nowości Oriflame - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-06, 15:58   #3451
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez smerfeta01 Pokaż wiadomość
ja na swojego wciąż czekam
Nie ma jak to misie
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 16:06   #3452
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Nie ma jak to misie
dokładnie mam nadzieję, ze do końca tygodnia dostanę swoją przesyłkę wraz z Misiem i ukochaną wodą Solliden
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 17:25   #3453
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

Co myślicie o tych cieniach? Pewnie zbierają się w załamaniach powieki nie wierzę aby kremowe cienie nie miały takiej wady
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_4603.jpg (115,9 KB, 36 załadowań)
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 17:32   #3454
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych cieniach? Pewnie zbierają się w załamaniach powieki nie wierzę aby kremowe cienie nie miały takiej wady
Chyba ktoś coś kiedyś o nich pisał, ale nie pamiętam co. W tego typu cienie też nie wierzyłam dopóki się nie przekonałam na własnej skórze, że jednak jest to możliwe. Z tym, że nie mówię tu akurat o tych cieniach, a o podobnych z Carlo di Roma, które u mnie się nie zwijają, mimo dużych ku temu skłonności. Podobnie dużo dziewczyn chwali sobie tego typu cienie z Avonu, więc chyba jednak coś w tym jest
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 17:51   #3455
uliuli80
Raczkowanie
 
Avatar uliuli80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 52
GG do uliuli80
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny czy ta odzywka do własów kręconych jest ze spłukiwaniem czy bez?
__________________
... i tak czas upłynie.


"Nie przejmowałbys się tym, co ludzie o Tobie myślą, gdybyś wiedział jak rzadko myślą"
Phil Mcgraw
uliuli80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 17:58   #3456
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez uliuli80 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy ta odzywka do własów kręconych jest ze spłukiwaniem czy bez?
Chodzi Ci o tą co będzie w K3 czy o tą, co była do tej pory? Bo ta "stara" jest taka normalna, do spłukiwania, a ta nowa jeszcze nie wiem, ale podejrzewam, że bez spłukiwania. Oby
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 18:06   #3457
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez MagJa Pokaż wiadomość
a ta nowa jeszcze nie wiem, ale podejrzewam, że bez spłukiwania. Oby
Ta nowa (125 ml) jest bez spłukiwania
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 18:10   #3458
uliuli80
Raczkowanie
 
Avatar uliuli80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 52
GG do uliuli80
Dot.: nowości Oriflame

a czym rózni sie stara od nowej?(oprócz wielkością)
__________________
... i tak czas upłynie.


"Nie przejmowałbys się tym, co ludzie o Tobie myślą, gdybyś wiedział jak rzadko myślą"
Phil Mcgraw
uliuli80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 18:13   #3459
cosmo82
Rozeznanie
 
Avatar cosmo82
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: U.S. of Love
Wiadomości: 757
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez uliuli80 Pokaż wiadomość
a czym rózni sie stara od nowej?(oprócz wielkością)
Właśnie tym, że ta starsza jest ze spłukiwaniem, a ta nowsza bez.
I jeszcze, jak pisze w katalogu, ta nowsza o kilkanaście procent więcej podkreśla loki i zmniejsza puszenie niż ta ze spłukiwaniem.
cosmo82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 18:36   #3460
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Ta nowa (125 ml) jest bez spłukiwania
Dzięki za doinformowanie
Cytat:
Napisane przez uliuli80 Pokaż wiadomość
a czym rózni sie stara od nowej?(oprócz wielkością)
Cytat:
Napisane przez cosmo82 Pokaż wiadomość
Właśnie tym, że ta starsza jest ze spłukiwaniem, a ta nowsza bez.
I jeszcze, jak pisze w katalogu, ta nowsza o kilkanaście procent więcej podkreśla loki i zmniejsza puszenie niż ta ze spłukiwaniem.
Oo, brzmi ciekawie Biorę
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 20:19   #3461
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Kreestal Pokaż wiadomość
Co myślicie o tych cieniach? Pewnie zbierają się w załamaniach powieki nie wierzę aby kremowe cienie nie miały takiej wady
ktos własnie o nich pisał, koleżanka mówiła że one zasychają na oku i się nie zbierają w załamaniach. Ja kupię aby wyprobować jeszcze nie wiem który kolor, ale może one będą intensywne, bo cienie z ori jakoś za dużo intensywności nie posiadają
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-06, 21:13   #3462
Cdz
Zakorzenienie
 
Avatar Cdz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 296
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
ktos własnie o nich pisał, koleżanka mówiła że one zasychają na oku i się nie zbierają w załamaniach. Ja kupię aby wyprobować jeszcze nie wiem który kolor, ale może one będą intensywne, bo cienie z ori jakoś za dużo intensywności nie posiadają
ja mówiłam zasychają na oku (trzeba miec zamkniete jakis czas) i nic sie nie odkłada.. nawet na moim oku ( a na moim to wszsytko sie odkłada!) trzebaby mocno palcem trzec zeby je rozmazac..

są bardzo intensywne
__________________
Mój sutasz

http://madewithmarmelade.blogspo t.com/

06/05/2015 Nowe kolczyki : szalony bollywood!
Cdz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-06, 21:34   #3463
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Cdz Pokaż wiadomość
ja mówiłam zasychają na oku (trzeba miec zamkniete jakis czas) i nic sie nie odkłada.. nawet na moim oku ( a na moim to wszsytko sie odkłada!) trzebaby mocno palcem trzec zeby je rozmazac..

są bardzo intensywne
Ty pisałaś A moja koleżanka (klientka) mówiła
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 10:59   #3464
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie posiadam, ale oglądałam je w oddziale - jeśli chodzi o tą ze str. 7, jest naprawdę ciemna moim zdaniem, daje mocno brązujący efekt. Żaden inny kolor z mozaiki nie przebija - jedynie brąz. Myślałam, że będzie dawał inny efekt, delikatniejszy, dla mnie jest to zbyt intensywny i ciemny odcień. Ale jeżeli masz ciemną karnację i lubisz typowo brązujące pudry, to może Ci odpowiadać.
Jeżeli ktoś ją u mnie zamówi to pstryknę, ale to najwcześniej 12 lutego.
Dzięki Snowqueen! To wobec tego odpada, bo ja jestem bladolica, a w katalogu zdawało mi się, że dominującym elementem tej mieszanki jest jednak róż a nie brąz. Szkoda

Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:12   #3465
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez snowqueen Pokaż wiadomość
Ja nie posiadam, ale oglądałam je w oddziale - jeśli chodzi o tą ze str. 7, jest naprawdę ciemna moim zdaniem, daje mocno brązujący efekt. Żaden inny kolor z mozaiki nie przebija - jedynie brąz. Myślałam, że będzie dawał inny efekt, delikatniejszy, dla mnie jest to zbyt intensywny i ciemny odcień. Ale jeżeli masz ciemną karnację i lubisz typowo brązujące pudry, to może Ci odpowiadać.
Jeżeli ktoś ją u mnie zamówi to pstryknę, ale to najwcześniej 12 lutego.
Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dzięki Snowqueen! To wobec tego odpada, bo ja jestem bladolica, a w katalogu zdawało mi się, że dominującym elementem tej mieszanki jest jednak róż a nie brąz. Szkoda

Mi ta mozaika na zdjęciach bardzo się podobała, ale także mam jasna karnację, więc niestety nie nadaje się dla mnie. Dobrze, że teraz się o tym dowiedziałam, bo jakbym zamówiła u mojej konsultantki to bardzo bym potem żałowała straconych pieniędzy.


Szkoda, że nie pomyśleli o delikatniejszych odcieniach pewnie ten ze strony 9 też jest intensywny i pasuję wyłącznie ciemnym brunetką.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:16   #3466
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Anahstasia Pokaż wiadomość
Dzięki Snowqueen! To wobec tego odpada, bo ja jestem bladolica, a w katalogu zdawało mi się, że dominującym elementem tej mieszanki jest jednak róż a nie brąz. Szkoda

Ta ze str. 9 ma dużo różu, ale to jest taki pinky pink Naprawdę taki ostry róż jak na zdjęciu, nie jestem pewna, czy by pasował do bladej cery, chyba mocno by się odznaczał. Ja pisałam o tej na str. 7, tak Cię zrozumiałam, jesli źle to przepraszam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 11:26   #3467
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: nowości Oriflame

Właśnie o tę mozaikę mi chodziło Bardzo mi pomogłaś, dzięki
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 12:59   #3468
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: nowości Oriflame

hej dziewczyny
Czy możecie mi coś napisać o intensywności cieni "znak zodiaku"? maja fajne kolorki ale nie wiem czy są w miarę intensywne? i czy w katalogu kolory są wiernie przedstawione?
A może ktoś widział te nowe kredki Giordani Gold po19.90? Jakie są - ta zielonkawa i niebieska?

Co do pytania Kreestal to też potwierdzam że te cienie w kremie zasychają na oku i są bardzo wytrzymałe ale bardzo cięzko jest je rozsmarować, takie placki wychodzą. Mam ten zielony cień w kramiku
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 13:55   #3469
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

gothika kredki GG będą dostępne dopiero od 12 lutego i wtedy też można sprawdzić je w filii (przynajmniej u mnie, nowości z przyszłego katalogu są udostępnione do testowanie wraz z 1-szym dniem obowiązywania katalogu). Chociaż byłam na szkoleniu i osoba która prowadziła szkolenie (chyba jakaś dyrektorka - albo ktoś inny, ale wyższej rangi - nie wiem kto prowadzi szkolenia ) miała już tą kredkę w domu, mówiła że ta brązowa (ona chyba brązowa jest nie zielona) jest bardzo fajna, tylko tą dostała, niebieskiej nie posiadała, mówiła że kolor jest intensywny i że w ogóle fajna jest Ja jutro pojadę do filii a nóż będą dostępne już nowości...

Znaki zodiaku...hmm testowałam tylko na szkoleniu, wydaje mi się że cienie mało intensywne, kolory takie jak w katalgu aczkolwiek dużo jaśniejsze wychodzą na oku, chyba ta druga seria vision jest mocno błyszcząca, aż takie centki się obsypują, znaki zodiaku też się błyszczą ale mniej. Może niech się ktoś wypowie kto je posiada, bo ja pisze to co pamiętam, ale wrażeń nie jestem pewna, bo tylko testowałam na dłoni.
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-07, 15:04   #3470
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Dziewczyny czy możecie coś napisać o błyszczykach Gordani Gold w katalogu 2 są na 48 stronie. W kolejnym są już w normalnej cenie czyli muszę szybko podjąć decyzję, bo więcej niż 24,9 za nie nie dam.

Niestety nie ma ich jeszcze na KWC, a przeszukiwania wątku też niewiele mi o nich powiedziały.

Jak wyglądają te kolory na żywo? Który waszym zdaniem jest najładniejszy? Preferuję jasny delikatny makijaż, więc chyba powinnam wybrać odcień Copper ale Pink Platinum też ładnie wygląda na zdjęciu.



__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 15:14   #3471
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
A może ktoś widział te nowe kredki Giordani Gold po19.90? Jakie są - ta zielonkawa i niebieska?
widziałam tę "zielonkawą", wg mnie jest bardziej brązowawa z połyskiem, mieni się. nawet dosyć podobna do koloru w katalogu. natomiast widziałam też prezentację, na której była ukazana soczysta zieleń, co nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. niebieskiej kosmetyczka nie miała, ale ponoć też wygląda jak w katalogu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 15:20   #3472
gothika
Zakorzenienie
 
Avatar gothika
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 9 553
GG do gothika
Dot.: nowości Oriflame

dziekuje wskazówka i justa, to będą zaglądać na wątek, może ktosik jeszcze powie coś więcej o kredeczce

i o tych cieniach może jeszcze ktoś?
gothika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 15:40   #3473
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez gothika Pokaż wiadomość
Woda Embrace: zapach ladny (choc w dalszym ciagu nie znalazlam tego mojego, powalajacego zapachu i Embrace tez taka nie jest), na poczatku pachnie owocowo, slodko, ale nie ciezko, z domieszka czegos takiego lekko swidrujacego w nosie, jakby takie slodkie mietusy, ale bardzo delikatne. Szczerze mowiac zapach dla mnie nie jest ani intensywny, ani bardzo trwaly, ale tak jak mowie, to sa moje wstepne wrazenia i jeszcze je zweryfikuje Buteleczka ladna, prosta, lubie takie, ale wydaje mi sie, ze ze wzgledu na ksztalt, trzeba ciutke uwazac, bo moze nie byc w 100% stabilna.
Ja jestem tą wodą zachwycona. Jest strasznie trwała. Wieczorem na nadgarstkach czułam ją intensywnie i na drugi dzień bluza jeszcze nią pachniała Jedyna wada to ciężko zdejmujący się korek

Cienie Visions znaki zodiaku? Polecam koziorożca Kolory w opakowaniu super, jak na oku sprawdzę w weekend Mam ochotę na ryby. Ma je któraś z was?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 16:14   #3474
Kreestal
Raczkowanie
 
Avatar Kreestal
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 227
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Ja jestem tą wodą zachwycona. Jest strasznie trwała. Wieczorem na nadgarstkach czułam ją intensywnie i na drugi dzień bluza jeszcze nią pachniała Jedyna wada to ciężko zdejmujący się korek

Cienie Visions znaki zodiaku? Polecam koziorożca Kolory w opakowaniu super, jak na oku sprawdzę w weekend Mam ochotę na ryby. Ma je któraś z was?
Mam próbki tej wody, ale mi z kolei nie wydaję się tak trwała jak mówisz ... może do próbek dają co innego
Kreestal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 16:14   #3475
wskazówka
Zakorzenienie
 
Avatar wskazówka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 3 240
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez amber2046 Pokaż wiadomość
Dziewczyny czy możecie coś napisać o błyszczykach Gordani Gold w katalogu 2 są na 48 stronie. W kolejnym są już w normalnej cenie czyli muszę szybko podjąć decyzję, bo więcej niż 24,9 za nie nie dam.

Niestety nie ma ich jeszcze na KWC, a przeszukiwania wątku też niewiele mi o nich powiedziały.

Jak wyglądają te kolory na żywo? Który waszym zdaniem jest najładniejszy? Preferuję jasny delikatny makijaż, więc chyba powinnam wybrać odcień Copper ale Pink Platinum też ładnie wygląda na zdjęciu.



Kolorki na żywo są troszkę jaśniejsze, ale błyszczyk wygląda pięknie na ustach, usta wyglądają na odżywione no normalnie cudownie Jutro będę w filii to mogę je pooglądać dokładniej, bo narazie widziałam błyszczyk na ustach jakieś kobiety z odległości tak 2 m (na szkoleniu nałożyła sobie)

A jeszcze odośnie szkoleń - podoba mi się że osoba która prowadzi przynosi ze sobą całą gamę kolorówki ori i można powyciągać z tego duużego kufra i sobie oglądać i ciapać cię nimi
Nie wiecie czy badanie cery które jest organizowane w oriflame są bezpłatne? Bo coś mi się obiło o ucho że badania cery są w 3-cim tyg. obowiązywaia katalogu - to może być nieprawda, bo nie wiem czy dobrze słyszałam I jutro u mnie przed szkoleniem będzie badanie cery, tylko nie wiem czy to jest bezpłatnie
Kurde to już jutro szkoleni czyli jutro nowości k3 Ale ja jakaś opóźniona jestem heh to jutro posprawdzam nowości k3 Kredeczki mydło z lotosem, serię kokosową, mozaiki - już się nie mogę doczekać, jak dobrze że jutro czw. Jesli chcecie abym coś jutro sprawdziła to piszcie - postaram się zanotować Ciekawe czy będzie dostępny już k4 pewnie jeszcze nie
O znalazłam na stronie inf. o badaniu cery wychodzi na to że za friko

Jesli jutro nie będzie nikogo chętnego na makijaż to ja jak najbardziej i poproszę o makijaż tymi cieniami w płynie albo kredkami GG

Edytowane przez wskazówka
Czas edycji: 2007-02-07 o 16:20 Powód: makijaż
wskazówka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 16:28   #3476
amber2046
Zakorzenienie
 
Avatar amber2046
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: na zachód od HollyŁódź
Wiadomości: 4 399
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Kolorki na żywo są troszkę jaśniejsze, ale błyszczyk wygląda pięknie na ustach, usta wyglądają na odżywione no normalnie cudownie Jutro będę w filii to mogę je pooglądać dokładniej, bo narazie widziałam błyszczyk na ustach jakieś kobiety z odległości tak 2 m (na szkoleniu nałożyła sobie)
Dziękuje serdecznie.
__________________
"Związki partnerskie? Ja od razu na małżeństwa homoseksualne bym pozwolił. Nikt nigdzie nie powinien być zwalniany z tego koszmaru. (...)
Co to ma być - same romanse? Jakieś przyjemności? I uważam, że absolutnie powinni dostać prawo adopcji."
Janusz Głowacki

Crucify Your Mind
amber2046 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 17:51   #3477
uliuli80
Raczkowanie
 
Avatar uliuli80
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Zamość
Wiadomości: 52
GG do uliuli80
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez wskazówka Pokaż wiadomość
Kolorki na żywo są troszkę jaśniejsze, ale błyszczyk wygląda pięknie na ustach, usta wyglądają na odżywione no normalnie cudownie Jutro będę w filii to mogę je pooglądać dokładniej, bo narazie widziałam błyszczyk na ustach jakieś kobiety z odległości tak 2 m (na szkoleniu nałożyła sobie)

A jeszcze odośnie szkoleń - podoba mi się że osoba która prowadzi przynosi ze sobą całą gamę kolorówki ori i można powyciągać z tego duużego kufra i sobie oglądać i ciapać cię nimi
Nie wiecie czy badanie cery które jest organizowane w oriflame są bezpłatne? Bo coś mi się obiło o ucho że badania cery są w 3-cim tyg. obowiązywaia katalogu - to może być nieprawda, bo nie wiem czy dobrze słyszałam I jutro u mnie przed szkoleniem będzie badanie cery, tylko nie wiem czy to jest bezpłatnie
Kurde to już jutro szkoleni czyli jutro nowości k3 Ale ja jakaś opóźniona jestem heh to jutro posprawdzam nowości k3 Kredeczki mydło z lotosem, serię kokosową, mozaiki - już się nie mogę doczekać, jak dobrze że jutro czw. Jesli chcecie abym coś jutro sprawdziła to piszcie - postaram się zanotować Ciekawe czy będzie dostępny już k4 pewnie jeszcze nie
O znalazłam na stronie inf. o badaniu cery wychodzi na to że za friko

Jesli jutro nie będzie nikogo chętnego na makijaż to ja jak najbardziej i poproszę o makijaż tymi cieniami w płynie albo kredkami GG
Jeżeli mozesz to sprawdź nowe błyszczyki GG(kat 3), a szczególnie interesuje mnie ametyst(kod 10394 str 9 kat3) czy ma taka poświatę(czy jak to sie nazywa?) czy poprostu jest błyszczący i fajny czy ma jakies drobinki w sobie-wszystkie szczególy mnie interesują

Dziękuje z góry
__________________
... i tak czas upłynie.


"Nie przejmowałbys się tym, co ludzie o Tobie myślą, gdybyś wiedział jak rzadko myślą"
Phil Mcgraw
uliuli80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 18:02   #3478
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: nowości Oriflame

Wskazówko, sprawdź czy dobrze rozciera się kreski tą gąbeczkową kuleczką w kredkach GG Kusi mnie ta zielona.

Mogłaby któraś z was porównać dawne kremy do cery wrażliwej Swedish Care z nowymi Optimals Sensitive?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:01   #3479
snowqueen
Zakorzenienie
 
Avatar snowqueen
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 554
Dot.: nowości Oriflame

Cytat:
Napisane przez Ines-ka Pokaż wiadomość
Wskazówko, sprawdź czy dobrze rozciera się kreski tą gąbeczkową kuleczką w kredkach GG Kusi mnie ta zielona.
Ja też proszę o opinię na temat tej kredki, jak byłam w oddziale ostatnio to zapomniałam, tylko mozaiki obejrzałam
snowqueen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-07, 20:27   #3480
mademoiselle jeanne
Zakorzenienie
 
Avatar mademoiselle jeanne
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 018
Dot.: nowości Oriflame

Wskazówko a ja mam prośbę, żebyś dowiedziała się czegoś o tej nowej serii kokosowej. Szczególnie chodzi mi o to, czy zapach nadal jest w urzyciu taki chemiczny
No i może jeszcze słówko o tych pudrach nabłyszczających i błyszczykach z Visions.. Czy puder po zmieszaniu ze zwykłym sypkim można używać jako rozświetlający czy jest typowo brokatowy? I czy te błyszczyki czekoladowe/waniliowe/karmelowe mają łade zapachy (tzn. chociaż trochę naturalne..)
__________________
♥♥♥

Każdy szuka swojego miejsca na świecie,
gdzie czułby się tak dobrze, jak u Tiffany'ego



mademoiselle jeanne jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:30.