Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06.2012 - Strona 91 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-03, 14:49   #2701
karolinusienka
Zakorzenienie
 
Avatar karolinusienka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9 421
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość



Mam nadzieję, że teraz znowu się posypią


Tylko bolące piersi - co się u mnie wcześniej nie zdarzało, a teraz czasami boli mnie podbrzusze i mam nudności ale póki co bez


W sumie dobrze, że trafił nam się wyjazd w takim terminie i byliśmy zabiegani, bo przynajmniej nie miałam czasu, żeby myśleć czy tym razem się udało itd., chociaż jak w dniu spodziewanej @ zrobiłam test to jakoś do końca nie mogłam uwierzyć, że nam się udało tak szybko
gratulacje
karolinusienka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 16:13   #2702
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Kathe a jak sprawa z kasą za laptopa. dostałaś wkońcu zwrot?
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:35   #2703
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam się wieczorową porą
dzwoniłam dzis do mojej ginki i kazała poczekac jeszcze tydzień, jeśli do przyszłej środy @ nie przyjdzie wywoła mi jakimiś lekami... na początku zdołowałam się że musze jeszcze tydzień czekac ale ufam jej w 100% i tak zamierzam zrobic, w sumie nawet mi się podoba to, że jest zwolenniczką naturalnych metod odnośnie wszystkiego w sumie, nic na siłe.
czarna
ja również miałam zapalenie pęcherza i również siusiałam z krwią a ból straszny tak jak Renessme pisze, miałam również furagine i antybiotyk ponieważ zapalenie pęcherza jest wywołane jakąś bakteria a te lepiej antybiotykiem potraktowac
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 17:56   #2704
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Agi a nie myślisz żeby zrobić test???
Masz jakieś objawy zbliżającej się @?
Mnie od wczoraj piersi pobolewają i trochę brzuch.
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:19   #2705
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ewccik kase mam juz na koncie, na szczescie, po wystawieniu niegtywa od razu byla odp i na drugi dzien kasa
teraz znow mam dylemat ktory laptop kupic, mam dwa faworyty lenovo lub samsung
od tyg sie zastanawiam i za kazdym razem mowie ze w tym dniu podejme decyzje
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 18:30   #2706
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ewccik Pokaż wiadomość
Agi a nie myślisz żeby zrobić test???
Masz jakieś objawy zbliżającej się @?
Mnie od wczoraj piersi pobolewają i trochę brzuch.
myślę że poczekam jeszcze tydzień
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-03, 19:20   #2707
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej dziewczyny
Oj daaaawno mnie tu nie było.... tzn. byłam ale tylko podczytywałam i tak jakoś na udzielanie się nie miałam weny :-/
No i fakt,że byliśmy miesiąc w Pl też na to wpłynął
No więc u mnie sytuacja dalej bez zmian tzn. starania trwają a bobo jak nie ma tak nie ma :-/
Ale przynajmniej porobiłam badania w Pl i wszystko niby ok.
Wszystkim kobietkom które zaciążyły podczas mojej nieobecności Wielkie Gratulacje a za resztę trzymam kciuki
Zaczynamy 7 cs...
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 06:46   #2708
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
myślę że poczekam jeszcze tydzień
hehehe... nie ma to jak silna wola a gin nie sugerowała, żebyś testa strzeliła ??

Cytat:
Napisane przez AgaInes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Oj daaaawno mnie tu nie było.... tzn. byłam ale tylko podczytywałam i tak jakoś na udzielanie się nie miałam weny :-/
No i fakt,że byliśmy miesiąc w Pl też na to wpłynął
No więc u mnie sytuacja dalej bez zmian tzn. starania trwają a bobo jak nie ma tak nie ma :-/
Ale przynajmniej porobiłam badania w Pl i wszystko niby ok.
Wszystkim kobietkom które zaciążyły podczas mojej nieobecności Wielkie Gratulacje a za resztę trzymam kciuki
Zaczynamy 7 cs...
witaj z powrotem

hmmmm cały czas mnie pobolewa ten jajnik... co prawa to nie jest jakiś silny ból ani nic z tych rzeczy... po prostu tak jakby mi lekko ktoś szpile wbijał... dokładnie tak jak mnie boli, gdy mam owu z niego... z ciekawości zrobiłam test owu, choć wiem, że to niemożliwe, że owu była drugi raz i to jeszcze z innego jajnika ale zrobiłam... i tak jak się spodziewałam nie wyszedł pozytywny hehe ale jednak druga krecha pokazała się jaśniejsza... hmmm tak się zastanawiam, czy czasem mi się jakaś ciekawostka na tym jajniku nie robi typu cysta, czy torbiel... ale możliwe to jest, żeby w zeszłym m-cu wszystko było ok na USG, a teraz jakieś dziwactwa? hmmm.... no nic czekam do przyszłego tygodnia na @... na razie wszystkiego brak... tak naprawde to coraz cześciej o tym myslę... ale wiedziałam, że tak będzie parę dni przed @... niby spoko, spoko ale jednak gdzieś tam głęboko mam nadzieję, że się udało... no nic czekam... przynajmniej żadnych plamień nie mam tak jak w poprzednim m-cu, więc tyle w tym dobrego
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 07:50   #2709
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Renessme Podobno testy owu wychodzą pozytywne również jak jest się w ciąży No, ale to znowu mądrości dr google, więc już nic nie mówię

Ja mam 11 dni do @ i odliczam każdą godzinę, miałam wyluzować, ale się nie da

Eh...no, ale dzisiaj czwartek a jak dzisiaj czwartek to znaczy, że... Jutro piątek!

Miłego dnia zatem
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 07:54   #2710
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kathe Pokaż wiadomość
ewccik kase mam juz na koncie, na szczescie, po wystawieniu niegtywa od razu byla odp i na drugi dzien kasa
no to dobrze się skończyło
Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
myślę że poczekam jeszcze tydzień
ale Ty masz nerwy
Cytat:
Napisane przez AgaInes Pokaż wiadomość
Zaczynamy 7 cs...
oby był owocny

Renessme 1985 mamy my się z tym oczekiwaniem na @, co? u mnie 41 dzień
ula betula miłego dnia
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm

Edytowane przez ewccik
Czas edycji: 2012-10-04 o 07:55
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 08:15   #2711
Kinga_20
Zakorzenienie
 
Avatar Kinga_20
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 427
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć dziewczynki, cały czas Was podczytuję, ale u mnie ogólny jakiś taki spadek formy, nic mi się nie chce na okrągło

Potwierdzam, że jak się jest w ciąży to testy owu wychodzą pozytywnie - sama to sprawdziłam na sobie Także Rene wszystko przed Tobą
__________________

If the sun shuts down and decided not to shine no more, I would still have You...

Kinga_20 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 08:18   #2712
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:16   #2713
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

hej dziewczyny
właśnie wrociłam z porannej kawki u przyjaciółki i mam kolejne zajęcie na przyszłe dni
odnosnie mojej cierpliwości to sama sobie się dziwie ewccik
no ale jakos tak wyszło że poczekam jeszcze do środy, no może zatestuje w poniedziałek dla pewności, sama nie wiem
Renessme
no nie sugerowała bo wcześniej mówiła żeby poczekac ze starankami a ja bałam się przyznac że mieliśmy małą wpadke

a tak poza tym która podsunie pomysła na obiadek?? męczy mnie straszliwie nie samo gotowanie tylko wymyślanie "co dziś na obiad"???
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 09:50   #2714
87czarna
Zakorzenienie
 
Avatar 87czarna
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 6 280
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ksiezna_kluska Pokaż wiadomość
Też jakiś czas temu bardzo często miałam zapenia pęcherza, dwa razy takie że nagle zaczynało w nocy boleć i siedziałam do rana w toalecie sikając zywa krwią. ale nigdy nie dostalam antybiotyku- zawzze furagina. po 2 dawkach juz nie bolalo a bralam zwykle przez tydzien 3x2tabl żeby infekcja do konca sie wyleczyla Czarna, a moze chorujesz bo antybiotyki wytrzebiaja flore bakt w organizmie? W pecherzu na pzyklad (u mnie antybiotyki sie konca zapaleniem wszystkiego chyba:/)
W UK nie stosują furaginy ;/

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
witam się wieczorową porą
dzwoniłam dzis do mojej ginki i kazała poczekac jeszcze tydzień, jeśli do przyszłej środy @ nie przyjdzie wywoła mi jakimiś lekami... na początku zdołowałam się że musze jeszcze tydzień czekac ale ufam jej w 100% i tak zamierzam zrobic, w sumie nawet mi się podoba to, że jest zwolenniczką naturalnych metod odnośnie wszystkiego w sumie, nic na siłe.
czarna
ja również miałam zapalenie pęcherza i również siusiałam z krwią a ból straszny tak jak Renessme pisze, miałam również furagine i antybiotyk ponieważ zapalenie pęcherza jest wywołane jakąś bakteria a te lepiej antybiotykiem potraktowac
a możliwe jest,że zaciążyłaś?

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
właśnie wrociłam z porannej kawki u przyjaciółki i mam kolejne zajęcie na przyszłe dni
odnosnie mojej cierpliwości to sama sobie się dziwie ewccik
no ale jakos tak wyszło że poczekam jeszcze do środy, no może zatestuje w poniedziałek dla pewności, sama nie wiem
Renessme
no nie sugerowała bo wcześniej mówiła żeby poczekac ze starankami a ja bałam się przyznac że mieliśmy małą wpadke

a tak poza tym która podsunie pomysła na obiadek?? męczy mnie straszliwie nie samo gotowanie tylko wymyślanie "co dziś na obiad"???
Może gulasz?
__________________
Maja 16.03.2011
Julia 2.10.2013




"Dziecko to taki sympatyczny początek człowieka"
87czarna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:03   #2715
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

czarna
o właśnie gulasz może byc do tego szybko kasze zrobie ale trafiłaś uwielbiam to danie proste ale za to pycha
raczej nie zaciążyłam po prostu muszę czekac... kurde nie nakręcajcie mnie dziewczyny bo naprawde zaraz moją cierpliwosc szlag jasny trafi
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 10:41   #2716
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez Kinga_20 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, że jak się jest w ciąży to testy owu wychodzą pozytywnie - sama to sprawdziłam na sobie Także Rene wszystko przed Tobą
wiem, wiem, że pokazują... ale mój nie był pozytywny, bo ta kreska testowa była sporo jasniejsza od kontrolnej... po prostu była widoczna... myślę, że to w ogóle nie ma związku z ewentualną ciążą... poza tym piersi mnie totalnie nie bolą... a to będzie dla mnie główny wyznacznik (oczywiście poza testem ), że coś się może kroić... na razie "jestem kwiatem lotosu ahmmmmmmmm" i czekam

p.s. oczywiście już mi się zaczyna psychoza ciążowa i zaczynam sobie wkręcać...

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
właśnie wrociłam z porannej kawki u przyjaciółki i mam kolejne zajęcie na przyszłe dni
odnosnie mojej cierpliwości to sama sobie się dziwie ewccik
no ale jakos tak wyszło że poczekam jeszcze do środy, no może zatestuje w poniedziałek dla pewności, sama nie wiem
Renessme
no nie sugerowała bo wcześniej mówiła żeby poczekac ze starankami a ja bałam się przyznac że mieliśmy małą wpadke

a tak poza tym która podsunie pomysła na obiadek?? męczy mnie straszliwie nie samo gotowanie tylko wymyślanie "co dziś na obiad"???
placki ziemniaczane


normalnie bym pochłonęła niepoliczalną ilość...

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
czarna
o właśnie gulasz może byc do tego szybko kasze zrobie ale trafiłaś uwielbiam to danie proste ale za to pycha
raczej nie zaciążyłam po prostu muszę czekac... kurde nie nakręcajcie mnie dziewczyny bo naprawde zaraz moją cierpliwosc szlag jasny trafi
no nie wiem.. nie wiem... myślę, że musisz poczekać na @, przyjdzie w swoim czasie... chociaz ja bym pewnie już była na wywołaniu... ale Twoja gin wie lepiej co robić test bym zrobiła dla świętego spokoju (ale się nie nakręcała), skoro jest taka ewentualność, że możesz być w ciaży
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 11:00   #2717
ksiezna_kluska
Raczkowanie
 
Avatar ksiezna_kluska
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Renessme, placki ziemniaczane to jest to!

będą idealne na kaca, a ten, niestety, jest potworny
spotkałam się wczoraj z przyjaciółką, która w Polsce bywa raz - dwa razy w roku. i zawsze wtedy mam to uczucie dnia następnego. wrr.

a chciałam dziś posprzątać mieszkanie no i muszę jechać na fizjoterapię. a nie bardzo jestem w stanie teraz z domu wyjść po coś do jedzenia chociaż

---------- Dopisano o 11:55 ---------- Poprzedni post napisano o 11:52 ----------

ach, i jeszcze muszę koniecznie się wybrać do sklepu z ziołami i skompletować mieszankę ojca Sroki.

może którejś z Was się przyda, tu jest baardzo długa lista takich sklepów w Polsce http://www.ziolopiast.waw.pl/sklepy

---------- Dopisano o 12:00 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

ps. a tu fantastyczny opis wszelkich mieszanek ziółek znalazłam
http://www.forum.e-mama.pl/viewtopic.php?t=40967
__________________
24.09.2011
ksiezna_kluska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 11:55   #2718
yevele
Zadomowienie
 
Avatar yevele
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 1 508
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Hej dziewczyny
pamietacie mnie jeszcze?
wrocilismy z Egiptu i było baaaardzo slonecznie wiec baterie podladowane
przede wszystkim witam nowe staraczki i gratuluje Jenny Aniolek !!!
to która następna do testowania?
__________________
yevele jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 13:11   #2719
ksiezna_kluska
Raczkowanie
 
Avatar ksiezna_kluska
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 68
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Yvelve - fajnie, że już jesteś (chociaż Ty pewnie się z tego nie cieszysz)

tż ciągle gada, że musimy znów jechać do marsa alam. nie to, że ja bym nie chciała ale jednak liczę że zajdę i już nie będzie można
__________________
24.09.2011
ksiezna_kluska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-04, 15:05   #2720
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Ostatnio mam bardzo dużo pracy no i w domu non stop coś jeszcze do zrobienia albo w ogóle do załatwienia, wiec atmosfera jest napięta . Nie mam też specjalnie nadal na nic weny, ale nastrój mi się polepszył . Postanowiłam sobie, że w tym cyklu nie będę szukać u siebie żadnych objawów Mam nadzieję, że dotrwam w tym postanowieniu

Cytat:
Napisane przez AgaInes Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
Oj daaaawno mnie tu nie było.... tzn. byłam ale tylko podczytywałam i tak jakoś na udzielanie się nie miałam weny :-/
No i fakt,że byliśmy miesiąc w Pl też na to wpłynął
No więc u mnie sytuacja dalej bez zmian tzn. starania trwają a bobo jak nie ma tak nie ma :-/
Ale przynajmniej porobiłam badania w Pl i wszystko niby ok.
Wszystkim kobietkom które zaciążyły podczas mojej nieobecności Wielkie Gratulacje a za resztę trzymam kciuki
Zaczynamy 7 cs...
Fajnie, że jesteś, no i ;kciuki: za ten cykl

Cytat:
Napisane przez yevele Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny
pamietacie mnie jeszcze?
wrocilismy z Egiptu i było baaaardzo slonecznie wiec baterie podladowane
przede wszystkim witam nowe staraczki i gratuluje Jenny Aniolek !!!
to która następna do testowania?
Ciesze sie, że wyjazd się udał No i może będzie jakaś niespodzianka z podróży
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:22   #2721
ula_betula
Zadomowienie
 
Avatar ula_betula
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 1 311
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Słuchajcie dziewczyny, ja już nic nie wiem!
Wróciłam właśnie od gin - załamała się, że jakaś inna gin przepisała mi bromergon i, że w ogóle nie powinnam go brać! Więc zamiast 2 tabl jak biorę teraz mam brać 1/2 i szybko odstawić

A tak poza tym jestem zdrowa jak ryba
I Mąż dostał skierowanie na badanie swojej załogi... Trochę się tego obawiamy, ale niech już będzie z tym spokój i niech już wiem, że wszystko jest w porządku bo mam powoli tego dosyć.

No i mam się nie starać, gin powiedziała, że się spinam, za bardzo chcę i mam wyluzować. No, ale na to wyluzowanie to recepty już nie dostałam.

Co mnie pocieszyło - stwierdziła, że całkowicie zdrowa para może się starać nawet rok a nawet dwa lata. Spytałam czy to każdej zdrowej pary dotyczy czy może są np. takie pary o obniżonej płodności i to dlatego. Powiedziała, że każdej. Więc dodała mi otuchy

A, no i co mnie jeszcze pocieszyło - to, że TŻ koronka miał badania nasienia a zaraz potem się okazało, że jest bobo!

Uh, to na tyle, idę z mężem na zakupy
__________________
Księżniczka na ziarnku grochu
ula_betula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 17:29   #2722
magdziaS
Podróżniczka
 
Avatar magdziaS
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: P'boro
Wiadomości: 9 398
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez ula_betula Pokaż wiadomość
Słuchajcie dziewczyny, ja już nic nie wiem!
Wróciłam właśnie od gin - załamała się, że jakaś inna gin przepisała mi bromergon i, że w ogóle nie powinnam go brać! Więc zamiast 2 tabl jak biorę teraz mam brać 1/2 i szybko odstawić

A tak poza tym jestem zdrowa jak ryba
I Mąż dostał skierowanie na badanie swojej załogi... Trochę się tego obawiamy, ale niech już będzie z tym spokój i niech już wiem, że wszystko jest w porządku bo mam powoli tego dosyć.

No i mam się nie starać, gin powiedziała, że się spinam, za bardzo chcę i mam wyluzować. No, ale na to wyluzowanie to recepty już nie dostałam.

Co mnie pocieszyło - stwierdziła, że całkowicie zdrowa para może się starać nawet rok a nawet dwa lata. Spytałam czy to każdej zdrowej pary dotyczy czy może są np. takie pary o obniżonej płodności i to dlatego. Powiedziała, że każdej. Więc dodała mi otuchy

A, no i co mnie jeszcze pocieszyło - to, że TŻ koronka miał badania nasienia a zaraz potem się okazało, że jest bobo!

Uh, to na tyle, idę z mężem na zakupy
Super, że wizyta się udała i że wszystko ok No to teraz na spokojnie wrzucacie na luz i będzie dobrze
Twoja ginka ma podobne podejście jak i mój ginek. Tacy powinni być lekarze.
Przy okazji mój TŻ terż dostał polecenie zbadać swoich Ale stwierdziliśmy, ze dopiero w nast. cyklu jeśli nam si e teraz nie uda. Ale masz rację, że u Koronka tak właśnie było Tak więc TŻta za pazuchę i na badania
__________________
Zaczynamy jakby od nowa...

magdziaS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:33   #2723
JennyAniolek
Zakorzenienie
 
Avatar JennyAniolek
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 21 726
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cześć ponownie
Jesteśmy już po I wizycie u nowego gina - gin bardzo sympatyczny i mam nadzieję, że taki będzie do końca

Potwierdził ciążę , wykluczył pozamaciczną , bąbelek ma 4 mm i wg gina ma 4t i 1d, wiec albo poczęcie nastąpiło później niż to sobie obliczyłam albo bąbelek jest za mały jak na swój wiek (mi wg OM wychodzi dziś 5t + 2d) ... dostałam więc skierowanie na betę i jutro lub w pon się wybieram. Jeżeli beta będzie ładnie przyrastać ( ) to kolejna wizyta za ok 5 tyg i wtedy powinno już być słychać serduszko! . Założył mi też kartę ciąży i jako wstępny termin podał 5.06.2013, czyli o 1 dzień później niż mi to obliczył jakiś kalkulator , ale już na kolejnej wizycie powiedział, że powinniśmy znać dobry termin. Mój mąż był ze mną, ale musiał poczekać na zewnątrz, bo usg było dowcipne (na kolejnej ma być już przez brzuch); dopiero po badaniu mąż wszedł do środka i gin na monitorze pokazał mu jeszcze raz kto mieszka w brzuszku Aha no i dostaliśmy pierwsze zdjęcie
Kurcze mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze


Aha gin dał mi skierowanie na betę, ale to była wizyta prywatna; więc jak będę chciała iść zrobić badanie do normalnej przychodni to będę musiała płacić czy będzie bezpłatnie ?? Jak myślicie ??
__________________
My / "Tak" / Ślub

Wiktor - 28.05.2013
Lilka & Emilka - 16.05.2015
Antoś - 12.02.2017

Edytowane przez JennyAniolek
Czas edycji: 2012-10-04 o 18:34
JennyAniolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:45   #2724
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Boszeee cały dzień w pracy,po pracy ogarnianie chaty,dziecka,kotów a mi się drugiego dziecka chce

A tak na poważnie to mam 5dc i cały czas czuje jajniki ale już nie wiem czy dlatego,że coś się tam dzieje czy dlatego,że bolą mnie plecy i zawsze tak mam,że ból promieniuje mi aż na brzuch.

Jej jakie my kobietki mamy ciężki żywot

---------- Dopisano o 18:45 ---------- Poprzedni post napisano o 18:40 ----------

JennyAniolek witaj i wielkie gratulacje bo jeszcze nie miałam okazji pogratulować
Moim skromnym zdaniem to nie ważne od jakiego lekarza masz skierowanie prywatnego czy na NFZ,po prostu musisz mieć skierowanie i robią za darmo...
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 18:54   #2725
agi_82
Wtajemniczenie
 
Avatar agi_82
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: my private paradise
Wiadomości: 2 263
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez JennyAniolek Pokaż wiadomość
Cześć ponownie
Jesteśmy już po I wizycie u nowego gina - gin bardzo sympatyczny i mam nadzieję, że taki będzie do końca

Potwierdził ciążę , wykluczył pozamaciczną , bąbelek ma 4 mm i wg gina ma 4t i 1d, wiec albo poczęcie nastąpiło później niż to sobie obliczyłam albo bąbelek jest za mały jak na swój wiek (mi wg OM wychodzi dziś 5t + 2d) ... dostałam więc skierowanie na betę i jutro lub w pon się wybieram. Jeżeli beta będzie ładnie przyrastać ( ) to kolejna wizyta za ok 5 tyg i wtedy powinno już być słychać serduszko! . Założył mi też kartę ciąży i jako wstępny termin podał 5.06.2013, czyli o 1 dzień później niż mi to obliczył jakiś kalkulator , ale już na kolejnej wizycie powiedział, że powinniśmy znać dobry termin. Mój mąż był ze mną, ale musiał poczekać na zewnątrz, bo usg było dowcipne (na kolejnej ma być już przez brzuch); dopiero po badaniu mąż wszedł do środka i gin na monitorze pokazał mu jeszcze raz kto mieszka w brzuszku Aha no i dostaliśmy pierwsze zdjęcie
Kurcze mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze


Aha gin dał mi skierowanie na betę, ale to była wizyta prywatna; więc jak będę chciała iść zrobić badanie do normalnej przychodni to będę musiała płacić czy będzie bezpłatnie ?? Jak myślicie ??
super że zobaczyłaś bąbelka nie martw się na zapas 1 tydzień rozbieżności w terminach to naprawde mało tym bardziej na początku ciąży wszystko będzie ok zobaczysz a tymczasem ciesz się swoim cuuudownym stanem

---------- Dopisano o 19:54 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

ula_betula
super że trafiłaś na dobrego lekarza bo to naprawdę połowa sukcesu a i trzymam kciuki żeby armia tż-ta była w pełni uzbrojona
AgaInes
odnośnie braku czasu ktoś mądry kiedyś powiedział mi tak: " brak ci czasu?znajdź sobie dodatkowe zajęcie" i powiem Ci że coś w tym jest a ja dodatkowo z przyjemnością zajełabym się po prostu drugim maluszkiem tymczasem z rak nie wypuszczam mojej niespełna 2-miesięcznej siostrzenicy
__________________

Marcelka - 09.06.2006
Kornelka - 27.10.2013

Groszek - 22.08.2012 (10 t.c)



agi_82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-04, 19:10   #2726
AgaInes
Raczkowanie
 
Avatar AgaInes
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 143
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

agi_82 zgadzam się z tobą w 100% też już bardzo bym chciała mieć drugiego brzdąca...
__________________
Everything comes to you in the right moment......
AgaInes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 06:24   #2727
Renessme1985
Rozeznanie
 
Avatar Renessme1985
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 826
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06



jakoś wcale mnie ten piątek nie cieszy...

teraz 8 h w pracy, potem do 20 na uczelni... a do tego wszystkiego co??

dostałam @

super mega dziwnie... bo mi się wydawało, że miałam jak zwykle przesuniętą owulkę, a tu się okazuje, że jednak dokładnie 14 dc, bo dzisiaj mam 29 dc, czyli cykl miał dokładnie 28 dni...świetnie

tzn. niby świetnie, bo wszystko jak w zegarku, ale jednak

no nic... przynajmniej ominął mnie tydzień czekania i ciągłego myślenia, czy @ przyjdzie, czy nie przyjdzie, no i oczywiście test ciążowy zaoszczędzony, bo nawet nie zdążyłam zrobić

p.s. trochę smutno jednak, chociaż sie jakoś nie nastawiałam
__________________

Oliwierek 13.05.2011

Strzałeczka
Renessme1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 07:40   #2728
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

witam
dzisiaj mija 6 tygodni od #
@ nadal nie ma

chciałam się umówić do gina ale pomyślałam że już po @ zadzwonię
bo jak w czasie wyznaczonej wizyty przyjdzie @ to wizyta przepadnie
ej skomplikowane to wszystko
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 09:04   #2729
Kathe
Wtajemniczenie
 
Avatar Kathe
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 369
GG do Kathe
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

ewccik a ja juz trzymalam za Ciebie kciuki ze moze to jednak sie udalo no skomplikowane to wszystko...
ja sie nie spodziewalam, ze u mnie tak szybko przyjdzie, lekarz gdy bylam na kontroli sam ak mnie zbadal ze lada moment powinna byc. wiec moze umow sie do lekarza i on Cie zbada i zobaczy co tam
__________________
Nasz Ślub

Aniołek 31.08.2012 r.

Maleństwo


<ciach_reklama>
Kathe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-05, 12:30   #2730
ewccik
Zadomowienie
 
Avatar ewccik
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 923
Dot.: Starania o dzidzię rozpoczynamy, pełne nadziei widoki na przyszłość mamy :)) 06

Cytat:
Napisane przez agi_82 Pokaż wiadomość
myślę że poczekam jeszcze tydzień
i co czekasz nadal??
mnie korci żeby znowu zrobić
tym bardziej że mam dzisiaj imprę i nie wiem czy mogę pić
Kathe dzięki za kciuki
__________________
HUBERT
13 luty 2015 - 4kg i 58 cm
13 maj 2015 - 6,9 kg i 64 cm
ewccik jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:34.