bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 13:05   #1
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413

bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)


Dziewczyny, watek z przymrozeniem oka

Tak sobie gadam z kolezanka w pracy ( zamiast pracowac) i zeszlo na tematy bielizny. No i ta kolezanka mowi,ze ma obsesje/fobie ( nie wiem jak to nazwac),ze nie zaleznie od dnia musi miec na sobie pasujaca do siebie bielizne, najlepiej komplet. Argmentuje to tak, ze gdyby miala wypadek to lekarz by widzial ,ze ma niepasujaca do siebie bielizne ( po prostu padlam- tak jakby lekarza to obchodzilo!!!)
Kolezanka czesto tez mowi,ze musi miec dopasowana bielizne do ubrania , nawet jesli nie przeswituje i nie planuje ich zdjac ( czyli czerwony sweter=czerwony stanik)

No ale z ciekawosci, nosicie zawsze bielizne od kompletu albo przynajmniej w tym samym kolorze czy tak jak ja ubieracie co sie akurat nawinie pod reke i co pierwsze wyciagne z szuflady ( czyli majty w kropki , stanik w paski itd)

Oczywiscie pomijam randki czy specjalna bielizne pod sukienki/wyjatkowe okazje czy tez oczywiste rzeczy typu bialy stanik do bialej bluzki.

Dzis mam niebieski stanik i biale majtasy

tak jak mowie watek z przymrozeniem oka, niech nikt nie czuje sie zniesmaczony
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:07   #2
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Ja mam dziś czarny stanik w różowe kwiatki (koronkowy), a do tego babciowe majtasy z pingwinem. Niech żyje wolnośc
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:18   #3
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;36338971]Ja mam dziś czarny stanik w różowe kwiatki (koronkowy), a do tego babciowe majtasy z pingwinem. Niech żyje wolnośc [/QUOTE]

I co nie bedzie ci glupio gdyby nie daj boze , lekarz musial Cie ogladac? nie znasz dnia ani godziny
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:19   #4
Melanchton
Zakorzenienie
 
Avatar Melanchton
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: z najwyższej wieży
Wiadomości: 3 768
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Ja ubieram majtki pod kolor spodni/spódnicy. Stanik mam zwykle beżowy/kremowy, bo taki nie odznacza się pod żadnymi ubraniami i spod niczego nie prześwituje.
__________________
just like Johnny Flynn said, 'the breath I've taken and the one I must' to go on
Melanchton jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:24   #5
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez roxyroxy Pokaż wiadomość
I co nie bedzie ci glupio gdyby nie daj boze , lekarz musial Cie ogladac? nie znasz dnia ani godziny
Pfft, a w życiu
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:29   #6
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Komplet bielizny mam jeden (i to jeszcze bardziej dziewczyński niż sexy) a tak to mam mix różnej bielizny kupowanej od przypadku do przypadku, pod wpływem chwili.

Dzisiaj mix wygodny: wściekle pomarańczowe szorty i połyskliwy kremowy stanik Nie miałam za bardzo czasu rano, żeby się zastanowić, co przywdziać.

Poza tym bieliznę mam schludną, więc w razie wypadku czy ataku TŻeta wstydu by nie było
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:30   #7
amelj
Wtajemniczenie
 
Avatar amelj
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 187
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Hahahaha padłam z Twojej koleżanki Zapytaj jej czy jak będzie mieć np ten wypadek (odpukać!) to nie będzie się wstydzić tego że lekarz będzie oglądać jej krew albo wystającą kość? Wydaje mi się, ze nie zwróci wtedy uwagi na jej gacie...

Ale do tematu wracając ja ubieram taką, żeby była wygodna, nie musi być też do kompletu, ale w sumie musi być sexi, czyli nie ubiorę np stanika w paseczki albo serduszka, ani całego bawełnianego. Co innego gaciory Odpadają te całkiem anty-gwałty, ale nie muszą to być koronkowe stringersy, wolę ładne bawełniane, tudzież koronkowe
__________________
"Nie wchodź łagodnie w tę pogodną noc,
niech płonie starość tuż przed kresem dni,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc,
chodź wiedzą mędrcy, że się zbliża mrok bo żaden piorun z ust nie padnie ich,
nie wchodzą z ulgą w tę pogodną noc,
walcz, walcz gdy światło traci swoją moc."
amelj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 13:30   #8
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Ja mam dziś czarny stanik i żółte majty Mam za mało biustonoszy, nie taki duży wybór żeby mieć w każdym kolorze pod bluzkę czy nawet do majtek. Lubię kupować majtki, kolorowe, czasami zabawne, a staniki mam tylko czarne, jeden biały i jeden ecru, te kolorowe bazarowe niestety nie w moich rozmiarach
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:30   #9
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Różnie Dzisiaj akurat tak się dobrało, że mam czarny i stanik i majtki, w dodatku z całkiem podobnego materiału, że są prawie jak od kompletu.
I staram się tak dobrać bieliznę w dni, kiedy w sumie nie mam nic ważnego, ale chcę się poczuć... hmm, ładniej, lepiej, bardziej 'zrobiona'? chyba wiecie o co mi chodzi^^
Ale ogólnie stanik ubieram dopasowany do bluzki, a majtki jakie się nawiną

Sądzę, że nawet gdyby zdarzył mi się jakiś wypadek albo nagła wizyta u lekarza, to i tak nie mam się czego wstydzić, bo zawsze noszę czystą, zadbaną bieliznę. Poza tym nie sądzę, żeby takich ludzi obchodziło moje ubranie, tylko moje zdrowie czy życie
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:52   #10
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

mamo, chyba bym zbankrutowała, dokupując do każdego stanika kilka par majtek z tej samej kolekcji
staniki zazwyczaj kupuję trochę lepsiejsze niż sieciówkowe, ale często szukam okazji np na allegro, więc dokupienie dołów czasem w ogóle w grę nie wchodzi. a czasem są dostępne tylko stringi, a ja jednak wolę figi :P więc ostatecznie majty kupuję zazwyczaj na wyprzedażach, w atlanticu, m&s albo innych takich i zazwyczaj są to jakieś czarne koronki, więc do części staników mi pasują [czarny, czarny z czerwoną tasiemką, czarny z turkusowymi wstawkami, czarny z morskimi miskami, blablabla.. ]
ogólnie żeby stanik i majtki jakoś do siebie pasowały to zwracam uwagę, niekoniecznie idealnie, niekoniecznie zawsze :P ale do ubrania nie dopasowuję bielizny, z wyjątkiem właśnie białych bluzek i ewentualnie głębokich dekoltów [staniki z niskim mostkiem]. brzokwiniowy stanik do czarnej bluzki, albo czerwony do granatowej, tak szczerze mówiąc - kogo oburza ten kawałek wystającego ramiączka..?
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 13:58   #11
matyldaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: z zaskoczenia
Wiadomości: 3 428
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Aż sprawdziłam co ja mam na sobie bo zwykle ubieram jak leci
I wyszło, że mam czarny stanik oraz bawełniane białe majtki w kokardki

Ja jestem zasady, że lepiej mieć 2 staniki ale porządne niż 500 byle jakich. A majtki głównie mam bawełniane bo w takich mi się najlepiej chodzi.

aha zapomniałam dodać, że ubieram obojętnie jaki kolor stanika pod białą bluzkę i mam gdzieś, że kogoś to oburza. Poza tym nie posiadam białego stanika, bo białe mi się w ogóle nie podobają

Edytowane przez matyldaaaa
Czas edycji: 2012-09-05 o 14:00
matyldaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 14:05   #12
monius9
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 046
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez matyldaaaa Pokaż wiadomość
aha zapomniałam dodać, że ubieram obojętnie jaki kolor stanika pod białą bluzkę i mam gdzieś, że kogoś to oburza. Poza tym nie posiadam białego stanika, bo białe mi się w ogóle nie podobają
też nie posiadam białego, ale dorobiłam się już cielistego!.. i to tylko dlatego że odkupiłam od kogoś za pół darmo
tak szczerze mówiąc to białe staniki są mega niepraktyczne, kiedyś posiadałam jeden taki i do niczego się go nie dało założyć, pod białą bluzką też było go widać z kilometra, pod całą resztą kolorowych / czarnych - wystające BIAŁE ramiączka - tragedia. chyba tylko do sukni ślubnej by się nadał.
zawsze mnie cieszą zestawienia typu 'co MUSISZ mieć w szafie', bo tam zawsze ten nieszczęsny biały stanik figuruje... ludzie, cieliste, kremowe, karmelowe, ale nie białe, blee
monius9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:07   #13
85nancy
Przyczajenie
 
Avatar 85nancy
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 4
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Ja zawsze i wszędzie wybieram czarny kolor. Chciałabym trochę poeksperymentować. Macie jakieś bezpieczne kolory, w których nie czułabym się źle?
85nancy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:11   #14
roxyroxy
Zadomowienie
 
Avatar roxyroxy
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 413
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez monius9 Pokaż wiadomość
też nie posiadam białego, ale dorobiłam się już cielistego!.. i to tylko dlatego że odkupiłam od kogoś za pół darmo
tak szczerze mówiąc to białe staniki są mega niepraktyczne, kiedyś posiadałam jeden taki i do niczego się go nie dało założyć, pod białą bluzką też było go widać z kilometra, pod całą resztą kolorowych / czarnych - wystające BIAŁE ramiączka - tragedia. chyba tylko do sukni ślubnej by się nadał.
zawsze mnie cieszą zestawienia typu 'co MUSISZ mieć w szafie', bo tam zawsze ten nieszczęsny biały stanik figuruje... ludzie, cieliste, kremowe, karmelowe, ale nie białe, blee
tez prawda, i jakby nie bylo bialy stanik szybko staje sie szarawy a wiadomo jak sie chce lepszy gatunkowo to szkoda kasy wydawac ( a majtki to majtki , zawsze mozna kupic taniej)
roxyroxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:30   #15
Kaija
Przyczajenie
 
Avatar Kaija
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 11
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Musiałam sprawdzić co mam na sobie, to chyba wyjaśnia jakie mam do tego podejście. Troszkę jednak rozumiem argument koleżanki dotyczący lekarza. Kiedyś wylądowałam na pogotowiu i uwierz mi, że przeszła mi przez głowę myśl, że ktoś widział moją bieliznę, której sama za bardzo nie lubiłam (założyłam od tak, pierwsze z brzegu). Od tamtego czasu zwracam na to większą uwagę, chyba, że tak jak dzisiaj siedzę w domu i obijam się na wizażu A co do koloru stanika, to rzeczywiście cielisty sprawuje się najlepiej. Koloru białego już w ogóle w sferze bieliźnianej nie uznaję.
Kaija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:43   #16
pendraiw
Zakorzenienie
 
Avatar pendraiw
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 719
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

O kurde, nigdy nie dobierałam bielizny pod katem koloru
Ubieram co mi pod ręke wpadnie
Teraz mam na sobie czarny stanik i.....zaraz lukne.......
......................
.........................
.........................

niebieskie majtki
__________________
pendraiw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:47   #17
Tuff
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

mam jeden komplet, który i tak częściej był rozczłonkowany niż noszony razem. I nie dobieram bielizny kolorystycznie, bardziej patrze się na to czy biustonosz jest widoczny pod bluzką i czy majtki pasują mi do samopoczucia.
__________________
"Często mówi się, że niezależnie od prawdy, ludzie widzą to, co chcą zobaczyć.
Niektórzy mogą zrobić krok w tył i zobaczyć, że cały czas patrzą na ten sam obrazek"

Tuff jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 14:58   #18
taka_sobie_jedna
Wtajemniczenie
 
Avatar taka_sobie_jedna
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 737
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez Tuff Pokaż wiadomość
patrze się na to czy biustonosz jest widoczny pod bluzką i czy majtki pasują mi do samopoczucia.

tak samo dobieram bieliznę "Dobieram" to zbyt mocne słowo
Wrzucam jak leci, byleby bielizna nie była widoczna.
Dzisiaj czarne majty i cielisty stanik
taka_sobie_jedna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:26   #19
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Niezły argument ma ta koleżanka
Ja jak wybieram bieliznę to zwracam uwagę na to żeby:
a) było mi wygodnie
b) nic się za bardzo nie odznaczało kolorystycznie
c) jak mam dekolt to ubieram staniki podkreślające toto co mi w nich siedzi, jak golf - łapię pierwszy lepszy
A dół - to dobieram tak jak część wypowiadających się tu osób - do humoru.
Dziś na ten przykład mam na sobie ewenement - i stanik i majtki w tym samym kolorze (co się baardzo rzadko zdarza - nawet mąż się śmieje, że kupowanie mi kompletów bielizny mija się z celem bo i tak je szybko dekompletuję).
Zresztą nie lezy mi jakoś połączenie np. czarnych majtek pod białe lniane spodnie albo białego stanika pod czarny top... A że zwykle do białych spodni staram się ubrać jakąś nie-białą górę to siłą rzeczy kompletu bielizny pod spód nie założę
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 15:57   #20
eyo
Zakorzenienie
 
Avatar eyo
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 988
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

jakoś się tym na co dzień nie przejmuję
stanik - eksploatuje na zmianę kilka ulubionych i najwygodniejszych (przy czym ewentualnie dobiera jasne do jasnych najwyżej)
dół - biorę jakiekolwiek poza kilkoma w których mi jakoś tak niewygodnie

dzisiaj mam na sobie czarny stanik i kremowe majtki więc kompletne przeciwieństwo kompletu

a co do lekarza - no cóż ważne żeby było czysto a nie do kompletu
__________________
...

Prędzej czy później cmentarze są pełne wszystkich.

15.02.2017 ♥
eyo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 16:16   #21
Dotka90
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: stąd
Wiadomości: 36 831
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Nie mam dopasowanej bielizny
Mam mnóstwo kolorowych fig, a biustonosze różne: czarne, biały i kolorowy. Oczywiste, że ubieram pierwsze lepsze, które są czyste

Mój lekarz nic nie mówi, chyba mu to nie przeszkadza
Dotka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 17:22   #22
bybella
Wtajemniczenie
 
Avatar bybella
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: piernikowe miasto i okolice
Wiadomości: 2 344
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez Kaija Pokaż wiadomość
Musiałam sprawdzić co mam na sobie, to chyba wyjaśnia jakie mam do tego podejście. Troszkę jednak rozumiem argument koleżanki dotyczący lekarza. Kiedyś wylądowałam na pogotowiu i uwierz mi, że przeszła mi przez głowę myśl, że ktoś widział moją bieliznę, której sama za bardzo nie lubiłam (założyłam od tak, pierwsze z brzegu). Od tamtego czasu zwracam na to większą uwagę, chyba, że tak jak dzisiaj siedzę w domu i obijam się na wizażu A co do koloru stanika, to rzeczywiście cielisty sprawuje się najlepiej. Koloru białego już w ogóle w sferze bieliźnianej nie uznaję.
wiesz jak to mówią, najwięcej wypadków zdarza się domu także pamiętajcie dziewczyny, komplety zakładamy nawet jak leniuchujemy w domu

a nie żartując - ja nie nosze kompletów, chociaż staram sie żeby całość jakos w miarę wyglądała, nie ubrałabym np. pomarańczowych majtasów i turkusowego stanika itp.

wydaje mi się, ze kiedyś był szał na komplety, pamietam że chciałam mieć tyle kasy żeby mieć właśnie komplet bielizny, teraz na szczęście mi to minęlo, pełna dowolność
__________________
Szczęśliwy ten, kto ma kogo kochaćhttp://www.suwaczek.pl/cache/4dc7bc6f13.png
Jestem mamą
bybella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 17:25   #23
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

hahaha o matko chyba bym zbankrutowała. oczywiście że mam nie do pary na chwilę obecną cielisty stanik i ... szare koronkowe majtki, trudno najwyżej lekarz pogotowia padłby na zawał jakby mnie składał do kupy po wypadku
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:04   #24
platekrozy
Zakorzenienie
 
Avatar platekrozy
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: II piętro
Wiadomości: 8 496
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

A u mnie zależy
Czy potem widzę się z facetem czy nie i czy wiem,że będzie ją oglądał czy nie
Bardzo często jednak mam np. biały stanik i stringi czarne.
A jak mam okres to noszę brzydkie majtki,bo nie zakładam stringów tylko takie bardziej obudowane i chcę zedrzeć
__________________



platekrozy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:32   #25
_stardust
Rozeznanie
 
Avatar _stardust
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 933
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

poza wyjątkowymi sytuacjami zupełnie nie zwracam uwagi na kolor bielizny, ma być czysta i to chyba wszystko
_stardust jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:39   #26
glertiespy
Raczkowanie
 
Avatar glertiespy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 137
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
hahaha o matko chyba bym zbankrutowała. oczywiście że mam nie do pary na chwilę obecną cielisty stanik i ... szare koronkowe majtki, trudno najwyżej lekarz pogotowia padłby na zawał jakby mnie składał do kupy po wypadku
A jakby złożył Twój dół z górą jakiejś innej kobity bo akurat miałaby taki stanik jak Ty majty ?

Ja raczej się tym w ogóle nie przejmuję. Dziś czarny stanik i yyy... szaro-fioletowe majty Zwracam tylko na to uwagę jak bieliznę widać na przykład przy białej bluzce czy spodniach.
__________________
"Jeśli jesteś psem i twój właściciel zaproponuje ci włożenie gustownego sweterka - zasugeruj mu gustowny ogonek"
Fran Lebowitz
glertiespy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:46   #27
_zolza
Zadomowienie
 
Avatar _zolza
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 1 395
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez platekrozy Pokaż wiadomość
A jak mam okres to noszę brzydkie majtki,bo nie zakładam stringów tylko takie bardziej obudowane i chcę zedrzeć
ja też mam takie okresowe majtasy uwielbiam je i jak mi się zedrą to chyba sobie coś zrobię

Generalnie nie zwracam uwagi czy mam bieliznę do pary i pasującą do siebie kolorami. Grunt, że jest czysta a jak mnie będzie lekarz oglądał po wypadku to bardziej będę się przejmować stanem swojego zdrowia niż tym jakie mam gacie na sobie...ludzie to naprawdę mają problemy...

ps. paula54 genialny masz avek
_zolza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:02   #28
fille6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 46
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

A ja doskonale rozumiem koleżankę autorki bo też mam bzika na punkcie bielizny Chociaż powodem tej sytuacji nie jest lęk przed oceną lekarza Ja się po prostu źle czuję jak mam niepasującą bieliznę
__________________
Moje cele:
pilnie się uczę
dbam o siebie
zapuszczam włosy
spełniam marzenia!
fille6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:08   #29
paula54
Zakorzenienie
 
Avatar paula54
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Krosno/Kraków
Wiadomości: 5 919
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Cytat:
Napisane przez _zolza Pokaż wiadomość
Generalnie nie zwracam uwagi czy mam bieliznę do pary i pasującą do siebie kolorami. Grunt, że jest czysta a jak mnie będzie lekarz oglądał po wypadku to bardziej będę się przejmować stanem swojego zdrowia niż tym jakie mam gacie na sobie...ludzie to naprawdę mają problemy...

ps. paula54 genialny masz avek
z pogrubionym zgadzam się w 100% (a co jak będzie musiał rozciąć Twój ulubiony biustonosz za kupę kasy? )

ps. dzięki
paula54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 19:48   #30
martynusia222
Zakorzenienie
 
Avatar martynusia222
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 9 524
Dot.: bielizna zawsze w tym samym kolorze?;-~)

Staniki dobieram do bluzek, a majtki - no cóż - obojętnie jakie, byle czyste. No chyba, że jest jakaś specjalna okazja Wiadomo o co chodzi
__________________
Wciąż nie rozumiem, już nigdy nie zrozumiem
czemu nie umiem odnaleźć się w ludzi tłumie.
martynusia222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:09.