Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-24, 21:11   #4711
Connff
Zadomowienie
 
Avatar Connff
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 1 825
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

No, dziewuchy, u mnie ostatnie godziny. Misja zakończona sukcesem, chociaż w iście filmowym stylu wpadałam dzisiaj z jednego środka lokomocji. Taksówka - autobus - taksówka - pociąg .

W ogóle ubaw nieziemski . Patrzę na plany tych zagranicznych lotnisk i niczego nie ogarniam, więc chyba będę szła na żywioł. A co tam .

Ze spraw osobistych, cały dzień wydzwania do mnie Niedoszły wyszukując najróżniejsze preteksty. Jak również odezwał się do mnie eks i eks-eks. I w ogóle naprawdę muszę stąd zmykać .
Connff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 21:59   #4712
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Moja instruktorka jogi wyjeżdża za granicę, chlip, chlip... kolejna Już 2 wywaliłam z tego kraju
Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Hej
Widzę, że zastanawiacie się kto Was podgląda...Nie jestem żadną psychofanką ani co gorsza eksem. Po prostu fajnie jest Was poczytać, szczególnie jak się też ma rozstanie za sobą. Jakoś tak pozytywnie u Was i skłania do wzięcia się w garść i uwierzenia, że się poukłada.
Miłego wieczoru Wam wszystkim życzę
Hej, hej
Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ze spraw osobistych, cały dzień wydzwania do mnie Niedoszły wyszukując najróżniejsze preteksty. Jak również odezwał się do mnie eks i eks-eks. I w ogóle naprawdę muszę stąd zmykać .
Urodzaj
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:02   #4713
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Connff, na długo jedziesz?

Po co? Co i jak? Możesz opowiedzieć?

---------- Dopisano o 23:02 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ze spraw osobistych, cały dzień wydzwania do mnie Niedoszły wyszukując najróżniejsze preteksty. Jak również odezwał się do mnie eks i eks-eks. I w ogóle naprawdę muszę stąd zmykać .
Idzie jesień.
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:10   #4714
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Winter is coming!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 22:49   #4715
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Connff Pokaż wiadomość
Ze spraw osobistych, cały dzień wydzwania do mnie Niedoszły wyszukując najróżniejsze preteksty. Jak również odezwał się do mnie eks i eks-eks. I w ogóle naprawdę muszę stąd zmykać .
Mają nóż na gardle


Spadajcie z tą zimą!



Ja dzisiaj wymiękłam. Uznałam, że mam naprawdę dość pocieszania i stawiania do pionu ludzi, którzy dobrze wiedzą, że i tak wdepną znowu w to samo gówno, tylko w momencie kiedy bagno ich wciągnie na maxa, potrzebują wysłuchania, wypłakania, zainteresowania. A na następny dzień znowu radośnie ta sama patologia. Normalnie jak na niektórych wątkach na wizazu - jęczenie, ryczenie i histeryzowanie o swoim nieszczęściu a potem pchanie się w to nieszczęście dalej. Kłamanie mi prosto w oczy, że "więcej już nie popełnię tego błedu" sratatata. Tylko na wizazu można się wylogować a w życiu bliskiej osobie ciężko jest powiedzieć - nie będę więcej tego słuchać, bo i tak nic nie zmienisz. Niestety doszłam chyba do tego miejsca w życiorysie, że muszę komuś powiedzieć, że nie wysłucham już ani minuty z tego gówna.
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:02   #4716
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Z Wizażu można się wylogować, ale w głowie zostaje. Swego czasu bardzo przeżywałam wszystko, co tu czytałam. Wrzuciłam na luz dzięki medytacjom.
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 23:11   #4717
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Dla mnie jest ogromna różnica między przeczytaniem czegoś w necie a słuchaniem pełnych emocji zwierzeń, płaczów itd. I tak jestem wściekła na siebie jak długo robiłam z siebie frajera i dawałam się wkręcić, że ta osoba chce zmienić swoje nieszczęście w coś lepszego. Okazuje się, że są ludzie, którzy jarają się swoim cierpieniem i robią wszystko, żeby skomplikować sobie jak najbardziej życie.

Malla powiedz coś o tych medytacjach
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 00:29   #4718
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Chodzę raz w tygodniu na jogę nidrę, "świadomie śnienie".
Na początek jest parę rozluźniających ćwiczeń, a potem kondycjonujący sen jogiczny. To niesamowite, jak pół godziny medytacji może sprawić, że nie chce Ci się spać przez 10 godzin!
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 07:55   #4719
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
31 lat. Rany, jak tak sobie pomyślę, to strasznie stary.
dzięki
Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Chodzę raz w tygodniu na jogę nidrę, "świadomie śnienie".
Na początek jest parę rozluźniających ćwiczeń, a potem kondycjonujący sen jogiczny. To niesamowite, jak pół godziny medytacji może sprawić, że nie chce Ci się spać przez 10 godzin!
Brzmi super, poszukam u siebie w mieście. Jak w ogóle trafiłaś na jogę? Chciałaś się wyciszyć czy rozciągnąć? Ja ćwiczę pilates (jak mi się chce), nie wierzyłam w niego a efekty są niesamowite
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:08   #4720
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

A da się te 10 godzin rozłożyć na 5 dni pobudki?
istari - a co daje pilates?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 08:29   #4721
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
U mnie miałby 35 lat. Strasznie dużo.
Młody facet, hehe

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
31 lat. Rany, jak tak sobie pomyślę, to strasznie stary. Ja w tym wieku to już dzieci planowałam mieć, dom, rodzinę, drzewo, no wiecie
Heh, ja nigdy nie miałam takich planów, zawsze wiedziałam że będę odwlekać moment tak kolosalnych zmian jak najdłużej się da

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
Boję się tylko, że jak go zobaczę po tym miesiącu (jest niższy ode mnie i wizualnie nie jest w moim typie), to mówiąc kolokwialnie i po męsku 'pała mi zmięknie'
Żeby tylko z tego nie wyszło "wykorzystała i zostawiła" :P

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
Ja bym nie zczaiła nawet, że to o 'gorgeous' chodzi
Ja też. W życiu


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dla mnie jest ogromna różnica między przeczytaniem czegoś w necie a słuchaniem pełnych emocji zwierzeń, płaczów itd.
A dla mnie nie ma, bo pisać można równie emocjonalnie. Nie raz i nie dwa nie mogłam spać przez zamartwianie się losem internetowych znajomych. Na szczęście ich totalna niewdzięczność pomogła mi się w dużej mierze tego pozbyć
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-25, 08:36   #4722
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
istari - a co daje pilates?
Bezboleśnie i naturalnie "zmusza" do ładnej postawy - plecy wyprostowane, brzuch wciągnięty, głowa wysoko. Ruchy ciała stają się jakieś takie bardziej świadome (nie wiem jak to wytłumaczyć), poza tym się chudnie, wzmacnia i rozciąga mięśnie, (także te, których nie widać). Wycisza. Dla mnie to była duża niespodzianka, bo zwykle to o jodze się mówi, że wycisza. Próbowałam też wiele lat temu jogi, ale była dla mnie mało dynamiczna.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 10:30   #4723
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Brzmi super, poszukam u siebie w mieście. Jak w ogóle trafiłaś na jogę? Chciałaś się wyciszyć czy rozciągnąć? Ja ćwiczę pilates (jak mi się chce), nie wierzyłam w niego a efekty są niesamowite
Trafiłam, bo musiałam wzmocnić mięśnie przy kręgosłupie, a na basenie złapałam syfa
Jak chodziłam na metodę Iyengara, to ciągle miałam zakwasy i kontuzje, ale byłam zachwycona efektami - uregulowały mi się cykle, kręgosłup przestał boleć.
Teraz chodzę na asztangę vinyasę, w trakcie rozgrzewki można nawet się spocić
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:22   #4724
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez xxYashaxx Pokaż wiadomość
Hej
Widzę, że zastanawiacie się kto Was podgląda...Nie jestem żadną psychofanką ani co gorsza eksem. Po prostu fajnie jest Was poczytać, szczególnie jak się też ma rozstanie za sobą. Jakoś tak pozytywnie u Was i skłania do wzięcia się w garść i uwierzenia, że się poukłada.
Miłego wieczoru Wam wszystkim życzę
widze, ze nie jestem sama tez was podgladam od samego poczatku, podgladalam tez rozstaniowy jakos nie wyszlo mi wkrecenie sie w pisanie ale tez zapewniam, ze jestem 100% baba i zadnej z was osobiscie nie znam
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 11:41   #4725
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cześć, Monia. Jak Ci się nasz serial podoba?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:15   #4726
Nuska87
Raczkowanie
 
Avatar Nuska87
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: zakopane
Wiadomości: 401
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla
Cześć, Monia. Jak Ci się nasz serial podoba?
serial?? Toż to już jawna moda na sukces, albo Klan Telenowela kochane, nie oszukujmy się

PS: Tak jak myślałam, w ciąży nie jestem
PS2: Już nigdy nie pójdę z nikim do łózka przed oświadczynami Za duży stres potem
Nuska87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 12:49   #4727
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
A dla mnie nie ma, bo pisać można równie emocjonalnie. Nie raz i nie dwa nie mogłam spać przez zamartwianie się losem internetowych znajomych. Na szczęście ich totalna niewdzięczność pomogła mi się w dużej mierze tego pozbyć
Dla mnie to jakiś kosmos nie spać, bo ktoś coś napisał w internecie Sorry, takam nieczuła Niektóre Wasze sytuacje sprawiły, że przeżywałam to też w realu, ale to były te największe hardcory.
Za to jak ktoś w nocy dzwoni do mnie z rykiem i muszę do niego jechać, żeby zbierać go do kupy, angażuję się, przeżywam, na następny dzień ledwo żyję i pęka mi głowa, co więcej odżywają wtedy moje problemy i traumy to KUŹWA oczekuję, że nie robię tego bez sensu, bo ktoś I TAK będzie wchodził w bagno, bo tak po prostu lubi i nie potrafi inaczej. Na powiedzenie wprost, że potrzebuje psychologa reakcja jest taka - i tak mi nie pomoże. To ja też nie pomogę, p.dolę.

Mi w pewnym momencie jedna koleżanka powiedziała, że jak jeszcze raz odbiorę od eksa telefon, to ona się do mnie nie będzie odzywać. I nawet wtedy ją rozumiałam. Można komuś pomagać ale nie ma sensu być czyimś kiblem mentalnym.
Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Bezboleśnie i naturalnie "zmusza" do ładnej postawy - plecy wyprostowane, brzuch wciągnięty, głowa wysoko. Ruchy ciała stają się jakieś takie bardziej świadome (nie wiem jak to wytłumaczyć), poza tym się chudnie, wzmacnia i rozciąga mięśnie, (także te, których nie widać). Wycisza. Dla mnie to była duża niespodzianka, bo zwykle to o jodze się mówi, że wycisza. Próbowałam też wiele lat temu jogi, ale była dla mnie mało dynamiczna.
Wszystko z tego brzmi super, oprócz "schudnąć". Nie chcę schudnąć. Czy to znaczy, że pilates nie jest dla mnie?

Dziś byłam na fitnessie i wciąż jestem w szoku ile mam siły
Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
PS2: Już nigdy nie pójdę z nikim do łózka przed oświadczynami Za duży stres potem
Spoko, w tym miesiącu oświadczyny na wątku już były, więc miłej soboty
Właśnie nuska, kiedy się widzimy?
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 16:52   #4728
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Nuska87 Pokaż wiadomość
PS2: Już nigdy nie pójdę z nikim do łózka przed oświadczynami
Żeby to chociaż jakaś gwarancja była A teraz nie ma żadnej, takie czasy.


Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Dla mnie to jakiś kosmos nie spać, bo ktoś coś napisał w internecie
Ja znajomości internetowe traktuję tak, jak te w realu. Pewnie dlatego, że mieszkam na zadupiu i ogólnie mój kontakt ze światem jest głównie przez net i telefon.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-25, 17:44   #4729
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość

Wszystko z tego brzmi super, oprócz "schudnąć". Nie chcę schudnąć. Czy to znaczy, że pilates nie jest dla mnie?
Nie wiem, jeśli chcesz się przekonać to sama powinnaś spróbować. Mój organizm zareagował m.in. zmniejszeniem rozmiarów tkanki tłuszczowej.
istari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-26, 13:01   #4730
_Monia_
Rozeznanie
 
Avatar _Monia_
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 513
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Malla Pokaż wiadomość
Cześć, Monia. Jak Ci się nasz serial podoba?
hehe bardzo mi sie podoba na poczatku siedzialam na rozstaniowym, a potem jak zalozylyscie ten watek to jestem na nim od poczatku fajnie, ze u wielu z was tak duzo sie zmienilo od tamtego czasu.
_Monia_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 15:01   #4731
krolowazimy
Wtajemniczenie
 
Avatar krolowazimy
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 2 418
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez _Monia_ Pokaż wiadomość
hehe bardzo mi sie podoba na poczatku siedzialam na rozstaniowym, a potem jak zalozylyscie ten watek to jestem na nim od poczatku fajnie, ze u wielu z was tak duzo sie zmienilo od tamtego czasu.
A dlaczemu nic nie piszesz?

---------- Dopisano o 16:01 ---------- Poprzedni post napisano o 15:55 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Za to jak ktoś w nocy dzwoni do mnie z rykiem i muszę do niego jechać, żeby zbierać go do kupy, angażuję się, przeżywam, na następny dzień ledwo żyję i pęka mi głowa, co więcej odżywają wtedy moje problemy i traumy to KUŹWA oczekuję, że nie robię tego bez sensu, bo ktoś I TAK będzie wchodził w bagno, bo tak po prostu lubi i nie potrafi inaczej. Na powiedzenie wprost, że potrzebuje psychologa reakcja jest taka - i tak mi nie pomoże. To ja też nie pomogę, p.dolę.
Ja mam tak z rodzicielka...
Ile nerwów mnie kosztowało angażowanie się w jej problemy, gdybyście wiedziały...


Zjedzmnie, wróciłaś do Marudy? ;>

Edytowane przez krolowazimy
Czas edycji: 2012-08-26 o 15:11
krolowazimy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:25   #4732
Remedios_Buendia
Raczkowanie
 
Avatar Remedios_Buendia
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 352
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
dzięki
Przepraszam, chodziło mi raczej o sposób myślenia osób w moim wieku.

Może już nie będę się pogrążać.


Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Heh, ja nigdy nie miałam takich planów, zawsze wiedziałam że będę odwlekać moment tak kolosalnych zmian jak najdłużej się da
Ja również odwlekam, jednak po 30 chciałabym już być na etapie zakładanie rodziny
Wiem, że teraz jak zdam pracę magisterską, życie ruszy z kopyta. Boję się tego, wielka niewiadoma

Cytat:
Żeby tylko z tego nie wyszło "wykorzystała i zostawiła" :P
To by było bardzo niedobrze. Nie mogę mu zrobić krzywdy.
Całe szczęście wraca za miesiąc więc mam jeszcze trochę czasu na zastanowienie.
Z jednej strony to i tak bez sensu, bo miesza tak daleko, a z drugiej boję się z nim widywać i deklarować, bo nie wiem, czy ten jego wyjazd i opiekuńczość nie zniekształciły mi obrazu całej sytuacji i moich uczuć.


Spaaać, jak bardzo mi się chce spaaaaaaaaaaaaaać
Remedios_Buendia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:29   #4733
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
Nie wiem, jeśli chcesz się przekonać to sama powinnaś spróbować. Mój organizm zareagował m.in. zmniejszeniem rozmiarów tkanki tłuszczowej.
Hmm, spróbuję, jak znajdę czas.
Ja generalnie raczej wolałabym przytyć w niektórych miejscach, niż schudnąć Dlatego m.in. ćwiczę - chcę nabrać kształtów a nie przytyć tak w kształcie jabby ale też zwiększyć sprawność i się rozciągnąć.
Ostatnio w domu jestem tylko, żeby się przebrać i (nie)wyspać, a to drugie, to też nie zawsze. Problem polega na tym, że chcę robić o wiele więcej rzeczy, niż robię a na to zwyczajnie nie starcza doby. Tydzień powinien mieć co najmniej jeszcze jeden dzień!


Co tu taka cisza?

Edytowane przez Fubizka
Czas edycji: 2012-08-26 o 16:32
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:41   #4734
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Remedios_Buendia Pokaż wiadomość
Przepraszam, chodziło mi raczej o sposób myślenia osób w moim wieku.

Może już nie będę się pogrążać.
przeprosiny przyjęte jak byłam tuż po dwudziestce to trzydziecha dla mnie też stała już nad grobem
Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość

Zjedzmnie, wróciłaś do Marudy? ;>
też mam takie dziwne wrażenie...

---------- Dopisano o 17:41 ---------- Poprzedni post napisano o 17:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?
może w klubie siedzom
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:49   #4735
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Ja tarkuję buraki :P
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 16:58   #4736
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Ja tarkuję buraki :P
na ćwikłę?
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:06   #4737
enjoy89
Zakorzenienie
 
Avatar enjoy89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 753
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez krolowazimy Pokaż wiadomość
Zjedzmnie, wróciłaś do Marudy? ;>
Ej no właśnie... Bejbe?

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Co tu taka cisza?
Też o to miałam pytać
Ja dzisiaj wstałam, sprzątałam, poszłam na zakupy, a zaraz idę się zbierać na kolejną imprezę i koncert the Killerz Nie wiem jak ja dzisiaj to przeżyję, bo bank holiday weekend to zawsze równał się pub a potem ten mój klub. A teraz będzie tylko pub, a potem koncert, a potem walka ze sobą

Kupiłam sobie parę rzeczy i wczoraj i dzisiaj i dalej nie mam w czym chodzić
__________________
Good things come to those who wait!
enjoy89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:22   #4738
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Ja też zrobiłam zakupy i teraz zęby w ścianę, ale jestem TAK zadowolona, że mogę gryźć tynk, no problem
Doszły mnie słuchy, że znajomi obstawiają kiedy mój eks oświadczy się nowej ślicznej pannie
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:27   #4739
istari
Paul's girl
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 044
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Ja też zrobiłam zakupy i teraz zęby w ścianę, ale jestem TAK zadowolona, że mogę gryźć tynk, no problem
Doszły mnie słuchy, że znajomi obstawiają kiedy mój eks oświadczy się nowej ślicznej pannie
czyżby zaciążyła?;>
istari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 17:31   #4740
Fubizka
Zakorzenienie
 
Avatar Fubizka
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 8 896
Dot.: Niekończące się rozstanie, ładne włosy, wódki chlanie

Cytat:
Napisane przez istari Pokaż wiadomość
czyżby zaciążyła?;>
Nieeee Ale to by była niezła akcja
Fubizka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:16.