Walka o zdrowe i piękne włosy część XI - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-18, 07:57   #4681
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
spróbujcie teraz, czy album działa. faktycznie miałam profil dostępny tylko dla znajomych
Dziala

Bardzo ladnie dziala
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:03   #4682
Kaveri
Spaceroholiczka
 
Avatar Kaveri
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 27 526
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Niusia22 Pokaż wiadomość
A to tylko ja kreciolek?
Ja też jestem kręciołek

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
...spróbujcie teraz, czy album działa. faktycznie miałam profil dostępny tylko dla znajomych
Bardzo ładny kolor masz
__________________
Kaveri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:38   #4683
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A czy wam nie jest zimno w głowę jeżeli olejujecie na morko na dłuuugi czas?
Dlatego ja zamoczyłam do połowy długości, w całych mokrych bym nie zasnęła

Po masce Bingo mam mieszane uczucia, te włosy przy głowie i jakieś 10 cm są cudowne, miękkie, błyszczące ale końcówki do bani, zaczynam sądzić, że to wina olejku Alterry... bo takie dziwne są te włosy, obciążone i sianowate
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:43   #4684
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A czy wam nie jest zimno w głowę jeżeli olejujecie na morko na dłuuugi czas?

Ja zrobiłam tak w niedzielę i po godzinie tak mnie ziąbiło, że poowijałam włosy folią i ubrałam czapkę zimową.. i myślałam, że mi głowa odmarznie
Może i jestem zmarzluchem, ale dostałam przez to naprawdę gorączki i już nie dałam rady dać maseczki
ja mocze włosy od samego skalpu i nigdy nie było zimno w głowe
przepraszam ale rozśmieszyłaś mnie z tą czapką

Cytat:
Napisane przez the rock Pokaż wiadomość
[/COLOR]A tak poza tematem to dawno nie zaglądała do nas ewcia i pluskotka chyba też
Ciekawe co u nich może gdzieś wypoczywają
i trommmelka wczoraj jej nawet wpis zrobiłam na ścianie ale jej nie wybło na wizazu od czerwca
będą się musiały srogo tłumaczyć jak wrócą
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:44   #4685
_tysia_
Raczkowanie
 
Avatar _tysia_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 115
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dlatego ja zamoczyłam do połowy długości, w całych mokrych bym nie zasnęła

Po masce Bingo mam mieszane uczucia, te włosy przy głowie i jakieś 10 cm są cudowne, miękkie, błyszczące ale końcówki do bani, zaczynam sądzić, że to wina olejku Alterry... bo takie dziwne są te włosy, obciążone i sianowate
Mi olejek alterry odpowiada i nie mam po nim siana ; p Ale dopiero zaczynam eksperymentować, teraz poszukuje oleju kokosowego
_tysia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:51   #4686
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez _tysia_ Pokaż wiadomość
Mi olejek alterry odpowiada i nie mam po nim siana ; p Ale dopiero zaczynam eksperymentować, teraz poszukuje oleju kokosowego
No ja też dopiero eksperymentuję ale tyłka mi nie urywa ten olejek jeśli chodzi o włosy, co innego do twarzy, ciała, dłoni, paznokci... geniusz ale ja mam mocno zniszczone włosy więc też nie mogę przesądzać. Co nie zmienia faktu, że planuję użyć maski Bingo bez uprzedniego olejowania
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 08:58   #4687
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez magdulenka Pokaż wiadomość
Dziala

Bardzo ladnie dziala


Cytat:
Napisane przez Kaveri Pokaż wiadomość
Ja też jestem kręciołek


Bardzo ładny kolor masz
dziękuję to taka mieszanka naturalnego koloru i wypłukanej henny


dziewczyny, znowu piszę z prośbą polecicie mi jakiś żel aloesowy? słyszałam, że ten z lidla jest bardzo dobry, ale nie wiadomo kiedy będą dostępne.
na dozie znalazłam taki z gorvity : doz. pl/apteka/p48900-Aloe_Vera_zel_bioaktywny_ 150_ml
i taki :
doz. pl/apteka/p466-Aloepanten_pielegnacyjny_ zel_do_skory_suchej_i_wra zliwej_40_g
(bez spacji po doz. )
kiedyś jeszcze widziałam taki w biało czerwonej tubie z aloesem i pantenolem, ale teraz nie mogę go znaleźć, nie pamiętam nazwy.

---------- Dopisano o 09:58 ---------- Poprzedni post napisano o 09:54 ----------

o, ten miałam na myśli:
doz. pl/apteka/p55149-Panthenol_zel_z_aloesem_i _alantoina_100_ml
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 09:00   #4688
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dziewczyny, znowu piszę z prośbą polecicie mi jakiś żel aloesowy?
Ja bardzo-bardzo polecam ten. Stosunek ceny do ilości nie jest najkorzystniejszy, ale moje włosy i skóra ciała czy twarzy (w zasadzie gdziekolwiek go użyję) jest baaardzo zadowolona
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:31   #4689
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Hej,
ja wczoraj pierwszy raz ilejowałam na odżywkę i na pewno nie ostatni, włosy zupełnie innej jakości, prawie, jak przed zniszczeniami... Niestety kusi mnie chemiczna farba, bo henna znowu mi się wypłukuje do zielonego koloru.
Jeszcze koleżanka mi poleciła zrobić płukankę z ketchupem, i na pewno spróbuję, ale mam ochotę raz walnąć farbę - jakistam brąż, żeby się na okrągło nie zastanawiać czy jakiś olej czy odżywka mi znowu wypłucze hennę di zieleni...

A Wy jak byście zrobiły?
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:34   #4690
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Dlatego ja zamoczyłam do połowy długości, w całych mokrych bym nie zasnęła

Po masce Bingo mam mieszane uczucia, te włosy przy głowie i jakieś 10 cm są cudowne, miękkie, błyszczące ale końcówki do bani, zaczynam sądzić, że to wina olejku Alterry... bo takie dziwne są te włosy, obciążone i sianowate
Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dziewczyny, znowu piszę z prośbą polecicie mi jakiś żel aloesowy? słyszałam, że ten z lidla jest bardzo dobry, ale nie wiadomo kiedy będą dostępne.
na dozie znalazłam taki z gorvity : doz. pl/apteka/p48900-Aloe_Vera_zel_bioaktywny_ 150_ml
i taki :
doz. pl/apteka/p466-Aloepanten_pielegnacyjny_ zel_do_skory_suchej_i_wra zliwej_40_g
(bez spacji po doz. )
kiedyś jeszcze widziałam taki w biało czerwonej tubie z aloesem i pantenolem, ale teraz nie mogę go znaleźć, nie pamiętam nazwy.
Osobiście nie używałam nigdy żelu aloesowego, ale słyszałam dobre opinie o tym z gorvity chociaż ten drugi co wkleiłaś wydaje sie być również bardzo fajny
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 09:52   #4691
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Dziewczyny jesli chce pierwszy raz zamowic olej kokosowy to na jakiej stronie znajde najtanszy? i jaki on ma byc? Zimnotloczony? Rafinowany? Nie znam w ogole sie na tym...
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 10:10   #4692
Papiszynka
Zakorzenienie
 
Avatar Papiszynka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 785
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Hej,
ja wczoraj pierwszy raz ilejowałam na odżywkę i na pewno nie ostatni, włosy zupełnie innej jakości, prawie, jak przed zniszczeniami... Niestety kusi mnie chemiczna farba, bo henna znowu mi się wypłukuje do zielonego koloru.
Jeszcze koleżanka mi poleciła zrobić płukankę z ketchupem, i na pewno spróbuję, ale mam ochotę raz walnąć farbę - jakistam brąż, żeby się na okrągło nie zastanawiać czy jakiś olej czy odżywka mi znowu wypłucze hennę di zieleni...

A Wy jak byście zrobiły?
Bardzo długo farbowałam włosy na ciemne odcienie, miałam je bardzo długie i utrzymanie ich w dobrej kondycji nie było tak trudne, jak teraz blond także ja bym zafarbowała na Twoim miejscu. Jestem zdania że wolę włosy nawet podniszczone, ale o ładnym kolorze i zadbane, bo co z tego, że są super nawilżone, skoro kolor jest do kitu... No i mi farba nigdy odczuwalnie włosów nie zniszczyła, zawsze były super błyszczące, dopiero mam dramat od rozjaśniania
Jak olejowałaś na odżywkę, jaka odżywka i olej?
Papiszynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:25   #4693
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Witajcie Kochane
Dawno mnie tu nie było ale mimo wszystko podczytuję Was i dalej staram się dbać o włosiska. Mam jedno, może głupie pytanie. W tygodniu myję włosy 3-4 razy. Co ile myć powinnam oczyszczać włosy szamponami z sls i sles?
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:31   #4694
say-hello
Zakorzenienie
 
Avatar say-hello
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: G
Wiadomości: 12 674
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja bardzo-bardzo polecam ten. Stosunek ceny do ilości nie jest najkorzystniejszy, ale moje włosy i skóra ciała czy twarzy (w zasadzie gdziekolwiek go użyję) jest baaardzo zadowolona
dziękuję faktycznie, ma tylko 50ml a kosztuje tyle, co inne 150ml. ale skoro jest taki dobry jak mówisz, to może się skuszę

Cytat:
Napisane przez imbryka Pokaż wiadomość
Osobiście nie używałam nigdy żelu aloesowego, ale słyszałam dobre opinie o tym z gorvity chociaż ten drugi co wkleiłaś wydaje sie być również bardzo fajny
ten drugi też ma mniejszą pojemność, ale ma chyba fajniejszy skład
Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Dawno mnie tu nie było ale mimo wszystko podczytuję Was i dalej staram się dbać o włosiska. Mam jedno, może głupie pytanie. W tygodniu myję włosy 3-4 razy. Co ile myć powinnam oczyszczać włosy szamponami z sls i sles?
ja myję włosy codziennie, z dwa razy w tygodniu przy użyciu joanny rzepy z sls. moje włosy po takim umyciu odżywają, bo bardzo łatwo je obciążyć. niektóre dziewczyny sls używają tylko raz na dwa tygodnie albo i rzadziej. to wszystko zależy od tego jak taki detergent na ciebie działa, i jak dużo używasz silikonów i innych składników które mogą się nadbudować..
__________________
2016: 22
2017: 22
2018: 12
say-hello jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:35   #4695
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

miały być wakacje, dużo czasu, a zatrzymałam się 24 strony w tyle pofarbowałam włosy, fryzjer w trakcie rozmowy powiedział, że po hennie żadna farba nie łapie, nic tylko ścinać włosy... prawda to?

czy nadal w rankingu waxów wygrywa do suchych i zniszczonych oraz latte? Czy lepiej na inny zwrócić uwagę?
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 10:39   #4696
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez say-hello Pokaż wiadomość
dziękuję faktycznie, ma tylko 50ml a kosztuje tyle, co inne 150ml. ale skoro jest taki dobry jak mówisz, to może się skuszę


ten drugi też ma mniejszą pojemność, ale ma chyba fajniejszy skład

ja myję włosy codziennie, z dwa razy w tygodniu przy użyciu joanny rzepy z sls. moje włosy po takim umyciu odżywają, bo bardzo łatwo je obciążyć. niektóre dziewczyny sls używają tylko raz na dwa tygodnie albo i rzadziej. to wszystko zależy od tego jak taki detergent na ciebie działa, i jak dużo używasz silikonów i innych składników które mogą się nadbudować..
Dziękuję za odpowiedz. Już mniej więcej wiem co robić.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:13   #4697
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Papiszynka Pokaż wiadomość
Bardzo długo farbowałam włosy na ciemne odcienie, miałam je bardzo długie i utrzymanie ich w dobrej kondycji nie było tak trudne, jak teraz blond także ja bym zafarbowała na Twoim miejscu. Jestem zdania że wolę włosy nawet podniszczone, ale o ładnym kolorze i zadbane, bo co z tego, że są super nawilżone, skoro kolor jest do kitu... No i mi farba nigdy odczuwalnie włosów nie zniszczyła, zawsze były super błyszczące, dopiero mam dramat od rozjaśniania
Jak olejowałaś na odżywkę, jaka odżywka i olej?
Dzięki, chwyba w końcu tak zrobię. Hennowałam już kilka razy, zieleń sobie zafudnowałam z własnej głupoty - nawet się nie mogę na żaden produkt oburzyć, bo wiem, że to moja mea culpa Ja sam włos, mimo, że teraz podniszczony mam sam w sobie mocny, nie kruszy się, jak już to wypada.

Odżywka kallos latte i olej kokosowy, położone po myciu szmponem z SLSem. Ciapa dużo mniej przyjemna niż sam olej, ale położyłam się spać i nawet nie myślałam o tym. Rano zmywanie bajecznie proste, żebym nie szła do pracy pokusiłabym się o samo spłukanie włosów,a le umyłam Hippem, a uczucie miękkości zostało. I włosy w ogóle się nie splątały.

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Dawno mnie tu nie było ale mimo wszystko podczytuję Was i dalej staram się dbać o włosiska. Mam jedno, może głupie pytanie. W tygodniu myję włosy 3-4 razy. Co ile myć powinnam oczyszczać włosy szamponami z sls i sles?
To zależy czy używasz produktów do stylizacji o ogólnie od włosów, moim wystarczy nawet raz na dwa tygodnie, ale ja nie stylizuję włosów wcale i silikony tylko na końcówki.
Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
miały być wakacje, dużo czasu, a zatrzymałam się 24 strony w tyle pofarbowałam włosy, fryzjer w trakcie rozmowy powiedział, że po hennie żadna farba nie łapie, nic tylko ścinać włosy... prawda to?
Nieprawda, ja wielokrotnie farbowałam i rozjaśniałam hennę i hennowałam włosy po chemii i jeśli jest to henna bez chemicznych dodatków to nie ma żadnych problemów.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:13   #4698
Flicka
Rozeznanie
 
Avatar Flicka
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 689
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

zdam Wam niekrótką relację z wizyty w sopockim Herbalist laButiko. pojechałam tam z czystej ciekawości, oczywiście niczego nie potrzebując.

sklepik jest ładny, czysty i przejrzysty. Spory wybór firm Vatika, Dabur, Khadi, Bingo, Green Pharmacy i innych naturalnych kosmetyków, więc z przyjemnością sobie pooglądałam

wzięłam 100 ml Amli Dabura, co to jej nie kupiłam w końcu na paatalu (była po 12zł, czyli ok) i dla zaspokojenia ciekawości Maka Powder (też 12). Pomyślałam sobie, że skoro już tam jestem to wezmę półprodukty, które mi się skończyły/kończą: elastynę, konserwant i olej makadamie + 2 butelki 125ml. i tutaj zrobiłam błąd – nie patrzyłam, co Pani (oczywiście bardzo uprzejma i kompetentna) pakuje mi do siatki. zamiast zwykłej elastyny dostałam elastynę i kolagen, a cały rachunek wyniósł mnie 78 zł (na co dostałam 8zł zniżki ze względu na fakt, że to były pierwsze zakupy). czyli za 3 półprodukty i 2 butelki: 54. jest to dwa razy więcej, niż zapłaciłabym na ZSK… nie wiem, czy te rzeczy naprawdę tyle tam kosztują, czy gdzieś jest błąd (nie dostałam rachunku), spieszyłam się i nawet nie spytałam. może Wy wiecie? oczywiście rozumiem, że oni nie działają na zasadzie wolontariatu i jakoś muszą zarabiać, jednak to akurat uważam za spore przebicie…

pewnie tam wrócę – po maski Bingo albo np. olejki łopianowe GP, może coś z amlą, a oferta ma się poszerzać, ale podejrzewam, że z ich półproduktów to już nie skorzystam.



PS nie myślcie, że zawsze cechuje mnie taki bezmyślny, nieuważny konsumpcjonizm, nie wiem co dzisiaj poszło nie tak.. może ta ilość ładnych rzeczy wkoło zadziałała otumaniająco
__________________

„Wierzę w kolor różowy. Wierzę, że najlepszym sposobem na spalanie kalorii jest śmiech. Wierzę w pocałunki. Wierzę, że można być silnym, kiedy wszystko wydaje się iść źle. Wierzę, że szczęśliwe dziewczyny są najładniejsze. Wierzę, że jutro będzie kolejny dzień i wierzę w cuda.”
Audrey Hepburn

Edytowane przez Flicka
Czas edycji: 2012-07-18 o 11:15
Flicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:18   #4699
the rock
Zakorzenienie
 
Avatar the rock
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: zagłębie:)
Wiadomości: 16 194
GG do the rock
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
i trommmelka wczoraj jej nawet wpis zrobiłam na ścianie ale jej nie wybło na wizazu od czerwca
będą się musiały srogo tłumaczyć jak wrócą
Będą, będą bez nich ten watek nie jest już taki jak kiedyś
Cytat:
Napisane przez Kasia225 Pokaż wiadomość
Dziewczyny jesli chce pierwszy raz zamowic olej kokosowy to na jakiej stronie znajde najtanszy? i jaki on ma byc? Zimnotloczony? Rafinowany? Nie znam w ogole sie na tym...
polecam allegro
Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Dawno mnie tu nie było ale mimo wszystko podczytuję Was i dalej staram się dbać o włosiska. Mam jedno, może głupie pytanie. W tygodniu myję włosy 3-4 razy. Co ile myć powinnam oczyszczać włosy szamponami z sls i sles?
Ja czasem myje raz w tygodniu a czasem raz w miesiącu
Zależy czego włosy potrzebują, obserwuj je i będziesz wiedziała.
__________________
Bo to JA jestem najważniejsza ! ! !

regeneruję włosy - start 11.11.11
Ewka i nie tylko 22.10.12
- 25 kg
the rock jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-18, 11:24   #4700
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Lethie Pokaż wiadomość
A ja bym chciała chociaż Twoje 60
śmieszycie i załamujecie mnie tymi rozważaniami o 60cm ja mam swoje 26 z czego ok 8 do ścięcia. W życiu nie zapuszczę.

Cytat:
Napisane przez versatille Pokaż wiadomość
A czy wam nie jest zimno w głowę jeżeli olejujecie na morko na dłuuugi czas?

Ja zrobiłam tak w niedzielę i po godzinie tak mnie ziąbiło, że poowijałam włosy folią i ubrałam czapkę zimową.. i myślałam, że mi głowa odmarznie
Może i jestem zmarzluchem, ale dostałam przez to naprawdę gorączki i już nie dałam rady dać maseczki
mi zimno - nie mogę wtedy spać przy otwattym oknie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja bardzo-bardzo polecam ten. Stosunek ceny do ilości nie jest najkorzystniejszy, ale moje włosy i skóra ciała czy twarzy (w zasadzie gdziekolwiek go użyję) jest baaardzo zadowolona
tylko on ma tylko 5% aloesu jak dobrze pamiętam - na pewno malutko.

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Hej,
ja wczoraj pierwszy raz ilejowałam na odżywkę i na pewno nie ostatni, włosy zupełnie innej jakości, prawie, jak przed zniszczeniami... Niestety kusi mnie chemiczna farba, bo henna znowu mi się wypłukuje do zielonego koloru.
Jeszcze koleżanka mi poleciła zrobić płukankę z ketchupem, i na pewno spróbuję, ale mam ochotę raz walnąć farbę - jakistam brąż, żeby się na okrągło nie zastanawiać czy jakiś olej czy odżywka mi znowu wypłucze hennę di zieleni...

A Wy jak byście zrobiły?
ja bym zafarbowała - zresztą jak mi coś nie podejdzie z henną to mam taki zamiar - pofarbować raz i potem wrócić do henny - ale na razie (1/2 roku farbuję i jestem zadowolona mimo tego, że kolor zdecydowanie rudzieje - ale dla mnie w granicach do przyjęcia)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
miały być wakacje, dużo czasu, a zatrzymałam się 24 strony w tyle pofarbowałam włosy, fryzjer w trakcie rozmowy powiedział, że po hennie żadna farba nie łapie, nic tylko ścinać włosy... prawda to?

Tylko pytanie czy jak po hennie naturalnej chcesz blond - to na pewno nie wyjdzie. Bo ten barwnik henny (rudy) zostaje we włosie. Ktoś tam pamiętam na wątku hennowym się jakoś (dekoloryzacja??) się go pozbył, ale opinia jest taka, że nie da się go już pozbyć!
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:29   #4701
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Witajcie Kochane
Dawno mnie tu nie było ale mimo wszystko podczytuję Was i dalej staram się dbać o włosiska. Mam jedno, może głupie pytanie. W tygodniu myję włosy 3-4 razy. Co ile myć powinnam oczyszczać włosy szamponami z sls i sles?
Tak często, jak potrzebują
Z początku mojej pielęgnacji oczyszczałam włosy raz na dwa miesiące, teraz - raz w tygodniu
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:45   #4702
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kascysko Pokaż wiadomość
Tak często, jak potrzebują
Z początku mojej pielęgnacji oczyszczałam włosy raz na dwa miesiące, teraz - raz w tygodniu
Dziękuję
Myślę, że raz na tydzień wystarczy.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:54   #4703
kuleczkka
Rozeznanie
 
Avatar kuleczkka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 914
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez isi rici Pokaż wiadomość
Dziękuję
Myślę, że raz na tydzień wystarczy.
ja np. oczyszczam raz w tygodniu, ale zastanawiam się czy nie za często bo jakieś suchawe są.
Jak myślicie czy przy używaniu silikonów (serum na końce, psikacz na słońce i czasem odżywka d/s) raz na 2 tygodnie to nie będzie za rzadko?
__________________
zagęścić włosy
od 11 listopada - drożdże
od 7 listopada - skalpel
kuleczkka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 11:56   #4704
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość
Hej,
Jeszcze koleżanka mi poleciła zrobić płukankę z ketchupem, i na pewno spróbuję, ale mam ochotę raz walnąć farbę - jakistam brąż, żeby się na okrągło nie zastanawiać czy jakiś olej czy odżywka mi znowu wypłucze hennę di zieleni...

A Wy jak byście zrobiły?
a co to za płukanka
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:06   #4705
isi rici
Zadomowienie
 
Avatar isi rici
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: z daleka...
Wiadomości: 1 079
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
ja np. oczyszczam raz w tygodniu, ale zastanawiam się czy nie za często bo jakieś suchawe są.
Jak myślicie czy przy używaniu silikonów (serum na końce, psikacz na słońce i czasem odżywka d/s) raz na 2 tygodnie to nie będzie za rzadko?
Suchawe? No to muszę obserwować je w takim razie. U mnie silikony są tylko w masce i kuracji na końcówki. Więcej nie używam.
__________________
Zapuszczam włoski:
Cel--->60 cm



isi rici jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:15   #4706
Kasia225
Raczkowanie
 
Avatar Kasia225
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 415
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

the rock: a mogłabyś mi podac linka do jakiegos ktorego mozesz polecic?
__________________
Kocham
Kasia225 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:26   #4707
maneo444
Zakorzenienie
 
Avatar maneo444
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 6 293
GG do maneo444
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez Flicka Pokaż wiadomość
zdam Wam niekrótką relację z wizyty w sopockim Herbalist laButiko. pojechałam tam z czystej ciekawości, oczywiście niczego nie potrzebując.

sklepik jest ładny, czysty i przejrzysty. Spory wybór firm Vatika, Dabur, Khadi, Bingo, Green Pharmacy i innych naturalnych kosmetyków, więc z przyjemnością sobie pooglądałam

wzięłam 100 ml Amli Dabura, co to jej nie kupiłam w końcu na paatalu (była po 12zł, czyli ok) i dla zaspokojenia ciekawości Maka Powder (też 12). Pomyślałam sobie, że skoro już tam jestem to wezmę półprodukty, które mi się skończyły/kończą: elastynę, konserwant i olej makadamie + 2 butelki 125ml. i tutaj zrobiłam błąd – nie patrzyłam, co Pani (oczywiście bardzo uprzejma i kompetentna) pakuje mi do siatki. zamiast zwykłej elastyny dostałam elastynę i kolagen, a cały rachunek wyniósł mnie 78 zł (na co dostałam 8zł zniżki ze względu na fakt, że to były pierwsze zakupy). czyli za 3 półprodukty i 2 butelki: 54. jest to dwa razy więcej, niż zapłaciłabym na ZSK… nie wiem, czy te rzeczy naprawdę tyle tam kosztują, czy gdzieś jest błąd (nie dostałam rachunku), spieszyłam się i nawet nie spytałam. może Wy wiecie? oczywiście rozumiem, że oni nie działają na zasadzie wolontariatu i jakoś muszą zarabiać, jednak to akurat uważam za spore przebicie…

pewnie tam wrócę – po maski Bingo albo np. olejki łopianowe GP, może coś z amlą, a oferta ma się poszerzać, ale podejrzewam, że z ich półproduktów to już nie skorzystam.



PS nie myślcie, że zawsze cechuje mnie taki bezmyślny, nieuważny konsumpcjonizm, nie wiem co dzisiaj poszło nie tak.. może ta ilość ładnych rzeczy wkoło zadziałała otumaniająco
Moze olej był taki drogi?
__________________

maneo444 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:29   #4708
neitka
Zadomowienie
 
Avatar neitka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 964
GG do neitka
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez kuleczkka Pokaż wiadomość
ja bym zafarbowała - zresztą jak mi coś nie podejdzie z henną to mam taki zamiar - pofarbować raz i potem wrócić do henny - ale na razie (1/2 roku farbuję i jestem zadowolona mimo tego, że kolor zdecydowanie rudzieje - ale dla mnie w granicach do przyjęcia
No i dziękuję, skoro włosomaniaczki mówią, żeby farbnąć, to spokojnie machnę sobie jakiś kolorek. Może jakiś syoss? Farbowałaś się na ciemno - hehe ja Cię dobrze pamiętam, bo długo miałaś takiego samego avka, z którym Cię silnie kojarzę. Zatem offtopując - czy możesz mi polecić jakiś brąz? Najbardziej zależy mi na trwałości, kolor nie ma ogromnego znaczenia - mam teraz bardzo ciemne włosy, nie chcę ich jeszcze przyciemniać, ale zdaję sobie sprawę, że wszelkie 'jasne brązy' nie wyjdą tak jak mają wyjść i odcien włosów się za bardzo nie zmieni, chcę tylko raz na zawsze ten zielony pokryć

Cytat:
Napisane przez anoska Pokaż wiadomość
a co to za płukanka
To nie pielęgnacyjna, tylko po prostu kolażanka poleciła coś czerwonego na zielony pigment, żeby go zniwelować. I stąd ketchup.
__________________
I will marry melody...


neitka
neitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:30   #4709
NeverGoAlone
Raczkowanie
 
Avatar NeverGoAlone
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 177
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Właśnie doszła do mnie odżywka b/s Tigi z serii love, peace & the planet Jestem na etapie szukania dobrej odżywki b/s, więc mam nadzieję, że się dobrze spisze. Za kilka dni będę testować. I skusiłam się jednak na maskę Organique Anti Age Melduję jeszcze, że zaczęłam dzisiaj kurację na porost wcierką Kulpol- mam nadzieję, że włosy zaczną mi szybciej rosnąć
NeverGoAlone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-18, 12:42   #4710
anoska
Zakorzenienie
 
Avatar anoska
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 6 437
Dot.: Walka o zdrowe i piękne włosy część XI

Cytat:
Napisane przez neitka Pokaż wiadomość

To nie pielęgnacyjna, tylko po prostu kolażanka poleciła coś czerwonego na zielony pigment, żeby go zniwelować. I stąd ketchup.

wiedziałam, że coś pomieszałam, wybacz
__________________
anoska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:01.