DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-08-22, 11:22   #3691
MarudexuS
Zakorzenienie
 
Avatar MarudexuS
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Boat City
Wiadomości: 5 447
GG do MarudexuS
Dot.: Ginekolog Łódź i okolice?

Jeśli któraś szuka gina na NFZ na JUŻ to polecam przychodnię na Wilczej - byłam u dr Sieczkowskiego i na razie pozytywne wrażenia. Na dzień dobry zrobił mi USG, o które poprosiłam.
To jest nowa przychodnia i ludzie o niej nie wiedzą jeszcze, dlatego można się zapisać od ręki.
__________________
Gdyby wybory miały coś zmienić już dawno byłyby zakazane ...
MarudexuS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 12:48   #3692
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

dziewczyny, wiecie może gdzie oprócz swojego gabinetu przyjmuje teraz dr. Hoffman w Warszawie? Nie mogę się do niej ostatnio dodzwonić...
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-24, 18:58   #3693
martha330
Zakorzenienie
 
Avatar martha330
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5 018
Dot.: Ginekolog Łódź i okolice?

Cytat:
Napisane przez jealousgirl Pokaż wiadomość
u Baś-Budeckiej byłam raz w Madurowiczu. Cała wizyta trwała 3 minuty, a czekałam na nią 3 miesiące!
Kobieta niesympatyczna, powiedziała, że "wszystko w porządku" i czy chce tabletki. Nie? To do widzenia.
Żadnego wywiadu, mimo że byłam u niej pierwszy raz. Żadnych badań piersi, zero pytań o cytologie czy usg. Nawet nie zaproponowała takowych. Tragedia...
Później poszłam prywatnie do dr Kowalczyk-Amico na Zieloną i miałam zrobione wszystko od ręki. Za badanie, cytologię i usg zapłaciłam 150zł, leki antykoncepcyjne przepisała mi na pół roku, a przy odbiorze wyników z cytologii i wypisywaniu kolejnej recepty nawet złotówki nie wzięła.
Naprawdę polecam!
widzisz u Amico bylas prywatnie,wiec pewnie stad te pytania,recepty itp. ja z kolei chodze do Bas-Budeckiej prywatnie i zlego slowa powiedziec nie moge. zawsze badanie piersi, wywiad czy nie zmienilo sie cos od ostatniego razu, badania! cytologia w terminie, ja sobie chwale!
__________________
Nasze serduszka
Hania <3 8.11.2014r. <3 i Basia 3.04.2017


martha330 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 19:30   #3694
Dominis1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam.
Mam ogromną prozbe poszukuje ginekologa w Kielcach na NFZ,wole żeby to była kobieta.
Czekam na odpowiedz.)
Bardzo mi zależy

Edytowane przez Dominis1997
Czas edycji: 2012-08-26 o 19:40
Dominis1997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:03   #3695
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez Dominis1997 Pokaż wiadomość
Witam.
Mam ogromną prozbe poszukuje ginekologa w Kielcach na NFZ,wole żeby to była kobieta.
Czekam na odpowiedz.)
Bardzo mi zależy
wujek google ci pomoze i wyszukiwarka też
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-26, 20:23   #3696
Dominis1997
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Ck
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Wlaśnie nie może mi pomóc bo szukam i nie mogę jednak znaleść.
Ale dziękuje za poradę
Dominis1997 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 14:43   #3697
mieteek
Przyczajenie
 
Avatar mieteek
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 6
Ginekolog Lublin.

Poszukuję dobrego ginekologa w Lublinie, który przyjmie mnie państwowo. Macie jakiegoś godnego polecenia? Czytałam już dzisiaj opinie o wielu lekarzach i do wielu chętnie bym się wybrała, niestety przyjmują tylko prywatnie, a w tym momencie nie mogę sobie na to pozwolić.

Edytowane przez mieteek
Czas edycji: 2012-09-10 o 08:20
mieteek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-08-27, 16:58   #3698
manderei
Przyczajenie
 
Avatar manderei
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 16
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Dziewczyny, a kogo poleciłybyście w Krakowie na NFZ? Albo prywatnie, ale tanio (max 80 zł za kontrolną wizytę). Z wyszukiwarki korzystałam, ale "najmłodsze" posty odnośnie tego miasta mają ponad rok! A wszystko się lubi zmieniać. Byłabym wdzięczna za porady.
manderei jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 17:40   #3699
gwiazdka93
Zakorzenienie
 
Avatar gwiazdka93
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Małpolska
Wiadomości: 7 428
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez manderei Pokaż wiadomość
Dziewczyny, a kogo poleciłybyście w Krakowie na NFZ? Albo prywatnie, ale tanio (max 80 zł za kontrolną wizytę). Z wyszukiwarki korzystałam, ale "najmłodsze" posty odnośnie tego miasta mają ponad rok! A wszystko się lubi zmieniać. Byłabym wdzięczna za porady.
W Krakowie z tego co się orientowałam, polecane są lek. Anna Jędrzejczyk i Małgorzata Kacprzak. Niestety nie wiem gdzie przyjmują na NFZ.
gwiazdka93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-27, 18:12   #3700
Safia
Raczkowanie
 
Avatar Safia
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WrocLove :)
Wiadomości: 321
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witam. Poszukuję we Wrocławiu gina (tylko i wyłącznie kobiety!), która jest "specjalistką" od leczenia bolesnych miesiączek. Wiem, było tu sporo polecanch ale mi chodzi o takiego, ktory ma doświadczenie w leczeniu w.w. przypadłości. Może być prywatnie.
Niestety, dotychczasowi gini (u których byłam), nie potrafili mi nic doradzić, prócz wciskania tabletek anty, których brać nie chcę.
EDIT: czy dr Zabielska lub dr Kotkowska z Corfamedu to dobry wybór dla osoby, która NIE WSPÓŁŻYŁA?
Bo slyszałam o lekarzach, którzy nie mają w zwyczaju badać dziewic, a jeśli juz, to robią to od zadka strony, więc jak już mam płacić, to bym chciała być kompleksowo przebadana, tym bardziej, że nie idę po tabletki anty, a z problemem zdrowotnym.
__________________
Żyję sobie.

Edytowane przez Safia
Czas edycji: 2012-08-27 o 23:26
Safia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-29, 09:33   #3701
nosferatku
Zadomowienie
 
Avatar nosferatku
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 923
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKÓW
lek. Jerzy Jakubowski
Ja chodzę do niego do Lux Medu (teraz na Mehoffera, kiedyś na Wadowickiej).
Nie jest to najbardziej sympatyczny i wylewny lekarz na świecie, ale za to skuteczny. Zleca wszystkie badania, robi awanturę za nieregularne cytologie, wciska między pacjentkami, jeżeli coś jest pilne.

Bada delikatnie.
nosferatku jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-08-30, 09:52   #3702
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Zabieg nacięcia błony dziewiczej - szukam gabinetu/kliniki, Górny Śląsk.

Witam! Wczoraj byłam u ginekologa, poznałam przyczynę, dla której mieliśmy z chłopakiem ogromne problemy ze współżyciem - potworny, nie do zniesienia ból, niedająca się przerwać błona dziewicza i tak dalej. Lekarka powiedziała, że jej zdaniem jedynym wyjściem dla mnie jest nacięcie, głównie dlatego, że jej ,,na chama" przerwanie będzie skutkowało krwotokiem, a jak to ujęła ,,lepiej żebyś na gadziny-lekarzy na oddziale w takiej sytuacji nie trafiła". Mam do tej lekarki zaufanie.

Od rana wydzwaniam po klinikach na terenie Katowic, wszędzie mi mówią, że takich zabiegów nie wykonują. Zależy mi na uniknięciu publicznych szpitali, biorę to pod uwagę jako ostatnią deskę ratunku. Poza Górnym Śląskiem w grę wchodzą także kliniki/gabinety na terenie Zagłębia, Częstochowy, ewentualnie Krakowa. Stąd moja prośba - jeżeli któraś z Was miała taki zabieg, albo wiecie, że gdzieś do wykonują - pomóżcie mi. W necie szukałam, znalazłam tylko warszawskie gabinety i kliniki, a to odpada. Ogólnie jak wpisuję ,,usunięcie błony dziewiczej" to wyskakuje mi głównie ,,odnawianie błony dziewiczej"
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-08-30, 11:31   #3703
lianeska
Zakorzenienie
 
Avatar lianeska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 13 930
Dot.: Zabieg nacięcia błony dziewiczej - szukam gabinetu/kliniki, Górny Śląsk.

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Witam! Wczoraj byłam u ginekologa, poznałam przyczynę, dla której mieliśmy z chłopakiem ogromne problemy ze współżyciem - potworny, nie do zniesienia ból, niedająca się przerwać błona dziewicza i tak dalej. Lekarka powiedziała, że jej zdaniem jedynym wyjściem dla mnie jest nacięcie, głównie dlatego, że jej ,,na chama" przerwanie będzie skutkowało krwotokiem, a jak to ujęła ,,lepiej żebyś na gadziny-lekarzy na oddziale w takiej sytuacji nie trafiła". Mam do tej lekarki zaufanie.

Od rana wydzwaniam po klinikach na terenie Katowic, wszędzie mi mówią, że takich zabiegów nie wykonują. Zależy mi na uniknięciu publicznych szpitali, biorę to pod uwagę jako ostatnią deskę ratunku. Poza Górnym Śląskiem w grę wchodzą także kliniki/gabinety na terenie Zagłębia, Częstochowy, ewentualnie Krakowa. Stąd moja prośba - jeżeli któraś z Was miała taki zabieg, albo wiecie, że gdzieś do wykonują - pomóżcie mi. W necie szukałam, znalazłam tylko warszawskie gabinety i kliniki, a to odpada. Ogólnie jak wpisuję ,,usunięcie błony dziewiczej" to wyskakuje mi głównie ,,odnawianie błony dziewiczej"
ja bym zadzwonila na twoim miejscu do kliniki prywatnej i zapytala np na
http://www.narodziny.com.pl/
__________________

ℒℴѵℯ ..
lianeska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 09:53   #3704
Morticia_91
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 143
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Witajcie, z góry proszę, żeby na mnie od razu nie krzyczeć, bo skorzystałam z wyszukiwarki Chodzi o PANIĄ ginekolog w Gliwicach. To, co znalazłam było już jednak dosyć dawno napisane i chciałam zapytać, czy któraś z was orientuje się, czy jest to aktualne. Mianowicie: czy pani doktor Anna Mucha dalej przyjmuje w Salusie w Gliwicach na Górnych Wałów? I czy doktor Kęcka także dalej ma prywatny gabinet w Łabędach? Ewentualnie, czy ktoś zna jeszcze jakąś PANIĄ ginekolog? Nie chcę panów ginekologów, choć wiem, że dużo osób chwali pana Lesława Strzałkowskiego.
Morticia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-02, 23:22   #3705
propolka
Raczkowanie
 
Avatar propolka
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 307
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Ja chodzę do Pani Renaty Gałeckiej-Małek, ona przyjmuje na Zabrskiej w Medenie. Sympatyczna Pani, nie mam do niej zastrzeżeń.
propolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-03, 11:32   #3706
Morticia_91
Raczkowanie
 
Avatar Morticia_91
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 143
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Cytat:
Napisane przez propolka Pokaż wiadomość
Ja chodzę do Pani Renaty Gałeckiej-Małek, ona przyjmuje na Zabrskiej w Medenie. Sympatyczna Pani, nie mam do niej zastrzeżeń.
Dziękuję.
Morticia_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 11:31   #3707
daisies
Raczkowanie
 
Avatar daisies
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: wroclove
Wiadomości: 60
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Bielany Wrocławskie - Andrzej Banaszak
z tego co wiem kiedyś przyjmował w oleśnicy. Bardzo konkretny lekarz, dobrze wyposażony gabinet, nie wypisuje/zmienia metody anty bez badań i wywiadu lekarskiego więc naprawdę mam do niego zaufanie. Przyjmuje na nfz

Wrocław - Piotr Woytoń
Lekarz przyjmuje w prywatnej poliklinice na Hirszfelda, wizyta droga (200zl), ja byłam u niego kilka razy ze względu na zabieg usunięcia nadżerki. Inni lekarze nie chcieli się tego podjąć, zabieg był bardzo drogi (cos okolo 500zl) ale nie mialam zadnych problemow potem i nadzerka nie wrocila. Nie wiem czy jest sens chodzic do niego tylko po tabletki anty, ale kiedy dzieje sie cos powazniejszego mysle ze warto.
daisies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 19:27   #3708
czikulanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1
Dot.: Re: dobry ginekolog w trójmieście

Cytat:
Napisane przez MonisiaPP Pokaż wiadomość
Liliana Skarbek-Zurek, bardzo dobra ginekolog. Najlepsza.
Doktor Liliana Skarbek -Zurek - Totalne nieporozumienie. Pomijając brak kompetencji, bardzo nieuprzejma, wręcz odburkująca, traktuje pacjenta jak zło konieczne.Mam dosyć spore mięśniaki. Przy pierwszej wizycie Pani doktor stwierdziła ze trzeba usunąć macice i przydatki, a na drugiej wizycie,gdzie mięśniaki się powiększyły powiedziała mi, że nikt w tym wieku mi nie usunie macicy - czyli 2 przeciwstawne opinie w ciągu 3 miesięcy. Zaprzeczyła sama sobie, co świadczy o całkowitym braku nawet elementarnej wiedzy. Nie polecam!!! Ja składam skargę do Izby Lekarskiej.
czikulanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-05, 20:18   #3709
mloda91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Pan Jędrzej Nowak , przyjmuje w Bytomiu i chyba w katowicach
mloda91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-09, 21:06   #3710
Tahiraaa
Raczkowanie
 
Avatar Tahiraaa
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 39
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

ŁÓDŹ

Dr Barbara Majas-Ogórek
(All-med na Wyszyńskiego - Retkinia)

Szukając pierwszego ginekologa, miałam dość specyficzne wymagania - poza kompetencją musiała to być całkiem młoda kobieta o miłej aparycji (w swoim życiu widzialam już wiele lekarek, które wyglądem odstraszały i nie chciałam, żeby ktoś taki dotykał mnie w TYCH miejscach). Pani doktor jest bardzo cierpliwa, robi wszystkie potrzebne badania, odpowiada na pytania i sama wiele ich zadaje, nie ocenia, dużo tłumaczy, na czas badania zamyka gabinet na klucz, przyjmuje zarówno prywatnie jak i na NFZ.
Rekomendacją może być także fakt, że chodzę do niej ja, moja mama, koleżanki mojej mamy i ich córki Niedawno prowadziła także ciążę mojej cioci (kobieta po 30).
A dodatkowym plusem jest wygląd All medu- z zewnątrz zwykła przychodnia, ale w środku... Wnętrze odnowione, delikatnie przystrojone, czysta łazienka dla pacjentów...
Tahiraaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-09, 22:37   #3711
Beacia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 330
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków
lek. med. Grażyna Bogutyn

Z czystym sercem mogę Wam polecić tę kobitkę, nawet jak na pierwszy raz. Dzięki niej moja pierwsza wizyta przebiegała jak gdyby nigdy nic ( a nasłuchałam się głupot jak to badają na pierwszej wizycie). Doktorka kompetentna, dobrze wyposażony gabinet, umawianie wizyt na godziny. Ja chodzę do niej prywatnie, ale może na nfz też gdzieś przyjmuje.
__________________
.
Beacia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:32   #3712
tinqa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 23
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków

Polecam dr. Agnieszkę Nawarę-Baran, pracuje w szpitalu na Ujastku, poza tym przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie "volumed" na Fieldorfa-Nila (przy szpitalu JPII). Pani doktor profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki a dodatkowo jest bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam. Obecnie prowadzi również program bezpłatnej antykoncepcji hormonalnej, zachęcam wszystkie Pani chętne do skorzystania!
tinqa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 08:32   #3713
tinqa0
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 23
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

Kraków

Polecam dr. Agnieszkę Nawarę-Baran, pracuje w szpitalu na Ujastku, poza tym przyjmuje w swoim prywatnym gabinecie "volumed" na Fieldorfa-Nila (przy szpitalu JPII). Pani doktor profesjonalnie podchodzi do każdej pacjentki a dodatkowo jest bardzo sympatyczna. Serdecznie polecam. Obecnie prowadzi również program bezpłatnej antykoncepcji hormonalnej, zachęcam wszystkie Panie chętne do skorzystania!
tinqa0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-10, 12:31   #3714
irreal
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 62
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A kogo bardziej polecacie z Siedlec ? Jarosław Sprawka czy Elżbieta Podgórzak ?
irreal jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-11, 20:32   #3715
Ppesymistka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 6
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

A jakiś dobry ginekolog z Zamościa ???
Ppesymistka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-14, 20:43   #3716
22Paula22
Raczkowanie
 
Avatar 22Paula22
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 79
Smile Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

SOSNOWIEC przychodnia kolejowa w Sosnowcu na ul.Piłsudskiego

dr Barbara Stańczyk-Warmuzińska

Lekarz godny polecania obecnie jestem w ciązy poświęca dużo czasu na wizyte, rozmawia i dokładnie o wszystko wypytuje i wszystko tłumaczy, dba o skierowania na badania poprostu lekarz który dba o swoje pacjentki. Zawsze miło i sympatycznie. Przedewszystkim doświadczenie leczyłam się 3 lata u innego lekarza który nie wiedział co mi jest u tej Paniu ginekolog już na pierwszej wizycie dowiedziałam się co jest nie tak Polecam z całego serca.
22Paula22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 11:33   #3717
Kasiandru
Raczkowanie
 
Avatar Kasiandru
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: B-stok
Wiadomości: 46
GG do Kasiandru
Dot.: Ginekolog Białystok

Przerabiałam lekarzy z NMP Królowej Rodzin -totalna porażka! Wszystko na tempo, zero intymności, non stop drzwi do gabinetu się otwierają i wchodzi pielęgniarka (położna?), w dodatku to fakt, najchętniej przepisują od razu talbeki anty bez zbędnych ceregieli.
Od 3-ech lat jestem pajclentką doktora Bartosza Pietrzyckiego, który przyjmuje w ,,Bocianie''. Nie zamienię go na żadnego innego. Never ever!
Kasiandru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-17, 21:03   #3718
Caraxa
Raczkowanie
 
Avatar Caraxa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 299
Dot.: DOBRY GINEKOLOG - kogo polecamy

KRAKÓW

Polecam wspominaną tu już kilkakrotnie panią doktor KATARZYNĘ KISIELEWSKĄ. Bardzo miła pani, wyrozumiała. Badanie przeprowadzane szybko, bez zbędnych ceregieli, nawet nie zauważyłam kiedy skończyła Podczas badania tłumaczy, co w danej chwili robi. Jedyny minus to to że zapłaciłam 180 zł (podstawowe badanie ginekologiczne, badanie piersi, cytologia, usg + recepta). Pani doktor przyjmuję na ul. Urzędniczej 41/3
__________________
kliknij i pomóż wilkom:
http://www.care2.com/click-to-donate/wolves/


_____________________

http://youtu.be/t3DPCQjlanM Moja inspiracja.
Caraxa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 14:12   #3719
czarownica_21
Raczkowanie
 
Avatar czarownica_21
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 111
Pomocy!!!

LUBLIN
Dziewczyny, czytałam opinie o dr M . Kaczmarczyk z PROVIVO i w końcu nie wiem czy przyjmuje na nfz czy płaci się za wizytę, jeśli tak to ile mniej więcej:/ Z góry dziękuję za waszą pomoc POZDRAWIAM
czarownica_21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-18, 21:05   #3720
jula4321
Przyczajenie
 
Avatar jula4321
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 11
Ginekolog - Kraków - tabletki anty

,

Edytowane przez jula4321
Czas edycji: 2012-09-19 o 22:52
jula4321 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (0 użytkowników i 2 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-19 19:10:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:24.