LUMPEKSY Lublin - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-24, 10:12   #1201
karoolaaa
Zakorzenienie
 
Avatar karoolaaa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Edinburgh/Lbn
Wiadomości: 3 641
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez malgos93 Pokaż wiadomość
na koryzonowej kolo careffura tam są sliczne rzeczy i oczywiście wolska

a kiedy na koryznowej sa dostawy? orientujesz sie?
__________________

karoolaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 11:39   #1202
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Byłam kilka dni temu w dyskoncie na Diamentowej, bo widziałam kilka reklam w gazetach, ale ... nie było tam nic godnego uwagi :/
Nastawiłam się na wielkie łowy, a wyszłam z niczym.
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 14:58   #1203
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
Byłam kilka dni temu w dyskoncie na Diamentowej, bo widziałam kilka reklam w gazetach, ale ... nie było tam nic godnego uwagi :/
Nastawiłam się na wielkie łowy, a wyszłam z niczym.


Ja doszłam do wniosku, że chyba za dużo rzeczy już mam dlatego ciężko mi coś wybrać
Namiętnie szukam długiej białej koszuli do skórzanych legginsów niestety ciągle niczego nie znalazłam
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 15:08   #1204
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Dziewczyny powiedzcie mi gdzie, w którym z lumpków moge znaleść Conversy ? Poluje już tyle czasu, ale nie trafiam
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-24, 16:39   #1205
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie, w którym z lumpków moge znaleść Conversy ? Poluje już tyle czasu, ale nie trafiam
bo jak są to ktoś je od razu bierze
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 23:58   #1206
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez eewelinaa92 Pokaż wiadomość
Dziewczyny powiedzcie mi gdzie, w którym z lumpków moge znaleść Conversy ? Poluje już tyle czasu, ale nie trafiam
na Wrońskiej słyszałam okrzyk jakiejś dziewczyny : Mam Conversy!
Ja ich nie poszukuję, więc nigdzie indziej nie zwróciłam uwagi
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 06:39   #1207
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
na Wrońskiej słyszałam okrzyk jakiejś dziewczyny : Mam Conversy!
Ja ich nie poszukuję, więc nigdzie indziej nie zwróciłam uwagi
Hahahaha serio?!

No ja się tym też jakoś specjalnie nie jaram Więc gdybym znalazła to pewnie jeszcze bym komuś oddała


A jak tam lumpiary dzisiaj? Idziecie gdzieś? Ja tylko na złotówkę na JS po śpiochy
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 06:43   #1208
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Hahahaha serio?!

No ja się tym też jakoś specjalnie nie jaram Więc gdybym znalazła to pewnie jeszcze bym komuś oddała


A jak tam lumpiary dzisiaj? Idziecie gdzieś? Ja tylko na złotówkę na JS po śpiochy
wczoraj pod politechniką na złotówkach były wielkie spiochy króliki
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 08:02   #1209
eftunia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Hej fajny ciuch jest na ul. Dragonów 3, w sklepie WIREX, towar poprasowany, czyściutki i elgancko powieszony polecam!!! naprawde uważam, że warto ja byłam i jestem bardzo zadowolona z łowów podzielcie sie wrazenimi jak tam bedziecie
eftunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:24   #1210
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
wczoraj pod politechniką na złotówkach były wielkie spiochy króliki

Kurde, a miałam iść, ale kupiłam sobie torebkę i Rumunka dała mi taką małą reklamóweczkę na nią i chciałam jak najszybciej dojechać do domu żeby pozbyć się tego "ciężaru"
Widziałam kiedyś na zbiorczym że koleżanka Cyska kupiła takiego świetnego "pajaca" dla dorosłych; taki, że po prostu:
A dziś na JS było tyyyyle babek i dziadków że masakra Złapałam bluzę, 2 shirty do spania i dresy i uciekłam

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------

Cytat:
Napisane przez eftunia Pokaż wiadomość
Hej fajny ciuch jest na ul. Dragonów 3, w sklepie WIREX, towar poprasowany, czyściutki i elgancko powieszony polecam!!! naprawde uważam, że warto ja byłam i jestem bardzo zadowolona z łowów podzielcie sie wrazenimi jak tam bedziecie
Niezła reklama
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:34   #1211
Tamt
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1 627
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Dziewczyny mozecie mi napisać w, którym dokładnie miejscu jest ciuch na diamentowej i jasnej?
Tamt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-26, 09:37   #1212
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Kurde, a miałam iść, ale kupiłam sobie torebkę i Rumunka dała mi taką małą reklamóweczkę na nią i chciałam jak najszybciej dojechać do domu żeby pozbyć się tego "ciężaru"
Widziałam kiedyś na zbiorczym że koleżanka Cyska kupiła takiego świetnego "pajaca" dla dorosłych; taki, że po prostu:
A dziś na JS było tyyyyle babek i dziadków że masakra Złapałam bluzę, 2 shirty do spania i dresy i uciekłam

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:22 ----------



Niezła reklama

ja zawsze we wtorki na Lubartowka na złotówki jade ale sie nie wyrobiłam w pore i stweirdziałam ze nie ma sensu, pojechałam od razu na uczelnie załatwiać i powiem ci ze byłam koło 10 w sh koło politechniki i sie nieźle obkupiłam. był nawet żakiet chanelka bez zadnych wad ale niestety 38 i widać było ze za duzy na mnie.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:07   #1213
eewelinaa92
Zakorzenienie
 
Avatar eewelinaa92
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 3 281
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość

Widziałam kiedyś na zbiorczym że koleżanka Cyska kupiła takiego świetnego "pajaca" dla dorosłych; taki, że po prostu:
A ja dzisiaj widziałam właśnie 'pajaca' białego w czarne łatki jak krowa. W zasadzie to widziałam go już w piątek za 15 zł, dzisiaj był za 7,5 bo połowa. Jutro wszystko po 1 zł może po niego skocze
__________________
Ogarnij dupę, zaciśnij pięści i daj radę. Nie ważne, że nie ma dla kogo, ważne, żeby opadły im kopary

-30kg

eewelinaa92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 10:08   #1214
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: LUMPEKSY Lublin

ja widziałam na woslkiej piękngo pajaca z Secret, cudowny, do połowy na zameczek, w takie piękne wzorki ale rozmiar L, prawie się utopiłam..
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 12:30   #1215
kaxd
Raczkowanie
 
Avatar kaxd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 358
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Witam dziewczyny, dopiero znalazłam ten wątek wczoraj skoczyłam tylko do jednego sh na lubartowskiej (jest ich kilka, ja byłam w tym co wchodzi się po schodkach do niego) i złapałam nową torebkę z metkami David jones, wrzuce zdjecia bo sama nie wiem czy jest godna uwagi? Co o niej myslicie?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg torba.jpg (128,9 KB, 46 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg torba2.jpg (136,4 KB, 26 załadowań)
__________________
kaxd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 13:43   #1216
migdaska
Raczkowanie
 
Avatar migdaska
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 309
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez eftunia Pokaż wiadomość
Hej fajny ciuch jest na ul. Dragonów 3, w sklepie WIREX, towar poprasowany, czyściutki i elgancko powieszony polecam!!! naprawde uważam, że warto ja byłam i jestem bardzo zadowolona z łowów podzielcie sie wrazenimi jak tam bedziecie
Cuchnie reklamą ;/
migdaska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 15:41   #1217
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez kaxd Pokaż wiadomość
Witam dziewczyny, dopiero znalazłam ten wątek wczoraj skoczyłam tylko do jednego sh na lubartowskiej (jest ich kilka, ja byłam w tym co wchodzi się po schodkach do niego) i złapałam nową torebkę z metkami David jones, wrzuce zdjecia bo sama nie wiem czy jest godna uwagi? Co o niej myslicie?
mi sie ona nie podoba jako torebka, jako torba n aplaze okej, ale jako torebka bym jej nie nosiła.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 17:32   #1218
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ja dzisiaj buszowałam na Wrońskiej około 15 Myślałam, że już o tej porze nic nie znajdę ale dorwałam nowiutkie emu za 8zł i cudowny płaszczyk na zimę za 25zł Emu najpierw kosztowały 34zł, ale zauważyłam niewielkie pęknięcie na podeszwie (skleje kropelką) i zeszli z ceny na 8zł Także dziewczyny, targujcie się!
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 19:14   #1219
Sesja
Zakorzenienie
 
Avatar Sesja
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: LBN
Wiadomości: 3 979
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Tamt Pokaż wiadomość
Dziewczyny mozecie mi napisać w, którym dokładnie miejscu jest ciuch na diamentowej i jasnej?
Na Diamentowej- za Herbapolem, w miejscu starej biedronki
Jasna- tam są ze 4 ciuchlandy, na przeciwko Jesz Burgera, obok Shine.

Ja ostatnio na Diamentowej upolowałam czarne rurki i 2 rozpinane sweterki.
__________________
Życie jest zmianą. Jeśli przestaniesz się zmieniać, przestaniesz żyć.

Edytowane przez Sesja
Czas edycji: 2012-09-27 o 20:34
Sesja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-27, 20:05   #1220
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Widziałam kiedyś na zbiorczym że koleżanka Cyska kupiła takiego świetnego "pajaca" dla dorosłych; taki, że po prostu:

Ciesze sie że Ci sie podobał Ale ja bym wolała jednak tego królika od mojej krowy!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------

Cytat:
Napisane przez sensiblee Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj buszowałam na Wrońskiej około 15 Myślałam, że już o tej porze nic nie znajdę ale dorwałam nowiutkie emu za 8zł i cudowny płaszczyk na zimę za 25zł Emu najpierw kosztowały 34zł, ale zauważyłam niewielkie pęknięcie na podeszwie (skleje kropelką) i zeszli z ceny na 8zł Także dziewczyny, targujcie się!
z 34 na 8 :O:O jezu jak oni to zrobili.... bo przyznam, że zaczeli mnie na tej wrońskiej wkurzać z cenami... takie karpetko-kapcie atmosphere, ktore na allgero mozna kupic za 9-10 zl. To na wrońskiej, widać że używane, były za 8, a nawet za 14 zl.
Albo balerinki atmosphere, też lekko rozćłapane, i pięta nawet troche przetarta, i kurna 15 zl, jak nowe kosztują ze 20coś...
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:18   #1221
dzaga1989
Zakorzenienie
 
Avatar dzaga1989
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: LbN
Wiadomości: 3 875
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość

Ciesze sie że Ci sie podobał Ale ja bym wolała jednak tego królika od mojej krowy!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------


z 34 na 8 :O:O jezu jak oni to zrobili.... bo przyznam, że zaczeli mnie na tej wrońskiej wkurzać z cenami... takie karpetko-kapcie atmosphere, ktore na allgero mozna kupic za 9-10 zl. To na wrońskiej, widać że używane, były za 8, a nawet za 14 zl.
Albo balerinki atmosphere, też lekko rozćłapane, i pięta nawet troche przetarta, i kurna 15 zl, jak nowe kosztują ze 20coś...
Krówka też jest super!

A co do Atmo - robią trochę z ludzi idiotów. Myślą, że skoro powiedzą, że odzież z Anglii, markowa, to już każdy myśli, że kosztowała setki złotych i że nikt nie wie co to Primark No ale z drugiej strony sporo ludzi się jednak na to nabiera. Dlatego jeśli chodzi szczególnie o rzeczy Primarkowe to ja do nich z dystansem podchodzę. Na Jana Sawy były japonki po 15zł, a na Allegro te same po 8 + przesyłka - nowe. Dodatkowo na Narutowicza jest taki sklep New/Old Pewex i tam na dziale New mają nowiutkie buty, torebki, ciuchy w baaardzo przystępnych cenach (byłam tam z 2 miesiące temu ale pewnie nic się nie zmieniło do tej pory).
__________________
Jestem Paula, a mój nick jest stary jak świat
dzaga1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:48   #1222
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Cyska Pokaż wiadomość

Ciesze sie że Ci sie podobał Ale ja bym wolała jednak tego królika od mojej krowy!

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:55 ----------


z 34 na 8 :O:O jezu jak oni to zrobili.... bo przyznam, że zaczeli mnie na tej wrońskiej wkurzać z cenami... takie karpetko-kapcie atmosphere, ktore na allgero mozna kupic za 9-10 zl. To na wrońskiej, widać że używane, były za 8, a nawet za 14 zl.
Albo balerinki atmosphere, też lekko rozćłapane, i pięta nawet troche przetarta, i kurna 15 zl, jak nowe kosztują ze 20coś...
wiesz mi ze wszyscy pracownicy praktycznie też sie dziwią z tymi cenami, ale tak sobie wymyśliła kierowniczka z szefową i tak musi być, ja jak tam pracowałam to zawsze mnie ten system wyceniania śmieszył

swoją drogą w tamten czwartek widziałam sweterek z dziurą za 15 i kurtke z rozwalonym zamkiem za 50 i byli swiadomi tych wad
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 20:53   #1223
DontSaySorry
Zakorzenienie
 
Avatar DontSaySorry
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 688
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Ja byłam dzisiaj z koleżanką na Wrońskiej, weszłyśmy koło 13 i wyszłyśmy po 15 Obydwie się spłukałyśmy, ale wyszłyśmy bardzo zadowolone. Mnóstwo kurtek wisiało, koleżanka dorwała też skórzane karmelowe kozaki na zimę. A ze swetrami to dziwna sprawa, bo jedne kosztują 15 zł, a inne w granicach 5. Od czego to zależy? Rotkohl, jak oni to wyceniają? Patrzą na firmę?
__________________
Czasami trzeba usiąść obok i czyjąś dłoń zamknąć w swojej dłoni, wtedy nawet łzy będą smakować jak szczęście.
DontSaySorry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:03   #1224
ahmily
Zakorzenienie
 
Avatar ahmily
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 3 461
Dot.: LUMPEKSY Lublin

chyba pojde na wronska kiedy sa dostawuy rzeczy a kiedy dostawy butow?
__________________
od nowa
ahmily jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:04   #1225
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez DontSaySorry Pokaż wiadomość
Ja byłam dzisiaj z koleżanką na Wrońskiej, weszłyśmy koło 13 i wyszłyśmy po 15 Obydwie się spłukałyśmy, ale wyszłyśmy bardzo zadowolone. Mnóstwo kurtek wisiało, koleżanka dorwała też skórzane karmelowe kozaki na zimę. A ze swetrami to dziwna sprawa, bo jedne kosztują 15 zł, a inne w granicach 5. Od czego to zależy? Rotkohl, jak oni to wyceniają? Patrzą na firmę?

tak tak patrzą na markę, poza tym mają wyznaczony przedział cen w jakich np mogą wycenić bluzki takiego i takiego typu, patrzą na fason czy jest modna czy 'starodawna rzecz', czy ma wady jakieś itd, ale czasem nawet mimo wad wyceniają wiecej bo to lepsza firma. generalnie powinno być tak ze jak coś ma dziurkę to idzie na złotówkę, jak koszula ma minimalne przetarcia na kołnierzyku idzie na odpad i spodnie przetarte w kroku nie dziurawe też na odpad, ale róznie to bywa, ja przez cały czas nie mogłam zrozumieć niektórych reguł
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:26   #1226
Cyska
Zakorzenienie
 
Avatar Cyska
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: lbn/waw
Wiadomości: 10 088
GG do Cyska
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez dzaga1989 Pokaż wiadomość
Dodatkowo na Narutowicza jest taki sklep New/Old Pewex i tam na dziale New mają nowiutkie buty, torebki, ciuchy w baaardzo przystępnych cenach (byłam tam z 2 miesiące temu ale pewnie nic się nie zmieniło do tej pory).
O! A ja kilka razy przechodziłam tamtędy, chcialam zajść, ale zawsze byłam po drugiej stronie ulicy Ale skoro mowisz, że warto to się następnym razem pofatyguję i przejdę na tę drugą stronę:P
__________________
Cyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:31   #1227
agacik91
Raczkowanie
 
Avatar agacik91
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 364
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Może zadam głupie pytanie, ale nie czytałam calego wątku a jestem początkującą "lumpiarą"

Gdzie są nowe dostawy lub wymiana całego towaru we wtorki? Bo tylko wtedy mam możliwość

I ze swojego krótkiego doświadczenia polecam Wrońską, ostatnio na dostawie w czwartek upolowałam dzinsowe rurki rozm 36 ASOS za dyszke i czarną elegancką spódniczkę River Island poniżej dychy
agacik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 06:22   #1228
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez agacik91 Pokaż wiadomość
Może zadam głupie pytanie, ale nie czytałam calego wątku a jestem początkującą "lumpiarą"

Gdzie są nowe dostawy lub wymiana całego towaru we wtorki? Bo tylko wtedy mam możliwość

I ze swojego krótkiego doświadczenia polecam Wrońską, ostatnio na dostawie w czwartek upolowałam dzinsowe rurki rozm 36 ASOS za dyszke i czarną elegancką spódniczkę River Island poniżej dychy
we wtorki na wieniawskiej obok biedronki i na lwowskiej nad biedronka.
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 14:21   #1229
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: LUMPEKSY Lublin

A polecacie jakieś Sh z biżuterią?
Znajdę w którymś taką np. z Atmosphere?
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 14:58   #1230
sensiblee
Zadomowienie
 
Avatar sensiblee
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 724
Dot.: LUMPEKSY Lublin

Cytat:
Napisane przez Pinakoladka2008 Pokaż wiadomość
A polecacie jakieś Sh z biżuterią?
Znajdę w którymś taką np. z Atmosphere?
na wrońskiej w piątki/soboty jest dużo biżuterii
__________________
Studentka Psychologii
sensiblee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-06 19:47:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:11.