Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X - Strona 129 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-05, 12:37   #3841
outline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 369
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

bardzo ładna... choć ja szukam skrajnie innej i chyba w końcu uszyje, nawet znalazłam jedną panią, która wydaje się być sensowną...
__________________
24.09.2011
22.01.2013 II kreseczki

Mój pierwszy blogowy projekt Czyli jedzonko, ślub, kartki i cały ten bałagan...KLIK

...
outline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:27   #3842
jjulkaaa
Zadomowienie
 
Avatar jjulkaaa
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: wrocław/lublin
Wiadomości: 1 345
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Powiem Wam, że jestem strasznie zaskoczona gdy czytam opinie, że Panie nie pomagają etc.
Kurcze, rozumiem, że czasem może się nie chcieć pracować, ale z tego co czytam, to takie zachowania są nagminne. A szkoda, bo to piękny moment wybierać sukienkę.

Ja planuję wybrać się na obejrzenie za dwa tygodnie. Zobaczymy, jakie będą wrażenia

Dziewczyny, super relacje i zdjęcia !
jjulkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 17:40   #3843
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Ja w zeszłym roku odwiedzałam salony razem z koleżanką, i powiem Wam, że tylko w jednym się spotkałam z tym, że Pani stwierdziła, że to za wcześnie... Nie wiem, może to zależy z kim się pójdzie ?
mam nadzieję, że jak ja się wybiorę na oglądanie, to nie będą mnie odsyłać z kwitkiem...
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 18:00   #3844
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez tajeczka Pokaż wiadomość
hejka
jestem po rajdach w salonach sukien i znalazłam swoją idę zamawiać na początku października bo teraz wyjeżdżam a nie chciałam tak na żywca wolę poczekać i sprawdzić czy to na bank ta
a odnośnie salonów, ja będę swoją zamawiać na fabrycznej w jednym z salonów ( chyba angele) byłam we wszystkich na bernardyńskiej i części na Narutowicza i Panie wydały mi się mało kompetentne i takie "olewcze" wszystko było na zasadzie przyjdzie Pani w listopadzie jak będzie nowa kolekcja i nie chciały pokazać nic do zmierzenia... W jednym usłyszałam od Pani ja się nie znam tu jest mail do krawcowej niech Pani wyśle zdjęcia jaki dół/góra/ramiączka to Pani uszyjemy... Dla mnie trochę nie bardzo, tym bardziej, że nie noszę rozmiaru 34/36 żeby każda jedna suknia mi pasowała... i liczyłam na trochę pomocy... Ale jak mówię to moje osobiste zdanie na temat salonów
Jakbym siebie słyszała I wybiorę ten sam salon co Ty! Ta pani od razu mi się spodobała. Przyniosła mi koronki do wyboru, pomagała i w ogóle miała podejście, że wszystko się da. Była najlepsza

---------- Dopisano o 19:00 ---------- Poprzedni post napisano o 18:56 ----------

Cytat:
Napisane przez francesca22 Pokaż wiadomość
Moja suknia ślubna juz odebrałam i mam w domku
<jupi>
Moja też będzie miała drapowania
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:20   #3845
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

cześć dziewczyny, ja biorę ślub we wrześniu 2013 i kilka dni temu przeszłam się po kilku salonach żeby się rozejrzeć, zobaczyć co na mnie dobrze leży a co nie, może złapać jakąś promocję, zmierzyłam 4 sukienki i w zasadzie nic się nie dowiedziałam, kobiety tam pracujące są okropne, wredne, nie potrafią pomóc lub nie chcą, z łaską pozwolą coś przymierzyć. Szczególnie baba z Papa Michel wrrrr... Jednym słowem TRAGEDIA. Zdołowałam się tylko że przede mną jeszcze ciężka i długa droga.
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:24   #3846
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, ja biorę ślub we wrześniu 2013 i kilka dni temu przeszłam się po kilku salonach żeby się rozejrzeć, zobaczyć co na mnie dobrze leży a co nie, może złapać jakąś promocję, zmierzyłam 4 sukienki i w zasadzie nic się nie dowiedziałam, kobiety tam pracujące są okropne, wredne, nie potrafią pomóc lub nie chcą, z łaską pozwolą coś przymierzyć. Szczególnie baba z Papa Michel wrrrr... Jednym słowem TRAGEDIA. Zdołowałam się tylko że przede mną jeszcze ciężka i długa droga.
A byłaś już na Fabrycznej? Tam podobno jest miła obsługa. Dodatkowo słyszałam, że tam mają przystępne ceny (choć nie wiem czy ta informacja jest aktualna)
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 11:34   #3847
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Byłam tylko na Narutowicza i Lipowej, planuje wybrać się też na Fabryczną, bo też słyszałam trochę dobrych opini
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 11:41   #3848
poziomkapaula
Zadomowienie
 
Avatar poziomkapaula
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 412
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
Byłam tylko na Narutowicza i Lipowej, planuje wybrać się też na Fabryczną, bo też słyszałam trochę dobrych opini
W takim razie trzymam kciuki, żeby drugie podejście do tematu zakończyło się z lepszym efektem.

Sama niedługo wyruszę na poszukiwania. Prawdę mówiąc już nie mogę się doczekać a jednocześnie obawiam się, że może to być bardzo czasochłonne i po trochu męczące
poziomkapaula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 12:01   #3849
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
cześć dziewczyny, ja biorę ślub we wrześniu 2013 i kilka dni temu przeszłam się po kilku salonach żeby się rozejrzeć, zobaczyć co na mnie dobrze leży a co nie, może złapać jakąś promocję, zmierzyłam 4 sukienki i w zasadzie nic się nie dowiedziałam, kobiety tam pracujące są okropne, wredne, nie potrafią pomóc lub nie chcą, z łaską pozwolą coś przymierzyć. Szczególnie baba z Papa Michel wrrrr... Jednym słowem TRAGEDIA. Zdołowałam się tylko że przede mną jeszcze ciężka i długa droga.
Zgadzam się co do babki z Papa Michel.
Ja jeszcze nie chodziłam, ale z tego co widzę, to chyba wybiorę się z mamą na jakieś oglądanie, to może wezmą to na poważnie. Tym bardziej, że nie wyglądam na swój wiek ;/
Swoją drogą te baby są jakieś nienormalne - przecież jak będą niemiłe to wiadomo, że się do tego salonu raczej nie wróci :/ ehh

A czy któraś z Was była może w salonie na Narutowicza, gdzie sprzedają suknie Cymbeline? Zastanawiam się czy dalej tam pracuje taka rozgadana babka - trzymała nas w salonie chyba z 45 min przy przymierzaniu jednej (!) sukni, która się nam nawet za bardzo nie podobała - i gadała, gadała, gadała...
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:20   #3850
katerinka90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 27
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

suknie Cymbeline są w salonie Paris na Narutowicza, jak byłam to była (jedyna miła i pomocna...) szczupła blondynka z krótkimi włosami, również wygadana więc może to o nią chodzi
katerinka90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 13:45   #3851
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Tak, chyba chodzi o tą

Dziewczyny, czy ostatnio jak chodziłyście, widziałyście gdzieś może ładne koronkowe suknie? Tylko nie takie "obrusowe" Marzy mi się koronkowa, ale nigdzie nie widziałam takiej, która by mi wpadła w oko
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-06, 15:03   #3852
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

niestety 99% salonów w Lublinie ma denną obsługę... mnie normalnie potraktowano tylko w 3 choć przyznam że nie byłam w salonach na Narutowicza...
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 17:24   #3853
panacea
Zadomowienie
 
Avatar panacea
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 320
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

ja w internecie znalazłam krój, który mi odpowiada, i koło października wybieram szukać i znaleźć taką, albo choć trochę podobną do niej..a może powicie dokładne nazwy salonów do których jednak warto pójść?
panacea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-06, 22:20   #3854
sylwia7207
Raczkowanie
 
Avatar sylwia7207
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 90
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
ja w internecie znalazłam krój, który mi odpowiada, i koło października wybieram szukać i znaleźć taką, albo choć trochę podobną do niej..a może powicie dokładne nazwy salonów do których jednak warto pójść?


Według mnie najlepsza obsługa jest w salonach na kraśnickiej i na głębokiej
__________________
31.12.2008 - poznaliśmy się
24.12.2011- zaręczeni
08.06.2013- ślubujemy

sylwia7207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 06:04   #3855
justyna_b3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 196
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez panacea Pokaż wiadomość
ja w internecie znalazłam krój, który mi odpowiada, i koło października wybieram szukać i znaleźć taką, albo choć trochę podobną do niej..a może powicie dokładne nazwy salonów do których jednak warto pójść?
Zeszłam sporo salonów i jak dla mnie, najlepsza obsluga jest w Estelle na Narutowicza. Pani jest mila, doradza. W Demi na Lubartowskiej tez bylo spoko.
__________________
22.09.2012
justyna_b3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 08:43   #3856
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Ja szyłam suknię ślubną w Demi, suknię na drugi dzień w domu mody Giselle (tam też mają ślubne) i byłam bardzo zadowolnona z obsługi. Szczególnie w Giselle, właścicielka jest bardzo sympatyczna i taka gaduła że trudno sie z tamtąd wyrwać
Oglądając suknie w innych, niektórych salonach czułam się jak intruz...
__________________
____________

Razem od 21.02.2009
Zaręczeni 1.01.2012
Ślub 04.08.2012
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 10:26   #3857
(kicia)
Zakorzenienie
 
Avatar (kicia)
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 19 135
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez sylwia7207 Pokaż wiadomość
Według mnie najlepsza obsługa jest w salonach na kraśnickiej i na głębokiej
na Kraśnickich w LillYes mnie potraktowała babka jak intruza
w la femme były przemiłe panie ale tam chyba teraz jest inna obsługa
na fabrycznej też panie były miłe

najgorzej było na Bernardyńskiej i Świętoduskiej

w Demi kupiłam ostatecznie
__________________
14.07.2012
II kreseczki 23.11.2013
Bartuś 11.08.2014 godz.15:10 3810 g 55 cm

(kicia) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:08   #3858
czeremchowa
Zadomowienie
 
Avatar czeremchowa
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 222
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Tak, chyba chodzi o tą

Dziewczyny, czy ostatnio jak chodziłyście, widziałyście gdzieś może ładne koronkowe suknie? Tylko nie takie "obrusowe" Marzy mi się koronkowa, ale nigdzie nie widziałam takiej, która by mi wpadła w oko
Cytat:
Napisane przez katerinka90 Pokaż wiadomość
suknie Cymbeline są w salonie Paris na Narutowicza, jak byłam to była (jedyna miła i pomocna...) szczupła blondynka z krótkimi włosami, również wygadana więc może to o nią chodzi
Tak, to właścicielka Pani Kinga! Jest strasznie rozgadana

więc jak się idzie to na dłużej ale jej podpowiedzi i pomysły REWELACJA!!! Szyłam u niej suknię ślubną a mama sukienkę na wesele i obie byłyśmy zachwycone! Powiem szczerze że taką sukienkę jak mi uszyła nie widziałam w żadnym salonie a ile komplementów otrzymałam! Szczerze polecam chociaż może jak na pierwszą wizytę w salonie może to się wydać nachalne

Edytowane przez czeremchowa
Czas edycji: 2012-09-07 o 15:20
czeremchowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-07, 11:08   #3859
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

W LillyYes jest beznadziejna obsługa :/ W obu pozostałych na kraśnickiej ok
Na świętoduskiej też te babki są do niczego
W tym salonie Estelle na narutowicza chyba kiedyś była promocja 10% zniżki dla studentów - nie wiecie, czy dalej tak jest? Chyba, że mi sie pomyliły salony
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-07, 19:14   #3860
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

A mi się dzisiaj śnił ten salon na fabrycznej w którym mi się podobało. Mierzyłam suknie i opisywałam moją wymarzoną i podpisywałam umowę. Kurczę, chyba to musi być ten salon
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:00   #3861
apylka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Sibbyl Pokaż wiadomość
Tak, chyba chodzi o tą

Dziewczyny, czy ostatnio jak chodziłyście, widziałyście gdzieś może ładne koronkowe suknie? Tylko nie takie "obrusowe" Marzy mi się koronkowa, ale nigdzie nie widziałam takiej, która by mi wpadła w oko
Śliczne suknie koronkowe szyje krakowska firma Nabla. Nie wiem, który lubelski salon ma je w ofercie, ale któryś na pewno ma, bo kilka miesiecy temu MP-ka z Lublina prezentowała swoją suknię koronkową Nabla Susan (śliczna, sama ją mierzyłam, ale w Warszawie). Bardzo ladna też jest Nabla Belisma (też mierzyłam). Ja ostatecznie zdecydowałam się na Nabla Florella (tylko góra koronkowa, a dół muślinoy). Poszperaj w necie, który lubelski salon ma suknie Nabla. Naprawdę polecam.
apylka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:33   #3862
Sibbyl
Zadomowienie
 
Avatar Sibbyl
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 487
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dzięki!
Ja się zakochałam w suknie Astarte z kolekcji Elie Saab
Tak żałuję, że nie ma ich w Polsce
Ale może znajdę coś podobnego
Sibbyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:51   #3863
Iemand
Wtajemniczenie
 
Avatar Iemand
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 645
GG do Iemand
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Co do Nabla to się zgadzam. Są przepiękne. Też mi się te koronkowe suknie najbardziej podobają. Kilka ładnych jest też w kolekcjach Agnes.
Iemand jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:44   #3864
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez apylka Pokaż wiadomość
Śliczne suknie koronkowe szyje krakowska firma Nabla. Nie wiem, który lubelski salon ma je w ofercie, ale któryś na pewno ma, bo kilka miesiecy temu MP-ka z Lublina prezentowała swoją suknię koronkową Nabla Susan (śliczna, sama ją mierzyłam, ale w Warszawie). Bardzo ladna też jest Nabla Belisma (też mierzyłam). Ja ostatecznie zdecydowałam się na Nabla Florella (tylko góra koronkowa, a dół muślinoy). Poszperaj w necie, który lubelski salon ma suknie Nabla. Naprawdę polecam.
Miałam na swoim ślubie suknię Nabla Te sukienki są niezwykłe, świetnie wykończone i do tego wygodne - przynajmniej moja była
Kupiłam ją w Demi w Lublinie na ul. Lubartowskiej, wydaje mi się że jeszcze na narutowicza któryś salon ma suknie z tej kolekcji, ale pewna nie jestem...
__________________
____________

Razem od 21.02.2009
Zaręczeni 1.01.2012
Ślub 04.08.2012
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:47   #3865
Calathea
Raczkowanie
 
Avatar Calathea
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 45
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Witajcie!
Dostałam wczoraj namiary na fotografa. I on chce 1800 zł za 80 zdjęć w albumie+min. 380 na płycie w najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia są z przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru. To wysoka cena czy nie? Powiem, że zdjęcia są naturalne i bardzo ładne. Przy czym widziałam tylko w internecie, na żywo jeszcze nie.
__________________
Zupełnie inaczej jest, jeżeli masz kogoś, kto cię kocha. To ci daje setkę powodów, aby żyć.

Calathea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 09:58   #3866
mika2617
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Calathea Pokaż wiadomość
Witajcie!
Dostałam wczoraj namiary na fotografa. I on chce 1800 zł za 80 zdjęć w albumie+min. 380 na płycie w najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia są z przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru. To wysoka cena czy nie? Powiem, że zdjęcia są naturalne i bardzo ładne. Przy czym widziałam tylko w internecie, na żywo jeszcze nie.
Za fotografa i kamerzystę płacimy 2200. W tym mamy 4 godz. filmu DVD w 3 kopiach a jeżeli chodzi o zdjęcia (reportaż + plener) 100 zdjęć wywołanych w albumie (duży album w oprawie skóropodobnej ) oraz około 600 zdjęć obrobionych, gotowych do wywołania na płycie. Przy czym pani fotograf powiedziała że jak jest dobre wesele to tych zdjęć jest około 1000 ale w umowie zastrzegają sobie, żeby jakby coś nikt nie miał pretensji.
__________________
____________

Razem od 21.02.2009
Zaręczeni 1.01.2012
Ślub 04.08.2012
mika2617 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 10:39   #3867
klaudusk_a
Zakorzenienie
 
Avatar klaudusk_a
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Mała mieścina niedaleko Lublina :)
Wiadomości: 5 945
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Cytat:
Napisane przez Calathea Pokaż wiadomość
Witajcie!
Dostałam wczoraj namiary na fotografa. I on chce 1800 zł za 80 zdjęć w albumie+min. 380 na płycie w najwyższej rozdzielczości. Zdjęcia są z przygotowań, ceremonii, wesela i pleneru. To wysoka cena czy nie? Powiem, że zdjęcia są naturalne i bardzo ładne. Przy czym widziałam tylko w internecie, na żywo jeszcze nie.
my właśnie tyle płacimy za naszego i bardzo podobna oferta, chyba że to ten sam fotograf
__________________

Zapraszam na mój blog
http://kikalifestyle.blogspot.com/
klaudusk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:21   #3868
Magda_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 122
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

Dziewczyny, a możecie podać namiary na Waszych fotografów i kamerzystów? Ja ciągle jeszcze się waham... Bardzo podobają mi się zdjęcia C.Zielińskiego, ale jednak prawie 3000zł to wysoka cena.
Magda_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 13:22   #3869
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My zdecydowaliśmy się na RZ Studio - zarówno usługę fotograficzną jak i video. To małżeństwo, Pan robi film, Pani zdjęcia. I filmy i zdjęcia są boskie! Już posdpisaliśmy umowę na przyszły rok

Dziewczyny, a czym jedziecie do ślubu? Planujecie wynajem samochodu?

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:18 ----------

I w ogóle jak Was czytam to zazdroszczę i zastanawiam się czy tylko mi nie podobają się żadne suknie ślubne? Przeszłam większość salonów na Narutowicza, Lipowej, Głębokiej, Krasickich i wychodziłam ze łzami ze śmiechu i z przerażenia...
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 17:07   #3870
outline
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 369
Dot.: Oj córuś, córuś...Lubelskie PMki wychodzą za mąż! - cz.X

My jedziemy czerwoną warszawą - wynjmujemy samochód. Ponieważ ślub jest stylizowany...nikt ze znajomych nie ma auta z tamtych lat

Mnie też suknie sie nie podobają...szczególnie, że szukam bardzo konkretnej. Zapraszam na bloga, tam na pierwszej stronie ostatnio wkleiłam moja wymarzoną sukienkę
__________________
24.09.2011
22.01.2013 II kreseczki

Mój pierwszy blogowy projekt Czyli jedzonko, ślub, kartki i cały ten bałagan...KLIK

...
outline jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.