'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-26, 16:47   #301
MILA25*
Wtajemniczenie
 
Avatar MILA25*
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 2 879
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

U nas już dawno po żniwach . A na polach pachnie palonymi resztkami po zbiorze ziemniaków .
Jesień blisko
Tylko grzybów u nas w lesie jakoś brak . A ja kocham je zbierać
MILA25* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:00   #302
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
fakt, że jesień w zeszłym roku była przepiękna

chodzi mi o to, że sanstrój listopada jest bardzo depresyjny. Najpierw 1 listopada- podniosłe patetyczne i zarazem smutne święto, a potem 11 listopada- święto odzyskania niepodległości- zamiast się cieszyć z odzyskania wolności, to to święto również jest przez nasze państwo traktowane z dosłownie grobową powagą

Nimfa20- zazdroszczę Ci miejsca zamieszkania.
Wiem, masz rację. Jesli jest słońce, jest ok, ale jeśli go brak... U mnie dzisiaj mega jesiennie. Właściwie dla mnie zaczęła się jesień. Byłam w mieście, pełno żółtych drzew, opadłych liści, w parku to samo Są już w Kauflandzie astry, chryzantemy i inne jesienne kwiaty

Ja też jestem dumna z miejscowości
Mieszkam w Dolinie Pałaców i Ogrodów

http://www.dolinapalacow.pl/Obiekty.html
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:10   #303
khloe
Strzelaj lub emigruj!
 
Avatar khloe
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Medellin!
Wiadomości: 27 440
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość


Ja też jestem dumna z miejscowości
Mieszkam w Dolinie Pałaców i Ogrodów

http://www.dolinapalacow.pl/Obiekty.html

byłam w tych rejonach w zeszłym tygodniu! byłam oczarowana tymi pałacami można się poczuć jak księżniczka
__________________

Przejechane na rowerze w 2019: 2 762
km



mój INSTA
(napisz pw kim jesteś wizażanko
khloe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 18:38   #304
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
byłam w tych rejonach w zeszłym tygodniu! byłam oczarowana tymi pałacami można się poczuć jak księżniczka

O, a w których byłaś?
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 19:45   #305
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Obudził mnie dziś rano deszcz. Brrr, na całe szczęście po południu wyszło lekko słońce i poszłam na spacer do parku - liście już żółkną i leżą na chodnikach. Powietrze już jest chłodne i nawet sweter się dziś przydał
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 04:14   #306
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Obudził mnie dziś rano deszcz. Brrr, na całe szczęście po południu wyszło lekko słońce i poszłam na spacer do parku - liście już żółkną i leżą na chodnikach. Powietrze już jest chłodne i nawet sweter się dziś przydał
Ja się przebudziłam wczoraj o 3 nad ranem. Słysze jakiś szum- wiatrzysko Uwielbiam

Ja byłam wczoraj w parku. Liście pospadały... Nawet sobie trochę nazbierałam
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-27, 10:50   #307
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ja się przebudziłam wczoraj o 3 nad ranem. Słysze jakiś szum- wiatrzysko Uwielbiam

Ja byłam wczoraj w parku. Liście pospadały... Nawet sobie trochę nazbierałam
Omg, ale wcześnie dziś wstałaś! Ja całą noc nie mogłam spać, dopiero nad ranem znowu spadł deszcz i oczywiście ciepła kołderka mnie przytrzasnęła i jak zwykle wstałam bardzo późno, aż wstyd mówić o której U mnie teraz też jest wiatr, tak działa uspokajająco
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 17:17   #308
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Omg, ale wcześnie dziś wstałaś! Ja całą noc nie mogłam spać, dopiero nad ranem znowu spadł deszcz i oczywiście ciepła kołderka mnie przytrzasnęła i jak zwykle wstałam bardzo późno, aż wstyd mówić o której U mnie teraz też jest wiatr, tak działa uspokajająco
Miałam na rano do pracy, wstaję wtedy o 3.55- 4.00.

Dzisiaj miałam ostatnią. Ale zmarzłam Gruba bluza już obowiązkowo U mnie też padało.

Iście jesiennie dzisiaj
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 12:02   #309
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Miałam na rano do pracy, wstaję wtedy o 3.55- 4.00.

Dzisiaj miałam ostatnią. Ale zmarzłam Gruba bluza już obowiązkowo U mnie też padało.

Iście jesiennie dzisiaj
Ojoj, dla mnie to zabójcza godzina. Wczoraj jak poszłam wieczorem na spacer, to już w sweterku mi zimno było. Dzisiaj za to słońce świeci - wybiorę się do warzywniaka, zawsze to się przewietrzę. Liści już dużo leży, czekam na te kolorowe
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 14:03   #310
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ojoj, dla mnie to zabójcza godzina. Wczoraj jak poszłam wieczorem na spacer, to już w sweterku mi zimno było. Dzisiaj za to słońce świeci - wybiorę się do warzywniaka, zawsze to się przewietrzę. Liści już dużo leży, czekam na te kolorowe
Ja teraz jakoś polubiłam ranki. Ja uwielbiam jesienią chodzić z psami wieczorem. Taki chłód jesienny

Znalazłam foty:

1. Leczo
2. Sztuczne jesienne liście
3. Kukurydza
4, 5, 6- temperatura we wrześniu i październiku: w październiku cieplej niż we wrześniu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z (1).jpg (64,6 KB, 13 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (5).jpg (66,4 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (6).jpg (62,7 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (7).jpg (52,8 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (8).jpg (49,3 KB, 11 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (9).jpg (32,9 KB, 9 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 18:07   #311
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Nowe z parku :
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-23 09.27.46.jpg (87,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-26 15.04.58.jpg (165,4 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-26 15.14.22.jpg (162,3 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-26 15.15.29.jpg (92,8 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-26 15.15.51.jpg (130,2 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-27 16.01.54.jpg (196,0 KB, 1 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2012-08-28 16.24.15.jpg (177,8 KB, 2 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-28, 20:46   #312
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Powoli czuc już jesień w powietrzu i przypomniałam sobie jak ja ją kocham! Juz zaczęłam się rozglądać za nowymi swetrami. Uwielbiam zestaw ciepły sweter + rurki

Cytat:
Napisane przez BrillanteAstro5 Pokaż wiadomość
jesienne wieczory, właśnie przy świeczkach, książce i herbatce, czy jesienne spacery naprawdę skradły moje serce już bardzo dawno
Uwielbiam to wszystko! Jesienią spacery mają niesamowity urok, chłodne powietrze, liście na drogach, a później powrót do przytulnego domu i zaszywanie się pod kocem z kubkiem kakao

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Ch. Link "Dom sióstr" (obyczajowa, gruba książka )

Obecnie na mojej liście znajduje się "Fabrykantka Aniołków" Camilli Läckberg - czytałam fragment w sieci i jak tylko znajdę więcej czasu to na pewno ją pochłonę
Panią Link uwielbiam, kiedyś nawet załozyłam wątek jej poświęcony na "Kulturalnie", ale mało kto się wypowiedział Lackberg też bardzo lubię i cenię, więc widze, że mamy podobny gust. Też uwielbiam kryminały, chociaż ostatnio je sobie dawkuje i daję szansę innej literaturze. Teraz czytam "Wielki dom" Nicole Krauss, super

Cytat:
Napisane przez GoodNight Pokaż wiadomość
Wiecie co ja jeszcze lubie? Święto 1 listopada. Oczywiscie z pieknym jesiennym słoncem i kolorowymi liscmi w alejkach na cmentarzach a nie z pseudojesienna pogodą.
Też bardzo lubię to święto, mniej niż kiedyś, ale jednak
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-29, 07:27   #313
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Powoli czuc już jesień w powietrzu i przypomniałam sobie jak ja ją kocham! Juz zaczęłam się rozglądać za nowymi swetrami. Uwielbiam zestaw ciepły sweter + rurki



Uwielbiam to wszystko! Jesienią spacery mają niesamowity urok, chłodne powietrze, liście na drogach, a później powrót do przytulnego domu i zaszywanie się pod kocem z kubkiem kakao



Panią Link uwielbiam, kiedyś nawet załozyłam wątek jej poświęcony na "Kulturalnie", ale mało kto się wypowiedział Lackberg też bardzo lubię i cenię, więc widze, że mamy podobny gust. Też uwielbiam kryminały, chociaż ostatnio je sobie dawkuje i daję szansę innej literaturze. Teraz czytam "Wielki dom" Nicole Krauss, super



Też bardzo lubię to święto, mniej niż kiedyś, ale jednak
Ja już mam 3 sweterki. W sklepach już jesienne ubrania. Muszę sobie kupić kurtkę/płaszczyk. Mam fajne adidasy i kozaczki Lubię się ciepło ubierać

Tak, chłód mimo słońca. Ja obserwuję własnie od tego czasu, jak słońce schodzi coraz niżej
I jak późno się pojawia. Obserwuję to po papugach, które wystawiam do woliery ogrodowej.
Jakiś czas temu jak wstawałam do pracy o 4 to było jasno, papugi wystawiałam o 4.30 i siedziały do 21. Teraz ok. 5.40 robi się jasno, a zamykam ptaszyska krótko po 19.

Ja jesienią zaczynam czytać Sagę o Ludziach Lodu. Pewnie dlatego, że zaczyna się tak:

''Była późna jesień 1581 roku. Unosząca się w powietrzu mgła nie zdołała przesłonić. widocznej na niebie krwistoczerwonej łuny ognia.''

A jak kocham. Jeszcze jak robię z mamą jesienne wieńce na groby Wtedy czuję, że robię to dla Dziadków , Pradziadków i Prababć, a nie idę na łatwiznę i kupuję gotowe ( nikogo nie krytykuję, jeśli ktoś jest pracujący/zabiegany i nie ma czasu na robienie samemu).

W grudniu robimy wieńce przed Bożym Narodzeniem.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 13:13   #314
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ja teraz jakoś polubiłam ranki. Ja uwielbiam jesienią chodzić z psami wieczorem. Taki chłód jesienny

Znalazłam foty:

1. Leczo
2. Sztuczne jesienne liście
3. Kukurydza
4, 5, 6- temperatura we wrześniu i październiku: w październiku cieplej niż we wrześniu
Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Nowe z parku :
Piękne

Cytat:
Napisane przez Naomi21 Pokaż wiadomość
Powoli czuc już jesień w powietrzu i przypomniałam sobie jak ja ją kocham! Juz zaczęłam się rozglądać za nowymi swetrami. Uwielbiam zestaw ciepły sweter + rurki



Uwielbiam to wszystko! Jesienią spacery mają niesamowity urok, chłodne powietrze, liście na drogach, a później powrót do przytulnego domu i zaszywanie się pod kocem z kubkiem kakao



Panią Link uwielbiam, kiedyś nawet załozyłam wątek jej poświęcony na "Kulturalnie", ale mało kto się wypowiedział Lackberg też bardzo lubię i cenię, więc widze, że mamy podobny gust. Też uwielbiam kryminały, chociaż ostatnio je sobie dawkuje i daję szansę innej literaturze. Teraz czytam "Wielki dom" Nicole Krauss, super



Też bardzo lubię to święto, mniej niż kiedyś, ale jednak
Jak zaczynałam czytać "Dom sióstr" to byłam trochę wkurzona na główną bohaterkę, ale potem, idąc dalej, tak mnie wciągnęła, że nie mogłam się oderwać. Na pewno zaopatrzę się jeszcze w jakieś inne jej książki. Też właśnie chciałam trochę odpocząć od kryminałów, może sięgnę po "Wielki dom"

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Ja już mam 3 sweterki. W sklepach już jesienne ubrania. Muszę sobie kupić kurtkę/płaszczyk. Mam fajne adidasy i kozaczki Lubię się ciepło ubierać

Tak, chłód mimo słońca. Ja obserwuję własnie od tego czasu, jak słońce schodzi coraz niżej
I jak późno się pojawia. Obserwuję to po papugach, które wystawiam do woliery ogrodowej.
Jakiś czas temu jak wstawałam do pracy o 4 to było jasno, papugi wystawiałam o 4.30 i siedziały do 21. Teraz ok. 5.40 robi się jasno, a zamykam ptaszyska krótko po 19.

Ja jesienią zaczynam czytać Sagę o Ludziach Lodu. Pewnie dlatego, że zaczyna się tak:

''Była późna jesień 1581 roku. Unosząca się w powietrzu mgła nie zdołała przesłonić. widocznej na niebie krwistoczerwonej łuny ognia.''

A jak kocham. Jeszcze jak robię z mamą jesienne wieńce na groby Wtedy czuję, że robię to dla Dziadków , Pradziadków i Prababć, a nie idę na łatwiznę i kupuję gotowe ( nikogo nie krytykuję, jeśli ktoś jest pracujący/zabiegany i nie ma czasu na robienie samemu).

W grudniu robimy wieńce przed Bożym Narodzeniem.
Cuodwny początek książki Tak w ogóle, to wczoraj nie mogłam spać w nocy, księżyc był taki niesamowity, lekki chłód, aż się oczu nie chciało zamykać. Piękna tradycja z tymi wieńcami, może i ja w tym roku spróbuję coś takiego wyczarować
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 15:05   #315
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 587
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

W temacie książek to nie wiem czy też tak macie, ale jakos dziwnym trafem te których akcja nie toczy się w okresie jesień/zima mnie kompletnie nie wciągają...zielona trawka, motylki

I tez bardzo lubię kryminały, zwłaszcza te skandynawskie bo tam przeważnie dominują mroczno-zimne klimaty
4ac7eae5f92dfa622d89f024e559f952d8de277a_657b9774600aa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 18:38   #316
softgrey
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 423
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

uwielbiam jesień już nie mogę się doczekać!
jesień to dla mnie czas nowości - szkoła, studia, zmiany we mnie przez wakacje, rozpoczęcie związku z TŻ

na razie zapełniam szafę grubymi swetrami, których nigdy za wiele
softgrey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-30, 19:40   #317
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Piękne



Cuodwny początek książki Tak w ogóle, to wczoraj nie mogłam spać w nocy, księżyc był taki niesamowity, lekki chłód, aż się oczu nie chciało zamykać. Piękna tradycja z tymi wieńcami, może i ja w tym roku spróbuję coś takiego wyczarować


Cała książka jest nieziemska

Spróbuj. Naprawdę warto.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 04:46   #318
dziolcha86
Zadomowienie
 
Avatar dziolcha86
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: The World
Wiadomości: 1 215
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

hej dziewczyny,

za bardzo nie przepadam za jesienią, ale chciałabym polubić
Najgorzej dołujące są krótkie dnie a długie wieczory. Poziom energii i chęci do życia znacznie spada.
__________________
Marcelinka
Laureńka
dziolcha86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 07:15   #319
kasiazabrze
Raczkowanie
 
Avatar kasiazabrze
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 397
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

dziolcha86 noś kolorowe ciuchy( w ciepłych barwach) pomyśl o kolorach liści. O ciepłych herbatkach i świeczkach. I ta ciepła słoneczna jesień i ta pochmurna , szara ma swój urok tylko trza go dostrzec. Ja osobiście wolę jesień i zime od lata. A jesień jest moją ulubioną porą. Cały rok czekam na wrzesień, październik i listopad ( w listopadzie brałam ślub i miałam w dzień ślubu piękną słoneczną pogodę a nad ranę dzień potem spadł śnieg).
kasiazabrze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-31, 09:47   #320
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;36214039]W temacie książek to nie wiem czy też tak macie, ale jakos dziwnym trafem te których akcja nie toczy się w okresie jesień/zima mnie kompletnie nie wciągają...zielona trawka, motylki

I tez bardzo lubię kryminały, zwłaszcza te skandynawskie bo tam przeważnie dominują mroczno-zimne klimaty[/QUOTE]

Skandynawskie to coś, co tygryski lubią najbardziej Zimą zaczytywałam się Jo Nesbo ( "Pierwszy Śnieg" - moja ulubiona ) Też tak mam, że wolę książki, których akcja toczy się raczej w szarawym klimacie zimy albo jesieni

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość


Cała książka jest nieziemska

Spróbuj. Naprawdę warto.
Obiecuję, że za tydzień spróbuję ją dorwać
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 10:10   #321
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość


Obiecuję, że za tydzień spróbuję ją dorwać


A u mnie chłodno, mokro i wietrznie

Nie lubię deszczu dlatego, że nie mogę wystawić papug na ogród i trzeba psom wycierać łapy

Edytowane przez Nimfa20
Czas edycji: 2012-08-31 o 10:12
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 13:39   #322
carmelle124
Raczkowanie
 
Avatar carmelle124
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 305
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

A u mnie dzisiaj baaaardzo ciepło, słońce, bez wiatru Ja chcę już jesień!
__________________
Mów mi Ania
carmelle124 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-31, 18:30   #323
Naomi21
Zakorzenienie
 
Avatar Naomi21
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10 085
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

U mnie dziś było gorąco

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Jak zaczynałam czytać "Dom sióstr" to byłam trochę wkurzona na główną bohaterkę, ale potem, idąc dalej, tak mnie wciągnęła, że nie mogłam się oderwać.
Jej bohaterki zawsze są wkurzające, trzeba przywyknąć

[1=4ac7eae5f92dfa622d89f02 4e559f952d8de277a_657b977 4600aa;36214039]W temacie książek to nie wiem czy też tak macie, ale jakos dziwnym trafem te których akcja nie toczy się w okresie jesień/zima mnie kompletnie nie wciągają...zielona trawka, motylki [/QUOTE]

Też wolę książki, których akcja dzieje się w chłodne miesiące Są jakieś przytulniejsze.

Cytat:
Napisane przez softgrey Pokaż wiadomość
jesień to dla mnie czas nowości - szkoła, studia, zmiany we mnie przez wakacje, rozpoczęcie związku z TŻ

na razie zapełniam szafę grubymi swetrami, których nigdy za wiele
Mi również jesień kojarzy się z czymś nowym, dlatego bardzo chciałabym zacząć teraz nową pracę, ale cóż, chyba się nie uda Co do swetrów, to też zaczynam kupować, dziś nabyłam piękny, bordowy w warkocze
__________________
Książki 2021 98
(2020-125, 2019 - 67, 2018 - 87, 2017 - 108, 2016 - 56, 2015 - 54, 2014 - 42, 2013 - 66)
Naomi21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:01   #324
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Jaka u Was pogoda?

U mnie nie za zimno, pochmurno, jesiennie. Wygląda, jakby miało padać.
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 10:56   #325
Treys
Raczkowanie
 
Avatar Treys
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 179
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Ja pierdzele ale dołujecie człowieka, gdzie szubienica?
__________________
Regeneruje się od wewnątrz.
Łykam dzielnie magnez i popijam pokrzywą
Treys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 11:47   #326
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Jaka u Was pogoda?

U mnie nie za zimno, pochmurno, jesiennie. Wygląda, jakby miało padać.
Jak byłam w sobotę wieczorem w Tesco to pachniało palonymi liśćmi - piękny zapach No i powietrze było takie gęste - niech już przyjdzie jesień, bo u mnie dziś parno i duszno
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min

Edytowane przez Emocja20
Czas edycji: 2012-09-03 o 11:49
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-03, 17:24   #327
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Emocja20 Pokaż wiadomość
Jak byłam w sobotę wieczorem w Tesco to pachniało palonymi liśćmi - piękny zapach No i powietrze było takie gęste - niech już przyjdzie jesień, bo u mnie dziś parno i duszno
U mnie teraz niebo czyste i świeci słońce. Do początku października mamy jesień; wczesną, bo wczesną, ale jesień.

Oglądałam wczoraj zdjęcia z zeszłego roku i jestem zaskoczona pięknym listopadem:

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a (1).jpg (99,4 KB, 8 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (2).jpg (160,5 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (3).jpg (105,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (4).jpg (109,1 KB, 2 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (5).jpg (82,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (6).jpg (54,9 KB, 3 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (7).jpg (85,1 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg a (8).jpg (60,6 KB, 2 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 07:31   #328
Nimfa20
Elwirka-Elmirka :D
 
Avatar Nimfa20
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Dolina Pałaców i Ogrodów :)
Wiadomości: 11 216
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Coś dla odmiany. Dzisiaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z (1).jpg (54,2 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (2).jpg (37,4 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (3).jpg (112,3 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (4).jpg (107,2 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (5).jpg (142,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (6).jpg (130,2 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (7).jpg (131,1 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z (8).jpg (139,4 KB, 5 załadowań)
Nimfa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:37   #329
Emocja20
Zadomowienie
 
Avatar Emocja20
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Mon petit ciel
Wiadomości: 1 582
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
U mnie teraz niebo czyste i świeci słońce. Do początku października mamy jesień; wczesną, bo wczesną, ale jesień.

Oglądałam wczoraj zdjęcia z zeszłego roku i jestem zaskoczona pięknym listopadem:

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Coś dla odmiany. Dzisiaj
Piękne Chciałabym, żeby i w tym roku była taka piękna jesień jak rok temu w listopadzie Dzisiaj u mnie słońce i w miarę ciepło.
__________________
Ćwiczę z Ewą od 27.08.2012
Skalpel:24
Killer:8
Body Express:4
TURBO:16
SzokTrening: 6
Skalpel II: 17
Total Fitness/Total Fitness TCh: 7/2
Biegam od 09.08.2013 - 150 min
Emocja20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 09:41   #330
imbryka
Rozeznanie
 
Avatar imbryka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 547
Dot.: 'Opadają liście, czas snuje się mgliście...' -JESIEŃ

Cytat:
Napisane przez Nimfa20 Pokaż wiadomość
Wiem, masz rację. Jesli jest słońce, jest ok, ale jeśli go brak... U mnie dzisiaj mega jesiennie. Właściwie dla mnie zaczęła się jesień. Byłam w mieście, pełno żółtych drzew, opadłych liści, w parku to samo Są już w Kauflandzie astry, chryzantemy i inne jesienne kwiaty
Polska jesień ma swój klimat Zwłaszcza początek jesieni, chłodne powietrze i ciepłe promyki słońca, kolorowe liście, wspaniały czas na spacery, gorącą herbatę, ciepłe swetry
__________________

imbryka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-14 18:25:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:52.