jak ubrac modnie faceta??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-25, 20:06   #1
natka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6

jak ubrac modnie faceta???


chce ubrać mojego męż n(na zabawe karnawałową) w sztruksową marynarke,eleganckie spodnie,koszule i krawat!! czy taki zestaw będzie ok.??? marynarka jest koloru brązoworudego ?? z koszulą mam problem bo mam do tego białą w pomarańczowe i brązowe paski-ale moge zmienić!! ale jakie spodnie i krawat??? pomcy!!!!
natka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:16   #2
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Strój jest zależny od okazji, ale nie powinnaś męża przebierać lub zmuszać do założenia czegoś w czym czułby się źle. Wybacz, ale musiałam to napisać. Moim zdaniem stylizacja, którą wymyśliłaś jest przebajerowana, ale wszystko zależy od charakteru i usposobienia Twojego faceta. Osobiście ja bym stawiała na elegancję : granatowa koszula/biała w czarne paski + dobre jakościowo dżinsy bez udziwnień - to jest oczywiście moja wizja, możesz się z nią nie zgadzać.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:21   #3
natka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

nie zmuszam mojego męża do przebierania-nie napisałam tego!!! sam sobie wymyślił tą marynarke!!! mój mąż wygląda baaaardzo poważnie i chce się odmłodzić!! cały szas nosi garnitury i eleganckie koszule!!!
natka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:38   #4
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Cytat:
Napisane przez natka101 Pokaż wiadomość
nie zmuszam mojego męża do przebierania-nie napisałam tego!!! sam sobie wymyślił tą marynarke!!! mój mąż wygląda baaaardzo poważnie i chce się odmłodzić!! cały szas nosi garnitury i eleganckie koszule!!!
Spokojnie . Faktycznie niepotrzebnie użyłam wyrazu "zmuszać", powinno być raczej "proponować". Wszystko zależy na jaką imprezę się wybieracie i jak bardzo Twój mąż chce zaszaleć. Skoro jednak rozpoczął eksperymenty z modą to daj mu poszaleć. Jeśli jeszcze mogę coś napisać od siebie to dobrym pomysłem są wszelkiego rodzaju dodatki (kapelusz, przykrótki krawat, zabawny nadruk na t-shircie itd.).
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 20:53   #5
natka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Nie Na To To Się Nie Zgodzi Na Bank!!! Jest Mega Tradycjonalistą!!!! Ta Marynarka To Już "wybryk" To Jest Normalna Zabawa Karnawałowa Mój Mąż Ma 30 Lat A Wygląda Na 40!! Tam Będzie Pełno Ludzi Ubranych W Garnitury -ale Bez Gustu "niebieska Koszula I żółty Krawat"-ten Typ!!! Bo To Zabawa W Małej Miejscowosći Gdzie Czas Zaczymał Się W Latach 1999-2000!!!
natka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 21:50   #6
Kasiamala
Rozeznanie
 
Avatar Kasiamala
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 686
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Cytat:
Napisane przez natka101 Pokaż wiadomość
chce ubrać mojego męż n(na zabawe karnawałową) w sztruksową marynarke,eleganckie spodnie,koszule i krawat!! czy taki zestaw będzie ok.??? marynarka jest koloru brązoworudego ?? z koszulą mam problem bo mam do tego białą w pomarańczowe i brązowe paski-ale moge zmienić!! ale jakie spodnie i krawat??? pomcy!!!!
wiesz myślę że najpierw powinnaś zobaczyć jak wygląda modnie ubrany facet a dopiero potem będziesz miala jakies poczucie smaku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg as.jpg (72,9 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg fdsa.JPG (47,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gato287.jpg (49,2 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gato513rc0dr1.jpg (103,6 KB, 31 załadowań)
Kasiamala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 10:10   #7
natka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

nie lubie tego typu stroju!!! wiem co teraz noszą faceci i wszystko ok. tylko zę mój mąż tak się nie ubiera i nie będzie!! znam wszystkie nowinki ze świata mody!!! nie kazdemu facetowi taki styl (jak na zdjęciach) pasi !!!! i ta kwestia też jest istotna!!!
natka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 10:24   #8
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

rany, przestań krzyczeć, bo się tego czytać nie da


Jeżeli "znasz wszystkie nowinki ze świata mody" to czemu pytasz
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 11:14   #9
natka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

drogie dziewczęta!! wasz podstawowy bład to to że nie potraficie czytać!!! proste pytanie to dla was problem!! naoglądałyście się bravo i tych pięknych chłopców i myślicie ze każdy musiy być tak ubrany!!! myślałam że tu jakaś profesjonalistka radzi a tu same amatorki, które siedzą przed swoimi komputerami i wszystkich krytykują bo to jest sposoob na dowartościowywanie samej siebie!!! a czy wy znacie się na modzie macie wąski tok myślenia i proponujecie jeden styl dla faceta!!! bravo za kreatywnośc!!! kończe ten wątek i darujcie sobie odpisy...pozdrawiam
natka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:27   #10
Athii
Raczkowanie
 
Avatar Athii
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 191
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

dzizz :P hehe
Athii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 12:32   #11
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Zgodzę się z toba tylko co do zdjęć, które zamieściła Kasiamala - wyglądają jak marzenia czytelniczek bravo Koszmar

poza tym - beznadzieja Faktycznie lepiej już nie pisz, bo się pogrążasz.
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-26, 12:48   #12
szaaaalona
Raczkowanie
 
Avatar szaaaalona
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 437
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Buehehe amatorki wy!
__________________
'Mów do mnie tak, bo lubię słów twoich smak... mów tak;
I chociaż czas pewnie odmieni kiedyś nas - mów tak... '


Adaś
szaaaalona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 21:58   #13
besciara
Wtajemniczenie
 
Avatar besciara
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ... ... ...
Wiadomości: 2 730
Talking Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Cytat:
Napisane przez margitta Pokaż wiadomość
Zgodzę się z toba tylko co do zdjęć, które zamieściła Kasiamala - wyglądają jak marzenia czytelniczek bravo Koszmar
.

Natko trochę samokrytyki.
"znam wszystkie nowinki ze świata mody!!! nie kazdemu facetowi taki styl (jak na zdjęciach) pasi !!!! i ta kwestia też jest istotna!!! "<- ile Ty masz lat?

i" wszystkich krytykują bo to jest sposoob na dowartościowywanie samej siebie!!!" <- masz problem z dowartościowaniem samej siebie?. Kto jak kto, ale tylko Ty obrażasz inne wizażanki.

"kończe ten wątek i darujcie sobie odpisy" <- zabieram zabawki i idę do domu .

Proponuję zastanowić się zanim zadasz kolejne pytanie czy zanim cokolwiek napiszesz.
__________________
Carpe diem
NIE dla dyktatury PiS. Nie jestem Polakiem drugiego sortu. Żaden Polak nie jest. Nie dla ustaw w nocy, nie dla polityki autorytarnej.
besciara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:06   #14
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

sztruksowa marynarka tylko do prostych jeansow, ewnetualnie sztruksow w tym samym kolorze, ale jak czarny komplet taki mi sie podoba to rudo-brazowy raczej niespecjalnie najlepiej jakbys umiescila fotki
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:41   #15
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Cytat:
Napisane przez natka101 Pokaż wiadomość
drogie dziewczęta!! wasz podstawowy bład to to że nie potraficie czytać!!! proste pytanie to dla was problem!! naoglądałyście się bravo i tych pięknych chłopców i myślicie ze każdy musiy być tak ubrany!!! myślałam że tu jakaś profesjonalistka radzi a tu same amatorki, które siedzą przed swoimi komputerami i wszystkich krytykują bo to jest sposoob na dowartościowywanie samej siebie!!! a czy wy znacie się na modzie macie wąski tok myślenia i proponujecie jeden styl dla faceta!!! bravo za kreatywnośc!!! kończe ten wątek i darujcie sobie odpisy...pozdrawiam
Spokojnie Natka101. Dziewczyny chcialay tylko pomoc,nie musisz wcielac w zycie ich rad, jesli Ci sie nie podobaja Na Wizazu panuje zasada - traktuj innych tak, jakbys chcial zeby ciebie traktowano - obrazaniem i wyzwiskami daleko tutaj nie zajedziesz
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 09:55   #16
natka101
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

mia22 gratulacje jedna rozumie co jest napisane!! inne panie zapraszam do sejmu -piszecie dużo i nie na temat!!!!
natka101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:00   #17
euphemia
Raczkowanie
 
Avatar euphemia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 241
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Cytat:
Napisane przez Mia22 Pokaż wiadomość
sztruksowa marynarka tylko do prostych jeansow, ewnetualnie sztruksow w tym samym kolorze,
Eee, dlaczego sztruksy tylko w tym samym kolorze? Niekoniecznie. Mój mąż - fan sztruksowych marynarek miesza kolory i nawet fajnie to wygląda, bo "przełamuje" tym sposobem efekt jednokolorowego mundurka (oczywiście wtedy, kiedy taki efekt do niczego mu nie potrzebny). Dobrze wygląda np. czekoladowa marynarka z ciemno-beżowymi sztruksami, albo granatowa z ciemnoszarymi (ale szarość wpadająca lekko w granat).

Moim zdaniem, to naprawdę bardzo wiele zależy od tego, co chcemy osiągnąć. Jeśli ma być bardzo elegancko - jeden kolor, jeśli nie można poeksperymentować.

Co do proponowanych wcześniej w wątku nadruków czy przezroczystości i gołych klat (dwie ostatnie, jak mniemam, były proponowane za pomocą zdjęć), uważam, że dojrzale wyglądający faceci wyglądają w takich ciuchach po prostu śmiesznie. (Ale może to dlatego, że ja też nie lubię nadruków i sama ich nie noszę).
euphemia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-27, 15:12   #18
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

euphemia. mi sie srednio podobaja takie polaczenia. W ogole sztruks pdooba mi sie w polaczeniu z innym materialem najbardziej, a jako alternatywa do garnituru na mniej oficjalne okazje, sztruksowy garnitur wlasnie .

koszula biala w pomaranczowe i brazowe paski do brazoworudej marynarki bedzie ok, ale zrezygnowalabymz krawata - choc to zalezy od okazji.
do tego klasyczne jeansy, proste, bez udziwnien, brazowe butki i elegancki pasek ja bym tka to widziala a piszac eleganckie spodnie co masz na mysli? ganiturowe czy jakies inne? moze by sie jakies materialowe dobrlao do takiej marynarki
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-05, 23:31   #19
podwodniak
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 682
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

A facet musi chodzić modnie ubrany? Nie wystarczy by nosił proste ponadczasowe rzeczy?
podwodniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-12, 06:56   #20
Thelipterys
Raczkowanie
 
Avatar Thelipterys
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 495
GG do Thelipterys
Dot.: jak ubrac modnie faceta???

Odpowiem w ten sposob: ja bym chcial sie na taka okazje ubrac odpowiednio, ale tez zgodnnie z moim gustem. Nie chcialbym zakladac marynarki czy koszuli, w ktorej bym sie zle czul. Oczywiscie sa konwenanse pewne, ktorych trzeba sie trzymac, jednak w ich granicach wybieralbym to, co mi odpowiada. Ja np. nie lubie kryzkliwych kolorow jakis, udziwnien. Prosta marynarka, spodnie krawat stonowany, nie kontrowersyjna koszula i juz
Thelipterys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:08.