przejechał już jakieś 350km, ale wraca do domu z nowym samochodem. no szalony!

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:03 ----------



fajnie, że wyklarowała Ci się koncepcja fryzury trzymam kciuki, żeby sprawdzona makijażystka była dostępna! koniecznie pokaż tą swoją miłość no i baaardzo się cieszę, że zdecydowałaś się na goździki - uwielbiam je!

jeszcze jedno - chcę kupić szwagierce książkę na urodziny. tak już się utarło, że kupuję jej książki ostatnio jednak przez pracę nie mam czasu na czytanie i nie orientuję się w jakichś ciekawych nowościach wydawniczych... podpowiecie mi coś? podobają jej się książki dotyczące sytuacji kobiet np. w świecie Islamu... prezent sprzed roku: "Tysiąc wspaniałych słońc" Khaleda Hosseiniego - bardzo jej się podobała (swoją drogą polecam Wam obie książki tego autora, bo są niesamowite). podobał jej się też "Kwiat pustyni" i "Córka Nomadów", ale nie chcę już kupować kolejnych książek Waris Dirie... będę wdzięczna za pomoc
Mój ma fioła na punkcie motocykli.. niestety

A dziewczyny czy Wy wszystkie macie jakies zawieszki lub naklejki na wódkę?
__________________
01.09.2012
qmpela86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ślubny wizerunek


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:29.