Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kcal cz 8 - Strona 133 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-06, 11:46   #3961
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
I Zośka narobiłaś mi smaku na te ciasto francuskie z nutellą! Grrr! Kupiłam dziś i zaraz zrobie;p
Meeeeeeeeega jest, jednym takim się zapchasz, bo Cię zemdli ze słodyczy I robi się wszystko z 15minut to już wgl rewelka

Dzisiaj na śń zjadłam otręby,musli z serkiem homo brzoskwiniowym. Jak popatrzyłam na jogurt naturalny to mi się niedobrze zrobiło, poza tym chyba przerzucę się znowu na owocowe:/ Niedobre te naturalne jak nie wiem co, a jak będę jeść te owocowe o 7 czy 8 rano to chyba mi się nic nie stanie, potem w ciągu dnia będę pić naturalne.
Na IIśń poszło jabłko i Activia pitna.
Niedługo na obiadek do teściów

Wczoraj w folii 100śćisków zrobiłam, 20skrętoskłonów szybkich na 1 i na 2 stronę.
__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:52   #3962
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Nooo, dla mnie jak masło, serio!
Za długo...idę do lekarza, mam nadzieję, że te moje rewelacje żołądkowe to przez prbl z brzuchem a nie malucha

!!!
Zrob test i wszystko sie wyjasni Jeden problem bedziesz miec z glowy
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:08   #3963
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Zośka już są w piekarniku ;p

Nie mogłam zjeść dziś swojego śniadaniu- zrobiłam owsiankocoś- jutro już normalne płatki musli i koniec. Ale nie kusiło mnie dzis do lodów, pepsi i w ogóle- nawet łyżki po nutelli nie chciałam oblizywać- wręcz się brzydziłam hahaha
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:30   #3964
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Wiem właśnie:/ Nie wiem o co chodzi, ale mam wstręt do swoich ulubionych dań, mam ochotę na rzeczy, których normalnie nie lubię. Dzisiaj w ogóle na jedzenie patrzeć nie mogłam:/ Mam nadzieję, że to przez mój chory brzuch, a nie bobaska

Hiehie, zaraz cały wątek nam w ciąże zajdzie Ale by było, wszystkie ciotki, matki xD!
Ja mam nadzieję, że to błędny alarm, ale co prawda@....no właśnie, gdzie ten @?!

Oj tam oj tam, kopytka na bank nie zniszczą figury 57,7 kg to jest kochana rewelacja 0,7 kg w dół i masz swoje ukochane 57
Kochana idź kup test! grosze kosztuje a Ty się upewnisz czy w ciąży jesteś! Dziwne są te Twoje objawy.
eeeee Wy sobie zachodźcie w ciąże :P ja nie chcę :P mam już dwoje ale ciocią chętnię zostanę więc fajnie jak wszystkie w ciąży będziecie haha zmienimy nasz wątek na : "za 9 miesięcy wracamy do diety"

Ojjj zniszczą :/ na prawdę dużo ich było i to bardzo. Dziś się nawet nie ważyłam, poczekam z tydzień :P szczerze to wątpię w to że ujrzę 57,0, może gdybym się bardziej przyłożyła..... a tak na prawdę jakoś nie bardzo mi się chcę bo czuję się dobrze w swoim ciele
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:34   #3965
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hej , mozna sie do Was dolaczyc )?? Przewaznie moje odchudzanie i dolaczanie do grup wsparcia ,trwalo max tydzien ale tym razem ostro sie bede starala trzymac Waga ok 70 cel 60. Mysle ,ze jednak w kupie razniej
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:50   #3966
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Monia, pięknie wyglądasz! Jak modelka Cudny brzusio, a raczej jego brak
Dziękuję ślicznie
A Ty jak się czujesz w nowej fryzurce? Przyzwyczaiłaś się już że coś Ci "wisi" nad oczami? ja jak miałam grzywkę to cholernie mnie to wkurzało, nie mogłam się przyzwyczaić

Cytat:
Napisane przez zooska Pokaż wiadomość
Ta...chyba mózg Ci się nie podoba, weź pomyśl kobito bo ja patrzę na Twoje foty i zaraz monitor obślinię

haha mózgu nie widziałam więc nie wiem :P ojjjj dla mnie jeszcze uda są zbyt masywne :P no ale dzięki

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Monia, jeden dzień odstępstwa od diety nie zepsuje Ci figury pysznie jadłaś wczoraj uwieeeeeeelbiam Valbone!
Łykam łykam witaminki nieustannie teraz jeszcze kupiłam magnez na te moje skurcze... i odpukać ostatnio mnie nie łapały
No może i nie, ale któż to wie :P No pysznie i kalorycznie ale spoko, luzik :P teraz też wcale się nie odchudzałam za mocno i schudłam więc mam nadzieje że nie przytyję :P
No łykaj łykaj! Actimel sobie też kup

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość

Czesc Witam z rana Zimno i ponuro u mnie dzis to i ludziem sie nei chce chyba z domu wychodzic i w pracy w miare spokojnie MAm nadzieje ze bedzie taki caly dzien Wiec puki mam czas poodpisuje troche

Monia super super!!! Starczy juz bo znikniesz nam chudzinko: Kwitniesz kobieto!!
U mnie mega słoneczko i ciepełko cały ten tydzień i następny ma być piękny i gorący. Także u mnie jeszcze lato trwa...

A jak się czujesz Basiu? jakieś dolegliwości????? objawy????

dziękuję no chciałabym tylko do 57,0 dobić i zakończyć dietę na której w sumie to nie jestem bo ciągle coś podjadam i grzeszę hahaha
Kwitnę i ja też to czuję dobry klimat i wspaniała atmosfera, ja szczęśliwa to i kwitne
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:01   #3967
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

U mnie pogoda szaleje.Raz chmury,raz słońce,ale jest chłodno brrr
Już po ćwiczeniach,mam zakwasy na brzuchu,ale ćwiczyć się da.
-kromka grahama z sałatą,polędwicą i pomidorem
-Szkl.jogurtu z łyżką musli,jabłko
-zupa ogórkowa z 1/2 udka
-Szkl.jogurtu+łyż.jagód
-sałatka (jajko,ogórek,pomidor,sos z jogurtu i koperku)
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 13:03   #3968
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Halo
U mnie też dziś pogoda do doopy jakoś tak szaro buro jest :/
Wczoraj nałożyłam olej na noc, przed chwilą zmyłam i teraz siedzę z Kallosem keratynowym zastanawiam się czy nie podciąć końców przed wyjazdem i się zdecydować nie mogę

Monia Ty sama chudzina jesteś i pierniczysz głupoty a poza tym między nami nie jest różnica 9 kg tylko jakieś 8 bo ja teraz już ważę prawie 50 kg ale jak wrócę z Niemcowni to bierę się za siebie wracam do ćwiczeń, dieta zbytnio potrzebna nie jest, bo wiem, że jak zacznę ćwiczyć to 1-2 kg szybko spadnie a chciałabym mieć ciągle te 48 z przodu

Jejku nie dociera do mnie jeszcze, że to już w sobotę wyjazd pewnie dopiero jutro wieczorem dotrze jak będę się pakować.
Będę strasznieeee tęsknić
Ja sie też biere za siebie bo dawno nie ćwiczyłam i uda mam takie flakowate :P aaa właśnie znalazłam miare i mam w udzie 52 cm więc więcej od Ciebie nooo to tak jak ja chcę mieć cały czas przynajmniej 58 z przodu a najlepiej 57 :P ale ciężko jest utrzymać taką wagę niestety :/ ciągle mi wraca do 59 :/

Ja muszę sobie końce podciąć koniecznie! Ty tez podetnij minimalnie, ponoć wtedy szybciej rosną W ogóle to ja farbowałam włosy 2,5 tygodnia temu i mam już 3 cm odrosty!!!! no masakra! muszę znowu farbę kupić i pofarbować :/

Do mnie też nie dociera że Ty gdzies wyjeżdzasz w ogóle :/ nie wyobrażam sobie dwóch miechów bez Ciebie zastanawiam się jak ja wytrzymałam rok temu gdy też wyjechałaś? ehhhh oby to szybko zleciało!
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:10   #3969
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Hej , mozna sie do Was dolaczyc )?? Przewaznie moje odchudzanie i dolaczanie do grup wsparcia ,trwalo max tydzien ale tym razem ostro sie bede starala trzymac Waga ok 70 cel 60. Mysle ,ze jednak w kupie razniej

Chyba mogę powitać i zaprosić :P Mi laski pomagają :P Takie pisanie to jednak duża mobilizacja ;p
Pamiętaj, że podstawa to bogata dieta i ruch ;p Nie głodzimy się ;p

Ja zaraz do matmy i potem bieganie. Te rogaliki rzeczywiście słodkie ;p Nałożyłam może trochę za dużo nuteli Ale nie chciałam, żeby zostało za dużo jej w słoiku, bo by mnie kusiła


Ś:trochę owsiankoczegospodobnego+g ruszka
IIŚ:pół bułki z szynką+sałata+pomidor
O:pizza
Chyba 2rogaliki (robię mniejsze niż Zośka ;p moja mama nie lubi duzych hahaha ) mogę potraktowac jako przekąskę :P
K:chyba druga połowa bułki, jeśli sie będzie nadawać :P

Staram się jeść rano owoce- mama narobiła śliwek w słoiki to chyba jeden otworzę i rano do musli będę mieć. A do szkoły bułka z warzywami. Chociaż tyle zmieniam w swoich nawykach

---------- Dopisano o 14:10 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
U mnie pogoda szaleje.Raz chmury,raz słońce,ale jest chłodno brrr
Już po ćwiczeniach,mam zakwasy na brzuchu,ale ćwiczyć się da.
-kromka grahama z sałatą,polędwicą i pomidorem
-Szkl.jogurtu z łyżką musli,jabłko
-zupa ogórkowa z 1/2 udka
-Szkl.jogurtu+łyż.jagód
-sałatka (jajko,ogórek,pomidor,sos z jogurtu i koperku)
Chyba dziś wszędzie taka pogoda, bo u mnie też...

Ja bym tylko śniadanie powiększyła Spalisz je spokojnie wciągu dnia Ale popieram warzywka, owoce i w ogóle ) I zupa ogórkowa! Pychota!
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:27   #3970
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość
A ja wczoraj pojadlam ze szok!! Zdecydowalismy sie na chinska czy wietnamska knajpe- nie wiem jaka w koncu Wzielismy zetswy na 3 osoby. Chyba 5 dan bylo. Boshee.. jak ja sie najadlam. Oczywiscie musialam wszystkiego sprobowac A było: sajgonka + chrupki krewetkowe, pozniej zupa z kurczakiem i grzybami moon (chyba tak sie pisze) nastepnie podali kurczaka po chinsku z surowka i ryzem, pozniej wieprzowina na ostro tez z ryzem i na koniec ananas w ciescie. Myslalam ze pekne Ale nawet mile sie zaskoczylam, zjadliwe. JAk wczesniej bylam u chinki nic mi nei smakowalo (wszystko ociekajace tluszczem bylo- dodam nieswiezym) Ale usmialam sie!! Bylo nas 11 kobiet w wieku od 28 do 60lat chyba i jeden kolega!! Smialaysmy sie ze o jutra kolega bedzie mowil "byłam, widziałam"
Po sandomierskiej starowce pospacerowalismy, niestety ojca Mateusza nie krecili

No i dobrze że się najadłaś teraz musisz jeść dla dwóch

Jedzonko pyszne widzę ananasa nie lubię ale reszta by mi pewnie smakowała Muszę wyciągnać męża to tej wietnamskiej restauracji tu koło nas! koniecznie!
hahahaha dobre z tym jednym kolegą uśmiałam się z tego jak napisałas że będzie mówił "byłam"widziałam" dobre

Cytat:
Napisane przez bialaczekoladka Pokaż wiadomość

Ale generalnie moge sie pochwalic zrzuconymi 3kg, juz jest na wadze 73.7 Takze z dietka ok
Bede napewno zagladac czesciej
ooo gratulacje kochana 3 kg to bardzo dużo!!! oby tak dalej!!!

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość

Monika ja jeszcze kiedyś miałam z 5cm właśnie mniej. Liczę, że to szybko spadnie ;p
No na pewno spadnie dieta + ćwiczenia i efekt murowany! będzie dobrze
p.s. ja w tamtym roku miałam po 3 cm mniej prawie wszędzie :/ cholera! przytyło mi się :/

---------- Dopisano o 14:15 ---------- Poprzedni post napisano o 14:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość

Monia Masz cudną figurę i śliczną buzie w życiu bym Cię nie poznała z wagą 85kg. różnica nie do opisania.
Ja wczoraj zawaliłam Reddsem,ale za to nie jadłam kolacji
Dziękuję kochana miło mi bardzooooo
Ojj tak! ja przy 85 kg wyglądałam jak chodzący koszmar :/ na twarzy zupełnie inaczej wyglądałam, nie mogę nawet patrzeć na te zdjęcia......

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:15 ----------

Cytat:
Napisane przez Cocktailraspberry Pokaż wiadomość
Ja mam do suchej i normalnej w zasadzie mam mieszana, ale nie swieci mi sie skóra i bałam sie że bedzie za mocno matowił i mi skóre wysuszy a czesto mi sie to zdarza. Nie mogłam sie zdecydować ktory wybrac i wziełam ten moze nast razem wypróbuje ten do tłustej i mieszanej.
Ten Revlon jest gestszy od MF i wg mnie ma lepsze krycie. Teraz na lato kupiłam ciemniejszy odcien ale tak wyszlo ze całe wakacje przeleżał u kolezanki i dostałam go jak sie lato kończy Ale jest nawet dopasowany bo wczesniejszy jest za jasny. Jedyną wadą jest ten słoiczek w poprzednim nakretka mi pękła, koleżance też i w zasadzie nie ma jak resztek wygrzebac.
aa to pewnie ten do cery tłustej nie będzie taki tłusty więc luzik
Skoro mówisz że Revlon lepiej kryje to go na pewno kupię, wyczytałam wczoraj w necie że wszystkie odcienie są w Douglasie więc przejdę się i kupię. Własnie szkoda tylko że pompki te buteleczki nie mają :/ bezsensu :/

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
U mnie pogoda szaleje.Raz chmury,raz słońce,ale jest chłodno brrr
Już po ćwiczeniach,mam zakwasy na brzuchu,ale ćwiczyć się da.
-kromka grahama z sałatą,polędwicą i pomidorem
-Szkl.jogurtu z łyżką musli,jabłko
-zupa ogórkowa z 1/2 udka
-Szkl.jogurtu+łyż.jagód
-sałatka (jajko,ogórek,pomidor,sos z jogurtu i koperku)
Jadłospis super ale udko proszę zjeść całe no i do śniadanie dorzuć jeszcze jedną taką samą kromeczkę! koniecznie!

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Hej , mozna sie do Was dolaczyc )?? Przewaznie moje odchudzanie i dolaczanie do grup wsparcia ,trwalo max tydzien ale tym razem ostro sie bede starala trzymac Waga ok 70 cel 60. Mysle ,ze jednak w kupie razniej
hej pewnie że można
napisz coś o sobie, co porabiasz itd. Ile masz wzrostu?
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg

monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:28   #3971
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Byliśmy dziś na zakupach, kupiłam sobie rękawiczki do pracy Tż też no i spożywcze zakupy też już mamy teraz tylko się pakować ale to już jutro wieczorem
Aaa no i kupiłam sobie stanik

Na ryneczku widziałam Cocktail jak jechała ze swoim Tż

Monia no ja też nie wiem jak wytrzymałam musi zlecieć szybko !
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 13:35   #3972
Cocktailraspberry
Zakorzenienie
 
Avatar Cocktailraspberry
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 320
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez meeedzik Pokaż wiadomość
Byliśmy dziś na zakupach, kupiłam sobie rękawiczki do pracy Tż też no i spożywcze zakupy też już mamy teraz tylko się pakować ale to już jutro wieczorem
Aaa no i kupiłam sobie stanik

Na ryneczku widziałam Cocktail jak jechała ze swoim Tż

Monia no ja też nie wiem jak wytrzymałam musi zlecieć szybko !
No przyjechalam do Gł mam wizyte u lekarza
Cocktailraspberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:37   #3973
monika01011986
Zakorzenienie
 
Avatar monika01011986
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Niemcy, Baden-Württemberg <3
Wiadomości: 6 411
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

A ja dzisiaj w domu siedzę bo chcę ugotować jakiś dobry obiad zaraz się biorę za gotowanie zupy pomidorowej z ryżem pomyślę jeszcze co zrobić na drugie danie.
Pogoda u mnie jak zwykle piękna.... dziś niby tylko 22 stopnie zapowiadają ale jutro już ma być 28, w sobotę 26 a w niedzielę 31 !
kolejny tydzień ma być taki sam. Niby fajnie że ciepło ale jakoś już mnie to nie cieszy... wolę żeby przyszła już jesień. Po całym miesiącu upałów mam serdecznie dosyć ciepła i sama w to nie wierzę ale to prawda. Co za dużo to nie zdrowo :/

Dobra lecę obiadek zrobić moim maluchom i mężowi powiem Wam szczerze że bardzo lubię im gotować, cieszę się że wszyscy są szczęsliwi i najedzeni to dla mnie bardzo ważne!!
Miłego dnia laseczki
__________________
175 cm , 29 lat

06.2010 - 85 kg

06.2011 - 57 kg

2013 - 60-62 kg
2014 - 61-65
2016 - 71 kg

aktualnie jest : 66 kg

cel : 60 kg


Edytowane przez monika01011986
Czas edycji: 2012-09-06 o 13:46
monika01011986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:45   #3974
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cocktail a ja tak myślałam, bo ostatnio wspominałaś, że do gina idziesz po tabsy

---------- Dopisano o 14:45 ---------- Poprzedni post napisano o 14:37 ----------

Aaa za pomniałam się pochwalić, że mój kuzyn zdał dziś prawko za pierwszym razem
To ten co ostatnio popiłam na jego osiemnastce
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:47   #3975
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

[FONT="Arial Black"]Monia,Lady [FONT="Arial"]Ta kromeczka rano to taka łoo jak dwie małe była.Udko zjem całe bo bez skóry i obgotowane z tłuszczyku.
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 14:13   #3976
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Możesz spokojnie dwie duże zjeść :P Naprawdę to strawisz Na śniadaniu nie ma co oszczędzać- szczególnie jak wygląda tak smacznie jak u ciebie ;p No chyba, że się najadasz, ale jeśli chcesz możesz spokojnie coś dorzucić
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 14:17   #3977
czbasia
Zakorzenienie
 
Avatar czbasia
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 3 357
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
U mnie mega słoneczko i ciepełko cały ten tydzień i następny ma być piękny i gorący. Także u mnie jeszcze lato trwa...

A jak się czujesz Basiu? jakieś dolegliwości????? objawy????
U nas szaro i ponuro. ale jeszcze upały prawie 30st zapowiadaja:brzy dal: A objawem jedynym jest brak okresu, bolace wieksze cycki no i 3 testy pozytywne Czuje sie swietnie, nawet wicej energii mam jak wczesniej Nie jem za dwoje. Ale staram sie bardziej wartosciowo. No i chyba tyle. Teraz tylko zeby w porzo bylo wszystko Trzyjajcie kciuki za forumowa dzidzie

---------- Dopisano o 15:17 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Hej , mozna sie do Was dolaczyc )?? Przewaznie moje odchudzanie i dolaczanie do grup wsparcia ,trwalo max tydzien ale tym razem ostro sie bede starala trzymac Waga ok 70 cel 60. Mysle ,ze jednak w kupie razniej
Heloł!! Witaj Dobrze prawisz, w kupie sila Tylko sluchaj sie rad dziewczyn i bedzie ok
czbasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 14:20   #3978
Ray_of_sunshine
Przyczajenie
 
Avatar Ray_of_sunshine
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 28
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

dzaga


Widzialam Twoje zdjęcie z nową fryzurką na blogu. Wyglądasz o niebo lepiej!
__________________
Zapraszam do mojego bloga
o zmianie swojego życia ogólnie (coś o prokrastrynacji, odchudzaniu, samorozwoju itd).
Ray_of_sunshine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 16:42   #3979
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Chyba mogę powitać i zaprosić :P Mi laski pomagają :P Takie pisanie to jednak duża mobilizacja ;p
Pamiętaj, że podstawa to bogata dieta i ruch ;p Nie głodzimy się ;p
Dzieki za mile przywitanie ) Tym razem zamierzam wytrwac wiec moja dieta to bedzie ok 1200 kcal i 5 posilkow dziennie plus cwiczenia ale jak narazie do mnie sie nie chce d... ruszyc.
Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 14:27 ---------- Poprzedni post napisano o 14:26 ----------

hej pewnie że można
napisz coś o sobie, co porabiasz itd. Ile masz wzrostu?
Hej mam 168 cm i 26 lat, 4 letnia corke Majke. Jestem samotna mama. Mieszkam w Anglii i na codzien pracuje w biurze nieruchomosci.

Cytat:
Napisane przez czbasia Pokaż wiadomość


Heloł!! Witaj Dobrze prawisz, w kupie sila Tylko sluchaj sie rad dziewczyn i bedzie ok
Dziekuje )) No bede ,bede w koncu im sie udalo wiec napewno maja dobre sposoby)
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 16:49   #3980
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Kasia (rozumiem, że tak się nazywasz ;p jeśli tak to witaj imienniczko ;p) nie ma co czekać i ruszamy do biegu Zaraz sama wstaje :P Nie można sie obijać- może dogadaj się z koleżankami na siłownie itd.? Zawsze to większa motywacja ;p

A tak w ogóle to strasznie podziwiam samotne matki- naprawdę! Moja kuzynka sama wychowuje swoja córeczkę i nie moge wyjść z podziwu. Naprawdę gratuluje!

Co do kcal to mi się mierzyć nie chce- wiem mniej więcej co jem, staram się jak najmniej i wiem co jest najbardziej kaloryczne- patrz po prostu co kupujesz I podkręcaj metabolizm ;p
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 17:05   #3981
Kasiamaja
Zadomowienie
 
Avatar Kasiamaja
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: London
Wiadomości: 1 536
GG do Kasiamaja
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Kasiu, co do silowni to nie ma opcji bo jestem tu sama z mala i niestety nie mam co z nia zrobic ,a poza tym ze wzgledu na to ,ze pracuje nie mam tu tez wielu kolezanek i tak kolko sie zamyka. Jedyne co mi pozostaje to cwiczenia w domu. Mam steper, twister ostatnio dokupilam takze stopien ,pilke do pilatesu i hantelki wiec musze sie wziasc

Co do samotnego macierzynstwa to wiadomo lekko nie jest. Rozstalam sie z mezem 2 lata temu i przylecialam do uk z mala. Czasem jest masakra ale generalnie ona daje mi tyle sily ,ze czlowiek ma powera jak nigdy wczesniej
__________________
Moja śliczna pszczółka Maja 10-01-2008, 00.11
pszczółka
I znowu odchudzanki

70,60...68,2.....66....64.....62....6 0
Kasiamaja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 17:51   #3982
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Sprzęt masz więc czas ruszyć do ataku ;p

Ja po bieganiu, ale nie jestem zadowolona- coś chyba mam ospałe, zmęczone ciało. Tak mi cięzko było po prostu się ruszać. Czwartek to zawsze mój leniwy dzień. Do środy normalnie potrafię usiąść przy książkach, w czwartek mi się już nie chce, a piątek jak to piątek- wolne :P Nie wiem sama- niby pobiegałam, ale nie tak jak powinnam.

Zośka powinnas dostać jakąś karę za te rogaliki z nutella- spadaj z tym do tematu "tyjemy" :P paskudo jedna :P dobrze, że tato się za nie wziął i że leżą w kuchni, a ja nie za często tam chodzę, bo to byłby pogrzeb tego co osiągnęłam...
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 18:27   #3983
Like_a_women
Zadomowienie
 
Avatar Like_a_women
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 287
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Kasiu, co do silowni to nie ma opcji bo jestem tu sama z mala i niestety nie mam co z nia zrobic ,a poza tym ze wzgledu na to ,ze pracuje nie mam tu tez wielu kolezanek i tak kolko sie zamyka. Jedyne co mi pozostaje to cwiczenia w domu. Mam steper, twister ostatnio dokupilam takze stopien ,pilke do pilatesu i hantelki wiec musze sie wziasc

Co do samotnego macierzynstwa to wiadomo lekko nie jest. Rozstalam sie z mezem 2 lata temu i przylecialam do uk z mala. Czasem jest masakra ale generalnie ona daje mi tyle sily ,ze czlowiek ma powera jak nigdy wczesniej
Wiem coś na ten temat.Też sama wychowywałam przez 2 lata syna,lekko nie ma,ale to nie znaczy ze zawsze tak będzie
__________________
Nie warto walczyć z idiotami...
mają przewagę liczebną
Like_a_women jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 18:49   #3984
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Przejechałam 7km- chyba nie jest tak źle ;p

W ogóle wszędzie się piszę, że w ciągu pierwszych tyg waga leci szybko, bo woda spada i w ogóle- czy to możliwe, że u mnie nie działa, bo po prostu zaczęłam teraz pić ogromne ilości wody? Jak biegam to zawsze biorę 0,5l ze sobą i trochę popijam a na koniec staram się do końca. Tak samo na rowerze- zawsze stoi obok 1,5l butelka i często w połowie jej nie ma. Tylko rano pije herbatę tak to zawsze woda do każdego posiłku i pomiędzy. Tak od niedzieli uzbierało mi się w pokoju 5butelek 1,5l wody. Normalnie powariowałam, bo nigdy nie mogłam się tak przymusić do picia wody- zapewne to przez te treningi i w ogóle
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 19:18   #3985
Juno123
Rozeznanie
 
Avatar Juno123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 596
GG do Juno123
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez heroine86 Pokaż wiadomość
Ale słodziak! urósł cffaniaczek



O ludzie, jak tak można to się w głowie nie mieści żeby nie dali Wam przerwy



przykre to strasznie z pracą teraz jest naprawdę ciężko... sama z trudem dostałam staż, który właśnie kończę... i szczerze nie wiem co dalej, bo nie ma tam szansy na zatrudnienie...




Buahahaha ancymonek ale że specjalnie?



no tak wyszło spoko, teraz choruję raz na około 4 miesiące i moja choroba to ból gardła, lekka gorączka i katar szybko przechodzi zazwyczaj po Coldrexie (ale ) szkoda, że całe gimnazjum i liceum byłam zdrowa jak koń zawsze miałam 100 %-tową frekwencję



No ja też ciasta z owocami są 3 bit jest wściekle słodkie



Super wyglądałaś no i dalej nie widzę nadprogramowych kilogramów

Są dobrze schowane po sukienką

DŻAGA Super fryzurka


Wczoraj zaczełam na poważnie ćwiczyć 1 godzina na bieżni na pulsie 130 zgodnie z moim wiekiem potem TBC dzisiaj to samo mięśnie mnie bolą jak cholera
I dzisiaj z okazji urodzin fitness clubu była dietetyczka i mierzyła tłuszcz okazało się że mam w tych swoich 65 kg 44 kg mięśni, 2,5 kg kości i 23 % tłuszczu a nawodnienie 52,7 więc nie jest źle mam dość duży poziom mięśni do tłuszczu tylko metabolizm obniżony na poziomie 24. W przyszłym tygodniu jestem na wizytę umówiona za 40 zł i zrobi mi jakieś jeszcze pomiary badania. Czy któraś z was może była u dietetyka i pomógł coś ???
__________________


No i jest 56 kg/171 tylko 2kg do wagi idealnej

"Ooo Muszu Ty geniuszu"

我爱你 M




Juno123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 19:38   #3986
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Serio takie fajne badania wykonuje? Chyba się przejdę sama Chciałabym sprawdzić jak to jest. Tylko nie wiem czy u mnie można na same badania- jak byłam to coś mówiła o tym całym wsparciu i w ogóle- miesięcznie 200-300zł- no niestety nie mam tyle kasy na takie o wydatki.

Ale masz mięśni ;p ja na pewno gorzej, ale dziś już je czuje chociaż :P

W ogóle tak mi się przykro zrobiło- mam 2starszych braci o 10 i o 12 lat, czyli już mieszkają poza domem i w ogóle. No i wiedziałam, że starszy od kiedy już żonaty czasem patrzą po rękach co mam. No i że tyle ciuchów, butów, taka wielka torba na wakacje, a przecież ktoś za to płaci! Na szczęscie nigdy w twarz mi tego nie powiedzieli, ale zawsze moją mamę uświadamiają- ja mówię: to samo źródło, z którego oni też czerpią (bo my nie wiemy, że tatuś jak tylko może i chce to wspomoże- dobrze, że mieszkają w miarę daleko). Młodszy nigdy nic nie mówił. A tutaj podobno dzwonił do mamy i jej zrobił pogadankę, że jezdzę samochodem do szkoły, że to dodatkowe koszty dla taty i w ogóle, że oni tak nie mieli. Tato do niego zadzwonił i powiedział. Mama powiedziała, że kilka razy byłam i nie będzie z nim o tym rozmawiać. A mi smutno się zrobiło, bo raczej się z nim dobrze dogaduje. Oczywiście zapomniał, że tato pomógł mu kupic samochód i teraz pomaga w spłacaniu. Zawsze mi się przykro robi jak mi to tak wypominają. Bo ja nie mam do nich o nic złości- nich tato im pomaga póki może i ma z czego. A Gdyby to był problem na moich rodziców z kasą to przecież bym ich tak nie naciągała- żyjemy naprawdę dobrze. Smutno mi się zrobiło, bo pamiętam jak rodzice się starali, żeby oni też mieli wszystko- jednak to były inne trochę czasy i nie wszystko było takie dostępne. Teraz mają do mnie o wszystko powoli pretensje. Jedynie mama się dużo nie czepia (chyba, że kupuje głupoty). To moi bracia i raczej powinniśmy się wspierać, a nie takie coś. Zapewne przyjedzie na weekend i będzie mi mówił. Potem będzie to temat do rozmowy przy stole. A mi naprawdę wtedy robi się głupio. Ostatnio trochę kasy straciłam na te wszystkie płatki i w ogóle- nie brałam od rodziców, a czekam, żeby coś dostac, żeby zatankowac auto chociaż za 100. Jestem egoistyczna i bywam rozpieszczona, ale takie wyliczanie strasznie mnie zabolało.

ale się nagadałam, ale tak mi się smutno strasznie zrobiło- myślałam, że mam w nim wsparcie, a tutaj takie coś....
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 19:50   #3987
patiuszka
Zadomowienie
 
Avatar patiuszka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 803
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Hejka
Ja dzisiaj 20 km na rowerze Ale wiatr był taki, że uszy mnie bolą i głowa
Co prawda po południu niepotrzebnie zjadłam całą paczuszkę nerkowców, one chyba dużo kalorii mają
__________________
"Nawet najmniejsza osoba może zmienić bieg przeznaczenia"
http://www.suwaczki.com/tickers/w4sqdqk3ct8jh1u6.png
patiuszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 20:08   #3988
meeedzik
Zakorzenienie
 
Avatar meeedzik
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 846
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Ale tu cisza dzisiaj

Lady moim zdaniem nie masz co się przejmować jego gadaniem. Tym bardziej, sama mówisz, że rodzice pomagali im też. To pewnie przez zazdrość, jesteś najmłodsza w dodatku mieszkasz z rodzicami to jest to normalne, że rodzice Ci pomagają i rozpieszczają
No ale wiadomo, że nie jest miło słuchać takiego czegoś, tym bardziej jak się nie spodziewałaś tego po nim :/ jak zacznie Ci coś marudzić w weekend to zapytaj się go czy już zapomniał jak jemu tata pomagał

---------- Dopisano o 21:08 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

Patiuszka może i orzeszki mają dużo kalorii ale za to są zdrowe, więc na pewno Ci nie zaszkodzą
__________________
meeedzik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 20:19   #3989
Ladywithweapon
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

No cisza straszna ;p

Meedzik nie wiem jak to będzie jak przyjedzie i coś powie. Zapewne wzruszę ramionami. Ja nic nie mówię, a wręcz popierałam pomoc taty, kiedy on zmieniał niedawno prace i przez to, że musi dojezdzać i w ogóle to pomógł mu kupic samochód a teraz pomaga spłacac i w ogóle. Cięzko mi cokolwiek im wypomnieć, a im wręcz przeciwnie- dla mojego dobra, żeby kształtować charakter- mam zaraz 19- to raczej za późno...
Teraz mam takie wyrzuty za ten samochód- zatankowałabym, ale wydam ostatnia kasę jaką mam, a nie wiem kiedy coś dostane.

Zaraz chyba położę się choć i tak potem mam problemy żeby zasnąc- wciąż się nie przestawiłam... zaraz się zacznie, ze nawet w soboty o 22 bedzie chciało mi się strasznie spać ;p A tutaj przewracam się tak do 23 i dupa.

I ciągle zapominam zadzwonić i przesunąc sobie wyrywanie zęba..
Ladywithweapon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 21:18   #3990
zooska
Zakorzenienie
 
Avatar zooska
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 6 805
Dot.: Piękne ciało chcemy mieć! 5 małych i zdrowych posiłków dziennie, Dieta 1000 kca

Cytat:
Napisane przez Kasiamaja Pokaż wiadomość
Hej , mozna sie do Was dolaczyc )?? Przewaznie moje odchudzanie i dolaczanie do grup wsparcia ,trwalo max tydzien ale tym razem ostro sie bede starala trzymac Waga ok 70 cel 60. Mysle ,ze jednak w kupie razniej
Witamy

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Like_a_women Pokaż wiadomość
U mnie pogoda szaleje.Raz chmury,raz słońce,ale jest chłodno brrr
Już po ćwiczeniach,mam zakwasy na brzuchu,ale ćwiczyć się da.
-kromka grahama z sałatą,polędwicą i pomidorem
-Szkl.jogurtu z łyżką musli,jabłko
-zupa ogórkowa z 1/2 udka
-Szkl.jogurtu+łyż.jagód
-sałatka (jajko,ogórek,pomidor,sos z jogurtu i koperku)
jak dla mnie jadłospis ładny Może na śniadanie dorzuciłabym jeszcze jedną kromeczkę, ale tak, to fajno
Co na brzucha ćwiczysz?:P

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

Cytat:
Napisane przez monika01011986 Pokaż wiadomość
aaa właśnie znalazłam miare i mam w udzie 52 cm więc więcej od Ciebie
Łooo matko Ty masz 52 cm w udzie i narzekasz?! Kobieto to idealna miara ja mam 58cm

---------- Dopisano o 22:15 ---------- Poprzedni post napisano o 22:13 ----------

Cytat:
Napisane przez Ladywithweapon Pokaż wiadomość
Zośka powinnas dostać jakąś karę za te rogaliki z nutella- spadaj z tym do tematu "tyjemy" :P paskudo jedna :P dobrze, że tato się za nie wziął i że leżą w kuchni, a ja nie za często tam chodzę, bo to byłby pogrzeb tego co osiągnęłam...
Haha, mówiłam że są pyszne!!! ja zjadłam wtedy tylko albo aż 2

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Moje jadło:
na czczo: woda z cytryna i miodem
śń: musli,otręby, serek brzoskwiniowy homo, kawka z mlekiem
IIśń: jabłko, pitna activia mała
obiad: miseczka zupy pomidorowej z ryżem, 3 łyżki ziemniaków, kawałek jajka sadzonego z pieczarkami (taki mały trójkąt) fasolka szpargowa (niestety z zasmażką), buraczki z jabłkiem
podwieczorek: nektarynka, pomarańcz
kolacja: wieśniak z rzodkiewka i pomidorem

Obiadek u teściów, pyyyychotka

oprócz tego:
-35minut na rowerku
-100brzuchów z 30 kg obciążeniem
-200 ścisków

__________________
- wege od 8 lat
- dbam o włosy i paznokcie
- zdrowe odżywianie

68kg->63kg -> 61kg->60kg ->59kg->...->58kg->57kg
zooska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.