Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia. - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-29, 11:04   #271
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez fresas1991 Pokaż wiadomość
W lipcu mam konsultację w Krakowie u dr Curyło i tu pytanie do osób, które już na takowej były. Czy muszę mieć ze sobą skierowanie od psychiatry?
musisz mieć z tego co pamiętam.

taaak, ja miałam. A nawet jeśli się okaże, że nie, to lepiej mieć. Jednak na wszystkich konsultacjach do szpitali:P , na jakich miałam okazję się zjawić, potrzebne było skierowanie.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:44   #272
fresas1991
Raczkowanie
 
Avatar fresas1991
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 171
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
musisz mieć z tego co pamiętam.

taaak, ja miałam. A nawet jeśli się okaże, że nie, to lepiej mieć. Jednak na wszystkich konsultacjach do szpitali:P , na jakich miałam okazję się zjawić, potrzebne było skierowanie.

okej, dziękuję

A długo czekałaś na przyjęcie, od dnia konsultacji?
__________________
recovery

Is the choice I make every day.
fresas1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 13:54   #273
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez fresas1991 Pokaż wiadomość
okej, dziękuję

A długo czekałaś na przyjęcie, od dnia konsultacji?
konsultację miałam w kwietniu, przyjęta zostałam w sierpniu.

ale zaznaczam - nie na oddział ED, tylko na terapię grupową dla osób z nerwicami i zab. osobowości.

są przypadki (koleżanka...), kiedy Curyło konsultował pacjenta w piątek, a przyjmował w poniedziałek. On jest naprawdę dziwny...

bywa też tak, że oddział świeci pustkami, są wolne łóżka w pokojach, ale twardo nikt nie jest przyjmowany, z niezrozumiałych dla mnie powodów.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 14:12   #274
fresas1991
Raczkowanie
 
Avatar fresas1991
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 171
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
konsultację miałam w kwietniu, przyjęta zostałam w sierpniu.

ale zaznaczam - nie na oddział ED, tylko na terapię grupową dla osób z nerwicami i zab. osobowości.

są przypadki (koleżanka...), kiedy Curyło konsultował pacjenta w piątek, a przyjmował w poniedziałek. On jest naprawdę dziwny...

bywa też tak, że oddział świeci pustkami, są wolne łóżka w pokojach, ale twardo nikt nie jest przyjmowany, z niezrozumiałych dla mnie powodów.
Czyli mogę spodziewać się wszystkiego Po opiniach wnioskuję, że dr Curyło to dziwny człowiek....
__________________
recovery

Is the choice I make every day.
fresas1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 18:07   #275
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez fresas1991 Pokaż wiadomość
Czyli mogę spodziewać się wszystkiego Po opiniach wnioskuję, że dr Curyło to dziwny człowiek....
Jak każdy psychiatra
marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-29, 23:18   #276
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Dziewczyny - mam złożone pytanie. Na ile oszacowałybyście swoje koszty leczenia? Chodzi mi o podliczenie kosztów prywatnej terapii, zakupionych leków, konsultacji u lekarzy itp. Plus do tego:
-ile czasu taka terapia zajęła lub zajmuje ,
-w jakim stopniu na skali 1 do 100 była skuteczna w leczeniu,
-ile byłybyście były skłonne wydać na wieloaspektową terapię (chodzi mi nie tylko o wizyty u terapeuty ale i do tego dietetyk, lekarz, terapia grupowa i inne) ?

Bardzo, ale to bardzo potrzebuję informacji o kosztach leczenia ED w Polsce i będę Wam niesamowicie wdzięczna za nie ! Są mi potrzebne do projektu do którego będę musiała takie badania przeprowadzić wśród ludzi.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 16:56   #277
nikol12
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 642
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

ile czeka się na przyjęcie do Kliniki Psychiatrycznej po dostaniu skierowania ? Są jakieś powody dla których można być szybciej przyjętym ?


bo jednak decyduję się na szpital. jeżeli rodzice wyrażą zgodę to idę , bo za dobrze ze mną nie jest...
__________________
http://mojawalkazanoreksja.blog.onet.pl/ zapraszam
nikol12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-15, 17:06   #278
colac
Raczkowanie
 
Avatar colac
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 95
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

szybciej przyjęte zostają dziewczyny przy zagrożeniu życia
colac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-15, 17:12   #279
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez colac Pokaż wiadomość
szybciej przyjęte zostają dziewczyny przy zagrożeniu życia
/ po znajomościach :}
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 14:54   #280
ilcia089
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 202
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Czy to prawda że na oddział z zabużeniami odżywiania (całodobowy) przyjmujątylko ze wskaźnikiem BMI min 17? Takiego wymagania nie ma podobno tylko w Krakowie... Wszędzie w innych szpitalach na oddział z zabużeniami odżywiania przyjmują ze wskaźnikiem pow. 17?
Chodzi mi o oddział dla dorosłych..
czy jeżeli sama się zgłoszę to mnie przyjmą?

Co do tych wskaźników terapetuka tak mi mowila
ilcia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 15:18   #281
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez ilcia089 Pokaż wiadomość
Czy to prawda że na oddział z zabużeniami odżywiania (całodobowy) przyjmujątylko ze wskaźnikiem BMI min 17? Takiego wymagania nie ma podobno tylko w Krakowie... Wszędzie w innych szpitalach na oddział z zabużeniami odżywiania przyjmują ze wskaźnikiem pow. 17?
Chodzi mi o oddział dla dorosłych..
czy jeżeli sama się zgłoszę to mnie przyjmą?

Co do tych wskaźników terapetuka tak mi mowila
stacjonarnie w krk mozesz miec nizsze bmi niż 17, spoko. dzwon do curyły, numer był podawany wielokrotnie. inna sprawa, ze i tak bedziesz musiala przytyc.
słuchaj, dzwoń, dowiaduj się, my tutaj wszystkiego nie wiemy, część informacji może być nieaktualna...
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-16, 18:00   #282
ilcia089
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 202
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
stacjonarnie w krk mozesz miec nizsze bmi niż 17, spoko. dzwon do curyły, numer był podawany wielokrotnie. inna sprawa, ze i tak bedziesz musiala przytyc.
słuchaj, dzwoń, dowiaduj się, my tutaj wszystkiego nie wiemy, część informacji może być nieaktualna...
no a jezeli chodzi o warszawe i calodobowe szpitale dla zabużen odżywiania? bo terapeutk mowi ze w wawie z bmi ponizej 17 to tylko na oddział psychiatryczny a nie zabużeń odżywiania;/
nie moge znaleźć tel do curyły prosze o podanie... dziekuje z góry
zalamalam się... czyli co nie chca mnie leczyć z bmi pon. 17 w szpitalu dla zaburzeń odzywiania? to bez sensu
ilcia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:14   #283
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez ilcia089 Pokaż wiadomość
no a jezeli chodzi o warszawe i calodobowe szpitale dla zabużen odżywiania? bo terapeutk mowi ze w wawie z bmi ponizej 17 to tylko na oddział psychiatryczny a nie zabużeń odżywiania;/
nie moge znaleźć tel do curyły prosze o podanie... dziekuje z góry
zalamalam się... czyli co nie chca mnie leczyć z bmi pon. 17 w szpitalu dla zaburzeń odzywiania? to bez sensu
0-12 424 87 34

a czy nie możesz dowiedzieć się SAMA? zadzwoń i pytaj u źrodla, u siebie w wwie.

chcesz uczeszczac na terapie DZIENNA tak? na takiej trzeba już być choć trochę podleczonym fizycznie; to intensywna psychoterapia, nie przyjmą dziewczyna z bmi 15, która nie jest w stanie skupić się na terapii z racji niedożywionego mózgu. [i zafiksowania na objawach]

Ilcia, bądźże trochę bardziej samodzielna.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:25   #284
ilcia089
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 202
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez iza_wiosenna Pokaż wiadomość
0-12 424 87 34

a czy nie możesz dowiedzieć się SAMA? zadzwoń i pytaj u źrodla, u siebie w wwie.

chcesz uczeszczac na terapie DZIENNA tak? na takiej trzeba już być choć trochę podleczonym fizycznie; to intensywna psychoterapia, nie przyjmą dziewczyna z bmi 15, która nie jest w stanie skupić się na terapii z racji niedożywionego mózgu. [i zafiksowania na objawach]

Ilcia, bądźże trochę bardziej samodzielna.
mowie o calodobowym ale w wawie.... wiem, że w krakowie przyjmuja poniżej bmi 17 ale podobno jest kwalifikacja i trzeba dłuugo czekać .. mam bmi ok 15 ale nie mysle non stop o jedzeniu... moj mozg raczej dobrze pracuje;/

Edytowane przez ilcia089
Czas edycji: 2012-07-16 o 18:33
ilcia089 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-07-16, 18:48   #285
iza_wiosenna
Zakorzenienie
 
Avatar iza_wiosenna
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 11 917
GG do iza_wiosenna
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez ilcia089 Pokaż wiadomość
mowie o calodobowym ale w wawie.... wiem, że w krakowie przyjmuja poniżej bmi 17 ale podobno jest kwalifikacja i trzeba dłuugo czekać .. mam bmi ok 15 ale nie mysle non stop o jedzeniu... moj mozg raczej dobrze pracuje;/
właśnie widać.

powiedz mi moja droga, jakim problemem dla Ciebie jest wzięcie do rączki telefonu, wybranie numeru tego oddziału w Wwie i zapytanie, jak to wszystko wygląda?

wtedy wyjaśnisz wszystkie "podobno".

do Krakowa też możesz zadzwonić. Prawdę mowiac nie rozumiem celu tych pytań, zwlaszcza ze od jakiegoś czasu nie roznia sie jedno od drugiego.
__________________
uśmiech pięknie zagrany.



sometimes i feel like screaming
iza_wiosenna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 21:17   #286
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

O, i nagle od połowy lipca cisza i nikt tu nie pisze, ciekawe dlaczego...
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebne są tylko chęci, pomysł i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 05:48   #287
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez marma53 Pokaż wiadomość
O, i nagle od połowy lipca cisza i nikt tu nie pisze, ciekawe dlaczego...
dlaczego? bo nie łapię
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 07:00   #288
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
dlaczego? bo nie łapię
Ja też właśnie nie rozumiem... od kwietnia do lipca był tu ruch jak po świeże bułeczki, większość osób nadal jest na forum i jakoś nie widzę, aby ktoś był w szpitalu..
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebne są tylko chęci, pomysł i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 10:14   #289
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Bo potem zaczęły się wakacje i całodniowe siedzenie w domu, więc wcale bym się nie zdziwiła, jakby rozkręciły się dwa scenariusze:

a)bez odskoczni w postaci szkoły i bez pilnowania ciągle w domu (rodzice w pracy) a przy złożonej ilości problemów na jaką się składa ED i pobyt w domu objawy się nasiliły i już nawet o szpitalu nie było jak myśleć, bo jedzenie zaprzątnęło wszystko,

b)pobyt w domu i większy wgląd rodziców w sytuacje przymusił do obietnic i przyżeczeń że "teraz to już naprawdę będę jadła", więc po co iść do szpitala, nawet jak się "ładnie je" a na boku ćwiczy/wymiotuje ?

To takie hipotezy.
Największy ruch jest w szpitalach w okresach okołoświątecznych z powodu scysji przy "świątecznym śniadaniu/kolacji" i pobycie w domu zwykle całej rodziny, co tworzy mieszankę wybuchową, oraz możliwe, że nie ma wolnych miejsc, bo drugi "turnus" często jest na wakacjach. Czemu ? Proste - bo się chorzy czepiają kurczowo tego, że nie zawalą szkoły przez szpital i wierzą, że w dwa miesiące się wyleczą. A potem kończy się darmowa pomoc, nie kontynuuje się prywatnej, bo nie ma za co ani bezpłatnej, "bo wiecie jacy są Ci z NFZtu", albo się tylko poszło zrobić sobie wakacje od choroby a teraz się ją kontynuuje.
Suma sumarum - na wakacjach może być pewien problem z dostaniem się do szpitala.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 11:15   #290
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Bo potem zaczęły się wakacje i całodniowe siedzenie w domu, więc wcale bym się nie zdziwiła, jakby rozkręciły się dwa scenariusze:

a)bez odskoczni w postaci szkoły i bez pilnowania ciągle w domu (rodzice w pracy) a przy złożonej ilości problemów na jaką się składa ED i pobyt w domu objawy się nasiliły i już nawet o szpitalu nie było jak myśleć, bo jedzenie zaprzątnęło wszystko,

b)pobyt w domu i większy wgląd rodziców w sytuacje przymusił do obietnic i przyżeczeń że "teraz to już naprawdę będę jadła", więc po co iść do szpitala, nawet jak się "ładnie je" a na boku ćwiczy/wymiotuje ?

To takie hipotezy.
Największy ruch jest w szpitalach w okresach okołoświątecznych z powodu scysji przy "świątecznym śniadaniu/kolacji" i pobycie w domu zwykle całej rodziny, co tworzy mieszankę wybuchową, oraz możliwe, że nie ma wolnych miejsc, bo drugi "turnus" często jest na wakacjach. Czemu ? Proste - bo się chorzy czepiają kurczowo tego, że nie zawalą szkoły przez szpital i wierzą, że w dwa miesiące się wyleczą. A potem kończy się darmowa pomoc, nie kontynuuje się prywatnej, bo nie ma za co ani bezpłatnej, "bo wiecie jacy są Ci z NFZtu", albo się tylko poszło zrobić sobie wakacje od choroby a teraz się ją kontynuuje.
Suma sumarum - na wakacjach może być pewien problem z dostaniem się do szpitala.
Ja mam takie same odczucia.

Natomiast chciałam się pochwalić, że od jakiegoś czasu (może troszkę więcej niż miesiąc) mam naprawdę dobrego terapeutę, w końcu się doczekałam kogoś takiego, jakiego szukałam. Co prawda samo oczekiwanie na termin to były 3-mce, ale warto. Z jedzeniem sama się uporałam w znacznym stopniu, a w kwestiach głębszych przyczyn swojej choroby zaczęłam terapię DDA i zaburzeń osobowości..
Jestem dumna z tego kroku.

A Ciebie Ilta, chciałam przeprosić za to, że przez spory czas się ze mną "użerałaś" i się denerwowałaś. Mimo wszystko bardzo mi pomogłaś
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebne są tylko chęci, pomysł i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:42   #291
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Hmm hmm ? Szczerze Ci powiem - nie przypominam sobie i nie mówię tego z grzeczności. Jest tu cała masa dziewczyn które robią wiele rzeczy za które jest im potem wstyd, ale moja granica tolerancji jest tu naprawdę bardzo daleka ze względu na znajomość tego, co choroba robi z człowiekiem i jedynym miejscem gdzie się kończy, jest wyzywanie czy ocenianie mnie i/lub innych osób. Tego nie tolerowałam i nie toleruję nadal.

Cieszę się, że znalazłaś terapeutę z którym czujesz się dobrze, podjęłaś terapię i czujesz, że jakość Twojego życia wzrosła Życzę powodzenia w wytrwaniu oraz powrotu do zdrowia
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 13:47   #292
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Suma sumarum - na wakacjach może być pewien problem z dostaniem się do szpitala.
dlatego ja wspaniałomyślnie wybieram się do ośrodka w bieżącym sezonie.
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 15:39   #293
marma53
Raczkowanie
 
Avatar marma53
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 402
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Hmm hmm ? Szczerze Ci powiem - nie przypominam sobie i nie mówię tego z grzeczności. Jest tu cała masa dziewczyn które robią wiele rzeczy za które jest im potem wstyd, ale moja granica tolerancji jest tu naprawdę bardzo daleka ze względu na znajomość tego, co choroba robi z człowiekiem i jedynym miejscem gdzie się kończy, jest wyzywanie czy ocenianie mnie i/lub innych osób. Tego nie tolerowałam i nie toleruję nadal.

Cieszę się, że znalazłaś terapeutę z którym czujesz się dobrze, podjęłaś terapię i czujesz, że jakość Twojego życia wzrosła Życzę powodzenia w wytrwaniu oraz powrotu do zdrowia
To Ty się na mnie wściekałaś jak się upierałam, że nie pójdę, kiedy wcześniej mówiłam, że chcę i jak co chwilę zmieniałam zdanie i głupoty pisałam.. ale też wiele rzeczy mi tłumaczyłaś i wiele czasu (choćby na pisanie długich, wyczerpujących postów) mi poświęciłaś.
__________________
"Nie ma rzeczy niemożliwych. Potrzebne są tylko chęci, pomysł i wiara w siebie."

marma53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:02   #294
Ilta
Zadomowienie
 
Avatar Ilta
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 972
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Asilos Magdalena Pokaż wiadomość
dlatego ja wspaniałomyślnie wybieram się do ośrodka w bieżącym sezonie.
Wspaniałomyślnie dla siebie czy innych ?

Marma - ja się rzadko wściekam ,czasem się czuję bezsilna, ale zdenerwować mnie nie jest jednak prosto.. Prędzej mam niekiedy kłopoty w takim napisaniu posta, żeby brzmiał stanowczo a nie, że niemal krzyczę Musiałabyś mi pokazać.
Ilta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:44   #295
Asilos Magdalena
Zadomowienie
 
Avatar Asilos Magdalena
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 1 588
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Cytat:
Napisane przez Ilta Pokaż wiadomość
Wspaniałomyślnie dla siebie czy innych ?
dla siebie. tym razem tylko i wyłącznie dla siebie
__________________
Rozmawiając ze mną wcale nie musisz być świrem... Ale miałbyś dużo łatwiej!
K.V.
odzyskuję serce do życia

Asilos Magdalena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 07:15   #296
suzana1618
Rozeznanie
 
Avatar suzana1618
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 604
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Czy ktoś mógłby polecić dobrego psychiatrę i psychologa (nfz lub prywatnie) z Wrocławia?
suzana1618 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 14:51   #297
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Szpital Kopernika-ed

Czy jest tutaj osoba, która leczyła się w szpitalu na Kopernika lub uczęszczała na terapię na Lenartowicza i może odpowiedzieć mi na kilka nurtujących mnie pytań?
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015

Edytowane przez daria715
Czas edycji: 2012-10-04 o 08:03
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 11:50   #298
AJaLubieCzekolade
Zakorzenienie
 
Avatar AJaLubieCzekolade
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Dolny śląsk.
Wiadomości: 6 529
GG do AJaLubieCzekolade
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

a ja mam takie pytanie. Mam teraz bmi 14,9 i niedługo idę do szpitala. Terapeutka powiedziała, że podejmie się terapii gdy bmi osiągnie 15,5-16,5. Czy ze szpitala będę mogła wyjść z bmi 16?
__________________
3words. 8letters.
say it and i'm yours.
< 333.
AJaLubieCzekolade jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:05   #299
daria715
Raczkowanie
 
Avatar daria715
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Metalland\m/
Wiadomości: 486
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

Nie bardzo.
__________________
Zapraszam na mojego bloga;
www.ilewazypiekno.pl


19. 04. 2014

Antoś
15. 01. 2015
daria715 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-04, 14:14   #300
justbelieve
Raczkowanie
 
Avatar justbelieve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: tam gdzie nie sięga wzrok
Wiadomości: 183
Dot.: Hospitalizacja, leczenie w przypadku ED - info, doświadczenia.

nie no, jeżeli jest pełnoletnia i do szpitala się zgłosi na własne żądanie to może wyjść kiedy chce.
justbelieve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-05-12 09:14:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:20.