hula hop 5 - Strona 88 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-28, 20:40   #2611
myrtij
Raczkowanie
 
Avatar myrtij
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne eR / SGL
Wiadomości: 71
Dot.: hula hop 5

dziś 43 minuty, już 17 dzień
__________________
mój blog: A może tym razem...
walczę ze sobą!
myrtij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 20:54   #2612
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: hula hop 5

dorzucam moje 30 min
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-28, 22:37   #2613
beautyberry
Przyczajenie
 
Avatar beautyberry
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: hula hop 5

Witam was!
Tak sobie czytam te wątki i... muszę przyznac że baaaardzo zdziwiło mnie to, że od kręcenia HH można miec takie wielkie siniaki! :O Ja mam takie masujące z wypustkami i nawet po dośc długim (ok 1 godz) i intensywnym kręceniu jedyne co miałam, to różowe i ciepłe "boczki" :P i minimalnie bolały mnie żebra. A na drugi dzień zupełnie nic. Z tymi boczkami to sie nawet ucieszyłam, bo stwierdziłam że musi się coś z nimi dziac i będą zanikac xd i rzeczywiście pomogło ) brzuch również jest smuklejszy , ale niestety zaniedbałam to kręcenie ostatnio... Najgorzej jest się po prostu za to zabrac, bo jak już wstane to mogę kręcic dotąd aż mnie nogi nie rozbolą od stania A i jeszcze, ja osobiście potrafię kręcic tylko w jedną stronę - lewą mam nadzieję że to nie jest jakiś problem? Bo nie sądzę żebym kiedykolwiek się nauczyła także w drugą..
beautyberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:27   #2614
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: hula hop 5

Hej, ja wczoraj 30 min, dzis też planuję pokręcić
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 10:56   #2615
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez beautyberry Pokaż wiadomość
Witam was!
Tak sobie czytam te wątki i... muszę przyznac że baaaardzo zdziwiło mnie to, że od kręcenia HH można miec takie wielkie siniaki! :O Ja mam takie masujące z wypustkami i nawet po dośc długim (ok 1 godz) i intensywnym kręceniu jedyne co miałam, to różowe i ciepłe "boczki" :P i minimalnie bolały mnie żebra. A na drugi dzień zupełnie nic. Z tymi boczkami to sie nawet ucieszyłam, bo stwierdziłam że musi się coś z nimi dziac i będą zanikac xd i rzeczywiście pomogło ) brzuch również jest smuklejszy , ale niestety zaniedbałam to kręcenie ostatnio... Najgorzej jest się po prostu za to zabrac, bo jak już wstane to mogę kręcic dotąd aż mnie nogi nie rozbolą od stania A i jeszcze, ja osobiście potrafię kręcic tylko w jedną stronę - lewą mam nadzieję że to nie jest jakiś problem? Bo nie sądzę żebym kiedykolwiek się nauczyła także w drugą..

Ja gdzieś czytałam, że jeśli kręci się hh tylko w jedną stronę to tylko z jednej strony spala się boczki Nie wiem ile w tym prawdy, ale nauczyłam się też kręcić w drugą i kręcę raz tak raz tak
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 15:26   #2616
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: hula hop 5

a ja albo mam jakieś trefne hula albo nie umiem kręcić chociaż przyjaciółka próbowała wczoraj i też nie daje rady.
Mam teraz urlop i chciałam się zabrać za ćwiczenie a tu taka lipa.

---------- Dopisano o 16:26 ---------- Poprzedni post napisano o 16:24 ----------

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Wczoraj : 30 min.

Dzisiaj zobaczymy na co pozwolą mi siniaki ;o Albo będzie przerwa albo jakaś mniejsza dawka;/
Oj. Może masz słabe naczynka? A normalnie robią Ci się często siniaki? Np. na nogach..?
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 16:09   #2617
beautyberry
Przyczajenie
 
Avatar beautyberry
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez makaron91 Pokaż wiadomość
Ja gdzieś czytałam, że jeśli kręci się hh tylko w jedną stronę to tylko z jednej strony spala się boczki Nie wiem ile w tym prawdy, ale nauczyłam się też kręcić w drugą i kręcę raz tak raz tak
nieee to nie możliwe bo kręcę już od bardzo dawna i gdyby to była prawda to by była spora różnica między boczkami
beautyberry jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-29, 16:56   #2618
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez maroooda Pokaż wiadomość




Oj. Może masz słabe naczynka? A normalnie robią Ci się często siniaki? Np. na nogach..?
No właśnie nie. Jak się gdzieś uderzę to fakt, jakiś siniak się pojawi. Ale chyba tak jak u wszystkich, mega nadwrażliwa nie jestem
najdziwniejsze jest to, że nic mnie nie boli jak kręce. A siniak jest. Zobaczymy. Dam sobie jeszcze troche czasu, jak nic sie nie poprawi toi zmienie hh na zwykłe, bez wypustek.
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-29, 20:14   #2619
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
No właśnie nie. Jak się gdzieś uderzę to fakt, jakiś siniak się pojawi. Ale chyba tak jak u wszystkich, mega nadwrażliwa nie jestem
najdziwniejsze jest to, że nic mnie nie boli jak kręce. A siniak jest. Zobaczymy. Dam sobie jeszcze troche czasu, jak nic sie nie poprawi toi zmienie hh na zwykłe, bez wypustek.
Ja mam bardzo słabe naczynka, czasem wystarczy mnie mocniej za rękę złapać i już siniak :/
Czyli nie macie magicznego sposobu jak mam się nauczyć kręcić?
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:17   #2620
beautyberry
Przyczajenie
 
Avatar beautyberry
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: hula hop 5

Ja kiedyś próbowałam nauczyc koleżankę kręcic, ale w ostateczności po ciężkich próbach znalazła swój sposób: stanęła, jedną nogę lekko ugiętą wysunęła do przodu , w skupieniu zakręciła kółko i energicznie poruszała się do przodu i do tyłu wyglądało to śmiesznie :P no i po chwili była cała zmachana XD
beautyberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 11:52   #2621
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez beautyberry Pokaż wiadomość
Ja kiedyś próbowałam nauczyc koleżankę kręcic, ale w ostateczności po ciężkich próbach znalazła swój sposób: stanęła, jedną nogę lekko ugiętą wysunęła do przodu , w skupieniu zakręciła kółko i energicznie poruszała się do przodu i do tyłu wyglądało to śmiesznie :P no i po chwili była cała zmachana XD

Uaaa .. no muszę przyznać, że mnie nie pocieszyłaś Ja nie wiem o co chodzi, pamiętam, że kiedyś potrafiłam kręcić, ale przecież z kółkiem wszystko ok .. no nic będę chyba próbować, bo cóż mi pozostało

makaron91 ma świetny link w podpisie, jak go otworzyłam mając ciacho w połowie drogi do buzi to wylądowało z powrotem w kuchni chyba będę to sobie teraz oglądać za każdym razem jak mnie najdzie ochota na coś słodkiego

Edytowane przez maroooda
Czas edycji: 2012-09-30 o 12:01
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-30, 12:42   #2622
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: hula hop 5

Wczoraj 30 min, dzisiaj przerwa
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 15:49   #2623
beautyberry
Przyczajenie
 
Avatar beautyberry
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: hula hop 5

[QUOTE=maroooda;36835069]Uaaa .. no muszę przyznać, że mnie nie pocieszyłaś Ja nie wiem o co chodzi, pamiętam, że kiedyś potrafiłam kręcić, ale przecież z kółkiem wszystko ok .. no nic będę chyba próbować, bo cóż mi pozostało


A może masz je za małe albo za lekkie??? kiedyś kręcilam zwykłym zabawkowym ale jak sie przerzuciłam na o wiele szersze i cięższe, to tym zwykłym już nie potrafię w żadną strone
beautyberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 17:44   #2624
cova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Czasem nad morzem, czasem dolnośląskie.
Wiadomości: 16
Dot.: hula hop 5

maroooda, jest kilka sposobów kręcenia, poczytaj sobie i dobierz odpowiedni dla siebie
przedwczoraj i dziś 40 min, ale wczoraj niestety nie dałam rady - siła wyższa
__________________
in love with jedi kittens
cova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:02   #2625
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: hula hop 5

ja mam właśnie takie dziecięce, może faktycznie jest za lekkie...
No ale chciałam spróbować zanim sobie kupię lepsiejsze
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:22   #2626
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez beautyberry Pokaż wiadomość
nieee to nie możliwe bo kręcę już od bardzo dawna i gdyby to była prawda to by była spora różnica między boczkami
Hehe, kurcze ufać teraz ludziom
Ja kręcę ponad tydzień dopiero i albo mam schize, albo mi się wydaje, że ten bok, na który wiecej kręciłam jest bardziej "spalony" ale to jeszcze zobaczymy za miesiąc czy dwa
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:42   #2627
beautyberry
Przyczajenie
 
Avatar beautyberry
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: hula hop 5

hahahhahah ale przecież jak kręcisz to sie odbija o dwa boki!
no chyba że ktoś kręci jakoś po skosie xd

---------- Dopisano o 22:42 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Cytat:
Napisane przez maroooda Pokaż wiadomość
ja mam właśnie takie dziecięce, może faktycznie jest za lekkie...
No ale chciałam spróbować zanim sobie kupię lepsiejsze
To spróbuj je troche obciążyc żeby zobaczyc czy lepiej, ale zupełnie inaczej też, gdy HH jest szerokie
beautyberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 22:28   #2628
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: hula hop 5

dziewczyny od jutra wracam ze zdwojona sila

bede hulac znow razem z Wami
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 22:34   #2629
Achzari
Raczkowanie
 
Avatar Achzari
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 206
GG do Achzari
Dot.: hula hop 5

Ja w sumie przez ostatnie dwa tygodnie mocno zaniedbałam kółko, ale w październiku zdecydowanie się poprawię
__________________
Próby ogarnięcia wewnętrznego i zewnętrznego chaosu http://zawsze-w-biegu.blogspot.com

Achzari jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 07:36   #2630
makaron91
Zadomowienie
 
Avatar makaron91
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 517
Dot.: hula hop 5

[QUOTE=beautyberry;3684403 7]hahahhahah ale przecież jak kręcisz to sie odbija o dwa boki!
no chyba że ktoś kręci jakoś po skosie xd[COLOR="Silver"]

Spróbuj zakręcić raz w jedną raz w drugą i powiedz czy czujesz różnicę, bo ja czuję
__________________
makaron91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 07:47   #2631
beautyberry
Przyczajenie
 
Avatar beautyberry
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 28
Dot.: hula hop 5

na pewno jest różnica jak sie kręci w dwie strony, ale ja potrafię tylko w jedną co zrobic.. :/
beautyberry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 11:26   #2632
maroooda
Raczkowanie
 
Avatar maroooda
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 400
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez beautyberry Pokaż wiadomość
na pewno jest różnica jak sie kręci w dwie strony, ale ja potrafię tylko w jedną co zrobic.. :/
ciesz się, bo mi póki co w żadną kręcenie nie idzie
maroooda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 20:55   #2633
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: hula hop 5

Aj... kryzysowa sytuacja mnie dopadła... Mam dwa tygodnie na utratę(niewielkich bo niewielkich ale jednak...) boczków by nie odznaczały się pod sukienką... Basen odpada(akurat się zaziębiłam i nie chcę ryzykować), dieta jakaś tam jest, na skakance skaczę(teraz już nieco mniej bo zaczęły mi się mięśnie na łydkach rozrastać), ale postanowiłam wreszcie wypróbować magiczne hula hop

Już po przeczytaniu większości postów doszłam do wniosku, że skuszę się na wypustki, ale nadal mam problem z dobraniem odpowiedniego... Nie za bardzo wiem jaką wagę i średnicę wybrać. Może mi ktoś pomóc i powiedzieć od czego zależy ich wybór? No i kluczowy problem... Wie ktoś może gdzie w Krakowie można takie dostać(dwa tygodnie to mało, więc nie chciałabym ryzykować z wysyłką)?
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 21:22   #2634
martiit
Rozeznanie
 
Avatar martiit
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 552
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez szarokotka Pokaż wiadomość
Aj... kryzysowa sytuacja mnie dopadła... Mam dwa tygodnie na utratę(niewielkich bo niewielkich ale jednak...) boczków by nie odznaczały się pod sukienką... Basen odpada(akurat się zaziębiłam i nie chcę ryzykować), dieta jakaś tam jest, na skakance skaczę(teraz już nieco mniej bo zaczęły mi się mięśnie na łydkach rozrastać), ale postanowiłam wreszcie wypróbować magiczne hula hop

Już po przeczytaniu większości postów doszłam do wniosku, że skuszę się na wypustki, ale nadal mam problem z dobraniem odpowiedniego... Nie za bardzo wiem jaką wagę i średnicę wybrać. Może mi ktoś pomóc i powiedzieć od czego zależy ich wybór? No i kluczowy problem... Wie ktoś może gdzie w Krakowie można takie dostać(dwa tygodnie to mało, więc nie chciałabym ryzykować z wysyłką)?
Hej!
Jak szukałam idealnego hula hop dowiedziałam się dwóch rzeczy:
1. Idealny obwód hh musi być równy odległości: od palców stóp do pępka,
2. Największe efekty przynosi hulanie kołem ok 1 kg. Zaznaczam- nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, są to tylko informacje przeczytane. Z drugiej strony- koleżanka była kiedyś u dietetyczki i ta oprócz ułożenia diety poleciła jej właśnie hh o dużej średnicy.Mówiła też, że wypustki pomogą ujędrnić skórę. Wszystkie trzy - ja, koleżanka i moja mama po nawet 10 min hulaniu miałyśmy wręcz krwawe siniaki w miejscu gdzie koło dotyka skóry. Dziewczyny już sobie z tym poradziły, wznowiły kręcenie gdy siniaki zeszły i jest OK. Nie powtarzają się. Ja niestety cały czas się z nimi zmagam no ale mam nadzieję, ze ten etap niedługo też u mnie minie

A co do efektów - hulam ilościowo całkiem średnio - właśnie przez siniaki- ale brzuch jest fajnie ujędrniony i boczki też schodzą. Pewnie pomagają mi też w tym inne ćwiczenia. Ale cały czas mówię: po HH fajnie czujesz ciało i pracujące mięśnie.
__________________

martiit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 21:47   #2635
szarokotka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 58
Dot.: hula hop 5

Cytat:
Napisane przez martiit Pokaż wiadomość
Hej!
Jak szukałam idealnego hula hop dowiedziałam się dwóch rzeczy:
1. Idealny obwód hh musi być równy odległości: od palców stóp do pępka,
2. Największe efekty przynosi hulanie kołem ok 1 kg. Zaznaczam- nie wiem ile w tym wszystkim prawdy, są to tylko informacje przeczytane. Z drugiej strony- koleżanka była kiedyś u dietetyczki i ta oprócz ułożenia diety poleciła jej właśnie hh o dużej średnicy.Mówiła też, że wypustki pomogą ujędrnić skórę. Wszystkie trzy - ja, koleżanka i moja mama po nawet 10 min hulaniu miałyśmy wręcz krwawe siniaki w miejscu gdzie koło dotyka skóry. Dziewczyny już sobie z tym poradziły, wznowiły kręcenie gdy siniaki zeszły i jest OK. Nie powtarzają się. Ja niestety cały czas się z nimi zmagam no ale mam nadzieję, ze ten etap niedługo też u mnie minie

A co do efektów - hulam ilościowo całkiem średnio - właśnie przez siniaki- ale brzuch jest fajnie ujędrniony i boczki też schodzą. Pewnie pomagają mi też w tym inne ćwiczenia. Ale cały czas mówię: po HH fajnie czujesz ciało i pracujące mięśnie.
Przerażają mnie trochę wspomniane siniaki;-) Dziękuję Ci bardzo;* Teraz przynajmniej wiem w obrębie czego mam się obracać
szarokotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:17   #2636
lacrimachristi
Zakorzenienie
 
Avatar lacrimachristi
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 193
Dot.: hula hop 5

dzis 30 min
__________________
lacrimachristi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 22:52   #2637
myrtij
Raczkowanie
 
Avatar myrtij
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: piękne eR / SGL
Wiadomości: 71
Dot.: hula hop 5

dziś 40 minut, w weekend 50 i 40 już 20 dzień
__________________
mój blog: A może tym razem...
walczę ze sobą!
myrtij jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 23:40   #2638
Achzari
Raczkowanie
 
Avatar Achzari
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pabianice
Wiadomości: 206
GG do Achzari
Dot.: hula hop 5

40 min
__________________
Próby ogarnięcia wewnętrznego i zewnętrznego chaosu http://zawsze-w-biegu.blogspot.com

Achzari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 06:49   #2639
natimielec
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 303
Dot.: hula hop 5

Wczoraj 30 min
natimielec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 19:10   #2640
cova
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Czasem nad morzem, czasem dolnośląskie.
Wiadomości: 16
Dot.: hula hop 5

Wczoraj 40 i dziś na razie 20 minut, może nadrobię, ale nie wiem, bo się strasznie obiłam
__________________
in love with jedi kittens
cova jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-20 19:07:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.