Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-17, 13:52   #4171
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczyny, macie jakiś swoich ulubionych sprzedawców na allegro ? Chodzi mi o ubrania.
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 14:35   #4172
magic galaxy
Przyczajenie
 
Avatar magic galaxy
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Dziękuje bardzo teraz zamiast się uczyć będę przeglądać, aż nie dojdę do początku

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Polecicie mi jakiś niedrogi lakier do paznokci w kolorze czerwieni i bordo/burgund ? Chodzi mi o konkretna firmę i numer.
Moim ideałem w kwestii czerwieni jest Inglot 924.
magic galaxy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 15:23   #4173
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez innocencee Pokaż wiadomość
Zajrzyj do mango Ja mam 168 wzrostu i wszystkie ich spodnie sa na mnie spokojnie z 7-8 cm za długie, także myślę że powinnaś coś znaleźć
dzięki, wybieram się na dniach I tak miałam obejrzeć marynarki...
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 15:29   #4174
cotka
Zadomowienie
 
Avatar cotka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 1 962
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Nie, miałam wyjść tylko w sweterku Płaszcz włożyłam do zdjęcia z butami. Ja się ciągle nad nimi zastanawiam, też nie podobają mi się w 100% ale są bardzo, bardzo ciepłe. Na zdjęciach wyszły dużo brzydsze... Wyglądają trochę jak emu z zamkiem.
a skad sa? nie sa powalajace, ale jak cieple
__________________
It always seems impossible... until it's done
cotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 15:31   #4175
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cotka Pokaż wiadomość
a skad sa? nie sa powalajace, ale jak cieple
To są te buty http://www.polyvore.com/pull_bear_sh...ng?id=60676445 z Pull&Bear
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 15:33   #4176
Madzia19
Zadomowienie
 
Avatar Madzia19
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: UK/Poznań
Wiadomości: 1 192
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Myślę, że coś w laptopie znajdę. Sprawdzę jak będę w domu Jeśli nie to zrobię jak będę tak uczesana


Zaczęłam poszukiwać butów na okres przejściowy. Straszny zmarźlak ze mnie, już mi rano zimno w balerinach, ale jednak na kozaki i ocieplane botki jeszcze za wcześnie. Wy już macie swoje jesienne typy?
Ja póki co upatrzyłam sobie te botki w H&M Przymierzałam żeby sprawdzić rozmiar i są bardzo wygodne jak na taki obcas Ocieplenia w nich nie zauważyłam ale w Anglii jesień raczej jest umiarkowana jeśli chodzi o temperatury
Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Oto powyższa sukienka, oprócz tego, że będzie na 100% moja, nie jest za skromna na wesele? Mi się wydaje poprostu elegancka, kolor to taki głęboki kolor wina Chcę do niej dokupić burgundowe zamszowe szpilki.
Sliczna Swietnie podkreśla talię, wyglądasz bosko
W piątek będe w Polsce i już wiem że koniecznie musze zajrzeć do Reserved
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg hmprod.jpg (22,5 KB, 19 załadowań)
Madzia19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:05   #4177
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Ja mam teraz włosy do łopatek i zastanawiam się poważnie nad ścięciem (pomimo, że od jakiegoś czasu intensywnie zapuszczałam). Ostatnio mam codziennie 'bad hair day". Generalnie zawsze mam upięte, rozpuszczone noszę rzadko. Ale ostatnio nie mam do nich cierpliwości.
Fryzury, które na noszę najczęściej:
- kłosek z boku głowy
- kłosek na czubku głowy
- dół zostawiam luźny (włosy pofalowane/kręcone) a górę upinam małą spinką z boku głowy albo z tyłu
- luźny koczek (czy coś ala koczek ) z boku głowy - i to est najbardziej efektowana fryzura. Wyglądam w niej najlepiej i zawsze zbieram masę komplementów Chociaż ostatnio i to nie wychodzi
Włosy mam jakieś sypkie, na nic nie podatne :|
ja 3 lata temu postanowiłam obciąć swoje długie włosy tak do ramion i mimo, że dobrze się czułam i pasowała mi ta fryzura to jakoś wolę siebie w długich wkurza mnie w moich włosach to, że mimo, iż są długie to przy tym też bardzo cienkie i słabe
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 16:07   #4178
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Pewnie na tym sie skończy obronę licencjacka miałam chyba w szarej sukience z biała koszula. Jakoś ostatnio mnie wzięło na odwagę i mam ochotę nosić rzeczy zupełnie inne niż zawsze, tzn nieco kolorowe

TRF ma dziwne rozmiary. Ja zwykle mieszcze sie tam w m/l/xl a normalnie xs/s. Nas sukienka pomyśle, zobaczę po powrocie do Polski jak sie prezentuje w rzeczywistosci.

A na kiedy masz termin obrony? Już wiesz? Ja wiem tylko tyle ze to druga połowa października. Pracy jeszcze nie złożyłam, promotor mi polowe wywalił ostatnio, rzucił nowy pomysł i myśli czy mi tematu nie zmienić wiec wakacje spędzam z laptopem i książkami kiedy tylko sie da :/
Jeszcze nie mam terminu obrony, ale wiem, że musi się ona odbyć 2 tyg od złożenia pracy. Pracę oddałam promotorce, wymaga jeszcze drobnych poprawek i pewnie na koniec wrzesnia ją zaniosę do dziekanatu.
Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Oto powyższa sukienka, oprócz tego, że będzie na 100% moja, nie jest za skromna na wesele? Mi się wydaje poprostu elegancka, kolor to taki głęboki kolor wina Chcę do niej dokupić burgundowe zamszowe szpilki.
Piękna sukienka!
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość


Fajnie wyglądasz Migotko!
Ta koszula jest świetna! Kupowałam ją koleżance jakiś czas temu. Klasyczna, elegancka i ten odcień niebieskiego jest moim zdaniem idealny

Dziękuję
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Dziękuję za sugestie w sprawie lakieru Poszukam dziś GR.
Dodaję zdjęcia dzisiejszego luzaka z miętową koszulką, a że farbowałam wczoraj włosy, to się pochwalę przy okazji.
Poproszę też opinię o butach. Wybaczcie jakość zdjęć, ja nie wiem, czy mi się tak ręce trzęsą czy o co chodzi.
Buty wygladają na wygodne, ja bym zostawiła i dokupiła jakieś bardziej eleganckie do sukienke, spódnic.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:16   #4179
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Migotko, wspominałaś już kiedyś jakie studia ukończyłaś ?
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:25   #4180
Mags1983
Zakorzenienie
 
Avatar Mags1983
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Kamenz;]
Wiadomości: 3 382
GG do Mags1983
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
Dziewczynki, poradźcie, gdzie znajdę czarne cygaretki, z kantem, najlepiej niegniotące się za bardzo. No i dość długie, mam 172 cm wzrostu i długie nogi Przymierzałam wczoraj tego rodzaju spodnie w H&M, te za 59 zł, ale kończą mi się w połowie łydki...
Mam tyle samo wzrostu Swoje spodnie kupiłam w mohito i są idealne Poszukaj tam
__________________
Mags1983 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:28   #4181
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Migotko, wspominałaś już kiedyś jakie studia ukończyłaś ?
Chyba nie. Zarządzanie (firmy rodzinne) i edukacja dorosłych. Byłam na 2 kierunkach jdnocześnie. Zostały tylko obrony, ale nie spieszy mi się za bardzo. Chętnie bym jeszcze poszła na zajęcia, miło wspominam studencki czas. Zajęcia były ciekawe, ludzie sympatyczni. Szkoda, że to już koniec. Myślę nad studiami III stopnia, ale nie wiem czy jest sens. Dla samego papierka pewnie nie, a o pracę na uczelni jest ciężko.

Co do lakierów w kolorze czerwonym, to właśnie naszła mnie na nie rano ochota, kupiłam lakier miss sporty - ciekawe jak się sprawdzi
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 16:36   #4182
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Co do lakierów w kolorze czerwonym, to właśnie naszła mnie na nie rano ochota, kupiłam lakier miss sporty - ciekawe jak się sprawdzi
Pokażesz? Lubię lakiery Miss sporty, ale od pewnego czasu widuję w Rossmannie tylko puste miejsca
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:37   #4183
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Agnieszko Anies czy sweterek, który masz na sobie w ostatnim poście jest z działu trend? Piękny zestaw, bardzo mi się spodobał!
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:42   #4184
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Oto powyższa sukienka, oprócz tego, że będzie na 100% moja, nie jest za skromna na wesele? Mi się wydaje poprostu elegancka, kolor to taki głęboki kolor wina Chcę do niej dokupić burgundowe zamszowe szpilki.
Super kiecka, ślicznie w niej wyglądasz
Myślę, że jak dobierzesz odpowiednio dodatki ( jakas kopertówka), ułożysz fajnie włosy to będzie się nadawać na wesele. Ja nie lubię wyfiokowanych, odstawionych jak "struś w boże ciało" panien. Wolę jak jest prosto, klasycznie i elegancko.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:42   #4185
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Pokażesz? Lubię lakiery Miss sporty, ale od pewnego czasu widuję w Rossmannie tylko puste miejsca
Wstawiam zdjęcia. Pomalowałam na szybko paznokcie (później zmyję stary cielisty lakier i pomaluję dokładniej), kolor ładny i błyszczący, szybko schnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_3411.jpg (46,9 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3412.jpg (48,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_3414.jpg (44,2 KB, 169 załadowań)
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:44   #4186
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia. Pomalowałam na szybko paznokcie (później zmyję stary cielisty lakier i pomaluję dokładniej), kolor ładny i błyszczący, szybko schnie.
Dziękuję I właśnie takiego szukam dla siebie
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:46   #4187
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Mags1983 Pokaż wiadomość
Mam tyle samo wzrostu Swoje spodnie kupiłam w mohito i są idealne Poszukaj tam
zajrzę, dzięki W życiu bym nie pomyślała, że będę miała problem z cygaretkami

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Co do lakierów w kolorze czerwonym, to właśnie naszła mnie na nie rano ochota, kupiłam lakier miss sporty - ciekawe jak się sprawdzi
Z klasycznej czerwieni - z tańszych - polecam Bell Glam Wear nr 405, piękny odcień i bardzo błyszczący, a do tego świetnie kryje. I jeszcze fajne lakiery (jeśli wciąż jesteśmy przy czerwieniach) ma Barbra (Colour Alike), dośc trudno dostępne, ale można kupic na ich stronie
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:50   #4188
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziewczymy, doradźcie
Zarezerwowałam sobie takiego shopera (1).
Jeszcze jest taki, tylko cały czarny (2).

No i nie wiem czy brać nr 1 czy może jednak 2, albo w ogóle sobie odpuścić. Tak jak porównywałam przy lustrze to nr 1 jednak ciekawszy się wydaje , nr 2 taki w sumie zwykły jest.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 8420104195_329.jpg (24,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8420104195_2_1_3.jpg (20,5 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 8420104040_1_1_3.jpg (14,9 KB, 37 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:58   #4189
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Lubię moje włosy, ale mam z nimi mały problem i chciałam się Was poradzić. W gimnazjum przyzwyczaiłam włosy do codziennego mycia. Zazwyczaj robię to rano, co przy takiej długości zabiera czas zarówno przy myciu jak i wysuszeniu. Do tej pory nie wchodziło w ogole w grę mycie ich wieczorem, bo jak położę się spać to wstaję rano z lekko przetłuszczonymi, spłaszczonymi i odciśniętymi włosami tam gdzie spałam, a naprawdę tego nienawidzę. Znacie jakies sposoby jak nie stracić na objętości i zapobiegać nocnemu przetłuszczaniu ? Zaznaczę, że nie mogę używać szamponów typowo dla włosow przetłuszczających, bo cierpią na tym moje suche końce.
Można spróbować jakiś ziołowych szamponów lub takicj z naturalnych składników ( np. John Masters Organics), ale na efekty trzeba poczekać.
A końcówki regularnie podcinać lub używać na nie olejku.
Włosy trochę pozwala wysuszyć rozjaśnianie. Więc jeśli jesteś skłonna na małe zmiany możesz położyć delikatne jaśniejsze pasemka.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-17, 16:59   #4190
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Madzia19 Pokaż wiadomość
Ja póki co upatrzyłam sobie te botki w H&M Przymierzałam żeby sprawdzić rozmiar i są bardzo wygodne jak na taki obcas Ocieplenia w nich nie zauważyłam ale w Anglii jesień raczej jest umiarkowana jeśli chodzi o temperatury

Sliczna Swietnie podkreśla talię, wyglądasz bosko
W piątek będe w Polsce i już wiem że koniecznie musze zajrzeć do Reserved
Mam te botki z h&m w kolorze czarnym z zeszłego roku, bardzo je lubię, pomimo wysokiego obcasa uważam je za wygodne.

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Wstawiam zdjęcia. Pomalowałam na szybko paznokcie (później zmyję stary cielisty lakier i pomaluję dokładniej), kolor ładny i błyszczący, szybko schnie.
Bardzo ładny lakier, wybiorę się po niego przy następnej wizycie w galerii
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczymy, doradźcie
Zarezerwowałam sobie takiego shopera (1).
Jeszcze jest taki, tylko cały czarny (2).

No i nie wiem czy brać nr 1 czy może jednak 2, albo w ogóle sobie odpuścić. Tak jak porównywałam przy lustrze to nr 1 jednak ciekawszy się wydaje , nr 2 taki w sumie zwykły jest.
Mnie bardzo podoba się nr 2, sama ostatnio zaczęłam zastanawiać się nad zakupem
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 16:59   #4191
Melliana
Rozeznanie
 
Avatar Melliana
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 802
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczymy, doradźcie
Zarezerwowałam sobie takiego shopera (1).
Jeszcze jest taki, tylko cały czarny (2).

No i nie wiem czy brać nr 1 czy może jednak 2, albo w ogóle sobie odpuścić. Tak jak porównywałam przy lustrze to nr 1 jednak ciekawszy się wydaje , nr 2 taki w sumie zwykły jest.
fajniejszy ten pierwszy, ciekawszy (choc ja toleruję wyłącznie szarą panterkę), ale tylko do gładkich ciuszków. Jak planujesz tak go nosic, to bierz
Melliana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:06   #4192
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez carpaibex Pokaż wiadomość
Lubię moje włosy, ale mam z nimi mały problem i chciałam się Was poradzić. W gimnazjum przyzwyczaiłam włosy do codziennego mycia. Zazwyczaj robię to rano, co przy takiej długości zabiera czas zarówno przy myciu jak i wysuszeniu. Do tej pory nie wchodziło w ogole w grę mycie ich wieczorem, bo jak położę się spać to wstaję rano z lekko przetłuszczonymi, spłaszczonymi i odciśniętymi włosami tam gdzie spałam, a naprawdę tego nienawidzę. Znacie jakies sposoby jak nie stracić na objętości i zapobiegać nocnemu przetłuszczaniu ? Zaznaczę, że nie mogę używać szamponów typowo dla włosow przetłuszczających, bo cierpią na tym moje suche końce.
Zmień szampon na delikatny (np. dla Babydream dla dzieci). Ważna jest też technika mycia. Rozcieńczony szampon nakładaj na skórę głowy i tylko ją myj - po długości przejedź tylko pianą na koniec, to wystarczy. Obowiązkowo po każdym myciu lekka odżywka. I właśnie ten sposób mycia pomógł na moje suche na końcach włosy (a mam długie prawie do talii). Myję włosy codziennie rano od lat, kiedyś z przymusu, teraz jednak spokojnie wytrzymałyby 2 albo 3 dni i nie wierzę w "przyzwyczajanie do częstego mycia" , po prostu lubię świeżość.
Jeżeli chcesz myć włosy na noc, idź spać już z całkowicie suchymi, związanymi w lekki koczek. Rano możesz użyć na włosy np. skrobi ziemniaczanej (nie polecam częstego używania tradycyjnego suchego szamponu, bo wysusza skórę i włosy i paradoksalnie powoduje większe przetłuszczanie)

Edytowane przez Maqua
Czas edycji: 2012-09-17 o 17:09
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:21   #4193
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez katia84 Pokaż wiadomość
Oto powyższa sukienka, oprócz tego, że będzie na 100% moja, nie jest za skromna na wesele? Mi się wydaje poprostu elegancka, kolor to taki głęboki kolor wina Chcę do niej dokupić burgundowe zamszowe szpilki.
bardzo ładna sukienka, świetnie w niej wyglądasz
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:39   #4194
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczymy, doradźcie
Zarezerwowałam sobie takiego shopera (1).
Jeszcze jest taki, tylko cały czarny (2).

No i nie wiem czy brać nr 1 czy może jednak 2, albo w ogóle sobie odpuścić. Tak jak porównywałam przy lustrze to nr 1 jednak ciekawszy się wydaje , nr 2 taki w sumie zwykły jest.
Ja wzięłabym ten pierwszy. Wygląda całkiem ciekawie, jest oryginalny,ale nie wulgarny. Na pewno ożywi wiele zestawów. Aż sama się za nim rozejrzę. Oglądałaś już go może? Jest sztywny?
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:52   #4195
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczymy, doradźcie
Zarezerwowałam sobie takiego shopera (1).
Jeszcze jest taki, tylko cały czarny (2).

No i nie wiem czy brać nr 1 czy może jednak 2, albo w ogóle sobie odpuścić. Tak jak porównywałam przy lustrze to nr 1 jednak ciekawszy się wydaje , nr 2 taki w sumie zwykły jest.
oba fajne, ale nr 2 wygląda ciekawiej
Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Można spróbować jakiś ziołowych szamponów lub takicj z naturalnych składników ( np. John Masters Organics), ale na efekty trzeba poczekać.
A końcówki regularnie podcinać lub używać na nie olejku.
Włosy trochę pozwala wysuszyć rozjaśnianie. Więc jeśli jesteś skłonna na małe zmiany możesz położyć delikatne jaśniejsze pasemka.
mnie rozjaśnianie na przetłuszczanie nie pomogło i bardzo osłabiło włosy :/

katia84, wyglądasz super i jak najbardziej sukienka nadaje się na wesele

dodaje zdjęcie w koszuli z h&m, czy nie jest na mnie za mała? rozchodzi się trochę w biuście, za to rozmiar większa jest taka luźna, niedopasowana... może po prostu nie jest mi pisana
+ moje lakier z GR, ale zdjęcie z komórki...
i buty, jedne z CCC 119zł a drugie zwykły sklep 85zł zastanawiam się nad nimi, żeby mieć na uczelnię
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 170920121347.jpg (59,1 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140920121343.jpg (91,9 KB, 204 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 170920121352.jpg (80,1 KB, 72 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 140920121342.jpg (159,4 KB, 73 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 17:57   #4196
caarolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar caarolaaa
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 701
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
oba fajne, ale nr 2 wygląda ciekawiej

mnie rozjaśnianie na przetłuszczanie nie pomogło i bardzo osłabiło włosy :/

katia84, wyglądasz super i jak najbardziej sukienka nadaje się na wesele

dodaje zdjęcie w koszuli z h&m, czy nie jest na mnie za mała? rozchodzi się trochę w biuście, za to rozmiar większa jest taka luźna, niedopasowana... może po prostu nie jest mi pisana
+ moje lakier z GR, ale zdjęcie z komórki...
i buty, jedne z CCC 119zł a drugie zwykły sklep 85zł zastanawiam się nad nimi, żeby mieć na uczelnię
Co do koszuli to ja mam zwykle taki problem, że jak wezmę w swoim rozmiarze (M/38) to mam takie właśnie wrażenie jakby rozchodziła mi się w biuście (mimo, że mam mały biust), a o rozmiar większa jest już taka luźna. Na szczęście mam na to sposób - kupuję tą w mniejszym rozmiarze, a tam gdzie się lekko rozchodzi, między dwoma guziczkami montuję zatrzask i problem z głowy
__________________
FC BARCELONA !! .. Més que un club ..
- why do you live?
- because I have something worth living for (...)
caarolaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:01   #4197
carpaibex
Zakorzenienie
 
Avatar carpaibex
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 407
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Zmień szampon na delikatny (np. dla Babydream dla dzieci). Ważna jest też technika mycia. Rozcieńczony szampon nakładaj na skórę głowy i tylko ją myj - po długości przejedź tylko pianą na koniec, to wystarczy. Obowiązkowo po każdym myciu lekka odżywka. I właśnie ten sposób mycia pomógł na moje suche na końcach włosy (a mam długie prawie do talii). Myję włosy codziennie rano od lat, kiedyś z przymusu, teraz jednak spokojnie wytrzymałyby 2 albo 3 dni i nie wierzę w "przyzwyczajanie do częstego mycia" , po prostu lubię świeżość.
Jeżeli chcesz myć włosy na noc, idź spać już z całkowicie suchymi, związanymi w lekki koczek. Rano możesz użyć na włosy np. skrobi ziemniaczanej (nie polecam częstego używania tradycyjnego suchego szamponu, bo wysusza skórę i włosy i paradoksalnie powoduje większe przetłuszczanie)
Wiem, ale to jest powszechne myślenie jak ktoś myje włosy codziennie ("Trzeba było ich nie przyzwyczajać"). Mam takie samo zdanie jak Ty, lubię jak włosy są po prostu świeże. Dziękuję za rady
carpaibex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:22   #4198
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja wzięłabym ten pierwszy. Wygląda całkiem ciekawie, jest oryginalny,ale nie wulgarny. Na pewno ożywi wiele zestawów. Aż sama się za nim rozejrzę. Oglądałaś już go może? Jest sztywny?
Oglądałam, podoba mi się. Trzyma fason. Właśnie tak jak napisałaś, nie jest wulgarny. Jest dosyć oryginalny.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:27   #4199
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Oglądałam, podoba mi się. Trzyma fason. Właśnie tak jak napisałaś, nie jest wulgarny. Jest dosyć oryginalny.
mnie też chodziło o to pierwsze zdjęcie, kolejność mi się pomieszała

Cytat:
Napisane przez caarolaaa Pokaż wiadomość
Co do koszuli to ja mam zwykle taki problem, że jak wezmę w swoim rozmiarze (M/38) to mam takie właśnie wrażenie jakby rozchodziła mi się w biuście (mimo, że mam mały biust), a o rozmiar większa jest już taka luźna. Na szczęście mam na to sposób - kupuję tą w mniejszym rozmiarze, a tam gdzie się lekko rozchodzi, między dwoma guziczkami montuję zatrzask i problem z głowy
dziękuję mogłabyś napisać co, gdzie i jak z tym zatrzaskiem?
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 18:28   #4200
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Agnieszko Anies czy sweterek, który masz na sobie w ostatnim poście jest z działu trend? Piękny zestaw, bardzo mi się spodobał!
Zwykły dział , taki sam jest w kolorze białym i z jakimiś mazami z przodu. O to ten: http://www.hm.com/pl/product/04450?a...rticle=04450-B, splot wygląda na transparentny, ale w rzeczywistości jest gęsty i nie przebija, zresztą widać na zdjęciach.
Dziękuję , ja też super się w nim czułam. Bardzo lubię tę spódnicę.


Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dziewczymy, doradźcie
Zarezerwowałam sobie takiego shopera (1).
Jeszcze jest taki, tylko cały czarny (2).

No i nie wiem czy brać nr 1 czy może jednak 2, albo w ogóle sobie odpuścić. Tak jak porównywałam przy lustrze to nr 1 jednak ciekawszy się wydaje , nr 2 taki w sumie zwykły jest.
Większe wrażenie zrobił na mnie pierwszy, przez wzór jest zdecydowanie bardziej oryginalny. Ten czarny wg mnie nic specjalnego. Ty chyba lubisz niestandardowe torebki, więc brałabym panterkę .

Odnośnie burgundowego lakieru, polecam Inglot 036 lub H&M Cherry (mała buteleczka).
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.