Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 09:22   #1
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491

Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?


Ma któraś z was może ten kubek? Jak to jest z trzymaniem ciepła i szczelnością (planuję go nosić w torebce, więc musi być zupełnie szczelny). A może polecacie jakieś inne kubki termiczne?
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 09:49   #2
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja chętnie bym go kupiła, ale odstrasza mnie trochę wielkie logo Ale koleżanka ma ten półlitrowy i bardzo sobie chwali, nosi go w torebce i absolutnie nie przecieka.
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:06   #3
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym go kupiła, ale odstrasza mnie trochę wielkie logo Ale koleżanka ma ten półlitrowy i bardzo sobie chwali, nosi go w torebce i absolutnie nie przecieka.
Jak chcesz bez logo to weź z Tchibo, też nie przecieka w torebce.
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:41   #4
kennedy
Zakorzenienie
 
Avatar kennedy
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 18 401
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

ja mam z uchem, bez logo , napis malutki. niezle trzyma cieplo ale zdarzalo mi sie ze kapal w torebce. lepiej sprawuje sie postawiony pionowo.
__________________
Kiedy kobiety kogoś poznają to myślą, że to fajny facet. Jest już wstępnie zaakceptowany jako partner, a później może to tylko zepsuć lub nie. Kiedy mężczyźni kogoś poznają to myślą: „Ma niezłe nogi”.
kennedy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 10:44   #5
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja chętnie bym go kupiła, ale odstrasza mnie trochę wielkie logo Ale koleżanka ma ten półlitrowy i bardzo sobie chwali, nosi go w torebce i absolutnie nie przecieka.
Ten który chce kupić nie ma dużego logo, i jest z wymienną grafiką, bo takie logo wielkie, jak dla mnie też odpada
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:09   #6
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja nie chcę ani loga, ani napisu Starbaks Chcę dobry kubek termiczny, ale płacąc za niego nie chcę promować żadnej marki, a już na pewno nie tej, z której nigdy nie korzystałam. Więc czy Starbucks ma jakieś kubki termiczne bez napisu i bez loga? Rozejrzę się też za kubkami Tchibo
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:29   #7
Fanata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 485
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Posiadam taki kubek w kolorze czarnym: http://www.starbucksstore.com/Stainl...rinkware&sz=16
Jest bardzo wygodny, bo jest wyprofilowany i dobrze się go trzyma w ręce. Ciepło trzyma całkiem nieźle - daje radę podczas zajęć. Zdarzało mu się przeciekać, ale tylko, kiedy zamykałam go z naprawdę gorącym płynem (coś w środku dzieje się chyba z ciśnieniem i wtedy cieknie). Jeśli herbata jest po prostu gorąca, to nie ma problemu, kubek wala się po torbie i nie cieknie. Zawsze z resztą przed wrzuceniem go do torby odwracam go do góry nogami, żeby sprawdzić. Ma 2 uszczelki, jedną dookoła wieczka, a drugą w dziurce do picia.
Co do napisu, to jest troszkę widoczny. Jednak mój kubek ma spełniać swoje funkcje, czyli trzymać ciepło i nie przeciekać, nie ważne jakiej jest firmy. Jeśli chodzi o relację jakość-cena nie mogę się wypowiedzieć, ponieważ był to prezent.
Fanata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 11:56   #8
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie chcę ani loga, ani napisu Starbaks Chcę dobry kubek termiczny, ale płacąc za niego nie chcę promować żadnej marki, a już na pewno nie tej, z której nigdy nie korzystałam. Więc czy Starbucks ma jakieś kubki termiczne bez napisu i bez loga? Rozejrzę się też za kubkami Tchibo
http://allegro.pl/kubek-termiczny-st...661552343.html

Ja chciałam kupić taki, masz tutaj wymienną grafikę, więc wkładasz co chcesz , bez loga Starbucks

Mi się podobają jeszcze kubki firmy Aladdin, ale najtańsze nie są, no i też nie wiadomo jak ze szczelnością:

http://allegro.pl/kubek-termiczny-am...642274359.html
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".

Edytowane przez ever-dream
Czas edycji: 2012-09-24 o 11:58
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:29   #9
Bonjour_tristesse
Raczkowanie
 
Avatar Bonjour_tristesse
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 444
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja posiadam i polecam taki:
http://allegro.pl/lifeventure-kubek-...650293750.html

Nie przecieka w żadnym położeniu, z tym, że jest to raczej termos niż kubek. Nie posiada tej części do picia i trzeba go odkręcać, za to dobrze utrzymuje temperaturę.
__________________
“the problem with the world is that the intelligent people are full of doubts while the stupid ones are full of confidence”


Mój blog minimalistyczno - modowy
Bonjour_tristesse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 12:50   #10
emmafox
Przyczajenie
 
Avatar emmafox
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 11
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja mam ten z wielkim logo, dostałam go kiedyś w prezencie, logo można spokojnie zakryć ręką Ciepło trzyma dobrze, ale nie rewelacyjnie. Za to jest szczelny jak żaden na świecie. Rzeczywiście trzeba go odkręcać - niby otwiera się jedna część do picia, ale jest całkowicie niepraktyczna.
emmafox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 13:48   #11
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 2 299
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja mam 6 kubków ze Starbucksa w różnych kolorach i rozmiarach, żaden nie przecieka.

Kawę wypijam z reguły w ciągu 2-3 godzin od zaparzenia, więc nie wiem jak długo trzymają ciepło
a298662d510bb0f537bc3b0c2466fe273199e5e8_64a898f2369c4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-24, 14:04   #12
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez Bonjour_tristesse Pokaż wiadomość
Ja posiadam i polecam taki:
http://allegro.pl/lifeventure-kubek-...650293750.html

Nie przecieka w żadnym położeniu, z tym, że jest to raczej termos niż kubek. Nie posiada tej części do picia i trzeba go odkręcać, za to dobrze utrzymuje temperaturę.
No właśnie mi bardziej zależy na kubku... Wydaje mi się bardziej praktyczny do torebki, ale MUSZĘ być pewna szczelności, bo chyba bym się zabiła jakby mi książki zalało więc może zastanowię się nad takim termosem.

[1=a298662d510bb0f537bc3b0 c2466fe273199e5e8_64a898f 2369c4;36723504]Ja mam 6 kubków ze Starbucksa w różnych kolorach i rozmiarach, żaden nie przecieka.

Kawę wypijam z reguły w ciągu 2-3 godzin od zaparzenia, więc nie wiem jak długo trzymają ciepło [/QUOTE]

Skoro kawa po 2-3 godzinach jest jeszcze ciepła to znaczy, że całkiem przyzwoicie trzyma ciepło.
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:12   #13
rosiek
Zakorzenienie
 
Avatar rosiek
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza
Wiadomości: 12 523
GG do rosiek
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Kiedyś czaiłam się na ten ze Starbucks'a, ale na urodziny dostałam kubek z Tchibo i jestem z niego zadowolona jeśli dobrze go zakręcimy (równo!) to nie przecieka, przyzwoicie trzyma ciepło (kiedy zimą były mrozy ok. -20 stopni to po ok. 40 minutowej podróży tramwajem przez miasto napój nadal trzymał temperaturę, nie wiem jak później bo wypijałam po dotarciu na miejsce ). Cena też nie odstrasza
rosiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 18:00   #14
bebeb86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja mam ten z linka Fanaty. Taki sam kupiłam koleżance, potem moja przyjaciółka też taki nabyła.
Polecam kupować w Starbucksie stacjonarnym. Okazuje się bowiem, że są egzemplarze, które przeciekają. Dlatego ja kazałam nalać wody do moich i już na miejscu okazało się, że jeden jest kaputt.
Druga kwestia jest taka, że kubek musi być dobrze zakręcony, nie można wlewać zbyt dużo płynu i trzeba odparować, jeśli wlewamy gorący napój- czyli wlewam, zakręcam, przechylam, odkręcam i potem już zakręcam ostatecznie.
Polecam ten kubek! Długo trzyma ciepło, czasem jak dla mnie nawet za długo, bardzo przydatny w podróży!
bebeb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:03   #15
hanna_f
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 671
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nie chcę ani loga, ani napisu Starbaks Chcę dobry kubek termiczny, ale płacąc za niego nie chcę promować żadnej marki, a już na pewno nie tej, z której nigdy nie korzystałam. Więc czy Starbucks ma jakieś kubki termiczne bez napisu i bez loga? Rozejrzę się też za kubkami Tchibo
Te kubki z wymienną grafiką bardzo mi się podobają. Miałam kiedyś i wsadziłam tam rysunek narysowany przez mojego czteroletniego brata. Codziennie rano mi poprawiał tym humor. Niestety, kubek był badziewiasty i przeciekał, ale przelał szalę goryczy (dosłownie) dopiero jak mi się rozlał na notes w torebce. Obecnie mam taki i choć wizualnie nie jest najpiękniejszy to sprawdza się b.dobrze.
hanna_f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 13:26   #16
201608010929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 3 884
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja mam kubek ze Starbucksa ten z wymienną grafiką o której piszą dziewczyny wyżej. Jestem bardzo zadowolona, nie przecieka i trzyma ciepło.

Ważne jest, żeby po nalaniu płynu do kubka po nałożeniu zakrętki była ona otwarta. Zakręcamy do końca i dopiero wtedy zamykamy.
201608010929 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:29   #17
sara100
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 241
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

(nie mogłam znaleźć fotki w necie, więc zrobiłam zdjęcie kamerką od kompa ).
Ja mam taki i jestem zachwycona, nic nie cieknie, nawet jak leży do góry nogami, no i trzyma nieźle, jeszcze po ok. 2 godzinach herbata jest gorąca (taka, że ciężko pić :P)
napis jest mały, tylko taki jak na zdjęciu, z drugiej strony nic nie ma.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Picture0004.jpg (16,6 KB, 244 załadowań)
sara100 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 15:19   #18
misiadelko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3 902
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja mam ze Starba i polecam.
misiadelko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 18:14   #19
201705250955
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 8 665
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez bebeb86 Pokaż wiadomość
Ja mam ten z linka Fanaty. Taki sam kupiłam koleżance, potem moja przyjaciółka też taki nabyła.
Polecam kupować w Starbucksie stacjonarnym. Okazuje się bowiem, że są egzemplarze, które przeciekają. Dlatego ja kazałam nalać wody do moich i już na miejscu okazało się, że jeden jest kaputt.
Druga kwestia jest taka, że kubek musi być dobrze zakręcony, nie można wlewać zbyt dużo płynu i trzeba odparować, jeśli wlewamy gorący napój- czyli wlewam, zakręcam, przechylam, odkręcam i potem już zakręcam ostatecznie.
Polecam ten kubek! Długo trzyma ciepło, czasem jak dla mnie nawet za długo, bardzo przydatny w podróży!
Serio? Chyba sama tak zrobię. O ile dobrze pamiętam to ten kubek kosztuje stówę? W sumie sporo, ale ja mam w domu kilka kubków, jednak wszystkie przeciekają, m. in. z BP, Empik Cafe, reszty nie pamiętam.
201705250955 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-21, 18:33   #20
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 374
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Moja koleżanka ma taki ten jakby przezroczysty z jakąś wkładką w środku... nie wiem o co chodzi, ale bardzo sobie chwaliła zawsze
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 19:58   #21
ever-dream
Wtajemniczenie
 
Avatar ever-dream
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 491
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja nadal bez kubka Zastanawiam się nad tym, nie podoba mi się wizualnie, ale ponoć jest 100% szczelny, sądzicie, że to możliwe? Ten przycisk przecież może się w torebce nadusić sam, przez jakąś książkę np.

http://allegro.pl/kubek-termiczny-be...677619056.html
__________________
"A ci, którzy tańczyli, zostali uznani za szalonych przez tych, którzy nie słyszeli muzyki".
ever-dream jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-21, 22:44   #22
bebeb86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 62
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Cytat:
Napisane przez asia_aisa Pokaż wiadomość
Serio? Chyba sama tak zrobię. O ile dobrze pamiętam to ten kubek kosztuje stówę? W sumie sporo, ale ja mam w domu kilka kubków, jednak wszystkie przeciekają, m. in. z BP, Empik Cafe, reszty nie pamiętam.

Kosztuje niecałe 70 zł. A trochę większy, 0,5 l już ponad 80 zł. Naprawdę warto kupić, ale oczywiście sprawdzić przed zakupem i potem stosować się do tych wskazówek, o których napisałam.

Tego z wkładką akurat nie polecam, słyszałam, że są gorszej jakości, ale Twój wybór.

Ja mój kubek wychwalam pod niebiosa, zabieram na zjazdy na uczelnię. Gdy wypiję swoją herbatkę, lecę do barku, kupuję nową i proszę o wlanie do mego Starbucksa tym sposobem mam cały czas ciepłe picie
bebeb86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-22, 10:15   #23
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Starbucks nie wiem jak kubek, bo nie mialam. Moge tylko NIE polecic kubka w macdonalds kiedys wzielam z promocji dodawali do kawy, wiec czemu nie sprobowac skoro taka moda, ale ciekl strasznie i tez slabo trzymal cieplo.

Dzisiaj pilam ekspresso starbucks, bo mam tu promocje ze z ulotka w pon od 8 do 10 rano sa za darmo, ale strasznie gorzkie bylo (to byla jakas wersja corse).

Ja nie nosze kubka z kawa, trudno wole kupic, chocby taka w automatu na miescie, a w pracy jest ekspres do kawy, wiec trudno zeby drewno do lasu.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-01, 17:21   #24
Zielone_korale
Wtajemniczenie
 
Avatar Zielone_korale
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 2 283
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Mam kubek ze Starbucksa, ten z dużym logo, dostałam w prezencie, do niedawna byłam bardzo zadowolona. Nie przeciekał wcale, mogłam wrzucić do torby i wszystko w porządku, ciepło trzymał średnio, do 1 godziny (ale był to ten plastikowy).
Ostatnio po lecie wyciągnęłam go z szafki i był pęknięty (nikt oprócz mnie nie używał, mi nie spadł, był normalnie, zgodnie z instrukcją używany). Trochę używałam z tym pęknięciem wewnątrz, nadal nie przeciekał, tylko parował pomiędzy ściankami. Ale wczoraj resztki herbaty przeciekły przez pęknięcie i stara herbata pływa pomiędzy ściankami, za nic nie da się jej usunąc, w końcu to się zepsuje i kubek do wyrzucenia
Teraz szukam kubka ze sportowej firmy, wydaje mi się, że taki nie powinien też przeciekać, no i oglądam się za metalowym, żeby znów nie pękł. Kubek ze Starbucksa używałam przez kilka miesięcy dosłownie, bo przez lato leżał w szafce, więc cena tych kubków, więc nie są warte tej ceny jak na kilka miesięcy używania.
Co nie zmienia zdanie, że na tej stronie, której link podany jest w poście wyżej te kubki są przeurocze (niestety te sportowe nie są już takie ładne, no ale kubek ma mi dobrze służyć).
Zielone_korale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 11:49   #25
Maartikrk
Zakorzenienie
 
Avatar Maartikrk
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 3 159
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Ja posiadam ten najprostszy kubek Starbucksa - biały z ich logo, dokładnie jak ten w którym podają kawkę na wynos. Jest to zwyczajny kubek plastikowy z zamknięciem. Nie spełnia roli mini termosu. Trzeba uważać jak się naleje kawkę/herbatę i dobrze zamknąć plus sprawdzić czy na pewno się nie wylewa bo ja kiedyś na szybko zamknęłam, powietrze podeszło i w aucie mi się rozlało troszkę. Z tego co wiem mają fajne te termoski małe, one już coś ok 100 ponad 100 kosztują. Ja jednak mam zamiar zakupić już kubek ale właśnie spełniający rolę termosu bo na zimę lepiej żeby to ciepło utrzymywało się dłużej Szkoda, że kubki ze starbucksa nie mają rączej albo ja nie widziałam takich bo z doświadczenia wiem, że w pewnych sytuacjach jej brakuje i łatwo jest kubek upuścić Fajnie było poczytać troszkę co piszecie bo planuję na zimę kupić już coś lepszego, chyba ze Steelworks'a.
Maartikrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-07, 15:22   #26
Vampiireek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 2
GG do Vampiireek
Dot.: Kubek termiczny ze Starbucks'a - ma ktoś?

Słuchajcie, a wiecie może coś na temat oryginalności kubków?
Czy jeśli kubek pod spodem nie ma napisu Starbucks coffee i znaczka Ÿ nie jest oryginalny?
__________________
Nie wiem, nie znam się, nie orientuje się, zarobiona jestem .
Vampiireek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.