Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-07-24, 15:52   #61
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
lepiej nie myśl za dużo, bo ci nie wychodzi...
Co za tekst... powinnaś dostać 'merytorycznego' bana..
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:04   #62
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Bardziej grzeczne jest "jesteś histeryczką" ?

Przecież ona wpada na coraz głupsze pomysły podejrzewając faceta o "niewiadomoco".
Moja rada jest bardzo merytoryczna.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:06   #63
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez Elfir Pokaż wiadomość
Bardziej grzeczne jest "jesteś histeryczką" ?

Przecież ona wpada na coraz głupsze pomysły podejrzewając faceta o "niewiadomoco".
Moja rada jest bardzo merytoryczna.
Nie zrozumiałyśmy się: twoje słowa były poniżej jakiegokolwiek poziomu, ja nie mówiłam tak nawet, jak byłam jeszcze smarkulą. To dopiero żałosne.
Pozdrawiam
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:07   #64
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Wiem, mam skłonność do histerii i paniki
W dodatku mnie z nim nic nie łączy...
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:13   #65
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Co za tekst... powinnaś dostać 'merytorycznego' bana..
Nie tylko za to...
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:15   #66
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

a za co jeszcze tak z ciekawości?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:22   #67
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Za dość specyficzny sposób w jaki piszesz w większości wątków.
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 16:32   #68
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
Za dość specyficzny sposób w jaki piszesz w większości wątków.
dostac bana za specyficzny sposob pisania to sie posmialismy, a teraz mozemy przestac zajmowac sie ☠☠☠☠☠☠☠ami



Elfir, milo Cie widziec po dlugiej nieobecnosci
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:42   #69
Elfir
Zakorzenienie
 
Avatar Elfir
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 14 836
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Miło mi

Niestety, Pan Wrona, pomimo skarżenia mnie i całego portalu wizaż.pl do prokuratury za:
"dość specyficzny sposób w jaki piszę w większości wątków"
nie doprowadził mnie do skazania na stos.
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...story by Elfir

***
Kiedy stwórca składał ten świat, miał mnóstwo znakomitych pomysłów, jednak uczynienie go zrozumiałym jakoś nie przyszło mu do głowy.
T.Pratchett
Elfir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 16:59   #70
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
dostac bana za specyficzny sposob pisania to sie posmialismy, a teraz mozemy przestac zajmowac sie ☠☠☠☠☠☠☠ami



Elfir, milo Cie widziec po dlugiej nieobecnosci
Starałam się ując to w delikatny sposób i nie używać słowa "chamski", ale skoro trzeba pisać dobitnie żeby co niektórzy zrozumieli to ok będę wiedziała na przyszłość
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 18:06   #71
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Poznałam kogoś. Było bardzo fajnie, chemia, spotkania itd.

Jednak ja często żartowałam i wczoraj chyba przesadziłam z tymi żartami bo A. się chyba obraził.
Po spotkaniu się nie odezwał, był na gg ale nie napisał a zawsze to robił. Więc wysłałam smsa, cisza. Później odpisał i zapytałam szczerze co on o mnie myśli, czy ma dosyć tego dogadywania i czy go to wkur***. Odpisał mi, że to nie jest rozmowa na smsy bo nie da się tak krótko odpowiedzieć. Ja na to, że rozumiem (pomyślałam, że nie chce mi tego napisać wprost, że jestem denerwująca). Na co on, że chyba nie bardzo? I, że woli mi to powiedzieć jak będziemy się widzieć.


Czuję się strasznie Pierwszy raz spotkałam kogoś kto na prawdę mi się podobał i chyba z wzajemnością ale teraz nie wiem już jak jest.
Nie umiałam mu tego okazać, wolałam zażartować, że nie mogę go dotykać niż się przytulić np.

Nie wiem co zrobić, przepraszałam go parę razy za to moje dokuczanie (on też ma taki charakter, że dokucza jak ja) i mówił żebym nie przepraszała no ale...
Jest mi smutno bo mam wrażenie, że bardzo zawaliłam.
Chyba bałam się być miła w obawie, że się zaangażuję a z tego nic nie będzie no to teraz mam na własne życzenie

Nie wiem co zrobić dalej? Wczoraj odpisałam mu na tego smsa, że woli to powiedzieć face to face 'Dobra' a on już nic. Więc wydaje mi się, że na prawdę jest zły o coś. Tym bardziej, że rano też milczał a zawsze pisał mi smsa na dzień dobry (wiem, zachowuję się jak psychiczna).

Czekać aż się odezwie?
Nie czekać i zaproponować spotkanie na którym ograniczę te żarty i trochę się uzewnętrznię z uczuciami?
Zaproponować spotkanie i wyjaśnić dlaczego tak się zachowuję? Chociaż nie wiem czy to dobry pomysł bo nie znamy się bardzo długo i nie chcę wyjść na desperatkę.
Jest mi na prawdę bardzo smutno Byłam taka szczęśliwa i widzę, że to chyba już koniec

Błagam Was o rady albo jakiś zimny prysznic bo ja jestem w gorącej wodzie kąpana i najchętniej zadzwoniłabym do niego z płaczem, że to wszystko nie tak i on mi się bardzo podoba

Bardzo chcę to uratować...
a jak na mój węszący nos to nie chodzi o te żarty w ogóle, tylko o to, że się nie chce już z Tobą spotykać. Tyle.

Ale spotkaj się z nim i daj nam znać, bo jestem ciekawa co wymyślił.
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 18:22   #72
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
a jak na mój węszący nos to nie chodzi o te żarty w ogóle, tylko o to, że się nie chce już z Tobą spotykać. Tyle.

Ale spotkaj się z nim i daj nam znać, bo jestem ciekawa co wymyślił.
Nie wiem czy doczytałaś ale proponowałam spotkanie jednak on odpisał, że jest chory.
Też tak podejrzewam, że po prostu zmienił zdanie.
Na pewno nie będę już do niego pisała itd. nalegając na spotkania.
Po prostu muszę to olać.
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:54   #73
ogolnie
Zakorzenienie
 
Avatar ogolnie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: skądinąd
Wiadomości: 9 099
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Nie wiem czy doczytałaś ale proponowałam spotkanie jednak on odpisał, że jest chory.
Też tak podejrzewam, że po prostu zmienił zdanie.
Na pewno nie będę już do niego pisała itd. nalegając na spotkania.
Po prostu muszę to olać.
No to faktycznie, może daj spokój.
Fakt, nie czytałam Twoich dalszych postów tylko pierwszy
ogolnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:55   #74
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez ogolnie Pokaż wiadomość
No to faktycznie, może daj spokój.
Fakt, nie czytałam Twoich dalszych postów tylko pierwszy
Teeeraz to już kompletnie nie mam po co pisać.
Trudno, pogodziłam się z tym.
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:57   #75
kamila901
Zakorzenienie
 
Avatar kamila901
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 5 305
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Teeeraz to już kompletnie nie mam po co pisać.
Trudno, pogodziłam się z tym.
teraz tzn?
__________________




kamila901 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 19:57   #76
sundaville
Rozeznanie
 
Avatar sundaville
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 881
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Po prostu muszę to olać.

dokładnie tak
Czas leczy rany. Pamiętaj.

Edytowane przez sundaville
Czas edycji: 2012-07-24 o 20:01
sundaville jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:28   #77
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez kamila901 Pokaż wiadomość
teraz tzn?
Dotarło do mnie po całym dniu, że nie warto?
Jeśli mu nie pasuje jaka jestem- trudno. Nie zamierzam już więcej siedzieć i rozmyślać o co mu chodzi... Jakby chciał i miał jaja to by mi po prostu powiedział.
A w bajkę z chorobą jakoś wątpię- intuicja...
Takie są moje odczucia co do sytuacji, że jednak on się już nie odezwie. I ja także.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Odezwał się na gg...

Napisał co u mnie i że przeprasza. Ja na to że za co? A on że dzisiaj nie dał rady, była taka świetna pogoda a on spał cały dzień z gorączką. I pyta co robiłam cały dzień itd.

Edytowane przez monia1748
Czas edycji: 2012-07-24 o 20:06
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:41   #78
K1987
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 804
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

nakręciłaś się i choćby Ci pokazał termometr uznałabyś, że zamoczył w ciepłej herbacie Czy kiedyś Cię okłamał, że teraz mu nie wierzysz? Skąd takie przekonanie, że to ściema? Może wcześniej zachował się niezbyt fajnie, ale skoro Ty do niego ot tak napisałaś o spacerze, pomijając wcześniejsza sytuację, to on też zachowuje się, jakby się nic nie stało. Pogadaj sobie z nim na luzie, może przynajmniej dojdziecie w końcu do tego o co ostatnio poszło i da się jeszcze stworzyć jakies fajne relacje
K1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 21:51   #79
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez K1987 Pokaż wiadomość
nakręciłaś się i choćby Ci pokazał termometr uznałabyś, że zamoczył w ciepłej herbacie Czy kiedyś Cię okłamał, że teraz mu nie wierzysz? Skąd takie przekonanie, że to ściema? Może wcześniej zachował się niezbyt fajnie, ale skoro Ty do niego ot tak napisałaś o spacerze, pomijając wcześniejsza sytuację, to on też zachowuje się, jakby się nic nie stało. Pogadaj sobie z nim na luzie, może przynajmniej dojdziecie w końcu do tego o co ostatnio poszło i da się jeszcze stworzyć jakies fajne relacje
Heh z tym termometrem dobre

Nie okłamał mnie nigdy, po prostu skumulowało się to jego dziwne zachowanie i moje myśli, że się obraził. Może wyolbrzymiam i zachowywał się tak przez to złe samopoczucie jak sam napisał?

To chyba przez poprzedni związek (ufałam w 100% i zostałam zdradzona) mam wrażenie, że ktoś oszukuje, wymyśla, przejmuję się najmniejsza pierdołą, baaardzo emocjonalnie do wszystkiego podchodzę i ciężko mi jest z tym na prawdę.. Chociaż staram się opanować. Każdą rzecz analizuję, jestem histeryczna. Zresztą widać w wątku


Jak zaproponuje jakieś spotkanie i tylko będzie okazja to na pewno z nim o tym porozmawiam bo leży mi to na sercu i chciałabym tamtą sytuację wyjaśnić.

Edytowane przez monia1748
Czas edycji: 2012-07-24 o 21:52
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-24, 21:59   #80
luminofor
Raczkowanie
 
Avatar luminofor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

A ja myślę, że gdyby facet wiedział, jak to ty to wszystko po drugiej stronie przeżywasz, to może wtedy dopiero "zmieniłby zdanie", "nie chciał się więcej spotykać" i co tam jeszcze...
Jak na razie wymieniliście jakieś zdawkowe smsy od ostatniego spotkania, dosłownie KILKA, a ty już każdy zanalizowałaś miliard razy i zdążyłaś dojść do, z całym szacunkiem, totalnie absurdalnych wniosków.
Co tutaj olewać, z czym się godzić? On w ogóle może już nie pamiętać co pisał te kilka dni temu, BO TO TYLKO SMSY. Śfijęty borze, kilka niefortunnych zdań, a ty już wiesz, że on na pewno nie chce cię znać
Przeprosił cię za to, że "był taki niemrawy ostatnio" - nie znam się, ale pewnie chodziło mu o to zbycie cię i nieszczęsne "no chyba nie bardzo", i że jeszcze się rozchorował jak na złość i nic ci na razie nie wyjaśni.
Jak ci wyjaśni wreszcie, to wtedy zacznij się martwić. Lub cieszyć. Nie wiadomo. Jedyna sensowna rada tutaj to: nie przeżywaj każdego słowa i nie wyprzedzaj faktów, bo się zapętlisz na własnych analizach i stracisz kontakt z rzeczywistością.

No i może pytaj i komunikuj się bardziej wprost, a nie "rozumiem" jako ekwiwalent "no tak, masz mnie dosyć, tylko nie chcesz mi powiedzieć wprost, ale ja to i tak WIEM"...
luminofor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:08   #81
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez luminofor Pokaż wiadomość
A ja myślę, że gdyby facet wiedział, jak to ty to wszystko po drugiej stronie przeżywasz, to może wtedy dopiero "zmieniłby zdanie", "nie chciał się więcej spotykać" i co tam jeszcze...
Jak na razie wymieniliście jakieś zdawkowe smsy od ostatniego spotkania, dosłownie KILKA, a ty już każdy zanalizowałaś miliard razy i zdążyłaś dojść do, z całym szacunkiem, totalnie absurdalnych wniosków.
Co tutaj olewać, z czym się godzić? On w ogóle może już nie pamiętać co pisał te kilka dni temu, BO TO TYLKO SMSY. Śfijęty borze, kilka niefortunnych zdań, a ty już wiesz, że on na pewno nie chce cię znać
Przeprosił cię za to, że "był taki niemrawy ostatnio" - nie znam się, ale pewnie chodziło mu o to zbycie cię i nieszczęsne "no chyba nie bardzo", i że jeszcze się rozchorował jak na złość i nic ci na razie nie wyjaśni.
Jak ci wyjaśni wreszcie, to wtedy zacznij się martwić. Lub cieszyć. Nie wiadomo. Jedyna sensowna rada tutaj to: nie przeżywaj każdego słowa i nie wyprzedzaj faktów, bo się zapętlisz na własnych analizach i stracisz kontakt z rzeczywistością.

No i może pytaj i komunikuj się bardziej wprost, a nie "rozumiem" jako ekwiwalent "no tak, masz mnie dosyć, tylko nie chcesz mi powiedzieć wprost, ale ja to i tak WIEM"...
Masz rację.
Ja to za bardzo przeżywam wiem Za szybko się angażuję emocjonalnie i później sobie wiele rzeczy dopowiadam i wmawiam...

Muszę nad tym jakoś bardziej zapanować... Tylko jak?
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:31   #82
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Nie wiem pisanie wiecznie tego samego Ci nie pomoże. Po prostu się ogarnij i tyle. A może to przyjdzie z czasem, jak miałam 14 lat miałam też takie schizy
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:33   #83
luminofor
Raczkowanie
 
Avatar luminofor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Muszę nad tym jakoś bardziej zapanować... Tylko jak?
Odkreślić rzeczywistość od schiz grubą kreską
luminofor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:37   #84
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Pomyśl sobie, że jak będziecie się długo znać ibędziecie coraz bliżej ze sobą - on pozna także TĄ Twoją stronę i zobaczy jaka wariatka jesteś. Niestety nie da się takich akcji uniknąć, przez to m.in powstają różne dziwne wątki tutaj
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 22:45   #85
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Wiem. Od dzisiaj wdrażam plan pracowania nad sobą i nie szalenia...
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:32   #86
_jasmine_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmine_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Dotarło do mnie po całym dniu, że nie warto?
Jeśli mu nie pasuje jaka jestem- trudno. Nie zamierzam już więcej siedzieć i rozmyślać o co mu chodzi... Jakby chciał i miał jaja to by mi po prostu powiedział.
A w bajkę z chorobą jakoś wątpię- intuicja...
Takie są moje odczucia co do sytuacji, że jednak on się już nie odezwie. I ja także.

---------- Dopisano o 22:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:05 ----------

Odezwał się na gg...

Napisał co u mnie i że przeprasza. Ja na to że za co? A on że dzisiaj nie dał rady, była taka świetna pogoda a on spał cały dzień z gorączką. I pyta co robiłam cały dzień itd.
Przeczytaj jeszcze raz cały wątek i zobacz co Ty wypisujesz.. Najpierw przeżywasz, że nie odpisał, potem jak odpisał, że jest chory to twierdzisz, że pewnie oszukuje. Może tak, może nie. Nikt tego nie wie. Wymyślasz jakies scenariusze i martwisz się na zapas. A jak nie będzie chciał mieć z Tobą doczynienia, chyba jakoś to przeżyjesz (chociaż po tym co tu widzę może być ciężko)
"Jakby chciał i miał jaja to by mi po prostu powiedział."
Ale o czym ma Ci mówić ? On pewnie już o całej sytuacji z obrażeniem zapomniał. (Ja w ogóle nie widzę powodu, dla którego on miałby się obrazić. )
Wyluzuj trochę i przestań wymyślać.
__________________
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."
_jasmine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:44   #87
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez _jasmine_ Pokaż wiadomość
Przeczytaj jeszcze raz cały wątek i zobacz co Ty wypisujesz.. Najpierw przeżywasz, że nie odpisał, potem jak odpisał, że jest chory to twierdzisz, że pewnie oszukuje. Może tak, może nie. Nikt tego nie wie. Wymyślasz jakies scenariusze i martwisz się na zapas. A jak nie będzie chciał mieć z Tobą doczynienia, chyba jakoś to przeżyjesz (chociaż po tym co tu widzę może być ciężko)
"Jakby chciał i miał jaja to by mi po prostu powiedział."
Ale o czym ma Ci mówić ? On pewnie już o całej sytuacji z obrażeniem zapomniał. (Ja w ogóle nie widzę powodu, dla którego on miałby się obrazić. )
Wyluzuj trochę i przestań wymyślać.
Staram się... Wiem, że to co pisałam było tragiczne..
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:52   #88
_jasmine_
Raczkowanie
 
Avatar _jasmine_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 78
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez monia1748 Pokaż wiadomość
Staram się... Wiem, że to co pisałam było tragiczne..
No masz szczęście, że pisałaś to tutaj a nie do niego
Po prostu czekaj co się wydarzy, zaproponowalas spotkanie.
__________________
"Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono."
_jasmine_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-24, 23:52   #89
maryanna3
Zakorzenienie
 
Avatar maryanna3
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 911
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

No i dobrze, odpisał. Na moje to on jest po prostu normalny, i zapomniał o pierdołach. I faktycznie nic się nie stało jak mówiłam. Ale Ty już wszystko zanalizowałaś 3 razy, w tę i drugą stronę. Właśnie dokładnie-przeczytaj od początku do końca co piszesz i zastanów się nad sobą i tym jak panikujesz. Tak naprawdę jeszcze to nawet nie jesteście razem, dopiero się poznajecie a Ty płaczesz, panikujesz, załamujesz się, co chwilę dochodzisz do innych wniosków. Po prostu się uspokój i zastanów czy to by było takie straszne nawet jakbyście urwali kontakt-to nie jest ostatni facet na swiecie!
A teraz już gadaj z nim normalnie, czekaj aż on zaproponuje spotkanie i zdrowia mu życz
maryanna3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-25, 00:21   #90
monia1748
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 465
Dot.: Siedzę i płaczę ;( Zawaliłam...

Cytat:
Napisane przez _jasmine_ Pokaż wiadomość
No masz szczęście, że pisałaś to tutaj a nie do niego
Po prostu czekaj co się wydarzy, zaproponowalas spotkanie.
ojj tak...

---------- Dopisano o 01:21 ---------- Poprzedni post napisano o 01:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maryanna3 Pokaż wiadomość
No i dobrze, odpisał. Na moje to on jest po prostu normalny, i zapomniał o pierdołach. I faktycznie nic się nie stało jak mówiłam. Ale Ty już wszystko zanalizowałaś 3 razy, w tę i drugą stronę. Właśnie dokładnie-przeczytaj od początku do końca co piszesz i zastanów się nad sobą i tym jak panikujesz. Tak naprawdę jeszcze to nawet nie jesteście razem, dopiero się poznajecie a Ty płaczesz, panikujesz, załamujesz się, co chwilę dochodzisz do innych wniosków. Po prostu się uspokój i zastanów czy to by było takie straszne nawet jakbyście urwali kontakt-to nie jest ostatni facet na swiecie!
A teraz już gadaj z nim normalnie, czekaj aż on zaproponuje spotkanie i zdrowia mu życz
Wiem wiem.
Zdaję sobie sprawę z tego co napisałaś
Dziękuję
monia1748 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.