STUDIA: dietetyka, technologia żywności i żywienia człowieka itd. - Strona 60 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-10, 12:20   #1771
nina1406
Wtajemniczenie
 
Avatar nina1406
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 833
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Mam pytanie stricte z zawodowej ciekawości. Widziałam, że wiele osób z zaburzeniami odżywiania decyduje się na dietetykę, jako kierunek studiów. Chciałabym się zapytać obecne tu studentki i studentów czy to tylko moje mylne wrażenie, czy jednak na każdą grupę przypada min. jedna osoba z widoczną anoreksją lub jej podejrzeniem ? O pozostałych zaburzeniach odżywiania nie wspominam, bo ich się nie da zauważyć tak od razu.
Z góry dziękuję za odpowiedź.
u mnie w grupie podejrzewałyśmy jedną dziewczynę o anoreksję, ale ona uważała że taka po prostu jest. po 1 roku przeniosła się na inna uczelnię a ja do tego czasu może 2 razy widziałam ją coś jedzącą... trudno stwierdzić czy była chora czy mówiła prawdę. inna strasznie odchudziła się przez wakacje i później bardzo się kontrolowała. ale są też osoby które pomimo swojej wiedzy (jestem na 3 roku) jedzą bardzo niezdrowo i wcale się tym nie przejmują. ja dla mnie to dietetyk powinien być przykładem dla innych na temat zdrowego odżywiania czy w ogóle zdrowego stylu życia ale nie każdy ma takie zdanie. wychodzi na to że reguły nie ma
__________________
13.07.2013 szczęśliwa żonka
będę mamusią

Pani magister dietetyki
nina1406 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:12   #1772
masztika
Przyczajenie
 
Avatar masztika
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 15
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Hej dziewczyny
Ja skończyłam właśnie III rok dietetyki na SGGW i u mnie było tak, że pierwszym wyborem była biotechnologia, a dopiero drugim dietetyka. Na biotech się nie dostałam,a na dietę tak w rekrutacji uzupełniającej (próg był chyba 80 pkt jeżeli dobrze pamiętam) - wtedy płakałam (biotech to było moje marzenie,a przynajmniej tak mi się zdawało) ale dzisiaj bardzo się cieszę, że tak się stało bo dietetyka to naprawdę ciekawy kierunek i moim zdaniem przyszłościowy.
Teraz walczę z rekrutacją na II stopień, no i za tydzień licencjat
pozdrawiam i trzymam kciuki!
masztika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 19:51   #1773
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

któraś z Was idzie w tym roku na Dietetykę na UJ?
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-10, 22:01   #1774
poldzia89
Zadomowienie
 
Avatar poldzia89
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 726
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Właśnie skończyłam I stopień dietetyki i muszę wam powiedzieć ze większość koleżanek z grupy miała do czynienia z zaburzeniami odżywiania czy to anoreksja czy tez bulimia. Więc zapewne i u was z grupie znajdą się takie osoby
__________________
Dietetyk z pasją

poldzia89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 10:03   #1775
xexwxax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

A czy ktoras z was idzie do CM w Bydg?

I mam takie pytanko czym rozni sie Dietetyka od Zywienia czlowieka i ocena zywnosci?
__________________
Jest:53
Cel:45
xexwxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 16:08   #1776
olinka_o
Raczkowanie
 
Avatar olinka_o
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: WWA/KRK
Wiadomości: 34
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
któraś z Was idzie w tym roku na Dietetykę na UJ?
ja tutaj studiuje.
jest niefajnie bardzo (mam porównanie do innych uczelni) UJ dopiero otworzył ten kierunek i nie ma kadry-tzn nie uczy nas na dietetyce żaden dietetyk!!
jeżeli masz wybór to polecam inne uczelnie (warszawę, łódź, sggw) itd

---------- Dopisano o 17:08 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez xexwxax Pokaż wiadomość
A czy ktoras z was idzie do CM w Bydg?

I mam takie pytanko czym rozni sie Dietetyka od Zywienia czlowieka i ocena zywnosci?
Żywienie człowieka: Absolwent posiada wiedzę z zakresu chemii żywności oraz nauk technicznych, technologicznych, żywieniowych i ekonomicznych. Jest specjalistą w zakresie przetwarzania, utrwalania, przechowywania i kontroli jakości żywności. Jest przygotowany do pracy na stanowiskach inżynierskich w przedsiębiorstwach, zakładach i instytucjach zajmujących się przetwórstwem, kontrolą, obrotem żywności oraz żywieniem człowieka. Umie organizować produkcję włącznie z doborem maszyn i urządzeń, a także przeprowadzać kalkulację ekonomiczną. Zna zasady funkcjonowania rynku i rozumie zasady marketingu produktów i usług związanych z żywnością i żywieniem człowieka. Potrafi posługiwać się techniką komputerową w sterowaniu procesami technologicznymi oraz zarządzaniu przedsiębiorstwem.

Dietetyka:Absolwent powinien posiadać podstawową wiedzę z zakresu żywienia człowieka zdrowego i chorego oraz technologii przygotowywania potraw. Jest przygotowany do: planowania racjonalnego żywienia dla różnych grup ludności; planowania i przygotowywania potraw wchodzących w skład poszczególnych diet zgodnie z obowiązującą klasyfikacją; oceny stanu odżywienia, sposobu żywienia i rozpoznania niedożywienia; zapobiegania chorobom żywieniowo-zależnym; oceny wzajemnego wpływu farmakoterapii i żywienia; kontrolowania jakości produktów żywnościowych i warunków ich przechowywania oraz produkcji potraw zgodnie z zasadami systemu Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli (Hazard Analyzes Critical Control Points - HACCP); oceny wpływu choroby na stan odżywienia i wpływu żywienia na wyniki leczenia chorób; organizowania żywienia indywidualnego, zbiorowego i leczniczego dostosowanego do wieku i stanu zdrowia pacjentów oraz prowadzenia edukacji żywieniowej. Absolwent jest przygotowany do pracy w: publicznych i niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej; zakładach żywienia zbiorowego i zakładach dostarczających pożywienie do szpitali i innych placówek zbiorowego żywienia (catering); organizacjach konsumenckich; placówkach sportowych i innych (w zależności od rodzaju dodatkowych kwalifikacji) oraz szkolnictwie - po ukończeniu specjalności nauczycielskiej (zgodnie ze standardami kształcenia przygotowującego do wykonywania zawodu nauczyciela).

wszystko jest opisane w rozporządzeniu: http://www.lex.pl/du-akt/-/akt/dz-u-07-164-1166
olinka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 17:15   #1777
garden_d
Zakorzenienie
 
Avatar garden_d
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: parę chwil wcześniej.
Wiadomości: 6 532
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez xexwxax Pokaż wiadomość
A czy ktoras z was idzie do CM w Bydg?

I mam takie pytanko czym rozni sie Dietetyka od Zywienia czlowieka i ocena zywnosci?
Ja jestem na tej uczelni. Pierwszy rok mam za sobą. Jest ciężko, ale jeśli naprawdę interesuje Cię ten kierunek to WARTO. Mamy wysoki poziom, z resztą to uczelnia typowo medyczna.
garden_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-11, 21:05   #1778
xexwxax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

a nie wiesz ile wynosilo stypendium socjalne?
__________________
Jest:53
Cel:45
xexwxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:07   #1779
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez olinka_o Pokaż wiadomość
ja tutaj studiuje.
jest niefajnie bardzo (mam porównanie do innych uczelni) UJ dopiero otworzył ten kierunek i nie ma kadry-tzn nie uczy nas na dietetyce żaden dietetyk!!
jeżeli masz wybór to polecam inne uczelnie (warszawę, łódź, sggw) itd
słyszałam zupełnie odmienną opinię
jestem z Krakowa, więc inna uczelnia raczej nie wchodzi w grę
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 21:40   #1780
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez poldzia89 Pokaż wiadomość
Właśnie skończyłam I stopień dietetyki i muszę wam powiedzieć ze większość koleżanek z grupy miała do czynienia z zaburzeniami odżywiania czy to anoreksja czy tez bulimia. Więc zapewne i u was z grupie znajdą się takie osoby
Byleby miały do czynienia i już nie mają, bo do dnia dzisiejszego pamiętam dziewczynę z BMI grubo poniżej 15 która studiowała dietetykę i stwierdziła, że ona nie musi przytyć a innych będzie odchudzać i nie widzi żadnego konfliktu, że innych chce odchudzić do 20 BMI a dla niej to jest o wiele za dużo...I co ona takim komunikatem przekazuje swoim klientom...A w sumie to może ona ich chce odchudzić do 15BMI i mniej ? No i nie spytałam co by zaoferowała dziewczynie z jej wagą, która przyszłaby spytać o dietę na przytycie.
Eeeeccchhhh...
Generalnie widze pewną zależność, że osoby z ED chcące się wyleczyć i deklarujące chęć zaprzestania maniakalnego myślenia o jedzeniu często jednak wybierają dietetykę. Zastanawiają mnie kierujące ich motywy. Jak przeszły ED i chcą to doświadczenie przekuć w coś konstruktywnego dla innych to jeszcze pojmuje. Ale gdzie tu z jednej strony terapia a z drugiej dietetyka i skupianie się codziennie na jedzeniu ? Hmm..

Edytowane przez Ilta
Czas edycji: 2012-07-11 o 21:42
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-12, 11:39   #1781
olinka_o
Raczkowanie
 
Avatar olinka_o
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: WWA/KRK
Wiadomości: 34
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
słyszałam zupełnie odmienną opinię
jestem z Krakowa, więc inna uczelnia raczej nie wchodzi w grę
I rok licencjatu wszedzie wyglada tak samo ale kiedy pozniej na II, III roku masz 30 przedmiotow rocznie a pozostale uczelnie po 20 to jest roznica.
Magisterka rozni sie diametralnie od innych uczelni. Jest kupa przedmiotow ktore maja po 3 wyklady i 2 cwiczenia i nic nie wnosza do mojej wiedzy
A wykladowcy sa lekarzami chemikami lub biologiami ktorzy na profesjonalniej dietetyce malo sie znaja. Kiedy pani profesor ci mowi ze "ona nigdy nie ulozyla 1 jadlospisu" to sie troche odechciewa
olinka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-12, 14:02   #1782
xexwxax
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 45
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

najbardziej mi zalezy abym mogla otworzyc wlasna poradnie , i nie wiem czy po tym Zywieniu jest taka opcja..
__________________
Jest:53
Cel:45
xexwxax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 15:48   #1783
Marma17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cześć^^ czy ktoś mógłby mi powiedzieć, na której uczelni w Lublinie tzn czy na Uniwersytecie Medycznym czy Przyrodniczym lepiej studiować dietetykę? Dostałam się w tym roku na obydwa i się zastanawiam. Wydawałoby się, że na Medycznym jest lepsza, ale może ktoś studiuje i wie więcej? dzięki za wszystkie odpowiedzi
Marma17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-13, 18:56   #1784
olinka_o
Raczkowanie
 
Avatar olinka_o
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: WWA/KRK
Wiadomości: 34
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez xexwxax Pokaż wiadomość
najbardziej mi zalezy abym mogla otworzyc wlasna poradnie , i nie wiem czy po tym Zywieniu jest taka opcja..
poradnie możesz otworzyć nawet bez studiów kierunkowych bo na ten moment zawód dietetyka nie jest zarejestrowany.

z lektury sylwetki absolwenta wyraźnie widać ze po dietetyce będziesz lepiej przygotowana do opieki żywieniowej nad pacjentem a po "żywieniu" bardziej ludzie są kierowani w stronę technologii, produkcji żywności, jakości itp
oczywiście będziesz miała podstawy żywienia człowieka ale jeśli przyjdzie do ciebie do gabinetu ktoś kto ma cukrzycę i niewydolność nerek z dializoterapią to jedynie po dietetyce dostaniesz tą wiedzę (zobacz w ustawie jakie są przedmioty na poszczególnych kierunkach)
olinka_o jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 08:31   #1785
pieprzcayenne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Witam, ponawiam pytanie które gdzieś kiedyś zaginęło w gąszczu postów
Czy ktoś jest, wybiera się lub zna osobę wybierającą się na magisterkę dietetyki na Gdański GUM? A może ktoś startował ale się nie dostał lub zrezygnował..? Otóż bardzo mnie interesuje jak wygląda egzamin wstępny na II stopień. Czy pytania są testowe? Czy większość dotyczy dietetyki? Będę wdzięczna za każdą informację Pozdrawiam
pieprzcayenne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-14, 13:37   #1786
diamondy
Wtajemniczenie
 
Avatar diamondy
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Lubelszczyzna
Wiadomości: 2 403
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Marma17 Pokaż wiadomość
Cześć^^ czy ktoś mógłby mi powiedzieć, na której uczelni w Lublinie tzn czy na Uniwersytecie Medycznym czy Przyrodniczym lepiej studiować dietetykę? Dostałam się w tym roku na obydwa i się zastanawiam. Wydawałoby się, że na Medycznym jest lepsza, ale może ktoś studiuje i wie więcej? dzięki za wszystkie odpowiedzi
studiuje na UP i jestem zadowolona
( a też dostałam się na obydwie uczelnie i wybrałam UP, między innymi ze względu na atmosferę i ludzi! )
__________________
myślę sobie, że ta ZIMA musi kiedyś minąć, ZAZIELENI SIĘ!

już niedługo mgr dietetyki

WYSZUKIWARKA NIE BOLI


mów mi .
diamondy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 11:56   #1787
ewela895
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Hej dostał się ktoś na dietetykę II stopnia na SGGW?

Edytowane przez ewela895
Czas edycji: 2012-07-15 o 11:59
ewela895 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:01   #1788
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

hello, zapisalam sie na podyplomowke na Uniwersytet Przyrodniczy, kierunek zywienie czlowieka w profilaktyce zdrowotnej. Podobno jest jeszzce kilka miejsc. Obecnie szukam jakis ksiazek w temacie, czy poza Gawęckim cos polecicie?
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:08   #1789
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Orientujecie się może kiedy można spodziewać się II listy rankingowej na SUMie, jeśli ogłoszenie I listy jest dziś, a dokumenty trzeba dostarczać do 19.07?
Nie znalazłam informacji na stronie (także na stronie wydziału), a może ktoś pamięta z zeszłych lat.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 15:21   #1790
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Orientujecie się może kiedy można spodziewać się II listy rankingowej na SUMie, jeśli ogłoszenie I listy jest dziś, a dokumenty trzeba dostarczać do 19.07?
Nie znalazłam informacji na stronie (także na stronie wydziału), a może ktoś pamięta z zeszłych lat.
Też się nie dostałaś? również czekam na drugą liste..
Ile miałaś pkt.?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 16:45   #1791
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Też się nie dostałaś? również czekam na drugą liste..
Ile miałaś pkt.?
Czekam nie tyle co na drugą listę, a na listę z numerem mojego zgłoszenia. Z marnym wynikiem 68pkt modlę się, żeby próg był w okolicach zeszłorocznego. Obym wymodliła. A jak tam u Ciebie z punktacją?
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:12   #1792
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Pokaż wiadomość
Czekam nie tyle co na drugą listę, a na listę z numerem mojego zgłoszenia. Z marnym wynikiem 68pkt modlę się, żeby próg był w okolicach zeszłorocznego. Obym wymodliła. A jak tam u Ciebie z punktacją?
Ja z wynikiem 76 pkt jestem gdzies około 80 poza listą zakwalifikowanych.. więc nie wiem czy liczyć na przyjęcie? : Widziałam, że chyba przyjmowali od 85,5 a jaki próg był w zeszłym roku?
A oc o chodzi z listą z numerami zgłoszeń? Do czego to potrzebne?
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:57   #1793
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 578
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez kamona Pokaż wiadomość
Ja z wynikiem 76 pkt jestem gdzies około 80 poza listą zakwalifikowanych.. więc nie wiem czy liczyć na przyjęcie? : Widziałam, że chyba przyjmowali od 85,5 a jaki próg był w zeszłym roku?
A oc o chodzi z listą z numerami zgłoszeń? Do czego to potrzebne?
W zeszłym był próg ok 50 (któraś z wizażanek pisała o tym kilka stron temu), a 2 lata temu chyba 74 (gdzieś na to wpadłam o ile dobrze pamiętam). Swoją kandydaturę na ten kierunek nazwałam 'numerem zgłoszenia', bo przecież każdy kandydat ma swój własny numer i to te numerki umieszczane są na listach rankingowych.
W każdym razie możesz odetchnąć...choć odrobinę.
__________________
http://www.lastfm.pl/user/blue_chameleon
http://chomikuj. pl/blue_chameleon/Zachomikowane
red_chameleon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 23:50   #1794
megimgk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1
GG do megimgk
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cześć dziewczyny, ja też składałam na dietetykę na ŚUM, mam 72 pkt, więc czekam na III listę 26 lipca Jakby któraś z Was szukała współlokatorki do mieszkania to jestem zainteresowana, bo osobiście jestem ciemna w tych sprawach
megimgk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 10:37   #1795
kamona
Zadomowienie
 
Avatar kamona
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 732
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez megimgk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, ja też składałam na dietetykę na ŚUM, mam 72 pkt, więc czekam na III listę 26 lipca Jakby któraś z Was szukała współlokatorki do mieszkania to jestem zainteresowana, bo osobiście jestem ciemna w tych sprawach
ja miałam 76 i się dostałam, we wtorek jade zawiezc papiery, a mieszkania tez szukam, wiec jak cos to bedziemy w kontakcie
__________________

24.08.2009

kamona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:16   #1796
Kass1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez bedeliciuos Pokaż wiadomość
któraś z Was idzie w tym roku na Dietetykę na UJ?
Ja zaczynam w tym roku dietetyke na uj bedeliciuos ty też się wybierasz na uj?
Kass1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 22:44   #1797
bedeliciuos
Wtajemniczenie
 
Avatar bedeliciuos
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 245
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Kass1234 Pokaż wiadomość
Ja zaczynam w tym roku dietetyke na uj bedeliciuos ty też się wybierasz na uj?
w końcu ktoś z UJ!
tak, idę w tym roku i już się nie mogę doczekać
bedeliciuos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 07:39   #1798
Asiek 90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 7
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Dziewczyny, ja też z UJ co prawda na I roku będę chodzić tylko na kilka przedmiotów (zwłaszcza w 2 semestrze), ale od roku II już normalnie z Wami studiuję także służę pomocą, odpowiedziami na pytania i książkami
Asiek 90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 13:52   #1799
Kass1234
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

To się spotkamy A szukacie może mieszkania? Bo ja właśnie chce wynająć z kimś pokój
Kass1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 18:53   #1800
gosiaczek071
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek071
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: spod lasu
Wiadomości: 3 579
Dot.: Dietetyka jako kierunek studiów

Cytat:
Napisane przez Asiek 90 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, ja też z UJ co prawda na I roku będę chodzić tylko na kilka przedmiotów (zwłaszcza w 2 semestrze), ale od roku II już normalnie z Wami studiuję także służę pomocą, odpowiedziami na pytania i książkami
A możesz mi podać tytuły książek, w które warto sie zaopatrzyć? Ja idę na podyplomowke na żywienie człowieka, dodam ze nigdy nie miałam styczności z ta tematyka (w sensie edukacji) i chciałabym przed pazdziernikiem nabyć jakaś wiedzę... Będę wdzięczna
gosiaczek071 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-03-18 11:38:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.