Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23 - Strona 125 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-08, 21:39   #3721
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

jem jem i końca nie widać ..........

udka z kalafiorem , ogórasem kiszonym i buraczkami
kanie w jajku ale nie wyszły zbyt dobre , trochę przypalone i jakoś nie bardzo , dwa razy próbowałam ale jednak co smazone na oleju to zupełnie inaczej, ale zjadałam , potem sałatka z pekińskiej z jajem , ogórkiem konserowym, papryką i jogurtem - korcił mnie majone bo on zupełnie inne o smaku daje ale cóż jak nie wolno to nie wolno
była też nutelka i zawijasy z liściu kapustki z wedlinom i papryczką czerowną , teraz wiesniak z cynamonem na slodko ale gazowanego mi się chce i to bardzo, niestety nie mam coli zero.............zaraz pęknę

---------- Dopisano o 22:32 ---------- Poprzedni post napisano o 22:31 ----------

kupiłam dziś fajną wędlinkę w miejscowym sklepie kura w galarecie z warzywami , super smaczne

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

wydaje mi się że odkąd jestem na diecie nie potrafię myślec o niczym innym tylko o jedzeniu, i o tym co jeszcze mogę zjesć co przygotuje itp , straszne to , czy o d tego można się uwlonić ?
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 05:49   #3722
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień doberek...
Po 2 tygodniach od zakończenia uderzeniówki wszystko stoi... wrrrrr... Złość ogarnia... Nie wiem, czy nie zmienić trybu na 5/5. Do końca miesiąca postanowiłem się zaprzeć i zobaczyć, jak to będzie. Bo skoro przez półtora miesiąca nic nie spadnie, to trzeba będzie alternatywy poszukać. Takich zastojów za pierwszym razem nie miałem...
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 06:03   #3723
Figarro
Zakorzenienie
 
Avatar Figarro
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 18 154
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Figarro Pokaż wiadomość
Ekhem

wraca do Was pulpecik Figarrka
sie zapaslam, bez diety okropnie 73,9kg
dosc, trudno, bedzie problem z gotowaniem, ale jakos sobie poradze

jestem
od 28-go wrzesnia schudlam 1,6kg

jes mnie teraz 72,3kg

ale to nic, nie powtarzalam udezeniowki, bo po kilku miesiacach przerwy sie tego nie robi
a i jem mniej niz ostatnio
cos nie mam ochoty na jedzenie.....
kurcze, moze i ja zaczne 5/5
od dzisiaj same P

ktos dolaczy?
__________________
Figarro Scent Stories - pisze się o perfumach ....troszkę www.facebook.com/FigarroScentStories
https://www.instagram.com/figarroscentstories/
Zapraszam

Wymieniam się
Figarro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:03   #3724
anika11
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Witajcie,
jestem nowa Dukanka, w zasadzie od 5 dni. Dzis 6 dzien (PW)
Wg Dukana powinnam dzien P stosowac przez 3 dni do osiagniecia wymarzonego celu. Stosowalam 5.
Obecnie waze 69 kg a to za sprawa dzidziusia,ktory ma juz 9 miesiecy a mnie pozostalo nadal jakies 10 kg,ktorych droga naturalna nie moge zgubic.
W ciazy prztylam ok 21 kg a moi celem jest 55, poiewaz nie mozna cele zycie tlumaczyc sie, ze mi zostalo po ciazy..prawda?!
Rowniez postanowilam nie wazyc sie , poniewaz wole nie wiedziec , lecz po 5 dniach widzie roznice po ubraniach. Pierwsze spotkanie z waga, planuje na listopad. Uwazam,ze ciagle wazenie sie demotywuje i prowadzi do obsesji .
anika11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:35   #3725
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dzień dobry a raczej dobry wieczór. U mnie jakoś leci powolutku, białkowo drugi dzień, póki co ok, ale na coś mam ochotę ale nie mogę sprecyzować na co.
Ostatnio zrobiłam obliczenia i wychodzi na to że łącznie schudłam już od marca 18kg przy czym na samym dukaniu 15 kg.... Nadal mam duży brzuch i to z niego jestem najbardziej niezadowolona oraz z wewnętrznej strony ud, bo grubawe jakoś ale generalnie to chyba mój rekord... 4 kg i będzie równe 50kg, zaparłam się i choćbym miała jeszcze rok być na II to dobiję do tej wagi tak czy inaczej.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Po 2 tygodniach od zakończenia uderzeniówki wszystko stoi... wrrrrr... Złość ogarnia... Nie wiem, czy nie zmienić trybu na 5/5. Do końca miesiąca postanowiłem się zaprzeć i zobaczyć, jak to będzie. Bo skoro przez półtora miesiąca nic nie spadnie, to trzeba będzie alternatywy poszukać. Takich zastojów za pierwszym razem nie miałem...
jestem świeżynką jeśli chodzi o dukanie ,bo to moje pierwsze podejście ale ponoć za kolejnym razem idzie trudniej ,kilka przypadków to potwierdza, jeśli nadal będzie zastój to może faktycznie rozważyć zmianę trybu. A Emilia też stoi z wagą czy tylko Ty?

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość

---------- Dopisano o 22:39 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

wydaje mi się że odkąd jestem na diecie nie potrafię myślec o niczym innym tylko o jedzeniu, i o tym co jeszcze mogę zjesć co przygotuje itp , straszne to , czy o d tego można się uwlonić ?
wydaje mi się że faktycznie problem tkwi w psychice i podejściu do diety, ja nie mam tak, tzn, myślę dzień w dzień o jedzeniu, obmyślając menu na dzień następny ale jakoś nawet nie mam obsesji .Nie wiem co Ci poradzić bo pewnie nie jest Ci lekko.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 17:45   #3726
moose1979
Rozeznanie
 
Avatar moose1979
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 676
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość

jestem świeżynką jeśli chodzi o dukanie ,bo to moje pierwsze podejście ale ponoć za kolejnym razem idzie trudniej ,kilka przypadków to potwierdza, jeśli nadal będzie zastój to może faktycznie rozważyć zmianę trybu. A Emilia też stoi z wagą czy tylko Ty?
Emilia też stoi. Zmieniliśmy tryb na 5/5. Zobaczymy, jak to będzie? Ale mamy już wyznaczony ostateczny termin ślubu Sala zaklepana, ksiądz zaklepany i w dzień dziecka przyszłego roku zostaję oficjalnie zaobrączkowany
__________________
http://www.youtube.com/watch?feature...&v=Qp_JSZDHvnw
Taki będzie mój syneczek
moose1979 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 18:06   #3727
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez moose1979 Pokaż wiadomość
Emilia też stoi. Zmieniliśmy tryb na 5/5. Zobaczymy, jak to będzie? Ale mamy już wyznaczony ostateczny termin ślubu Sala zaklepana, ksiądz zaklepany i w dzień dziecka przyszłego roku zostaję oficjalnie zaobrączkowany
no to faktycznie jeśli chcecie schudnąć do ślubu to trza coś wymyślić- może to dobry pomysł z tym 5/5 , a nóż Wam ten tryb spasi- wagowo ,bo mało kto lubi być pod rząd na samych proteinkach .Ja sobie chwalę i żałuję że od początku nie jechałam właśnie w tym trybie.Skoro Emi też stoi z wagą to faktycznie żeście sobie pisani- zgodność nawet w tym
Ale też dużo schudliście na uderzeniówce więc może teraz idzie wolniej.Trzymam kciukasy co by się coś ruszyło i tendencji spadkowych życzę, kto jak kto ale o zastojach coś wiem- niestety



Kupiłam grzyby u okolicznego pana który od lat stoi pod blokiem i handluje- sprawdzone źródło- i strasznie mnie kusi co by jutro do cycka kuraka zrobić sosik wlaśnie z podgrzybków, ale chyba nie można... Niby grzyb to nie warzywo ale chyba nie bardzo dozwolony... obawiam się że jednak sie skusze...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-10-09 o 18:08
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 18:41   #3728
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Dzień dobry a raczej dobry wieczór. U mnie jakoś leci powolutku, białkowo drugi dzień, póki co ok, ale na coś mam ochotę ale nie mogę sprecyzować na co.
Ostatnio zrobiłam obliczenia i wychodzi na to że łącznie schudłam już od marca 18kg przy czym na samym dukaniu 15 kg.... Nadal mam duży brzuch i to z niego jestem najbardziej niezadowolona oraz z wewnętrznej strony ud, bo grubawe jakoś ale generalnie to chyba mój rekord... 4 kg i będzie równe 50kg, zaparłam się i choćbym miała jeszcze rok być na II to dobiję do tej wagi tak czy inaczej.

---------- Dopisano o 18:33 ---------- Poprzedni post napisano o 18:31 ----------

jestem świeżynką jeśli chodzi o dukanie ,bo to moje pierwsze podejście ale ponoć za kolejnym razem idzie trudniej ,kilka przypadków to potwierdza, jeśli nadal będzie zastój to może faktycznie rozważyć zmianę trybu. A Emilia też stoi z wagą czy tylko Ty?

---------- Dopisano o 18:35 ---------- Poprzedni post napisano o 18:33 ----------


wydaje mi się że faktycznie problem tkwi w psychice i podejściu do diety, ja nie mam tak, tzn, myślę dzień w dzień o jedzeniu, obmyślając menu na dzień następny ale jakoś nawet nie mam obsesji .Nie wiem co Ci poradzić bo pewnie nie jest Ci lekko.
Musi się coś ruszyć. MUSI. No bo się w suknię nie zmieszczę.

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
no to faktycznie jeśli chcecie schudnąć do ślubu to trza coś wymyślić- może to dobry pomysł z tym 5/5 , a nóż Wam ten tryb spasi- wagowo ,bo mało kto lubi być pod rząd na samych proteinkach .Ja sobie chwalę i żałuję że od początku nie jechałam właśnie w tym trybie.Skoro Emi też stoi z wagą to faktycznie żeście sobie pisani- zgodność nawet w tym
Ale też dużo schudliście na uderzeniówce więc może teraz idzie wolniej.Trzymam kciukasy co by się coś ruszyło i tendencji spadkowych życzę, kto jak kto ale o zastojach coś wiem- niestety



Kupiłam grzyby u okolicznego pana który od lat stoi pod blokiem i handluje- sprawdzone źródło- i strasznie mnie kusi co by jutro do cycka kuraka zrobić sosik wlaśnie z podgrzybków, ale chyba nie można... Niby grzyb to nie warzywo ale chyba nie bardzo dozwolony... obawiam się że jednak sie skusze...
Powtórzę: musi!
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:06   #3729
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Musi się coś ruszyć. MUSI. No bo się w suknię nie zmieszczę.
Powtórzę: musi!
ba, no jak mus to mus
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:14   #3730
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
ba, no jak mus to mus
Ale się cieszę, że już mamy pewną datę ślubu.
Kurde jak tu schudnąć jak mawia mój brat: sto kilo w jeden dzień.
Może zaczniemy biegać albo coś?
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:19   #3731
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Ale się cieszę, że już mamy pewną datę ślubu.
Kurde jak tu schudnąć jak mawia mój brat: sto kilo w jeden dzień.
Może zaczniemy biegać albo coś?
wiesz, jeszcze trochę czasu zostalo, jakby nie było do czerwca na pewno dukając przykładnie pospadacie z wagi. Co do biegania to Rodzynek może ze swoją przypadłością? bo mam podobną i medyk wykluczył u mnie biegi. Generalnie sport u mnie niewskazany- a przynajmniej ten nawet lekko wysiłkowy.
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-09, 19:21   #3732
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
wiesz, jeszcze trochę czasu zostalo, jakby nie było do czerwca na pewno dukając przykładnie pospadacie z wagi. Co do biegania to Rodzynek może ze swoją przypadłością? bo mam podobną i medyk wykluczył u mnie biegi. Generalnie sport u mnie niewskazany- a przynajmniej ten nawet lekko wysiłkowy.
Nie, generalnie nic mu nie mówili, że nie powinien. Dzięki za słowa otuchy. Musi spaść nno.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 19:27   #3733
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Emilia 25 Pokaż wiadomość
Nie, generalnie nic mu nie mówili, że nie powinien. Dzięki za słowa otuchy. Musi spaść nno.
a no to może trochę ruchu nie zaszkodzi wraz z dietką.
I tak masz myśleć

Iloa
-żyjesz, jak tam dietowanie bo coś zamilkłaś???
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:12   #3734
Weronika0007
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Dziewczyny ja sie odchudzam od kiedy pamiętam, stosowałam przez pół roku dukana a p otym czasie zaczęły się problemy- głównie z nerkami ale też wątroba, był efekt jojo, także ja odradzam mimo że dieta ta motywuje ponieważ chudnie się szybko. Teraz jestem pod opieką dietetyczki z vanilla☠☠☠☠☠☠☠ ale online, ponieważ nie jestem z Poznania, natomiast moja koleżanka ze studiów poleciła mi ją (chodziła osobiście). Dieta jest smaczna i stopniowo chudnę, ale co najważniejsze zniknęły problemy z nerkami i nareszcie mam cholesterol w normie
Dukan po pewny mczasie stał sie dla mnei nudny i nie mogę do dziś patrzeć na mięso
Weronika0007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-09, 22:41   #3735
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

hej , nie mam kiedy pisac ..............pędze i pędze

info dla wszystkich zainteresowanych : Tylko 10.10.12 (środa) w sklepie KruKam.pl przy zamówieniu za kwotę minimum 50zł wysyłka kurierem będzie za darmo! Myślę, że warto zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze e produkty.

Emila , Łosiu tzrymam kciuki za padki, mi system 5/5 sprzyjał całę II na nim ciągnęłam i bylo ok, oby wam też poszło wartko, a skoro musi to napewno zaraz spadek odnotujecie

skończyłam supę na jutro - finezja warzywna - kalafiorowo, marchewkowo , kapuściana z wkładką kurakowa , no i do pracy sałatka z pomidorów,

michę twaroga na slodko wciągnęłam z cynamonem , musze się ratowac bo mi się mleko w proszku skońyczło rozpacz , nutelki nie będzie
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:34   #3736
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Weronika0007 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja sie odchudzam od kiedy pamiętam, stosowałam przez pół roku dukana a p otym czasie zaczęły się problemy- głównie z nerkami ale też wątroba, był efekt jojo, także ja odradzam mimo że dieta ta motywuje ponieważ chudnie się szybko. Teraz jestem pod opieką dietetyczki z vanilla☠☠☠☠☠☠☠ ale online, ponieważ nie jestem z Poznania, natomiast moja koleżanka ze studiów poleciła mi ją (chodziła osobiście). Dieta jest smaczna i stopniowo chudnę, ale co najważniejsze zniknęły problemy z nerkami i nareszcie mam cholesterol w normie
Dukan po pewny mczasie stał sie dla mnei nudny i nie mogę do dziś patrzeć na mięso
Nic nowego.
Tylko dwa posty i oba reklamowe.
Zgłoszone.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2012-10-10 o 07:36
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 07:49   #3737
Kruche Ciastko
Zakorzenienie
 
Avatar Kruche Ciastko
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 12 673
GG do Kruche Ciastko
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hej Dziewczynki

Nie nadrabialam Was dlugo, bo jestesmy w trakcie przeprowadzki i wykanczania mieszkania i wyglada to tak, ze serio ciezko dukana trzymac.

Mam zastoj, wiec chcialam 5/5 mieso, ale nie bylo jak, bo nawrt lodowki nie mamy
Nie jem cukru, mak, pieczywa, skrobioych rzeczy i waga nie idzie wgore. Ale tez nie leci w dol okolo 25 powinnismy juz mieszkac jak ludzie, wiec wtedy sie wezme za siebie, a jak na razie podtrzymuje to co mam

A co u Was dziewuszki? Kolejne kostki smalcu przetapiacie?
__________________
Kruche Ciastko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 14:25   #3738
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Nic nowego.
Tylko dwa posty i oba reklamowe.
Zgłoszone.
Emne niezła jesteś , przecież ja nic nie reklamuje tylko wiem ze Milenka i inne dziewczyny z tego sklepu zamawiają a oni teraz mają przesyłkę gratis wiec napisalam że moze ktoś skorzysta a ty od razu spam wciskasz
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 15:14   #3739
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Ależ fasolko!
Ja nie pisałam o tobie tylko o Weronika0007 (Bond jakichś czy coś)
Dla uściślenia to ona napisała w sumie dwa posty na forum i oba zawierają reklamę.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2012-10-10 o 15:17
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-10, 15:22   #3740
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez EMNE Pokaż wiadomość
Ależ fasolko!
Ja nie pisałam o tobie tylko o Weronika0007 (Bond jakichś czy coś)
Dla uściślenia to ona napisała w sumie dwa posty na forum i oba zawierają reklamę.

: D

dodam tylko że mam chwilę słabości i opylam puszkę z ciastkami - chyba mam dość dukania
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 17:19   #3741
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

heeej

Właśnie pochłonęłam wielki kawałek sernika brownies, mniam nie mogę się doczekać porannej kawy, żeby go z nią skonsumować Upiekłam to ciasto w silikonowej formie i muszę przyznać, że fajna sprawa, wszystko równiusieńko rośnie i bezproblemowo odchodzi od formy.
Zamówiłam dziś stewie w proszku, bita śmietanę bez tłuszczu i cukru (cokolwiek to będzie ), aromat czekoladowy i parę innych pierdółek, już nie mogę się doczekać kiedy to przyślą

---------- Dopisano o 18:19 ---------- Poprzedni post napisano o 18:17 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
: D

dodam tylko że mam chwilę słabości i opylam puszkę z ciastkami - chyba mam dość dukania
rzuć te ciastka! Lepiej pobaw się w kuchni i stwórz jakieś cudeńko słodkie bez cukru i tłuszczu
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:24   #3742
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
dodam tylko że mam chwilę słabości i opylam puszkę z ciastkami - chyba mam dość dukania
Fasolka- dajże spokój, każda z nas ma takie chwile ale to nie powód żeby wpier...ć ciachamasz za to po dupie

U mnie dziś ciężko ,bo kurak był ale do niego udusiłam trochę prawdziwków... niby nie warzywo bo grzyb to grzyb ale nijak mi na dzień P nie pasi, niestety zjadłam. Trudno .

Najgorsze że jutro jadę na dwudniowe szkolenie do Lądka Zdroju, jak to pani kierownik ładnie określiła- w nagrodę za wyniki. Szkolenie 10 godzinne w zasadzie przez 2 dni... z małymi przerwami.. jestem wściekła. A odmówić mi nie wypadało. Wściekła rzecz jasna że będę musiała się nieźle gimnastykować z wybieraniem jedzenia w miarę dukanowego.Biorę trochę swoich rzeczy typu wędzona pierś z kuraka,polędwica, jogurty i wieśniaka ale przecież nie wyciągnę tego przy oficjalnym obiedzie... no nic ,jakoś spróbuję zjeść w miarę bezgrzesznie. Nie obejdzie się zapewne bez obierania mięsa z panierki itp... Eh, a tak dobrze z wagi leciałam ostatnio, szlag by to wziął
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-10-10 o 19:14
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 18:59   #3743
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość
Emila , Łosiu tzrymam kciuki za padki, mi system 5/5 sprzyjał całę II na nim ciągnęłam i bylo ok, oby wam też poszło wartko, a skoro musi to napewno zaraz spadek odnotujecie
Dzięki.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-10, 19:50   #3744
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Kruche Ciastko Pokaż wiadomość
Hej Dziewczynki

Nie nadrabialam Was dlugo, bo jestesmy w trakcie przeprowadzki i wykanczania mieszkania i wyglada to tak, ze serio ciezko dukana trzymac.

Mam zastoj, wiec chcialam 5/5 mieso, ale nie bylo jak, bo nawrt lodowki nie mamy
Nie jem cukru, mak, pieczywa, skrobioych rzeczy i waga nie idzie wgore. Ale tez nie leci w dol okolo 25 powinnismy juz mieszkac jak ludzie, wiec wtedy sie wezme za siebie, a jak na razie podtrzymuje to co mam
no fajnie że dałaś znak życia bo się zastanawiałam czy żyjesz, e to super z tym mieszkankiem, niedługo się urządzisz ale wtedy mam nadzieję wrócisz przykładnie do dukania No chyba że już nie masz z czego chudnąć

---------- Dopisano o 20:50 ---------- Poprzedni post napisano o 20:49 ----------

Cytat:
Napisane przez fasolinno Pokaż wiadomość

info dla wszystkich zainteresowanych : Tylko 10.10.12 (środa) w sklepie KruKam.pl przy zamówieniu za kwotę minimum 50zł wysyłka kurierem będzie za darmo! Myślę, że warto zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze e produkty.
dzięki za info skorzystałam- zamówiłam 5 kg otrąb bo już tylko 2 paczki mi zostały i 2 aromaty Tak że kurieros gratis
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 18:27   #3745
Melkorka
Raczkowanie
 
Avatar Melkorka
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 227
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hej Dziewczyny!

Nawet nie wiecie jaka jestem z siebie zadowolona, czuję, że dieta znowu weszła mi w krew, nie myślę już o rzeczach zakazanych i mam sporo chęci na gotowanie/pieczenie Dziś zrobiłam sobie roladki z kurczaka ze smażonym białym serem i cebulą, niebo w gębie! Na zimno smakują jeszcze lepiej niż na ciepło. Zrobiłam wczoraj zakupy w tym sklepie co powyżej 50zł była przesyłka gratis i już nie mogę doczekać się kiedy kurierzy przywiozą moje wczorajsze zakupy
__________________
The Knife: Kino
Melkorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-11, 21:23   #3746
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Melkorka Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny!

Nawet nie wiecie jaka jestem z siebie zadowolona, czuję, że dieta znowu weszła mi w krew, nie myślę już o rzeczach zakazanych i mam sporo chęci na gotowanie/pieczenie Dziś zrobiłam sobie roladki z kurczaka ze smażonym białym serem i cebulą, niebo w gębie! Na zimno smakują jeszcze lepiej niż na ciepło. Zrobiłam wczoraj zakupy w tym sklepie co powyżej 50zł była przesyłka gratis i już nie mogę doczekać się kiedy kurierzy przywiozą moje wczorajsze zakupy

no to się ciesze ze ktoś skorzystał z tej darmowej dostawy
i fajnie że się tak dukanowo realizujesz


ja mam dosc , i od wczoraj jem duzo i wszystko, nie wiem czy to koniec dukana czy to chwilowe , jestem zmęczona mam sporo na głowie i nie wyrabiam z pracą domem dzieckiem i tp. poległam na slodkim i tak poszło ...........
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 14:14   #3747
mindless
Zakorzenienie
 
Avatar mindless
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Sweet Home Alabama
Wiadomości: 16 257
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Witam. Można dołączyć? Dziś zaczęłam. Książkę oczywiście przeczytałam więc wiem co i jak. W teście wyszło mi 6 dni uderzeniówki. Obecnie ważę 71.8kg. Test mi wyliczył, że moja prawidłowa waga to 56.5kg. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. A i planuję iść trybem 5/5.
mindless jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 16:19   #3748
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez mindless Pokaż wiadomość
Witam. Można dołączyć? Dziś zaczęłam. Książkę oczywiście przeczytałam więc wiem co i jak. W teście wyszło mi 6 dni uderzeniówki. Obecnie ważę 71.8kg. Test mi wyliczył, że moja prawidłowa waga to 56.5kg. Zobaczymy jak to wyjdzie w praktyce. A i planuję iść trybem 5/5.
a pewnie że można, witaj a ile masz wzrostu?


Ja wróciłam niedawno z dwudniowego szkolenia...i pierwszy raz odkąd dukam czyli od 26 marca zgrzeszyłam jedzeniowo....
Wczoraj na obiad jeszcze spoko bo były standardowo ziemniaki, kapusta zasmażana i schabowy w panierce oraz surówki- z tego zjadłam tylko jakieś 1/4 kotleta obrawszy go wcześniej z wspomnianej panierki ale był i tak paskudny + ociupinę surówki. Barszcz czerwony pominęłam bo nie lubię. I to tyle,ale wieczorem jak już były tańce i hulanki pofolgowałam sobie bo były i jaja faszerowane z łososiem (majonez ściągnęłam z wierzchu) i różne wędliny itp więc było prawie wzorowo. Niestety wpadło trochę piw bo na trzeźwo tam nie mogłabym wysiedzieć.... Niestety dziś już gorzej- rano jeszcze spoko - szwedzki stół więc sobie wybrałam jakiegoś pomidorka, wędlinę i ser biały, wiadomo że nie jakiś super chudy ale nie był najgorszy. Na obiad wsunęłam z chochelkę zupy pomidorowej-raczej zabielanej śmietaną z łyżką może makaronu , na drugie kawałek pieczeni (bez sosu)+ surówki. Ale byłam i tak potwornie głodna że zjadłam 4 delicje.... Pierwszy raz od marca zjadłam "prawdziwe" grzeszne ciastka....
No nic, trzeba spiąć poślady i dalej dukać, planuję jeszcze wieczorem wieśniaka zjeść i tyle. Jutro przykładnie jadę z dietą.A teraz idę spać bo niewiele snu doświadczyłam w nocy - całe 4 godziny

Fasolka- niedobrze z Tobą z tym ciągiem do żarcia,nie wiem co napisać żeby Cię jakoś pocieszyć, może to faktycznie jakiś chwilowe... Nie chcę żebyś to co osiągnęłaś zaprzepaściła....
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo


Edytowane przez Milennka03
Czas edycji: 2012-10-12 o 16:21
Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 17:10   #3749
EMNE
Wtajemniczenie
 
Avatar EMNE
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 061
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Hejka.

Fasolka trzymam za ciebie kciuki, mnie też się czegoś chce ale się powstrzymuję.

Milennka jak na mój gust i (niewielkie) doświadczenie odnośnie takich wyjazdów i serwowanych posiłków to poradziłaś sobie całkiem nieźle. Powiedziałabym że wzorowo gdyby nie te piwo i ciastka.

U mnie niestety bez zmian. Dziś mam drugi dzień białek w trybie 5/5 a waga uparcie nie chce się ruszyć. To co zeszło w zeszłym tygodniu to wróciło po warzywach mimo że było bezgrzesznie. Nie zmieniałam podpisu i niestety wciąż jest aktualny. Czyli idzie trzeci miesiąc bez zmian. To dopiero można się załamać. (ale się zaparłam i nie rzucam diety, więc jak Fasolka to zrobi to ją znajdę i osobiście spiorę jej 4 litery, a co!)
Gdybym była na III to byłabym zadowolona z tak upartej wagi.

Niestety oznacza to że muszę kupić sobie kurtkę w rozmiarze 48 a nie 44 jak myślałam wcześniej. Miałabym ją na dłużej, a tak po zimie będzie szukała nowego właściciela. Zamierzam zejść do wymarzonej wagi choćby miało to trwać do lata przyszłego roku.

Trzymam kciuki za wszystkich.

A i witam serdecznie Mindless.
__________________
Faceci są jak miejsca na parkingu: Najlepsi zawsze zajęci, wolni tylko "niepełnosprawni".

UŚMIECH - jeden rozmiar, a pasuje każdemu.

Edytowane przez EMNE
Czas edycji: 2012-10-12 o 17:12
EMNE jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-12, 17:13   #3750
fasolinno
Rozeznanie
 
Avatar fasolinno
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 923
Dot.: Odchudzanie z francuską dietą proteinową dr. Pierre Dukana część 23

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
a pewnie że można, witaj a ile masz wzrostu?


Ja wróciłam niedawno z dwudniowego szkolenia...i pierwszy raz odkąd dukam czyli od 26 marca zgrzeszyłam jedzeniowo....
Wczoraj na obiad jeszcze spoko bo były standardowo ziemniaki, kapusta zasmażana i schabowy w panierce oraz surówki- z tego zjadłam tylko jakieś 1/4 kotleta obrawszy go wcześniej z wspomnianej panierki ale był i tak paskudny + ociupinę surówki. Barszcz czerwony pominęłam bo nie lubię. I to tyle,ale wieczorem jak już były tańce i hulanki pofolgowałam sobie bo były i jaja faszerowane z łososiem (majonez ściągnęłam z wierzchu) i różne wędliny itp więc było prawie wzorowo. Niestety wpadło trochę piw bo na trzeźwo tam nie mogłabym wysiedzieć.... Niestety dziś już gorzej- rano jeszcze spoko - szwedzki stół więc sobie wybrałam jakiegoś pomidorka, wędlinę i ser biały, wiadomo że nie jakiś super chudy ale nie był najgorszy. Na obiad wsunęłam z chochelkę zupy pomidorowej-raczej zabielanej śmietaną z łyżką może makaronu , na drugie kawałek pieczeni (bez sosu)+ surówki. Ale byłam i tak potwornie głodna że zjadłam 4 delicje.... Pierwszy raz od marca zjadłam "prawdziwe" grzeszne ciastka....
No nic, trzeba spiąć poślady i dalej dukać, planuję jeszcze wieczorem wieśniaka zjeść i tyle. Jutro przykładnie jadę z dietą.A teraz idę spać bo niewiele snu doświadczyłam w nocy - całe 4 godziny

Fasolka- niedobrze z Tobą z tym ciągiem do żarcia,nie wiem co napisać żeby Cię jakoś pocieszyć, może to faktycznie jakiś chwilowe... Nie chcę żebyś to co osiągnęłaś zaprzepaściła....

Mielnka ty przebrzydły łakomczuchu ale ja i tak jestem lepsza , ty 4 delicja a ja ...............nie bede pisac więcej żeby nie deprymowac innych, ale jem nadal - wszsytko a głównie słodkie , 4 dzień i nawet mi już na niczym nei zalezy , coś pękło
__________________
było 71..... - zmierzałam do 62 osiągnęłam 60 a teraz bywa różnie ...
jestem stworzona do bycia szczupłą
walczę dalej ...
fasolinno jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.