Dobry Fryzjer - Kraków - Strona 132 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Pokaż wyniki sondy: Jaka fryzurka do kwadratowej twarzyczki????
włosy kręcone 68 23,61%
włosy proste 55 19,10%
grzywka prosta 24 8,33%
grzywka na skos 141 48,96%
Głosujący: 288. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-08-25, 13:37   #3931
sugarfree87
Zadomowienie
 
Avatar sugarfree87
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 912
GG do sugarfree87
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziwczyny w który salon macie sprawdzony w robieniu fryzur na większe wyjścia? Chciałabym zrobić jakiegoś lajtowego koczka
__________________
Wymienię 2 nowe błyszczyki NYX
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...3#post24997463
sugarfree87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-26, 23:20   #3932
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

podobno na ulicy Szlak jest jakiś w miarę dobry fryzjer z cenami w miarę na każdą kieszeń, może ktoś to potwierdzić? bo nie jestem pewna czy nie przeinaczyłam nazwy ulicy
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-08-28, 20:47   #3933
emememsik
po prostu Em :)
 
Avatar emememsik
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29 527
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Jest taka ulica, przy Galerii Krakowskiej.
__________________
od maja 2012 przejechałam na rolkach 488 km
emememsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 15:22   #3934
Laarraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Wie ktoś może gdzie obecnie pracuje pani Lidka z salonu Trendy na Swiętokrzyskiej?
Laarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-05, 18:44   #3935
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Szukam fryzjera, ktory dobierze mi kolor wlosow i fryzurę. Potrzebuje, aby mnie wysluchal i nie realizowal mi na sile wizji, ktora moze mi sie nie podobać, oraz zajal sie mna od poczatku do końca, bez oddawania w inne rece czy to do modelowania, czy nakladania farby. Mam juz metlik w glowie i nie wiem kogo wybrac


Tapnięte z HTC ONE V
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-07, 18:55   #3936
ola_offspring
Raczkowanie
 
Avatar ola_offspring
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 273
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
podobno na ulicy Szlak jest jakiś w miarę dobry fryzjer z cenami w miarę na każdą kieszeń, może ktoś to potwierdzić? bo nie jestem pewna czy nie przeinaczyłam nazwy ulicy
Na rogu Szlaku i Pędzichowa jest salon, jeżeli o ten chodzi, po przekątnej jest ZUS. Ja miałam tam raz grzywkę robioną i byłam zadowolona, moja mama tam chodzi i już nie szuka innych fryzjerów, bo tam jej odpowiada co do cen, to są "w miarę", ale trzeba się dopytać
__________________
Zapuszczam włosy
powrót do brązu bez rudości czas zacząć!
ola_offspring jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-13, 00:06   #3937
Laarraa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Z braku pani Lidki zaryzykowałam i poszłam do innej ,padło na Ize.
Z początku cięcie mi sie podobało,włosy fajnie się układały,ale po 2 myciu się to troche zmieniło. Włosy wyglądają fajnie,ale jak są świeże po myciu,suche,nie rozczesane. Po rozczesaniu już się tak fajnie nie układają,ogólnie fale się prostują,a góra jest klapnięta. Dodatkowo po pierwszym myciu zauważyłam,że po prośbie o większe podcięcie grzywki nie ścieła mi jej całej,lecz po lewej stronie zostały nie docięte kosmyki które podciąć musiałam juz sama

Jakby ktoś wiedział gdzie obecnie pracuje pani Lidka z Trendy na Świętokrzyskiej to bardzo prosze o informacje
Z jej cięcia zawsze byłam zadowolona, chciałabym znowu do niej chodzić a nie eksperymentować.
O ile na początku byłam zadowolona z cięcia Izy,to teraz troche mniej :/
Laarraa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-09-13, 14:42   #3938
chinani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 294
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja z czystym sumieniem polecam Panią Danusię Banaś, kiedyś pracowała w salonie Maria w Bronowicach teraz ma swój na Kazimierza Wielkiego jest naprawdę super salon się nazywa djb. Pracuje u niej też taka młoda dziewczyna z krótkimi blond włosami nie pamiętam jej imienia ale ostatnio mnie ścinała a kiedyś farbowała i jak dla mnie super
__________________
"Wiesz, że każdy nasz czyn ma ogromny wpływ na cały świat?"

ćwiczę regularnie od 06.08.12
Skalpel - 10
Killer- 2
Tiff/boczki/-5
Basen- 2 godz.
Rower- 15 km.

Było 76,5 , 74,5 jest 73,5będzie 65
chinani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 16:40   #3939
pakos
Przyczajenie
 
Avatar pakos
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

trochę mi zeszło...
w creative cut byłam juz 3 razy.za kazdym razem zadowolona. Pierwsza wizyta: podcinanie włosów,demakijaż /bo poprzedni kolor był taki 'brudny'/,koloryzacja-zapłaciłam 280zl. Następne wizyty sama koloryzacja- odrost+końce za 200zl.
Nie jest to tanio, jak za jeden kolor..Salon ładny,przestronny.Pan Radek tradycjonalista-nie robi na głowie nowoczesnych rewolucji, preferuje prostotę i naturalność. Acha i jeszcze cos-jak klientka chce zrobic sobie krzywdę /tzn wymyslila sobie ze np.musi zostac platynową blondyną/a on uważa że to nie wyjdzie dobrze, bo np.włosy za słabe, albo nie bedzie pasowac do typu urody, to po konsultacji mówi, że sie nie podejmie, bo "każda klientka jest jego wizytówką".
Mnie farbuje trzema rodzajami farby-Majirell na odrost, potem coraz słabsze farby /mniej utleniacza,nazwy wyleciały mi z głowy:P/.Kolor ładny, naturalny blond.Włosy błyszczą, nie zniszczone. U mnie kolor słabo trwały niestety...wszystkie farby loreala mi sie szybko wypłukują
Wczesniej chodziłam do SummaPrady na łużyckiej. Tam kolor najładniejszy i kondycja włosów po farbie nie do przebicia zadnym innym preparatem. No ale...nie kryje mi siwych włosów na odroście..niestety...dlat ego musiałam zrezygnować, a chodziłam tam przez ponad rok.Koszt farby:160zl na wlosy długie, razem z rekonstrukcją Joico w cenie zabiegu. Polecam szczerze oba salony.
POozdrawiam.
pakos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 16:05   #3940
cinka8
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Grażynko, proszę o pomoc...

[QUOTE=cinka8;36343449]ja też chodziłam wcześniej do Pani Ani w salonie Dziedzic, ale na tyle ufam temu Salonowi i wszystkim dziewczynom wyszkolonym przez Panią Agate Dziedzic, że tu zostałam i skorzystałam z usług Pani Moniki i jestem na prawdę bardzo zadowolona! Moja znajoma wybiera się w przyszłym tygodniu do Pani Justyny to napisze jak po wizycie

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------


koleżanka była, i Pani justyna również rewelacyjna!
cinka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-17, 19:31   #3941
aglas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez kyzb Pokaż wiadomość
Polecam nowo otwarty salon na racławickiej jakas mistrzyni tam otwarla
salon działa dopiero kilka dni- może któraś z Was zdążyła już go odwiedzić i podzieli się wrażeniami?

Dziewczyny- a może wiecie coś na temat Danuty Banaś lub innym ciekawym fryzjerze w okolicy Krowodrzy?
aglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-18, 20:11   #3942
magic_bar
Raczkowanie
 
Avatar magic_bar
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 103
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny szukam fryzjerki, która specjalizuje się w różnego rodzaju warkoczach, plecionkach (kłosy, francuzy, koszyczki itd.). Chcę zrobić sobie takiego warkocza na imprezę a mój fryzjer już ma zajęty termin Help
magic_bar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-19, 17:42   #3943
Sylwiushek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 7
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ja polecam salon MICHELL CARUSO przy Rusznikarskiej-Deptak (przy Bratysławskiej, Prądnickiej). Polecam pana Bartka. Super fryzjer, ma ogromna pasję i wiedzę nt włosów Polecałam koleżankom i również bardzo zadowolone
Sylwiushek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-20, 14:34   #3944
aglas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 8
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A jak z cenami w caruso?
aglas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-25, 14:41   #3945
d0mcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Dziewczyny ostrzegam przed Salonem Hair Empire - Imperium Włosa na ul. Długosza 13 !!! właśnie wróciłam i stwierdziłam, że musze podzielić się z Wami swoją opinią. W ŻADNYM salonie w Krakowie (a troche ich odwiedziłam) nie widziałam takiego syfu jak tam! śmieci były niewyrzucane chyba tydzień, z kosza aż się wysypywało, na podłodze PEŁNO włosów, spotkałam nawet 3 muchy, które wyleciały z zaplecza.... (:/) do umywalki, w której miałąm spłukaną farbę bałam się podejść - była tak brudna od farb, włosów i nie wnikam czego jeszcze. Jak już odwazyłam się usiąść na krzesło, do salonu wpadł facet "pani" fryzjerki (cały czas zerkałam na moją torebkę, która leżała na krześle...), który stojąc przy stanowisku obok zaczął wyciskać sobie syfa z twarzy (japier...;/), na co pani fryzjerka powiedział "co kochanie, zrobiło Ci się coś na twarzy?" (japier...) Fryzjerka miała mi ufarbowac włosy na ZIMNY brąz...wyszedł rudo-brązowy ;] ...suszyła mi włosy dobre 15 minut - a wcale duzo ich nie mam - suszarka chyba sprzed wojny...po niedosuszeniu moich włosów (no tak...można stracić już chęć suszenia po 15 minutach...) ni z tego ni z owego fryzjerka zaczeła mi jechac po mokrych włosach prostownicą (!!??). Włosy mam...hm na pewno nie proste! sama potrafie je lepiej wyprostować. MASAKRA! A... i podczas farbowania włosów fryzjerka powiedziałą do swojego super chłopaka "czekaj chwile, ja szybko skończe to sobie zapalimy papierosa"....przysięgam - myślałam że zaraz wyjdę z siebie...juz nie wspomne o tym jak ta ... wieśniara (nie da się tego inaczej nazwać) darła mi się do ucha rozmawiając przez telefon z psiapsiółeczką. Prawie poparzyła mnie gorącą wodą, potem suszarką...masakra, Salon wygląda paskudnie, obsługa - zero profesjonalizmu, zero podejścia do klienta, zero kultury! NIE POLECAM!
d0mcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-26, 09:23   #3946
_Gosia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Polecam studio fryzjerskie Bohema na Ruczaju (ul. Szwai 14/7 U). Pani Basia Marczak wie, co robi Idealnie potrafi dobrać fryzurę, a przy tym atmosfera jest bardzo przyjazna, salon jest naprawdę zadbany i aż nie chce się z niego wychodzić
_Gosia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 18:52   #3947
Khalahari
Przyczajenie
 
Avatar Khalahari
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Szukam fryzjerki Izy K. , ktora pracowała w salonie Angel na Felicjanek- bede wdzięczna za pomoc.
Khalahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-27, 21:10   #3948
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Ktoś kiedyś pytał o salon Hair Empire na Długosza, ja też szukałam niedawno informacji i niestety nic nie znalazłam dlatego teraz sama napiszę, gdyby ktoś był zainteresowany. Ostatnio pojawiają się kupony m.in. na ombre i ja niestety skorzystałam z tej oferty:/ Stało się to, czego się obawiałam najbardziej, czyli fryzjerka nie potrafiła zrobić ombre:/ Mam do połowy włosy ciemny brąz, a reszta blond, bez minimalnego nawet przejścia kolorów. Do tego to wszystko było robione pomijając górną warstwę włosów, która jest, a raczej miała być wycieniowana, a została ścięta na równo, na "grzybka":/ Chociaż tyle, że resztki tych "wycieniowanych" włosów zasłaniają granicę między brązem a blondem, ale o spięciu, podpięciu itp. nie ma mowy:/ W domu wstyd się przyznać, ze za to zapłaciłam, więc mówię, że sama sobie to zrobiłam i próbuję jakoś naprawić, ale już drugi szampon koloryzujący nie chwycił, więc będę musiała spróbować czegoś mocniejszego:/
Może ktoś wie, co zakryje te rozjaśnione włosy? Byle nie farba, bo od lat nie używam i nie chcę jeszcze bardziej niszczyć włosów.

---------- Dopisano o 22:10 ---------- Poprzedni post napisano o 22:01 ----------

Cytat:
Napisane przez d0mcia Pokaż wiadomość
Dziewczyny ostrzegam przed Salonem Hair Empire - Imperium Włosa na ul. Długosza 13 !!! właśnie wróciłam i stwierdziłam, że musze podzielić się z Wami swoją opinią. W ŻADNYM salonie w Krakowie (a troche ich odwiedziłam) nie widziałam takiego syfu jak tam! śmieci były niewyrzucane chyba tydzień, z kosza aż się wysypywało, na podłodze PEŁNO włosów, spotkałam nawet 3 muchy, które wyleciały z zaplecza.... (:/) do umywalki, w której miałąm spłukaną farbę bałam się podejść - była tak brudna od farb, włosów i nie wnikam czego jeszcze. Jak już odwazyłam się usiąść na krzesło, do salonu wpadł facet "pani" fryzjerki (cały czas zerkałam na moją torebkę, która leżała na krześle...), który stojąc przy stanowisku obok zaczął wyciskać sobie syfa z twarzy (japier...;/), na co pani fryzjerka powiedział "co kochanie, zrobiło Ci się coś na twarzy?" (japier...) Fryzjerka miała mi ufarbowac włosy na ZIMNY brąz...wyszedł rudo-brązowy ;] ...suszyła mi włosy dobre 15 minut - a wcale duzo ich nie mam - suszarka chyba sprzed wojny...po niedosuszeniu moich włosów (no tak...można stracić już chęć suszenia po 15 minutach...) ni z tego ni z owego fryzjerka zaczeła mi jechac po mokrych włosach prostownicą (!!??). Włosy mam...hm na pewno nie proste! sama potrafie je lepiej wyprostować. MASAKRA! A... i podczas farbowania włosów fryzjerka powiedziałą do swojego super chłopaka "czekaj chwile, ja szybko skończe to sobie zapalimy papierosa"....przysięgam - myślałam że zaraz wyjdę z siebie...juz nie wspomne o tym jak ta ... wieśniara (nie da się tego inaczej nazwać) darła mi się do ucha rozmawiając przez telefon z psiapsiółeczką. Prawie poparzyła mnie gorącą wodą, potem suszarką...masakra, Salon wygląda paskudnie, obsługa - zero profesjonalizmu, zero podejścia do klienta, zero kultury! NIE POLECAM!
Szkoda, że wcześniej nie znalazłam takiej opinii, uchroniłaby mnie przed wizytą w tym salonie i nieszczęsnym ombre, o którym tu napisałam :/ Ciesz się, że przynajmniej masz włosy w jednym kolorze Ze mną jest gorzej niestety.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-28, 00:06   #3949
Luthieenn
Raczkowanie
 
Avatar Luthieenn
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 43
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Kurczę, mieszkam niedaleko tego salonu, i co tamtędy przechodzę to zawsze są przynajmniej dwie klientki Sama tam zaglądam, wprawdzie tylko na podcinanie końcówek, ale dziewczyna tam pracująca jest pierwszą fryzjerką, która obcina mi tyle włosów ile chcę, i jeszcze płacę za to grosze (ok. 10 zł, gdzie w innych salonach kwota potrafiła wzrosnąć do....40 zł. Za 5 min siedzenia na fotelu!). Za to nie spotkałam się tam z opisanym brudem ani razu, a zaglądam tam dość często
__________________
Bloguję
Luthieenn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-09-28, 21:57   #3950
berata
Raczkowanie
 
Avatar berata
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 199
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Hej,

może znacie dobrego fryzjera w okolicy żabińca?
__________________

berata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-29, 09:07   #3951
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Luthieenn Pokaż wiadomość
Kurczę, mieszkam niedaleko tego salonu, i co tamtędy przechodzę to zawsze są przynajmniej dwie klientki Sama tam zaglądam, wprawdzie tylko na podcinanie końcówek, ale dziewczyna tam pracująca jest pierwszą fryzjerką, która obcina mi tyle włosów ile chcę, i jeszcze płacę za to grosze (ok. 10 zł, gdzie w innych salonach kwota potrafiła wzrosnąć do....40 zł. Za 5 min siedzenia na fotelu!). Za to nie spotkałam się tam z opisanym brudem ani razu, a zaglądam tam dość często
No właśnie, myślę, że ta fryzjerka nadaje się tylko do podcinania końcówek, bo już bardziej skomplikowane zabiegi, jak farbowanie, czy cieniowanie włosów jej nie wychodzi Co do wyglądu salonu, szczerze mówiąc, nie przejmowałam się takimi detalami, jak i chłopakiem fryzjerki, bardziej przeszkadza mi to co mam na głowie:/
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 13:18   #3952
FALLinLOVE
Realistka
 
Avatar FALLinLOVE
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 523
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

może polecicie jakiegoś ogarniętego fryzjera u któregos któraś robiła ombre hair ? Bardzo mi na tym zależy, nie chce tez wydac fortuny, choc na dość wysokie koszty jestem przygotowana, ale wiadomo w granicach zdrowego rozsądku, szukam kogoś kto bedzie to naprawde potrafil zrobic ;P
__________________
Don’t strive to make your presence noticed, just make your absence felt.
FALLinLOVE jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-30, 17:33   #3953
Khalahari
Przyczajenie
 
Avatar Khalahari
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 12
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Khalahari Pokaż wiadomość
Szukam fryzjerki Izy K. , ktora pracowała w salonie Angel na Felicjanek- bede wdzięczna za pomoc.
kiedys w vici w Bonarce Please bardzo mi zalezy
Khalahari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 12:16   #3954
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Zaliczyłam w sobotę nieudaną wizytę u fryzjera, tzn. w końcu nic nie zrobił, bo 2 opcje, które mi zaproponował w ogóle mi nie pasowały. W związku z tym szukam dalej kogoś z pomysłem, dobierającego fryzurę do twarzy, ścinającego tak, żeby dobrze się układało.
Raczej południowy Kraków(podgórze, kazimierz, kurdwanów) albo Stare Miasto.

Edytowane przez alkaxy
Czas edycji: 2012-10-01 o 12:18
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 15:37   #3955
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Mam w planach kolr i fryzurę u pana Tomka Pietrzyka.
W związku z tym mam pytanie: czy umawiac się stricte do niego, czy jest tam ktoś, kto dobrze dobiera kolor, fryzurę i tnie inny? Z góry mówię, ze szukam bardziej bezpiecznych fryzur, nie ekstrawaganckich, natomias chciałabym, żeby mi ktoś wreszcie dobrze dobrał kolor włosów
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 18:29   #3956
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Cytat:
Napisane przez Aimee_J Pokaż wiadomość
Mam w planach kolr i fryzurę u pana Tomka Pietrzyka.
W związku z tym mam pytanie: czy umawiac się stricte do niego, czy jest tam ktoś, kto dobrze dobiera kolor, fryzurę i tnie inny? Z góry mówię, ze szukam bardziej bezpiecznych fryzur, nie ekstrawaganckich, natomias chciałabym, żeby mi ktoś wreszcie dobrze dobrał kolor włosów
Nie wiem kto teraz u niego pracuje, wcześniej była Joanna Kudyba, która teraz ma swoja działalność, ale jeśli wybierasz się do niego, to lepiej mieć już pomysł na fryzurę itp. Ja byłam kiedyś, spodziewałam się jakiegoś zaangażowania, podpowiedzi, stylizacji itp. ale za dużo sobie wyobrażałam Fryzjer niestety nie miał wiele do powiedzenia, na moje pytania odpowiadał zdawkowo, więc dałam spokój. Fryzura też bez rewelacji, prosta, nic nowego.
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 19:09   #3957
Aimee_J
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 3 358
Samo cięcie nie jest dla mnie tak ważne jak dobranie koloru. Wiem w jakim cięciu czuje się dobrze i tego akurat nie chce zmieniać

Czy to jest salon fryzjerki o której mówisz?
click!

Tylko kolor. A może możecie kogoś polecić? Kogoś u kogo cena mnie nie zbije z nóg.

Tapnięte z mojego HTC ONE V

Edytowane przez Aimee_J
Czas edycji: 2012-10-01 o 20:53
Aimee_J jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-03, 12:50   #3958
aania88
Rozeznanie
 
Avatar aania88
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 613
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

[QUOTE=Aimee_J;36858693]Samo cięcie nie jest dla mnie tak ważne jak dobranie koloru. Wiem w jakim cięciu czuje się dobrze i tego akurat nie chce zmieniać

Czy to jest salon fryzjerki o której mówisz?
click!

Tak, to ten salon, byłam tam z kuponem z groupona czy grupera. Proste cięcie plus grzywka, w sumie byłam zadowolona, no i fryzjerka przynajmniej kontaktowa
aania88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-07, 13:41   #3959
apetyczna166
Raczkowanie
 
Avatar apetyczna166
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 95
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

Witam moim zdaniem najlepsi fryzjerzy znajdują sie w Proszowicach to jest ok 30 km od Nowej Huty np studio fryzur Obsesja

Nowe techniki strzyżenia po których włosy układają się bajecznie Przestrzepione końcówki zachodza na siebie układając się w jedną całość
Ja jestem bardzo zadowolona z ich usług

Polecam
__________________
apetyczna166 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-10, 15:38   #3960
shinobii
Raczkowanie
 
Avatar shinobii
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: KRK
Wiadomości: 49
Dot.: Dobry Fryzjer - Kraków

A czy któraś z Was była w Studiu Fryzur Agnieszki Jaśko na Grzegórzeckiej?

Ciekawa jestem opini.
shinobii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-04 09:17:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:45.