Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty - Strona 164 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-27, 00:19   #4891
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
W związku z tym, że możemy się cieszyć ostatnimi promykami słońca wyciągnęłam z dna szafy białe spodnie, chyba ostatni raz w tym roku. Pokażę Wam jak się dzisiaj wyjątkowo mało 'klasycznie i prosto' ubrałam, ale za to kolorowo. Buty miałby być cieliste, ale jak szaleć to szaleć
Świetnie wyglądasz! Torebka piękna, ta wersja candy najbardziej mi się podoba
Ostatnie letnie podrygi... ja też się twardo trzymam i do pierwszych porannych przymrozków nie chowam odkrytych butów i lekkich ubrań

Cytat:
Napisane przez iwona200 Pokaż wiadomość
Jak z ich r0zmiarówką? Noszę zwykle XS lub S, tutaj brać S czy M?
Ja standardowo noszę S, ten sweterek wzięłam M i jest dosyć dopasowany. Mogę Ci podać wymiary M-ki, jeśli to Ci ułatwi decyzję.
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 07:21   #4892
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Melliana Pokaż wiadomość
może bawełna, jojoba i pestki malin, nie powinny zapychać. Moim zdaniem dobry powinien być też rycynowy wymieszany z innym. Tutaj poczytaj http://naturalnapielegnacja.blogspot...jaki-olej.html
Dziękuję! Poczytam o poleconych olejkach!
I dziekuję za adres bloga, nie znałam go wcześniej. Coś czuję, że przepadnę tu

Cytat:
Napisane przez Hipokryzja Pokaż wiadomość

widziałam kiedyś piękne klasyczne botki, no po prostu ideał! i teraz żadne inne mi się nie podobają
Ja widziałam w zeszłym tygodniu piękne karmelowe ale nie było mojego numeru Jutro idę, Pani mówiła, że może dowiozą to biorę od razu! Teraz już też mi się żadne inne nie podobają

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
W związku z tym, że możemy się cieszyć ostatnimi promykami słońca wyciągnęłam z dna szafy białe spodnie, chyba ostatni raz w tym roku. Pokażę Wam jak się dzisiaj wyjątkowo mało 'klasycznie i prosto' ubrałam, ale za to kolorowo. Buty miałby być cieliste, ale jak szaleć to szaleć
Ja swoje białe wyoprałam i upchnęłam na dno szafy, pewnie nie założę w tym roku. Choć październikj zapowiadają ładnyy....
Super wyglądasz! Koszula ombre nie w mim guście, ale generalnie zestaw prezentuje się świetnie!!!

Cytat:
Napisane przez ZlaZlosliwaZlosnica Pokaż wiadomość
Dziewczyny co myślicie o tym płaszczu ?
oooo Ale ciekawy!

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Moja przyjaciółka zmieniła kolor naturalny jasny brąz na jaśniuteńki zimny blond, chyba nawet jeszcze jaśniejszy od Lindy i wygląda przepięknie, zero w tym tandety, wręcz przeciwnie, włosy dodały jej elegancji i dużo uroku.

Też mnie kręci rozjaśnienie włosów,male tak jak Wy mam sporo obaw, boję się.
Mi się wydaje, że ładny jasny blond bardzo by mi służył, ale boję się zaryzykować :/

Cytat:
Napisane przez AsikL Pokaż wiadomość
Dziewczyny co sadzicie o kampanii Missoni w Lindex? http://www.lindex.com/pl/campaign/mi...he-collection/
Za dużo wzorków jak dla mnie

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość

Dziewczyny, zaopatrzyła się któraś z Was w jakiś panterkowy akcent?
Ja mam szalik z H&M I chyba tyle mi wystarczy. Na sweterek się nie skuszę bo źłe bym się czuła.

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość

Wstawię kilka zdjęć mnie (tylko się nie przestraszcie ) i może Wy dziewczyny swoim bystrym i obiektywnym okiem powiecie mi czy dobrze byłoby mi w blondzie. Cyknęłam dzisiaj fotkę, ale daje też dwa inne Dwa ostatnie były robione rok temu, więc trochę się zmieniłam, ale niewiele. Troszkę wstydzę się pokazywać publicznie, ale nie mam się kogo poradzić
Jesteś bardzo ładna! I podobnie jak dziewczęta, uważam że jasny kolor włosów nie jest dla Ciebie. Ale na jakieś ombre bym się pewnie zdecydowała Zawsze póxniej końcówki można ściąć
Oglądam teraz serial Hart of dixie, Rachel bilson ma tak świetny kolor włosów! ciemne z brązowymi ombre, wygląda bosko!

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
z czerni zeszłam na brąz, później miałam rude włosy, ciepłe blondy, a teraz popielate. Miałam trwałą, prostowałam, przerabiałam długą i prostą grzywkę, ale kilka lat nosiłam asymetryczną, która z jednej strony miała centymetr długości , teraz nie mam wcale. Jutro idę do fryzjera i jeśli wszystko dobrze pójdzie wrócę z ombe. Czasem musimy coś zmienić, bo będziemy żałować, że wielu rzeczy nie spróbowałyśmy, a miałyśmy ochotę.

ale kręta droga do aktualnego koloru włosów ja bym chyba nie dała rady
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:55   #4893
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Z włosami blond generalnie są inne problemy niż z ciemnymi, które z reguły się przetłuszczają. Rozjaśniane włosy są suche, puszą się, ciężko je rozczesać po umyciu. No i trzeba często farbować ze względu na widoczne odrosty. Ja farbuje co 2 miesiące. Włosów nie mam mocno zniszczonych ( bardziej zniszczyła mi wcześniej prostownica) błyszczą mi się.
Zgadzam się O rozjaśniane włosy na pewno trzeba bardziej dbać pod kątem nawilżania i unikać przesuszania prostownicą, czy suszarką.

Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Wstawię kilka zdjęć mnie (tylko się nie przestraszcie ) i może Wy dziewczyny swoim bystrym i obiektywnym okiem powiecie mi czy dobrze byłoby mi w blondzie. Cyknęłam dzisiaj fotkę, ale daje też dwa inne Dwa ostatnie były robione rok temu, więc trochę się zmieniłam, ale niewiele. Troszkę wstydzę się pokazywać publicznie, ale nie mam się kogo poradzić
przyłączę się do rady dziewczyn, blond to chyba nie do końca Twój klimat, raczej skupiłabym się na podkręceniu naturalnego odcienia dosłownie ton w ton, bo jest Ci w nim naprawdę dobrze
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Mi się wydaje, że ładny jasny blond bardzo by mi służył, ale boję się zaryzykować :/
Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Też mnie kręci rozjaśnienie włosów,male tak jak Wy mam sporo obaw, boję się.
Miałam podobne obawy i długo się zastanawiałam nad zmianą koloru (naturalnie odcień zbliżony do Twojego Anies) w końcu pomyślałam, a co tam włosy nie noga - odrosną i nie żałuję, bardziej się skupiam na pielęgnacji, ale czuję się o wiele lepiej, łatwiej mi dobierać kolory kosmetyków do makijażu, czy ubrań, tak jakby blond był bardziej kompatybilny z moją karnacją, czy oprawą oczu niż mój naturalny ciemny odcień.
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 08:59   #4894
zarina_
Zadomowienie
 
Avatar zarina_
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 027
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
to ostatnie zdjęcie ładne te kolory


20cm?? z moich włosów niewiele by zostało

Ale Ty jesteś śliczna...
Wszystkie jesteście z resztą śliczne i zgrabne, szczerze i bez zawiści zazdroszczę
joracuppi, a nie myślałaś o tym, żeby jeszcze przyciemnić włosy? Ciemny, chłodny brąz wpadający w czerń - wydaje mi się, że fajnie byś wyglądała taki południowy typ urody zwłaszcza z taką oprawą oczu, o jakiej ja marzę niestety mam bardzo rzadkie brwi i bez pomalowania ich zestawem do brwi z essence nie wyjdę z domu

a co powiecie na te botki z zary? szkoda, że nie mam karty kredytowej, bo bym kliknęła
zdjęcie zapożyczone z wątku zakupowego od wizażanki viconia89 (mam nadzieję, że sie nie pogniewa )
fajne te botki ostatnio odebrałam inne botki z działu dziecięcego ale muszę zamówić ponownie mniejszy rozmiar, to te zamówię przy okazji


Dziewczyny, które używają czarnego mydła - polecacie jakieś konkretne? Gdzie kupujecie? Na razie rozglądałam się na allegro ale nie wiem na które konkretnie powinnam się zdecydować
zarina_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:12   #4895
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz! Torebka piękna, ta wersja candy najbardziej mi się podoba
Ostatnie letnie podrygi... ja też się twardo trzymam i do pierwszych porannych przymrozków nie chowam odkrytych butów i lekkich ubrań
Muszę przyznać, że na żywo candy wygląda lepiej, jestem bardzo zadowolona, bo przez te skórzane wykończenia będę mogła ją nosić zarówno latem jak i zimą.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość

Ja swoje białe wyoprałam i upchnęłam na dno szafy, pewnie nie założę w tym roku. Choć październikj zapowiadają ładnyy....
Super wyglądasz! Koszula ombre nie w mim guście, ale generalnie zestaw prezentuje się świetnie!!!




ale kręta droga do aktualnego koloru włosów ja bym chyba nie dała rady
Do koszuli też nie byłam przekonana, ale czuję się w niej dobrze. Czasem potrzeba nam trochę szaleństwa. Jeśli chodzi o włosy to ja uwielbiam eksperymentować, nie wyobrażam sobie przeżyć życia i nie spróbować. W końcu odrosną.
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:17   #4896
ZlaZlosliwaZlosnica
Zakorzenienie
 
Avatar ZlaZlosliwaZlosnica
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 688
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Muszę przyznać, że na żywo candy wygląda lepiej, jestem bardzo zadowolona, bo przez te skórzane wykończenia będę mogła ją nosić zarówno latem jak i zimą.



Do koszuli też nie byłam przekonana, ale czuję się w niej dobrze. Czasem potrzeba nam trochę szaleństwa. Jeśli chodzi o włosy to ja uwielbiam eksperymentować, nie wyobrażam sobie przeżyć życia i nie spróbować. W końcu odrosną.
Podziwiam za wytrwałość w eksperymentowaniu
__________________
Zakupoholiczka
ZlaZlosliwaZlosnica jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:30   #4897
POTF89
Raczkowanie
 
Avatar POTF89
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 184
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
a co powiecie na te botki z zary? szkoda, że nie mam karty kredytowej, bo bym kliknęła
zdjęcie zapożyczone z wątku zakupowego od wizażanki viconia89 (mam nadzieję, że sie nie pogniewa )
Sama się nad nimi zastanawiam Nawet chciałam obejrzeć dokładnie wczoraj w sklepie, ale były tylko beżowe... Na stronie internetowej prezentują się bardzo ciekawie i mnie również zainteresowały
POTF89 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 09:37   #4898
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Ja standardowo noszę S, ten sweterek wzięłam M i jest dosyć dopasowany. Mogę Ci podać wymiary M-ki, jeśli to Ci ułatwi decyzję.
Ja poproszę o wymiary, jeżeli to nie kłopot.

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używają czarnego mydła - polecacie jakieś konkretne? Gdzie kupujecie? Na razie rozglądałam się na allegro ale nie wiem na które konkretnie powinnam się zdecydować
błękitne_niebo mówiła o mydle SAVON NOIR. Dostępny tutaj : http://www.mydlarnia.info/savon-noir-cat-228.aspx
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:40   #4899
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Ja też mam w tym sezonie straszny problem z botkami na jesień, nie mogę znaleźć nic co by mi się spodobało

W temacie kosmetycznym mam pytanie do posiadaczek cer mieszanych lub tłustych. Czego używacie pod podkład? Macie jakieś godne polecenia kremy lub bazy?
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:41   #4900
Mirell
Zakorzenienie
 
Avatar Mirell
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 945
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
W temacie kosmetycznym mam pytanie do posiadaczek cer mieszanych lub tłustych. Czego używacie pod podkład? Macie jakieś godne polecenia kremy lub bazy?
Ja stosuję ten matujący z YR o którym pisałam
Mirell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 09:42   #4901
naven
Raczkowanie
 
Avatar naven
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 384
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też mam w tym sezonie straszny problem z botkami na jesień, nie mogę znaleźć nic co by mi się spodobało

W temacie kosmetycznym mam pytanie do posiadaczek cer mieszanych lub tłustych. Czego używacie pod podkład? Macie jakieś godne polecenia kremy lub bazy?
mam podobny problem
:/
naven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 09:58   #4902
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
niestety mam bardzo rzadkie brwi i bez pomalowania ich zestawem do brwi z essence nie wyjdę z domu

a co powiecie na te botki z zary? szkoda, że nie mam karty kredytowej, bo bym kliknęła
zdjęcie zapożyczone z wątku zakupowego od wizażanki viconia89 (mam nadzieję, że sie nie pogniewa )
Nie martw się ja również bez 'zrobionych' brwi źle się czuję i unikam wychodzenia z domu..

Co do botków podobają mi się, szkoda że jak szukałam botków to nie widziałam ich w zarze.. Ile kosztują?

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość
Ja też mam w tym sezonie straszny problem z botkami na jesień, nie mogę znaleźć nic co by mi się spodobało
Ja również miałam.. Po całodziennym łażeniu nic nie znalazłam w żadnym sklepie i w końcu TŻ znalazł mi jedne w Deichmannie. Chciałam płaskie, te z zary by mi podpasowały, bo muszę po uczelni dużo latać, ale kompletnie nic nie było i kupiłam na grubszym obcasie. Szkoda że trochę nie poczekałam, to może teraz zdecydowałabym się na inne, ale ja jestem zmarźluch i już mi zimno w balerinkach.
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:33   #4903
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez julka910 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już się wypowiedziały i ja się dopiszę bo mają absolutną rację - blond to nie dla Ciebie

No i muszę dodać że masz śliczną buzię, oczy
Dziękuję

Cytat:
Napisane przez LadyI Pokaż wiadomość
Po pierwsze śliczna z Ciebie dziewczyna , moim zdaniem wyglądasz świetnie w tym kolorze, który masz teraz, ale rozumiem potrzebę zmian. Wszyscy mi odradzali blond, z czerni zeszłam na brąz, później miałam rude włosy, ciepłe blondy, a teraz popielate. Miałam trwałą, prostowałam, przerabiałam długą i prostą grzywkę, ale kilka lat nosiłam asymetryczną, która z jednej strony miała centymetr długości , teraz nie mam wcale. Jutro idę do fryzjera i jeśli wszystko dobrze pójdzie wrócę z ombe. Czasem musimy coś zmienić, bo będziemy żałować, że wielu rzeczy nie spróbowałyśmy, a miałyśmy ochotę.
Podziwiam Cię, ja już odpadłabym na samym początku Bałabym się o kondycje moich włosów

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Ale Ty jesteś śliczna...
Wszystkie jesteście z resztą śliczne i zgrabne, szczerze i bez zawiści zazdroszczę
joracuppi, a nie myślałaś o tym, żeby jeszcze przyciemnić włosy? Ciemny, chłodny brąz wpadający w czerń - wydaje mi się, że fajnie byś wyglądała taki południowy typ urody zwłaszcza z taką oprawą oczu, o jakiej ja marzę niestety mam bardzo rzadkie brwi i bez pomalowania ich zestawem do brwi z essence nie wyjdę z domu

a co powiecie na te botki z zary? szkoda, że nie mam karty kredytowej, bo bym kliknęła
zdjęcie zapożyczone z wątku zakupowego od wizażanki viconia89 (mam nadzieję, że sie nie pogniewa )
Dziękuje O przyciemnieniu myślałam, ale na taki ciemny brąz. Masz może jakieś zdjęcia włosów w kolorze który masz na myśli? Bardzo mnie zaciekawiłaś Ja z natury mam gęste, grube i ciemne brwi, ale i tak lekko je wypełniam tez zestawem z essence. Wtedy są bardziej podkreślone i lepiej się czuję

Botki są super

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Jesteś bardzo ładna! I podobnie jak dziewczęta, uważam że jasny kolor włosów nie jest dla Ciebie. Ale na jakieś ombre bym się pewnie zdecydowała Zawsze póxniej końcówki można ściąć
Oglądam teraz serial Hart of dixie, Rachel bilson ma tak świetny kolor włosów! ciemne z brązowymi ombre, wygląda bosko!
Ja włosy zapuszczam. Marzą mi sie takie do wcięcia w talii A włosy Rachel bardzo mi się podobają, ale chyba nie widzę siebie w obmre.

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
przyłączę się do rady dziewczyn, blond to chyba nie do końca Twój klimat, raczej skupiłabym się na podkręceniu naturalnego odcienia dosłownie ton w ton, bo jest Ci w nim naprawdę dobrze
Pozostaje mi wzdychać nad blondem Może w innym wcieleniu będzie mi dane
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 10:35   #4904
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Mirell Pokaż wiadomość
Ja stosuję ten matujący z YR o którym pisałam
Dziękuję, poczytam o nim

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość


Ja również miałam.. Po całodziennym łażeniu nic nie znalazłam w żadnym sklepie i w końcu TŻ znalazł mi jedne w Deichmannie. Chciałam płaskie, te z zary by mi podpasowały, bo muszę po uczelni dużo latać, ale kompletnie nic nie było i kupiłam na grubszym obcasie. Szkoda że trochę nie poczekałam, to może teraz zdecydowałabym się na inne, ale ja jestem zmarźluch i już mi zimno w balerinkach.
Letnia pogoda jeszcze nie zmusza mnie do kupna botków już teraz, póki co czółenka sprawdzają się idealnie. Ale wolę być przygotowana wcześniej . Zajrzę w tym tygodniu do Deichmanna.
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:19   #4905
katrina_s
Zadomowienie
 
Avatar katrina_s
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 146
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
Ja poproszę o wymiary, jeżeli to nie kłopot.
Nie ma problemu, akurat wzięłam go dzisiaj do torby w razie gdyby było zimno (..no i jest zimno....) także mogę Ci od razu napisać wymiary

M-ka mierzona na płasko:
szerokość na wysokości pach: 43 cm
długość pleców: 55 cm
dł rękawa: 57,5 cm
szerokość rękawa w ramieniu: 12,5 cm
__________________
You can't buy happines, but you can buy shoes and that's pretty close ...
katrina_s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:26   #4906
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

A tak przy temacie brwi, farbujecie henną? Możecie mi polecić jakąś dobrą hennę, która wytrzyma więcej niż 2 dni? Farbowałam do tej pory delią z rossmanna, ale po dwóch dniach nie ma już po niej u mnie śladu..
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:34   #4907
Kociaak
Wielce Szanowna Pani
 
Avatar Kociaak
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 109
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A tak przy temacie brwi, farbujecie henną? Możecie mi polecić jakąś dobrą hennę, która wytrzyma więcej niż 2 dni? Farbowałam do tej pory delią z rossmanna, ale po dwóch dniach nie ma już po niej u mnie śladu..
Nie wiem czemu Ci się nie trzyma, ja nią sobie normalnie robię brwi i rzęsy (ach uroki naturalnego blondu, jasnych brwi i prawie czarnych oczu )

A pisałyście coś o kosmetykach Alterra, Rossman ma jakieś promocje chyba
http://www.rossnet.pl/Promocje?nsl20120926
__________________
Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Wiąż się z człowiekiem, z jego charakterem, dobrocią, uczciwością, zasadami, tym, czy Ci się jego oczy i uśmiech podobają.


Nie palę od 15.03.2015


"Traciliśmy czas bez siebie"
19.02.2016 17.02.2017 1.09.2018



Nick pochodzi z komiksu KokoArt "Wiśnia"
Kociaak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:39   #4908
Maqua
Zakorzenienie
 
Avatar Maqua
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 7 434
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A tak przy temacie brwi, farbujecie henną? Możecie mi polecić jakąś dobrą hennę, która wytrzyma więcej niż 2 dni? Farbowałam do tej pory delią z rossmanna, ale po dwóch dniach nie ma już po niej u mnie śladu..
Ja mam taką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html Używam czarnej do rzęs i trzyma się dobrze około tygodnia, potem zaczyna równomiernie blaknąć. Do brwi używam grafitowej, ale tu mi się już trzyma trochę krócej. Nie umiem jej nałożyć na brwi tak, żeby nie zafarbować skóry na fioletowo
Maqua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:42   #4909
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Mirell bardzo dobrze wygladasz w mocniejszym makijażu (ostatni wpis na blogu)

Trochę mi przypominasz Scarlett Johansson (oczywiście jesteś od niej szczuplejsza i mas ciemne włosy).

Jeśli chodzi o brwi to henny nie doradze ale może warto zapytać kosmetyczki czego używa? Jeśli chodzi o brwi to muszę sie przyznać ze to jedyna rzecz z która sobie kompletnie nie radzę i muszę iść do kosmetyczki na regulacje próbowałam wiele razy ale zawsze mam wrażenie ze krzywo to robię.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 11:46   #4910
sandra8859
Rozeznanie
 
Avatar sandra8859
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Centrum PL
Wiadomości: 537
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość

A pisałyście coś o kosmetykach Alterra, Rossman ma jakieś promocje chyba
http://www.rossnet.pl/Promocje?nsl20120926
Oo, dzięki za info! Właśnie olejek mi się skończył więc muszę zaopatrzyć się w nowy. No i zakupiłabym odżywkę Isany bo ktoś też zachwalał. Przeceny więc jak znalazł!
__________________
Pieniądze szczęścia nie dają...ale zakupy owszem
sandra8859 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 11:57   #4911
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, które używają czarnego mydła - polecacie jakieś konkretne? Gdzie kupujecie? Na razie rozglądałam się na allegro ale nie wiem na które konkretnie powinnam się zdecydować
ja kupiłam savon noir w organique

Cytat:
Napisane przez fablous Pokaż wiadomość

W temacie kosmetycznym mam pytanie do posiadaczek cer mieszanych lub tłustych. Czego używacie pod podkład? Macie jakieś godne polecenia kremy lub bazy?
ja używam fluidu z alverde. Fluid tylko z nazwy, to normalny krem o brązowym kolorze. Używam od niedawna więc niewiele mogę powiedzieć póki co, ale czuję że to nie ideał. Będę szukać dalej... :/

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A tak przy temacie brwi, farbujecie henną? Możecie mi polecić jakąś dobrą hennę, która wytrzyma więcej niż 2 dni? Farbowałam do tej pory delią z rossmanna, ale po dwóch dniach nie ma już po niej u mnie śladu..
ja używam tej samej co Ty, trzyma się nieco ponad tydzien.
Jak chodziłam do kosmetyczki to też mniej więcej tyle wytrzymywała jej henna
Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość

A pisałyście coś o kosmetykach Alterra, Rossman ma jakieś promocje chyba
http://www.rossnet.pl/Promocje?nsl20120926
Widziałam to
Jestem na kosmetycznym odwyku, ale chyba zrobię sobie dyspensę na maskę do włosów

---------- Dopisano o 12:57 ---------- Poprzedni post napisano o 12:56 ----------

Popijam siemię lniane
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:15   #4912
PaulinaMigotka
Zakorzenienie
 
Avatar PaulinaMigotka
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 7 289
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A tak przy temacie brwi, farbujecie henną? Możecie mi polecić jakąś dobrą hennę, która wytrzyma więcej niż 2 dni? Farbowałam do tej pory delią z rossmanna, ale po dwóch dniach nie ma już po niej u mnie śladu..
Ja farbuję brwi brązową henną i trzyma się ona bardzo długo. Niestety nie pamiętam nazwy, ale brwi mi już wyblakły, więc pewnie dziś kupię to Ci napiszę. Kupuje się ją w maleńkiej probówce. Ja nakładam i praktycznie zaraz zmywam, bo bardzo szybko łapie. Moja mama trzyma niekiedy poł godziny i ma normalny kolor.
__________________
Mówiła, że wyszła tego dnia z bukietem żółtych kwiatów właśnie po to, bym ją wreszcie odnalazł. Gdyby tak się nie stało otrułaby się, bo jej życie było pozbawione sensu...
M&M


Instagram http://instagram.com/paulinamigotka
PaulinaMigotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:20   #4913
miucca
Raczkowanie
 
Avatar miucca
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 159
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Dziękuję Wam za miłe przywitanie Dzisiejsza pogoda nastraja mnie wyjątkowo optymistycznie, choć studenckie wakacje dobiegają końca Postanowiłam więc wkleić mój dzisiejszy zestaw. Nic ciekawego, ale dobrze się w nim czuję
Wiem, że jest tutaj na wątku trochę studentek obecnych oraz tych, które okres studiów mają za sobą, stąd mam do Was pytanie- jaki system notatkowy przyjęłyście? Każdy przedmiot w jednym zeszycie, luźne kartki wkładane później do odpowiednich teczek czy może jeden notes do wszystkiego? Podzielcie się patentami, bo wiem, że jesteście dobrze zorganizowanymi kobietami i to się bardzo chwali
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 20120927_094818.jpg (106,6 KB, 256 załadowań)
miucca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:24   #4914
joracuppi
Raczkowanie
 
Avatar joracuppi
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 309
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
A pisałyście coś o kosmetykach Alterra, Rossman ma jakieś promocje chyba
http://www.rossnet.pl/Promocje?nsl20120926
Jestem w szoku, że Rossmann dał tyle fajnych produktów w promocji. I to na dodatek te których miałam kupno w planach
__________________
Drożdże 06.08. - 06.11.
PROJEKT DENKO

Moja pielęgnacja włosów



Destiny is for losers. It’s just a stupid excuse to wait for things to happen instead of making them happen.

Edytowane przez joracuppi
Czas edycji: 2012-09-27 o 12:25
joracuppi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:25   #4915
Olcia
Zakorzenienie
 
Avatar Olcia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 038
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez zarina_ Pokaż wiadomość
fajne te botki ostatnio odebrałam inne botki z działu dziecięcego ale muszę zamówić ponownie mniejszy rozmiar, to te zamówię przy okazji
rozmiarówka wypada jakoś inaczej?
oglądałam w sklepie kiedyś tę beżową wersję, ale było tylko 38 z większych więc nawet nie przymierzałam... a co tam, najwyżej oddam

Cytat:
Napisane przez POTF89 Pokaż wiadomość
Sama się nad nimi zastanawiam Nawet chciałam obejrzeć dokładnie wczoraj w sklepie, ale były tylko beżowe... Na stronie internetowej prezentują się bardzo ciekawie i mnie również zainteresowały
Też właśnie widziałam tylko beżowe, wczoraj dzwoniłam nawet do jednej Zary, ale nie mają ich jeszcze, a pewnie jak już będą to te rozmiary się szybko rozejdą
Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
Nie martw się ja również bez 'zrobionych' brwi źle się czuję i unikam wychodzenia z domu..

Co do botków podobają mi się, szkoda że jak szukałam botków to nie widziałam ich w zarze.. Ile kosztują?



Ja również miałam.. Po całodziennym łażeniu nic nie znalazłam w żadnym sklepie i w końcu TŻ znalazł mi jedne w Deichmannie. Chciałam płaskie, te z zary by mi podpasowały, bo muszę po uczelni dużo latać, ale kompletnie nic nie było i kupiłam na grubszym obcasie. Szkoda że trochę nie poczekałam, to może teraz zdecydowałabym się na inne, ale ja jestem zmarźluch i już mi zimno w balerinkach.
Kosztują 119zł.
Poprosiłam tatę o pomoc w zakupie mam nadzieję, że ogarnie zakupy na stronie Zary i będą moje w baletkach też już marznę, u mnie jest już jesienna pogoda, a ja mam słabe krążenie... dlatego też z braku laku kupiłam te na słupku w h&m i koturny w CCC, które dziś chyba w końcu oddam, jakoś nie mogę się tam wybrać
beżowa wersja tych butów też jest fajna i w sumie teraz wszystkie jesienne buty mam czarne ale chociaż uniwersalne.
co do pogrubionego, to trochę mnie pocieszyłaś może kiedyś udoskonalą jeszcze bardziej makijaż permanentny i sobie zafunduję na te nieszczęsne brwi
Cytat:
Napisane przez joracuppi Pokaż wiadomość
Dziękuję



Podziwiam Cię, ja już odpadłabym na samym początku Bałabym się o kondycje moich włosów



Dziękuje O przyciemnieniu myślałam, ale na taki ciemny brąz. Masz może jakieś zdjęcia włosów w kolorze który masz na myśli? Bardzo mnie zaciekawiłaś Ja z natury mam gęste, grube i ciemne brwi, ale i tak lekko je wypełniam tez zestawem z essence. Wtedy są bardziej podkreślone i lepiej się czuję

Botki są super



Ja włosy zapuszczam. Marzą mi sie takie do wcięcia w talii A włosy Rachel bardzo mi się podobają, ale chyba nie widzę siebie w obmre.



Pozostaje mi wzdychać nad blondem Może w innym wcieleniu będzie mi dane
wklejam przykładowe zdjęcie, tutaj źródło: http://www.alinarose.pl/2011/02/hej-dziewczyny.html
ciężko było mi znaleźć efekt o jaki mi chodzi, ale Alina chyba dobrze to oddaje
ja do blondu też mogę tylko wzdychać, ale ciemne też ładne, a skoro nam w nim dobrze to tym bardziej trzeba je polubić
teraz jestem już pewna, że chcę te botki

Cytat:
Napisane przez olka900 Pokaż wiadomość
A tak przy temacie brwi, farbujecie henną? Możecie mi polecić jakąś dobrą hennę, która wytrzyma więcej niż 2 dni? Farbowałam do tej pory delią z rossmanna, ale po dwóch dniach nie ma już po niej u mnie śladu..
Ja jak już robię henną to łączę tę w kremie z tą w proszku - obie brązowe. Wtedy zazwyczaj na skórze "łapie" równomiernie, bez smug i tak samo się wypłukuje... przez pierwsze dwa dni dzięki tej metodzie mogłabym nawet wychodzić bez cienia na brwiach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (123,7 KB, 68 załadowań)
Olcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 12:52   #4916
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za miłe przywitanie Dzisiejsza pogoda nastraja mnie wyjątkowo optymistycznie, choć studenckie wakacje dobiegają końca Postanowiłam więc wkleić mój dzisiejszy zestaw. Nic ciekawego, ale dobrze się w nim czuję
Wiem, że jest tutaj na wątku trochę studentek obecnych oraz tych, które okres studiów mają za sobą, stąd mam do Was pytanie- jaki system notatkowy przyjęłyście? Każdy przedmiot w jednym zeszycie, luźne kartki wkładane później do odpowiednich teczek czy może jeden notes do wszystkiego? Podzielcie się patentami, bo wiem, że jesteście dobrze zorganizowanymi kobietami i to się bardzo chwali
Bardzo fajny, prosty zestaw.
U mnie z notatkami bywało różnie.
Na studiach licencjackich miałam do każdego przedmiotu cieńki skoroszyt, na magisterce kupiłam jeden zeszyt A4 w miękkiej oprawie (żeby był lekki bo dojeżdzałam do Poznania) i wszystkie przedmioty miałam w tym zeszycie (było ich mniej niż na licencjacie więc spokojnie mi wystarczył). Teraz, na doktoranckich kupiłam sobie notebooka. Używam go tylko do robienia notatek, do użytku domowego mam innego laptopa. Musiałam go kupić bo porfesorowie bardzo szybko dyktują i nie nadążałam z pisaniem czytlenych notatek.
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:02   #4917
anies5
Zakorzenienie
 
Avatar anies5
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Chrzanów
Wiadomości: 6 574
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez katrina_s Pokaż wiadomość
Miałam podobne obawy i długo się zastanawiałam nad zmianą koloru (naturalnie odcień zbliżony do Twojego Anies) w końcu pomyślałam, a co tam włosy nie noga - odrosną i nie żałuję, bardziej się skupiam na pielęgnacji, ale czuję się o wiele lepiej, łatwiej mi dobierać kolory kosmetyków do makijażu, czy ubrań, tak jakby blond był bardziej kompatybilny z moją karnacją, czy oprawą oczu niż mój naturalny ciemny odcień.
Na jaki odcień blondu zdecydowałaś się? Rozjaśniałaś włosy stopniowo, czy od razu poszłaś na całość? Oczywiście mam obawy, czy jaśniejszy kolor będzie współgrał z moją cerą i oprawą oczu, ale wychodzę z założenia, że jeśli będzie źle, to zmienię kolor na ciemniejszy.
__________________
anies5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:20   #4918
201606210931
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 4 468
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez anies5 Pokaż wiadomość
Na jaki odcień blondu zdecydowałaś się? Rozjaśniałaś włosy stopniowo, czy od razu poszłaś na całość? Oczywiście mam obawy, czy jaśniejszy kolor będzie współgrał z moją cerą i oprawą oczu, ale wychodzę z założenia, że jeśli będzie źle, to zmienię kolor na ciemniejszy.
anies tak się zastanawiałam kogo Ty mi tak przypominasz i już wiem! Audrey Hepburn!
201606210931 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:39   #4919
olka900
Rozeznanie
 
Avatar olka900
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 863
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez Kociaak Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu Ci się nie trzyma, ja nią sobie normalnie robię brwi i rzęsy (ach uroki naturalnego blondu, jasnych brwi i prawie czarnych oczu )
Cytat:
Napisane przez Maqua Pokaż wiadomość
Ja mam taką https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...wa-wersja.html Używam czarnej do rzęs i trzyma się dobrze około tygodnia, potem zaczyna równomiernie blaknąć. Do brwi używam grafitowej, ale tu mi się już trzyma trochę krócej. Nie umiem jej nałożyć na brwi tak, żeby nie zafarbować skóry na fioletowo
Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
j
ja używam tej samej co Ty, trzyma się nieco ponad tydzien.
Jak chodziłam do kosmetyczki to też mniej więcej tyle wytrzymywała jej henna
Kurcze, a myślałam, że może problem tkwi w mojej hennie, ale jak wam się trzyma to może moje brwi jakieś inne są..

Cytat:
Napisane przez PaulinaMigotka Pokaż wiadomość
Ja farbuję brwi brązową henną i trzyma się ona bardzo długo. Niestety nie pamiętam nazwy, ale brwi mi już wyblakły, więc pewnie dziś kupię to Ci napiszę. Kupuje się ją w maleńkiej probówce. Ja nakładam i praktycznie zaraz zmywam, bo bardzo szybko łapie. Moja mama trzyma niekiedy poł godziny i ma normalny kolor.
Jestem ciekawa jaka to henna, mam nadzieję, że jakaś inna Ja niekiedy trzymałam i ponad pół godziny i dalej trochę słabo chwytało.

Cytat:
Napisane przez Olcia Pokaż wiadomość
Kosztują 119zł.
Poprosiłam tatę o pomoc w zakupie mam nadzieję, że ogarnie zakupy na stronie Zary i będą moje w baletkach też już marznę, u mnie jest już jesienna pogoda, a ja mam słabe krążenie... dlatego też z braku laku kupiłam te na słupku w h&m i koturny w CCC, które dziś chyba w końcu oddam, jakoś nie mogę się tam wybrać
beżowa wersja tych butów też jest fajna i w sumie teraz wszystkie jesienne buty mam czarne ale chociaż uniwersalne.
co do pogrubionego, to trochę mnie pocieszyłaś może kiedyś udoskonalą jeszcze bardziej makijaż permanentny i sobie zafunduję na te nieszczęsne brwi

Ja jak już robię henną to łączę tę w kremie z tą w proszku - obie brązowe. Wtedy zazwyczaj na skórze "łapie" równomiernie, bez smug i tak samo się wypłukuje... przez pierwsze dwa dni dzięki tej metodzie mogłabym nawet wychodzić bez cienia na brwiach
Spodziewałam się wyższej ceny, szkoda, że ich nie widziałam, gdy takich potrzebowałam.. Może jak jakieś niespodziewane fundusze mi wpadną to się na nie skuszę.

Co do sposobu łączenia henny to nie próbowałam nigdy, a tą w proszku to jaką masz? Bo tej z delii nie mogę znaleźć w proszku, wszędzie widzę tylko w kremie.

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
U mnie z notatkami bywało różnie.
Na studiach licencjackich miałam do każdego przedmiotu cieńki skoroszyt, na magisterce kupiłam jeden zeszyt A4 w miękkiej oprawie (żeby był lekki bo dojeżdzałam do Poznania) i wszystkie przedmioty miałam w tym zeszycie (było ich mniej niż na licencjacie więc spokojnie mi wystarczył). Teraz, na doktoranckich kupiłam sobie notebooka. Używam go tylko do robienia notatek, do użytku domowego mam innego laptopa. Musiałam go kupić bo porfesorowie bardzo szybko dyktują i nie nadążałam z pisaniem czytlenych notatek.
Ja do tej pory wszystkie notatki pisałam na luźnych kartkach a4, a potem wsadzałam je do koszulek od poszczególnych kursów, robiłam tak 3 lata i dla mnie był ten system bardzo wygodny. Teraz mam 7 semestr więc troche mniej kursów i mam taki skoroszyt a4, zrobię sobie w nim fiszki na każdy kurs i będę zabierać ze sobą tylko ten zeszyt. W poprzednich latach chłopaki też tak robili, ale że było więcej pisania to mieli do tego przykładowo 2 skoroszyty. Więc teraz praktycznie chyba będę miała ten sam system co Ag4 na magisterce
__________________
"Pieniądze szczęścia nie dają. Dopiero zakupy."
olka900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-27, 13:40   #4920
julka910
Zakorzenienie
 
Avatar julka910
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 311
Dot.: Klasycznie, prosto, "nudnie":) Dla miłośniczek naturalności i prostoty

Cytat:
Napisane przez miucca Pokaż wiadomość
Dziękuję Wam za miłe przywitanie Dzisiejsza pogoda nastraja mnie wyjątkowo optymistycznie, choć studenckie wakacje dobiegają końca Postanowiłam więc wkleić mój dzisiejszy zestaw. Nic ciekawego, ale dobrze się w nim czuję
Wiem, że jest tutaj na wątku trochę studentek obecnych oraz tych, które okres studiów mają za sobą, stąd mam do Was pytanie- jaki system notatkowy przyjęłyście? Każdy przedmiot w jednym zeszycie, luźne kartki wkładane później do odpowiednich teczek czy może jeden notes do wszystkiego? Podzielcie się patentami, bo wiem, że jesteście dobrze zorganizowanymi kobietami i to się bardzo chwali
Fajny!

Ja na pierwszym roku robiłam dużo notatek, miałam taki zeszyt z wyrywanymi kartkami, potem je segregowalam i wpinalam do skoroszytu. Nie miałam zeszytu osobno do każdych zajęć bo musiałabym codziennie nosić 3-5 zeszytów a dojezdzalam wiec unikalam ciężarów jak miałam czas to je przepisywalam na komputerze i drukowalam Miałam najlepsze notatki na roku i pierwszy rok zaliczylam bez poprawek ze średnia 5

Czasami cieżko jest notowac, nie każdy wykładowca mówi na tyle wolno by zdążyć zanotowac. Niektórzy robili zdjęcia slajdow, nagrywali wyklad.

Potem zmienilam uczelnie i tam wszystko nam przesylali wykładowcy, trzeba było jedynie słuchać i potem sie uczyć, czasem opracować coś z książek.
julka910 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:25.