Dla mojego faceta nie liczy się wygląd.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-16, 20:36   #31
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość
Powiem szczerze, że ja sama siebie uważam za piękną kobietę (), ale naprawdę nie wiem ilu gości ogląda się za mną na ulicy, ani czy w ogóle to robią.
I co z tego? A Autorka zauważa że się za nią oglądają. I to świadczy o próżności? Że widzi że wzbudza męskie zainteresowanie?:confused :

Proszę mi wyjaśnić gdzie w wypowiedzi Autorki jest próżność. Naprawdę bardzo proszę, jestem ciekawa.

---------- Dopisano o 21:36 ---------- Poprzedni post napisano o 21:31 ----------

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ale przecież gdyby mu się nie podobała to by z nią nie był, to chyba oczywiste.
Nie, to nie jest oczywiste. Wizażu nie czytasz? Ile ludzi tkwi w związkach bo boją się odejść?
Na dziale Seks był wątek faceta który jest w związku z dziewczyną która mu się nie podoba.

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
Brak komplementów to trochę inna sprawa, natomiast fakt, że dziewczyna czuje się upokorzona na myśl, że faceta rajcuje coś bardziej niż jej wygląd wskazuje na to, iż jest próżna, bo nie docenił jej urody tak jak powinien, czyli jej piękno nie jest na tyle silne aby mu przesłonić resztę, nie wybija się na pierwszy plan. A tak o sobie myślała - że ktokolwiek na nią spojrzy ten od razu widzi cudo.

Błagam, przecież ona zupełnie tak nie napisała.
Napisała że czuje się upokorzona, bo facet twierdzi, że wygląd go nie interesuje, a ona się stara być atrakcyjna przede wszystkim dla niego.
Stara się a on nic, nie docenia tego.

Cytat: Może to dziwne, ale same wiecie.. szykowanie się na każde spotkanie, martwienie się czy wyglądam ok, czy mu się podobam. A teraz okazało się, że to wszystko niepotrzebnie, bo dla niego wygląd nie ma znaczenia

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
czytaj ze zrozumieniem - wytłumaczyłam jeszcze raz o co mi chodzi
Autorka tez wyjaśniła czemu pisała o swojej atrakcyjności, tak tylko nieśmiało przypominam Też pisała w kontekście do czegoś

Edytowane przez blekitne_niebo
Czas edycji: 2012-07-16 o 20:39 Powód: dopisek
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:36   #32
andzia1989r
Zakorzenienie
 
Avatar andzia1989r
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 5 308
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez Melanchton Pokaż wiadomość

Nie zgadzam się natomiast z Andzią - co z tego, że Autorka jest superlaską, a facetowi na jej widok staje, nawet jeżeli tak jest? Czy w takiej sytuacji, kiedy mówi, że ważniejsze są dla niego czynniki wewnętrzne, osobowość, kwestia dogadywania się, od razu musi być hipokrytą? Związek to nie jest tylko (za przperoszeniem ) pier****nie. Ja bym zdzierżyła brzydkiego faceta (brzydkiego wg potocznych gustów, mnie fizycznie musiałby kręcić ) z seksownym supermózgiem.
Nie chodzi o to, że on sobie ceni czynniki wewnętrzne. Czynniki wewnętrzne są mega ważne. Decydują o tym czy będzie związek bo ładne ciało to można zaliczyc, ale przy śniadaniu już nie będzie o czym pogadac.

Natomiast uważam za puste i tak naprawdę płytkie słowa faceta, że wygląd się dla niego nie liczy, że on ceni wnętrze itd. By tak było to nie szukałby ładnej kobiety, a przeciętnej czy dla innych brzydkiej dla jej niesamowitego wnętrza.

I nie chodzi o to, że trzeba byc jak z okładki. Chodzi o to, że mi ta osoba musi sie podobac. MI a nie kanonom piękna, ale podobac.

Przy parach uprawiających seks słowa: wygląd się nie liczy uważam za puste i mocno kreacyjne. Łatwo tak mówic i zgrywac myśliciela i wielkiego filozofa doceniającego wartości wyższe kiedy jest się z kimś kto Cię niesamowicie kręci.

To tak jakbyś mówiła: lody są mi zupełnie zbędne do życia i jadła ich 1 kg dziennie.
__________________
Wiek: 23 lata
Wzrost: 165 cm
Waga:
Było: 83 kg
Jest: 75,5 kg
Będzie: 58 kg
andzia1989r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:37   #33
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

A ja ją rozumiem. Obok tego, że ważne w związku jest dla mnie dogadywać się z moim facetem, mieć z nim wspólne tematy, poczucie humoru, uważać jego za osobę inteligentną i wiedzieć że i on tak o mnie myśli RÓWNIE ważne jest to, że pociągam go fizycznie, że mu się podobam, że wygląd jest dla niego ważny, mój wygląd, że też z tego powodu ze mną jest, dotyka mnie czy kocha się ze mną bo widzi że jestem atrakcyjna, docenia moje dbanie o siebie. I również w takim tonie bym to napisała bo mimo że mam kompleksy uważam się za osobę atrakcyjną też dlatego, że wiem że się podobam. I nie oglądam w lustrze swojej twarzyczki 5 razy dziennie, po prostu bez sensu pisać: jestem brzydka jak się wie że tak nie jest a ma to znaczenie dla sprawy a tu ma ogromne przecież.

Zgadzam się całkiem z błękitne_niebo.

A co do problemu powinnaś z nim pogadać i przedstawić mu swoje obawy, tak myślę. Zdaje mi się że on tak palnął co by Ci się głupio przypodobać że taki filozof zwracający uwagę jedynie na cuda Twego wnętrza a nie tyłek... a i tak na ten tyłek patrzy.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:39   #34
echoooo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

No i jak by mogło być inaczej. Zazdrosne pasztety się do dziewczyny oczywiście musiały dowalić.

Gdzie ona napisała, że wygląd jest dla niej najważniejszy? Gdzie napisała, że nic więcej się nie liczy?

Dla mnie jej facet ma coś pomerdane w głowie. Aby związek był udany musi być zachowana równowaga w każdej materii. Jest zupełnie zrozumiałe, że dziewczyna, szczególnie gdy jest atrakcyjna, oczekuje, że jej starania będą docenione. Tak tak, drogie panie. Atrakcyjność to nie tylko uroda z jaką się człowiek urodził. To wiele pracy na co dzień.

Nie wiem za bardzo co siedzi w jego głowie, ale jeżeli koleś nie rozumie, że każda kobieta chce się podobać, szczególnie swojemu mężczyźnie i chce aby jej starania zostału docenione, to znaczy że nie zasługuje na nią. Ciekawe czy jak dziewczyna przytyje mu 20 kg, przestanie dbać o siebie itd to czy on nadal będzie taki wirażka, że wygląd nie ma znaczenia. Gwarantuję, że nagle mu się zmienią priorytety i teorie, albo ją po prostu zostawi.

Zresztą drogie koleżanki. Facet nawet jak nie uważa, że jego kobieta jest ładna i zgrabna powienien jej mówić miłe rzeczy, znaleźć coś w niej co może się podobać i komplementować ją. Gadanie grubej babie, że ma ciało smukłe jak łania oczywiście przyniesie odwrotny efekt, ale powtarzać jej, że ma piękne oczy, bo takie ma, jest obowiązkiem wręcz.

Facet autorki tematu najwyraźniej nie rozumie pewnych rzeczy albo robi z siebie wielkiego macho co nie takie już laski obracał, skoro nie potrafi jej nawet powiedzieć prostego "masz ładną fryzurę". Mam nadzieję, że to się na nim kiedyś zemści.
echoooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:44   #35
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez echoooo Pokaż wiadomość
No i jak by mogło być inaczej. Zazdrosne pasztety się do dziewczyny oczywiście musiały dowalić.
pewnie bo jak ktoś się krytycznie wypowie to od razu musi być zazdrosny. No i pasztet, bo wiadomo, że tylko pasztety piszą mało pochlebne dla czyjegoś ego posty siła argumentów powaliła mnie na kolana.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:47   #36
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Te zdania Autorki wiele mówią, proponuję przeczytać SALIX:

Cytat:
Napisane przez awake_19 Pokaż wiadomość
Jestem kobietą, chciałabym być pożądana przez mojego faceta również ze względu na wygląd, a nie tylko dlatego, że mam dobry charakter i się dogadujemy..

Cytat:
Napisane przez awake_19 Pokaż wiadomość
Ja kocham każdy kawałek Jego ciała, a On? Nie rozumiem, jak on może mówić, że wygląd zewnętrzny nie jest ważny. Może po prostu JA się mu nie podobam i to tylko takie zbywanie, żeby nie powiedzieć mi tego wprost?
Naprawdę nie rozumiem jak można tak przeinaczać czyjąś wypowiedź jak to robią niektóre z Was.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:48   #37
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

echoooo, pasztetu sobie szukaj w lodówce.
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 20:50   #38
echoooo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Sorry, ale pasztet(y) omijam z daleka, więc tym bardziej nie trzymam w domu.
echoooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:52   #39
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Dzięki echoooo za rozwalenie dyskusji. Teraz w kolejnych postach będzie dyskusja na tematy bycia lub nie bycia pasztetem, a nie na temat problemu Autorki.
Dziewczyny nie dajcie nabrać na taka marną prowokację.
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:52   #40
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez echoooo Pokaż wiadomość
Sorry, ale pasztet(y) omijam z daleka, więc tym bardziej nie trzymam w domu.
To sobie w sklepie pooglądaj
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:53   #41
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

ależ autorka WIE! że jest ładna i że się Tżtowi podoba. To takie krygowanie się, fałszywa skromność "och nie wiem, może mu się nie podobam"? Jasne, że się podoba, tylko komplementów nie dostaje a to już - zgadzam się - jest problem, bo od czasu do czasu powinna coś miłego usłyszeć.
A swoje zdanie o próżności podtrzymuję - tylko osoba, która za dużo myśli o swojej urodzie może się czuć upokorzona, gdy co innego się postawi na piedestale jako jej zaletę.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 20:54   #42
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dzięki echoooo za rozwalenie dyskusji. Teraz w kolejnych postach będzie dyskusja na tematy bycia lub nie bycia pasztetem, a nie na temat problemu Autorki.
Dziewczyny nie dajcie nabrać na taka marną prowokację.
Sorry, wkurzają mnie tacy, co w necie robią z siebie Adonisa, a pewnie mają przeguby cieniutkie jak brzozowe gałązki i pryszczatą facjatę .
Już koniec dyskusji
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:57   #43
echoooo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Dzięki echoooo za rozwalenie dyskusji. Teraz w kolejnych postach będzie dyskusja na tematy bycia lub nie bycia pasztetem, a nie na temat problemu Autorki.
Dziewczyny nie dajcie nabrać na taka marną prowokację.
A dlaczego masz do mnie pretensje, że niektóre koleżanki zamiast zwrócić uwagę na to co napisałem po zdaniu o pasztetach najbardziej się skupiły na tym czy są pasztetami czy nie? Właśnie pokazały jakie są próżne i że argumenty nie są ich silną stroną.
echoooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:59   #44
201607110949
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 16 804
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez echoooo Pokaż wiadomość
A dlaczego masz do mnie pretensje, że niektóre koleżanki zamiast zwrócić uwagę na to co napisałem po zdaniu o pasztetach najbardziej się skupiły na tym czy są pasztetami czy nie? Właśnie pokazały jakie są próżne i że argumenty nie są ich silną stroną.
bo głupota najbardziej wali po oczach. zaprezentowana przez Ciebie na tyle mocno, że oślepłam i nie mogłam ukończyć lektury.
201607110949 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 20:59   #45
sweetish
Zakorzenienie
 
Avatar sweetish
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: ♥
Wiadomości: 6 333
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez turkusowa_ Pokaż wiadomość
Na pewno mu się podobasz, bo to normalne aby z kimś być to musi się wszystko w danej osobie podobać od wyglądu zewnętrzego do wewnętrznego. A jeśli Ci brakuje to może po prostu porozmawiaj ze swoim chłopakiem i powiedz mu że oczekujesz co jakiś czas komplementów z jego strony w stosunku do Ciebie bo to "upewni Cię" że go kręcisz również zewnętrznie
Znam faceta, ktory byl z laska pare lat, chyba z 5 czy 6 i ponoc nie podobala mu sie w 100% co zreszta bylo tez pwodem iich rozstania (tzn jednym z wielu)
__________________
O urządzaniu wnętrz:
BLOG
wątek sweet


Dopóki robisz to, co zawsze, będziesz mieć to, co zwykle.
sweetish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:03   #46
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
ależ autorka WIE! że jest ładna i że się Tżtowi podoba. To takie krygowanie się, fałszywa skromność "och nie wiem, może mu się nie podobam"? Jasne, że się podoba, tylko komplementów nie dostaje a to już - zgadzam się - jest problem, bo od czasu do czasu powinna coś miłego usłyszeć.
A swoje zdanie o próżności podtrzymuję - tylko osoba, która za dużo myśli o swojej urodzie może się czuć upokorzona, gdy co innego się postawi na piedestale jako jej zaletę.
Twoje zdanie, Twoja sprawa. Tylko wydaje mi się krzywdzące dla Autorki. Zwłaszcza w świetle jej własnych słów.

Cytat:
Napisane przez Bananalama Pokaż wiadomość
Sorry, wkurzają mnie tacy, co w necie robią z siebie Adonisa, a pewnie mają przeguby cieniutkie jak brzozowe gałązki i pryszczatą facjatę .
Już koniec dyskusji
Nie wolno karmić trolli - nawet pasztetem
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:04   #47
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Ja nie rozumiem czemu to jest jakieś niby krygowanie się. Że podoba się innym facetom to na pewno wie że jemu też i tylko tak udaje, jest fałszywie skromna? Przecież to, że się podoba x innym nie znaczy że koniecznie jemu, temu któremu właśnie podobać by się chciała i chciała by to wiedzieć a nie słyszeć że liczy się TYLKO dogadywanie się. Nie rozumiem co jest w tym dziwnego. I nie rozumiem czemu wciąż skupiacie się na tym jaka ona próżna. W którym miejscu próżna? Czy wy ją znacie i wiecie że spędza 5 godzin w łazience na pudrowaniu swojego pięknego noska? Napisała fakty, po to żeby naświetlić sytuację, co więcej wytłumaczyła się jeżeli jeszcze ktoś by tego nie ogarnął. Podajcie argumenty na tą próżność zanim się rozpędzicie w pisaniu o niej jak o pustej wydmuszce.
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:06   #48
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez echoooo Pokaż wiadomość
A dlaczego masz do mnie pretensje, że niektóre koleżanki zamiast zwrócić uwagę na to co napisałem po zdaniu o pasztetach najbardziej się skupiły na tym czy są pasztetami czy nie? Właśnie pokazały jakie są próżne i że argumenty nie są ich silną stroną.
Wiadomo było że na tym się skupią, bo jest to obelga, a obelgi nie są tolerowane przez adresatów tychże.
Mam pretensje, bo nie potrafisz kulturalnie dyskutować. Serio trzeba Ci wyjaśniać jak dziecku czemu się nie wyzywa ludzi od pasztetów?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:07   #49
echoooo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez SALIX Pokaż wiadomość
bo głupota najbardziej wali po oczach. zaprezentowana przez Ciebie na tyle mocno, że oślepłam i nie mogłam ukończyć lektury.
Uważaj, bo zaraz ktoś "życzliwy" wyśle to tej złośliwej czy jak jej tam i dostaniesz naganę za obrażanie uczuć wizażowych obywateli.
echoooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 21:09   #50
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem czemu to jest jakieś niby krygowanie się. Że podoba się innym facetom to na pewno wie że jemu też i tylko tak udaje, jest fałszywie skromna? Przecież to, że się podoba x innym nie znaczy że koniecznie jemu, temu któremu właśnie podobać by się chciała i chciała by to wiedzieć a nie słyszeć że liczy się TYLKO dogadywanie się. Nie rozumiem co jest w tym dziwnego. I nie rozumiem czemu wciąż skupiacie się na tym jaka ona próżna. W którym miejscu próżna? Czy wy ją znacie i wiecie że spędza 5 godzin w łazience na pudrowaniu swojego pięknego noska? Napisała fakty, po to żeby naświetlić sytuację, co więcej wytłumaczyła się jeżeli jeszcze ktoś by tego nie ogarnął. Podajcie argumenty na tą próżność zanim się rozpędzicie w pisaniu o niej jak o pustej wydmuszce.
Ja o to też prosiłam, czekam więc cierpliwie
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:11   #51
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

.

Edytowane przez maryanna3
Czas edycji: 2014-08-13 o 09:11
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:13   #52
nosferat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gothenburg/Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

No co za dupek ten twój facet, jak on może.

Moja rada: zostaw go, znajdź sobie jakiegoś Alechandro, ktorego słownik opiewa maksymalnie na 30 słów, ale za to bedzie idealnym konsumentem twojej urody. A i modl sie o brak zmarszczek minimum do 40 stki.


Doprawdy, nie rozumiem. To jakis nowy trend na wizazu, szukanie problemów na silę????
__________________
Kliknij, proszę




-Jaki jest zatem sens życia? - zapytał Śmierci.
-?
-Przecież jesteś Śmiercią, powinieneś wiedzieć!
-Noo nie wiem, koty może? Są całkiem milutkie.
nosferat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:14   #53
garfieldek
Zakorzenienie
 
Avatar garfieldek
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: puszka po Pepsi ;>
Wiadomości: 21 373
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
Super i wątek do ostatniej strony poświęcony pasztetom zamiast normalnej dyskusji, że też czasem na wizażu po prostu nie można zignorować idiotów tylko wszystkie jeszcze wchodzą z nimi w bezsensowne dyskusje, żenada.
ale za to jaka ogladalnosc

poza tym zgadzam sie z tym co piszesz ja tam proznosci nie widze...
__________________
PM2014


Wymianka
garfieldek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:16   #54
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez nosferat Pokaż wiadomość
No co za dupek ten twój facet, jak on może.

Moja rada: zostaw go, znajdź sobie jakiegoś Alechandro, ktorego słownik opiewa maksymalnie na 30 słów, ale za to bedzie idealnym konsumentem twojej urody. A i modl sie o brak zmarszczek minimum do 40 stki.


Doprawdy, nie rozumiem. To jakis nowy trend na wizazu, szukanie problemów na silę????
Jasne bo istnieją tylko albo alechandra imbecyle spod budki z piwem albo tacy co to zachwycają się jedynie wnętrzem i nie stać ich na powiedzenie swojej partnerce że jest dla nich niesamowicie piękna i seksowna. Nie ma juz tych pośrodku czyli normalnych facetów, wyginęli razem z dinozaurami. I najlepiej zrobić sobie już teraz jak się ma lat powiedzmy 20 symulację starzenia i oglądać codziennie swoją pomarszczoną przyszłą twarz coby pamiętać o upływającym czasie i sie za bardzo nie cieszyć że jednak póki co się jest pięknym i gładkim....
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:18   #55
blekitne_niebo
Zakorzenienie
 
Avatar blekitne_niebo
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 3 892
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez nosferat Pokaż wiadomość
No co za dupek ten twój facet, jak on może.

Moja rada: zostaw go, znajdź sobie jakiegoś Alechandro, ktorego słownik opiewa maksymalnie na 30 słów, ale za to bedzie idealnym konsumentem twojej urody. A i modl sie o brak zmarszczek minimum do 40 stki.


Doprawdy, nie rozumiem. To jakis nowy trend na wizazu, szukanie problemów na silę????
Doprawdy, nie rozumiem. To jakiś nowy trend na Wizażu, słabe posługiwanie się ironią?
blekitne_niebo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:24   #56
nosferat
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Gothenburg/Kraków
Wiadomości: 88
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez blekitne_niebo Pokaż wiadomość
Doprawdy, nie rozumiem. To jakiś nowy trend na Wizażu, słabe posługiwanie się ironią?


Nie, mój skromny pomysł.

Pozatym, nie do konca ironia, moja droga, raczej dobra rada w wersji humorystycznej (no bo po coz jej tkwic w zwiazku, gdzie nie dostrzega sie jej walorow estetycznych, ergo : marnowac swoja urode, sukienki w szafie i blyszczyki w kosmetyczce?)

No ale w koncu jestem tylko zazdrosnym pasztem, wiec co mi tam szkodzi posączyc troche jadu.
__________________
Kliknij, proszę




-Jaki jest zatem sens życia? - zapytał Śmierci.
-?
-Przecież jesteś Śmiercią, powinieneś wiedzieć!
-Noo nie wiem, koty może? Są całkiem milutkie.
nosferat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:29   #57
echoooo
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 68
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Ale się koleżanki oburzyły za tego PASZTETA. Myślę, że ktoś kto się pasztetem nie czuje, nawet by na to zdanie nie zwrócił uwagę. Nazwanie mnie głupim lub idiotą spływa po mnie bo nie jest ani głupi ani idiotą. Pewnie gdyby któraś nazwała mnie zlośliwym, to bym bardziej to odczuł niż te bezsensowne wyzwiska. No ale jest jak jest, w końcu to wizaż.pl.
echoooo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:36   #58
Bananalama
jestę wieszczę
 
Avatar Bananalama
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z lasu
Wiadomości: 12 580
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez echoooo Pokaż wiadomość
Ale się koleżanki oburzyły za tego PASZTETA. Myślę, że ktoś kto się pasztetem nie czuje, nawet by na to zdanie nie zwrócił uwagę. Nazwanie mnie głupim lub idiotą spływa po mnie bo nie jest ani głupi ani idiotą. Pewnie gdyby któraś nazwała mnie zlośliwym, to bym bardziej to odczuł niż te bezsensowne wyzwiska. No ale jest jak jest, w końcu to wizaż.pl.
Nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje, wprost przeciwnie - ja tu siedze z prawdziwą przyjemnością.

Autorkę rozumiem, bo też bym wolała, jakby mnie facet bardziej doceniał od strony estetycznej, a nie tylko duchowej
__________________
Dołącz do akcji NA SZCZYT W SZCZYTNYM CELU na Facebooku. Za każdy zdobyty szczyt wpłacamy po 10 zł na ukończenie budowy domu całodobowej opieki dla osób z niepełnosprawnością intelektualną
Dołącz do nas!


*ponieważ jestem nieprzeciętna, nie obchodzą mnie tzw. powinności przeciętnej kobiety
Bananalama jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:40   #59
awake_19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Ktoś pytał ile mam lat - 19. I na mój związek zapatruję się poważnie, tak na marginesie

Wcale nie szukam sobie problemów na siłę, ale po prostu powiedzmy nie umiejąc sobie poradzić z takimi przemyśleniami, jakie umieściłam w poście, chciałam poradzić się innych kobiet, więc pomyślałam o wizażu, nie wiem, może źle postąpiłam próbując się uporać z czymś co mi siedzi w głowie w taki sposób. Szczerze mówiąc nie spodziewałam się takiej reakcji ze strony wizażystek.. Oczywiście nie mam za złe tego, że mnie nazywacie próżną, itd., Wasze prawo, tak myślicie, ok, rozumiem. Ale nadinterpretacja z Waszej strony jest OGROMNA. Wcale nie napisałam nigdzie, że ogląda się za mną każdy facet, wcale też nie powinnyście wnioskować z mojej wypowiedzi, że uważam się za nie wiadomo kogo, że liczy się dla mnie bardziej wygląd niż wnętrze itd.. To już już jest jawne zmyślanie ze strony niektórych z Was.

W każdym razie widzę, że są jednak dziewczyny, które poniekąd rozpoznały się w mojej sytuacji i "problemie" i starały się o jakąś radę (a nawet obronę mnie), więc trochę mnie to podbudowało, dzięki
awake_19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 21:45   #60
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Dla mojego faceta nie liczy się wygląd..

Cytat:
Napisane przez echoooo Pokaż wiadomość
No i jak by mogło być inaczej. Zazdrosne pasztety się do dziewczyny oczywiście musiały dowalić.

Gdzie ona napisała, że wygląd jest dla niej najważniejszy? Gdzie napisała, że nic więcej się nie liczy?

Dla mnie jej facet ma coś pomerdane w głowie. Aby związek był udany musi być zachowana równowaga w każdej materii. Jest zupełnie zrozumiałe, że dziewczyna, szczególnie gdy jest atrakcyjna, oczekuje, że jej starania będą docenione. Tak tak, drogie panie. Atrakcyjność to nie tylko uroda z jaką się człowiek urodził. To wiele pracy na co dzień.

Nie wiem za bardzo co siedzi w jego głowie, ale jeżeli koleś nie rozumie, że każda kobieta chce się podobać, szczególnie swojemu mężczyźnie i chce aby jej starania zostału docenione, to znaczy że nie zasługuje na nią. Ciekawe czy jak dziewczyna przytyje mu 20 kg, przestanie dbać o siebie itd to czy on nadal będzie taki wirażka, że wygląd nie ma znaczenia. Gwarantuję, że nagle mu się zmienią priorytety i teorie, albo ją po prostu zostawi.

Zresztą drogie koleżanki. Facet nawet jak nie uważa, że jego kobieta jest ładna i zgrabna powienien jej mówić miłe rzeczy, znaleźć coś w niej co może się podobać i komplementować ją. Gadanie grubej babie, że ma ciało smukłe jak łania oczywiście przyniesie odwrotny efekt, ale powtarzać jej, że ma piękne oczy, bo takie ma, jest obowiązkiem wręcz.

Facet autorki tematu najwyraźniej nie rozumie pewnych rzeczy albo robi z siebie wielkiego macho co nie takie już laski obracał, skoro nie potrafi jej nawet powiedzieć prostego "masz ładną fryzurę". Mam nadzieję, że to się na nim kiedyś zemści.

No jasne, tyle, że dla mnie jej facet nie stwierdził wcale, że wygląd się nie liczy. Powiedział tylko, że teraz dla niego ważniejsze jest porozumienie stron. Ja to po prostu rozumiem tak, że oczywiście podoba mu się i przyciągnęła go tym, ale zatrzymała swoim charakterem i teraz to jest dla niego najważniejsze.

Co nie zmienia faktu, że powinna porozmawiać z nim o tym co ją boli. On sam się nie domyśli.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.