Rimini zbiorczy - wakacje, obozy - Strona 127 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-20, 09:19   #3781
findshelter
Przyczajenie
 
Avatar findshelter
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

wróciłam z Rimini we wtorek, nie widziałam cudowniejszego miejsca, odpowiem na pytania
findshelter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:05   #3782
..::Rimini::..
Raczkowanie
 
Avatar ..::Rimini::..
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez findshelter Pokaż wiadomość
wróciłam z Rimini we wtorek, nie widziałam cudowniejszego miejsca, odpowiem na pytania
Hej Lecę jutro z samego rana Jak ceny wejść do dyskotek w tym roku?
..::Rimini::.. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 13:29   #3783
pigsny
Raczkowanie
 
Avatar pigsny
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
GG do pigsny
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez findshelter Pokaż wiadomość
wróciłam z Rimini we wtorek, nie widziałam cudowniejszego miejsca, odpowiem na pytania
z jakiego biura byłaś? jak opiekunowie? Opowiedz trochę o wrażeniach.. ;D
pigsny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-20, 16:03   #3784
gracja67@wp.pl
Raczkowanie
 
Avatar gracja67@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z rumi
Wiadomości: 99
GG do gracja67@wp.pl
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez pigsny Pokaż wiadomość
z jakiego biura byłaś? jak opiekunowie? Opowiedz trochę o wrażeniach.. ;D
No własnie opowiadaj ) O wszystkim po kolei hehe
gracja67@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 10:20   #3785
grzesiekdaniel
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

hey
szukam osób które będą w Rimini w dniach 23.07-06.08.2012r. imprezy plażowanie itp.
grzesiekdaniel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 11:59   #3786
basieek15
Przyczajenie
 
Avatar basieek15
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 26
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

ja teeeż byłam w Rimini, też z BUTem i chyba w tym samym turnusie co 'findshelter' (2?) Miasto ogólnie cudowne.Włosi są mega otwarci, zaczepiają na ulicach , rozmawiają, komplementują. Potrafią nawet grupkami klaskać, na przechodzące obok dziewczyny Miasto wieczorem jest pełne ludzi... byłam w polowie lipca, ponoc w sierpniu jest najgorzej, co ciezko mi jets sobie teraz wyobrazic. Jeśli się znajdzie wolną ławeczkę na promenadzie to można byc z siebie mega zadowolonym.
Podróż dość męczaca, ja osobiscie z wrocka jechalam 24 h...ale warto. ! Jak tylko sie czuje te pierwsze wloskie promienie slonca, to cała doba jazdy nic nie znaczy.
Na plaży elegancko leżaczki z 'daszkami' , morze ni ejakies lazurowe, ale cieple . Po plazy standardowo chodzą rumuni krzyczac 'tatoo', 'coco', czy 'aqua fresca' .. z niektorymi da sie nawet pozartowac, do reszty idzie sie przyzwyczaic.
ymm kluby. zabawa zaczyna sie okolo 24. pod np . Carnaby sa miedy 23 a 24 dos duze kolejki przy wejsciu. ogolnie pod lokalem stoi duuzo osob, chetnych do rozmowy, jak zauwazylam. ymm alkohol w klubie jeeest dosc drogi, bo 8e za drina z tego co sie orientuje, bo sama tak nie szalałam. wejsciowka do carnaby chyba 8e, sama mialam karnet- 3 wejscia-20e. wódka smakowa(polecam arctic) po 8-9e za 0.7 (28%) nie mają żadnego jedzenia typu zupki chinskie, wiec radze zaopatrzyc sie w jakies gasterko.

jak juz wspomnialam bylam z BUTa na party zone, w h. bacco wiec moge opowiedziec jak to wszytsko tam dzialalo
basieek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 13:12   #3787
gracja67@wp.pl
Raczkowanie
 
Avatar gracja67@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z rumi
Wiadomości: 99
GG do gracja67@wp.pl
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez basieek15 Pokaż wiadomość
ja teeeż byłam w Rimini, też z BUTem i chyba w tym samym turnusie co 'findshelter' (2?) Miasto ogólnie cudowne.Włosi są mega otwarci, zaczepiają na ulicach , rozmawiają, komplementują. Potrafią nawet grupkami klaskać, na przechodzące obok dziewczyny Miasto wieczorem jest pełne ludzi... byłam w polowie lipca, ponoc w sierpniu jest najgorzej, co ciezko mi jets sobie teraz wyobrazic. Jeśli się znajdzie wolną ławeczkę na promenadzie to można byc z siebie mega zadowolonym.
Podróż dość męczaca, ja osobiscie z wrocka jechalam 24 h...ale warto. ! Jak tylko sie czuje te pierwsze wloskie promienie slonca, to cała doba jazdy nic nie znaczy.
Na plaży elegancko leżaczki z 'daszkami' , morze ni ejakies lazurowe, ale cieple . Po plazy standardowo chodzą rumuni krzyczac 'tatoo', 'coco', czy 'aqua fresca' .. z niektorymi da sie nawet pozartowac, do reszty idzie sie przyzwyczaic.
ymm kluby. zabawa zaczyna sie okolo 24. pod np . Carnaby sa miedy 23 a 24 dos duze kolejki przy wejsciu. ogolnie pod lokalem stoi duuzo osob, chetnych do rozmowy, jak zauwazylam. ymm alkohol w klubie jeeest dosc drogi, bo 8e za drina z tego co sie orientuje, bo sama tak nie szalałam. wejsciowka do carnaby chyba 8e, sama mialam karnet- 3 wejscia-20e. wódka smakowa(polecam arctic) po 8-9e za 0.7 (28%) nie mają żadnego jedzenia typu zupki chinskie, wiec radze zaopatrzyc sie w jakies gasterko.

jak juz wspomnialam bylam z BUTa na party zone, w h. bacco wiec moge opowiedziec jak to wszytsko tam dzialalo


Powiedz mi czy jest w Rimini jakieś centrum handlowe ? Chodzi mi o jakieś fajne ciuchy ? )
gracja67@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 13:35   #3788
basieek15
Przyczajenie
 
Avatar basieek15
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: okolice Wrocławia
Wiadomości: 26
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

taaak jest, z tego co sie orientuję na wylocie z Rimini. Le befane. są tam typowe sklepy typu bershka, pull and bear, terranova, zara itd. wyjezdzajac z polski mialam nadzieje, ze cos sobie kupie, choc nie bylo t moim priorytetem. jednak jak przyjechalam do rimini zapomnialam calkowicie o jakichkolwiek zakupach ^^
basieek15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 15:27   #3789
gracja67@wp.pl
Raczkowanie
 
Avatar gracja67@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z rumi
Wiadomości: 99
GG do gracja67@wp.pl
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez basieek15 Pokaż wiadomość
taaak jest, z tego co sie orientuję na wylocie z Rimini. Le befane. są tam typowe sklepy typu bershka, pull and bear, terranova, zara itd. wyjezdzajac z polski mialam nadzieje, ze cos sobie kupie, choc nie bylo t moim priorytetem. jednak jak przyjechalam do rimini zapomnialam calkowicie o jakichkolwiek zakupach ^^
hahha no tak )
Ale ja liczę ,że jednak się obkupię i po imprezuje. ) To są moje główne cele )

Z Twojego obozu jechał ktoś na jakieś dodatkowe wycieczki ?
gracja67@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 15:29   #3790
Szarax3
Przyczajenie
 
Avatar Szarax3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

ja wczoraj wróciłam z Rimini ;d. byłam z Almaturem w hotelu Consul. było naprawdę świetnie!
__________________

Szarax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 15:39   #3791
gracja67@wp.pl
Raczkowanie
 
Avatar gracja67@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z rumi
Wiadomości: 99
GG do gracja67@wp.pl
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

no to opowiadaj jakieś fajne szczegóły )
Lubię czytać opowieści ludzi hehe
gracja67@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-21, 20:30   #3792
findshelter
Przyczajenie
 
Avatar findshelter
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez ..::Rimini::.. Pokaż wiadomość
Hej Lecę jutro z samego rana Jak ceny wejść do dyskotek w tym roku?
za wypad do blow up'a płaciliśmy po 8euro a do carnaby 10
ale opłaca się bo w carnaby jest cudownie

---------- Dopisano o 21:30 ---------- Poprzedni post napisano o 21:21 ----------

Cytat:
Napisane przez pigsny Pokaż wiadomość
z jakiego biura byłaś? jak opiekunowie? Opowiedz trochę o wrażeniach.. ;D
byłam z Partnera - regobis
szczerze opiekunowie nam się trafili na prawde rygorystyczni
przeszukiwali nam torebki jak wracałyśmy z miasta a ze trzy razy kazały nam nawet chuchać , wyjście na plaze wieczorem było zabronione ale i tak raczej nie przestrzegaliśmy tego, wylewały alkohol, palenie było zabronione ogólnie terror, ale nie było najgorzej, jeśli jest ktoś sprytny to da radę bankowo, my z koleżanką kupiowałyśmy wódki i normalnie w dzien robiłysmy sobie w pokoju drineczki także dało rade

jeśli chodzi o wrazenia ogółem to było na prawdę niesamowicie, nie widziałam jeszcze tak cudownego i pełnego życia miasta. włosi piękni, często zaczepiają blondynki, bardzo śmiali, raz szłam z koleżanką na zbiórkę wieczorem to podeszła do nas grupa młodych włochów, chwyciła nas za ramiona i szli z nami na zbiórke a na koniec kazali sobie dawać buziaczki także bardzo śmieszni i sympatyczni, da się porozumieć po angielsku bez problemu, jedzenie pyszne, błam w hotelu COMO i makaron mielismy dwa razy dziennie, myslalam ze mi sie znudzi ale teraz kiedy wrocilam bardzo mi tego brakuje ;p jesli chodzi o ceny to jest niestety dosc drogo, zalezy gdzie ale najlepiej robic zakupy w jakis mini marketach
za cole w puszce niecałe 1euro, papierosy 4,5 euro, mają tanie wina, piwa około 2, 3 euro ,
ja wzięłam ze sobą 350 euro i niestety wszystko wydałam tylko lubie zakupy i kupilam troche ciuchów wiec odjąć od tego jakies 80euro, w sumie nie piłam dużo dlatego nie szło tak bardzo na alkohol, raczej na napoje najwięcej kasy. dyskoteki na prawdę super, carnaby prześwietna, bardzo rozrywkowa, 3 pietra i na kazdym inny rodzaj muzyki, wiele sympatycznych ludzi i świetny klimat

jeśli chcecie wiedzieć więcej prosze pytać o szczegóły
findshelter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-21, 21:03   #3793
gracja67@wp.pl
Raczkowanie
 
Avatar gracja67@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z rumi
Wiadomości: 99
GG do gracja67@wp.pl
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Ciekawie brzmi... Kurczę już nie mogę się doczekać swojego wyjazdu
gracja67@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 00:08   #3794
LukasJLB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Szarax3 byłaś z grupą Indexu ?
LukasJLB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 09:47   #3795
Justyna11111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

hej . jedzie ktos z Was we wtorek <24 lipca> z Wrocławia do Rimini ?
Justyna11111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 15:16   #3796
Szarax3
Przyczajenie
 
Avatar Szarax3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez LukasJLB Pokaż wiadomość
Szarax3 byłaś z grupą Indexu ?
tak byłam ;d.
__________________

Szarax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 11:27   #3797
LukasJLB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez Szarax3 Pokaż wiadomość
tak byłam ;d.
a pamietasz chłopakow z pokoju 580 ?
LukasJLB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 12:21   #3798
jakub2288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Red face Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez Szarax3 Pokaż wiadomość
ja wczoraj wróciłam z Rimini ;d. byłam z Almaturem w hotelu Consul. było naprawdę świetnie!
Możesz coś opowiedzieć na PRIV ?
jakub2288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 17:57   #3799
Szarax3
Przyczajenie
 
Avatar Szarax3
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 16
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez LukasJLB Pokaż wiadomość
a pamietasz chłopakow z pokoju 580 ?
kojarzę ;d. a to ci od telewizora? :p
__________________


Edytowane przez Szarax3
Czas edycji: 2012-07-24 o 19:11
Szarax3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-25, 15:26   #3800
pigsny
Raczkowanie
 
Avatar pigsny
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 139
GG do pigsny
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez basieek15 Pokaż wiadomość
ja teeeż byłam w Rimini, też z BUTem i chyba w tym samym turnusie co 'findshelter' (2?) Miasto ogólnie cudowne.Włosi są mega otwarci, zaczepiają na ulicach , rozmawiają, komplementują. Potrafią nawet grupkami klaskać, na przechodzące obok dziewczyny Miasto wieczorem jest pełne ludzi... byłam w polowie lipca, ponoc w sierpniu jest najgorzej, co ciezko mi jets sobie teraz wyobrazic. Jeśli się znajdzie wolną ławeczkę na promenadzie to można byc z siebie mega zadowolonym.
Podróż dość męczaca, ja osobiscie z wrocka jechalam 24 h...ale warto. ! Jak tylko sie czuje te pierwsze wloskie promienie slonca, to cała doba jazdy nic nie znaczy.
Na plaży elegancko leżaczki z 'daszkami' , morze ni ejakies lazurowe, ale cieple . Po plazy standardowo chodzą rumuni krzyczac 'tatoo', 'coco', czy 'aqua fresca' .. z niektorymi da sie nawet pozartowac, do reszty idzie sie przyzwyczaic.
ymm kluby. zabawa zaczyna sie okolo 24. pod np . Carnaby sa miedy 23 a 24 dos duze kolejki przy wejsciu. ogolnie pod lokalem stoi duuzo osob, chetnych do rozmowy, jak zauwazylam. ymm alkohol w klubie jeeest dosc drogi, bo 8e za drina z tego co sie orientuje, bo sama tak nie szalałam. wejsciowka do carnaby chyba 8e, sama mialam karnet- 3 wejscia-20e. wódka smakowa(polecam arctic) po 8-9e za 0.7 (28%) nie mają żadnego jedzenia typu zupki chinskie, wiec radze zaopatrzyc sie w jakies gasterko.

jak juz wspomnialam bylam z BUTa na party zone, w h. bacco wiec moge opowiedziec jak to wszytsko tam dzialalo

jak opiekunowie z buta? fajni wam się trafili? mieliście luz..? do której mogliście być na mieście..? da się jakoś ' tajnie ' wychodzić z hotelu w nocy, czy nie bardzo? ;D

Edytowane przez pigsny
Czas edycji: 2012-07-25 o 15:29
pigsny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-30, 12:48   #3801
LukasJLB
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 7
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez Szarax3 Pokaż wiadomość
kojarzę ;d. a to ci od telewizora? :p

a chcesz moze kupić telewizor za 20 euro ? bo na wódkę zbieramy ! hahahhahahaha z tej strony Łukasz 580 ;D
LukasJLB jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:39   #3802
findshelter
Przyczajenie
 
Avatar findshelter
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 5
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

był ktoś w hotelu COMO od 6 - 17 lipca? były tam bodajże 3 obozy, jeśli ktoś był, dawać znać
findshelter jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 13:58   #3803
Olussiak
Raczkowanie
 
Avatar Olussiak
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 291
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Był ktoś na obozie z ok-tours? Jak było? jak z wyjściami nocnymi, zawsze trzeba było wychodzić na dyskoteki, czy można było na miasto i plaże?
Jak jedzenie? Hotel Grune Perle?
Olussiak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-03, 18:20   #3804
greedylove
Przyczajenie
 
Avatar greedylove
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 8
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Byłam w tym roku, super wspomnienia

Niestety przez 10 dni, które tam spędziłam, dwa były stosunkowo chłodne, deszczowe i burzowe. Ale atmosfera tego miejsca wcale nie pozwoliła na nudę.
Jedzenie typowo włoskie to słodkie śniadania (ciasta, sucharki, trochę"suche" bułki, dżem itd), obiad składający się z I dania - makaronu i drugiego - mięsa z ziemniakami i kolacja w podobny sposób jak obiad. Sporadycznie pizza, ziemniaki lub "omlet".
Na mieście można skosztować włoskiej pizzy na cienkim cieście, naleśników z nutellą czy wielkich lodów (ok. 2€ za "gałkę", która od naszej jest dwa razy większa). W Rimini w większych sklepach możemy się zaopatrzyć w wodę, ciastka itd, a alkohol bez problemu można kupić w mniejszych sklepikach, gdzie nie pytają o dowód.
Plaże są prywatne, każdy ma leżak i/lub parasol w zależności od hotelu i zakupionej oferty.
Wieczorem miasto rozkwita, na placach przed wejściem na plaże są organizowane zbiorowe dancingi, gdzie jest naprawdę sympatycznie; a w koło kwitnie handel przeróżnymi rzeczami.
Dyskoteki - Carnaby 10€ za wstęp, karnet na trzy wejścia - 25€. Na tej dyskotece możemy spotkać wielu Włochów, a po za tym obywateli Niemiec i Polski.
__________________
" Życie nasze składa się z krótkich momentów
Cudownych chwil czy przykrych incydentów "
greedylove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 14:05   #3805
Humooreska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dąbrowa G
Wiadomości: 255
GG do Humooreska
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Cytat:
Napisane przez Olussiak Pokaż wiadomość
Był ktoś na obozie z ok-tours? Jak było? jak z wyjściami nocnymi, zawsze trzeba było wychodzić na dyskoteki, czy można było na miasto i plaże?
Jak jedzenie? Hotel Grune Perle?
Witam 1 sierpnia wróciłam z Rimini, było megaa ! Byłam właśnie z Okeja i w tym hotelu o którym piszesz tylko , że ja akurat byłam na 18-22 natomiast kolegowałam się również z młodzieżowym więc jak co to pytaj ... Hotel nie robi jakiegoś wielkiego wrażenia natomiast to co tam się dzieje <lol2> jezuuu tak nie chciałam stamtąd wracać .... Jedzenie (co mnie zdziwiło) jest smaczne ..Na śniadanie jest chleb i bardzo dużo różnych szynek serów,kremu czekoladowego jest również kakao, kawa,herbata,płatki. Jeśli chodzi o obiady to na przystawki masz sałatki + chleb czyli zazwyczaj są to sałatki różnego rodzaju 2 danie to Makaron (codziennie w innej postaci np raz z sosem pomidorowym raz z serem) a ostatnie danie to frytki lub ziemniaki smażone i do tego jakieś mięso. Mi tam jedzenie smakowało nie można narzekać za taką cenę. Jeśli chodzi zaś o pokoje to są one ładne zadbane łóżka wygodne natomiast są małe a łazienka... hahahahahahah łazienka jest masakrą. Posiłki podawają kelnerzy ,którzy są tacy przystojni ze naprawde można się zakochać . miałam takie szczęście że z jednym miałam okazję pić hehe.
Jeśli chodzi o ceny to wcale nie jest drogo! Ja miałam 300 e z czego 100 euro poszło mi na wycieczki i mi lajtowo starczyło jeszcze bym z 100 e przywiozła ale pod koniec to szalałam ostro z kasą ;dd. Fajki stoją najdroższe po 5 e wiec tragedii nie ma tańsze można było kupić za 3,50 alkohol tani np cytrynówka po 4 e, wina po 2-5 e (nawet dobre) w kartonie 1-2,50 ,piwo tak 1-3 e. jedzenie w restauracjach nie było takie tanie a pizza osobiście mi nei smakowała cienka jak papier ścierny i najtańsza po 6 e osobiście sie nią nie najadłam lepiej sobie kupić za 4 e kebaba ;pp
Aaaa a jeśli chodzi o te wyjścia hmmm to przeważnie na dyski o 23 mieli zbiórke i do 3 mogli być maxymalnie ale to wszystko zależy na jakich trafisz wychowawców. Na miasto mogli wychodzić tylko musieli sie meldować i mówic gdzie mniej więcej będą.

Ogółem mówiąc to były moje najlepsze wakacje w życiu! Napewno tam kiedyś wrócę i wszystkim polecam to miejsce. Jak ktoś ma pytania chętnie odpowiem

Edytowane przez Humooreska
Czas edycji: 2012-08-04 o 14:10
Humooreska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-04, 20:03   #3806
Selegne
Raczkowanie
 
Avatar Selegne
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 58
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Hej, witam wszystkich.
Wybiera się ktoś w terminie 14.08-23-08 do hotelu Consul na obóz studencki? Jadę sama i chętnie poznałabym kogoś
__________________
`Kobieta jest najsłabsza, gdy kocha, a najsilniejsza, gdy jest kochana.`
Selegne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 17:58   #3807
gracja67@wp.pl
Raczkowanie
 
Avatar gracja67@wp.pl
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Z rumi
Wiadomości: 99
GG do gracja67@wp.pl
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

No to dzisiaj wyjazd do Rimini <3
Chcę być już na miejscu ;D
gracja67@wp.pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-06, 19:01   #3808
Kesake
Przyczajenie
 
Avatar Kesake
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 13
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Już za parę godzin ; D
__________________
2006/09 Chorwacja
2010 Bułgaria
2011 Mallorca
2012 Lloret de Mar/Barcelona & Rimini
2013 Turcja & ?!

It was a long and dark December... !
Kesake jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-07, 10:38   #3809
jakub2288
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Talking Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Ktoś się wybiera do Rimini 21.08-30.08 ? To niech się odezwie
jakub2288 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-11, 00:07   #3810
forlane
Raczkowanie
 
Avatar forlane
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 44
Dot.: Rimini zbiorczy - wakacje, obozy

Jeśli ktoś jedzie z Buta 13 do Rimini, to ma niesamowite szczęście, trafi na opiekuna Adama, który jest za☠☠☠isty, byłam z nim teraz w Lloret
forlane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-13 12:19:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:39.