Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-13, 19:20   #61
_vixen_
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 17 087
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Ale ze mnie romantyczka Pokaż wiadomość
Nigdy nie potrafiłam zrozumieć dlaczego niektórzy mówią często o odmóżdżaniu . Ja tam zawsze jestem skłonna do refleksji i lubię zastanawiać się głęboko, nawet jak leci głupi program.
I jakież to poczyniłaś głębokie przemyślenia podczas oglądania fragmentu programu z linku?
Jakieś refleksje egzystencjalne o losach świata i ludzi?
_vixen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:22   #62
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

A nad czym można się zastanawiać jak leci głupi program?
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:24   #63
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A nad czym można się zastanawiać jak leci głupi program?
Np jak oglada sie program kulinarny, to sie docenia, ze tu miesny jez, a w Afryce dzieci wode zanieczyszczona pija.

Tak wnosze...
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:25   #64
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
I jakież to poczyniłaś głębokie przemyślenia podczas oglądania fragmentu programu z linku?
Jakieś refleksje egzystencjalne o losach świata i ludzi?
A może chcieli oświecić niektórych do czego służy bidet/jak odróżnić bidet od sedesu,itp. Może któryś z realizatorów miał nieprzyjemną przygodę ze znajomymi. Wszak to często oglądany serial, łatwo dotrzeć do "ludu".
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2012-08-13 o 19:26
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 19:48   #65
Hadassah
Zadomowienie
 
Avatar Hadassah
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 733
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Ale ze mnie romantyczka Pokaż wiadomość
Nigdy nie potrafiłam zrozumieć dlaczego niektórzy mówią często o odmóżdżaniu . Ja tam zawsze jestem skłonna do refleksji i lubię zastanawiać się głęboko, nawet jak leci głupi program.
Odmóżdżenie wg mojej definicji to chwila w której krótkotrwale zastanawiam się kto przejdzie, co ona ma na sobie, boże, dlaczego on tak fałszuje i cholera jasna kto ich puścił w telewizji. Plus kawa i ciasto .
Hadassah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:04   #66
Amani
Zakorzenienie
 
Avatar Amani
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 3 563
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

A ja juz przez jakis czas myslalam, ze to ze mna jest cos nietak skoro nie rozumiem "fenomenu" tych seriali... nawet probowalam to ogladac, ale juz sama "gra aktorska" doprowadza mnie do szalenstwa
__________________
' DIET IS „DIE” WITH A „T” '
- Garfield -

-26kg

Amani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-13, 20:17   #67
Ale ze mnie romantyczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 292
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Hm, może to jest tak jak z tym powiedzeniem - inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą... Zresztą nie chodzi mi akurat o te programy, bo nie lubię telewizji, miałam na myśli to słowo - odmóżdżenie - nie czuję go.
Ale ze mnie romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-13, 20:36   #68
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Po pijaku coś rozwalili?




Ja znam takich, co na poważnie to oglądają, bo to takie życiowe
Dla mnie te programy to jak reality show, nie da się tego długo oglądać, taki tam poziom głupoty i żenady, po 10 minutach przestaje być śmieszne.




To jest takie prymitywne, że już nie jest zabawne.
Podobno była to jakaś grubsza afera z paleniem marihuany w tle, ale ile w tym prawdy...

Czort wie
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 12:57   #69
Lea_ny
Zakorzenienie
 
Avatar Lea_ny
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 6 354
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
A nad czym można się zastanawiać jak leci głupi program?
Jak trafię czasem na kawałek "Trudnych spraw", to np. zaczynam bardziej doceniać, że nie muszę użerać się z samymi debilami w życiu codziennym
__________________
Lea_ny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 13:06   #70
GagaFace
Zadomowienie
 
Avatar GagaFace
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 1 262
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez _vixen_ Pokaż wiadomość
Cały dzień mam telewizor wyłączony. Ledwo mignie włączona telewizja, mała się gapi jak zahipnotyzowana. Dziecko do drugiego roku życia w ogóle telewizji oglądać nie powinno i ja się tego trzymam.
Nie będę dzieciaka od noworodka ogłupiała, dość jest tych odmóżdżaczy dla dzieci i dorosłych teraz.



Magda Gessler nie jest kucharzem, ona jest kreatorką smaku
Zwracam honor. Trafne spostrzeżenie.

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
zacofany kraj bo?

pomysłu się nie ściąga a kupuje się zagraniczny format/licencję na której robiony jest program.

Zacofany bo nikt nie ruszy mózgiem, żeby wymyślić coś na poziomie.
Nie mówię że sama potrafiłabym wykazać się w tej dziedzinie, ale na litość boską. W tvn ( bo do ta stacja częściej niż jakakolwiek inna serwuje mi mózgo.☠☠☠ca ) pewnie liczą tylko na korzyści.
Zresztą to nie nowość bo czasy się zmieniły i teraz coraz więcej ludzi gubi wartości licząc przy tym żeby tylko się wzbogacić.
__________________
Sztywny moralny kodeks z dala od chorych podniet.


GagaFace jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 14:26   #71
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez GagaFace Pokaż wiadomość
Z
Zacofany bo nikt nie ruszy mózgiem, żeby wymyślić coś na poziomie.
Nie mówię że sama potrafiłabym wykazać się w tej dziedzinie, ale na litość boską. W tvn ( bo do ta stacja częściej niż jakakolwiek inna serwuje mi mózgo.☠☠☠ca ) pewnie liczą tylko na korzyści.
Zresztą to nie nowość bo czasy się zmieniły i teraz coraz więcej ludzi gubi wartości licząc przy tym żeby tylko się wzbogacić.

stacje komercyjne mają zarabiać a nie uczyć. to uno
duo i nie ma co się oburzać jaka to kupa, bo to jest biznes jak każdy inny i liczy się zysk.

a co dla Ciebie oznacza stwierdzenie coś na poziomie? z ciekawości tak pytam.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 15:14   #72
asta9126
Zadomowienie
 
Avatar asta9126
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 158
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez suszarka Pokaż wiadomość
stacje komercyjne mają zarabiać a nie uczyć. to uno
duo i nie ma co się oburzać jaka to kupa, bo to jest biznes jak każdy inny i liczy się zysk.

A telewizja publiczna? Tam też pełno głupot, a dobre programy nie mają wystarczającej oglądalności (uważam, że po kilku miesiącach emisji nie powinno się tego tak surowo oceniać). Mówię konkretnie o programie Poziom 2.0, który był początkowo codziennie. Ja oglądałam jak tylko miałam czas
Bardziej są opłacalne programy dla każdego niż takie dla ograniczonej grupy odbiorców (w przypadku P 2.0 to ludzie młodzi, zainteresowani kulturą i tak dalej - trudno oczekiwać oglądalności jaką mają talent show...)
__________________
Milenka 1.05.2016
asta9126 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 15:20   #73
suszarka
Buc
 
Avatar suszarka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z kropki.
Wiadomości: 9 915
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez asta9126 Pokaż wiadomość
A telewizja publiczna? Tam też pełno głupot, a dobre programy nie mają wystarczającej oglądalności (uważam, że po kilku miesiącach emisji nie powinno się tego tak surowo oceniać). Mówię konkretnie o programie Poziom 2.0, który był początkowo codziennie. Ja oglądałam jak tylko miałam czas
Bardziej są opłacalne programy dla każdego niż takie dla ograniczonej grupy odbiorców (w przypadku P 2.0 to ludzie młodzi, zainteresowani kulturą i tak dalej - trudno oczekiwać oglądalności jaką mają talent show...)

telewizja publiczna to inna bajka, zresztą tam co chwile zmieniają się głowy rządzące to powstaje niezły syf i brak jakiejkolwiek wizji jak tę telewizję robić.

niestety kilka miesięcy jeśli oglądalność jest marna wystarczy, to jest tak samo jak by wprowadzić na rynek nowe masło, które by się nie sprzedawało - jako jego producent zostawiłabyś je czy wycofała, próbując wprowadzić na jego miejsce nowy produkt, który możliwe, że miałby lepszą sprzedaż?

i tak opłaca się robić programy dla wszystkich, przez to, że nie masz okrojonej grupy docelowej tak jak w przypadku młodych ludzi zainteresowanych kulturą.
__________________
suszarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 15:27   #74
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Ale ze mnie romantyczka Pokaż wiadomość
Hm, może to jest tak jak z tym powiedzeniem - inteligentni ludzie nigdy się nie nudzą... Zresztą nie chodzi mi akurat o te programy, bo nie lubię telewizji, miałam na myśli to słowo - odmóżdżenie - nie czuję go.

no wydaje mi się jednak, ze człowiek inteligentny nie czerpie rozrywki wgapiajac się w durne seriale bez głębszego dna... ale to ja

mnie osobiscie przerazaja "kiepscy", a raczej ich fenomen w naszym kraju.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:20   #75
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

To prawda, że coraz większymi idiotyzmami karmią mózgu ciemnej masy w tym kraju. Zgodzę się ze wszystkimi wymienionymi tutaj programami, ale najbardziej debilny program (pozostałe za bardzo nie odbiegają rzecz jasna) to woli i tysio. Dwa miesiące temu obejrzałam jakies 15 minut tego programu (zainspirowała mnie do tego znajoma z Facebooka, która Ciągle się tym ekscytowała). Oglądając to myślałam, że to jakieś kosmicznie nieudany ŻART. Program był o odchodach słonia czy hipopotama, a woli i tysio musieli spędzić z tym zwierzem noc w jednym pomieszczeniu. Ten program jest dla mnie kwintesencją debilizmu i totalnego ociemnienia. Do dziś nie mogę się pozbierać
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:23   #76
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
rzadko oglądam tv.

telewizja była przeze mnie mocniej eksploatowana ostatnio, w trakcie Olimpiady tzn. oglądałam na Eurosporcie, nie na naszej publicznej.
lubię takie rzeczy oglądać, zakochałam się zwłaszcza w gimnastyce artystycznej (taniec ze wstążką ).
Ja też, ja też! Wciąż oglądam na yt Evgenie Kanaeve W publicznej nawet nie puścili finałów, mimo że występowała w nim Polka :/

Na tę chwilę w tv lubię oglądać project runway, czasami x factora i oglądałam the voice of poland Resztę staram się omijać, bo na prawdę można zwątpić w ludzkość.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2947_eede_500.jpg (24,0 KB, 85 załadowań)
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 16:43   #77
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
To prawda, że coraz większymi idiotyzmami karmią mózgu ciemnej masy w tym kraju. Zgodzę się ze wszystkimi wymienionymi tutaj programami, ale najbardziej debilny program (pozostałe za bardzo nie odbiegają rzecz jasna) to woli i tysio. Dwa miesiące temu obejrzałam jakies 15 minut tego programu (zainspirowała mnie do tego znajoma z Facebooka, która Ciągle się tym ekscytowała). Oglądając to myślałam, że to jakieś kosmicznie nieudany ŻART. Program był o odchodach słonia czy hipopotama, a woli i tysio musieli spędzić z tym zwierzem noc w jednym pomieszczeniu. Ten program jest dla mnie kwintesencją debilizmu i totalnego ociemnienia. Do dziś nie mogę się pozbierać
Miałam podobną przygodę. Obejrzałam do momentu jak wyszli z domu/hotelu, w którym mieszkał "Woli"
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 17:28   #78
Gwiazdeczka1978
Zakorzenienie
 
Avatar Gwiazdeczka1978
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 299
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

A ja lubie te seriale oglądac, zwłaszcza przy cwiczeniach brzucha. No czy ciągle trzeba sie czegos uczyc i oglądac cos ambitnego? Nie, wcale nie trzeba. A akurat na tym odcinku z linku smiałam siue jak wariatka. Super jak dla mnie, smiechawa, tym bardziej, ze takich debili za granicą jest mnóstwo.
Gwiazdeczka1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 17:41   #79
Andriejewna
Zakorzenienie
 
Avatar Andriejewna
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: z puszki Pandory
Wiadomości: 5 017
GG do Andriejewna
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
(...)
mnie osobiscie przerazaja "kiepscy", a raczej ich fenomen w naszym kraju.
Pozwolę sobie się odnieść, bo sama namiętnie oglądam
Krzywe zwierciadło. Ironia, groteska, zawoalowane przytyki do sytuacji w kraju. Dla mnie rewelacja ale stare odcinki. Jeszcze bez tej komerchy "przełącz na polsat!"
Jak zobaczyłam, że nawet Kiepscy zawierają "lokowanie produktu" to mnie normalnie w dupie ścisło

Inna rzecz, że spora grupa ludzi oglądając ten serial nie rozumie przesłania i traktuje go jak wychwalanie lenistwa i pijactwa
__________________
Fetyszystka kocich stóp



Spełniam się w macierzyństwie
Roz
Dwa
Trzi
Cztyry



(Ej mam blog )
Andriejewna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-14, 18:43   #80
passion80
Zakorzenienie
 
Avatar passion80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 15 643
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

obejrzałam kawałek, obrzydliwe po cholerę pokazywać takie coś
nawet tego słynego mięsnego jeża nie widziałam

woli i Tysio, to był dramat obejrzałam z 5 minut, jak lubię jak mi brzęczy telewizor tak to przełączyłam, nie wiem jak sprawdzają oglądalność ale wolałam się nie przyczyniać do emisji tego czegoś. Zresztą tych dwóch panów niezbyt lubię
obejrzy jedna, dwie osoby i już się robi stereotyp że każdy gej to idiota

lubiłam xfacotr, lubię posłuchać jak ktoś ładnie śpiewa no i jury mi się podobało
taniec z gwiazdami lubiłam ogladać taniec, ale już te gadki przed i po mnie wkurzały.
__________________
28.05.2011
29.08.2013
passion80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:58   #81
Ale ze mnie romantyczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 292
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie się odnieść, bo sama namiętnie oglądam
Krzywe zwierciadło. Ironia, groteska, zawoalowane przytyki do sytuacji w kraju. Dla mnie rewelacja ale stare odcinki. Jeszcze bez tej komerchy "przełącz na polsat!"
Jak zobaczyłam, że nawet Kiepscy zawierają "lokowanie produktu" to mnie normalnie w dupie ścisło
Zgadzam się c, na przykład drwina z reakcji Polaków na koko spoko. I coś takiego przerażającego, niepokojącego jest w tym serialu.

Edytowane przez Ale ze mnie romantyczka
Czas edycji: 2012-08-14 o 19:26
Ale ze mnie romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 18:59   #82
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez pani-jesień Pokaż wiadomość
Dlatego właśnie ja i mój mąż w pełni świadomie i dobrowolnie zrezygnowaliśmy z posiadania telewizora
To podobnie jak ja.
Telewizor co prawda mam, ale taki starego typu. Stoi, bo stoi, ale używany jest sporadycznie (raz na kilka miesięcy) i to nie przeze mnie.


Ja jestem zdania, że to popyt kształtuje podaż. Bo tak naprawdę, gdyby ludziom się tego typu programy nie podobały, to by ich nie oglądali. Ja z tego powodu, że ramówka jest jaka jest nie oglądam telewizji już w sumie 9 lat. Nie jestem w stanie. Będąc u kogoś, gdy słyszę te bzdury to mam ochotę wyłączyć TV. Nie mam do tego cierpliwości, czuję się ogłupiana i nie dobrze mi z tym. Telewizja mnie męczy.
Wszędzie tylko pseudo wzruszenia i dramaty. Programy poszukujące talentów żerują tylko na prywatności uczestników, talent schodzi na dalszy plan. Byle "dobra" historia była.

Oczywiście, zdarzyło mi się obejrzeć niktóre z tych "programów" na internecie, z ciekawości, bo wszędzie o nich głośno, żeby zobaczyć co to, skoro mam się wypowiedzieć, ale po tym co zobaczyłam, nie zamierzam tego kontynuować.

Są programy/seriale, które oglądam za pośrednictwem internetu, ale naprawdę wybiórczo. Natomiast przeraża mnie to, że większość moich znajomych/rodziny pierwsze co robi po przyjściu do domu to włącza telewizor. Nie potrafią bez niego funkcjonować, musi im coś tam "gadać". Dziwią się mi, gdy mówię, że telewizji od lat nie oglądam, bo co ja robię w takim razie?! (z miną jakbym siedziała całymi dniami i gapiła się w ścianę) To jest naprawdę przerażające. Telewizja ogłupia, wyzbywa z kreatywności i samodzielnego myślenia. Prosta rozrywka powoduje proste myślenie. Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy, którzy oglądają tego typu programy czy TV ogólnie są głupi. Ale można zauważyć, które dzieci/młodzież są faszerowane wręcz od najmłodszych lat taką rozrywką. Tak samo w przypadku ludzi starszych, wierzących we wszystko co się dzieje w TV. I powtarzających te głupoty jako "najprawdziwszą prawdę". Jedno wielkie manipulowanie społeczeństwem.

aha, zapomniałam napisać, jedyna możliwość, żebym wróciła do oglądania telewizji to stworzenie pakietu programów dokumentalnych typu np. Animal Planet i nic poza tym. Wtedy na taki pakiet bym się skusiła.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."

Edytowane przez daktylek1987
Czas edycji: 2012-08-14 o 19:01
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:16   #83
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez mivol Pokaż wiadomość
Ja też, ja też! Wciąż oglądam na yt Evgenie Kanaeve W publicznej nawet nie puścili finałów, mimo że występowała w nim Polka :/

Na tę chwilę w tv lubię oglądać project runway, czasami x factora i oglądałam the voice of poland Resztę staram się omijać, bo na prawdę można zwątpić w ludzkość.
no... czyż to nie piękne?



podobała mi się jeszcze Daria Dmitrieva. Ogółem Rosjanki i Bułgarki wymiatają
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:20   #84
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez Andriejewna Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie się odnieść, bo sama namiętnie oglądam
Krzywe zwierciadło. Ironia, groteska, zawoalowane przytyki do sytuacji w kraju. Dla mnie rewelacja ale stare odcinki. Jeszcze bez tej komerchy "przełącz na polsat!"
Jak zobaczyłam, że nawet Kiepscy zawierają "lokowanie produktu" to mnie normalnie w dupie ścisło

Inna rzecz, że spora grupa ludzi oglądając ten serial nie rozumie przesłania i traktuje go jak wychwalanie lenistwa i pijactwa


dla mnie problem tego serialu lezy w tym, ze bardzo niewiele osób rozpatruje go w ten sposób. większosć gawiedzi po prostu bezmyślnie gapi się i głupio rechocze z 'żartów', bez refleksji, bez najmniejszej chocby dozy przerazenia, czy smutku.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:22   #85
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no... czyż to nie piękne?



podobała mi się jeszcze Daria Dmitrieva. Ogółem Rosjanki i Bułgarki wymiatają
Piękne, szczególnie moment tuż przed 1.40 min.
Jako mała dziewczynka uwielbiałam to i jeszcze jazdę na łyżwach figurową oglądać.
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:26   #86
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Piękne, szczególnie moment tuż przed 1.40 min.
Jako mała dziewczynka uwielbiałam to i jeszcze jazdę na łyżwach figurową oglądać.
a naszą Polkę widziałyście? pewnie mało kto

__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:32   #87
daktylek1987
Wtajemniczenie
 
Avatar daktylek1987
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 668
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
dla mnie problem tego serialu lezy w tym, ze bardzo niewiele osób rozpatruje go w ten sposób. większosć gawiedzi po prostu bezmyślnie gapi się i głupio rechocze z 'żartów', bez refleksji, bez najmniejszej chocby dozy przerazenia, czy smutku.
A potem w prawdziwym życiu, prawdziwe dramaty ich nie ruszają. Zobojętniają.

---------- Dopisano o 20:32 ---------- Poprzedni post napisano o 20:26 ----------

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
a naszą Polkę widziałyście? pewnie mało kto
Ja przyznaję, że nie widziałam, ale teraz z przyjemnością oglądnęłam.
Aż mi się przypomniały te chwile z dzieciństwa, gdy siedziałam wpatrzona i zauroczona "tymi paniami ze wstążką".
__________________
"Koty potrafią zranić w jeden sposób - odchodząc."
daktylek1987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 19:39   #88
WhiteCherry
Zakorzenienie
 
Avatar WhiteCherry
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 19 328
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez daktylek1987 Pokaż wiadomość
Ja przyznaję, że nie widziałam, ale teraz z przyjemnością oglądnęłam.
Aż mi się przypomniały te chwile z dzieciństwa, gdy siedziałam wpatrzona i zauroczona "tymi paniami ze wstążką".
one jeszcze tańczyły z piłką, obręczą i maczugami, wstążka była któraś z kolei. Polka zakwalifikowała się jako jedna z 10 do finału

oglądałam wszystko
__________________
sun goes down
WhiteCherry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 21:38   #89
mivol
Rozeznanie
 
Avatar mivol
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 838
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
no... czyż to nie piękne?



podobała mi się jeszcze Daria Dmitrieva. Ogółem Rosjanki i Bułgarki wymiatają
piękne
I Ukrainki:
http://www.youtube.com/watch?v=dsvb8dgPEzU
http://www.youtube.com/watch?v=V75d3m4YIAI


Cytat:
Napisane przez WhiteCherry Pokaż wiadomość
one jeszcze tańczyły z piłką, obręczą i maczugami, wstążka była któraś z kolei. Polka zakwalifikowała się jako jedna z 10 do finału

oglądałam wszystko
Wstążka była chyba na końcu
mivol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-14, 22:17   #90
Ale ze mnie romantyczka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 292
Dot.: Ostateczny upadek telewizji - programy dla...idiotów

Ja w sumie nie rozumiem jak można myśleć, że ci, którzy oglądają kiepskich, gapią się tylko bezmyślnie. Jakoś mam lepsze zdanie o ludziach. Uważam, że kryją się w nas różne emocje, ludzie wcale nie są tacy głupi jak się wydaje i z pozornie z głupiego serialu mogą wynieść coś dla siebie. Każdy człowiek jest wyjątkowy i ja bym tak nie szufladkowała. Chociaż ja kiepskich nie oglądam, bo nie utożsamiam się jakoś szczególnie z którymś z bohaterów i przeraża mnie jakoś ten serial, może rzeczywiście jest lustrem naszych najgorszych cech i dlatego się go boje. Mam wrażenie, jakby z ekranu coś do mnie mówiło - o zobacz! ty też jesteś często leniwa, wcale nie jesteś lepsza A ja wtedy odpowiadam w duchu - nie, ja przecież jestem inna, to wcale nie tak..., nie tak jak on..., a to coś mówi mi - a właśnie, że tak, nie oszukuj się i... przełączam program.

Edytowane przez Ale ze mnie romantyczka
Czas edycji: 2012-08-14 o 22:36
Ale ze mnie romantyczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-02-17 09:37:48


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.