Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI - Strona 74 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 21:24   #2191
moniak85
w krainie snu i marzeń
 
Avatar moniak85
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 10 225
GG do moniak85
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Wchodzę na wątek, patrze 5 stron do nadrobienia. Myślę... jest afera. A tu nic
zonk
__________________
http://kulkaowszystkim.blogspot.com/
Brushegg - jajo do mycia pędzli!
Instagram
moniak85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:25   #2192
kascysko
Zakorzenienie
 
Avatar kascysko
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 221
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez trustmyself Pokaż wiadomość
No kurcze, mam takie w sumie agresywne brwi i czasami jak zrobię minę, to strach podejść i zagadać ;D

Kolega mi ciągle powtarza, że wyglądam, jakbym chciała kogoś zabić :P
Tak, bardzo jesteś agresywna
Cytat:
Napisane przez karolcia198506 Pokaż wiadomość
kascysko super że randka się udała
Dziękuję
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Widziałaś arkusze podstawowe z matmy z tego i zeszłego roku? W tym roku było 1 (JEDNO) zadanie, którego nie dało się w parę minut rozwiązać używając tylko i wyłącznie wzorów, które się i tak dostaje.
Jeśli ktoś nie jest w stanie zdać takiego egzaminu to coś jest cholernie nie w porządku, z tym, że ja jestem z tej, chyba nielicznej, grupy ludzi, którzy uważają, że na studia nigdy w życiu nie powinna iść osoba, która nie potrafi podstawić danych do wzoru.
I można mówić, że nie każdy ma głowę do matematyki, ale to może powiedzieć moja mama, która maturę zdawała jakieś 25 lat temu, i która do opanowania miała znacznie trudniejszy i obszerniejszy materiał, a na maturę mogła wnieść ołówek, długopis i bodajże linijkę czy ekierkę - i zdała, a nie ktoś, kto ma problem z maturą w roku 2012.
Podpisuję się pod tym wszystkimi kończynami.
kascysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:27   #2193
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Co do wiedzy. Pamiętam i chyba nigdy nie zapomnę ubaw całej kalsy w liceum, gdy jedna z koleżanek nie odróżniała Ameryk od Afryki...
Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Moja koleżanka pomyliła Austrię z Australią (ale to było chyba w gimnazjum).
heh moja matematyczka z LO, wicedyrka podzielila 100 przez 4 i jej 20 wyszlo
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:32   #2194
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh moja matematyczka z LO, wicedyrka podzielila 100 przez 4 i jej 20 wyszlo
w liceum to głupie, ale u mnie jak ktoś nasiedzi się w jakiejś arytmetyce modulo, nim2 czy coś, to potem się myli
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:36   #2195
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
cos Ty! to oni maja wzory podane jeszcze? to po co ta matura? :/
Oczywiście, że są podane wzory, inaczej statystyki by strasznie poleciały w dół, a na to pozwolić sobie przecież nie można.
Swoją drogą, powala mnie, że gdyby ten egzamin był naprawdę trudny i zdawałoby go, nie wiem, 40% uczniów to mówiłoby się, że poziom edukacji jest denny, a w momencie kiedy egzamin zdaje 85% i nie wymaga to właściwie żadnego przygotowania, mówi się, że jest git. Najwyraźniej liczby to wszystko (co w tym kontekście brzmi nieco ironicznie).
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:36   #2196
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Kurcze, zjadłam coś nieświeżego i wymiotuję ciągle
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:43   #2197
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
w liceum to głupie, ale u mnie jak ktoś nasiedzi się w jakiejś arytmetyce modulo, nim2 czy coś, to potem się myli
gdyby ona sie pomylila raz to jeszcze pikus, ale przez 3 lata ciagle byki strzelac...wstyyyyd

Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Oczywiście, że są podane wzory, inaczej statystyki by strasznie poleciały w dół, a na to pozwolić sobie przecież nie można.
Swoją drogą, powala mnie, że gdyby ten egzamin był naprawdę trudny i zdawałoby go, nie wiem, 40% uczniów to mówiłoby się, że poziom edukacji jest denny, a w momencie kiedy egzamin zdaje 85% i nie wymaga to właściwie żadnego przygotowania, mówi się, że jest git. Najwyraźniej liczby to wszystko (co w tym kontekście brzmi nieco ironicznie).
omg...to juz jest mala porazka zeby jeszcze wzory dawac...sorry memory...matura z matematyki mnie zawstydzila
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 21:49   #2198
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez anehu Pokaż wiadomość
jurto wolne - potrzebuję dnia na odpoczynek bo zmęczonam okrutnie
odliczam dni do urlopu aby do 17 września wytrzymać
a zaczynam urlop 18 września

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
A moje okulary jak dotąd nigdzie z tego Szanghaju nie dotarły
Moje też :/

Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Wczoraj byłam na rozmowie, a dzisiaj do mnie oddzwonili!!!!
Dziewczyny mam robotę w nieruchomościach, od środy zaczynam
Gratki

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
A z zakupami mam ostatnio zupełnie odwrotnie właśnie, gdzie nie wejdę to coś kupuję
a też, a konto płacze

Cytat:
Napisane przez lele Pokaż wiadomość
Co do wiedzy. Pamiętam i chyba nigdy nie zapomnę ubaw całej kalsy w liceum, gdy jedna z koleżanek nie odróżniała Ameryk od Afryki...
U nas jedna dziewczyna szukała Polski w Afryce Aż się popłakała jak klasa ryknęła śmiechem
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Kurcze, zjadłam coś nieświeżego i wymiotuję ciągle
Oej...biedna...nienawidzę tego stanu



Wróciłam ze spotkania z koleżanką. I jestem zdołowana
Powiedzcie mi - czy dla Was osoba ze średnim wykształceniem jest jakaś gorsza??? Czy tylko ludzie z wyższym wykształceniem są "fajni" ???
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 21:49   #2199
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Matura z matmy teraz sprawdza nie znajomość matmy tylko umiejetnosc korzystania z gotowych wzorów i podstawiania pod nie danych Takze no :P

Jako matematyk z dyplomem powiem, ze prawie wszyscy mylimy sie w prostych rachunkach
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:18   #2200
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość

Wróciłam ze spotkania z koleżanką. I jestem zdołowana
Powiedzcie mi - czy dla Was osoba ze średnim wykształceniem jest jakaś gorsza??? Czy tylko ludzie z wyższym wykształceniem są "fajni" ???
szczerze to sie nad tym nie zastanawialam, ale podoba mi sie kiedy ktos ma cos ciekawego do powiedzenia. Kiedy jak mowi to widac, ze jest to inteligentna osoba, wartosciowa- i tutaj wyksztalcenie nie ma nic do rzeczy bo na niektorych uczelniach wystarczy byc i zaplacic zeby dostac papier. Znam kilka osob bez wyzszego wyksztalcenia, ktore jak sie odezwa to wszystkim szczeka opada, ze to takie mozgi a te osoby po uczelniach to takie ci*ule, ze szok...

Jednak osobiscie bym sie zle czula gdybym nie skonczyla zadnych studiow- takie mamy czasy, ze kazdy ocenia kazdego ze wzgledu na papier i zawartosc portfela, zreszta i gorzej z praca wtedy- niektorzy bez studiow potrafia zarabiac kokosy, otwieraja swoje interesy i papier nie jest im do niczego potrzebny, ale taka jest prawda, ze wiele osob patrzy na kogos bez "papierka" jak na kogos gorszego bo teraz studia moze zrobic kazdy- oczywiscie nie na wszystkich uczelniach jest tak latwo

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
Matura z matmy teraz sprawdza nie znajomość matmy tylko umiejetnosc korzystania z gotowych wzorów i podstawiania pod nie danych Takze no :P

Jako matematyk z dyplomem powiem, ze prawie wszyscy mylimy sie w prostych rachunkach
hehe domyslam sie czasami czlowiek ma takie czarne dziury i takie glupoty pisze, ze szok moze to wyolbrzymiam bo ogolnie wiekszosc nauczycieli byla tragiczna- wiesz jak geografka przez caly rok nie robi nic tylko opowiada o seksie ze swoim mezem i o corce w usa a my pozniej musimy w rok przerobic material z dwoch lat zeby to nadrobic to mozna sie troche zniechecic
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:24   #2201
Super Girl
Rozeznanie
 
Avatar Super Girl
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 651
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

U mnie jeszcze na wieczór post o czytaniu: http://amantesamentesblog.blogspot.com/

Dobranoc
__________________
KLIKNIJ I POMÓŻ ZWIERZĘTOM:

Super Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 22:25   #2202
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

E, u mnie to raczej kwestia tego, ze od dawna sie nie robi rzeczy takich jak jakieś tam mnożenie czy dzielenie ;P
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:26   #2203
aqqA
Rozeznanie
 
Avatar aqqA
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 748
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez zoila Pokaż wiadomość
Przed egzaminem na prawko nie byłam zestresowana, bo po kursie byłam przekonana, że nie zdam . Podeszłam więc na luzie. Zdałam. Co najśmieszniejsze pojęcia nie mam, jak udało mi się dojść z WORDu do domu, bo zwyczajnie tej drogi nie pamiętam
Ja zdawałam 4 razy. I za każdym razem coraz bardziej się stresowałam. Tak mnie paraliżowało, że nie umiałam zrobić łuku, który na jazdach bez problemu robiłam idealnie kilkanaście razy pod rząd. Ale z głowy już
__________________
Cosmetics Freak bloguje

Konsultantka avonu


My

dbam o włosy
8MB i BBL

aqqA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:33   #2204
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
E, u mnie to raczej kwestia tego, ze od dawna sie nie robi rzeczy takich jak jakieś tam mnożenie czy dzielenie ;P
heh no to tez
Cytat:
Napisane przez aqqA Pokaż wiadomość
Ja zdawałam 4 razy. I za każdym razem coraz bardziej się stresowałam. Tak mnie paraliżowało, że nie umiałam zrobić łuku, który na jazdach bez problemu robiłam idealnie kilkanaście razy pod rząd. Ale z głowy już
ja stwierdzilam, ze za pierwszym razem nie zdam wiec podeszlam do tego na luzie. Dopiero jak skonczylam jazde to mnie nerwy dopadly bo sobie wyobrazilam, ze za drugim razem to juz umre ze strachu ale na szczescie 2 razu nie bylo jak czlowiek zacznie panikowac to juz jest posprzatane...
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:33   #2205
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
szczerze to sie nad tym nie zastanawialam, ale podoba mi sie kiedy ktos ma cos ciekawego do powiedzenia. Kiedy jak mowi to widac, ze jest to inteligentna osoba, wartosciowa- i tutaj wyksztalcenie nie ma nic do rzeczy bo na niektorych uczelniach wystarczy byc i zaplacic zeby dostac papier. Znam kilka osob bez wyzszego wyksztalcenia, ktore jak sie odezwa to wszystkim szczeka opada, ze to takie mozgi a te osoby po uczelniach to takie ci*ule, ze szok...

Jednak osobiscie bym sie zle czula gdybym nie skonczyla zadnych studiow- takie mamy czasy, ze kazdy ocenia kazdego ze wzgledu na papier i zawartosc portfela, zreszta i gorzej z praca wtedy- niektorzy bez studiow potrafia zarabiac kokosy, otwieraja swoje interesy i papier nie jest im do niczego potrzebny, ale taka jest prawda, ze wiele osob patrzy na kogos bez "papierka" jak na kogos gorszego bo teraz studia moze zrobic kazdy- oczywiscie nie na wszystkich uczelniach jest tak latwo
Hmm. No z Twojej strony to tak wygląda.
Ja się dziś co najmniej dziwnie poczułam.
Skończyłam technikum, po roku rzuciłam studia i poszłam do pracy. Potrafię rozmawiać na wiele różnych tematów. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Ale głupio się czułam jak ta moja koleżanka mi dziś opowiadała o swoich studiach, o obronie, jak mówiła kto jakie studia ukończył, o tym że będzie robić mgr itd itp. Jakoś tak miałam wrażenie, że ja jestem gdzieś tam daleko, stoję obok tego wszystkiego. Zwłaszcza kiedy stwierdziła: "Widzisz, też już mogłaś mieć studia za sobą". A bez nich to co? Jestem nikim? Nie zapytałam jej, bo mnie zatkało.

Co ciekawe podczas rozmowy z innymi nie mam takich odczuć.
Ostatnio byliśmy u znajomego z pracy TŻta, poznałam bliże jego żonę. I ostatnio ten znajomy opowiadał mojemu TŻtowi jak to jego żona jest mną zachwycona, bo można ze mną normalnie pogadać, nie nawijam o pierdołach. Więc już sama nie wiem.

Owszem, chcę skończyć studia. Kiedyś. Za rok może zacznę. Będę za stara? Trudno. Może chociaż ludzie będą mnie inaczej postrzegać. Bo widać po technikum się nie liczę.

Się wyżaliłam... To idę książkę poczytać.
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:52   #2206
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Hmm. No z Twojej strony to tak wygląda.
Ja się dziś co najmniej dziwnie poczułam.
Skończyłam technikum, po roku rzuciłam studia i poszłam do pracy. Potrafię rozmawiać na wiele różnych tematów. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Ale głupio się czułam jak ta moja koleżanka mi dziś opowiadała o swoich studiach, o obronie, jak mówiła kto jakie studia ukończył, o tym że będzie robić mgr itd itp. Jakoś tak miałam wrażenie, że ja jestem gdzieś tam daleko, stoję obok tego wszystkiego. Zwłaszcza kiedy stwierdziła: "Widzisz, też już mogłaś mieć studia za sobą". A bez nich to co? Jestem nikim? Nie zapytałam jej, bo mnie zatkało.

Co ciekawe podczas rozmowy z innymi nie mam takich odczuć.
Ostatnio byliśmy u znajomego z pracy TŻta, poznałam bliże jego żonę. I ostatnio ten znajomy opowiadał mojemu TŻtowi jak to jego żona jest mną zachwycona, bo można ze mną normalnie pogadać, nie nawijam o pierdołach. Więc już sama nie wiem.

Owszem, chcę skończyć studia. Kiedyś. Za rok może zacznę. Będę za stara? Trudno. Może chociaż ludzie będą mnie inaczej postrzegać. Bo widać po technikum się nie liczę.

Się wyżaliłam... To idę książkę poczytać.
ale to jest jakis limit kiedy mozna studia robic mozesz je zaczac nawet za 10 lat- przeciez to Twoja sprawa. Mialam kolezanke na studiach, zaraz po LO poszla do pracy, po paru latach stwierdzila, ze zrobi sobie studia, tylko licencjat. Byla jedna z najlepszych na roku- to, ze ktos nie idzie od razu na studia nie znaczy, ze jest jakis glupawy...
U mnie bylo tak w domu, ze od malego bylo tlumaczone, ze po LO od razu na studia takze dla mnie to bylo cos jak obowiazkowe dalsze ksztalcenie ale nawet nie bylam pewna na co chce isc i co chce robic w przyszlosci- do tej pory pewna nie jestem i ten jezyk angielski to dla mnie takie kolo ratunkowe bo jezyk sie przyda zawsze jednak moze gdybym miala czas to bym podjela inna decyzje.

A kolezanka nie masz sie co przejmowac, moze nie miala nic zlego na mysli, moze Cie chciala w ten sposob jakos zmotywowac?
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:52   #2207
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez nicRu Pokaż wiadomość
W 2006 trzeba coś było z tej matmy umieć, teraz na rozszerzenie starcza wykucie schematów a żeby nie zdac podstawy trzeba chyba nie rozumieć poleceń (które są jak w gimnazjum) i nie umieć podstawiac danych do wzorów...
wiesz, nie przyglądałam się jak teraz matura wygląda ale jak ja zdawałam to była bardzo prosta (dla mnie) chociaż ja tylko podstawy zdawałam
Cytat:
Napisane przez kaarooo Pokaż wiadomość
Dziękuję, nawet nie wiecie jak bardzo się cieszę, tym bardziej, że zależało mi na tej robocie
świetnie, że masz takie pozytywne podejście do tego co będziesz robić
Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
a ja rozmyślam czy nadal pisać bloga w dwóch językach...
pisać! dziękli temu się rozwijasz językowo
Cytat:
Napisane przez enn_ Pokaż wiadomość
Widziałaś arkusze podstawowe z matmy z tego i zeszłego roku? W tym roku było 1 (JEDNO) zadanie, którego nie dało się w parę minut rozwiązać używając tylko i wyłącznie wzorów, które się i tak dostaje.
a nie widziałam, ale nadal uważam, że to niewyobrażalne nie zdać, ale przy tym nie uważam, że to powinno być obowiązkowe
Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
heh mam kolezanke, ktora jest bardzo zadowolona, ze matma jest obowiazkowa- ona jest umysl scisly i uwaza, ze skoro ona musi polski zdawac to dlaczego humanisci nie moga matmy
zemsta?
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 22:56   #2208
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

zemsta?

to taki wredny charakterek, ktory uwielbia sie wyklocac bo ma przeciez zawsze racje
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 23:01   #2209
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
ale to jest jakis limit kiedy mozna studia robic mozesz je zaczac nawet za 10 lat- przeciez to Twoja sprawa. Mialam kolezanke na studiach, zaraz po LO poszla do pracy, po paru latach stwierdzila, ze zrobi sobie studia, tylko licencjat. Byla jedna z najlepszych na roku- to, ze ktos nie idzie od razu na studia nie znaczy, ze jest jakis glupawy...
U mnie bylo tak w domu, ze od malego bylo tlumaczone, ze po LO od razu na studia takze dla mnie to bylo cos jak obowiazkowe dalsze ksztalcenie ale nawet nie bylam pewna na co chce isc i co chce robic w przyszlosci- do tej pory pewna nie jestem i ten jezyk angielski to dla mnie takie kolo ratunkowe bo jezyk sie przyda zawsze jednak moze gdybym miala czas to bym podjela inna decyzje.

A kolezanka nie masz sie co przejmowac, moze nie miala nic zlego na mysli, moze Cie chciala w ten sposob jakos zmotywowac?
Wiesz, też zawsze byłam jedną z tych "lepszych" jeśli chodzi o naukę w szkole średniej.

Wolałam pójść do pracy niż męczyć się na studiach, które źle wybrałam. Nie żałuję, że je rzuciłam. Zwłaszcza, że teraz sobie już 1,5 roku pracuję. Mam zawód po technikum, teraz zdobywam doświadczenie. Co będzie dalej zobaczę.

Dla mnie studia jakoś nie są wyznacznikiem, bo jak widzę ćwierćinteligentów z tytułem mgr to mi się odechciewa całej nauki :/ Nie chcę tu nikogo obrażać, ale znam wiele osób, które pokończyły te studia ledwo co, przebimbały je, ale to się nazywa, że mają wyższe wykształcenie. No błagam...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-05, 23:05   #2210
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wiesz, też zawsze byłam jedną z tych "lepszych" jeśli chodzi o naukę w szkole średniej.

Wolałam pójść do pracy niż męczyć się na studiach, które źle wybrałam. Nie żałuję, że je rzuciłam. Zwłaszcza, że teraz sobie już 1,5 roku pracuję. Mam zawód po technikum, teraz zdobywam doświadczenie. Co będzie dalej zobaczę.

Dla mnie studia jakoś nie są wyznacznikiem, bo jak widzę ćwierćinteligentów z tytułem mgr to mi się odechciewa całej nauki :/ Nie chcę tu nikogo obrażać, ale znam wiele osób, które pokończyły te studia ledwo co, przebimbały je, ale to się nazywa, że mają wyższe wykształcenie. No błagam...
oj tez znam duzo osob, ktore na kazde zaliczenie ze sciaga przychodzily albo znajomosci mialy dobre i tak im sie udalo....
po technikum to co innego niz po LO po LO to praktycznie nic sie nie ma wiec jednak studia lepiej zrobic
skoro masz zawod to juz masz wiecej niz ja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 23:14   #2211
Rodzynka1989
Zakorzenienie
 
Avatar Rodzynka1989
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Bremerhaven (De)
Wiadomości: 13 096
GG do Rodzynka1989
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
oj tez znam duzo osob, ktore na kazde zaliczenie ze sciaga przychodzily albo znajomosci mialy dobre i tak im sie udalo....
po technikum to co innego niz po LO po LO to praktycznie nic sie nie ma wiec jednak studia lepiej zrobic
skoro masz zawod to juz masz wiecej niz ja!
Asekuracyjnie poszłam do technikum. Tak w razie, gdyby mi się nie chciało na studia pójść ;P I dobrze trafiłam, bo lubię swoją pracę Nooo, ale technik to nie to samo co mgr

Już nie biadolę. Musiałabym iść spać, bo jutro mam sporo spraw do załatwiania, będzie trzeba wcześnie wstać...
__________________
Rodzynka1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 23:15   #2212
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Hmm. No z Twojej strony to tak wygląda.
Ja się dziś co najmniej dziwnie poczułam.
Skończyłam technikum, po roku rzuciłam studia i poszłam do pracy. Potrafię rozmawiać na wiele różnych tematów. Tak mi się przynajmniej wydaje...

Ale głupio się czułam jak ta moja koleżanka mi dziś opowiadała o swoich studiach, o obronie, jak mówiła kto jakie studia ukończył, o tym że będzie robić mgr itd itp. Jakoś tak miałam wrażenie, że ja jestem gdzieś tam daleko, stoję obok tego wszystkiego. Zwłaszcza kiedy stwierdziła: "Widzisz, też już mogłaś mieć studia za sobą". A bez nich to co? Jestem nikim? Nie zapytałam jej, bo mnie zatkało.

Co ciekawe podczas rozmowy z innymi nie mam takich odczuć.
Ostatnio byliśmy u znajomego z pracy TŻta, poznałam bliże jego żonę. I ostatnio ten znajomy opowiadał mojemu TŻtowi jak to jego żona jest mną zachwycona, bo można ze mną normalnie pogadać, nie nawijam o pierdołach. Więc już sama nie wiem.

Owszem, chcę skończyć studia. Kiedyś. Za rok może zacznę. Będę za stara? Trudno. Może chociaż ludzie będą mnie inaczej postrzegać. Bo widać po technikum się nie liczę.

Się wyżaliłam... To idę książkę poczytać.
Olej to, wiesz ile mam koleżanek i znajomych bez studiów? Masę. I wiesz czym się różnią ode mnie? Są zaradni życiowo i mają pracę. Wszyscy.
Mam w nosie to czy ktoś skończył studia, czy liceum, technikum, zawodówkę czy jeszcze coś innego. Jego wybór życiowy, może tego chciał, może nie miał wyjścia, przecież to nie moja sprawa. Moja babcia ma tylko szkołę podstawową - jest jednocześnie tak mądrym życiowo człowiekiem, że w życiu bym nie pomyślała, żeby jakkolwiek jej wypominać wykształcenie.
To nie papierki są ważne w życiu. (jasne, ważny jest rozwój. Ale ważne jest też szczęście - a to czasem osiągane jest w stabilizacji i nudzie, nie ma reguły. - nie wiem czemu to napisałam, serio, to nijak nie jest związane z tematem . chyba powinnam iść spać.)

A ja sama planuję w przyszłym roku zacząć nowe studia. Wiesz ile już usłyszałam zgryźliwych komentarzy, że za późno, że bez sensu i tak dalej? Ludzie zawsze będą uważali, że oni wiedzą lepiej od Ciebie

Edytowane przez ineczka7
Czas edycji: 2012-09-05 o 23:23
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 23:28   #2213
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Rodzynko
olej ja się męczę z cholernym licencjatem (bo uważam pisanie pracy samo w sobie za bezzasadne, do tego mam problemy z radzeniem sobie ze stresem; odłożyłam, bo szkoda nerwów), ale same studia były fajne dla mnie

już dawno powinnam być po magisterce (przynajmniej wiekowo), ale nie mam zamiaru się tym przejmować (był okres kiedy beczałam i mówiłam sobie, żę do niczego nie doszłam...ale w sumie, po co mi to, wszystko w swoim czasie jeśli ma się wydarzyć, to się wydarzy )

do tego teraz wolę sobie zrobić technika (usług kosmetycznych), bo nigdy nie wiadomo, gdzie rzuci mnie los

także... Riiiilaaaaks
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 23:45   #2214
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Rodzynka1989
widzisz jak Ci dziewczyny madrze pisza! i racje maja!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 00:09   #2215
nicRu
maszyna, nie człowiek
 
Avatar nicRu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Stolica Południa
Wiadomości: 24 775
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

I to świętą - znam ludzi bez wyższego wykształcenia mądrzejszych niż niejeden magister socjologii czy zarządzania...

Edytowane przez nicRu
Czas edycji: 2012-09-06 o 00:10
nicRu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 01:50   #2216
Llorandare
Raczkowanie
 
Avatar Llorandare
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 416
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Ja nie mam wyzszego wyksztalcenia
Poszlam na rok na studia, ktore mi nie odpowiadaly i je rzucilam w cholere. Zbuntowalam sie i wyjechalam. Prace mialam rozne. Kompleksy czasem mam, czasem nie, zalezy od tego, co sie u mnie dzieje. Czasem mysle, ze zaluje, ze nie skonczylam studiow, a potem mysle, ze wtedy bym nie wyjechala, nie wrocila do Polski i nie byla tu, gdzie teraz jestem i nie przezyla tego, co przezylam.
To, ze ktos rzucil glupim komentarzem, to tylko i wylacznie jego problem
Dodatkowo, jestem jedyna osoba w rodzinie, ktora nie ma wyzszego wyksztalcenia

karroo, gratulacje!

Bylam w TJ Maxxie, cos tam kupilam
A teraz spadam dziecia oporzadzic, bo medzi cos.
__________________
Llorandare jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 06:10   #2217
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Wy tutaj o szkołach ... a mi się rano nasuneła myśl .. żeby sobie zrobić technika farmacji ..

wybijcie mi ten pomysłz głowy prosze Was XD
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 06:50   #2218
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

zamiast sie zbierać do szkoły siedzę na necie a jeszcze mam kłosa zapleść, z poł godziny mi wyjdzie
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 07:12   #2219
kaarooo
Zakorzenienie
 
Avatar kaarooo
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Bdg
Wiadomości: 14 671
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

Cytat:
Napisane przez Rodzynka1989 Pokaż wiadomość
Wróciłam ze spotkania z koleżanką. I jestem zdołowana
Powiedzcie mi - czy dla Was osoba ze średnim wykształceniem jest jakaś gorsza??? Czy tylko ludzie z wyższym wykształceniem są "fajni" ???
Mam 26 lat. Nie mam studiów. Jedne (dziennikarstwo) rzuciłam na dwa miesiące przed zakończeniem - próbowałam ratować małżeństwo, a poza tym szkoła straciła licencję na nauczanie (bo prywatnie studiowałam). W tym czasie, równolegle ze studiami pracowałam w gazecie (tak, trzy lata). Drugie zaczęłam, ale ze względów finansowych musiałam je zakończyć. Studiowałam administrację wymiaru sprawiedliwości. Ani z jednego kierunki, ani z drugiego nie jestem zadowolona. Mam 26 lat, nie mam wyższego, jestem po LO, 3/4 doświadczenia muszę ukrywać, w CV mam piękną 4 letnią przerwę. Zarówno z pracą jak i ze studiami. Wiesz jak to wygląda paskudnie? I nie czuję się gorsza, mimo, iż każdy mi mówi, że bez papierka to nie ma co. Jest. Studia można skończyć później. Wiadomo, pewne zawody wymagają wykształcenia. Ale ja chcę studia zrobić dla siebie, takie jakie ja potrzebuję, chcę, a nie takie, co w tym momencie jest potrzebne. Nadal nie mam ukierunkowania na konkretny cel. Powinnam się czuć gorsza, czyż nie? Czuję, czasami.. tylko sobie mówię, jaki to ma sens? Ja mam doświadczenie, oni nie zawsze. To był moje wyboru, uczę się na błędach. Wiem, że gdybym miała możliwość, postarałabym się skończyć tego licencjata. Może bym się wyrobiła do terminu ostatecznego przed końcem licencji. Może... Tak samo jak może kiedyś je zrobię, dla samej siebie. Jesteś jaka jesteś - nie czuj się gorsza, bo nie masz podstaw. W większości kierunków to tylko papierek, zaraz do pracy będą wymagali doktora, bo taki magister w większości przypadków jest.. nieadekwatny

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
zamiast sie zbierać do szkoły siedzę na necie a jeszcze mam kłosa zapleść, z poł godziny mi wyjdzie
Nie umiem pleść kłosa, nawet francuza...

Wymiotowania ciąg dalszy
__________________
おはよう!
anna mun kaikki kestää!

kaarooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 07:18   #2220
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Nasze blogi kosmetyczne - cz. XI

karooo współczuje ;( ale gratuluję pracy

kłos zapleciony, czas 20 minut
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.