Spotkanie z Ex-??? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-08, 10:04   #1
lady2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Question

Spotkanie z Ex-???


Witam Wszystkie Wizażanki,
mam pewien problem Otóż byłam z EX ponad dwa lata. Związek burzliwy, kilka rozstań ale zawsze powroty. Dużo kłotni. Zazwyczaj powroty z mojej inicjatywy;( Ponad mc temu rozstaliśmy się i nie mieszkamy juz razem (mieszkalismy prawie 2 lata). Zaraz po rozstaniu było parę sms dotyczących pozostawionych przeze mnie rzeczy w mieszkaniu. Od 2 tyg jest cisza, milczymy oboje. Nigdy tyle nie wytrzymałam,sama jestem zdziwiona, on zapewne tym bardziej. Zadzwonił ze chce sie spotkac i przyjechac do mnie gdyz potzrebuje załatwić pewną sprawę w urzędzie (oczywiście jestem mu do tego potrzebna) , poprosiłam go by wysłał mi dokumenty pocztą, gdyż jestem w stanie to załatwić sama (nie chce go widzieć).
Mam mieszane uczucia, ciagle jest dla mnie kims waznym , jednak wiem, ze jemu chyba jest tak dobrze. Mimo , iż napisał mi sms po roztstaniu, że jeśli mamy być razem to bedziemy. Nie wiem jak sie zachowac na tym spotkaniu? chce by zobaczyl co stracil, bo nie byłam dla niego złą partnerką.
Najgorsze jest to ze załozyl portal społecznościowy i ma tam prawie same kobiety ;( nie wiem czy chce mi dogryzc, czy po prostu zawsze taki był? a ja byłam zaslepiona jego miłościa??

jak sądzicie? jak mam sie zachowac?
lady2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:13   #2
bleuclair
Zakorzenienie
 
Avatar bleuclair
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 6 203
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Ja bym nie wracała. Związek 2letni a już tyle rozstać, kł;ótni i powrotów. Zresztą sama piszesz że te powroty to w większośći Twoja inicjatywa. Na pewno znowu go nie proś, nie przepraszaj. Zobaczysz na spotkaniu jak on się zachowuje, czy jakoś zabiega o Twoje względy czy wg jest zupełnie neutralny(tak może być).
bleuclair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:15   #3
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Cytat:
Napisane przez lady2012 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Wizażanki,
mam pewien problem Otóż byłam z EX ponad dwa lata. Związek burzliwy, kilka rozstań ale zawsze powroty. Dużo kłotni. Zazwyczaj powroty z mojej inicjatywy;( Ponad mc temu rozstaliśmy się i nie mieszkamy juz razem (mieszkalismy prawie 2 lata). Zaraz po rozstaniu było parę sms dotyczących pozostawionych przeze mnie rzeczy w mieszkaniu. Od 2 tyg jest cisza, milczymy oboje. Nigdy tyle nie wytrzymałam,sama jestem zdziwiona, on zapewne tym bardziej. Zadzwonił ze chce sie spotkac i przyjechac do mnie gdyz potzrebuje załatwić pewną sprawę w urzędzie (oczywiście jestem mu do tego potrzebna) , poprosiłam go by wysłał mi dokumenty pocztą, gdyż jestem w stanie to załatwić sama (nie chce go widzieć).
Mam mieszane uczucia, ciagle jest dla mnie kims waznym , jednak wiem, ze jemu chyba jest tak dobrze. Mimo , iż napisał mi sms po roztstaniu, że jeśli mamy być razem to bedziemy. Nie wiem jak sie zachowac na tym spotkaniu? chce by zobaczyl co stracil, bo nie byłam dla niego złą partnerką.
Najgorsze jest to ze załozyl portal społecznościowy i ma tam prawie same kobiety ;( nie wiem czy chce mi dogryzc, czy po prostu zawsze taki był? a ja byłam zaslepiona jego miłościa??

jak sądzicie? jak mam sie zachowac?
Przestań żyć jego życiem. Teraz jesteście osobno (i dobrze, Wasz związek opisywałaś jako burzliwy, więc wnioskuję, że do najlepszych nie należał), więc powinnaś skupiać się na sobie, a nie na nim. To, co on robi, to jego sprawa.
Wyjątkiem są tutaj wspólne sprawy urzędowe, które musicie załatwić wspólnie. Chyba, że oboje zdecydujecie się na załatwienie sprawy listownie.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:18   #4
paddy_1
Zadomowienie
 
Avatar paddy_1
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 223
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Cytat:
Napisane przez lady2012 Pokaż wiadomość
Witam Wszystkie Wizażanki,
mam pewien problem Otóż byłam z EX ponad dwa lata. Związek burzliwy, kilka rozstań ale zawsze powroty. Dużo kłotni. Zazwyczaj powroty z mojej inicjatywy;( Ponad mc temu rozstaliśmy się i nie mieszkamy juz razem (mieszkalismy prawie 2 lata). Zaraz po rozstaniu było parę sms dotyczących pozostawionych przeze mnie rzeczy w mieszkaniu. Od 2 tyg jest cisza, milczymy oboje. Nigdy tyle nie wytrzymałam,sama jestem zdziwiona, on zapewne tym bardziej. Zadzwonił ze chce sie spotkac i przyjechac do mnie gdyz potzrebuje załatwić pewną sprawę w urzędzie (oczywiście jestem mu do tego potrzebna) , poprosiłam go by wysłał mi dokumenty pocztą, gdyż jestem w stanie to załatwić sama (nie chce go widzieć).
Mam mieszane uczucia, ciagle jest dla mnie kims waznym , jednak wiem, ze jemu chyba jest tak dobrze. Mimo , iż napisał mi sms po roztstaniu, że jeśli mamy być razem to bedziemy. Nie wiem jak sie zachowac na tym spotkaniu? chce by zobaczyl co stracil, bo nie byłam dla niego złą partnerką.
Najgorsze jest to ze załozyl portal społecznościowy i ma tam prawie same kobiety ;( nie wiem czy chce mi dogryzc, czy po prostu zawsze taki był? a ja byłam zaslepiona jego miłościa??

jak sądzicie? jak mam sie zachowac?
Zachować się z godnością i poczuciem własnej wartości. Jeśli już się z nim spotkasz, to niech to będzie spotkanie czysto formalne - do załatwienia spraw których nie udało się załatwić, czy to dokumenty czy odebranie reszty rzeczy.
Bądź konsekwentna. Trzymam kciuki.
Wiem jak jest ciężko bo zakończyłam 3 letni związek, z własnej inicjatywy, mimo to płakałam i nie było mi łatwo. Ale nie żałuję. Jestem szczęśliwa.
__________________
I'm better than I was yesterday but not as good as I'll be tomorrow
Runmageddon Nocny Rekrut 9.04
Runmageddon Classic 9.04
paddy_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 10:26   #5
lady2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Spotkanie z Ex-???

wiem , że nie mogę pod żadnym pozorem okazać swojej słabości . Dlatego chciałam załatwić to listownie. W zasadzie chodzi o mój podpis w Urzędzie, nie musi go przy tym być. Gdy zadzwonił, uparł się , że chce przyjechać (teraz mieszkamy od siebie ok 60km) Ja na to, że nie widze sensu a jego przyjeździe (wiem, że mnie to rozwali psychicznie). Dobrze mi gdy się oboje nie odzywamy. Miałam dać mu znac czy jego termin przyjazdu mi odpowiada, moze to dziecinne ale nie chce byc na jego zawolanie( gdyz zawsze krecilo sie wszystko wokol niego), chce mu pokazac, że juz nie jest czescia mojego zycia i mam swoje plany. Mialam dac znac, ale nie odezwe sie pierwsza. niech on to zrobi, niech poczuje jak to jest. Wiem, że chodzi mu tylko o zalatwienie sprawy, ale jest choc jedna rzecz , którą on ode mnie potrzebuje. Nie chce dawac mu satysfakcji i godzic sie pierwszy termin podany przez niego. Poza tym wole to zalatwic listownie. Ale on chce chyba przyjechac i pokazac mi ze nie stanowi to dla niego zadnego problemu .....
lady2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 11:30   #6
spritfire
Rozeznanie
 
Avatar spritfire
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 550
Dot.: Spotkanie z Ex-???

strasznie znajoma mi historia.... ( i nie mowie tego w sensie takim ze przezywam to co ty )
spritfire jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 12:24   #7
new woman in town
Zakorzenienie
 
Avatar new woman in town
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: W.
Wiadomości: 3 218
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Jak się coś nie klei przez dwa lata to się nie sklei wcale. Odgrzewanie po raz kolejny "śmierdzącego kotleta" nie poprawi jego jakości i smaku, wręcz przeciwnie.
new woman in town jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 13:29   #8
lady2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Spotkanie z Ex-???

A kto tu chce coś skleić ? pytam tylko o zachowanie , a nie rady jak od niego wrócić
lady2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:35   #9
little.b.blue
Zakorzenienie
 
Avatar little.b.blue
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 248
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Nie spotykaj się z nim. Miesiąc po rozstaniu to w ogóle się nie pozbierałaś, później będziesz tylko wyć.
__________________
Książki w 2017: 10
Nie palę od 25/02/2017

Invisalign od 20/03/2016
little.b.blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:38   #10
madana
Zakorzenienie
 
Avatar madana
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 17 072
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Cytat:
Napisane przez lady2012 Pokaż wiadomość
A kto tu chce coś skleić ? pytam tylko o zachowanie , a nie rady jak od niego wrócić
- jak olejesz, to chociaż RAZ zachowasz się inaczej,niż chłopak się spodziewa.
madana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 13:44   #11
śpiąca_królewna
Raczkowanie
 
Avatar śpiąca_królewna
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: trudne miejsce, z nieakceptujacymi ludzmi
Wiadomości: 200
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Bądź bardzo zdystansowana, bo inaczej to spotkanie rozbije Cię na kawałki i ciężko będzie Ci się pozbierać po powrocie do domu...
__________________
Czemu nie mówisz przy niej nic?
Ona wciąż czeka, uwierz mi.
Przestań się skradać i poddaj się.
Na pewno wlaśnie tego chce.
Jeżeli kocha, to na zawsze,
Dla niej czas nie liczy się,
Więc na co czekasz, podejdź bliżej.
Zanim znowu zniknie gdzieś ...
śpiąca_królewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-08, 13:44   #12
lady2012
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Cytat:
Napisane przez spritfire Pokaż wiadomość
strasznie znajoma mi historia.... ( i nie mowie tego w sensie takim ze przezywam to co ty )

a to ciekawe?miał ktoś podobny problem?
lady2012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 14:14   #13
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 628
Dot.: Spotkanie z Ex-???

.

Edytowane przez 794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75
Czas edycji: 2012-11-18 o 14:03
794f4f7fd0b0868ccd574eb97c8ebd94d2e43545_60bea4f1edd75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 14:22   #14
HolaChica
Raczkowanie
 
Avatar HolaChica
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 126
Dot.: Spotkanie z Ex-???

Jeżeli Wasz związek ciągle niszczony był kłótniami do tego stopnia, że się rozstawaliście, tzn. że do siebie po prostu nie pasujecie.
Więc w tej kwestii pewnie się nic nie zmieni. Nawet jeśli teraz do siebie wrócicie, to będzie tak samo.
Bo dlaczego miałoby być inaczej, tak nagle? Nie miej złudzeń.

Poza tym, powroty były z Twojej inicjatywy, czyli jemu aż tak bardzo nie zależy, o ile zależy w ogóle. Bo Tobie zależy widocznie bardzo. Albo nie wyobrażasz sobie życia bez niego = życia samej.
Nic na siłę...

Zastanów się sama czy warto, czy go kochasz i czy on kocha Ciebie. Czy byliście razem szczęśliwi. Z tego, co piszesz nie wygląda na to.

W każdym razie, powodzenia.
I pamiętaj, zrób tak abyś Ty była szczęśliwa
__________________
Motylem jestem,
na na na na, motylem jestem.
Pofrunę, gdzie nie byłam jeszcze.
Zatrzymaj, bo nie wrócę więcej..
HolaChica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:52.