Norwegia.Jest tu ktoś??? - Strona 46 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-02, 16:55   #1351
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Tu jest coraz szerszy wybór... Z reszta jak cos brakuje mozna zamówić pocztą i przybędzie paczuszka.....
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-02, 22:03   #1352
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

ja uwielbiam zakupy w norweskim Yves Rocher
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 00:19   #1353
kaypay
Przyczajenie
 
Avatar kaypay
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

zalezy jakich produktow uzywasz ja np do wlosow wole bez slslow itp i mam z tym problem bo w sumie jedyna marka jaka znam jest LUSH i to nie do konca bez sls. Albo np depiluje sie kremami i jak mam tutaj kupic krem do depilacji po ich cenie to wole sobie zamowic z pl
kaypay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 07:26   #1354
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__ Pokaż wiadomość
ja uwielbiam zakupy w norweskim Yves Rocher
a Yves Rocher działa tu przez internet? Czy tylko stacjonarne sklepy?
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 08:11   #1355
Anulca
Raczkowanie
 
Avatar Anulca
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 134
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Chesc bardzo sie tu pozmienialo. Ciagle czytam o czym piszecie ale noe chce sie Za bardzo miserable classic pojawiaja sie glupe wypowiedzi i dyskusja nest zupelnie ber sensu. Po pierwsze nie Wiem dlaczego boicie sie porodu w Norwegi. Ja tu urodzilam 3 zdrowych dzieci bez komplikacji . Przy zadnym porodzie nawet noe dostalam "epidural" i jakos to przezylam, szybko przyszlam do siebie i dobrze wspominam. Jesli chodzi o opieke to chodzilam na wizyty do poloznej . Bylarm tylko u leiarar Po zwolnienie i jak musialam bye w spiralen ( z porodu wymiotow)
Heslig chodzi o kosmetyki, noe opowiadajcie se nei na wyboru. Te renomowane marki sa tu jak na calym swiecie. Ja Rez zamawiam przez Internett debut bylo taniej. Nå lookfantastik przezylam jest gratis, wiec wazne aby zamowic do 200 koron. To unikniemy cla. Raz zamowilam Za 215 koron i mi dolozyli 150 koron cla . Usciski dal "starych" znajomych i witajcie powodzenia dal " nowych" Polek w Norwegi
__________________
Anulca

z maluchami;
03.02.02
25.06.04
14.01.08

jobb www.sbhf.no
by www.drammen.no
Anulca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-03, 08:38   #1356
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Ja duzo kosmetykow zamawiam poczta. Brakuje mi przede wszystkim szamponow i odzywek, masek do wlosow - to przywoze z PL w ilosciach hurtowych W Norwegii jest deficyt takich naturalnych, prostych skladowo, tanich kosmetykow. Brakuje mi takiego Rossmana czy Drogeri Natura, ze czlowiek stanie przed polka z 30 szamponami i znajdzie cos bez silikonow czy SLS. Tutaj mam do wyboru szampony Elseve, Syoss albo Head&Shoulders, ewentualnie Natusan dla dzieci.
Zamawiam tez polprodukty na mazidlach i prosze o wysylke tutaj - kosztuje 60zl ale i tak wychodzi taniej niz np kupno samego serum z witC za 300nok tutaj

Kosmetyki zamawiam z ebay, lookfantastic, oriflame (norweski), strawberrynet. Na truskawce jak zaplacimy clo mozna wypelnic formularz, dolaczyc paragon z poczty i odeslac do sklepu - zwracaja nam za to. Lakiery kupuje na transdesign.com - maja tam Essie i OPI, a wysylka w Flate Rate Box kosztuje 23 dolce, co i tak bardziej sie oplaca niz kupno dobrego lakieru tutaj (OPI wychodzi 60kr, a stacjonarnie tutaj 160kr...)

Generalnie radze sobie jakos, ale jak jestem w PL zawsze wyladowuje walizke produktami do wlosow, seria Babydream z rossmana itp
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-04, 21:31   #1357
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez jingsaw Pokaż wiadomość
a Yves Rocher działa tu przez internet? Czy tylko stacjonarne sklepy?
ja zamawiam tylko przez internet, zreszta nie wydaje mi sie aby w Norwegii byly jakies sklepy stacjonarne, no chyba ze w Oslo. Warto zapisac sie do newslettera, bo wysylaja promocyjne oferty oraz kody na gratisowe kosmetyki www.yves-rocher.no

Do tego uwielbiam kupowac kosmetyki w perfumeriach Kicks oraz Esthetique + kosmetyki z apteki
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-05, 00:43   #1358
kaypay
Przyczajenie
 
Avatar kaypay
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 18
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

koletynka widze ze masz ten sam system co ja
teraz jade do Polski na pare miesiecy i bede zbierac skarby
juz nie moge sie doczekac az sie dorwe do tych paczek ktore juz na mnie czekaja
kaypay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-05, 23:12   #1359
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
Witam,

jak radzicie sobie z asortymentem kosmetycznym? W NO nie ma w dużej mierze marek kosmetyków, jak w PL i nie wiem, czy będę musiała się przyzwyczaić do tamtejszego wyboru, czy też prosiła o robienie zakupów w Polsce i wysyłanie do mnie
Esthetique/kicks ma calkiem wporzadku wybor, i blivakker.no tam mozna taniej kupic kosmetyki
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 07:20   #1360
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dzięki
a macie jakieś sprawdzone marki do alergicznej wrażliwej skóry? Yves Rocher jest ok ale nie wszystkich kosmetyków mogę używać.
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 08:20   #1361
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

dzieki za odp, ja bazuje w pl na joannie i ziai i nie chcialabym na nowo wszystkiego poznawac i testowac na sobie. Myslicie ze jakosciowo kosmetyki marek dostępnych w PL różnią się od tych w NO?
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-06, 14:47   #1362
Kasiulka__
Zakorzenienie
 
Avatar Kasiulka__
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: PL-NO
Wiadomości: 5 993
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez spaghettii Pokaż wiadomość
Esthetique/kicks ma calkiem wporzadku wybor, i blivakker.no tam mozna taniej kupic kosmetyki
na blivakker.no kupuje szampony, odżywki itepe do włosów. Uwielbiam ten sklep za promocje i wybór, ogrommmmmmmmny wybór!

Cytat:
Napisane przez jingsaw Pokaż wiadomość
Dzięki
a macie jakieś sprawdzone marki do alergicznej wrażliwej skóry? Yves Rocher jest ok ale nie wszystkich kosmetyków mogę używać.
w aptece można już kupić kosmetyki Avene-ktore osobiscie uwielbiam oraz La Roche-Posay. Te firmy specjalizuja sie w kosmetykach do cery wrazliwej
Kasiulka__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-06, 22:56   #1363
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Ja za chwilkę z urlopu musze do domku wracać nawet nie wiedziałam, że jest tu taki problem z wynajęciem mieszkanka czy domku...
I teraz dalej muszę czekać w tej naszej pl na znak
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 07:39   #1364
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Anulca Pokaż wiadomość
Chesc bardzo sie tu pozmienialo. Ciagle czytam o czym piszecie ale noe chce sie Za bardzo miserable classic pojawiaja sie glupe wypowiedzi i dyskusja nest zupelnie ber sensu. Po pierwsze nie Wiem dlaczego boicie sie porodu w Norwegi. Ja tu urodzilam 3 zdrowych dzieci bez komplikacji . Przy zadnym porodzie nawet noe dostalam "epidural" i jakos to przezylam, szybko przyszlam do siebie i dobrze wspominam. Jesli chodzi o opieke to chodzilam na wizyty do poloznej . Bylarm tylko u leiarar Po zwolnienie i jak musialam bye w spiralen ( z porodu wymiotow)
Heslig chodzi o kosmetyki, noe opowiadajcie se nei na wyboru. Te renomowane marki sa tu jak na calym swiecie. Ja Rez zamawiam przez Internett debut bylo taniej. Nå lookfantastik przezylam jest gratis, wiec wazne aby zamowic do 200 koron. To unikniemy cla. Raz zamowilam Za 215 koron i mi dolozyli 150 koron cla . Usciski dal "starych" znajomych i witajcie powodzenia dal " nowych" Polek w Norwegi
Wiesz, większość kobiet boi się porodu, bo to , że ktoś nie miał komplikacji nie znaczy, że jej się to nie przydarzy. To, że nie dostałaś epiduralu znaczy że widocznie go nie potrzebowałaś, a nie że w Norwegii jest dobra czy niedobra opieka. Ja akurat potrzebowałam i mi nie pomógł, bo tak miałam, nieważne czy bym rodziła tu czy w Azerbejdżanie. Kobieta po lekkich porodach nie zrozumie tych po trudnych i tyle.
Nie zauważyłam tu głupich wypowiedzi, za to tą Twoją trzeba przeczytać 3 razy zanim się ją zrozumie, bo jest pełna błędów.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-07, 17:50   #1365
kasia86bgo
Zakorzenienie
 
Avatar kasia86bgo
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: NO / PL
Wiadomości: 4 205
GG do kasia86bgo Send a message via Skype™ to kasia86bgo
Talking Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

a ja zbocze z tematu, udalo mi sie dzis w h&m upolowac kilka ciuszkow po okazyjnych cenach za 'najdrozsza' dalam az cale 59 nok ehh i znowu trzeba w szafie porzadek zrobic oocho kocham wyplate i przeceny haha
kasia86bgo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-08, 14:00   #1366
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

W tym roku wyjatkowo szybko sa przeceny, bo lata jak na lekarstwo.
My z siostra i kolezanka w piatek tez troszke porobilysmy zakupow. Mi udalo sie znalezc buty w rozmiarze 42 z Tamaris za 400 koron. W sumie nosze 41,no ale te tez sa dobre wiec sie ciesze.

Siostra kupila zaslony sobie do Polski przecenione z 500 na 120,bardzo sie ucieszyla.


__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-11, 20:15   #1367
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez Kasiulka__ Pokaż wiadomość
w aptece można już kupić kosmetyki Avene-ktore osobiscie uwielbiam oraz La Roche-Posay. Te firmy specjalizuja sie w kosmetykach do cery wrazliwej
dzięki, te marki znam oczywiście ale jak zobaczyłam ceny to mnie trochę powaliły poza tym w aptece jest niewiele, np nie ma tych wszystkich kremów "zero"... chodzi mi raczej o te tutejsze marki- czy rzeczywiście są bezpieczne dla wrażliwej skóry... i tak odkąd przyjechałam walczę z uczuleniami tylko nie mogę odkryć na co :/
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 20:36   #1368
tysiuniax33
Raczkowanie
 
Avatar tysiuniax33
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: prosto z serca ;d
Wiadomości: 309
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

witam, czy jest ktoś o pomoglby rozpracować tę stronkę http://flybussen.no/bergen/ z rozkładami jazdy z bergen centrum na lotnisko na jutro? BARDZO PROSZE !!
__________________
[B]57...[/B 54..53..52..51..50
tysiuniax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-22, 21:44   #1369
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez tysiuniax33 Pokaż wiadomość
witam, czy jest ktoś o pomoglby rozpracować tę stronkę http://flybussen.no/bergen/ z rozkładami jazdy z bergen centrum na lotnisko na jutro? BARDZO PROSZE !!
Z dworca autobusowego w Bergen jezdzi autobus co 15 min 00,15,30,45 po kazdej godzinie
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 11:51   #1370
tysiuniax33
Raczkowanie
 
Avatar tysiuniax33
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: prosto z serca ;d
Wiadomości: 309
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dziękuję
__________________
[B]57...[/B 54..53..52..51..50
tysiuniax33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-23, 19:10   #1371
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Byłam z meżem miesiąc na urlopie w Polsce,cieszyłam sie na ten wyjazd a wszystko sie posypało....27 czerwca poszłam na USG ciąży i okazało się że to 6 tydzień,nie było słychać bicia serca,ale lekarka mnie uspokajała że to normalne i nie ma powodów do niepokoju,że może za wcześnie i brakuje paru dni.Drugi raz poszłam 18 lipca i niestety na USG był juz pusty pęcherzyk Dobrze że TŻ był ze mna bo nie wiem jak bym wróciła do domu,całą droge ryczałam. Do soboty prawie nie wychodziłam z domu bo każda wzmianka znajomych na ten temat powodowała u mnie płacz. Nasłuchałam sie że to częste w pierwszym trymestrze,i lepiej teraz niż bym miała poronić w bardziej zaawansowanej ciąży,tylko co z tego jak to tak cholernie boli....... Niemiałam żadnych plamień,nic...........Z jednej strony chciałam już wyjechać z Polski,wrócić do siebie a z drugiej na myśl że TŻ pójdzie do pracy a ja zostane sama miałam jeszcze większego doła Dzisiaj byłam u lekarza i z moczu dalej wychodzi że jestem w ciąży,mam iść w piątek i zobaczymy co dalej,wszystkiego mi sie odechciało,wszyscy znajomi na urlopach,nawet nie mam sie komu wygadać......tak bardzo chcieliśmy tego dziecka..........znowu ide ryczeć......
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:04   #1372
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Bardzo mi przykro soleil Nie chcę Ci robić nadziei ale jeszcze nic nie wiadomo....poczekaj....
Wszystko zależy jak na to patrzymy...dlatego tak znajomi mówia, że lepiej teraz niż później....i wogóle....Starają się Ciebie pocieszyć jak potrafią..
Z jednej strony racja ale wiadomo jak ktoś się nastawia i bardzo czegoś chce to zawód boli bardzo...
Może ten aniołek poprostu ma przyjść za jakiś czas i teraz by się za bardzo pospieszył.... a skoro naprawdę tam serduszka nie było i nie ma to potraktuj to troszkę łagodniej....i następny raz będzie już pewny i szczęśliwy
Bardzo Ci tego życzę....
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 14:07   #1373
koletynka
Rozeznanie
 
Avatar koletynka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Norwegia
Wiadomości: 905
GG do koletynka
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

solei
bardzo, bardzo mi przykro.
__________________
Oskar


koletynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:13   #1374
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Byłam z meżem miesiąc na urlopie w Polsce,cieszyłam sie na ten wyjazd a wszystko sie posypało....27 czerwca poszłam na USG ciąży i okazało się że to 6 tydzień,nie było słychać bicia serca,ale lekarka mnie uspokajała że to normalne i nie ma powodów do niepokoju,że może za wcześnie i brakuje paru dni.Drugi raz poszłam 18 lipca i niestety na USG był juz pusty pęcherzyk Dobrze że TŻ był ze mna bo nie wiem jak bym wróciła do domu,całą droge ryczałam. Do soboty prawie nie wychodziłam z domu bo każda wzmianka znajomych na ten temat powodowała u mnie płacz. Nasłuchałam sie że to częste w pierwszym trymestrze,i lepiej teraz niż bym miała poronić w bardziej zaawansowanej ciąży,tylko co z tego jak to tak cholernie boli....... Niemiałam żadnych plamień,nic...........Z jednej strony chciałam już wyjechać z Polski,wrócić do siebie a z drugiej na myśl że TŻ pójdzie do pracy a ja zostane sama miałam jeszcze większego doła Dzisiaj byłam u lekarza i z moczu dalej wychodzi że jestem w ciąży,mam iść w piątek i zobaczymy co dalej,wszystkiego mi sie odechciało,wszyscy znajomi na urlopach,nawet nie mam sie komu wygadać......tak bardzo chcieliśmy tego dziecka..........znowu ide ryczeć......
Przykro mi bardzo, naprawde Jesli bedziesz miala chec sie spotkac i pogadac przy kawce we Fredrikstad to mozemy sie umowic, jak bedziesz z powrotem w Norwegii. Co Ty na to? Lepiej tak, niz samej w domu. Daj znac
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:21   #1375
Bling
Zadomowienie
 
Avatar Bling
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Norwegia/Oslo i Bærum
Wiadomości: 1 235
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Soleil tule
Nie tak dawno jak wczoraj szukalam twoich wpisow, czy czegos nie pisalas wiecej . Przypomnialo mi sie ,ze jestes na urlopie.
Bardzo Ci kibicowalam, ze szczegolnego wzgledu....

W testach jeszcze przez jakis czas moze wykazywac ,ze jestes w ciazy poki sie wszystko nie oczysci.
__________________

To co u innych nazywamy grzechem, w naszym wykonaniu jest jedynie doswiadczeniem zyciowym.
ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღ ღღ ღ ღ ღღ ღ ღ
Bling jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-26, 16:50   #1376
soleil1985
Raczkowanie
 
Avatar soleil1985
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Fredrikstad
Wiadomości: 447
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Dziewczyny,dziekuję bardzo za wsparcie. Jutro rano mam wizyte u lekarza,narazie siedze w domu. Jenta dzieki za propozycje,bardzo doceniam ale teraz chyba nie dam rady sie spotkać,ale naprawdę bardzo Ci dziekuje.


No i byłam u lekarza,wysłał mnie do ginekologa a tam dali mi skierowanie do szpitala

Edytowane przez soleil1985
Czas edycji: 2012-07-27 o 10:07
soleil1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-02, 20:22   #1377
jingsaw
Raczkowanie
 
Avatar jingsaw
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa/ Sykkylven
Wiadomości: 139
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez soleil1985 Pokaż wiadomość
Dziewczyny,dziekuję bardzo za wsparcie. Jutro rano mam wizyte u lekarza,narazie siedze w domu. Jenta dzieki za propozycje,bardzo doceniam ale teraz chyba nie dam rady sie spotkać,ale naprawdę bardzo Ci dziekuje.


No i byłam u lekarza,wysłał mnie do ginekologa a tam dali mi skierowanie do szpitala
trzymaj się!!
jingsaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 11:50   #1378
mjot
Raczkowanie
 
Avatar mjot
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: okolice Osøyro (NO)/Skarżysko-Kam. (PL)
Wiadomości: 468
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

soleil1985 trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki

Troszkę z innej beczki...

Niedługo idę z TŻ na norweskie wesele znajomych (TŻ pracuje z przyszłym panem młodym, niedługo się znamy), katolicki ślub. Nie jestem dobra w te klocki (religijne i obrzędowe), dlatego chciałam Was spytać, czy któraś z Was już na takim była i opowiedziała, czego powinniśmy się spodziewać. Są pewne niuanse, które obowiązują w PL, ale nie tu. Z tego co wiem, to np. po wyjściu z kościoła jedzie się do domu weselnego (restauracji nvm) i dopiero tam się składa życzenia. A kiedy się daje prezenty? Czy są jakieś zasady, żeby nie popełnić fopaux?

I ostatnie, najważniejsze... Prezent. Lecę jutro do PL i chcielibysmy podarować młodej parze coś typowo polskiego i użytecznego. Wiem, że Norwegowie lubią pierdółki zbierające kurz, ale nie jestem pewna, co by było odpowiednie.
__________________
moj flog

Norweska Nowicjuszka
mjot jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 12:28   #1379
jenta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 578
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez mjot Pokaż wiadomość
soleil1985 trzymam za Ciebie bardzo mocno kciuki

Troszkę z innej beczki...

Niedługo idę z TŻ na norweskie wesele znajomych (TŻ pracuje z przyszłym panem młodym, niedługo się znamy), katolicki ślub. Nie jestem dobra w te klocki (religijne i obrzędowe), dlatego chciałam Was spytać, czy któraś z Was już na takim była i opowiedziała, czego powinniśmy się spodziewać. Są pewne niuanse, które obowiązują w PL, ale nie tu. Z tego co wiem, to np. po wyjściu z kościoła jedzie się do domu weselnego (restauracji nvm) i dopiero tam się składa życzenia. A kiedy się daje prezenty? Czy są jakieś zasady, żeby nie popełnić fopaux?

I ostatnie, najważniejsze... Prezent. Lecę jutro do PL i chcielibysmy podarować młodej parze coś typowo polskiego i użytecznego. Wiem, że Norwegowie lubią pierdółki zbierające kurz, ale nie jestem pewna, co by było odpowiednie.
Rob to co inni, przeciez nie musisz podchodzic pierwsza Nie wiem jak to robia tu katolicy, ale ogolnie norweskie sluby i wesela sa spokojne, eleganckie i bez pompy.
jenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 23:35   #1380
spaghettii
Wtajemniczenie
 
Avatar spaghettii
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Oslo/Sopot
Wiadomości: 2 986
Dot.: Norwegia.Jest tu ktoś???

Cytat:
Napisane przez jenta Pokaż wiadomość
Rob to co inni, przeciez nie musisz podchodzic pierwsza Nie wiem jak to robia tu katolicy, ale ogolnie norweskie sluby i wesela sa spokojne, eleganckie i bez pompy.
Dokladnie Hmm a co do prezentu to ciezko powiedziec..
__________________





Moj blog
_________________________ ___

ZAPUSZCZAM WLOSY

pije pokrzywe-12.08.2012
lotion seboradin-25.08.2012
drozdze w tabletkach-28.08.2012
Cel I - do ramion



cwicze:
6.01.2013
spaghettii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-03-04 18:57:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:52.