Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-21, 11:57   #31
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
to akurat nieprawda tampony można spokojnie spuszczać do kanalizacji. podpasek nie należy bo owszem mogą zatykać.
Kiedyś rury mi zatkał kawałeczek waty. Więc tampon, który zmienia rozmiary gdy nasiąknie, może narobić sporo problemów.
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:04   #32
kropka75
Zakorzenienie
 
Avatar kropka75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ślunsk :)
Wiadomości: 27 535
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Dla mnie o wiele większym wstydem byłoby, gdyby ktoś dojrzał śmierdzący pakunek w mojej torebce
Jeśli bardzo się wstydzisz, to zawijaj w chusteczkę/papierek/paczkę po chipsach/cokolwiek i wtedy wyrzucaj.
To Tobie ludzie, do których chodzisz w gości grzebią w torebkach??



---------- Dopisano o 13:04 ---------- Poprzedni post napisano o 12:58 ----------

Nie rozumiem problemu.

Na ile Ty tam jedziesz?
Naprawdę w czasie tej wizyty będzie konieczna zmiana podpaski?

A jeśli tak... Nigdy nie trafiłaś gdzieś, gdzie nie ma kosza? Większość podpasek jest w pakuneczkach, wyjmujesz suchą, a w folię chowasz zużytą. Weź do woreczka dodatkowego, do ręki, czy do kieszeni, a potem do torebki.

Można też założyć tampon.
Jednakże nie radziłabym go komuś wrzucać do kibla. Mogą mieć przytkane rury, przez włosy np. albo piasek. Potem po takiej wizycie może być bum, bo tampon przytka pozostałą dziurę i będą tam grzebać i wyjmą Twój prezent.

Ja kiedyś przytkałam kibel zwykłym kosmetycznym malutkim wacikiem. A zlew zwyczajnym białkiem surowego jajka, które osiadło w zakolu rury i jako gęste zbierało okruchy, aż zrobiło się kabum.
__________________

"Masz świra to go hoduj."



kropka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:04   #33
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

bywałam swego czasu u koleżanki - w piętrowym domku, gdzie łazienka była na górze (bez kosza) kuchnia (z koszem )- na dole, połączona z salonem Średnio komfortowo się czułam dreptając tam z zawiniątkiem w ręku nie rozumiem co to za problem postawić kosz w łazience - ok, ich dom = ich zasady. A co gdybym ja nie miała w lazience drzwi bo mi tak wygodnie i mi to nie przeszkadza Dla mnie kosz jest w łazience (toalecie) jest czymś oczywistym i niezbędnym, jeśli zaprasza się do domu gości płci żeńskiej i nie chce ich się narażać świadomie na skrępowanie.


autorko no ale jak to Twoja pierwsza wizyta - zrob tak jak dziewczyny pisały- weź jednorazówkę do torebki i tam schowaj, może po prostu za długo u niego nie siedź czy coś? Chociaż znając moje szczęście jak ja bym tak zrobiła na spotkaniu na którym by mi bardzo zależało to i pewnie by podpaska 'wyfrunęła' stamtąd jakbym czegoś szukała - ja i te moje zdolności manualne
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:06   #34
_Lady Zgaga
Raczkowanie
 
Avatar _Lady Zgaga
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 223
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez szmyglo Pokaż wiadomość
Jeśli bardzo się wstydzisz, to zawijaj w chusteczkę/papierek/paczkę po chipsach/cokolwiek i wtedy wyrzucaj.
A jak zawinięcie w chusteczkę/papierek poprawi sytuację?
W ogóle ktokolwiek jest w stanie wpaść na pomysł wyrzucania tampona/podpaski niezawiniętego w papierek?!
Są rzeczy na Ziemi i w niebie, o których nie śniło się etc......
_Lady Zgaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:14   #35
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez kropka75 Pokaż wiadomość
To Tobie ludzie, do których chodzisz w gości grzebią w torebkach??



Nie, ale jestem niezdarą i wyciągając coś innego mogłoby mi to np wypaść
Cytat:
W ogóle ktokolwiek jest w stanie wpaść na pomysł wyrzucania tampona/podpaski niezawiniętego w papierek?!
Chodzi mi o zawijanie w coś jeszcze oprócz firmowej folijki krzyczącej "jestem tamponem/podpaską"
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:18   #36
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Naprawdę jestem jedyną osobą, która okres uważa za naturalną rzecz, której nie należy się wstydzić?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:21   #37
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Kiedyś rury mi zatkał kawałeczek waty. Więc tampon, który zmienia rozmiary gdy nasiąknie, może narobić sporo problemów.
to chyba był kawałeczek waty owinięty dwiema rolkami papieru toaletowego - innego wytłumaczenia nie widzę na zatkanie *kawałeczkiem* waty rury o średnicy wewnętrznej 100 mm
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 12:23   #38
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Nie, ten kawałek waty w międzyczasie napotkał inne rzeczy, które zaczęły się wokół niego owijać. Darujmy sobie szczegóły, bo to nie temat wątku
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:26   #39
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Naprawdę jestem jedyną osobą, która okres uważa za naturalną rzecz, której nie należy się wstydzić?
dla mnie to nieestetyczne spacerować przy kimś z zawiniętą podpaską, po prostu tego nie lubię

to tak jakbym miała zobaczyć spacerującego faceta z zawiniętą, zużytą prezerwatywą- raczej nie wywrze to na mnie obojętnej reakcji
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:28   #40
Buzzerka
Zakorzenienie
 
Avatar Buzzerka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 5 970
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dla mnie to nieestetyczne spacerować przy kimś z zawiniętą podpaską, po prostu tego nie lubię

to tak jakbym miała zobaczyć spacerującego faceta z zawiniętą, zużytą prezerwatywą- raczej nie wywrze to na mnie obojętnej reakcji
Dokładnie. Jeszcze przy nie swojej rodzinie. I tu nie chodzi o wstydzenie się tego, że ma się okres.
Buzzerka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:31   #41
Andainn
Raczkowanie
 
Avatar Andainn
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 149
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez ania_6 Pokaż wiadomość
Kochane, od razu przepraszam za to, że zawracam komukolwiek głowę tak absurdalnymi pytaniami, ale pewna kwestia urosła dla mnie do rangi problemu i nie wiem jak ją rozwiązać...

W piątek jadę z pierwszą wizytą do nowego partnera. Wszystko wspaniale, z tym, że będę miała wtedy okres. Nic strasznego, ale sprawa komplikuje się z tym, że on nie posiada w łazience kosza na śmieci (nie pytajcie skąd wiem, nagimnastykowałam się nieźle, żeby jakoś tą informację uzyskać). Jedyny kosz w domu ma w kuchni, do której trzeba przeparadować z podpaską w ręku przez praktycznie całe mieszkanie. Mieszka z rodzicami i dwoma braćmi i na prawdę, dla mnie to niesamowicie niezręczna sytuacja biegać od łazienki do kuchni, przy obcych udziach zwłaszcza, że ponoć jego rodzina traktuje kuchnię bardziej jako pokój dzienny i spędzają tam wspólnie mnóstwo czasu, więc małe szanse, że wejdę niedostrzeżona. Nie byłam nigdy wybitnie wstydliwa, potrafię mówić o kobiecych sprawach otwarcie, ale czuję jednak dyskomfort. Zwłaszcza, że jego rodzice są bardzo konserwatywni i mają bardzo szeroki zakres tematów tabu, z synami nie rozmawiali nigdy o takich sprawach, więc zakładam, że i oni też będą czuć się skrępowani jak im obca panna będzie biegać po domu z podpaską w ręce. ehhh, wiem, powinnam napisać do bravo, ale uwierzcie, że dla mnie to duży problem. Co zrobić? Użyć tamponów i wrzucić do sedesu? Nie zatka się? Zwinąć w jakieś szczelne opakowanie i kitrać do torebki? Błagam o jakąkolwiek podpowiedź różną od "nie masz się czego wstydzić, nieś podpaskę z dumą i uniesioną głową" bo w tych okolicznościach mam wrażenie, że wszystko sprzysięgło się przeciwko mnie i wszelkie okoliczności skazują mnie na wstyd i zażenowanie z powodu okresu...
W żadnym wypadku tego nie rób! Interwencja hydraulika wtedy gwarantowana.

Cóż, w domu mojego chłopaka jest tak samo - kosza w łazience brak, bo skoro mieszkają tam sami faceci to i po co. Śmietnik jest w kuchni, która swoją drogą też jest traktowana jako "pokój dzienny". Praktycznie cały czas ktoś tam jest.
Ale jakoś dla mnie nigdy nie było to problemem, żeby iść tam wyrzucić zużytą podpaskę czy tampon - po prostu zawijałam go dokładnie w papier toaletowy lub chusteczkę i szłam wyrzucić. Normalna sprawa. Nie ma się czym krępować. Z resztą - Mama Twojego chłopaka z pewnością robi to samo, skoro nie mają w toalecie śmietnika. Więc myślę, że nie będzie to dla nich nic niezwykłego
__________________
22 grudnia 2011r: intensywnie dbam o włosy!
1 lipca 2012r.: regularnie ćwiczę
Andainn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 12:36   #42
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez yes Pokaż wiadomość
dla mnie to nieestetyczne spacerować przy kimś z zawiniętą podpaską, po prostu tego nie lubię
Ta podpaska jest zawinięta, do tego mieści się w zamkniętej dłoni. Dalej nie rozumiem, co tu nieestetycznego Nie wymachujesz przecież otwartą podpaską nikomu przed oczami, tylko idziesz spokojnie do kosza. Do tego zaproponowałam wrzucenie tej podpaski do reklamówki, wtedy to już w ogóle nikt nie wie, co jest w środku
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:36   #43
blaskskonca
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 400
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Mam w domu takie woreczki sniadaniowe(?) w kazdym razie takie, ktore moge zamykac i otwierac. Jak ide w gosci biore kilka takich i do tego wrzucam owinieta szczelnie podpaska, a potem w zaleznosci od sytuacji: albo do torebki jesli ciezko sie dostac do kuchni albo do smietnika.

W lazience tez nie mam kosza, z tym ze ja do smietnika w kuchni mam chyba z 4 m(male mieszkanie ) wiec naprawde zaden problem przejsc z platkiem kosmetycznym, czy podpaska.
blaskskonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:46   #44
luminofor
Raczkowanie
 
Avatar luminofor
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 44
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Jestem naprawdę w ciężkim szoku...
Czy naprawdę uważacie, że cztery/trzy/dwie osoby siedzące w kuchni i będące wtedy zajęte rozmową lub czymkolwiek są w stanie zauważyć, CO się wyrzuca do kosza? Mogą w ogóle nie zauważyć, że na te kilka sekund ktoś wszedł do kuchni. W dodatku musieliby skojarzyć (usłyszeć+zwrócić na to uwagę), że właśnie ktoś wyszedł z toalety i idzie prosto do kuchni. Oooo na pewno podpaskę niesie! Na świętego buka, co to kogo obchodzi? Kto normalny bawi się w detektywa śledczego we własnym domu?
To, że ktoś jest konserwatywny i/lub nigdy nie rozmawiał z dziećmi o seksie, nie znaczy jeszcze, na szczęście, że jest nienormalny i gorszy go wyrzucanie podpasek do kosza.
Proponuję zawinąć w husteczkę higieniczną, ich się do różnych celów używa i wyrzucić pakunek-husteczkę do kuchennego kosza to już chyba nie taki wstyd...
luminofor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:49   #45
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Andainn, luminofor - dzięki, bo już zaczynałam tu wychodzić na osobę bez smaku
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:51   #46
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez luminofor Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę w ciężkim szoku...
Czy naprawdę uważacie, że cztery/trzy/dwie osoby siedzące w kuchni i będące wtedy zajęte rozmową lub czymkolwiek są w stanie zauważyć, CO się wyrzuca do kosza? Mogą w ogóle nie zauważyć, że na te kilka sekund ktoś wszedł do kuchni. W dodatku musieliby skojarzyć (usłyszeć+zwrócić na to uwagę), że właśnie ktoś wyszedł z toalety i idzie prosto do kuchni. Oooo na pewno podpaskę niesie! Na świętego buka, co to kogo obchodzi? Kto normalny bawi się w detektywa śledczego we własnym domu?
To, że ktoś jest konserwatywny i/lub nigdy nie rozmawiał z dziećmi o seksie, nie znaczy jeszcze, na szczęście, że jest nienormalny i gorszy go wyrzucanie podpasek do kosza.
Proponuję zawinąć w husteczkę higieniczną, ich się do różnych celów używa i wyrzucić pakunek-husteczkę do kuchennego kosza to już chyba nie taki wstyd...
Oczywiście, że zwrócą uwagę, jeśli się będzie kursować do śmietnika co 2 godziny

Nie ma się tu co oburzać. Gdyby to nie była pierwsza wizyta, to może byłoby to dziwne, ale skoro to początki, to ja nie widzę niczego dziwnego w tym, że autorka chce uniknąć stresu i skrępowania.

Nie wszyscy mają w sobie tyle odwagi, co Ty
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:52   #47
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Ja zawsze w takiej sytuacji rozwiązywałam sprawę w ten sposób, że podpaskę najpierw owijałam folijką od następnej, potem zawijałam w papier toaletowy, chowałam w łapce i szłam wyrzucić do kosza jak gdyby nigdy nic.
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 12:55   #48
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez _Lady Zgaga Pokaż wiadomość
Tak z ciekawości - naprawdę nie masz żadnych innych odpadów z działalności kosmetycznej i higienicznej?
Wiele tego typu odpadów ląduje u mnie w sedesie.

Cytat:
Pytanie poważnie. Kiedyś miesiąc między mieszkaniami przemieszkałam u jejmości, która kosza w łazience nie ustawiła. No myślałam, że mnie cho*ra trzaśnie. Już pal lich podpaski, bo to tylko kilka dni w miesiącu. Ale wkładki...
W ogóle nie używam wkładek.

Cytat:
Albo waciki czy chusteczki do demakijażu i waciki do toniku - dzień w dzień nie ma gdzie wywalić.
Nie używam specyfików do demakijażu, bo się w ogóle nie maluję. A waciki po toniku lądują w sedesie.

Cytat:
Albo patyczki - niechże się kropla tuszu do rzęs rozmaże i od razu trza lecieć do kuchni patyczek wyrzucić. Brr. Nić dentystyczna - co najmniej dwie czy trzy wycieczki do kosza dziennie.
To też ląduje u mnie w sedesie.

Cytat:
Jeszcze używam takiej fajnej maseczki, która zastyga na twarzy - ale potem też gdzieś trzeba wyrzucić. Proces oczyszczania szczotki do włosów - włosy trzeba wyrzucić. Obcinanie paznokci - sorry, w kuchni tego nie będę robić... I tak dalej, i tak dalej.
Nie robię sobie takich maseczek. A włosy ze szczotki czy obcięte paznokcie, trafiają do sedesu.

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Naprawdę jestem jedyną osobą, która okres uważa za naturalną rzecz, której nie należy się wstydzić?
Nie Ja również uważam, że nie ma się co wstydzić miesiączki.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:10   #49
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Chatul - jak Ci kiedyś pierdyknie kibel...
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-21, 13:12   #50
Kolor Bzu
Zakorzenienie
 
Avatar Kolor Bzu
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 023
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Chatul - jak Ci kiedyś pierdyknie kibel...
Ja tam do kibla ładuję wszystko- waciki, tampony, płatki watowe, niezdatne żarcie i ani razu nawet się na chwilę nie przytkał
Kolor Bzu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:17   #51
czarna_maciejka
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna_maciejka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 2 502
GG do czarna_maciejka
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

O rany, mi tez od poczatku nie chodzi o to ze sie wstydze, ze mam okres, bo tego sie nigdy nie wstydzilam.
Jednakowoz gdybym byla pierwszy raz u swojego chlopaka i nie znala jeszcze dobrze jego rodzicow/rodzenstwa/mieszkania/zasad w nim panujacych to naprawde bardzo by mnie krepowaly wycieczki do kuchni, gdzie siedzi duzo osob...
Nie wazne czy wyrzucalabym podpaske czy skorke po bananie, po prostu sam fakt, ze bym sie paletala po domu bylby dla mnie niezbyt fajny. Dla nich jednak pewnie tez.
Coscie sie tak uparly?
czarna_maciejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:23   #52
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez ama4 Pokaż wiadomość
Chatul - jak Ci kiedyś pierdyknie kibel...
Od czego? Od wacików, obciętych paznokci czy włosów ze szczotki? Już bym się prędzej bała większej ilości papieru toaletowego
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:28   #53
ama4
High Quality Since 2007
 
Avatar ama4
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: wild wild south
Wiadomości: 4 268
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez czarna_maciejka Pokaż wiadomość
Coscie sie tak uparly?
Nie uparły, tylko po prostu jest mi wszystko jedno, co ktoś wyrzuca do mojego kosza, dopóki to nie jest śmierdzące i rakotwórcze A zawinięta podpaska do takich rzeczy nie należy.
Dodatkowo nie zamierzam udawać, że jestem cyborgiem - jestem normalną kobietą i tyle. A jak mnie ktoś do swojego domu zaprasza, to czuję się u tej osoby dobrze i tyle. Chyba, że ktoś sprawia inne wrażenie, ale skoro to jej chłopak, to chyba mu zależy, nie?
__________________
Cytat:
Napisane przez sztojabudu
Życie jest nieprzewidywalne, ale pojęcie uczciwości jest niezmienne.
Cytat:
Napisane przez normalnyFacet
Desperacja prowadzi tylko do masochizmu
ama4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 13:31   #54
_ema_
Zakorzenienie
 
Avatar _ema_
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 8 980
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez luminofor Pokaż wiadomość
Jestem naprawdę w ciężkim szoku...
Czy naprawdę uważacie, że cztery/trzy/dwie osoby siedzące w kuchni i będące wtedy zajęte rozmową lub czymkolwiek są w stanie zauważyć, CO się wyrzuca do kosza? Mogą w ogóle nie zauważyć, że na te kilka sekund ktoś wszedł do kuchni.
Jakbym była pierwszy raz w domu TŻta, wlazła do kuchni gdzie siedzi jego rodzina i zostałabym kompletnie olana, zero zerknięcia w moją stronę, odpowiedzi na przywitanie, zagadania czy choćby uśmiechu to dopiero czułabym się jak wróg publiczny numer 1, bez względu na to co bym niosła w ręku Toż to jakaś patologia udawać, że się gościa we własnym domu nie widzi, zwłaszcza kilkakrotnie (bo zakładam, ze podpaskę można zmieniać nawet co godzinę jak potrzeba)
__________________
Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
CSI Wizaż, proszę przyjechać na wątek!
_ema_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:07   #55
fankapsychiatrii
Wtajemniczenie
 
Avatar fankapsychiatrii
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 2 851
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Ja bym się nie krepowała wyrzucać cokolwiek do obojętnie gdzie stojącego kosza. Niedawno mieszkałam z chłopakami i jak czasem użyłam wkładki to spokojnie wywalałam do wolnostojącego kosza w kuchni. Jednak najlepszym rozwiązaniem przy tego typu problemie byłby kubeczek menstruacyjny - niczego wtedy nie musisz wyrzucać do kosza. Osobiście polecam bo sobie chwalę.
fankapsychiatrii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 14:53   #56
201701300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 9 327
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Ja zazwyczaj w takich sytuacjach chowam do torebki zawiniętą podpaskę czy tampon i wyrzucam później. Też nie lubię spacerować komuś po domu, szczególnie gdy jestem tam po raz pierwszy. Wiadomo, że jak się jest u swojego faceta z pierwszą wizytą, nie zna się rodziny etc. to jest się trochę skrępowanym.
Autorko, a jak dlugo już jesteś w związku z tym facetem? Jego też się krępujesz? Nie możesz poprosić o kosz w jego pokoju czy jakąś reklamówkę w której mogłabyś chować te podpaski?

Co do tamponów w sedesie... Pamiętam jak jakiś czas temu pomieszkiwała u nas w mieszkaniu znajoma koleżanki. Mieszkałyśmy wtedy we 4 w mieszkaniu no i ona była piąta. Raz sobie wchodzę do łazienki, otwieram sedes a tam pływa zakrwawiony tampon.
Próbowałam spuszczać wodę ale nijak nie chciał "popłynąć" więc wkurzona wyszłam stamtąd i na głos zapytałam która z nich była taka mądra i wrzuciła tam tampon, mimo tego, że w łazience stoi kosz na śmieci. Panna się lekko skonsternowała i przyznała, że to ona. Poszła ten tampon ręcznie wyciągać.
201701300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:33   #57
basior
Rozeznanie
 
Avatar basior
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 916
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Hmm a czy po drodze z łazienki do kuchni ciągle ktoś stoi i obserwuje?
Ja u chłopaka normalnie wyrzucałam w kuchni, zawinięte w ten oryginalny papierek zaklejany. Trudno. Nikt na zawał nie padł od tego. Z tym, że nikt nie wlepiał się we mnie jak wychodziłam z łazienki
Teraz już tu mieszkam i zainstalowałam kosz. Notabene tampony można wrzucać do sedesu, bo się rozkładają, ale i tak wolę do kosza.
__________________
"Dlaczego wszystko jest tak proste póki nie przytrafi się Tobie?"
basior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:45   #58
Black Rainbow
Zadomowienie
 
Avatar Black Rainbow
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 1 641
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

Cytat:
Napisane przez basior Pokaż wiadomość
Notabene tampony można wrzucać do sedesu, bo się rozkładają, ale i tak wolę do kosza.
Teoretycznie można, a praktycznie różnie to wychodzi. Ja podobnie jak Dysia1990, miałam nieprzyjemność natknąć się (w akademiku) na pływające tampony, które zatopić się nie dały. Raz gdy spuszczałam wodę, to tampon dopiero wypłynął Dziewczyna go spłukała, a ja przy kolejnym spłukiwaniu "uwolniłam".

Chyba autorka nie chce niepotrzebnie ryzykować, że mama albo tata ukochanego będą zmuszeni do wyciągnięcia jej materiałów opatrunkowych z sedesu?

Jeszcze tylko dodam, że jak miałam w domu rodzinnym dwa lata temu remont, a mój tata wymieniał część rur i sedes, to niestety musiał się babrać właśnie w tamponach, które któraś z odwiedzających mnie koleżanek/cioć/koleżanek mamy spuszczała w toalecie. Po prostu siedziały sobie w jakiejś części odpływu, gdzie było więcej miejsca i nie spłynęły niżej.

Chyba jestem jakaś dziwna, bo nie wyobrażam sobie wrzucania takich rzeczy jak tampony/płatki do sedesu. Miejscem na takie rzeczy jest kosz. Resztki jedzenia łatwo się spłucze, podobnie jak paznokcie. Włosy mogą oblepić rury, podobnie jak tampon może coś tam jednak przytkać.
Black Rainbow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 15:49   #59
Damayanti
DAMAYANTI TROLLING INC.
 
Avatar Damayanti
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 3 397
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

o dzizys krajst, kitrać zużyte podpaski w torebce!!!

przygotuj sobie zestaw śmieci, które "musisz" wyrzucić i wyrzucaj po wizycie w toalecie razem z zużytą podpaską. dokładnie zaplanuj skład zestawu. niech będą to na przykład.skórki po owocach,ogryzki (zapozujesz na dbającą o dietę), broń Boże torebki po chipsach! dla odwrócenia uwagi od prawdziwej zawartości właśnie wyrzucanych śmieci za każdym razem powtarzaj "o,znowu muszę wyrzucać ogryzki (czy co tam innego wyrzucasz).
bądź pewna siebie i odważna. wiem, jak bardzo stresującą sytuacją jest wyrzucanie śmieci przy innych a co dopiero rodzinie tż! ale nie daj się, bądź twarda i konsekwentna.
nigdy się nie dowiedzą...
Damayanti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-21, 16:03   #60
QueenBlair
Wtajemniczenie
 
Avatar QueenBlair
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 718
Dot.: Problem rodem z bravo, aż wstyd zapytać...

A ja bym poprosiła TŻ aby kupił kosz na śmiecie i wstawił go do łazienki.
Jeśli to problem...mogłabym owy "koszyczek" zafundować ;]
__________________
"People dont tell you who you are, you tell them !"
QueenBlair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:31.