Razem schudniemy 20kg! - część III - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-25, 13:36   #2611
dlugorzesiasta
Raczkowanie
 
Avatar dlugorzesiasta
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 96
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

[1=15fbf25984e7133984742ef f4c4169aacf1167cc_5ed82ba 6a0637;36743836]Zaraz znikam na obiad z przyjaciółką (ma urodziny).
Dodaję zdjęcie dzisiejszej plecionki.
Z jednej strony uczesana jestem na gładko i jakby do koczka, a z drugiej mam warkoczyka, który ozdabia tego koczka.[/QUOTE]


pomijajac PRZECUDOWNOSC Twoich włosów
Świetna fryzura! : love:
__________________
Start: 1.09.2012
Waga początkowa: 83kg
Wzrost: 170cm

83 ->82.2 -> 81.7 ->81.3 ->80.9 -> 80.4 -> 80.2 -> 80



I etap: 75kg
II etap: 70kg
III etap:65kg
Waga końcowa:60kg
dlugorzesiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:38   #2612
elganja
Rozeznanie
 
Avatar elganja
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: łódzkie
Wiadomości: 900
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

czarna : a dlaczego nas opuściłaś??? Bottega już tamten wpis wyjaśniła i przepraszała. A tak na prawdę to bardzo mi kochana Ciebie brakuje....

edit:
zostawiłam notkę w klubie jak co.
__________________
Be Yourself. Always.

Edytowane przez elganja
Czas edycji: 2012-09-25 o 13:47
elganja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:51   #2613
darialex
Raczkowanie
 
Avatar darialex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 446
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

suzi zgadzam się z Medzią, zmień gina, nie może być tak, że czujesz się fatalnie bo lekarz nie potrafi albo nie chce Ci pomóc :| Daj znać co i jak

Soldus aaaaaaaaaa SUPER FRYZ!! Dlaczego Bozia nie dała mi gęstych i długich włosów.. ?? Ja się pytam.. Mogę się zamienić - włosy za tłuszczyk.
__________________
start 75kg (16.04.2012)
aktualnie: 69

cel I 69 - OSIĄGNIĘTY!!!!
cel II 65
cel III 60
cel IV 55

Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że jego realizacja zajmie Ci dużo czasu.
CZAS I TAK UPŁYNIE..
darialex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 13:54   #2614
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez elganja Pokaż wiadomość
czarna : a dlaczego nas opuściłaś??? Bottega już tamten wpis wyjaśniła i przepraszała. A tak na prawdę to bardzo mi kochana Ciebie brakuje....

edit:
zostawiłam notkę w klubie jak co.
Muszę się rozstać bo już najwyższy czas radzić sobie z dietą samejwszystko wyjaśniłam.Też bedę tęskniła ale taka kolej rzeczy

Nie doczytałam czy przeprosiła czy nie przeprosiła,szczerze wali mnie to.Ja wyznaję zasadę!nie wiesz na 100% nie oskarżaj.Trzeba najpierw pomyśleć,a nie wyskakiwać z jakimiś chorymi oskarżeniami.Temat skończony.
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:16   #2615
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

tak wygląda tabelka
jest źle... na kolor zaznaczyłam osoby, które nie podają swojej wagi od początku miesiąca
znaki zapytania to dziewczyny, które teraz nie podały wagi a jakoś nie przypominam sobie żeby podały powód
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tabelka 24,09.jpg (80,8 KB, 47 załadowań)
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:26   #2616
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Turq-mnie z tabelki już wykreślbo niepotrzebnie miejsce zawalam.
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 14:55   #2617
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

darialex zmienię,żebyś wiedziała.. Jak na tej wizycie nie będzie żadnej reakcji z jej strony to zapisze się do innej dr.. Takiej sprawdzonej.. Szkoda tylko,że w kolejce ze 4 h będę musiała dębić a w kolejnej ze 2 h na usg u jej męża
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 15:10   #2618
medzia104
Zadomowienie
 
Avatar medzia104
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 046
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Czarna, no nie wytrzymam! Czemu chcesz sobie radzić sama z odchudzaniem? CHCEMY CIEBIE TUTAJ!!!

Soldus, włoooooooooooosy <3 cudo, cudo, cudo!!!

Tur, piękna tabelka... jeszcze troszkę i do niej dołączę

suzzi, ahhh wszystko jest takie trudne ale najważniejsze, żebyś trafiłaś pod dobrą opiekę może koleżanki coś Ci polecą, te, które były dopiero co w ciąży?

A NA KONIEC COŚ DLA KAŻDEJ Z WAS:
__________________
Padłaś? Powstań, popraw koronę i zasuwaj!

obieżyświatka, pożeraczka lodów antylight, wiecznie spóźniona Śpiąca Królewna size plus, będąca jednocześnie nałogową coffeeholiczką i poszukiwatorką księcia z bajkiem

104-99-96,8...




medzia104 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:20   #2619
WyrafinowanySmak
Rozeznanie
 
Avatar WyrafinowanySmak
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 733
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Medziu mogę nawet zaryzykować stwierdzenie, że rozumiemy się bez słów
Darialex no niestety mam problem... Do 2tyg. będę miała najprawdopodobniej termin operacji... grr... Ale nie ma tego złego - prawda ?
Suzzi zmieniaj gin i nawet się nad tym nie zastanawiaj !!!
Soldus wow wow wow
Turkusik za tabelkę
Eh do celu mam 6,3kg czasami czuje się jak Syzyf
Medziu KOCHAM ten obrazek
__________________
160cm - start 80kg - 11.11.11r.
75kg - I cel osiągnięty 08.12.2011

69,9kg - II cel osiągnięty 27.03.2012
65kg - III cel osiągnięty 31.05.2012

obecnie- 59,6 KG 20.12.12
60 kg - IV cel

56kg - marzenie
pozostało - 3,6kg
WyrafinowanySmak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:25   #2620
suzzi891
Zadomowienie
 
Avatar suzzi891
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 1 102
GG do suzzi891
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Chyba macie rację,nie ma co się rozczulać tylko trzeba działać..W końcu nie chodzi tu tylko o mnie.. hehhe mnie dajcie do tabelki.. Jak zobaczycie te plusssy to od razu docenicie swoją wagę,bo ja już jak antałek wyglądam
__________________
Start 78kg ----> 10.04.2012
Jest 69kg
suzzi891 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 15:27   #2621
czarnaDama2394
Zadomowienie
 
Avatar czarnaDama2394
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Nibylandia:D
Wiadomości: 1 662
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Medzia-wszystko wam wyjaśniłam kilka stron wcześniejmuszę sama się uporać z dietą i kg.może kiedyś wrócę jak ten wątek jeszcze bedzie istniał,ale teraz muszę was opuścićbardzo mi przykro,ale tak już musi być.Poznałam wiele wspaniałych osób tutaj i tego najbardziej mi żalczytać was czytam nie mówię że nie i będę podczytywała na pewno
__________________
96.4... Upragniona stabilizacja 79

Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dla tego,że osiągnięcie go wymaga czasu.Czas i tak upłynie...
czarnaDama2394 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 16:01   #2622
dlugorzesiasta
Raczkowanie
 
Avatar dlugorzesiasta
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 96
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Tak paczę i paczę na tą cudowną tabletkę Turkusika (brawo, brawo) i myślę sobie ;> Ej, ej Jestem tutaj na samym końcu No nie może tak byc
CHUDZINKI! GONIĘ WAS!!
__________________
Start: 1.09.2012
Waga początkowa: 83kg
Wzrost: 170cm

83 ->82.2 -> 81.7 ->81.3 ->80.9 -> 80.4 -> 80.2 -> 80



I etap: 75kg
II etap: 70kg
III etap:65kg
Waga końcowa:60kg
dlugorzesiasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:16   #2623
agus87
Zakorzenienie
 
Avatar agus87
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 11 709
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cytat:
Napisane przez TuRQoUiS Pokaż wiadomość
dziewczyny. PRZEPRASZAM BARDZO
wczoraj wróciłam padnięta, chciałam się zabrać za tabelkę, ale laptop mojego brata średnio ze mną współpracował odebrałam już swojego laptopa i zabieram się za tabelkę grozy

swoją drogą... ostatkami sił wczoraj oglądałam perfekcyjną panią domu, ponieważ lubiłam ten program, ale dzisiaj przeczytałam jaka to straszna ściema stworzona przez TVN i czuję się oszukana już nie będę tego oglądać. masakra
ja dopiero teraz zaczęłam oglądać PPD i powiem szczerze, że Rozenkowa jest tak żałosna, że nie mam pojęcia jakim cudem ona się tam znalazła
gra taką ci.pkę niewydymkę w tym programie ubraną najlepiej jak umie, i czyści płytki
no już Anthea dużo lepiej ogarniała program i przynajmniej on był kręcony w jej domu
a, że niby Rozenkowa ma 5 sukienek w szafie, taa akurat, jak w ciągu jednego odcinka ma ich na sobie 3-4


dzisiaj jeszcze odpuszczam fitness ze względu na przeziębienie i samopoczucie, popracuje wieczorem i pokuruję jeszcze trochę
ale jutro na 18 już idę
__________________
Aleksandra 19.04.2011
agus87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:20   #2624
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

dlugorzesista przecież niedawno zaczęłaś się odchudzać każdy ma swoje tempo, to nie wyścigi. jeśli za szybko stracisz kilogramy to albo twoja skóra straci na jędrności albo będziesz miała jojo. więc podchodź do tej zabawy odpowiedzialnie
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:32   #2625
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Tur a nie da rady jakoś zaznaczać osób też kolorem tych co miały największy wzrost i spadek? Tak jak kiedyś były pioruny albo poprostu pogrubić i zmienić na czerwono samą czcionkę (tygodniowy spadek/wzrost)?? Fajnie jakby się wyróżniało. Jestem na najgorszej pozycji, tak jak pisałam solduś wpadłam w jakiś ciąg z którego jak już prawie wyjdę to znowu coś na mnie spadnie i wkółko ale od dzisiaj już mi idzie coraz lepiej

Suzzi masz rację nie chodzi tu tylko o Ciebie, musisz teraz myśleć za dwoje i uwierz mi zmień tę kobietę odrazu bo później może być za późno.

Bottega jak dla mnie to na deszcze raczej zamsz odpada lepiej skórka.
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 16:50   #2626
TuRQoUiS
TuR. Towarzyska und Roztropna.
 
Avatar TuRQoUiS
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 433
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

dałoby radę generalnie, ale... piorunki i serduszka są w open office czy jak to się tam nazywa (i z niego korzystałam tydzień temu), a u siebie mam tylko excela i nie chce mieć kolejnego programu na kompie tylko po to żeby piorunki wstawiać.
ale faktycznie może coś pomyślę o czcionce, kolorkach czy coś. ale teraz chciałam jak najszybciej wrzucić tabelkę.
nie chciałam Ci wstawiać jakiś bacików bo doskonale wiem dlaczego masz nadwyżkę i nie uważam, że zasłużyłaś na piorunka.
a tylko ja i puchatek zaliczyłyśmy duży spadek, więc na dobrą sprawę puchatku - brawa dla Ciebie! Buuzi!
i wystarczy, bo cała reszta ma wzloty i upadki w normie.
__________________

178cm
jest- 71,4
CEL I- 68 kg
CEL II- 64 kg
CEL III- 61 kg
cel ostateczny- 58 kg


TuRQoUiS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:01   #2627
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Tur Kochana jesteś ale piorun się należy powinnam wkońcu się podnieść ale co się podniosę to znowu jakiś problem, dosłownie z ręką na sercu od około miesiąca codziennie jakieś zmartwienie, problem, łzy i załamka... no ale nic głowa do góry i staramy się dalej
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:10   #2628
darialex
Raczkowanie
 
Avatar darialex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 446
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

turkus za tabelkę

suzzi nie martw się, bedzie dobrze, tylko musisz wziąć sprawy w swoje ręce ;-) zdrowie jest jedno )

medzia kochana - do mnie bardziej w tej chwili pasuje moja waga z avatara

wyrafinowany będzie OK!! 3mam kciuki
__________________
start 75kg (16.04.2012)
aktualnie: 69

cel I 69 - OSIĄGNIĘTY!!!!
cel II 65
cel III 60
cel IV 55

Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że jego realizacja zajmie Ci dużo czasu.
CZAS I TAK UPŁYNIE..
darialex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:17   #2629
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Baleronowa bo ja taki typ samouka, że samodzielne poznawanie sprawia mi satysfakcję ;D ale jak już poznam i ogarnę to sie odezwę xD
Wyrafinowany pozdrawiam również xD
Soldus przepiękna fryzura, chyba musisz mieć gęste włosy co??

własnie zapomniałam napisać, że nie mam wagi tutaj, więc moją podam dopiero jak będę w domu czyli na Wszystkich Świętych
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-25, 17:31   #2630
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Turkusia od kiedy w excelu nie ma piorunów i serduszek? (wstaw-> obraz->autokształty). No tabelka oczywiście ładnie zrobiona ale zawsze może być idealna

Wyrafinowany sukienka:
http://www.promod.eu/dresses/smart-d...200099019.html
Na zdjęciu nie prezentuje się tak ładnie jak na żywo . Ja kocham ten sklep i jakbym mogła to bym pół wykupiła.

Czarna przeczytałaś swój wpis przed umieszczeniem? Bo krytykujesz Bottegę za coś co w zasadzie sama robisz.
Możę inne dziewczyny łykają te twoje opowiastki,ale nie ja!
Sorki ale ja wnioskuję z tego że uważasz że jesteśmy głupie i naiwne. Wybacz, lubię Cię, ale ten wpis średnio mi się spodobał. Masz żal do Bottegi, ok, ale po co innych ciągniesz za tym? W dodatku sama odpłacasz się obrażaniem pisząc że Bottega jest rozwiązła. Jest to zwykłe szczeniackie oskarżenie. Gdybyś nie napisała tego jednego zdania o "łykających dziewczynach" to bym się nawet nie odniosła do sprawy, bo to kwestia między Tobą a Bottegą. Ale stało się inaczej.

Medzia chcę tą wagę

Soldus fryzura przepiękna

Agus przybij piątkę Promod ma świetne ciuchy.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:37   #2631
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Cześć Dziewczyny! Wczoraj cały dzień latałam po sklepach, głównie shTo wsztstko wina Soldus i Medzi, które sprowadzają mnie na zła drogę, ale Wam wybaczamDieta była fatalna, przez cały dzień zjadłam tylko normalne sniadanie (owsianka+pół jabłka), potem poleciał mały jogurt pitny czerwona pomarańcza z Lidla, bułka fitness z Lidla, pół butelki jog.pitnego kawa-guarana Mlekovita z Biedry, 2 kromki białego chleba, 3 Wasy, butla mrożonej kawy kapuczino z Lidla i na uwieńczenie dnia 3 kruche ciastka z kawałkami czeko z Sabłeja i Makflary z Lionem i polewą czeko z MakDonalda, popite paroma łykami koli. Kupiłam jeszcze ciastko z jabłkiem w Maku, ale już nie dałam rady zjeść, więc przyniosłam do domu i dziś rano włozyłam mężowi do torbyNa wadze dziś -0,2kg, bo choć jadłam tragicznie, to ilościowo bardzo mało tego było i pewnie stąd ten spadek. Dziś byłam rano u gina, odebrałam wyniki morfo i cyto, zrobionych na ostatniej wizycie i wszystko jest git

Darialex, zazdroszczę wyjazduA to, czy dietka będzie skuteczna, zalezy tylko od Ciebie, zatem do dzieła kochanaNa pocieszenie moge ci napisać, ze ja jestem mega-gruszka, i jak na górze można mi juz było grać na mostku jak na cymbałkach, na obojczykach postawic szklanki z woda, a biust po prostu zniknął, to dupa też wreszcie ruszyła. I uda tez. Mam nadzieje, że Tobie uda się zachować jak najwięcej z górnych partii, ale uwierz mi, to co mieści sie poniżej, też jest do ruszenia, choćbyś teraz w to nie wierzyła

Turkus, jesli lajt to był big love, to juz rozumiem tę minkeNiedawno gdzieś widziałam/czytałam, że na meczu Legia-Polonia (chyba) pseudo-kibice zaczęli się tłuc i zniszczyli część stadionu. Właśnie dlatego odradzam Ci udział w meczach i znajomienie się z takimi facetami
I owszem, liczę skrupulatnie kalorie
Wielkieza porzucenie czipsów , % i koli. Z cuksami też Ci się uda, tylko to najwyraźniej wymaga więcej czasu

Soldus, wierzę, że jest Ci cięzko i tym bardziej Cię podziwiam, że nie zamierzasz sie poddać z dietką, tylko nadal walczysz tu razem z nami
Swetro-gorset, niezły patent

Superkasza III-ci cel!!!!!

Baleronowa, juz nie siedzę w kącieSuper, ze wyjaśniliście sobie z Przystojniakiem co nieco, mam nadzieję, że wszystko sie dobrze ułoży dla Was obojga

Medzia, ja niestety tak mam, że MUSZĘ zjeśc na noc cos słodkiego, wtedy po prostu najbardziej mnie za nim nosiNawet jakbym zjadła białko i tak musiałabym dopchac jakimiś płatkami lub słodkim jogurtem z pieczywem, więc darowałam sobie nieszczęsne próby jedzenia białkowych kolacji juz na początku odchudzania i na szczęście moja dieta na tym nie ucierpiałaWczorajsz y jadłospis niestety, nawet trudno nazwac jadłospisem, ale dziś juz sie trzymam dziarsko i jutro zdam relacjeDzieki za pamięcWczorajsze zakupy baaardzo podniosły mnie na duchu, naprawdę potrzebowałam takiego dnia tylko dla siebieI ja tez zawsze marzyłam o takich spodniach, rurkach, cygaretkach, generalnie wąskich na całej długości, a nie takich, co zrównoważą mi wielki tyłek i grube uda. Ty przynajmniej jestes ładnie, proporcjonalnie zbudowana, ale jak nie czujesz sie narazie pewnie w takich spodniach, to i tak wygladasz bosko w sukienkach, a na cygaretki tez przyjdzie pora,za to

Soldus, mam głupie pytanie - czy uważasz, że szycie na maszynie jest trudne? Bo ja odkąd zobaczyłam reklame maszyny z Lidla zapragnełam miec swoją, ale boję się, że zaraz rzucę w kąt, bo nie będę sobie radzić z obsługa (zarówno pod względem technicznym, jak i artystycznym). A super by było, jakbym np. mogła zwezic sobie samodzielnie sukienkę lub przerobic np. sukienke na spódnice i odwrotnieAlbo uszyć cos zupełnie nowego od podstaw..Ojjjj, zaczynam sie coraz bardziej nakręcać
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 17:54   #2632
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Martuszka nie broniąc nikogo ale uwierz mi jeśli byś to Ty tam widniała jako oskarżona też miałabyś inne podejście do sytuacji. Jest w tym trochę racji co napisała Czarna. Oskarżono Nas bez dowodów bez niczego tak po prostu bo Bottedze to przyszło na myśl, gdyby zaczekała nie byłoby całej afery. Mi było przykro bo nic nie zrobiłam a tu takie coś. Soldus też było z tym źle i słowo "przepraszam" nie naprawi wszystkiego bo człowiek będzie miał już dystans bo a nóż widelec znowu coś ktoś sobie wymyśli i oskarży a to miłe nie jest. Było minęlo ale niesmak co u niektórych pozostał. Spójrzmy prawdzie w oczy to jest wątek o odchudzaniu, to co ktoś pisze o swoim życiu osobistym na forum publicznym to tylko i wyłącznie jego sprawa i musi się liczyć z konsekwencjami co po niektórych. Po to mamy klub aby tam pisać prywatne rzeczy nas dotyczące. To tyle apropo przedawnionej sprawy

Puchatku
cieszę się, że wszystkie wyniki ok., zdrowie jest najważniejsze
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85

Edytowane przez estecorazon
Czas edycji: 2012-09-25 o 17:58
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:11   #2633
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Este ale Ty jakoś miałaś pretensje tylko do Bottegi. A Czarna obraża innych jako naiwnych i łatwowiernych. Sorki, ale mi to przeszkadza i uważam że mam prawo zaprotestować. Tak samo jak Ty miałaś prawo protestować jak Tobie coś zarzucono. Nie jestem ani głupia ani naiwna. I słowo użyte przez Czarną "może" nic tu dla mnie nie zmienia (tak samo jak tobie nic nie zmieniało że Bottega nie napisała że Ty tylko któraś z trzech jest taka i owaka). Do tematu wracać nie będę, bo uważam że nie ma sensu. Czarnej w wątku nie ma, a że chciała się wyżyć to już trudno.

Turkusia co do tej pani domu. No niestety ściema, a szkoda, bo to powinien być program bez ściemy. Mogli zrobić casting, wybrać kogoś naprawdę z sercem do sprzątania. A nie tą sztuczną kukłę.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:11   #2634
Winnie the Pooh
Zadomowienie
 
Avatar Winnie the Pooh
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 041
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Martuszka, co do wiszącej skóry na brzuchu, to nie wiem co Ci doradzićByc może przestój w diecie pomógłby jej "nadgonić"straty, ale z drugiej strony tak dobrze Ci teraz idzie, że szkoda by było teraz przerwac odchudzanie, bo Twój organizm juz sie dostroił do nowych warunków, a jak mu teraz dasz na jakis czas więcej energi (kcal), to potem znów może być Ci cięzko wejść w dietkowy tryb. Ja nie miałam takich dylematów, bo i tak skóra rozciągnęła mi sie po ciązy, ale Ty mozesz jeszcze zawalczyc o jędrne brzucho. Choc ja będąc na Twoim miejscu chyba bym dalej chudła, ale bardzo dbała o skórę od strony pielęgnacyjnej. Może wypróbuj jakis inny kosmetyk?

Thenerd, to fakt, że obojczyki potrafią być wkurzającePchaja sie na widoki, choc nikt ich nie prosiA jesli brzusio nadal wystaje, to tym bardziej musisz wziąc sie w ryzy. Mam nadzieje, że u brata w miarę zachowasz fason, a po powrocie, to już w ogóle dietka i cwiczenia prosze i pędem do szósteczki!
__________________
start 1 lipiec 2015 - 79,8 kg
cel I - 75 kg
cel II -71kg
cel III - 68 kg
cel IV - 65 kg
cel V - 62 kg
Wzrost 168 cm
start79,8-79-78-77-76-75-74-73-72-71-70-69-68-67-66,9-66-65-64-63-62
Winnie the Pooh jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:16   #2635
darialex
Raczkowanie
 
Avatar darialex
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 446
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

martuszka sukienka! tylko ja na taką to musze jeszcze 15 kg zaczekać :| wszystkie fałdy by mi się odznaczały -____-

puchatku no ciekawy ten Twój jadłospis
moja gruszka --> już nie mogę patrzeć. W ogóle jest do dupy - bo z jednej strony nie mogę na siebie patrzeć, a to z kolei pcha mnie do zażerania mojego smutku. Ni mogę się cały czas pozbierać :|
__________________
start 75kg (16.04.2012)
aktualnie: 69

cel I 69 - OSIĄGNIĘTY!!!!
cel II 65
cel III 60
cel IV 55

Nigdy nie rezygnuj z celu, tylko dlatego, że jego realizacja zajmie Ci dużo czasu.
CZAS I TAK UPŁYNIE..
darialex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:20   #2636
martusia585
Zakorzenienie
 
Avatar martusia585
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: północ/wschód
Wiadomości: 3 342
GG do martusia585
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Puchatku ja na lumpkowe szaleństwo wybieram się jutro ;D co prawda w nowym mieście, pierwszy raz na szaleństwach lumpkowych, no ale zobaczymy jak to będzie ;D

A własnie, co takiego złego jest z Małgorzatą eR?? bo ja dawno wiadomości nie czytałam, oglądałam i zagubiona w temacie jestem ;D
__________________
http://czytanietozaszczyt.blogspot.com/
Nie ma brzydkich kobiet, tylko czasami wśród ich przyjaciół nie ma dobrego stylisty
co raz mniej mnie w 2015 roku !!
martusia585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:21   #2637
Martuszka85
Wtajemniczenie
 
Avatar Martuszka85
 
Zarejestrowany: 2012-05
Lokalizacja: Schwarzwald-Baar
Wiadomości: 2 718
GG do Martuszka85
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Puchatku no właśnie ja w ciąży nie byłam więc będę walczyć o jędrny brzuch. Stosuję też wspomniany już przez którąś z dziewczyn peeling cukrowy (zostawia taki film śliski) ale to od niedawna. I chyba faktycznie zainwestuję w coś innego niż balsam za parę złotych.

Darialex doczekasz się . Tylko nie popadnij w taki szał jak ja . Jeszcze trochę to będę się leczyć z zakupoholizmu.
__________________
Waga obecnie : 65,0 kg
Cel : 65 kg
Zostalo: 0,0 kg

Zdrowa dieta + spora dawka ruchu
Martuszka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:41   #2638
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Darialex widzę, że nie tylko ja mam problemy z podniesieniem się. Musimy dać radę Kochana, fajnie się patrzy jak waga spada ale jakoś trzeba jej pomóc a nie wiecznie robić pod górkę prawda?

Martusia ja też wiadomości nie oglądałam i nie wiem co i jak
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:41   #2639
la girafe
Zadomowienie
 
Avatar la girafe
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 002
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Martuszka, od przyszłego tygodnia żadne stresy mi nie straszne - dawno nie biegałam i tak mnie nosi, że na bieżąco wszystko spalę

A co do skóry to na jędrność polecam ćwiczenia siłowe, nie wiem jak u Ciebie z ćwiczeniami, ale takie typowo siłowe na pewno trochę pomogą. Poza tym masaże - super są bańki chińskie, ale podobno na brzuchu trzeba bardzo ostrożnie, a jak nie bańki to masażer 3000 czy jak mu tam było sprawdzone
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=256582

Bottega, też tego nie czaję, bo raz nie jem nic, a za chwilę dosłownie wpie*dalam ilości dla 5-osobowej rodziny
btw. obłędne buty mają w tej firmie

soldus, spróbuję od następnej sesji nad tym zapanować
śliczna fryzurka

zachorowałam na sukienki z Promoda nigdy nie lubiłam sukienek, ale już chyba lubię - w czwartek idę do Promoda obojętnie czy w nagrodę, czy na pocieszenie
__________________
cel I: 76,8 - 76 - 75 - 74 - 73,8 - 73 - 72 - 71 - 70 - 69 - 68
cel II: 68 - 67 - 66 - 65
zrzucone: 3 / 12

VICTORY LOVES PREPARATION
la girafe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-25, 18:57   #2640
estecorazon
Rozeznanie
 
Avatar estecorazon
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 978
Dot.: Razem schudniemy 20kg! - część III

Żyrafko niby taka zwykła szczotka no nie? Muszę spróbować, trzeba znowu wziąść się za siebie, mała mi zasnęła (obudzi się o 1-2 i będzie do mnie gadać a ja w pełnym śpiku ajjj) obejrzę "Na wspólnej" i śmigam do łazienki na domowe SPA
__________________
Nowy start - 17.04.2013 - 98,8

Jest: 97,5

I cel - 95
II cel - 90
III cel - 85
estecorazon jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:36.