Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13) - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-28, 09:37   #541
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

My dziś pobudka o 5. Za to na nockę nie mogę narzekać chyba pierwszy raz. Wieczorem usypianie poszło super. Małą obróciłam na brzuszek jak już prawie usypiała i lulałam w łóżeczku z biegunami. Pierwszy raz usnęła bez płaczu i marudzenia. Niestety pobudka była po godzinie, zastałam ją z głową uniesioną wysoko i rozglądającą się dookoła. Przekręciłam na plecki, pokołysałam i spała do 1.30 potem jadła już o 5. Oby tak dalej
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 09:37   #542
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez cottonpuma Pokaż wiadomość
u mnie nie ma dnia, żeby się Lenka nie zakrztusiła, straszliwie łapczywie je, normalnie jakbym głodziła. Daję jej czas żeby sama sobie poradziła i zawsze daje radę. Zauważyłam,że ruszanie jej jak tylko zacznie się krztusić tylko pogarsza sprawę. I nigdy nie karmię na płasko, po jedzeniu też leży na pochyłym.



my się bawimy w "łapaj kota" a biedne kocisko zwiewa. Straszliwa kocia cykoria.
Viki z reguly tez sobie radzi i jak sie cofnie to grzecznie polyka, niestety tym razem cos nie wyszlo i juz nie lapala powietrza
Cytat:
Napisane przez Zariah Pokaż wiadomość
Czesc Kochane!
Jedziemy z Eliza do znajomych na weekend, pierwsza noc Elizy po za domem
Spakowaliśmy pół chałupy matko ile osprzętu trzeba zabrać ze sobą wyglądamy jak tabór obwoźny
Milego wyjazdu!

My dzisiaj konczymy 3 m-ce
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 09:48   #543
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Hej wieczorem juz nie mialam sily nic napisac, musze Wam sie pochwalic ze znalezlismy ten wymarzony dom dzisiaj badz w poniedzialek maz zadzwoni i zlozy propozycje, interesantow jest bardzo duzo wiec przydadza sie kciuki zebysmy my mogli go kupic


Nasza nocka do pupy, mala czesto sie budzila i marudzila, po chwili zasypiala, ale zaraz znowu sie budzila i tak w kolko. Od 6 nie spimy. Bylysmy juz na zakupach z tesciowa, pobawilysmy sie z tatusiem i teraz mala unynana w wozku oby pospala chwile bo dzis mam ambitny plan ugotowac obiad do tej pory tesciowa nam gotowala ale chyba najwyzszy czas zebym zaczela ogarniac... nie gotowalam chyba z 2-3 miesiace

u nas dzisiaj fajniejsza pogoda - 20 stopni i deszcz nareszcie, po tych kilku dniach z prawie 40 stopniami

Ja chyba sie gdzies przeziebilam bo nos mam zatkany, wieczorem mialam 37,6 temperatury, a na mnie to duzo bo zazwyczaj mam 36,2-36,4. Choc moze to z emocji ze kupujemy w koncu dom ide szykowac obiadek poki mala spi, bo wczoraj miala piekne dwie drzemki po 2h i 2,5h a dzisiaj moze nie byc az tak pieknie
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 09:59   #544
gkatarzynka
Zadomowienie
 
Avatar gkatarzynka
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 597
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Desia dla Viki z okazji 3miesięcy

My dziś zaliczylismy pobudkę o 6... zaplanowaliśmy na dziś zakupy w tesco i Hania się chyba nie mogła doczekać... nie chciała za bardzo jeść i w zasadzie na siłę nakarmiłam Ją o 6.30 i pojechaliśmy... na zakupach była super grzeczna i stwierdziliśmy, że kupimy Jej jakąś wypasioną zabawkę i Hania sama wybrała sobie pieska z Lamaze... potem troszkę przysnęła w foteliku i obudziła się już w samochodzie, ale bez płaczu jak to było do tej pory... Po powrocie jadła dopiero o 10 czyli 3,5godziny od ostatniego karmienia a teraz leży na macie i gada do lusterka
gkatarzynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:02   #545
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Hej wieczorem juz nie mialam sily nic napisac, musze Wam sie pochwalic ze znalezlismy ten wymarzony dom dzisiaj badz w poniedzialek maz zadzwoni i zlozy propozycje, interesantow jest bardzo duzo wiec przydadza sie kciuki zebysmy my mogli go kupic


Nasza nocka do pupy, mala czesto sie budzila i marudzila, po chwili zasypiala, ale zaraz znowu sie budzila i tak w kolko. Od 6 nie spimy. Bylysmy juz na zakupach z tesciowa, pobawilysmy sie z tatusiem i teraz mala unynana w wozku oby pospala chwile bo dzis mam ambitny plan ugotowac obiad do tej pory tesciowa nam gotowala ale chyba najwyzszy czas zebym zaczela ogarniac... nie gotowalam chyba z 2-3 miesiace

u nas dzisiaj fajniejsza pogoda - 20 stopni i deszcz nareszcie, po tych kilku dniach z prawie 40 stopniami

Ja chyba sie gdzies przeziebilam bo nos mam zatkany, wieczorem mialam 37,6 temperatury, a na mnie to duzo bo zazwyczaj mam 36,2-36,4. Choc moze to z emocji ze kupujemy w koncu dom ide szykowac obiadek poki mala spi, bo wczoraj miala piekne dwie drzemki po 2h i 2,5h a dzisiaj moze nie byc az tak pieknie
Emigra trzymam kciuki:kc iuki:
Wiesz ze nasze wizazowe kciuki maja moc, wiec bedzie tak jak chcecie
U nas upalow ciag dalszy, masakra, na nic nie ma sil!
Co do gotowania to ja juz tez nie pamietam kidey taki porzadny obiad byl
Dopoki Adas chodzil do zerowki to sie tak nie przejmowalam bo zawsze dwudaniowy obiadek mieli, ale sierpien to wiadomo, bedzie trzeba mu zdrowo pogotowac, tym bardziej jak wroci z wakacji z tausiem - 2 tygodnie jedzenia w knajpach

---------- Dopisano o 11:02 ---------- Poprzedni post napisano o 10:59 ----------

Cytat:
Napisane przez gkatarzynka Pokaż wiadomość
Desia dla Viki z okazji 3miesięcy

My dziś zaliczylismy pobudkę o 6... zaplanowaliśmy na dziś zakupy w tesco i Hania się chyba nie mogła doczekać... nie chciała za bardzo jeść i w zasadzie na siłę nakarmiłam Ją o 6.30 i pojechaliśmy... na zakupach była super grzeczna i stwierdziliśmy, że kupimy Jej jakąś wypasioną zabawkę i Hania sama wybrała sobie pieska z Lamaze... potem troszkę przysnęła w foteliku i obudziła się już w samochodzie, ale bez płaczu jak to było do tej pory... Po powrocie jadła dopiero o 10 czyli 3,5godziny od ostatniego karmienia a teraz leży na macie i gada do lusterka
Dziekujemy
Ja tez zauwazam ,ze jak sa upaly to Viki je zdecydowanie mniej, no ale co sie dziwic ja tez wielkiego apetytu nie mam jak 30 stopni za oknem
Grzeczny Haniolek
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:05   #546
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Desia licze na to ze wizazowe kciuki i tym razem zadzialaja
gratulacje z okazji 3 m-cy nasza najmlodsza kruszynka
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:10   #547
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Desia licze na to ze wizazowe kciuki i tym razem zadzialaja
gratulacje z okazji 3 m-cy nasza najmlodsza kruszynka
Oby tak bylo z tymi kciukami, to takie ekscytujace-wlasny domek

Dzieki za gratki
szybko nam rosna nasze dzieciaczki
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 10:12   #548
karolca
Zakorzenienie
 
Avatar karolca
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tam, gdzie kończy się Internet
Wiadomości: 30 736
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
My dzisiaj konczymy 3 m-ce
Gratulacje
__________________

♥ ♥ ♥


Komentuj.
Nie obrażaj.
karolca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:16   #549
cziqua
Zadomowienie
 
Avatar cziqua
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 371
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

ja już dzisiaj posprzątałam mama zabrała Filipa na spacer i jeżdżą już ponad 2 h mężu pojechał zawieźc moją babcię i jej koleżanki na wczasy do Brennej teraz leci druga pralka na obiad w planach schaboszczaki

no i ja dzisiaj mam też ambitny pan ogarnąc bobra tylko boję się o blizny żeby maszynką nie zachaczyc trzeba coś ze sobą zrobic bo mój małż wczoraj przyjechał z auchana z zakupami i z paczka 12 kondomów no i plan od poniedziałku akcja odchudzanie bo na siebie patrzec już nie mogę

Desiu gratuluję 3 miesięcy moje dziecię w poniedziałek 15 tygodni konczy
__________________

Filip Jan


16.04.2012
godzina 16:30
najszczęśliwszy dzień w moim życiu
narodziny syna Filipa!!!


Edytowane przez cziqua
Czas edycji: 2012-07-28 o 10:18
cziqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:36   #550
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez karolca Pokaż wiadomość
Gratulacje
Dziekujemy
Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
ja już dzisiaj posprzątałam mama zabrała Filipa na spacer i jeżdżą już ponad 2 h mężu pojechał zawieźc moją babcię i jej koleżanki na wczasy do Brennej teraz leci druga pralka na obiad w planach schaboszczaki

no i ja dzisiaj mam też ambitny pan ogarnąc bobra tylko boję się o blizny żeby maszynką nie zachaczyc trzeba coś ze sobą zrobic bo mój małż wczoraj przyjechał z auchana z zakupami i z paczka 12 kondomów no i plan od poniedziałku akcja odchudzanie bo na siebie patrzec już nie mogę

Desiu gratuluję 3 miesięcy moje dziecię w poniedziałek 15 tygodni konczy
Dzieki
He he, powodzenia z bobrem
Mezulek ambitny
Ale masz fajnie z amatorami spacerkow, zazdroszcze, moj pomimo ze lubi chodzic z wozkiem to nie mamy terenow niestety i spacer to max godzinka
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 10:47   #551
MoniaHan
Wtajemniczenie
 
Avatar MoniaHan
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 2 481
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

dzien dobry

u nas nocka srednia bo Hania spala 2h a pozniej juz sie budzila co godzine wiec wzielam ja do lozka naszego, dopiero wstalysmy.

Tikki dzieki za link do Avene -sprawdze dzis w sklepach, faktycznie dobrze wyglada ten krem.

Najlepszego dla Viki!!!

Karolca brawo za nowa umiejetnosc Ewelinki Hania sie smieje glosno jak sie do niej cmoka (takie buziaki) albo widzi nas w lustrze

Aguska zrobilabym zdjecie ale dzis (na szczescie) nie bedzie oddawalo realnie bo juz lepiej wyglada, wczoraj wieczorem zastosowalam taka terapie ze zrobilam krochmal, nawet potraktowalam moim mlekiem, na dworze Hanka sie powietrzyla w samej pieluszce a nwet pieluszke teoche otwieralam aby byl mega dostep powietrza, no i nie przemywam sama woda ale woda z oliwa z oliwek i pozniej na to sudocrem i moze dzieki temu to dziala bo oliwa natluszcza a sudocrem podsusza. w nocy tez ja przewietrzylam i przemylam, karmilam ja nawet tak ze ona lezala na macie do przewijania bez pieluszki i tak sie karmilysmy na lezaco.

wybywamy zaraz do miasta
__________________
Hania 14.03.2012


http://www.suwaczek.pl/cache/99ac688358.png
MoniaHan jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 10:58   #552
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez MoniaHan Pokaż wiadomość
dzien dobry

u nas nocka srednia bo Hania spala 2h a pozniej juz sie budzila co godzine wiec wzielam ja do lozka naszego, dopiero wstalysmy.

Tikki dzieki za link do Avene -sprawdze dzis w sklepach, faktycznie dobrze wyglada ten krem.

Najlepszego dla Viki!!!

Karolca brawo za nowa umiejetnosc Ewelinki Hania sie smieje glosno jak sie do niej cmoka (takie buziaki) albo widzi nas w lustrze

Aguska zrobilabym zdjecie ale dzis (na szczescie) nie bedzie oddawalo realnie bo juz lepiej wyglada, wczoraj wieczorem zastosowalam taka terapie ze zrobilam krochmal, nawet potraktowalam moim mlekiem, na dworze Hanka sie powietrzyla w samej pieluszce a nwet pieluszke teoche otwieralam aby byl mega dostep powietrza, no i nie przemywam sama woda ale woda z oliwa z oliwek i pozniej na to sudocrem i moze dzieki temu to dziala bo oliwa natluszcza a sudocrem podsusza. w nocy tez ja przewietrzylam i przemylam, karmilam ja nawet tak ze ona lezala na macie do przewijania bez pieluszki i tak sie karmilysmy na lezaco.

wybywamy zaraz do miasta
Jak fajnie , ze Hani juz lepiej, oby juz tylko sie polepszalo caly czas
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 11:27   #553
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość

My dzisiaj konczymy 3 m-ce

dla Vikuni!Duza juz z niej panienka


Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Nasza nocka do pupy, mala czesto sie budzila i marudzila, po chwili zasypiala, ale zaraz znowu sie budzila i tak w kolko. Od 6 nie spimy. Bylysmy juz na zakupach z tesciowa, pobawilysmy sie z tatusiem i teraz mala unynana w wozku oby pospala chwile bo dzis mam ambitny plan ugotowac obiad do tej pory tesciowa nam gotowala ale chyba najwyzszy czas zebym zaczela ogarniac... nie gotowalam chyba z 2-3 miesiace

To powodzenia zycze!Dasz rade
Ja dzis robie bigos z cukinii,chodzi za mna od tygodnia,tylko cukinii nie moglam dostac
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 11:38   #554
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez cziqua Pokaż wiadomość
ja już dzisiaj posprzątałam mama zabrała Filipa na spacer i jeżdżą już ponad 2 h mężu pojechał zawieźc moją babcię i jej koleżanki na wczasy do Brennej teraz leci druga pralka na obiad w planach schaboszczaki

no i ja dzisiaj mam też ambitny pan ogarnąc bobra tylko boję się o blizny żeby maszynką nie zachaczyc trzeba coś ze sobą zrobic bo mój małż wczoraj przyjechał z auchana z zakupami i z paczka 12 kondomów no i plan od poniedziałku akcja odchudzanie bo na siebie patrzec już nie mogę

Desiu gratuluję 3 miesięcy moje dziecię w poniedziałek 15 tygodni konczy
to zapowiada sie ostro to odchudzaniem sie nie martw - sex odchudza najlepiej i najprzyjemniej mi sie dzisiaj snilo bzykanko z malzykiem ale przeziebiona jestem i mi zapowiedzial ze nie mam co marzyc w koncu ktos na dom musi zarabiac


Obiadek przygotowany - kurczak z pieczarkami w sosie pieczarkowym, ziemniaczki i fasolka szparagowa - wszystko mam pokrojone, przyprawione, tylko ugotowac jak zglodniejemy Malutka niunka spi jeszcze w wozku, dwa razy sie przebudzila, ale dostala herbatki i pobujalam znowu i usnela maz rozmawia z babka od domu mielismy kilka pytan .. no a teraz siedze jak na szpilkach i czekam co mi powie ... hm.


Gosia, nigdy nie jadlam bigosu z cukinii, w ogole pierwsze slysze ze taki bigosik istnieje ! musi byc smaczne!
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:27   #555
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Desia dla Viki z okazji 3 miesięcy
Cziqua powodzenia w żniwach
Emigra za powodzenie z domkiem

Wyszłam dziś z Andusią na spacer z myślą zakupów w tesco. Moje kochane dziecko zasnęło w wózeczku podczas spaceru po chodniku z puzzli. Później spała ładnie na zakupach. Chciałam kupić jej getry ale już nie było takich jak kupiłam jej wcześniej więc w nagrodę kupiłam jej matę Tesco do zabawy . Podobała mi się gama kolorów i w ogóle Andrea ma już 2 zabawki Tesco i są bardzo ładne, a misie uwielbia . Teraz leży pod pałąkami i bawi się jak zahipnotyzowana .
Po zakupach w tesco poszłyśmy jeszcze na spacer, bo ładnie spała i usiadłam na 1 jedynej ławce w cieniu na placu zabaw i tam jeszcze pospała pod drzewem z 2h . Wyszłyśmy koło 10 a przyszłam do domu o 12.45 .
Upał potworny!!
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:32   #556
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
dla Vikuni!Duza juz z niej panienka





To powodzenia zycze!Dasz rade
Ja dzis robie bigos z cukinii,chodzi za mna od tygodnia,tylko cukinii nie moglam dostac
Dziekujemy z Viki
Tez nie wiedzialam ze cos takiego jak bogos z cukini istnieje, brzmi ciekawie, daj przepis
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
to zapowiada sie ostro to odchudzaniem sie nie martw - sex odchudza najlepiej i najprzyjemniej mi sie dzisiaj snilo bzykanko z malzykiem ale przeziebiona jestem i mi zapowiedzial ze nie mam co marzyc w koncu ktos na dom musi zarabiac


Obiadek przygotowany - kurczak z pieczarkami w sosie pieczarkowym, ziemniaczki i fasolka szparagowa - wszystko mam pokrojone, przyprawione, tylko ugotowac jak zglodniejemy Malutka niunka spi jeszcze w wozku, dwa razy sie przebudzila, ale dostala herbatki i pobujalam znowu i usnela maz rozmawia z babka od domu mielismy kilka pytan .. no a teraz siedze jak na szpilkach i czekam co mi powie ... hm.


Gosia, nigdy nie jadlam bigosu z cukinii, w ogole pierwsze slysze ze taki bigosik istnieje ! musi byc smaczne!
Czyli po tak dlugiej abstynencji zalaczaja sie sny
Maz niech nie narzeka tylko korzysta z okazji
Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Desia dla Viki z okazji 3 miesięcy
Cziqua powodzenia w żniwach
Emigra za powodzenie z domkiem

Wyszłam dziś z Andusią na spacer z myślą zakupów w tesco. Moje kochane dziecko zasnęło w wózeczku podczas spaceru po chodniku z puzzli. Później spała ładnie na zakupach. Chciałam kupić jej getry ale już nie było takich jak kupiłam jej wcześniej więc w nagrodę kupiłam jej matę Tesco do zabawy . Podobała mi się gama kolorów i w ogóle Andrea ma już 2 zabawki Tesco i są bardzo ładne, a misie uwielbia . Teraz leży pod pałąkami i bawi się jak zahipnotyzowana .
Po zakupach w tesco poszłyśmy jeszcze na spacer, bo ładnie spała i usiadłam na 1 jedynej ławce w cieniu na placu zabaw i tam jeszcze pospała pod drzewem z 2h . Wyszłyśmy koło 10 a przyszłam do domu o 12.45 .
Upał potworny!!
Dziekujemy
Ale pieknie pospala, teraz to sie pobawi
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:41   #557
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

hej

nie mam cos weny do pisania, nic mi sie nie chce przez ten upał.
Mateusz marudny, nie moze spac, wczoraj zasnał o 17 , tak jakby na noc, i nie moglam go dobudzic przed 20, ale nie chcialam ,zeby spał taki spocony w zmoczonym pampersie i do tego jkaby zaczal nocke o 17 to my bysmy mieli nocka z głowy zasnał dopiero o 22.

Tz pojechał nad wode, a my z Mateuszkiem kiblujemy w domu jak zwykle i kto mi powie ,ze faceci nie maja lepiej...

Mateuszka najbardziej rozsmieszaja pierdziuszki w brzuszki i majdanie kucykiem

Dzis dałam malemu jabluszko z delikatnym banankiem z bobovita, zjadł pol sloiczka ze smakiem, zobaczymy jaka kupka bedzie, bo po marchewce robił takie bobki i cos czarnego w niej bylo ,wiec chyba jeszcze nie jest gotowy

Co do odchudzania, to ja juz nawet sie sobie podobam, ale jednak nie do konca, bo ja przed zajsciem w ciaze bylam dosc szczupła , wiec tearz nawet ten najmniejszy tłuszcz na brzuchu i biodrach mi przeszkadza i źle mi z tym.Chcialam jeszcze 5 kg zrzucic, ale cos mi ostatnio waga nie chce ruszyc i koniec.
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś



tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:45   #558
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Tynka Andrea codziennie zaczyna nockę między 17 a 18 i śpi do 6.30 .

Nie mam dziecka już od 30 min bawi się nieprzerwanie
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:46   #559
emigra
Zakorzenienie
 
Avatar emigra
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Nordrhein Westfalen
Wiadomości: 9 332
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Desia, po ROKU abstynencji owszem, zalaczaja sie sny


Tiki
ale ladnie Ci corcia pospala a mozesz pokazac ta mate? Ja bede za miesiac na slasku u rodziny to moze bym sobie kupila dla malej tez

mamy w poniedzialek jeszcze termin z ta babka z domu, maz wypytal o wszystko i kurcze chyba rzeczywiscie kupujemy dom
__________________
Julia Wiktoria
07.03.2012, 20:35
3270g, 47 cm
emigra jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-28, 12:51   #560
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Emigra właśnie miałam wstawiać zdjęcie .
Jest mała, ale nie chciałam większej, bo jak później zabrać ją w razie co do ES.
P1030665.jpg
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:53   #561
tynka88
Zadomowienie
 
Avatar tynka88
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 549
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Tikki Mateusz jakby zaczal nocke o 17 to by spał do 2-3 ty to masz luksus, taki dlugi wieczor dla siebie

ja tez prosze o fotke maty i jeszcze cene
__________________
26.03.2012 Mateuszek
21.09.2014 Piotruś




Edytowane przez tynka88
Czas edycji: 2012-07-28 o 12:55
tynka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 12:59   #562
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cena ok. 150zł więc nie jest strasznie droga na przeciw innych co oglądałam

Takie ma ładne zabawki:
P1030674.jpg

i jeszcze Andrusia na brzuszku
P1030680.jpg
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 13:08   #563
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
hej

nie mam cos weny do pisania, nic mi sie nie chce przez ten upał.
Mateusz marudny, nie moze spac, wczoraj zasnał o 17 , tak jakby na noc, i nie moglam go dobudzic przed 20, ale nie chcialam ,zeby spał taki spocony w zmoczonym pampersie i do tego jkaby zaczal nocke o 17 to my bysmy mieli nocka z głowy zasnał dopiero o 22.

Tz pojechał nad wode, a my z Mateuszkiem kiblujemy w domu jak zwykle i kto mi powie ,ze faceci nie maja lepiej...

Mateuszka najbardziej rozsmieszaja pierdziuszki w brzuszki i majdanie kucykiem

Dzis dałam malemu jabluszko z delikatnym banankiem z bobovita, zjadł pol sloiczka ze smakiem, zobaczymy jaka kupka bedzie, bo po marchewce robił takie bobki i cos czarnego w niej bylo ,wiec chyba jeszcze nie jest gotowy

Co do odchudzania, to ja juz nawet sie sobie podobam, ale jednak nie do konca, bo ja przed zajsciem w ciaze bylam dosc szczupła , wiec tearz nawet ten najmniejszy tłuszcz na brzuchu i biodrach mi przeszkadza i źle mi z tym.Chcialam jeszcze 5 kg zrzucic, ale cos mi ostatnio waga nie chce ruszyc i koniec.
Ja nie powiem
Faceci oczywiscie maja lepiej
Swietnie ze jestes z wynikow odchudzanai zadowolona, a w czasie dietki tak jest ze sie jakis czas chudnie a potem pomimo ze wszystko robisz tak samo to nastepuje taki okres ze waga stoi w miejscu!
To jest taka pulapka - cos zwiazanego z przestawianiem sie organizmu i jesli ja przetrzymasz ,( choc wiem ze ciezko , bo jak efektow nie widac to az sie nie chce) to waga zacznie znowu spadac !
Wiec wytrwalosci zycze i gratuluje juz osiagnietego efektu
Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Tynka Andrea codziennie zaczyna nockę między 17 a 18 i śpi do 6.30 .

Nie mam dziecka już od 30 min bawi się nieprzerwanie
Bardzo ladnie
Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Desia, po ROKU abstynencji owszem, zalaczaja sie sny


Tiki ale ladnie Ci corcia pospala a mozesz pokazac ta mate? Ja bede za miesiac na slasku u rodziny to moze bym sobie kupila dla malej tez

mamy w poniedzialek jeszcze termin z ta babka z domu, maz wypytal o wszystko i kurcze chyba rzeczywiscie kupujemy dom
Ciesze sie, jednak nasze kciuki robia swoje
Emigra - ROK?
Podziwiam
Cytat:
Napisane przez tynka88 Pokaż wiadomość
Tikki Mateusz jakby zaczal nocke o 17 to by spał do 2-3 ty to masz luksus, taki dlugi wieczor dla siebie

ja tez prosze o fotke maty i jeszcze cene
Viki zaczyna wieczor kolo 20 a konczy kolo 8-9 rano, z jedna przerwa na jedzenie, wiec ja jestem zadowolona.
Ale pewnie na jakims etapie nam sie to pozmienia, tak to z reguly jest.

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Cena ok. 150zł więc nie jest strasznie droga na przeciw innych co oglądałam

Takie ma ładne zabawki:
Załącznik 4798337

i jeszcze Andrusia na brzuszku
Załącznik 4798338
Pieknosci
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:03   #564
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Ja nie powiem
Faceci oczywiscie maja lepiej
Swietnie ze jestes z wynikow odchudzanai zadowolona, a w czasie dietki tak jest ze sie jakis czas chudnie a potem pomimo ze wszystko robisz tak samo to nastepuje taki okres ze waga stoi w miejscu!
To jest taka pulapka - cos zwiazanego z przestawianiem sie organizmu i jesli ja przetrzymasz ,( choc wiem ze ciezko , bo jak efektow nie widac to az sie nie chce) to waga zacznie znowu spadac !
Wiec wytrwalosci zycze i gratuluje juz osiagnietego efektu
Bo na początku organizm traci wodę i dlatego tak szybko spada waga.

Cytat:
Napisane przez Desia
Pieknosci
Dziękujemy

Ja w czasie ciąży kochałam się z mężem może z 6,7 razy więc też długo żyję w abstynencji .

Moje dziecko odpłynęło po intensywnej zabawie na macie . Idę szybko robić obiadek póki mam jak
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:10   #565
Cytrynka_Wawa
Zakorzenienie
 
Avatar Cytrynka_Wawa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 6 953
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

wpadlam na chwile pochwalic sie z wyszedl nam drugi zabek
__________________
Cytrynka_Wawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:14   #566
tikki85
Zakorzenienie
 
Avatar tikki85
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 9 251
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytrynka z okazji 2. ząbka
__________________
chomikomaniaczka
tikki85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:16   #567
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Gosia, nigdy nie jadlam bigosu z cukinii, w ogole pierwsze slysze ze taki bigosik istnieje ! musi byc smaczne!
Cytat:
Napisane przez desia888 Pokaż wiadomość
Dziekujemy z Viki
Tez nie wiedzialam ze cos takiego jak bogos z cukini istnieje, brzmi ciekawie, daj przepis
Wrzuce zaraz w klubie


Cytat:
Napisane przez emigra Pokaż wiadomość
Desia, po ROKU abstynencji owszem, zalaczaja sie sny
O to naprawde dlugo,jeszcze tak nie mialam.To pewnie troche dziwnie bedzie,jakby znowu pierwszy raz.Najdluzsza moja przerwa to 8 tygodni po urodzeniu Wiki i 6 tyg po Eryku.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:16   #568
Nikii89
Zakorzenienie
 
Avatar Nikii89
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 344
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Dzień dobry
U Nas nocka OK pobudka o 00.30 potem o 5.30 na jedzonko i do 6.20 na zabawę w końcu zaczął marudzić wzięłam przytuliłam do siebie i leciutko bujałam w końcu zasnął i tak wyszło że leżał na brzuszku i pospaliśmy do 9.15

No ale znów upał i Oskar marudny. Mało śpi i mało je;/ Czy Wasze dzieci też w upały mniej jedzą??
No a teraz zasnął sam w łóżeczku z tetrą na głowie i słuchając kołysanki Bramhsa - dzięki gkatarzynka mam tylko nadzieję że to nie jednorazowa pomyślna akcja.

Desia najlepszego dla Vikusi

Cziqua
za żniwa no i za szaleństwa z małżem :P
Mój też ostatnio zakupił zapas "gumisi" a ja jak na złość @
__________________
Nikii89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:17   #569
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
wpadlam na chwile pochwalic sie z wyszedl nam drugi zabek

O wow!Ale lecicie z tymi zebami!
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-28, 14:22   #570
desia888
Wtajemniczenie
 
Avatar desia888
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Poznan
Wiadomości: 2 649
Dot.: Ząbkujemy, jabłka jemy no i na głos się śmiejemy! III-IV 2012 cz.3 (13)

Cytat:
Napisane przez tikki85 Pokaż wiadomość
Bo na początku organizm traci wodę i dlatego tak szybko spada waga.


Dziękujemy

Ja w czasie ciąży kochałam się z mężem może z 6,7 razy więc też długo żyję w abstynencji .

Moje dziecko odpłynęło po intensywnej zabawie na macie . Idę szybko robić obiadek póki mam jak
Ale wode traci sie w pierwszym tygodniu, potem juz tluszczyk, a ten etap co waga stoi w miejscu nastepuje po kilku tygodniach dopiero
Wiesz juz kiedy wracasz do Hiszpanii?
Cytat:
Napisane przez Cytrynka_Wawa Pokaż wiadomość
wpadlam na chwile pochwalic sie z wyszedl nam drugi zabek
Brawo
Cytat:
Napisane przez Nikii89 Pokaż wiadomość
Dzień dobry
U Nas nocka OK pobudka o 00.30 potem o 5.30 na jedzonko i do 6.20 na zabawę w końcu zaczął marudzić wzięłam przytuliłam do siebie i leciutko bujałam w końcu zasnął i tak wyszło że leżał na brzuszku i pospaliśmy do 9.15

No ale znów upał i Oskar marudny. Mało śpi i mało je;/ Czy Wasze dzieci też w upały mniej jedzą??
No a teraz zasnął sam w łóżeczku z tetrą na głowie i słuchając kołysanki Bramhsa - dzięki gkatarzynka mam tylko nadzieję że to nie jednorazowa pomyślna akcja.

Desia najlepszego dla Vikusi

Cziqua za żniwa no i za szaleństwa z małżem :P
Mój też ostatnio zakupił zapas "gumisi" a ja jak na złość @
Dziekuje
Viki je tez troszke mniej jak jest goraco!
Tak to juz chyba jest, nam tez nie chce sie tak jesc, ale pilnuj Go z woda bo jednak szybko sie maludki odwadniaja.
__________________
Adas 23.08.2005


Viki 28.04.2012
desia888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:29.