Przedszkole - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-31, 16:54   #1
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo

Przedszkole


Witam. W marcu zapisałam mojego 3-letniego synka do przedszkola- na tamten czas pracowalam na pelen etat na dwie zmiany. Igor mial byc w przedszkolu od 8 do 15.
Zaszlam w ciaze. jestem caly czas na L4 i bede do konca ciazy.
Wczoraj na spotkaniu integracyjnym w przedszkolu poszlam porozmawiac z pania dyrektor przedszkola, ze chcialabym aby Igor chodzil do przedszkola od 8 do 12.
Bo po 1 chce aby Igor chodzil do przedszkola(kontakt z dziecmi itp)
po 2 nie chce go dawac na 7 godzin skoro jestem w domu, a poza tym szkoda mi na to pieniedzy.
Wiem ze do 5h dziennie nie musze placic za przedszkole tylko za wyzywienie.
Pani dyrektor jasno dala mi do zrozumienia, ze Igor dostal sie do przedszkola tylko dlatego ze na 7h i ze gdy zmienie czas jego pobytu na 4h to ona ma prawo go wypisac.
ma prawo?
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 17:30   #2
alytjow
Zakorzenienie
 
Avatar alytjow
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 3 381
GG do alytjow
Dot.: Przedszkole

Cytat:
Napisane przez czoornoo Pokaż wiadomość
Witam. W marcu zapisałam mojego 3-letniego synka do przedszkola- na tamten czas pracowalam na pelen etat na dwie zmiany. Igor mial byc w przedszkolu od 8 do 15.
Zaszlam w ciaze. jestem caly czas na L4 i bede do konca ciazy.
Wczoraj na spotkaniu integracyjnym w przedszkolu poszlam porozmawiac z pania dyrektor przedszkola, ze chcialabym aby Igor chodzil do przedszkola od 8 do 12.
Bo po 1 chce aby Igor chodzil do przedszkola(kontakt z dziecmi itp)
po 2 nie chce go dawac na 7 godzin skoro jestem w domu, a poza tym szkoda mi na to pieniedzy.
Wiem ze do 5h dziennie nie musze placic za przedszkole tylko za wyzywienie.
Pani dyrektor jasno dala mi do zrozumienia, ze Igor dostal sie do przedszkola tylko dlatego ze na 7h i ze gdy zmienie czas jego pobytu na 4h to ona ma prawo go wypisac.
ma prawo?
nie wiem jak w innych przedszkolach, ale u nas dziecko musi byc zapisane na min 6 godzin dziennie, czyli masz 5 godzin bezplatnych i placisz za jedna godzine, czy dyr ma prawo wypisac dziecko? raczej nie, chyba ze takie przypadki ma ujete w regulaminie rekrutacji, czy przedszkola.... proponuje aby syn we wrzesniu chodzil te 7 godzin, a od pazdziernika zmien mu na 6 godzin, bo jesli upierac sie bedziesz na bezplatne 5 godzin mozesz stracic miejsce....
alytjow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 18:00   #3
czoornoo
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3 812
GG do czoornoo
Dot.: Przedszkole

ona mi cos na koniec powiedziala ze mam przyjsc w polowie wrzesnia i pisac wniosek z prosba o zmniejszenie czasu.
__________________

czoornoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:43.