co dostajecie od Waszych mężczyzn?:)) - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 00:26   #91
catlady
Raczkowanie
 
Avatar catlady
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 305
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Ciekawy wątek, nie bez powodu faceci śmieją się, że kobiety pochłaniają kupę pieniędzy.
Ja chyba wolę się chwalić tym, że dostaję od TŻta prawdziwe uczucie.
__________________

catlady jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 00:33   #92
rabbithearted
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 256
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Bez okazji - słodycze, i to aż za wiele szczęścia. Kiedyś się dopominałam o kwiaty, ale uznałam, że i tak ich urok będzie chwilowy, a o kwiaty w doniczce nie proszę, bo nie mam jakoś ręki do kwiatów i ich też nie spotkałby za wesoły los

A na urodziny/inne okazje - książki, biżuterię. Raz mi zaimponował, kupując kolczyki idealnie w moim stylu, chociaż wydawał się zupełnie niezainteresowany błyskotkami i takimi tam. Mała rzecz, a cieszy
rabbithearted jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 17:46   #93
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Dostaję aż za dużo.
Z tego powodu części podarunków nie przyjmuję i ustawiam TŻ w kierunku mniejszej wylewności.
no ja miałam w liceum takiego chłopaka,tez przesadzał,to kwiatki wisiorek itd.az mi głupio było tym bardziej ze wiadomo,nie pracował wiec pewnie wydawał na mnie większą czesc swojego kieszonkowego
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:34   #94
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
no ja miałam w liceum takiego chłopaka,tez przesadzał,to kwiatki wisiorek itd.az mi głupio było tym bardziej ze wiadomo,nie pracował wiec pewnie wydawał na mnie większą czesc swojego kieszonkowego
Heh
Mój pracuje,bardzo dobrze zarabia więc go stać.
Na szczęście nie tylko prezentami i wyjazdami okazuje uczucie. Jednak pomimo to wolę aby przystopował. Co za dużo to niezdrowo
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:39   #95
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez QueenBlair Pokaż wiadomość
Heh
Mój pracuje,bardzo dobrze zarabia więc go stać.
Na szczęście nie tylko prezentami i wyjazdami okazuje uczucie. Jednak pomimo to wolę aby przystopował. Co za dużo to niezdrowo
no ja teraz mam chlopaka,zarabia ale bez okazji nic nie dostane,no kwestia charakteru chyba
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:51   #96
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez danana Pokaż wiadomość
no ja teraz mam chlopaka,zarabia ale bez okazji nic nie dostane,no kwestia charakteru chyba
Myślę,że charakteru i wychowania.
Poznałam rodziców mojego faceta i widzę,że on z domu wyniósł takie a nie inne podejście do kobiet. Jego ojciec pomimo byciu w związku małżeńskim od przeszło 30 lat dalej zabiega o swoją żonę i robi jej różne niespodzianki.

Pewnie gdyby był z innej rodziny to wszystko wyglądałoby inaczej.
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 13:03   #97
Visez
Zakorzenienie
 
Avatar Visez
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Trele Morele
Wiadomości: 14 318
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Ciekawe czemu autorka usunęła I post
Ja dostawałam kwiaty bardzo często przez pierwsze dwa lata miałam pół pokoju, nawet pocztą kwiatową przychodziły, a od kiedy mieszkamy razem dostaję czekoladki, albo np patelnię do naleśników
__________________
*Powyższy post wyraża jedynie opinię autora w dniu dzisiejszym. Nie może on służyć przeciwko niemu w dniu jutrzejszym. Ponadto autor zastrzega sobie prawo zmiany poglądów, bez podawania przyczyny.
Visez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 14:03   #98
tyene
Zakorzenienie
 
Avatar tyene
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 182
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Od mojego eks, z okazji świąt: ubrania, dodatki, bielizna, biżuteria, bez okazji dostałam płaszczyk, kwiaty i jakieś drobiazgi.
tyene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-06, 13:24   #99
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Wczoraj dostalam michę mojej ulubionej sałatki. Specjalnie dla mnie robiona
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-19, 18:58   #100
Onnaa88
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Ostatnio dostałam cały zestaw do paznokci hybrydowych z Semilac i ciuchy tak bez okazji.
Jednak najpiękniejsza niespodzianką jaką dostałam od ex były bilety do Tunezji

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Onnaa88
Czas edycji: 2016-06-26 o 10:25
Onnaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 08:32   #101
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Ja raczej praktyczne prezenty dostawałam. Skórki, gry, wiadomo, że na pewno się nie zmarnują. Sama podobne dawałam.


Na dzień kobiet dostałam CD Action ze skórką do Sol zamiast kwiatów. Bardzo mi się ten pomysł spodobał, ponieważ cena taka sama, a skórkę mam do dziś i sobie gram.

Czasem bez okazji jakieś czekolady, Nutellę, Toffifee.

Zasuszoną niezapominajkę co roku, bo to moje ulubione kwiaty.

Teraz to już nic nie dostaję, bo zerwaliśmy. Ale pamiątki fajne mam.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 11:49   #102
golgie
Zakorzenienie
 
Avatar golgie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 11 146
GG do golgie
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Dostaję książki, kwiaty, czekoladki-to bez konsultacji, a z konsultacją-perfumy
__________________
teraz szczęścia mam(y) dwa:
JULIA
MARCIN

Moja fragrantica


WYMIANA
golgie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:41   #103
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Oboje staliśmy krucho z pieniędzmi (on bezrobotny od listopada, ja chwilowo też), więc były to rzeczy praktyczne jak zapłacenie za moje zakupy w sklepie, wyszorowanie zlewozmywaka, zmywanie, sprzątanie domu, ugotowanie mi obiadu. Przechodząc na minimalizm zmieniłam trochę swoje podejście do prezentów. Kiedyś musiałam być zasypywana perfumami, kwiatami, butami, łaszkami.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 14:58   #104
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Słodycze, miśki (mój tz twierdzi że do mnie pasują ), kwiatki, biżuteria, ksiazki, dużo jakichś glupotek w stylu śmieszne skarpetki albo sluchawki, ostatnio dostałam torbę płócienna z najpiękniejszym nadrukiem jaki widziałam i to chyba jest mój ulubiony prezent z tych większych to telefon który został mi wciśnięty pomimo protestów
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 19:47   #105
adult90
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 1 700
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Dostawałam kwiaty...

Tak czytam ten wątek i stwierdzam, że mój poprzedni chłopak nie był zbyt hojny dla mnie A tu czytam, że mężczyźni kupują biżuterię, telefony, laptopy, wycieczki zagraniczne... mój mi nawet weekendowych nie sponsorował

Ma-sa-kra... Ten wątek otwiera oczy
adult90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:04   #106
Naftalinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 130
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Mój były nigdy nie dawał mi nic bez okazji, nie zapraszał do restauracji, do kina, chociaż wiedział, że bardzo mi tego brakuje. Mawiał, że istnieje równouprawnienie i jak kobieta pracuje i zarabia to nie ma prawa oczekiwać żadnych tego typu "prezentów". Chyba mnie skutecznie przekonał, bo przestałam czegokolwiek oczekiwać (o wyjścia do restauracji musiałam się prosić ale o takie, że po połowie płacimy, bo z własnej woli nie poszedłby nigdzie). Mi też ten wątek otworzył oczy, chyba żyłam z jakimś skończonym sknerą. I tu nie chodzi o roszczeniowość ale o sam gest, o to, żeby kobieta czuła się adorowana, doceniana, chociażby ten głupi raz w miesiącu...
Naftalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:15   #107
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez Naftalinaa Pokaż wiadomość
Mój były nigdy nie dawał mi nic bez okazji, nie zapraszał do restauracji, do kina, chociaż wiedział, że bardzo mi tego brakuje. Mawiał, że istnieje równouprawnienie i jak kobieta pracuje i zarabia to nie ma prawa oczekiwać żadnych tego typu "prezentów". Chyba mnie skutecznie przekonał, bo przestałam czegokolwiek oczekiwać (o wyjścia do restauracji musiałam się prosić ale o takie, że po połowie płacimy, bo z własnej woli nie poszedłby nigdzie). Mi też ten wątek otworzył oczy, chyba żyłam z jakimś skończonym sknerą. I tu nie chodzi o roszczeniowość ale o sam gest, o to, żeby kobieta czuła się adorowana, doceniana, chociażby ten głupi raz w miesiącu...
A Ty mu coś dawalas bez okazji? On miał szansę czuć się adorowanym? Mój tz dostaje ode mnie prezenty równie często jak ja od niego.
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:26   #108
Naftalinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 130
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
A Ty mu coś dawalas bez okazji? On miał szansę czuć się adorowanym? Mój tz dostaje ode mnie prezenty równie często jak ja od niego.
Tak, zaczęłam w pewnym momencie mu robić drobne niespodzianki, czasem zapraszałam do restauracji, drobne rzeczy czasem odwzajemniał, czasami nie, ale nigdy nie zmienił się tak, żeby zaczął dawać sam z siebie. Więc po jakimś czasie mi się znudziło i przestałam to robić bo to żadna radość dostać coś tylko jako odpowiedź na mój prezent (a i to nie zawsze) a nigdy spontanicznie.
Naftalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:28   #109
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Nie w temacie, ale mnie się trochę wydaje, że to wątek w stylu:
"Zobaczcie jakiego mam kochanego misia, mój jest najlepszy!"
Nie macie takiego wrażenia?
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-06-20, 21:30   #110
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Nie w temacie, ale mnie się trochę wydaje, że to wątek w stylu:
"Zobaczcie jakiego mam kochanego misia, mój jest najlepszy!"
Nie macie takiego wrażenia?
Nie, czemu. Na wizażu jest mnóstwo takich wątków gdzie się wymienia różne mile rzeczy, np. najpiękniejsze słowa jakie się usłyszało, gdzie też większość jest od "misiów". Lubię takie wątki, w nawale tych smutnych fajnie poczytac coś gdzie ludzie się czymś cieszą
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:32   #111
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
Nie, czemu. Na wizażu jest mnóstwo takich wątków gdzie się wymienia różne mile rzeczy, np. najpiękniejsze słowa jakie się usłyszało, gdzie też większość jest od "misiów". Lubię takie wątki, w nawale tych smutnych fajnie poczytac coś gdzie ludzie się czymś cieszą
Aha. Ja bardzo rzadko tu bywam i skojarzyło mi się jako licytacja roszczeniowych dam i porównywarka kto ma lepiej.
Oj kiedyś byłam mega roszczeniowa, a teraz klaskam uszami jak jedziemy na działkę i focę papryczki na instagrama
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:32   #112
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez Naftalinaa Pokaż wiadomość
Tak, zaczęłam w pewnym momencie mu robić drobne niespodzianki, czasem zapraszałam do restauracji, drobne rzeczy czasem odwzajemniał, czasami nie, ale nigdy nie zmienił się tak, żeby zaczął dawać sam z siebie. Więc po jakimś czasie mi się znudziło i przestałam to robić bo to żadna radość dostać coś tylko jako odpowiedź na mój prezent (a i to nie zawsze) a nigdy spontanicznie.
W takim razie to dobrze że to eks
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 21:53   #113
Naftalinaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 130
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez thirky Pokaż wiadomość
W takim razie to dobrze że to eks
Właśnie sobie zdałam sprawę, że w związkach zadowalałam się do tej pory niezbędnym minimum. Żeby był uczciwy, dobry, wspierał, szanował, w miarę się podobał, itp. Tyle, nic więcej. Nigdy nic extra ponad to. Zazdrościłam koleżankom jak opowiadały, że dostają kwiaty bez okazji a jedną nawet facet zaprosił na tygodniowy wypad do jakiegoś ciepłego kraju (sam uzgadniając kwestię urlopu swojej dziewczyny z jej szefową). To zawsze był dla mnie niedościgniony szczyt romantyczności
Naftalinaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 22:01   #114
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez Naftalinaa Pokaż wiadomość
Właśnie sobie zdałam sprawę, że w związkach zadowalałam się do tej pory niezbędnym minimum. Żeby był uczciwy, dobry, wspierał, szanował, w miarę się podobał, itp. Tyle, nic więcej. Nigdy nic extra ponad to. Zazdrościłam koleżankom jak opowiadały, że dostają kwiaty bez okazji a jedną nawet facet zaprosił na tygodniowy wypad do jakiegoś ciepłego kraju (sam uzgadniając kwestię urlopu swojej dziewczyny z jej szefową). To zawsze był dla mnie niedościgniony szczyt romantyczności
Więc następnym razem wybieraj mężczyznę któremu będzie się chciało ruszyć 4 litery trzymam kciuki za szczęśliwe zakochanie się
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 23:20   #115
Sheev
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 269
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

- Kobieta - król wyprężył na tronie chudą postać - ma prawo oczekiwać od mężczyzny
tylko dwóch podarków: na lato ciąża, a na zimę łapcie z cienkiego łyka. Tak pierwszy, jak i
drugi podarek ma za zadanie zakotwiczyć kobietę w domu. Dom jest bowiem miejscem dla
kobiety odpowiednim, przez naturę jej przypisanym. Kobieta z wielkim brzuchem i
uczepionym jej kiecki potomstwem od domu się nie oddali i nie przyjdą jej do głowy żadne
głupie pomysły, a to gwarantuje pokój ducha mężczyźnie. Spokojny duchem mężczyzna może
ciężko pracować gwoli pomnażania bogactwa i dobrobytu swego władcy. Pracującemu w
pocie czoła i bez wytchnienia, spokojnemu o swe stadło mężczyźnie też nie przyjdą do głowy
żadne głupie pomysły. A gdy kobiecie ktoś wmówi, że może rodzić, gdy chce, a gdy nie chce,
to nie musi, gdy na domiar ktoś podpowie jej sposób i podsunie środek, wtedy, szanowna,
wtedy porządek społeczny zaczyna się chwiać.
Sheev jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-20, 23:48   #116
thirky
on tired little feet
 
Avatar thirky
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 6 200
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez Sheev Pokaż wiadomość
- Kobieta - król wyprężył na tronie chudą postać - ma prawo oczekiwać od mężczyzny
tylko dwóch podarków: na lato ciąża, a na zimę łapcie z cienkiego łyka. Tak pierwszy, jak i
drugi podarek ma za zadanie zakotwiczyć kobietę w domu. Dom jest bowiem miejscem dla
kobiety odpowiednim, przez naturę jej przypisanym. Kobieta z wielkim brzuchem i
uczepionym jej kiecki potomstwem od domu się nie oddali i nie przyjdą jej do głowy żadne
głupie pomysły, a to gwarantuje pokój ducha mężczyźnie. Spokojny duchem mężczyzna może
ciężko pracować gwoli pomnażania bogactwa i dobrobytu swego władcy. Pracującemu w
pocie czoła i bez wytchnienia, spokojnemu o swe stadło mężczyźnie też nie przyjdą do głowy
żadne głupie pomysły. A gdy kobiecie ktoś wmówi, że może rodzić, gdy chce, a gdy nie chce,
to nie musi, gdy na domiar ktoś podpowie jej sposób i podsunie środek, wtedy, szanowna,
wtedy porządek społeczny zaczyna się chwiać.
Wiedźmin?
__________________

I saw it first!’ squeaked Sniff, ‘I must choose a name for it.
Wouldn’t it be fun to call it Sniff? That’s so short and sweet.
thirky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 02:29   #117
cholernarejestracja
Copyraptor
 
Avatar cholernarejestracja
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 21 283
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez adult90 Pokaż wiadomość
Dostawałam kwiaty...

Tak czytam ten wątek i stwierdzam, że mój poprzedni chłopak nie był zbyt hojny dla mnie A tu czytam, że mężczyźni kupują biżuterię, telefony, laptopy, wycieczki zagraniczne... mój mi nawet weekendowych nie sponsorował

Ma-sa-kra... Ten wątek otwiera oczy
u mnie podobnie. Ale ja jakoś zawsze trafiam na mało kasiastych facetów, sama nie wiem czemu tak jest

Ale obecny TŻ o mnie bardzo dba, przynosi mi nawet kwiaty bez okazji, a nawet to jest dla mnie nowością
cholernarejestracja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-21, 14:12   #118
danana
Zadomowienie
 
Avatar danana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 295
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez Naftalinaa Pokaż wiadomość
Właśnie sobie zdałam sprawę, że w związkach zadowalałam się do tej pory niezbędnym minimum. Żeby był uczciwy, dobry, wspierał, szanował, w miarę się podobał, itp. Tyle, nic więcej. Nigdy nic extra ponad to. Zazdrościłam koleżankom jak opowiadały, że dostają kwiaty bez okazji a jedną nawet facet zaprosił na tygodniowy wypad do jakiegoś ciepłego kraju (sam uzgadniając kwestię urlopu swojej dziewczyny z jej szefową). To zawsze był dla mnie niedościgniony szczyt romantyczności
No własnie my kobiety mamy skłonność do zadowalania sie minimum .usprawiedliwiania..ja tak nie mam tzn.nie to że wymagam cudów,noszenia a rekach i obsypywania kwiatami ale wymagam od faceta pewnych zachowań (oczywiscie żeby miał to sam z siebie nie na zasadzie ze mu mowie) no bo wiadomo trzeba miec wymagania,jestesmy kobietami oni facetami i naprawde jak sie troche postaraja zaprosza na kolacje,dadza kwiaty,czy czekoladki czy wymysla fajny wyjazd, korona im z głowy nie spadnie a o kobiete dbac trzeba(w druga strone oczywiscie tez to dziala )
Ja dośc szybko zrozumialam czego oczekuje i poniżej jakiego pułapu nie zejde ,nikt mi tego nie uswiadamial jakos samo mnie oswiecilo
moze tez to jaki byl moj dziadek dla babci,nawet jak byl starszy pamietal zeby babci kupic jakis upominek,czy cos co lubi a czego nie mozna bylo dostac u nas w miescie,wiec jesli facet nie stara sie na samym poczatku zwiazku to aż strach sobie wyobrazac co by bylo dajmy na to po 20latach bycia ze sobą.


Ja poprzedniego chlopaka mialam takiego,on ogólnie był spoko no ale..mimo swojego młodego wieku nie miał tej spontanicznosci,polotu..w iecie o co chodzi,taka przyziemność praca wypad gdzies niedaleko na pizze i marudzenie .Po niedługim zreszta czasie zuawazyłam to i dałam sobie z nim spokój bo nic tam nie iskrzyło.
No ale wracajac do tematu moj obecny Tż daje mi zazwyczaj kwiaty,czasem sa to bukiety,czasem pojedyncza róża ale zawsze piękne
prezentów bez okazji raczej nie dostaje oprocz kwiatow ale zabiera mnie ciagle gdzies na wyjazdy,i w fajne miejsca
danana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 11:49   #119
WhySoSerious
multitasking ninja
 
Avatar WhySoSerious
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Arrakis
Wiadomości: 1 405
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Dostaję miłość, szacunek i wsparcie
__________________
If the doors of perception were cleansed every thing would appear to man as it is, Infinite.
WhySoSerious jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-06-22, 12:43   #120
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 155
Dot.: co dostajecie od Waszych mężczyzn?:))

Cytat:
Napisane przez WhySoSerious Pokaż wiadomość
Dostaję miłość, szacunek i wsparcie
Przereklamowane. Żadnen szacunek nie zastąpi fajnych butów od faceta.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-06-26 14:51:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:55.