Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8 - Strona 89 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Ginekologia

Notka

Ginekologia Miejsce, w którym rozmawiamy o ginekologii. Tutaj znajdziesz pytania i odpowiedzi związane ze zdrowiem intymnym kobiety. Rozmawiamy np. o antykoncepcji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-09-30, 20:48   #2641
Moniczka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Zawsze bolą przed miesiączką i to nawet bardzo a teraz są takie jak by pełne a bolą tylko sutki.
Moniczka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 20:57   #2642
blebleble22
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 948
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Moniczka09 Pokaż wiadomość
Zawsze bolą przed miesiączką i to nawet bardzo a teraz są takie jak by pełne a bolą tylko sutki.
Wiesz co, zrób koniecznie jutro test. Gdybyś miała ochotę to możesz napisać na priv. Trzymaj się!
blebleble22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-09-30, 21:15   #2643
Moniczka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Kuj-pom
Wiadomości: 9
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dziękuję Ci za propozycje i dobre słowo...test na pewno jutro zrobię z rana biegnę do apteki...
Moniczka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:23   #2644
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

A więc..moja dziewczyna była dzisiaj u ginekologa. Ogólnie stwierdziła pani ginekolog ze moja luba ma hiperprolaktynemie. I przez to nie ma okresu ( ogólnie jest osobą ktora dużo się stresuje i przez to ma tez problemy z ukladem trawiennym i to powazne..). Nie przepisała nic. To jej stała lekarka więc wie o stresie, i podała jej też ostatnie 3 cykle- ich długość. Powiedziała, żeby dzisiaj założyła nuvaring( bo mowila jej ze chce znów uzywac) i w ciagu miesiąca tego mogą się krwawienia pojawić ale po 21 dniach mam wyjąć i po tygodniowej przerwie założyć na nowo. W tej przerwie moze sie pojawic okres, ale nie musi. Nnie przepisała zadnej luteiny ani nic, nie badała bo była u niej 17 września i mnie badała a jak sie dowiedziała ze dwa testy robiła po takim czasie to powiedziąła ze ciazy nie ma na 100%...i tak sytuacja wygląda..

Edytowane przez Jacobbb
Czas edycji: 2012-10-01 o 12:41
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:29   #2645
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
A więc..moja dziewczyna była dzisiaj u ginekologa. Ogólnie stwierdziła pani ginekolog ze moja luba ma hiperprolaktynemie. I przez to nie ma okresu ( ogólnie jest osobą ktora dużo się stresuje i przez to ma tez problemy z ukladem trawiennym i to powazne..). Nie przepisała mi nic. To jej stała lekarka więc wie o stresie, i podała jej też moje ostatnie 3 cykle- ich długość. Powiedziała, żeby dzisiaj założyła nuvaring( bo mowila jej ze chce znów uzywac) i w ciagu miesiąca tego mogą się krwawienia pojawić ale po 21 dniach mam wyjąć i po tygodniowej przerwie założyć na nowo. W tej przerwie moze sie pojawic okres, ale nie musi. Nnie przepisała mi zadnej luteiny ani nic, nie badała bo była u niej 17 września i mnie badała a jak sie dowiedziała ze dwa testy robiła po takim czasie to powiedziąła ze ciazy nie ma na 100%...i tak sytuacja wygląda..
Ty piszesz o swojej dziewczynie czy o sobie? Nie lepiej pisać bez ściemniania
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 12:40   #2646
goszzi
Zakorzenienie
 
Avatar goszzi
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 19 715
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8


czyli Twoja dziewczyna była u ginekologa, ale Ty masz założyć nuvaring? ciężkie życie faceta
__________________

"Jak pokonasz samego siebie,
to już ci nikt nie stanie na drodze."
goszzi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:04   #2647
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
A więc..moja dziewczyna była dzisiaj u ginekologa. Ogólnie stwierdziła pani ginekolog ze moja luba ma hiperprolaktynemie. I przez to nie ma okresu ( ogólnie jest osobą ktora dużo się stresuje i przez to ma tez problemy z ukladem trawiennym i to powazne..). Nie przepisała nic. To jej stała lekarka więc wie o stresie, i podała jej też ostatnie 3 cykle- ich długość. Powiedziała, żeby dzisiaj założyła nuvaring( bo mowila jej ze chce znów uzywac) i w ciagu miesiąca tego mogą się krwawienia pojawić ale po 21 dniach mam wyjąć i po tygodniowej przerwie założyć na nowo. W tej przerwie moze sie pojawic okres, ale nie musi. Nnie przepisała zadnej luteiny ani nic, nie badała bo była u niej 17 września i mnie badała a jak sie dowiedziała ze dwa testy robiła po takim czasie to powiedziąła ze ciazy nie ma na 100%...i tak sytuacja wygląda..
Na jakiej podstawie ginekolog stwierdził hiperprolaktynemię?
I jak zdaniem ginekologa, Nuvaring ma tę hiperprolaktynemię wyleczyć?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 13:21   #2648
sarra363
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 4
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Przypominam się :/
W ubiegły poniedziałek dostałam okresu, który był skąpy. Zwylkle jest z 6 dni max i nic ze mnie nie cieknie. Dziś jest ten 8 dzień od dostania okresu a mi już z 3 dni pojawiają się na wkładce higienicznej plamki krwii. Nie jest ich zbyt wiele, ale jednak. Coś takiego znów mam 1 raz.
W piątek zrobiłam bobotest- negatywny.

Mam się czegoś obawiać czy u was to norma?
sarra363 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:45   #2649
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

stwierdziła dr tak, ponieważ moja dziewczyna miała już sytuacje, kiedy wypadły jej 3 cykle (!!!), i wtedy też do tej dr. chodziła. Powiedziała ze ta hiperprol. występuje albo jak sie ma guza mózgu, albo z powodu dużego stresu- a że ona naprawde duzo i b. czesto sie stresuje i to byl tez powod czemu pare lat temu miala zanik cyklu, no to tak stwierdzila. A jesli idzie o NuvaRing, to po prostu powiedziala że trzeba będzie cykle regulować hormonami, bo w ten sposob moga powrócić do normy..a czemu pytasz??

Edytowane przez Jacobbb
Czas edycji: 2012-10-01 o 13:47
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 13:59   #2650
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
stwierdziła dr tak, ponieważ moja dziewczyna miała już sytuacje, kiedy wypadły jej 3 cykle (!!!), i wtedy też do tej dr. chodziła. A powiedziała, że trzeba będzie cykle regulować hormonami po prostu..a czemu pytasz??
Niech dziewczyna zmieni ginekologa. Hiperprolaktynemii nie leczy się estrogenem i progesteronem, które są w Nuvaringu To tak, jakby ból gardła leczyć tabletkami na ból głowy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 14:24   #2651
bajka1807
Zakorzenienie
 
Avatar bajka1807
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8 269
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
stwierdziła dr tak, ponieważ moja dziewczyna miała już sytuacje, kiedy wypadły jej 3 cykle (!!!), i wtedy też do tej dr. chodziła. Powiedziała ze ta hiperprol. występuje albo jak sie ma guza mózgu, albo z powodu dużego stresu- a że ona naprawde duzo i b. czesto sie stresuje i to byl tez powod czemu pare lat temu miala zanik cyklu, no to tak stwierdzila. A jesli idzie o NuvaRing, to po prostu powiedziala że trzeba będzie cykle regulować hormonami, bo w ten sposob moga powrócić do normy..a czemu pytasz??
po pierwsze zeby hiperprolaktynemie stwierdzic to trzeba zbadac poziom prolaktyny, z ladnych oczu sie tego nie wyczyta, tak samo wypadniecie 3 cykli wcale o tym nie musi swiadczyc. a antykoncepcja hormonalna sztucznie reguluje cykl, jednym slowem zaglusza problem, tyle ze po odstawieniu powraca, a zdarza sie ze i ze zdwojona sila. wiec jesli juz ta hiperprolaktynemie stwierdzila to powinna jej dac np bromergon. a guz przysadki ma szereg innych objawow nie tylko wydluzone cykle. lekarz jednym slowem wrozbita.
__________________
02.08.2010 Blanka
23.08.2013
Amelka
Mel B 14/14 ✓
bajka1807 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 15:01   #2652
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

o kurde;/.. czyli jedyne co na dobra sprawe powiedziala, to to ze nie ma ciazy i ze jest hiperprolaktynemia..no to super;/ a jesli bedzie stosowac NuvaRing, to po prostu sztucznie ureguluje cykl na czas stosowania, a jak przestanie to znowu bedzie to samo???
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:06   #2653
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
o kurde;/.. czyli jedyne co na dobra sprawe powiedziala, to to ze nie ma ciazy i ze jest hiperprolaktynemia..no to super;/
A skąd ginekolog wiedział, że to hiperprolaktynemia? Dziewczyna miała robione badania?

Cytat:
a jesli bedzie stosowac NuvaRing, to po prostu sztucznie ureguluje cykl na czas stosowania, a jak przestanie to znowu bedzie to samo???
Tak. Nuvaring nie wyleczy z hiperprolaktynemii.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:08   #2654
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

widocznie stwierdziła to na podstawie tego, że żyje w ciągłym stresie i pośpiechu a ostatnimi czasy jest on szczególnie duży..Czyli tak naprawde moze i ma tą hiperprolaktynemie ale tak naprawde nie dała (ginekolog) rozwiązania problemu a jedynie jego zamaskowanie...cóż. Cieszmy się chociaż z tego ze ciąży nie ma. Teraz kolejny problem;/
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:12   #2655
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Wychodzi na to, że w moim przypadku jednak nie skończy się ta sytuacja dobrze.
Okresu brak - 8 dzień, bóle podbrzusza nadal, ból piersi jeszcze intensywniejszy chyba, chociaż sutki nie bolą wcale, do tego doszło dużooo śluzu, którego do tej pory było ostatnimi czasy minimum.
Już nawet nie śpie w nocy z nerwów, ale powoli robi sie za dużo tych wszystkich objawów i niestety jestem coraz bardziej pewna najgorszego.
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:14   #2656
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Jacobbb Pokaż wiadomość
widocznie stwierdziła to na podstawie tego, że żyje w ciągłym stresie i pośpiechu a ostatnimi czasy jest on szczególnie duży..Czyli tak naprawde moze i ma tą hiperprolaktynemie ale tak naprawde nie dała (ginekolog) rozwiązania problemu a jedynie jego zamaskowanie...cóż. Cieszmy się chociaż z tego ze ciąży nie ma. Teraz kolejny problem;/
Niech dziewczyna zmieni ginekologa, bo jeśli ten bez badań wydaje diagnozę, że dziewczyna ma hiperprolaktynemię, a potem chce ją leczyć Nuvaringiem, to strach się bać, co ten konował zrobi potem :yyyy
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:28   #2657
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

witam was po długiej nie obecnosci!kochane mam pytanie jestem z mioch obliczen wynika ze jestm 14-15dni po owulacji,dzis pojawił sie sluz beżowyniemiałam takich przygód,dlatego pomóżcie
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:32   #2658
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez skrzat 84 Pokaż wiadomość
witam was po długiej nie obecnosci!kochane mam pytanie jestem z mioch obliczen wynika ze jestm 14-15dni po owulacji,dzis pojawił sie sluz beżowyniemiałam takich przygód,dlatego pomóżcie
Ale z czym mamy pomóc? Beżowy śluz nie jest oznaką ciąży, jeśli o to chodzi. Bywa, że taki śluz pojawia się w fazie lutealnej.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-01, 15:33   #2659
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Ale z czym mamy pomóc? Beżowy śluz nie jest oznaką ciąży, jeśli o to chodzi. Bywa, że taki śluz pojawia się w fazie lutealnej.
dzieki,i to własnie chciałam wiedzieć,pewnie sie wydłuzyła skoro niema @,dziekuje i pozdrawiam
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-01, 15:37   #2660
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez skrzat 84 Pokaż wiadomość
dzieki,i to własnie chciałam wiedzieć,pewnie sie wydłuzyła skoro niema @,dziekuje i pozdrawiam
A jak ustalałaś datę owulacji?
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 05:28   #2661
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

utalałam ja badajac szyjkę macicy,wspomogłam sie równiez testami owulacyjnymi.wczoraj miałam lekko pobarwiony sluz,wogóle rano przy badaniu zobaczyłam biały sluz a w nim jakby skrzepik krwi,malutki.wiec pomyslałam ze mnie zajeje w nocy @,wstałam i nic niemam wiec nadla czekam.z moich obliczeń powinam mieć @29wrzesnia.(liczac od dnia owu)

Edytowane przez skrzat 84
Czas edycji: 2012-10-02 o 05:31
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 05:38   #2662
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez skrzat 84 Pokaż wiadomość
utalałam ja badajac szyjkę macicy,wspomogłam sie równiez testami owulacyjnymi.wczoraj miałam lekko pobarwiony sluz,wogóle rano przy badaniu zobaczyłam biały sluz a w nim jakby skrzepik krwi,malutki.wiec pomyslałam ze mnie zajeje w nocy @,wstałam i nic niemam wiec nadla czekam.z moich obliczeń powinam mieć @29wrzesnia.(liczac od dnia owu)
Żadna z Twoich obserwacji tak naprawdę nie wskazuje konkretnego dnia owulacji A jak się boisz, że to ciąża, to zrób test ciążowy.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 07:23   #2663
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

planuje ciaze

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

a co do szyjki jaka powinna byc we wczesnej ciazy?u mnie miekko strasznie i wysoko jest,

---------- Dopisano o 08:23 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Chatul Pokaż wiadomość
Żadna z Twoich obserwacji tak naprawdę nie wskazuje konkretnego dnia owulacji A jak się boisz, że to ciąża, to zrób test ciążowy.
sluz rozciagliwy miałam 12-13dzień cyklu.badałam szyjke i była b,otwarta,myslisz ze mogłam nie trafic?cykl stracony?test ciazowy robiłam wczoraj-negatywny

Edytowane przez skrzat 84
Czas edycji: 2012-10-02 o 07:25
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 15:05   #2664
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez skrzat 84 Pokaż wiadomość
sluz rozciagliwy miałam 12-13dzień cyklu.badałam szyjke i była b,otwarta,myslisz ze mogłam nie trafic?cykl stracony?test ciazowy robiłam wczoraj-negatywny
Może jesteś w ciąży, a może nie. Tego nie wiem. Po prostu Twoje obserwacje nie pozwalają na określenie dokładnego dnia owulacji. Natomiast nie musisz znać dokładnego dnia owulacji, by wiedzieć, że jest czas płodny
A co do samej ciąży – zrób 10-12 dni po stosunku test z krwi. Wszystko będzie jasne
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-02, 16:55   #2665
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

dzis jest 16dzień od owu wiec czekam do 5,jak dalej tak bedzie jak jest to poprostu podjade,niechce sie napalac a pózniej płakac,jestem po 2 ciazach pozamacicznych,pojawiła sie nadzieja wiec nią zyje
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 09:10   #2666
Jacobbb
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 13
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

To jeszcze raz ja. Następnymr azem moja luba na pewno do innego pojdzie tzn..będę ją zachęcał. Ale w czym rzecz!> A więc poszła do gina, powiedziała to, co powiedziała i ok 19. moja dziewczyna założyła NuvaRing. jednak juz przed zalozeniem bolało ją podbrzusze ale to zignorowała. 3 godziny po założeniu, cytat: " Strasznie mnie boli na dole, jakies jakby skurcze mam. Czuje sie jakby zblizal sie najmocniejszy okres jaki mialam:p". A kółko miała w środku. Na następny dzień rano wstała, poo chwili zle sie poczula i zwymiotowala, ale potem i dzis juz lepiej. Momentami podbrzusze bolało. Zastanawiam się, czy to dlatego, że założyła NuvaRing... Te wymnioty jeszcze moge tłumaczyć tym, że ma b. duże problemy z układem trawiennym od 6 lat ( m.in ze stresu jak to kilku gastrologów orzekło) i zdarzało jej się w przeszłości wymiotować rano...ale te bóle na dole? W ulotce NR też piszą o takich skutkach ubocznych...
Jacobbb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 06:44   #2667
imfabulous
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 10
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Dostałam okres
Całkiem się go nie spodziewałam już i wtedy się pojawił, po 9 dniach.
Jak na razie jest całkiem normalny, jednak do tego stopnia sie nakręciłam, ze moje obawy nadal nie znikają, cały czas utrzymuje mi się ten dziwny ból podbrzusza, we wtorek jak okres się pojawił był typowy, mocne skurcze, że aż mi sie robiło ciemno przed oczami, a od wczoraj odczuwam tylko taki dziwny ucisk albo ból jajników. Do tego piersi też ciągle bolą, chociaż mniej niż w oczekiwaniu na okres, a jak wypatrzyłam niebieskie żyłki na nich to omal nie padłam z przerażenia znowu...
imfabulous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 16:42   #2668
mala70
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2
Question Kiedy mogę sprawdzić ?

od 23.09 zaczeła mi się miesiączka , skończyła 27.09 . Od 27.09 codziennie kochałam się z partnerem , wyszło że od 2.10 mam dni płodne . Od dwóch dni odczuwam pobolewanie w podbrzuszu i takie "uczucie pełnośći - wzdęcia" których nie mam , i ból w lewym boku pleców . Kiedy mogę zrobić test lub badanie krwi ? pozdrawiam
mala70 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:01   #2669
Chatul
ma zielone pojęcie
 
Avatar Chatul
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: T'Kashi (Wolkan)
Wiadomości: 40 401
Dot.: Kiedy mogę sprawdzić ?

Cytat:
Napisane przez mala70 Pokaż wiadomość
od 23.09 zaczeła mi się miesiączka , skończyła 27.09 . Od 27.09 codziennie kochałam się z partnerem , wyszło że od 2.10 mam dni płodne . Od dwóch dni odczuwam pobolewanie w podbrzuszu i takie "uczucie pełnośći - wzdęcia" których nie mam , i ból w lewym boku pleców . Kiedy mogę zrobić test lub badanie krwi ? pozdrawiam
Test z moczu można zrobić najwcześniej 14-16 dni po ostatnim niezabezpieczonym seksie, a test z krwi 10-12 dni po.
__________________
Nowhere am I so desperately needed as among a shipload of illogical humans”.
Spock („Star Trek”)
Chatul jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:51   #2670
skrzat 84
Rozeznanie
 
Avatar skrzat 84
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 600
Dot.: Czy mogę być w ciąży - prawdopodobieństwo. Zbiorczy, cz.8

Cytat:
Napisane przez imfabulous Pokaż wiadomość
Dostałam okres
Całkiem się go nie spodziewałam już i wtedy się pojawił, po 9 dniach.
Jak na razie jest całkiem normalny, jednak do tego stopnia sie nakręciłam, ze moje obawy nadal nie znikają, cały czas utrzymuje mi się ten dziwny ból podbrzusza, we wtorek jak okres się pojawił był typowy, mocne skurcze, że aż mi sie robiło ciemno przed oczami, a od wczoraj odczuwam tylko taki dziwny ucisk albo ból jajników. Do tego piersi też ciągle bolą, chociaż mniej niż w oczekiwaniu na okres, a jak wypatrzyłam niebieskie żyłki na nich to omal nie padłam z przerażenia znowu...
do mnie też zawitałazałamka! !!
skrzat 84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Ginekologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:35.