Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 19:52   #2641
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Jeszcze żadne spodnie z H&M nie leżały na mnie dobrze, nie wyprodukowano takich . Na mnie woskowane z Zary też są za duże i bardzo żałuję, bo chętnie bym je kupiła. Odstają mi wszędzie, w nogawkach zwłaszcza.

Kolor tych zarowych spodni jakoś mnie nie przekonuje. Wolałabym bardziej przygaszony.



U mnie podobnie, wyglądałam jak w spodniach 7/8 . Te, które pokazywałaś na zdjęciach mają zamki z tyłu? Leżą na Tobie ładnie .
nie, na zdjęciach miałam na sobie te spodnie http://www.zara.com/webapp/wcs/store...TCHEM%20SKINNY
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:07   #2642
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mogłabym się pod tym podpisać, z tym, że mnie torebki z ekoskóry nie obrzydzają, ale od jakiegoś czasu inwestuje w droższe skórzane torby.
I też torebka to mój ulubiony element stroju
No fakt, masz całkiem niezła kolekcje już
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 20:26   #2643
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez ladymoonn Pokaż wiadomość
Miałam próbkę tego kremu w boxie i też byłam bardzo zadowolona akurat używałam go jak lekko spiekła mi się twarz i dzięki temu twarz mi się nie wysuszyła i fajnie łagodził podrażnienie plus zapach
Cytat:
Napisane przez alexanne Pokaż wiadomość
Znamy i lubimy Mieszanym i tłustym cerom polecam maskę oczyszczającą, świetnie uspokaja skórę i jest naprawdę bardzo delikatna.
A miałyście może do czynienia z tym nektarem nawilżającym do skóry wrażliwej ? Albo któraś z waszych koleżanek ? Ma w składzie alkohol i nie wiem czy się skusić następnym razem ..
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 09:48   #2644
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach. Szukam porządnej, czarnej klasycznej torebki mieszczącej A4.

http://moda.allegro.pl/ekskluzywna-t...558083854.html

http://moda.allegro.pl/made-in-italy...557488942.html

http://moda.allegro.pl/hit-torba-kuf...564092016.html
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:14   #2645
Inessia
Zadomowienie
 
Avatar Inessia
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1 792
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach. Szukam porządnej, czarnej klasycznej torebki mieszczącej A4.

http://moda.allegro.pl/ekskluzywna-t...558083854.html

http://moda.allegro.pl/made-in-italy...557488942.html

http://moda.allegro.pl/hit-torba-kuf...564092016.html
Najbardziej podobają mi się pierwsza i druga. Ze względu na wytrzymałość wybrałabym pierwszą, bo wydaje mi się, że ma mocniejsze rączki
Inessia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:50   #2646
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach. Szukam porządnej, czarnej klasycznej torebki mieszczącej A4.

http://moda.allegro.pl/ekskluzywna-t...558083854.html

http://moda.allegro.pl/made-in-italy...557488942.html

http://moda.allegro.pl/hit-torba-kuf...564092016.html
Żadna mi się nie podoba, wyglądają... jakoś tak tanio (w sensie wykonania). Może lepiej dołożyć i kupić np. taką? http://nucelle.pl/pl/p/NUCELLE-Skora...HIT-Czarny/194
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:52   #2647
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Też niestety nie mam w swoim otoczeniu nikogo takiego. Moje koleżanki lubią sportowe ubrania lub w ogóle nie przywiazują wagi do stroju.

Pojechałam dziś z mamą na otwarcie sklepu Marks&Spencer - ubrania bardziej dla dojrzałych kobiet, choć można tam dostać fajne klasyczne koszule, apaszki czy balerinki.
Kupiłam bordowego shoppera, wzięłam ostatnią sztukę, na szczęście był w idelanym stanie. Teraz mam jednak watpliwości czy aby nie jest za duży.
Jako osoba, która nie jest fanką shopperów, a raczej ich wielkości mogę obiektywnie powiedzieć, że to najładniejszy kolor dotychczas. Sama mam na niego ochotę, ale blokuje mnie SP

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ja w zimie kupiłam na wyprzedaży w Zarze spodnie woskowane w kolorze burgundowym i też mi spadają :P dlatego rzadko je noszę... zresztą mimo że są piękne to takie troche niepraktyczne w zimie mi w nich STRASZNIE zimno, w lato to tak mi głupio w nich chodzić bo niektórzy uważają że są one skórzane xd
może na jesieni się sprawdzą xD
A ja bym mogła swoich nie zdejmować przez całą zimę. Już się przyzwyczaiłam, że trochę chłodzą. Chociaż nosiłam kozaki za kolano i płaszcz prawie do kolan więc w ogóle nie powinnam marznąć

Edytowane przez LadyI
Czas edycji: 2012-08-25 o 11:56
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 10:53   #2648
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mogłabym się pod tym podpisać, z tym, że mnie torebki z ekoskóry nie obrzydzają, ale od jakiegoś czasu inwestuje w droższe skórzane torby.
I też torebka to mój ulubiony element stroju
A ja miałam kiedyś dużo toreb skórzanych i stwierdziłam, że niszczą się w podobnym tempie jak eko skóra więc po co przepłacać i znęcać się nad zwierzętami? Teraz kupuję raczej torby z eko skóry a jedynie buty skórzane.
Możliwe, że kiedyś wrócę do skórzanych toreb ale narazie nie widzę takiej potrzeby.
Kupowanie toreb to też sztuka. Wydaje mi się, że czarna torebka jest po prostu dobrym wyjściem dla kobiet, które nie potrafią dobierać dodatków i łączyć ze sobą różnych kolorów. Sama nie mam teraz czarnej torebki. Możliwe, że jakiejś poszukam.
Nie lubię natomiast kiedy wszystkie kobiety naraz noszą ten sam model, typ torby, w tym samym kolorze. Bo to nudne. A ja wolę jak dodatki oddają osobowość właścicielki a nie jedynie są odbiciem najnowszych trendów.
Co do klasyki i mody- przybyła mi w szafie właśnie nowa spódnica ołówkowa w czarno-białą petitkę z H&M. Coś H&M ostatnio zapełnia moją szafę a nigdy nie byłam jakoś mocno przekonana do tej firmy a tu proszę, tyle fajnych rzeczy można tam jednak znaleźć.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:14   #2649
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez MissChievousTess Pokaż wiadomość
A ja miałam kiedyś dużo toreb skórzanych i stwierdziłam, że niszczą się w podobnym tempie jak eko skóra więc po co przepłacać i znęcać się nad zwierzętami? Teraz kupuję raczej torby z eko skóry a jedynie buty skórzane.
Możliwe, że kiedyś wrócę do skórzanych toreb ale narazie nie widzę takiej potrzeby.
Kupowanie toreb to też sztuka. Wydaje mi się, że czarna torebka jest po prostu dobrym wyjściem dla kobiet, które nie potrafią dobierać dodatków i łączyć ze sobą różnych kolorów. Sama nie mam teraz czarnej torebki. Możliwe, że jakiejś poszukam.
Nie lubię natomiast kiedy wszystkie kobiety naraz noszą ten sam model, typ torby, w tym samym kolorze. Bo to nudne. A ja wolę jak dodatki oddają osobowość właścicielki a nie jedynie są odbiciem najnowszych trendów.
Co do klasyki i mody- przybyła mi w szafie właśnie nowa spódnica ołówkowa w czarno-białą petitkę z H&M. Coś H&M ostatnio zapełnia moją szafę a nigdy nie byłam jakoś mocno przekonana do tej firmy a tu proszę, tyle fajnych rzeczy można tam jednak znaleźć.
Trochę torebek naturalnoskórzanych już miałam i wiem, że jest pełno torebek o kiepskiej jakości skóry, które są poddatne na uszkodzenia, na których widać wszelkie zagniecenia. Z reguły są to te tańsze włoskie cielęce skóry za 200-300zł. Dlatego wolę zainwestować w coś jakościowo lepszego. Dodatkowo mam raczej gwarancję, że nie spotkam takiej torebki na co drugiej osobie na ulicy.

W buty inwestować się nie opłaca. Przynajmniej w Polsce. Cena niestety nie idzie w parze z jakością. Poza tym w sezonie zimowym gdzie sypią solą buty niszczą się ekspresowo. To samo stan naszych chodników, krawężników wpływa na zniszczenie materiału.
1000 zł na buty nie wydam, na torebkę zdecydowanie tak.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:14   #2650
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co sądzicie o tych torebkach. Szukam porządnej, czarnej klasycznej torebki mieszczącej A4.

http://moda.allegro.pl/ekskluzywna-t...558083854.html

http://moda.allegro.pl/made-in-italy...557488942.html

http://moda.allegro.pl/hit-torba-kuf...564092016.html
Podoba mi się tylko ta pierwsza.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:15   #2651
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

[QUOTE=LadyI;36110780]Jako osoba, która nie jest fanką shopperów, a raczej ich wielkości mogę obiektywnie powiedzieć, że to najładniejszy kolor dotychczas. Sama mam na niego ochotę, ale blokuje mnie SP
QUOTE]


Za bordem nie przepadam, ale zgadzam się, że torba w tym kolorze to ciekawy dodatek.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 11:46   #2652
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Mogłabym się pod tym podpisać, z tym, że mnie torebki z ekoskóry nie obrzydzają, ale od jakiegoś czasu inwestuje w droższe skórzane torby.
I też torebka to mój ulubiony element stroju
Popieram w 100%

Co do cery, również jestem bladolica Ale mi to nie przeszkadza, ba - lubię to podkreślać
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:57   #2653
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 24082012481.jpg (67,5 KB, 322 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango blazer2.jpg (11,8 KB, 29 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mango-bowling-bag-199.jpg (14,9 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg asym.jpg (7,5 KB, 22 załadowań)
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:10   #2654
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
Super!
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:33   #2655
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
O tak wyglądasz : ! Opowiedz coś o makijażu oczu
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:48   #2656
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
pięknie

---------- Dopisano o 13:48 ---------- Poprzedni post napisano o 13:46 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Jako osoba, która nie jest fanką shopperów, a raczej ich wielkości mogę obiektywnie powiedzieć, że to najładniejszy kolor dotychczas. Sama mam na niego ochotę, ale blokuje mnie SP

Planujesz zakup SP, na który model się zdecydowałaś?
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:51   #2657
Stace
Zakorzenienie
 
Avatar Stace
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 12 040
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny, co będziecie nosić na zimę ? Grube długie płaszcze, czy raczej te cienkie, z takiego..hm, nie wiem jak się nazywa ten materiał, kojarzy mi się z dywanem . Wiecie o co chodzi, już pełno takich w sklepach
__________________
Narysuj mi coś

Cytat:
Wszystko sprowadzasz do "bo ja": "bo ja zawsze czytam", "bo ja umiem ocenic ryzyko". A poza toba jest multum spoleczenstwa, wiec lepiej zalozyc jego glupote, niz przecenic geniusz
No tengas miedo a volar
Stace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:55   #2658
stagnacja21
Raczkowanie
 
Avatar stagnacja21
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 169
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng

Piękny zestaw. Czy można gdzieś jeszcze dostać taką torebkę?

Edytowane przez stagnacja21
Czas edycji: 2012-08-25 o 12:58
stagnacja21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:11   #2659
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
świetnie wyglądasz
Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co będziecie nosić na zimę ? Grube długie płaszcze, czy raczej te cienkie, z takiego..hm, nie wiem jak się nazywa ten materiał, kojarzy mi się z dywanem . Wiecie o co chodzi, już pełno takich w sklepach
na zimę mam czarną długą kurtkę puchową, krótką brązową puchówkę i czarny płaszcz. W tym roku może skuszę się na jakiś płaszcz, np granatowy (w zarze mam upatrzony ale poczekam aż pojawi się więcej modeli)
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 13:19   #2660
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Stace Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co będziecie nosić na zimę ? Grube długie płaszcze, czy raczej te cienkie, z takiego..hm, nie wiem jak się nazywa ten materiał, kojarzy mi się z dywanem . Wiecie o co chodzi, już pełno takich w sklepach
Na zimę mam wełniany klasyczny beżowy płaszcz z Mango Nie wydaje się mega gruby, ale z racji na skład 80% wełny grzeje w największe mrozy, uwielbiam go. A przy mrozach -10 i więcej wskakuję do niego w... czarne Emu stinger i wyglądam jak Yeti Ale przy takiej aurze to nikt już raczej nie patrzy na ulicy co jak wygląda tylko czym prędzej pędzi się gdzieś ogrzać więc cóż, jakoś to przeżywam A Emu stinger na siarczyste mrozy są nieocenione i mimo swojego wątpliwego piękna je za to kocham
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:21   #2661
Schmidiculous
Raczkowanie
 
Avatar Schmidiculous
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 39
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ja z racji totalnych czystek w mojej szafie z tytułu próby unormowania jej zawartości i kolorystycznie i fasonowo- zostałam bez kurtek i płaszczy na jesień i na zimę.

Myślałam o na pewno jakimś wełnianym, solidnym płaszczyku na zimę(puchówek nie mogę znaleźć w fasonach,w których człowiek nie wyglądałby jak chodząca parówka/hot dog) w kolorze granatowym/ ciemnym melanżu.

Dodatkowo na jesień chciałam znaleźć jakąś prostą parkę brązową/beżową i jakiś dobrze skrojony płaszczyk.
Buty na jesień mam, czuję się nawet dobrze w tej kwestii zaopatrzona.

Kwestia dodatków-szalików etc. i porządnych, skórzanych rękawiczek, które nie będą uszyte jak na człowieka z pajdami chleba zamiast rąk(w kwestii ich wielkości).
Schmidiculous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:26   #2662
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Trochę torebek naturalnoskórzanych już miałam i wiem, że jest pełno torebek o kiepskiej jakości skóry, które są poddatne na uszkodzenia, na których widać wszelkie zagniecenia. Z reguły są to te tańsze włoskie cielęce skóry za 200-300zł. Dlatego wolę zainwestować w coś jakościowo lepszego. Dodatkowo mam raczej gwarancję, że nie spotkam takiej torebki na co drugiej osobie na ulicy.

W buty inwestować się nie opłaca. Przynajmniej w Polsce. Cena niestety nie idzie w parze z jakością. Poza tym w sezonie zimowym gdzie sypią solą buty niszczą się ekspresowo. To samo stan naszych chodników, krawężników wpływa na zniszczenie materiału.
1000 zł na buty nie wydam, na torebkę zdecydowanie tak.
A właśnie te droższe, skórzane buty mają zwykle lepsze, bardziej klasyczne fasony.

Chciałam zainwestować w takie na nadchodzącą jesień i zimę, zamiast jak dotychczas kilka par z eko skórki. Chyba nie zniszczą się równie szybko jak z eko skóry? Tym bardziej, że mogę przeznaczyć do 300 zł.

Z jakiej firmy polecacie w miarę solidne skórzane buty? Tak do 300-400 zł?

Edytowane przez iwona200
Czas edycji: 2012-08-25 o 13:27
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:30   #2663
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
A właśnie te droższe, skórzane buty mają zwykle lepsze, bardziej klasyczne fasony.

Chciałam zainwestować w takie na nadchodzącą jesień i zimę, zamiast jak dotychczas kilka par z eko skórki. Chyba nie zniszczą się równie szybko jak z eko skóry? Tym bardziej, że mogę przeznaczyć do 300 zł.

Z jakiej firmy polecacie w miarę solidne skórzane buty? Tak do 300-400 zł?
Wg mojego doświadczenia skórzane kozaki niszczą się znaczniej wolniej niż te z ekoskórki. W zeszłym roku kupiłam klasyczne czarne kozaki ze skóry i są w stanie idealnym. Najważniejsze to dobrze zaimpregnować przed pierwszym założeniem. Na mrozy też zdecydowanie polecam Emu tym bardziej, iż ciężko kupić dobrze ocieplone kozaki.
W tym roku kupiłam już granatowe kozaki w Massimo Dutti (ale słyszałam opinie, iż są bardzo delikatne) i dodatkowo brązowe z zary z działu dziecięcego.

Edytowane przez zarina_
Czas edycji: 2012-08-25 o 13:31
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:40   #2664
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
Wg mojego doświadczenia skórzane kozaki niszczą się znaczniej wolniej niż te z ekoskórki. W zeszłym roku kupiłam klasyczne czarne kozaki ze skóry i są w stanie idealnym. Najważniejsze to dobrze zaimpregnować przed pierwszym założeniem. Na mrozy też zdecydowanie polecam Emu tym bardziej, iż ciężko kupić dobrze ocieplone kozaki.
W tym roku kupiłam już granatowe kozaki w Massimo Dutti (ale słyszałam opinie, iż są bardzo delikatne) i dodatkowo brązowe z zary z działu dziecięcego.
To prawda

Czym impregnujesz? Tylko przed pierwszym założeniem czy kilka razy w ciągu sezonu?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 13:54   #2665
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ja zimą noszę albo płaszcz z Zary, z takim fajnym kołnierzem, którym okrywam głowę jak wieje/pada, albo puchowy płaszczyk. W sumie zależy od temperatury, bo poniżej 0 moje nogi tolerują tylko emu, słabe krążenie itd. nie pozwalają mi nosić zwykłych kozaków
rok temu polowałam na fajne kozaki z Zary, z dziecięcego, ale nigdy nie mogłam trafić na 37. Fajnie, że teraz można kupić online
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:01   #2666
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
To prawda

Czym impregnujesz? Tylko przed pierwszym założeniem czy kilka razy w ciągu sezonu?
mam taką bezbarwną pastę do impregnacji skór, a później jeszcze je szczotkuję czarną pastą (gdy nie mam czasu używam takiej w płynie ale imo jest gorsza). Kilka razy w ciągu sezonu zmywam wszystko wodą z mydłem i pastuję od nowa.
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:10   #2667
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Pokaż wiadomość
Ja w zimie kupiłam na wyprzedaży w Zarze spodnie woskowane w kolorze burgundowym i też mi spadają :P dlatego rzadko je noszę... zresztą mimo że są piękne to takie troche niepraktyczne w zimie mi w nich STRASZNIE zimno, w lato to tak mi głupio w nich chodzić bo niektórzy uważają że są one skórzane xd
może na jesieni się sprawdzą xD
Ja uważam,że są całkiem praktyczne. Mam kilka par czarnych ( z zamkami, lub bez) i nadają się dow ielu stylizacji. W lato też je zakładam, oczywiście w czasie tych niższych temperatur. Generalnie, ja uważam je za udany zakup.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:11   #2668
MissChievousTess
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 12 916
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość

Z jakiej firmy polecacie w miarę solidne skórzane buty? Tak do 300-400 zł?
Ja na sezon jesień/ zima mam w szafie:
botki Clarks- ok. 300 zł
kozaki Krimen- noszę je już 2 sezony, wyglądają jak nowe- nabyłam za ok. 200 zł
kozaki Solo Femme- najdroższe ale dobre na bardzo silne mrozy- ok. 600 zł.
Jak dla mnie na Polskie warunki nadają się tylko buty skórzane bo tylko z nich da się zmyć sól bez zmiany zabarwienia obuwia i tylko skóra nie przemaka od deszczu i błota, którego jesienią mamy w kraju sporo.
A w zimie prawdziwa skóra dużo lepiej niż eko skóra izoluje od zimna.
Generalnie polecam kozaki z prawdziwej skóry licowej, najlepiej ocieplane od wewnątrz specjalnym kocem obuwniczym.
MissChievousTess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:12   #2669
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
Bardzo ładnie wyglądasz
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 14:16   #2670
madziunia2
Zadomowienie
 
Avatar madziunia2
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 1 566
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Dodaję zestaw z wczoraj. Nic takiego... Do tego miałam asymetryczne granatowe szpilki z Zary, śmietankową marynarkę (dodaję różową, bo innej nie znalazłam) z Mango i beżowy kuferek też z Mng
super zestaw, też mam tą bluzkę,torebkę i marynarkę

Cytat:
Napisane przez stagnacja21 Pokaż wiadomość
Piękny zestaw. Czy można gdzieś jeszcze dostać taką torebkę?
Ja nie LadyI ale mogę odpowiedzieć:torebka jest z tegorocznej kolekcji wiosna-lato, w związku z czym poza portalami aukcyjnymi raczej nie do dostania już.
madziunia2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:58.