30,40 plus od A do Z cz.2 - Strona 165 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-10-17, 22:05   #4921
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

hej Dziewczęta, mam w pracy jak Bbrat, roboty po uszy a może i wyżej.
cieszę się, bo to się przekłada jakoś tam na nasz urlop itd ale nie będę na urodzinach Miszki myslami za to będę z Wami i wieczorem wypiję drinka za zdrowie Miszki i Wasze

a pamiętacie serial wojna domowa??? jeden chyba z pierwszych w naszej TV
dla mnie mistrzostwo świata, ze wspólczesnych jedyny mi znany to Kasia i Tomek, też świetny. No i wychwalacie A. Dygant a mnie ona ani aktorsko ani urodowo nie leży, nie wiem, być może mam jakis uraz do niej

w tv lubię programy National Geographic najlepsze te, w których czyta K. Czubówna i kroniki filmowe. Czasami na tvp seriale czy jakimś innym dziwnym lecą te kroniki, rety ile z tego śmiechu mamy .... o klientach izb wytrzeźwień albo komitetach kolejkowych z początku lat osiemdziesiątych, ot nasz polska rzeczywistość, tam z kolei mega głos ma Lucjan Szołajski


Tig ciekawa jestem Twojego niezbędnika kosmetycznego
i musze Ci coś wysłac więc napisz mi proszę swój adres na priva
bo oczywiście zgubiłam kopertę
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-17, 22:49   #4922
Tigerr
Zadomowienie
 
Avatar Tigerr
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 955
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No ...wykapana i głowa umyta ... I tyle ...
Ta pogoda naprawdę pokrzyżowała szyki
nie biorę żadnej kurtki ...Ma być 22 stopnie ..
Budzik nastawiłam na 4-tą , czyli 4 godz. snu przede mną ...

Coś tam już naszykowałam - getry i jakiś bluzeczki ...
Zapakuję jutro wszystko do torby...

Jak się cieszę , że się spotkamy ...
Chociaż nie w takim składzie jak planowałyśmy

Abisiu - wstydź się !!!! Jakaś tam praca ważniejsza od nas ?! Foch !!!!!

Wysyłam Ci adres , chociaż nie przypominam sobie , byś miała mi coś wysyłać ...
Tigerr jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 12:03   #4923
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Mam nata,bozesz jak po okresie kamienia łupanegoBratku szkoda,juz Ci silnik szykowałam..olej kupiłamtak Cie chciałam Martucha wysciskac:mad :..to poduszę resztęzaraz Tig bedziejade po przekąski Bedziemy w restauracji,tam mamy stolik pisałam wczesniej..stolik od 15 kazałam naszykowac..a co..gdzie tu jezdzic po takim padole..nie ma nic ale to nic sensownego,a czasu mało ,zebysmy sie wygadały za wsze czasyCzekam na Was jutro..jestem pod telefonem kochane..Krop bedziemy w kontakcie ,gdzie i jak skrecicto buziole do zas
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 14:14   #4924
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Miałam dzisiaj dwa kryzysy ( a w zasadzie jeden ciągle trwa)
Otóż, dzwoni do mnie teściowa i mi oznajmia, że jutro nie zajmie się dziećmi bo zadzwonił wujek Zenek czy inny Zdzichu i że jadą na grzyby w jakieś odległe rejony. W związku z czym, ani nie odbierze dzieci ze szkoły, ani się nie zajmie do nimi do czasu aż wróci mój maż z pracy. No i już widziałam tą sytuację jak dzwonię do Miszki i mówię: nie tym razem kochana. Ale na szczęście moja Sis mi pomoże więc dam radę
A drugi kryzys ma podłoże egzystencjonalno-emocjonalno-psychiczne, mianowicie: jak ja się Wam na oczy pokażę? Z tymi dupnymi zmarszczkami, brzuchem jak 5 miesiąc ciąży i paroma innymi tego typu kwiatkami:confu sed:
Żeby tylko Kama z piskiem nie uciekła jak mnie zobaczy na dworcu
Chyba będę nadrabiać poczuciem humoru
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:05   #4925
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Jak ja Wam zazdroszczę
A z seriali to jeszcze podobało mi się Daleko od Szosy, mówcie co chcecie, może tematyka była siermiężna, ale do tej pory oglądam to z ciekawością, świetnie grane.

Usta-Usta świetne, i zupełnie nie przeszkadza mi, że pomysł z innego kraju, dla mnie nie musi być "dobre bo polskie". Dla mnie musi być "dobre bo dobre". Dygant nie jest dla mnie super aktorką, nie wyobrażam sobie jej w żadnej roli trudniejszej niż te kolorowe serialowe. Owszem, w tych durnotach gra dobrze, ale w czymś takim poradziłaby sobie pewnie większość aktorów. Onieśmielona sztywna Różczka kładzie każdy serial, w Usta-Usta jej marna gra boleśnie kontrastowała z Wilczakiem, Popławską (rewelacyjna), Bohosiewicz. Szkoda.

Pewnie mnie potępicie, ale rozhisteryzowanej rozedrganej Jandy nie znoszę, podobnie jak patetycznego Olbrychskiego, aczkolwiek on już jest i tak w miarę elastyczny jeśli chodzi o bardziej współczesny sposób grania, tzn. taki mniej teatralny. A odkąd zobaczyłam żałosną pseudośmieszną Stenkę w Nigdy w Życiu, to uczucie zażenowania nawiedza mnie już zawsze gdy ją widzę...
A pamiętacie w latach 90 światową psychozę na Twin Peaks? 20 lat temu był to fenomen, a teraz jak oglądałam, to już kiepskie

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 17:40
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:30   #4926
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
Jak ja Wam zazdroszczę
A z seriali to jeszcze podobało mi się Daleko od Szosy, mówcie co chcecie, może tematyka była siermiężna, ale do tej pory oglądam to z ciekawością, świetnie grane.


Pewnie mnie potępicie, ale rozhisteryzowanej rozedrganej Jandy nie znoszę, podobnie jak patetycznego Olbrychskiego, aczkolwiek on już jest i tak w miarę elastyczny jeśli chodzi o bardziej współczesny sposób grania, tzn. taki mniej teatralny.
A pamiętacie w latach 90 światową psychozę na Twin Peaks? 20 lat temu był to fenomen, a teraz jak oglądałam, to już kiepskie
Przybij piątkę
Ani Janda ani Olbrychski nie robią wrażenia, a Janda jak to swietnie ujelas jest rozhisteryzowana

A pamiętasz Blue Velvet ????? To tez Lyncha z zachwycajacą muzyką i świetną obsadą
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:38   #4927
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Przybij piątkę Bbrat, Im bardziej Janda trzęsie łbem tym bardziej mam jej dość, a Olbrychski podobał mi się jedynie w Potopie i Panu Wołodyjowskim.
Ze starego pokolenia aktorskiego lubię Gajosa, a z młodego Dorocińskiego.
Aktorki?? Hmm, chyba jednak wolę facetów Nie wiem, jakoś żadna mi nie przychodzi na myśl.

A co do seriali to mnie chodziło o to, że te które mi się podobały ostatnio to akurat nie były polskie

---------- Dopisano o 18:38 ---------- Poprzedni post napisano o 18:37 ----------

Ale jesteśmy zgodne
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 17:38   #4928
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Uff... co za ulga ABI, że podzielasz mój brak zachwytu dla ikon polskiego teatru
Lynch jakoś nie przemówił do mnie wiele lat temu, a potem nie nadrobiłam już zaległości. Generalnie jestem średnio wyszukanym, raczej komercyjnym odbiorcą, aż dziwne, że to akurat ja wywołałam dyskusję o serialach
No, ale niektóre z nich wręcz obrażają moją inteligencję, mimo, że zawsze mówię asekuracyjnie, że jestem trochę tłumokiem
Mam poczucie straty, że nie jadę do Was (wiem Abi, Ty też nie). Niefajnie mi, myślę, że jutro wieczorem czeka mnie mega dół

KROPKA, co do Ciebie to byłam pewna, że też nie bijesz pokłonów przed Krysią i Danielem
Gajos i Dorociński, podpisuję się obydwiema rękami pod tym

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 17:43
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:45   #4929
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No to może Laseczki spodoba Wam się DANIEL w nowym swoim zarąbiastym filmie....a mianowicie w Klanie.
Otóż zagra tam rolę...Arkadiusza, adoratora Grażynki.

Cholera...Świat się kończy. Idę się napić.
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:50   #4930
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

DRAGI, co Ty pie..r..d(niczysz)? Jaki Daniel w jakim Klanie?

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 17:51
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:53   #4931
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
DRAGI, co Ty pie..r..d(niczysz)? Jaki Daniel w jakim Klanie?
No tak, w tym Kla(u)nie
DNO
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 17:55   #4932
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

O ja ☠☠☠☠☠☠☠ę
Ale czy pamiętacie, że teatralny, intelektualny Zelnik też tam grał kiedyś i to nawet sporo?

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 17:57
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:56   #4933
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja tu śmiertelna powaga a ta mnie...poniewiera...

A tak! Daniel Olbrychski wystapi w Klanie. I to nie gościnnie a racze stale. Będzie grał architekta Arkadiusza i będzie się zalecał do Grażynki. Czyli zamiast "Ryśku", będzie "Arku".
Zasadniczo Daniel chwali się, że ogląda Klan kiedy tylko może.
Świeć Panie nad jego rozumem.
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:58   #4934
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
O ja ☠☠☠☠☠☠☠ę
No zasadniczo to ja też piiiiiiiiiiilę
Ale to w sumie tylko potwierdza moja opinię o nim
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 17:59   #4935
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Może Daniel okaże się ojcem Maciusia
I to jest koorwa z naszych podatków, pieniędzy publicznych, misja telewizji publicznej.

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 18:03
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:02   #4936
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No ale to się wpisuje w bycie lemingiem/leminżycą. To ten sam wór co "Nie mam talentu", "Taniec z bobkami", "XYZ fujaktor", czy "Jak oni bzykają". Pół narodu ogląda zmagania pajaców, którzy myślą, że im się uda, a żury się przy tym lansuje. Drenaż mózgownic, zero przekazu...No, może oprócz tego jak Chylińska powie do 10-latki "Jesteś za☠☠☠ista". Podsumowanie poziomu tego typu programów.
Wyłącz TVN, włącz myślenie
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:10   #4937
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Taniec z Gwiazdami urąga nawet inteligencji mojej zmywarki lub krzesła. Co tam zmywarka zresztą. Poziom rolki papieru toaletowego. Teraz jest jeszcze jakaś Bitwa na Głosy, no i oczywiście szoł dla debili Mam Talent. Jest jeszcze coś w Polsacie, w jury zasiada parę osób których nie znam plus jakaś baba straszna, podobno była tancerka. Ale ogólnie strach to oglądać. Reklamy mają większą wartość artystyczną niż ten chłam dla upośledzonych.

Mój znajomy był w kinie na Bitwie pod Wiedniem. Podobno ludzie wychodzą w trakcie, nie mogąc uwierzyć, że można wyprodukować takiego gniota. Do końca filmu zostało 5 osób, a na początku sala była niemal pełna.

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 18:16
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:18   #4938
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No Braciu...
Ale przecież trzeba lansować ALicję Bachledę, aktorkę na miarę Meryl Streep, naszą dume narodową, skarb itp.
Jak widzę, jak w jej obronie dziunie, chyba z gimnazjum, piszą, że ona jest taka ładna i sympatyczna, to mi się wnętrzności przewracają. TO może Oscara za gębę roku albo sympatię roku?
Wychodzi na to, ze zrobienie sobie dziecka ze znanym aktorem powoduje nienormalne uwielbienie i wzrost popularności. A na jakiejś zapadłej wsi pluto by za nią z tego samego powodu.
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:21   #4939
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
Taniec z Gwiazdami urąga nawet inteligencji mojej zmywarki. Co tam zmywarka zresztą. Poziom rolki papieru toaletowego. Teraz jest jeszcze jakaś Bitwa na Głosy, no i oczywiście szoł dla debili Mam Talent. Jest jeszcze coś w Polsacie, w jury zasiada parę osób których nie znam plus jakaś baba straszna, podobno była tancerka. Ale ogólnie strach to oglądać. Reklamy mają większą wartość artystyczną niż ten chłam dla upośledzonych.

Mój znajomy był w kinie na Bitwie pod Wiedniem. Podobno ludzie wychodzą w trakcie, nie mogąc uwierzyć, że można wyprodukować takiego gniota. Do końca filmu zostało 5 osób, a na początku sala była niemal pełna.
No i znowu się zgadzam. Mało tego, te wszystkie talent-showy niestety nic nie dają ich wygranym, zero, nul. Żaden jeszcze zwycięzca nie zrobił tzw. kariery.

---------- Dopisano o 19:21 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Dragonblood Pokaż wiadomość
No Braciu...
Ale przecież trzeba lansować ALicję Bachledę, aktorkę na miarę Meryl Streep, naszą dume narodową, skarb itp.
Jak widzę, jak w jej obronie dziunie, chyba z gimnazjum, piszą, że ona jest taka ładna i sympatyczna, to mi się wnętrzności przewracają. TO może Oscara za gębę roku albo sympatię roku?
Wychodzi na to, ze zrobienie sobie dziecka ze znanym aktorem powoduje nienormalne uwielbienie i wzrost popularności. A na jakiejś zapadłej wsi pluto by za nią z tego samego powodu.
Ani mnie ziębiła, ani parzyła do czasu aż Kinga Rusin pojechała SPECJALNIE do L.A. na wywiad z nią i taaaaaa zapomniała jak się mówi po polsku Oż koorwa!! Normalnie żywcem jak na pani na lotnisku w Rozmowach Kontrolowanych
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-10-18, 18:23   #4940
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ja akurat nie jestem fanką nieco końskiej urody Alicji (refleksja mojego kumpla), zresztą nie o urodę tu chodzi!!! Meryl Streep jakoś nigdy nie była kontemplowana jako piękność czy niepiękność, a nie znam osoby, która powiedziałaby o niej: kiepska aktorka.
Co do Alicji, to wstyd mi trochę, że ledwo tam pojechała, to odrazu wsławiła się chyba głównie tym, że zmajstrowała sobie bachora. Czy TO jest główny warsztat polskich aktorek próbujących grać w USA?...

A no właśnie, Alicja mówi już teraz po amerykańsku. Nic nie mam do tego, że można przestawić mózg na język obcy, sama mieszkałam parę lat gdzie indziej, nie miałam kontaktu z polskim i wiem, że nawet myśleć się zaczyna już w tym obcym. Ale mimo wszystko, to nie jest tak, że potem spotykasz osobę z Polski (i to nie nagle znienacka przecież) i zapominasz języka w gębie. W takie rzeczy nie wierzę, nawet jeśli ktoś ma predyspozycje żeby bardzo przestawić mózg na tylko jeden język, obcy (ja np. tak mam).
Inna sprawa to to, że nie potępiam ludzi dla których głównym językiem staje się jakiś inny niż polski.
CO w tym złego?...

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 18:30
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:30   #4941
Dragonblood
Rozeznanie
 
Avatar Dragonblood
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 565
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No ja włąśnie sarkastycznie o tym mówię!
I ten EKSKLUZYWNY wywiad. Znaczy co? Bo u niej w domu? Sama nazwa, nadęcie i ten rozanielony wyraz twarzy Kingi Rusin (jak ulga po długotrwałym zaparciu) każdego normalnego człowieka trzaśnie.

Przypuszczam, że bitwa pod Wiedniem to gniot roku na miarę Kac Wawa. Przy czym już w sieci krążą buble filmowe: krzyż mnicha, bezcieniowe konie czy sztandar...Piłsudskiego.. ..Normalnie tylko jego legionistów brakuje
Dragonblood jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:34   #4942
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Ekskluzywny to pewnie niefortunnie tłumaczone słowo z angielskiego że niby wyłącznie dla (w tym przypadku dla TVNu). Ale u nas to słowo ma jednak inne znaczenie, mówi się ekskluzywne sklepy, hotele. To niedopasowanie językowe i nic więcej. Tyle, że brzmi śmiesznie i pretensjonalnie, skoro potocznie znaczy trochę co innego
Tak czy inaczej Alicja się nie popisała, żeby tak odrazu d..y dać obcemu, zamiast najpierw zagrać w czymś dobrym

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 18:35
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:37   #4943
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
CO w tym złego?...
Ależ nic, ale ona mieszkała tam rok, góra dwa, i dla mnie to jest po prostu KPINA, bo to nie jest maleńkie dziecko, które naprawdę potrafi zapomnieć języka w gębie. Ech. Tzw. "wyższa ☠☠☠☠☠☠☠encja":brzyda l:
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:43   #4944
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

No w sumie racja Kropka. Tak czy inaczej wniosek jest jeden: kolejna co przez łóżko próbowała zostać gwiazdą Holiłudu i jakoś gwiazdą chyba nie została?

Od jutra rozpoczynam mega eksperyment: codziennie będę smarować jedną połowę twarzy chemią, a drugą eko. Chcę w tym wytrwać dwa tygodnie co najmniej. Celem jest sprawdzenie na której połowie twarzy pojawi się więcej wrogów. Jak nie porównam, to nigdy się nie przekonam z czym mi lepiej

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 18:49
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:48   #4945
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
No w sumie racja Kropka. Tak czy inaczej wniosek jest jeden: kolejna co przez łóżko próbowała zostać gwiazdą Holiłudu i jakoś gwiazdą chyba nie została?
No jakoś tak właśnie coś nie bardzo
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 18:53   #4946
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Szkoda. To może Weronika coś zdziała? Zaczęła profesjonalnie: z Maxem, potem chyba z Żuławskim? Zaraz się zsikam ze śmiechu jak sobie przypomnę te pomyje co wylewali na siebie i ogólnie to wszystko

Napisałam sobie na kartce przy lustrze która połowa twarzy którą technologią ma być smarowana.
Prawica zgodnie z prawami natury, lewa część grzeszną chemią

Edytowane przez BBRAT
Czas edycji: 2012-10-18 o 18:56
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 19:03   #4947
Absit
Zadomowienie
 
Avatar Absit
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 1 152
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Rozczarowalyscie mnie moje drogie, to już sobie nawet wyjechać do Londynu nie można spokojnie ( Londyn??? Nie m takiego miasta! Jest Lądek, Lądek Zdrój....) żeby człowiekowi dziecko zrobił pierwszy napotkany obcokrajowiec, aktor może nawet No bo w Holyłódzie wszystkie Polki z zasady rozkładają nogi, bo nawet jeśli to kelner w podrzędnej restauracji to nigdy nie wiadomo kim będzie za lat kilka .... Kto wie kogo wymieni z imienia i nazwiska na gali oscarowej

Taaaak, poważna sprawa....
W dodatku w USA obowiązuje prawo ziemi i dziecko tam narodzone z automatu ma obywatelstwo, czyli mamusia w swoim mniemaniu ustawiona ze hej
Absit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 19:05   #4948
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
Szkoda. To może Weronika coś zdziała? Zaczęła profesjonalnie: z Maxem, potem chyba z Żuławskim? Zaraz się zsikam ze śmiechu jak sobie przypomnę te pomyje co wylewali na siebie i ogólnie to wszystko

Napisałam sobie na kartce przy lustrze która połowa twarzy którą technologią ma być smarowana.
Prawica zgodnie z prawami natury, lewa część grzeszną chemią
no może jej się uda, nie znalazła sobie od razu chłopaka tylko coś zagrała.
Mnie się podobała jak grała w Pittbullu z Dorocińskim.

Ja obie strony traktuję Sensilisem Correctionist, jest tam co prawda chemia, ale jakaś taka lepsza mi się wydaje
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 19:11   #4949
BBRAT
Zadomowienie
 
Avatar BBRAT
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: GrĂźnberg, Hessen
Wiadomości: 1 588
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Och ABI, jakaś Ty bez serca, odrazu o tym rozkładaniu nóg
A może my po prostu zazdrościmy im?
BBRAT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-10-18, 19:13   #4950
kropeczka74
Zadomowienie
 
Avatar kropeczka74
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 1 499
Dot.: 30,40 plus od A do Z cz.2

Cytat:
Napisane przez BBRAT Pokaż wiadomość
Och ABI, jakaś Ty bez serca, odrazu o tym rozkładaniu nóg
A może my po prostu zazdrościmy im?
nooo
jakby miała dziecko z Christianem Balem to i owszem
kropeczka74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:01.