Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-10, 18:11   #301
automaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Znam ogarniętego fryzjera na łokietka w salonie"Montiibel lo" ale najlepiej umówić się na tel:515667587...widziałem jak można uratować "zepsutą"fryzurkę-byłem pełen uznania,Może są lepsi ,ale warto spróbować...
automaniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-12, 14:36   #302
happenstance
Raczkowanie
 
Avatar happenstance
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 363
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

nie wiem jak z farbowaniem, bo tylko ścinałam, ale szczerze polecam p. Emilke z salonu Irokez. Pierwsza fryzjerka od której nie wyszłam z placzem. Zrobiła dokladnie to co chcialam
happenstance jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 12:21   #303
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

a czy ktoś może mi powiedzieć coś bliżej o tej pani Marzenie z Cler ? Jak cięcie, jakie ceny, moze namiary...Czy ona nadal ma salon fryzjerski, czy tylko kosmetyczka jest?
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-16, 19:02   #304
automaniak
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Miło jest polecać kogoś kto zna się na tym co robi, używa dobrych materiałów i potrafi coś doradzić.
Jest też fryzjer blisko jednego z naszych hoteli którego do tej pory wspominam i raczej omijam nawet ulicę gdzie się on mieści... Przed wejściem zapaszek jak by była nocna impreza bez toalety,ale co mi tam-głowy nie urwą...heh.przywitała mnie pani...jeszcze nieżle wstawiona-ale co mi tam...Zapach wódki taki że jak by mnie zatrzymali na alkomat to bez picia bym wydmuchał...ale co mi tam-dam radę.Pani ochoczo wzięła się za obcinanie(nożyczki ostrzone-oj dawno....) a po prawie skończonym obcinaniu olśniło ją i zapytała się w końcu jak miałem być obcięty...na głowie wyszło coś na kształt ...hmmm...sam nie wiem. Jak mnie żona zobaczyła to migiem pojechaliśmy do innego fryzjera by mnie ludzie nie zobaczyli i przyznam że nawet po poprawce zostało mi trochę włosów....Adresu z przekory nie podam-naszym wrogom też należy się odrobina życzliwości....
automaniak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-14, 12:46   #305
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez automaniak Pokaż wiadomość
Znam ogarniętego fryzjera na łokietka w salonie"Montiibel lo" ale najlepiej umówić się na tel:515667587...widziałem jak można uratować "zepsutą"fryzurkę-byłem pełen uznania,Może są lepsi ,ale warto spróbować...
tak się złożyło, że przypadkiem trafiłam do tego salonu montibel. lo. Tam kiedyś był salon cler....Byłam już zdesperowana, weszłam z ulicy, chwilę zaczekałam i...ścinała mnie pani w długich, pięknych rudo-brązowych włosach. I jestem naprawde zadowolona. Pani słucha co się do niej mówi, nie spieszy sie ale też nie macha w powietrzu nozyczkami, jak to robią niektóre fryzjerki. Ścina dokladnie, uważnie, widać, że się stara sprostać wymaganiom klientki. Doradza wkwestii cięcia i pielęgnacji. Naprawde warto tam pójść, ja mam zamiar być korzystać z usług tego salonu. Druga fryzjerka, która tam pracuje, młodsza, też ma wzięcie.
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 10:45   #306
aleuname
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 33
Gorzów Wielkopolski.

Drogie gorzowianki , znacie może sklepy, gdzie możemy nabyć niedrogie, a dobre kosmetyki do włosów? Nie chodzi mi o produkty z galerii typu rossman czy natura, raczej interesują mnie małe prywatne sklepiki. Ja mogę polecić sklep na parterze w KASKADZIE koło McDonalda w centrum, mają naprawde dobre, profesjonalne kosmetyki do pielęgnacji włosów(oraz paznokci), cenowo umiarkowanie.

Edytowane przez aleuname
Czas edycji: 2011-12-30 o 11:02
aleuname jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-30, 12:51   #307
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Gorzów Wielkopolski.

Polwell, Wellmar to fryzjerskie. Określ bardziej czego szukasz konkretnie do tych włosów
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-30, 14:40   #308
zuza7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez kakabisu Pokaż wiadomość
prosze o pomoc!

chce przefarbować włosy na ładny słomkowy blond ( Doda, Krupa), mam ciemny blond wpadający w szatyn, nigdy nie farbowane, dość długie i grube

kogo mi polecicie? jestem w stanie wydać 200-300 zł na tę impreze, byleby mieć piekny blond,nie żółty, nie pomarańczowy, nie biały i nie siwy, tylko ładny naturalny słomkowy

proszę o radę osoby które wiedzą gdzie dokładnie mozna zrobic w Gorzowie taki blond!

please, help

Witam ja chodze do Pawla z z moscickiego i jesli chodzi o blondy to pare razy sie zrazilam bo albo byly zolte odrosty albo siny i spalone bo wszyscy mi robili rozjasniaczem a PAWEL jakos tak robi ze sa SLOMKOWE a nie suche jak sloma...
zuza7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-10, 13:34   #309
agula888
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1
Dobty Fryzjer Gorzów Wlkp-

Witam.Dziewczyny pomocy!!!Szukam dobrego fryzjera, który słucha, umie farbować i strzyc.
Moja fryzjerka wyjechała do UK i nie wiem gdzie się teraz podziać
Byłam u jednej dziewczyny ale nie dała rady. Mam teraz włosy żółte (a nie platynowe) a cięcie spowodowało,że fryzura straciła swój kształt i nie chcą się włosy układać (mam krótkie włosy)

Piszcie gdzie jest magik
agula888 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-01-26, 22:09   #310
rossa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Ponawiam pytanie!!! czy któraś z Was, zna dobrego fryzjera, chodzi o farbowanie w kolorach blond zimnych? Szukam fryzjera w Gorzowie, który pracuje na farbie Welli!!! Proszę o inforamcję.
p.s trafiłam na fryzjera podobno najlepszego w Gw...ale koleś nie pracuje na welli...a blondy przyciemnia..do brązów...

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:04 ----------

Witam, też byłam klientka Pani Agaty od Jej wyjazdu nie mogę znaleźć dobrego fryzjera...dramat, może Tobie poszło lepiej i masz kogo polecić, bardzo proszę o odpowiedz

---------- Dopisano o 23:09 ---------- Poprzedni post napisano o 23:07 ----------

Witam, też byłam klientka Pani Agaty od Jej wyjazdu nie mogę znaleźć dobrego fryzjera...dramat, może Tobie poszło lepiej i masz kogo polecić, bardzo proszę o odpowiedz
rossa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 15:43   #311
hotties_ona
Raczkowanie
 
Avatar hotties_ona
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 281
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

W askanie sie zamkneli no i nie mam swojego fryzjera

Wciaz mi zalezy na dekoloryzacji z czerni do brazu..dajcie jakieś namiary w okolicy manhattanu/górczynu, błagam
__________________
Jestem piekłem, otchłanią, tajemnicą, ten kto powiedział że mnie poznał, jest po trzykroć głupcem..


Stylistka paznokci )
hotties_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-22, 22:10   #312
RUDY LIS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski


Edytowane przez RUDY LIS
Czas edycji: 2012-02-23 o 20:41
RUDY LIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:05   #313
aggos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Witam ja chodze do Pawla z z moscickiego i jesli chodzi o blondy to pare razy sie zrazilam bo albo byly zolte odrosty albo siny i spalone bo wszyscy mi robili rozjasniaczem a PAWEL jakos tak robi ze sa SLOMKOWE a nie suche jak sloma...


a jak się nazywa salon? możesz podać nr telefonu


Orientujecie się może gdzie teraz przyjmuje Paweł, który kiedyś pracował w Galerii Młyńskiej?
aggos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-27, 10:58   #314
aggos
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez zuza7777 Pokaż wiadomość
Witam ja chodze do Pawla z z moscickiego i jesli chodzi o blondy to pare razy sie zrazilam bo albo byly zolte odrosty albo siny i spalone bo wszyscy mi robili rozjasniaczem a PAWEL jakos tak robi ze sa SLOMKOWE a nie suche jak sloma...


A w jakim salonie przyjmuje Paweł? możesz podać telefon

JA szukam Pawła, który kiedyś pracował w Galerii Młyńskiej. Może ktoś słyszał gdzie teraz przyjmuje???
aggos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-03-12, 22:15   #315
marlenka8611
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Drogie Wizażanki proszę o pomoc!!


Szukam dobrego fryzjera, chodzi o czesanie ślubne. Potrzebuję kogoś, kto mnie super uczesze a fryzura przetrwa całą zabawę. Polecano mi już salony Sara Fryz i p. Przemka z salonu Super Styl ale w obu salonach mój termin był już zajęty :/

Pomocy!!
marlenka8611 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-20, 09:42   #316
7of9
Raczkowanie
 
Avatar 7of9
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: enetrprise
Wiadomości: 445
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Chciałam ostrzec przed nowootwartym studio fryzur "Emilia" w Gorzowie Wlkp. na Manhattanie...."Twój wizerunek-spełnieniem naszych ambicji"... no to super muszą byc te ambicje....Matko, płakać mi się chce jak patrzę na siebie w lustro. Mialam odrośniętego boba (fakt, niezbyt dobrze obciętego...ale miałam włosy), chciałam, żeby zrobiła mi jakąś fajną fryzurę na tym bobie, w tym stylu (z tylu trochę podnieść, boki bardziej w skos) a mam wysiepany tył i boki o długości do policzków, asymetryczną grzywkę i wycieniowane na całej dlugości resztki włosów....I co z tego, że wystarczy tylko wysuszyć suszarką skoro rano musze spędzić 20 minut, żeby ogarnąć odstające przy uszach kosmyki? Nie pasuje mi ani fryzura, ani długość, ani cieniowanie (mam cienkie włosy). Właściwie powinnam opitolić włosy na zapałkę i czekać aż odrosną...Doradziła mi też kolor...miedziany....przy moich rozszerzonych naczynkach....chyba żeby je jeszcze bardziej wydobyć!
Jestem sama na siebie wściekła, że dałam się tak zrobić.
Tak więc omijajcie ten salon szarokim łukiem, co z tego, że w środku ładnie, stylowo...skoro po wyjściu pozostaje jedynie rzucić się pod nadjeżdżający pobliską ulica samochód
__________________
Proud to be yellow Drużynowy Mistrz Polski Na Żużlu 2014
7of9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 19:19   #317
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Question Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Szukam fryzjera/rki który fachowo zetnie falowane włosy?
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-18, 09:52   #318
agisz007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 10
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Mam kilka pytań, może któraś z Wizażanek będzie znała odpowiedź, będę wdzięczna
Czy Pani Agata wróciła/albo jakimś cudem ma zamiar wrócić?
Czy Pan Bartek nadal ma salon przy Borowskiego?
Czy ktoś był w salonie na Borowskiego, ale tym bliżej Kosynierów Gdyńskich?
agisz007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-21, 18:49   #319
sabinasabina88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

polecam Panią Karolinę Leś. Od niedawna na Armii Polskiej 25 - wcześniej na Borowskiego. Jest trochę droga, za samo podcięcie ( odświeżenie ) boba, płacę 85 zł.. Ale jest to tego typu fryzjerka, której bez wątpienia można zaufać.. A uwierzcie mi dziewczyny, że bardzo długo szukałam!!!!!!!
sabinasabina88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-05-31, 21:33   #320
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Czy ktoś zna i poleci stylistów Piotra i Pawła z "Gold Style" ?
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 21:01   #321
RUDY LIS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez Chrystiana Pokaż wiadomość
Czy ktoś zna i poleci stylistów Piotra i Pawła z "Gold Style" ?

Edytowane przez RUDY LIS
Czas edycji: 2012-06-05 o 21:03
RUDY LIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-08, 08:40   #322
rossa11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Hej dziewczyny, jestem ciekawa opinii dotyczących salonu na ul. Witosa 8, w okolicy Kupca pracują na farbach Welli ?? czy któraś korzysta/ła z usług tego salonu??? proszę o info
rossa11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-10, 20:38   #323
RUDY LIS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez rossa11 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, jestem ciekawa opinii dotyczących salonu na ul. Witosa 8, w okolicy Kupca pracują na farbach Welli ?? czy któraś korzysta/ła z usług tego salonu??? proszę o info
Pani Agnieszka Bednarczyk jest profesjonalistką pracują tylko na welli, jedyny minus cena
RUDY LIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-15, 08:25   #324
anka.misieek
Raczkowanie
 
Avatar anka.misieek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Szczecin/ Gorzów Wlkp.
Wiadomości: 57
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Dziewczyny ja polecam Panią Danusię z Nowin Wielkich, naprawdę super tnie, słucha i jest mega pogodną babeczką. Wiem, że przyjeżdżają do niej kobitki z okolic i z Gorzowa też, aż czasem się ciężko umówić. Salon może wyglądem odstrasza, ale włosy ścięte super i mega tanio. Warto! Salon niedaleko stacji przy przejeździe kolejowym.
__________________
anka.misieek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-15, 17:44   #325
Chrystiana
Raczkowanie
 
Avatar Chrystiana
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Landsberg
Wiadomości: 95
Thumbs up Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

W końcu byłam u fryzjerki w Barlinku (znajoma znajomej)
Dziewczyna umie ciąć i suszyć falowane włosy.
Byłam na 80% zadowolona z mojej fryzurki.
Jak na razie jest to moja najlepsza fryzjerka w temacie falowane włosy.
Cena też ok.

Polecam
Chrystiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 13:08   #326
niesiaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 25
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez 7of9 Pokaż wiadomość
Chciałam ostrzec przed nowootwartym studio fryzur "Emilia" w Gorzowie Wlkp. na Manhattanie...."Twój wizerunek-spełnieniem naszych ambicji"... no to super muszą byc te ambicje....Matko, płakać mi się chce jak patrzę na siebie w lustro. Mialam odrośniętego boba (fakt, niezbyt dobrze obciętego...ale miałam włosy), chciałam, żeby zrobiła mi jakąś fajną fryzurę na tym bobie, w tym stylu (z tylu trochę podnieść, boki bardziej w skos) a mam wysiepany tył i boki o długości do policzków, asymetryczną grzywkę i wycieniowane na całej dlugości resztki włosów....I co z tego, że wystarczy tylko wysuszyć suszarką skoro rano musze spędzić 20 minut, żeby ogarnąć odstające przy uszach kosmyki? Nie pasuje mi ani fryzura, ani długość, ani cieniowanie (mam cienkie włosy). Właściwie powinnam opitolić włosy na zapałkę i czekać aż odrosną...Doradziła mi też kolor...miedziany....przy moich rozszerzonych naczynkach....chyba żeby je jeszcze bardziej wydobyć!
Jestem sama na siebie wściekła, że dałam się tak zrobić.
Tak więc omijajcie ten salon szarokim łukiem, co z tego, że w środku ładnie, stylowo...skoro po wyjściu pozostaje jedynie rzucić się pod nadjeżdżający pobliską ulica samochód
na pewno ścinała Cię Pani fryzjerka. Teraz jest też tam fryzjer (Pan) - POLECAM. Młody,ale b.zdolny. Wysłuchał prośby, zafarbował, ściął jak trzeba super !!

---------- Dopisano o 14:08 ---------- Poprzedni post napisano o 14:07 ----------

Cytat:
Napisane przez RUDY LIS Pokaż wiadomość
Pani Agnieszka Bednarczyk jest profesjonalistką pracują tylko na welli, jedyny minus cena

Do Pano Agi chodziłam kilka razy. PROFESJONALNA NA MAXA. Ale faktycznie......cena
niesiaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-22, 13:00   #327
klient111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

witam czy ma ktos moze namiar lub wie gdzie teraz pracuje pani EMILKA która do niedawna pracowala w salonie IROKEZ
klient111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-29, 09:34   #328
izunia3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez klient111 Pokaż wiadomość
witam czy ma ktos moze namiar lub wie gdzie teraz pracuje pani EMILKA która do niedawna pracowala w salonie IROKEZ
Pani Emilka podobno jest w salonie Loreal gdzieś na manhatanie. Ja ostatnio była w salonie Loreal w Kupcu Gorzowskim i tam, właśnie Panie powiedziały mi, że Pani Emilka jest w ich drugim salonie na manhatanie. Dadzą też wizytówkę z adresem i numerem tel. jeśli będziesz potrzebowała
izunia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-17, 19:27   #329
Czarna Mamba12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Witam, chciałam Wam odradzić salon fryzjerski "Dreed" w Orbi. Chciałam zrobić odrosty i ujednolicić kolor blond, dopiero w domu zauważyłam że mam kolor na głowie -świński blond (
Czarna Mamba12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-18, 10:27   #330
RUDY LIS
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 20
Dot.: Dobry Fryzjer - Gorzów Wielkopolski

Cytat:
Napisane przez Czarna Mamba12 Pokaż wiadomość
Witam, chciałam Wam odradzić salon fryzjerski "Dreed" w Orbi. Chciałam zrobić odrosty i ujednolicić kolor blond, dopiero w domu zauważyłam że mam kolor na głowie -świński blond (
Że tam poszłaś? Tragedia a nie salon !!! Fryzjerki na niczym się nie znają nie raz słyszałam opowieści o zniszczeniach włosów jakie były po wizycie w salonie, a ba nawet sprawę w sądzie mają dlatego ja wolę jeździć do Barlinka bo w GW trudno o naprawdę dobrego i kumatego fryzjera
RUDY LIS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-08 14:05:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:47.